XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 313 utakmica za dan
Subota, 14 Maj 2011

Fudbal

14.05.2011 17:00 Big bul Radnički 0 : 3 Bežanija
14.05.2011 17:00 Proleter (NS) 1 : 1 Novi Sad
14.05.2011 17:00 Sinđelić 1 : 0 Zemun
14.05.2011 17:00 Napredak 3 : 0 Banat
14.05.2011 16:30 Sloga (P) 1 : 1 Šumadija (A)
14.05.2011 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Polet (LJ)
14.05.2011 16:30 FAP 0 : 0 Mačva
14.05.2011 16:30 Budućnost 0 : 1 Rudar (K)
14.05.2011 16:30 Svrljig 3 : 2 Car Konstantin
14.05.2011 16:30 Kopaonik 3 : 1 Trstenik PPT
14.05.2011 16:30 Sloga (D) 5 : 3 Žitorađa
14.05.2011 16:30 Radnički (S) 3 : 2 Radnički (P)
14.05.2011 16:30 Vršac 3 : 0 Sloboda (NK)
14.05.2011 16:30 Tekstilac Ites 3 : 0 Mladost (A)
14.05.2011 16:30 Cement 2 : 1 Sloga (T)
14.05.2011 16:30 OFK Kikinda 0 : 0 ČSK Pivara
14.05.2011 16:30 Mladost (BJ) 0 : 1 Radnički (NP)
14.05.2011 16:30 Solunac 1 : 3 Veternik Viskol
14.05.2011 17:30 Palilulac 2 : 0 Žarkovo
14.05.2011 17:30 Balkan Mirijevo 1 : 1 Srem (J)
14.05.2011 11:00 Voždovac 2 : 1 Sindjelić
14.05.2011 16:30 Omladinac (NS) 2 : 1 Slavija
14.05.2011 16:30 Polet (T) 2 : 0 Metalac (K)
14.05.2011 16:30 Pobeda 3 : 0 Mokra Gora
14.05.2011 16:30 GFK Jasenica 1911 3 : 0 Gruža
14.05.2011 16:30 Crvena zvezda (S) 2 : 1 Homoljac
14.05.2011 16:30 Morava (VP) 1 : 0 Seljak
14.05.2011 16:30 Radnički (V) 4 : 0 Jadar (ST)
14.05.2011 16:30 Loznica 0 : 2 Jedinstvo Putevi
14.05.2011 16:30 Jedinstvo (V) 4 : 1 Osečina
14.05.2011 16:30 Ribnica 2 : 1 Zadrugar
14.05.2011 16:30 Zlatibor 4 : 0 Sloga (LŠ)
14.05.2011 16:30 Balkanski 1 : 0 Pukovac
14.05.2011 16:30 Ropotovo 3 : 1 Vučje
14.05.2011 16:30 Pusta Reka 3 : 0 Zaplanjac
14.05.2011 16:30 Đerdap 4 : 0 Pepeljevac
14.05.2011 16:30 Morava (Ć) 3 : 0 Bor
14.05.2011 16:30 Dinamo 2 : 0 Borac
14.05.2011 16:30 Obilić 0 : 6 Zadrugar
14.05.2011 16:30 Jedinstvo 6 : 4 Radnički (B)
14.05.2011 16:30 Kozara 3 : 1 AFK
14.05.2011 16:30 Budućnost 3 : 0 Proleter
14.05.2011 16:30 Radnički (Z) 0 : 0 Bačka Topola
14.05.2011 16:30 Bačka (BP) 2 : 0 1. Maj
14.05.2011 16:30 Sloga Radnički 2 : 3 Radnički (SM)
14.05.2011 16:30 Jugović 2 : 0 Budućnost
14.05.2011 16:30 Metalac AV 3 : 2 Omladinac
14.05.2011 16:30 Dunav 3 : 1 Polet
14.05.2011 11:00 Milutinac 2 : 1 Radnički (R)
14.05.2011 11:00 Crvena zvezda (MML) 1 : 0 GSP Polet
14.05.2011 17:30 Turbina 3 : 0 Trudbenik
14.05.2011 17:30 IMT 1 : 1 Radnički (NB)
14.05.2011 17:00 Kraljevo Hajduk 1 : 1 Budućnost
14.05.2011 17:00 Goč 1 : 1 Karađorđe
14.05.2011 16:30 Seljak 0 : 0 Srbija
14.05.2011 16:30 Cerovac 1 : 0 Sloboda
14.05.2011 16:30 Sumadinac 1 : 0 Buducnost
14.05.2011 16:30 Arsenal 3 : 1 Jadran
14.05.2011 16:30 Sušica 0 : 0 Jedinstvo
14.05.2011 16:30 Sloga (D) 5 : 4 Erdoglija 1931
14.05.2011 16:30 Šumadija 1 : 2 Sloga (L)
14.05.2011 16:30 Kolonija 5 : 1 Marsic
14.05.2011 16:30 Vinogradi DB 0 : 1 Kosutnjak
14.05.2011 16:30 Karađorđe (T) 4 : 1 Karađorđe
14.05.2011 16:30 Lokomotiva 1 : 4 Aranđelovac
14.05.2011 16:30 Badnjevac 5 : 3 Šumadinac (S)
14.05.2011 Mačva 2005 4 : 1 Dobrava
14.05.2011 Sindjelić 3 : 1 Jedinstvo (MZ)
14.05.2011 OFK Jabučje 1 : 4 Rubribreza
14.05.2011 Dimitrije Tucović 1 : 4 Kačer
14.05.2011 Mladost 1 : 3 Trlić
14.05.2011 Banjani 5 : 2 ZSK
14.05.2011 Budućnost 1 : 1 Jasen
14.05.2011 16:30 Napredak 1 : 1 Omladinac
14.05.2011 16:30 Rutevac 3 : 1 Radnički
14.05.2011 16:30 Mladost (B) 3 : 0 Rad
14.05.2011 16:30 Sloboda 1 : 1 Sloga
14.05.2011 16:30 SFK Moravac 4 : 0 Morava (L)
14.05.2011 16:30 OFK Vlasotince 6 : 1 MB
14.05.2011 16:00 Prčevac 1 : 6 Jedinstvo (BP)
14.05.2011 16:00 Lužnica 9 : 0 Temac
14.05.2011 16:00 Borac 1 : 6 Jedinstvo (P)
14.05.2011 17:00 Trbunje 5 : 2 Pobeda
14.05.2011 17:00 Jug Bogdan 1 : 5 Jastrebac
14.05.2011 17:00 Partizanski put 3 : 2 Polet
14.05.2011 Aluminjum 5 : 4 Brzi Brod
14.05.2011 17:00 Levac 3 : 0 Sloga
14.05.2011 17:00 Krivelj 0 : 0 Slatina (N)
14.05.2011 17:00 Poreč 3 : 0 Miloševo
14.05.2011 17:00 Rudna Glava 0 : 1 Rudar (B)
14.05.2011 17:00 Zlot 7 : 3 Rajac
14.05.2011 16:00 FUD 2 : 0 Mladost
14.05.2011 16:00 Poljoprivrednik 3 : 0 Mladost
14.05.2011 16:00 Trudbenik 2 : 0 Dedina
14.05.2011 16:00 Jedinstvo 1936 2 : 0 Bošnjane
14.05.2011 16:00 Naupare 3 : 3 Sloga
14.05.2011 16:00 Blagotin 4 : 3 Sloga
14.05.2011 16:00 Jasika 2 : 0 Temnić
14.05.2011 16:00 Velika Drenova 5 : 0 Čitluk
14.05.2011 17:00 Jadran 5 : 2 Tisa
14.05.2011 17:00 Sloboda 3 : 2 Subotica
14.05.2011 17:00 Panonija IM Topola 2 : 0 Njegoš
14.05.2011 Begej 1 : 1 Borac
14.05.2011 Krajina 3 : 1 Polet (N)
14.05.2011 Mladost 6 : 4 Crvena zvezda (VS)
14.05.2011 16:30 Partizan (U) 1 : 2 BAK
14.05.2011 17:00 Mladost 3 : 0 OFK Odžaci
14.05.2011 17:00 Borac 5 : 5 ŽAK
14.05.2011 17:00 Radnički 1 : 2 Kula
14.05.2011 16:30 Bečej 1 : 2 Stari Grad
14.05.2011 16:30 Vrbas 4 : 1 Srbobran
14.05.2011 15:00 Partizan 7 : 0 Ljukovo
14.05.2011 15:00 Hajduk (Š) 1 : 6 Sloven
14.05.2011 15:00 Graničar 4 : 0 Železničar
14.05.2011 15:00 Jadran 2 : 1 Zeka Buljubaša
14.05.2011 15:00 Borac Sloga "Milšped" 0 : 0 Mladost
14.05.2011 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Hajduk
14.05.2011 15:00 Hajduk (B) 3 : 3 LSK Laćarak
14.05.2011 15:00 Fruškogorac 2 : 1 Podrinje
14.05.2011 17:30 BSK Batajnica 0 : 0 Rudar
14.05.2011 17:30 Komgrap 1 : 0 Železnik
14.05.2011 17:30 Policajac 1 : 0 PKB Kovilovo
14.05.2011 17:30 Poštar - Zvezdara 5 : 2 Dunavac
14.05.2011 17:30 Obilić 1 : 3 Strelac
14.05.2011 16:30 Moša 0 : 9 Radnik
14.05.2011 17:00 Mlada krila 2 : 0 Lazac
14.05.2011 16:30 Dobrača 0 : 3 Korićani
14.05.2011 Palanka 0 : 3 Vodice
14.05.2011 Podunavac 0 : 2 7. Jul
14.05.2011 16:30 Mladost 6 : 5 Mladi rudar
14.05.2011 17:00 Crnča 2 : 2 Sloga (S)
14.05.2011 17:00 TE Gučevo 1 : 1 Podrinje
14.05.2011 17:30 Borac 9 : 2 Napredak
14.05.2011 Doljevac 4 : 0 4. Juli
14.05.2011 Sloga 2 : 1 Baličevac
14.05.2011 Kraljevo 2 : 2 Jedinstvo
14.05.2011 Sloga 4 : 0 Katun
14.05.2011 Polet (R) 3 : 0 Mladi Radnik
14.05.2011 Pobeda 2 : 7 Palilula
14.05.2011 Gredetin 1 : 2 Polet (V)
14.05.2011 Tempo 2 : 0 Draževac
14.05.2011 Vukašinovac 3 : 2 Crvena Zvezda
14.05.2011 Omladinac 2 : 2 BSK
14.05.2011 Mladi Borac 5 : 2 Jasunja
14.05.2011 Mladost 1 : 3 Navalin
14.05.2011 Nomanica 0 : 1 Gornje Krajince
14.05.2011 Moravac 1 : 4 Real
14.05.2011 Goblen 4 : 2 Bratstvo
14.05.2011 Veliko Trnjane 1 : 2 Umac
14.05.2011 17:00 Mladost (S) 3 : 0 Sindjelic (V)
14.05.2011 17:00 Rudar 2 : 0 Javor
14.05.2011 16:00 Župski biseri 3 : 0 Donji Kopaonik
14.05.2011 16:00 Borac 3 : 0 Kupci
14.05.2011 17:00 Olimpija 1 : 2 Slavija
14.05.2011 17:00 Tomislavci 4 : 1 Sokolac
14.05.2011 16:30 OFK Gradnulica 0 : 0 Naftagas
14.05.2011 16:30 Gradnulica Bečkerek 1 : 0 Radnički Ratar
14.05.2011 16:30 Banat 1 : 2 Lehel
14.05.2011 16:30 Jedinstvo 0 : 2 Radnički
14.05.2011 16:30 Glogonj 1 : 3 Mladost (V)
14.05.2011 16:30 Stražilovo Milan 3 : 0 Fruškogorac
14.05.2011 16:30 Mladost 2 : 1 Fruškogorski partizan
14.05.2011 17:30 Soko 6 : 1 Slavija (B)
14.05.2011 13:30 Sloga 11 : 2 ČSK Čortanovci
14.05.2011 13:30 Sremac 2 : 1 Podunavac
14.05.2011 13:30 Borac 2 : 2 Fruškogorac
14.05.2011 13:30 Polet 6 : 1 Dunav
14.05.2011 14:00 OFK Brestač 0 : 4 Popinci
14.05.2011 14:00 Napredak 3 : 1 Graničar
14.05.2011 14:00 Srem 0 : 1 Sloven
14.05.2011 14:00 Kameni 1 : 2 Šumar
14.05.2011 14:00 Lovac 7 : 1 Vitez
14.05.2011 14:00 Sloboda 0 : 3 Mladost
14.05.2011 17:30 Barajevo 2 : 1 Sloboda
14.05.2011 17:30 Napredak 4 : 0 BSK
14.05.2011 17:30 Budućnost 0 : 2 Krtinska
14.05.2011 17:30 Šumadija 1 : 0 Vranić
14.05.2011 17:30 Bogutovačka Banja 2 : 3 Zgodačica
14.05.2011 17:30 Stara Čaršija 0 : 1 Tavnik
14.05.2011 15:30 Homolje 1 : 3 Sloga
14.05.2011 16:30 Burovac 2 : 1 Soko
14.05.2011 16:30 Dobrnje 3 : 0 Budućnost
14.05.2011 16:30 Laolac 5 : 1 Busur
14.05.2011 16:30 Obilić 0 : 2 Mlava
14.05.2011 16:30 Zadrugar 5 : 0 7 juli
14.05.2011 16:30 B.S.K. 0 : 1 Radnik
14.05.2011 16:30 Sloboda 5 : 2 Napredak
14.05.2011 16:30 Rudar 1 : 2 Trgovački
14.05.2011 16:30 Brana Paunović 1 : 8 Rade Milošević
14.05.2011 16:30 Vukan 2 : 0 Melnica
14.05.2011 Mladi Radnik 1 : 1 Bečevica
14.05.2011 16:00 22 Februar 0 : 1 Gorski Car
14.05.2011 16:00 Vrbica 1 : 1 Kopljari
14.05.2011 17:00 Krasava 0 : 2 Cerova
14.05.2011 17:00 Borac (L) 4 : 1 Jelav
14.05.2011 17:00 Mladost (L) 1 : 0 Polet
14.05.2011 17:30 Omladinac 3 : 2 Radnik
14.05.2011 17:30 Stojan Lazarac 2 : 4 Premijer
14.05.2011 17:00 Sloga 5 : 2 Savacijum
14.05.2011 17:00 Napredak (S) 0 : 3 Fortuna
14.05.2011 17:00 Napredak (R) 3 : 0 Torpedo
14.05.2011 17:00 Cer 3 : 2 Buducnost
14.05.2011 17:00 Culjkovic 5 : 3 Pofk Letnjikovac
14.05.2011 11:00 Dumaca 6 : 0 Sava
14.05.2011 11:00 Mladost 1 : 2 Ceric
14.05.2011 11:00 Metlić 2 : 2 Žabar
14.05.2011 11:00 Mladost 3 : 0 Draginje
14.05.2011 Stara Čaršija 5 : 2 Stari Trstenik
14.05.2011 Ribnik 4 : 3 Vinogradar
14.05.2011 17:00 Jablanica 3 : 1 Rasinac
14.05.2011 17:00 Sebecevac 1 : 0 Polet
14.05.2011 17:00 Vitanovac 08 3 : 1 Bukovica
14.05.2011 17:00 Mudrakovac 7 : 0 Stitari
14.05.2011 17:00 Sloga 1 : 0 Rasina
14.05.2011 16:00 Dušan Ristić 3 : 0 Parunovac
14.05.2011 16:00 Srnje 3 : 0 BSK
14.05.2011 16:00 Globoder 0 : 0 Mačkovac
14.05.2011 16:00 Padez 0 : 1 Kruševica
14.05.2011 16:00 Zabare 2 : 4 Sanac
14.05.2011 16:00 Modrica 7 : 0 Mladost
14.05.2011 16:00 Ribare 3 : 0 Zdravinje
14.05.2011 16:30 Agrobanat 1 : 3 Banat
14.05.2011 16:30 Graničar 6 : 0 Janošik
14.05.2011 16:30 Solunac 6 : 3 Napredak
14.05.2011 15:00 OFK Meljak 3 : 0 Šiljakovac
14.05.2011 15:00 Veliki Borak 3 : 0 Beljina
14.05.2011 Ropočevo 3 : 2 4 juli (MP)
14.05.2011 Sibnica 7 : 1 Mladost (G)
14.05.2011 Slatina 3 : 0 Nemenikuće
14.05.2011 Kosmaj 5 : 1 Crvena Zvezda
14.05.2011 Rogača 0 : 4 Stojnik
14.05.2011 Mladost (MI) 2 : 1 Vis
14.05.2011 17:30 Mladost 2 : 2 Hajduk
14.05.2011 17:30 Heroj 3 : 0 Mabat
14.05.2011 17:30 Mladi proleter 2 : 0 Sveti Stefan
14.05.2011 17:30 Petka 2 : 1 Sokolovo
14.05.2011 17:30 Strmovo 3 : 2 Mladi Borac
14.05.2011 17:00 Spartak Jaffa 3 : 0 Mačva
14.05.2011 17:00 Šabac 4 : 2 Požarevac
14.05.2011 17:00 Sloga 2 : 2 LASK
14.05.2011 Rubin 0 : 5 Ravangrad
14.05.2011 10:00 OFK Beograd 2 : 4 Rad
14.05.2011 13:00 Sloga 2 : 3 Partizan
14.05.2011 11:00 Čukarički Stankom 1 : 0 Radnički 1923
14.05.2011 15:00 Mladost 8 : 1 OFK Odžaci
14.05.2011 15:00 Borac 1 : 1 ŽAK
14.05.2011 15:00 Radnički 2 : 3 Kula
14.05.2011 15:00 Sloga 0 : 3 Partizan
14.05.2011 10:00 Rad 1 : 0 OFK Beograd
14.05.2011 13:00 Borac 2 : 0 Jagodina
14.05.2011 10:30 Obilić 2 : 0 AFK
14.05.2011 Zvižd 1 : 8 Mladi radnik (P)
14.05.2011 Železničar (P) 1 : 3 Rudar
14.05.2011 15:00 Jadran 7 : 0 Tisa
14.05.2011 15:00 Sloboda 0 : 5 Subotica
14.05.2011 15:00 Panonija IM Topola 3 : 2 Njegoš
14.05.2011 11:00 Smederevo 4 : 3 Bežanija
14.05.2011 11:00 Kruševac 1 : 4 Partizan
14.05.2011 11:00 Radnički 1923 3 : 1 Crvena zvezda
14.05.2011 11:00 Rad 7 : 0 OFK Paraćin
14.05.2011 11:00 Sloga 4 : 2 Napredak
14.05.2011 11:00 Borac 2 : 0 Jagodina
14.05.2011 10:00 Čoka 3 : 0 Bačka
14.05.2011 11:00 Subotica 0 : 2 Tavankut
14.05.2011 16:00 Potisje 3 : 4 Spartak Zlatibor voda
14.05.2011 Zvižd 1 : 1 Mladi radnik (P)
14.05.2011 Mladi radnik (R) 3 : 1 Rudar
14.05.2011 Seljak 3 : 2 Homoljac
14.05.2011 10:00 Spartak Zlatibor voda 99 6 : 0 Čantavir
14.05.2011 09:30 Subotica 6 : 2 Bačka 1901 99
14.05.2011 10:00 Palić 0 : 14 Spartak Zlatibor voda 98
14.05.2011 10:00 Vinogradar 3 : 1 AFK

Košarka

14.05.2011 18:00 OKK Beograd 85 : 78 Mega Vizura
14.05.2011 19:00 Radnički 67 : 63 Hemofarm Štada
14.05.2011 18:00 FMP 86 : 76 Metalac

Rukomet

14.05.2011 19:00 Rudar 29 : 22 Spartak Vojput
14.05.2011 19:00 Novi Pazar 35 : 31 Nova Pazova
14.05.2011 20:00 Crvena Zvezda 30 : 28 Zaječar
14.05.2011 18:00 Mladost Palanački Kiseljak 31 : 31 Majdanpek
14.05.2011 18:00 Morava Dunav Osiguranje 39 : 40 Šamot 65
14.05.2011 18:00 Kolubara 2 38 : 33 Smederevo 2
14.05.2011 18:00 Radnički Morava 33 : 32 Radnički
14.05.2011 18:00 Sindjelić 35 : 15 Metalac
14.05.2011 18:00 Stari grad 21 : 26 Zemun
14.05.2011 18:00 Novi Beograd 27 : 31 Studentski grad
14.05.2011 Trepča 28 : 28 Bane
14.05.2011 Đerdap 21 : 25 Topličanin
14.05.2011 Sloga 43 : 23 Arilje
14.05.2011 Bor 2 33 : 30 Knjaževac
14.05.2011 Jastrebac 31 : 26 Vlasotince
14.05.2011 Radan 38 : 26 Paraćin
14.05.2011 Pirot 35 : 23 Radnički
14.05.2011 Bela Palanka 42 : 30 Brestovac
14.05.2011 18:00 Metalac A.D. 32 : 32 Radnički Resavac
14.05.2011 15:30 Radnički Lepenica 31 : 15 Pirot
14.05.2011 17:00 Napredak 10 : 0 Kikinda
14.05.2011 18:30 Naisa 2 28 : 26 ORK Beograd
14.05.2011 18:00 Metalac-Valjevo 23 : 37 Radnički
14.05.2011 18:00 Zemun 25 : 17 Jagodina 2
14.05.2011 18:00 Crvena Zvezda 2 36 : 28 Železnik 1963
14.05.2011 18:00 Slodes 37 : 21 Loznica grad
14.05.2011 Knjaževac 20 : 18 Crveni krst
14.05.2011 RTB Bor 28 : 29 Raška
14.05.2011 Naisa 3 32 : 30 Metalac
14.05.2011 Župa 29 : 28 Topličanin
14.05.2011 Vranje 29 : 27 Kopaonik
14.05.2011 Morava Han 19 : 35 Rtanj
14.05.2011 Niška Banja 22 : 30 Dubočica
14.05.2011 Vlasotince 22 : 17 Radan

Vaterpolo

14.05.2011 18:30 Beograd 4 : 12 Crvena Zvezda VET 0:2
14.05.2011 19:00 Vojvodina 3 : 12 Partizan Rajfajzen 0:2
14.05.2011 Vračar 15 : 1 Partizan
14.05.2011 Taš 2000 18 : 8 ŽAK
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.