XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 489 utakmica za dan
Nedelja, 31 Oktobar 2010

Fudbal

31.10.2010 13:00 Hajduk 2 : 0 Crvena zvezda
31.10.2010 13:00 Rad 1 : 0 Vojvodina
31.10.2010 14:00 Radnički 1923 2 : 0 Novi Pazar
31.10.2010 14:00 Srem 0 : 3 Proleter (NS)
31.10.2010 13:30 Partizan (BB) 2 : 1 Radnički Stobeks
31.10.2010 13:30 Polet (LJ) 1 : 1 Železničar
31.10.2010 14:00 Radnik 2 : 1 Rudar Alpos
31.10.2010 14:00 Radnički (P) 2 : 1 Vlasina
31.10.2010 14:30 Palić 1 : 0 Tekstilac Ites
31.10.2010 14:30 Donji Srem 2 : 1 Cement
31.10.2010 11:00 Žarkovo 1 : 2 Srem (J)
31.10.2010 10:00 Sindjelić 0 : 0 Palilulac
31.10.2010 10:00 Beograd 2 : 0 Voždovac
31.10.2010 11:00 Hajduk 2 : 0 Šumadija (J)
31.10.2010 13:00 Sopot 1 : 0 Grafičar
31.10.2010 13:00 Resnik 0 : 1 Radnički (O)
31.10.2010 13:30 Jošanica 2 : 1 Omladinac (NS)
31.10.2010 13:30 Vodojaža 1 : 2 Pobeda
31.10.2010 13:30 Orlovac 4 : 1 Bane
31.10.2010 13:30 Železničar Inon 2 : 1 Gruža
31.10.2010 13:30 Homoljac 0 : 2 GFK Jasenica 1911
31.10.2010 13:30 Seljak 3 : 0 Šapine
31.10.2010 13:30 Železničar (S) 4 : 0 Crvena zvezda (S)
31.10.2010 13:30 Šumadinac 2 : 0 Borac
31.10.2010 13:30 Sloga (D) 1 : 3 Zvižd
31.10.2010 13:30 Jadar (ST) 2 : 0 Jadar (GD)
31.10.2010 13:30 Jedinstvo Putevi 3 : 0 Radnički (V)
31.10.2010 13:30 Osečina 4 : 1 Polimlje
31.10.2010 13:30 Zadrugar 0 : 0 Loznica
31.10.2010 13:30 Sloga (LŠ) 2 : 3 Jedinstvo (V)
31.10.2010 13:30 Sloga (S) 0 : 0 Ribnica
31.10.2010 13:30 Drina 2 : 1 Zlatibor
31.10.2010 13:30 Krušik 2 : 0 Zlatar
31.10.2010 14:00 Pukovac 0 : 1 Moravica (S)
31.10.2010 14:00 Vučje 4 : 1 Mladost (B)
31.10.2010 14:00 BSK Bujanovac 2 : 1 Ropotovo
31.10.2010 14:00 Zaplanjac 0 : 0 Moravac Orion
31.10.2010 14:00 Radnički 3 : 1 Pepeljevac
31.10.2010 14:00 Slatina 1 : 0 Borac
31.10.2010 14:00 Majdanpek 2 : 0 Đerdap
31.10.2010 14:00 Bor 1 : 0 Trgovački
31.10.2010 14:00 Rembas 3 : 2 Juhor
31.10.2010 14:00 Kablovi 4 : 1 Morava (Ć)
31.10.2010 14:00 Trajal 2 : 2 Timočanin
31.10.2010 14:30 Spartak 1 : 3 Zadrugar
31.10.2010 14:30 Vojvodina 1 : 0 Bačka (P)
31.10.2010 14:30 Borac 2 : 0 Bačka 1901
31.10.2010 10:00 Index 0 : 1 Polet
31.10.2010 14:30 Borac 3 : 2 Obilić
31.10.2010 14:30 Mladost 0 : 0 Crvena Zvezda
31.10.2010 14:30 Sloga Radnički 1 : 2 Budućnost
31.10.2010 13:00 Sremčica 1 : 0 Milutinac
31.10.2010 10:00 GSP Polet 0 : 0 Železničar
31.10.2010 13:00 Posavac Tišma 1 : 1 Borac
31.10.2010 13:00 Magnohrom 2 : 0 Ibar
31.10.2010 13:00 Borac (V) 0 : 1 Karađorđe
31.10.2010 13:00 Mataruge 1 : 1 Budućnost
31.10.2010 13:00 Borac (A) 3 : 1 Radnik
31.10.2010 13:00 Morava 0 : 0 Radnički
31.10.2010 13:30 Beli Orao 3 : 1 Dunavac
31.10.2010 13:30 Crni Vrh 3 : 1 Omladinac
31.10.2010 13:30 Sloga (K) 1 : 1 Integral
31.10.2010 13:30 Petar Dobrnjac 1 : 0 Sloga (B)
31.10.2010 13:30 Mladost 3 : 0 Polet (SD)
31.10.2010 13:30 Napredak 2 : 3 Borac (VL)
31.10.2010 13:30 Vihor 3 : 2 Mlava (ML)
31.10.2010 Mladi radnik 1 : 0 Jedinstvo (K)
31.10.2010 Osipaonica 3 : 1 Sloga (M)
31.10.2010 Polet (T) 0 : 2 Omladinac (R)
31.10.2010 Budućnost (R) 1 : 2 Cerovac
31.10.2010 Sloboda (L) 3 : 0 Udarnik
31.10.2010 13:30 Borac (P) 3 : 3 Junkovac
31.10.2010 13:30 Karađorđe 3 : 1 Beli Orlovi
31.10.2010 13:30 Aranđelovac 1 : 2 Šumadija
31.10.2010 13:30 Partizan 1 : 2 Karađorđe (T)
31.10.2010 13:30 Banja 4 : 3 Lokomotiva
31.10.2010 13:30 Rača Popović 2 : 1 Badnjevac
31.10.2010 14:00 Antimon 3 : 1 Sindjelić
31.10.2010 14:00 Jedinstvo (Š) 3 : 2 milos pocerac
31.10.2010 14:00 Napredak 4 : 2 Majur
31.10.2010 14:00 Mladost 3 : 1 Jedinstvo (MZ)
31.10.2010 14:00 Lipolist 3 : 0 Gučevo
31.10.2010 14:00 Hajduk Stanko 5 : 0 Dobrava
31.10.2010 14:00 Trlić 4 : 1 Rubribreza
31.10.2010 14:00 Ribnikar 3 : 2 Dimitrije Tucović
31.10.2010 14:00 Tulari 6 : 2 Mladost
31.10.2010 14:00 ZSK 3 : 0 OFK Divci
31.10.2010 14:00 Brezovica 2 : 0 Spartak
31.10.2010 14:00 Brežđe 2 : 2 Banjani
31.10.2010 14:00 Vrujci 0 : 0 Sovljak
31.10.2010 Polet 4 : 1 Napredak
31.10.2010 Perućac 2 : 1 Zlatibor voda
31.10.2010 Omladinac 1 : 3 Železničar
31.10.2010 Savinac 6 : 1 Luna Avijatičar
31.10.2010 Sevojno 4 : 0 Budućnost
31.10.2010 Toplica 1 : 5 Mladost (O)
31.10.2010 Zemljoradnik 0 : 0 Mladost (B)
31.10.2010 Rutevac 6 : 1 Rad
31.10.2010 Borac 1 : 0 Radnički
31.10.2010 Rasovača 0 : 3 Omladinac
31.10.2010 Jastrebac 1 : 1 Morava
31.10.2010 14:00 Plantaža 2 : 3 Šumadija
31.10.2010 14:00 Železničar 2 : 2 Milanovo
31.10.2010 14:00 Jedinstvo 2 : 1 Jablanica
31.10.2010 14:00 Sloboda 0 : 1 Bobište
31.10.2010 14:00 Čekmin 2 : 0 Sloga
31.10.2010 14:00 Radnički 1 : 8 Mladost
31.10.2010 14:00 Progres 2 : 2 MB
31.10.2010 14:00 Veternica 1 : 3 Buducnost
31.10.2010 14:00 Morava (G) 1 : 1 Jedinstvo (S)
31.10.2010 14:00 Kumarevo 2 : 0 Morava (L)
31.10.2010 14:30 Temac 5 : 2 Dragoš
31.10.2010 14:30 Jedinstvo (P) 4 : 0 Vladimir Durković
31.10.2010 Pobeda 2 : 6 Kosovac
31.10.2010 Jastrebac 3 : 0 Svetlost
31.10.2010 Kosanica 6 : 0 Omladinac
31.10.2010 Delijski Vis 0 : 3 Budućnost
31.10.2010 Sloboda 1 : 0 Radnički
31.10.2010 Vrtište 0 : 0 Mladost
31.10.2010 Vulkan 1 : 1 Čegar
31.10.2010 Jedinstvo 1 : 0 OFK Niš
31.10.2010 Proleter 0 : 1 Palilulac
31.10.2010 Crvena zastava 4 : 1 Brzi Brod
31.10.2010 15:00 Mladost 2 : 0 Vinoraca
31.10.2010 15:00 Napredak (D) 4 : 0 Jedinstvo
31.10.2010 15:00 Kušiljevo 3 : 1 Istok-63
31.10.2010 15:00 Lugomir 1 : 0 Dragocvet
31.10.2010 15:00 Sloga 8 : 0 Kupinovac
31.10.2010 15:00 Morava 1 : 0 Mladost
31.10.2010 15:00 Napredak (Z) 4 : 1 Levac
31.10.2010 15:00 Vinogradar 1 : 2 Buducnost
31.10.2010 14:00 Sloga (K) 2 : 1 Ključ
31.10.2010 14:00 Nemetali 6 : 3 Rajac
31.10.2010 14:00 Slatina (N) 0 : 1 Rudar (B)
31.10.2010 14:00 Brodoremont 7 : 2 Miloševo
31.10.2010 14:00 Rtanj 0 : 1 ŠSK
31.10.2010 14:00 Rudar 7 : 0 BSK
31.10.2010 14:00 Borac 5 : 0 Sloga (M)
31.10.2010 14:00 Ozren 2 : 2 Midžor
31.10.2010 14:00 Sloga (Ž) 3 : 4 Bučje
31.10.2010 14:00 Omladinac 4 : 0 Mladost
31.10.2010 13:30 Tisa 2 : 0 Potisje
31.10.2010 13:30 Bajša 2 : 0 Vinogradar
31.10.2010 13:30 Proleter 1 : 0 Bačka
31.10.2010 13:30 Preporod 7 : 0 Sloboda
31.10.2010 14:00 Delija 0 : 0 Crvena Zvezda (RS)
31.10.2010 14:00 Polet (N) 3 : 1 OFK Klek
31.10.2010 14:00 Crvena zvezda (VS) 2 : 1 Rusanda
31.10.2010 14:00 Mladost 6 : 0 Partizan (G)
31.10.2010 14:00 Jugoslavija 0 : 3 Kolonija
31.10.2010 14:00 Slavija 1 : 1 Partizan (U)
31.10.2010 14:00 Tempo 0 : 0 Sloga
31.10.2010 14:00 Vulturul 3 : 0 Budućnost
31.10.2010 14:00 Budućnost (A) 1 : 4 Radnički (B)
31.10.2010 14:30 Omladinac 8 : 2 BSK
31.10.2010 14:30 Kordun 4 : 0 Graničar
31.10.2010 14:30 Zadrugar 2 : 1 Kula
31.10.2010 14:30 PIK 2 : 0 Crvenka
31.10.2010 14:30 OFK Odžaci 0 : 4 Stanišić
31.10.2010 14:30 ŽAK 1 : 1 Hajduk
31.10.2010 14:00 PIK Zemun 2 : 0 IM Rakovica
31.10.2010 14:00 Borac 1 : 0 Strelac
31.10.2010 14:00 Podunavac 0 : 2 Baćevac
31.10.2010 14:00 Zmaj 3 : 0 Policajac
31.10.2010 14:30 Žiča 3 : 2 Vrnjci
31.10.2010 14:30 Jedinstvo (D) 1 : 0 Mladost
31.10.2010 14:30 Morava 2 : 0 Jedinstvo (G)
31.10.2010 14:30 Ribnica 2 : 1 Šumadija
31.10.2010 14:30 Granit 0 : 3 Olimpik
31.10.2010 14:30 Gruža 0 : 0 Čibukovac
31.10.2010 14:30 Napredak 4 : 1 Lazac
31.10.2010 14:00 Kremenac 1 : 1 Bagremar
31.10.2010 14:00 Hajduk 3 : 0 Kolektiv
31.10.2010 14:00 Azbest 2 : 0 Kragujevac
31.10.2010 14:00 Đuriselac 2 : 5 Ćava
31.10.2010 14:00 Seljak 0 : 2 Korićani
31.10.2010 13:30 BSK 2 : 2 Sloga Ć
31.10.2010 13:30 Mladi Borac 2 : 1 Sloga D
31.10.2010 13:30 RSK 2 : 0 Jedinstvo
31.10.2010 13:30 Napredak 3 : 0 Žitkovica
31.10.2010 13:30 Desine 5 : 3 Pobeda
31.10.2010 13:30 Dragoš 3 : 1 Mladost
31.10.2010 13:30 Polet 2 : 0 Jedinstvo
31.10.2010 13:30 Košava 0 : 1 Krilaš
31.10.2010 13:30 Omladinac (B) 5 : 2 Napredak (VC)
31.10.2010 13:30 BSK 1 : 2 Omladinac (S)
31.10.2010 13:30 Radnički 4 : 3 Rudar
31.10.2010 13:30 Napredak (S) 3 : 0 Zadrugar
31.10.2010 Bačinac 0 : 1 Šumadija
31.10.2010 Udarnik 2 : 2 Vodice
31.10.2010 Radnik 7 : 2 Proleter
31.10.2010 Mramorac 5 : 2 Bašin
31.10.2010 Proleter 6 : 1 Slavija
31.10.2010 SASK 0 : 0 Sloga (L)
31.10.2010 Jedinstvo (S) 1 : 3 Budućnost
31.10.2010 Kolarac 0 : 5 Borac (R)
31.10.2010 13:30 Pobeda 0 : 2 Mladost MG
31.10.2010 13:30 Lepenica 1 : 1 Sloga (Z)
31.10.2010 13:30 Omladinac 3 : 2 Crvena zvezda
31.10.2010 13:30 BSK 3 : 2 Mladost (R)
31.10.2010 13:30 Karađorđe 3 : 2 Bare
31.10.2010 Vinča 2 : 0 Bokanja
31.10.2010 Sloga 5 : 3 Trešnjevica
31.10.2010 Borac 4 : 2 OFK Šatornja
31.10.2010 Mladost 0 : 3 Proleter
31.10.2010 BSK Belosavci 6 : 0 Jasenica
31.10.2010 Mladi rudar 2 : 3 Šamot
31.10.2010 14:00 Mladost 2 : 1 TE Gučevo
31.10.2010 14:00 Studenac 2 : 0 Podrinje
31.10.2010 14:00 Radjevac 13 : 0 Rudar
31.10.2010 14:00 Velika Reka 4 : 0 Stolice
31.10.2010 14:00 Bratstvo 1 : 3 Cer
31.10.2010 14:00 Stari Jadar 1 : 0 Sloga (K)
31.10.2010 Mladost(P) 4 : 2 Omladinac
31.10.2010 Duško 2 : 0 Budućnost
31.10.2010 Drina 0 : 3 Milicionar
31.10.2010 Gorki 2 : 2 Petlovača
31.10.2010 Proleter 4 : 2 Sloga
31.10.2010 Mladost(M) 1 : 3 Partizan
31.10.2010 Sloboda 3 : 1 Napredak
31.10.2010 Pocerina 3 : 1 Rankovac
31.10.2010 Karađorđe 4 : 1 Mrovska
31.10.2010 Maovi MH 1 : 5 Galeb
31.10.2010 Jelen 1 : 1 Mladost
31.10.2010 Vlašić 6 : 1 Mladost Zvezd
31.10.2010 Korman 2 : 1 Varna
31.10.2010 Pričinović 3 : 1 Provo
31.10.2010 Sloga Mat 4 : 2 Hajduk
31.10.2010 14:00 Liplje 1 : 4 Rajac
31.10.2010 14:00 Veliševac 0 : 2 Komanice
31.10.2010 14:00 Borac 4 : 1 Mladost
31.10.2010 14:00 Gornji Lajkovac 3 : 0 Jedinstvo
31.10.2010 14:00 Tešnjar 6 : 1 Dupljaj
31.10.2010 14:00 OFK Povlen 1 : 2 Mladost (D)
31.10.2010 14:00 Kotešica 2 : 1 Lukavac
31.10.2010 14:00 Pričević 2 : 1 Polet
31.10.2010 14:00 Mladost (VK) 4 : 2 Iskra
31.10.2010 14:00 Milenko Pavlović 4 : 1 Gradac
31.10.2010 16:00 Proleter 2 : 1 Pepeljevac
31.10.2010 16:00 Kolubara Gaj 2 : 1 Stepanje
31.10.2010 16:00 Nepričava 3 : 1 Ratkovac
31.10.2010 14:00 Obilić 1 : 0 Radnik
31.10.2010 14:00 Naisus 2 : 2 Padina
31.10.2010 14:00 Sloga 1 : 2 Koprijan
31.10.2010 14:30 Doljevac 4 : 0 Baličevac
31.10.2010 14:00 Radnički 3 : 0 4. Juli
31.10.2010 14:00 Javor 3 : 0 Radnicki
31.10.2010 14:00 Polet 0 : 1 Mladost (S)
31.10.2010 14:00 BSK 2 : 0 Rudar
31.10.2010 14:00 Napredak 6 : 1 Sloboda
31.10.2010 14:00 Mladost (D) 1 : 0 Kolare
31.10.2010 14:00 Crni Vrh 1 : 1 Sindjelic (G)
31.10.2010 13:30 Mala Bosna 1 : 1 Đurđin
31.10.2010 13:30 Udarnik 2 : 1 Hajduk
31.10.2010 13:30 Žednik 2 : 1 Bačka 1901 B
31.10.2010 13:30 Elektrovojvodina 2 : 0 Lokomotiva
31.10.2010 13:30 Mićunovo 0 : 1 Eđšeg
31.10.2010 13:30 Slavija 1 : 0 Pobeda
31.10.2010 13:30 Sokolac 9 : 1 Napredak
31.10.2010 14:30 Jedinstvo 6 : 2 Hajduk
31.10.2010 14:30 Horgoš Higlo 2 : 1 Šampion Olimpija
31.10.2010 14:30 Slavija 2 : 0 Graničar
31.10.2010 14:00 Vojvodina 3 : 0 ŽAK
31.10.2010 14:00 Jedinstvo 3 : 3 Borac
31.10.2010 14:00 Napredak 0 : 0 2. Oktobar
31.10.2010 14:00 Polet 1 : 2 1.Oktobar
31.10.2010 14:00 Borac 6 : 0 Proleter
31.10.2010 14:00 Terekves 1 : 4 Roham
31.10.2010 14:00 Napredak 6 : 0 Olimpija
31.10.2010 14:00 Pobeda 2 : 3 Unirea
31.10.2010 14:00 Pančevo 2 : 2 Vojvodina
31.10.2010 14:00 Plavi Dunav 0 : 4 Borac (S)
31.10.2010 14:00 Omladinac (O) 0 : 0 Mladost (V)
31.10.2010 14:00 Omladinac (D) 4 : 2 Železničar (P)
31.10.2010 14:00 Jedinstvo Stević 1 : 0 BSK Bavanište
31.10.2010 14:00 Borac (P) 3 : 0 Proleter
31.10.2010 14:00 Crvena zvezda 4 : 0 Ševac
31.10.2010 14:00 Borac (VS) 3 : 0 Borac (VG)
31.10.2010 14:00 Hajduk 2 : 4 Hajdučica
31.10.2010 14:00 Dobrica 0 : 3 Potporanj
31.10.2010 14:00 Karaš (K) 7 : 2 Banat
31.10.2010 14:00 Jedinstvo 0 : 2 Ratar
31.10.2010 14:00 Sloga 10 : 0 Dunav
31.10.2010 14:00 Čenej 0 : 8 TSK
31.10.2010 14:00 Proleter 1 : 0 Vinogradar
31.10.2010 14:00 Fruškogorac 0 : 2 Tatra
31.10.2010 14:00 Partizan 3 : 2 Sremac
31.10.2010 14:00 Dinamo 1 : 3 Bačka
31.10.2010 14:00 OFK Sirig 1 : 3 Mladost
31.10.2010 14:00 Napredak 3 : 3 Sutjeska
31.10.2010 14:00 Mladost 1 : 0 Vojvodina
31.10.2010 14:00 Iskra 2 : 2 Budućnost
31.10.2010 14:00 Proleter 10 : 0 Jedinstvo
31.10.2010 15:00 Bačka 9 : 0 Sloga
31.10.2010 15:00 Miletić 2 : 0 Hajduk (G)
31.10.2010 15:00 Jedinstvo (G) 0 : 1 Titel
31.10.2010 15:00 Hajduk (Č) 6 : 0 Obilić
31.10.2010 13:30 Vojvodina 5 : 1 Krivanj
31.10.2010 13:30 Krila Krajine 0 : 1 Bačka
31.10.2010 13:30 Karađorđevo 1 : 0 Budućnost (P)
31.10.2010 13:30 Slavija (P) 3 : 0 Maglić
31.10.2010 13:30 Slavija (B) 1 : 3 Borac
31.10.2010 13:30 Soko 4 : 0 Budućnost (G)
31.10.2010 14:00 Jedinstvo 2 : 1 PSK Putinci
31.10.2010 14:00 Donji Petrovci 3 : 1 Sremac
31.10.2010 14:00 Rudar 1 : 0 Fruška Gora
31.10.2010 14:00 Graničar 2 : 0 OFK Kraljevci
31.10.2010 14:00 Hrtkovci 5 : 0 Fruškogorac
31.10.2010 14:00 Polet 6 : 1 Krušedol
31.10.2010 14:00 Napredak 2 : 1 Jedinstvo
31.10.2010 14:00 OFK Bingula 1 : 3 OFK Bikić
31.10.2010 14:00 Omladinac (M) 0 : 5 Sinđelić
31.10.2010 14:00 Sremac 0 : 3 Graničar
31.10.2010 14:00 Borac 0 : 3 Jedinstvo (LJ)
31.10.2010 14:00 Omladinac (B) 2 : 2 Bratstvo
31.10.2010 14:00 Jednota 3 : 5 Napredak
31.10.2010 14:00 OFK Bačinci Sloga 9 : 0 Jedinstvo
31.10.2010 14:00 Mladost (B) 3 : 4 TEK Sloga
31.10.2010 14:00 Sloboda 2 : 2 OFK Zabrežje
31.10.2010 14:00 Vranić 1 : 2 Budućnost
31.10.2010 Ivanca 2 : 0 Mladost
31.10.2010 Lestane 3 : 1 Radnicki PDM
31.10.2010 Velika Krsna 0 : 3 Rabrovac
31.10.2010 Bolec 1 : 0 Sepsin
31.10.2010 Vrcin 5 : 0 Vlaska
31.10.2010 14:30 Progorelica 3 : 0 Budućnost
31.10.2010 14:30 Musina reka 4 : 7 Tavnik
31.10.2010 14:30 Zvezda 1 : 1 Kablar
31.10.2010 14:30 Jovo Kursula 4 : 0 Miločajac
31.10.2010 14:30 Zgodačica 0 : 0 Partizan
31.10.2010 14:00 Borac 1 : 2 Studenac
31.10.2010 14:00 Velika Sugubina 3 : 0 21. oktobar
31.10.2010 14:00 Stari momci 0 : 6 Mladost Teferič
31.10.2010 14:00 Divostin 2 : 2 Kutlovo
31.10.2010 13:00 Kvarc 0 : 4 Polet
31.10.2010 13:00 Sloga 3 : 0 Radenka
31.10.2010 13:30 Dunav 1 : 0 Metalac
31.10.2010 13:30 Stig 2 : 5 Mlava
31.10.2010 13:30 Mip Majdan 3 : 1 Napredak (B)
31.10.2010 13:30 Sloga (L) 3 : 2 Borac (K)
31.10.2010 13:30 Vojvoda Milenko 1 : 3 Dunavac
31.10.2010 13:30 Sopot 6 : 0 Proleter
31.10.2010 13:30 Sloga (ĐP) 0 : 3 Mirko Tomić
31.10.2010 13:30 Sloga (T) 1 : 4 Ram
31.10.2010 13:30 Carevac 4 : 3 Radnički
31.10.2010 13:30 Graničar 1 : 2 Pek
31.10.2010 13:30 Budućnost 4 : 3 Kobilje
31.10.2010 14:00 Borci 2 : 0 Napredak
31.10.2010 14:00 Pobeda 5 : 0 Mladost (B)
31.10.2010 14:00 Kotlenik 1 : 1 Grivac
31.10.2010 14:00 Kotlenik (L) 7 : 1 Bečevica
31.10.2010 13:30 B 2000 3 : 0 Gorski Car
31.10.2010 14:00 Milan Orlić 1 : 0 Prva Iskra
31.10.2010 14:00 Borac (K) 5 : 2 Polet
31.10.2010 14:00 Jelav 0 : 3 "14 Oktobar"
31.10.2010 15:00 Torpedo 2 : 0 Buducnost
31.10.2010 Sloga 1 : 1 Borac
31.10.2010 Mladost 4 : 1 Tresnjevka
31.10.2010 Krnule 09 2 : 2 Petrovac 74
31.10.2010 Torpedo 2 : 6 Sloga
31.10.2010 Polet 2 : 0 Sloga Trgosped
31.10.2010 Bobovik 2 : 1 Dragojevac
31.10.2010 Volujac 3 : 2 Dumaca
31.10.2010 Žabar 4 : 2 Mladost
31.10.2010 16:00 Beli Orlovi 0 : 3 Morava
31.10.2010 16:00 Topoljak 1 : 3 Gradina
31.10.2010 16:00 Polet 57 2 : 1 Tomako
31.10.2010 16:00 Gaglovo 3 : 1 Drugari
31.10.2010 16:00 Polet 2 : 4 Budućnost
31.10.2010 14:00 Jedinstvo 3 : 1 Pobeda
31.10.2010 14:00 Partizan 1 : 2 Vojvodina
31.10.2010 14:00 Vinogradar 3 : 0 Omladinac
31.10.2010 14:00 Janošik 3 : 0 Vojvodina
31.10.2010 13:30 Planinac 0 : 2 Sloga
31.10.2010 13:30 Borac (K) 4 : 2 Car Uroš
31.10.2010 13:30 Borac (S) 5 : 4 27. Oktobar
31.10.2010 13:30 Mladost (B) 1 : 3 Mladost (P)
31.10.2010 13:30 Šumadija 3 : 0 Stepojevac 2007
31.10.2010 13:30 Budućnost 3 : 1 OFK Burovo
31.10.2010 13:30 OFK Radnički 0 : 2 Sloga
31.10.2010 13:30 20. Oktobar 0 : 3 Mladost
31.10.2010 13:30 Šumadinac 1 : 1 Bistrica
31.10.2010 13:30 Polet 3 : 1 Mladi Radnik
31.10.2010 16:00 Pudarci 3 : 1 Partizan
31.10.2010 16:00 Mladost 0 : 0 Hajduk
31.10.2010 13:00 Sveti Stefan 3 : 0 Heroj
31.10.2010 13:00 Dunavac 5 : 0 Kapedunum
31.10.2010 13:00 Mladost 4 : 0 Olimpija
31.10.2010 13:00 Crvenka 4 : 1 Mladi proleter
31.10.2010 15:00 Institut 0 : 1 Busije
31.10.2010 15:00 Kozara 1 : 0 Seceranac Ada
31.10.2010 15:00 BUSK 2 : 0 Novi Beograd
31.10.2010 15:00 Borac 2 : 3 Torlak
31.10.2010 13:00 Lemind Lavice 0 : 0 Sušica
31.10.2010 14:00 Unafortuna 04 3 : 2 Šabac
31.10.2010 14:00 Mašinac PZP 3 : 1 LASK
31.10.2010 Pančevo 1 : 9 Radnički 1919
31.10.2010 Ravangrad 3 : 1 Rubin
31.10.2010 13:00 Radnički (N) 1 : 2 Železničar
31.10.2010 13:00 BSK Borča 2 : 0 Radnički 1923
31.10.2010 12:00 Sloga 2 : 0 Crvena zvezda
31.10.2010 10:00 OFK Beograd 1 : 2 Partizan
31.10.2010 11:00 Vojvodina 1 : 1 Rad
31.10.2010 11:00 Jagodina 3 : 2 Borac
31.10.2010 12:30 Omladinac 9 : 0 BSK
31.10.2010 12:30 Kordun 6 : 2 Graničar
31.10.2010 12:30 Zadrugar 2 : 0 Kula
31.10.2010 12:30 PIK 3 : 3 Crvenka
31.10.2010 12:30 OFK Odžaci 2 : 2 Stanišić
31.10.2010 12:30 ŽAK 12 : 0 Hajduk
31.10.2010 12:00 Borac 4 : 0 Timok
31.10.2010 13:00 Radnički (N) 0 : 0 Jagodina
31.10.2010 10:00 BSK Borča 0 : 2 OFK Beograd
31.10.2010 14:00 Sloga 1 : 4 Crvena zvezda
31.10.2010 10:00 Zemun 0 : 1 Beograd
31.10.2010 10:00 Radnički 4 : 1 Obilić
31.10.2010 10:00 Bačka 3 : 1 Palić
31.10.2010 12:00 Pančevo 4 : 7 OFK Plandište
31.10.2010 12:00 OFK Stenli 3 : 1 Radnik
31.10.2010 12:00 Proleter (BK) 3 : 0 Borac (S)
31.10.2010 12:00 Mika Antić 3 : 0 Spartak (D)
31.10.2010 11:30 Tisa 2 : 1 Potisje
31.10.2010 11:30 Bajša 2 : 0 Vinogradar
31.10.2010 11:30 Proleter 1 : 1 Bačka
31.10.2010 11:30 Preporod 6 : 0 Sloboda
31.10.2010 14:00 Borac 1 : 0 Radnički (N)
31.10.2010 13:00 OFK Beograd 0 : 1 Partizan
31.10.2010 12:00 Smederevo 2 : 0 Loznica
31.10.2010 11:00 AFK 3 : 2 Subotica
31.10.2010 10:00 Obilić 2 : 5 Potisje
31.10.2010 Šumadija 2 : 1 Homoljac
31.10.2010 Morava 2 : 0 AF Duljaj
31.10.2010 GFK Jasenica 1911 1 : 1 Pinkum
31.10.2010 10:00 Pančevo 6 : 1 OFK Plandište
31.10.2010 10:00 OFK Stenli 3 : 0 Radnik
31.10.2010 10:00 Proleter (BK) 2 : 5 Borac (S)
31.10.2010 10:00 Mika Antić 3 : 4 Spartak (D)
31.10.2010 09:30 Bačka 1901 99 0 : 8 Spartak Zlatibor voda 99
31.10.2010 09:30 AFK 3 : 2 Subotica
31.10.2010 10:00 Kraljevićevo 5 : 0 Spartak
31.10.2010 10:00 Dinamo 1 : 3 Jugoslavija
31.10.2010 10:00 OFK Stenli 3 : 0 Slavija

Košarka

31.10.2010 19:00 Union Olimpija 75 : 73 Partizan
31.10.2010 17:00 Zagreb CO 77 : 87 Cibona
31.10.2010 19:00 Radnički Basket 74 : 64 Vojvodina
31.10.2010 19:00 Vlasotince 76 : 64 Pečenjevce BP
31.10.2010 19:00 Jastreb 78 : 64 Mladost Vesna
31.10.2010 17:00 Borac 64 : 73 BSK Junior
31.10.2010 18:00 Bor 88 : 67 Hajduk Veljko
31.10.2010 17:30 Partizan Galenika 57 : 38 Jedinstvo
31.10.2010 19:00 Jagodina 2001 97 : 74 Kraljevo
31.10.2010 16:00 Trepča 70 : 87 Vrbas Medela
31.10.2010 18:30 Šabac 65 : 52 Mladost Kolubara
31.10.2010 18:15 Beočin 74 : 55 Moravac
31.10.2010 18:00 Play Off 45 : 68 Radivoj Korać MT

Odbojka

31.10.2010 17:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Bor II
31.10.2010 17:00 Zaječar 3 : 0 Midžor
31.10.2010 17:00 Ozren 0 : 3 Timok
31.10.2010 15:00 Antena 3 : 2 FAP Livnica
31.10.2010 14:00 Brezovica 1 : 3 Knez Lazar
31.10.2010 15:00 Novi Pazar-Junior 3 : 0 Metalac Takovo
31.10.2010 18:00 Putevi Trendteks 0 : 3 Vojvodina
31.10.2010 18:00 Šumadija 0 : 3 Smeč 5
31.10.2010 17:00 Spartak 3 : 2 Vizura Super Nova
31.10.2010 17:00 Gimnazijalac 2 : 3 Jedinstvo

Rukomet

31.10.2010 19:00 Proleter Naftagas 38 : 35 Jagodina
31.10.2010 Užice 21 : 24 Sloga
31.10.2010 Arilje 24 : 25 15 oktobar
31.10.2010 Knjaževac 29 : 32 Vlasotince
31.10.2010 16:00 Rudar 2 40 : 19 Rača
31.10.2010 17:45 Jedinstvo 29 : 32 Sloga
31.10.2010 20:00 Lokomotiva 51 : 20 Šamot 65 2
31.10.2010 15:00 Čukarički 34 : 28 Novi Beograd 2
31.10.2010 13:00 Sjenica 30 : 36 Knez Lazar S.B. Ribarska banja
31.10.2010 16:00 Arilje 2 25 : 29 Metalac
31.10.2010 16:30 Naisus 2 41 : 24 Brestovac
31.10.2010 20:00 Max Sport 29 : 28 Medicinar
31.10.2010 17:30 ORK Beograd 28 : 22 Radnički Resavac
31.10.2010 18:30 Naisa 2 27 : 35 Proleter Superprotein
31.10.2010 18:00 Napredak 32 : 32 Metalac A.D.
31.10.2010 17:00 Crveni krst 32 : 22 Vranje
31.10.2010 17:00 Topličanin 50 : 23 Kopaonik
31.10.2010 18:00 Petrovac 35 : 28 VGSK
31.10.2010 18:00 Junior 46 : 16 Mladost
31.10.2010 18:00 Rudar 10 : 0 Osice
31.10.2010 18:00 Radnički Resavac 2 36 : 17 Požarevac
31.10.2010 19:00 Knjaževac 2 16 : 17 Vlasotince
31.10.2010 16:00 Dubočica 32 : 23 Zaječar 2

Futsal

31.10.2010 20:30 VIK Naisus 7 : 2 Pirot
jeromerothen i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.