XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 294 utakmica za dan
Subota, 26 Mart 2011

Fudbal

26.03.2011 14:00 Napredak 0 : 0 Novi Pazar
26.03.2011 14:00 Zemun 1 : 0 Bežanija
26.03.2011 14:00 Novi Sad 0 : 1 BASK
26.03.2011 14:30 Jedinstvo 0 : 0 Železničar
26.03.2011 14:30 FAP 2 : 0 Sloboda (Č)
26.03.2011 14:30 Budućnost 4 : 0 Radnički Stobeks
26.03.2011 14:30 Rudar (K) 0 : 2 Sloga (P)
26.03.2011 14:30 Mačva 4 : 0 Vujić voda
26.03.2011 14:30 Sloga (BB) 4 : 1 Partizan (BB)
26.03.2011 15:00 Sloga (D) 4 : 0 Kopaonik
26.03.2011 15:00 Radnički (S) 1 : 1 Svrljig
26.03.2011 15:00 Žitorađa 2 : 1 Car Konstantin
26.03.2011 15:00 Radnički (N) 2 : 0 Timok
26.03.2011 15:00 OFK Kikinda 1 : 2 Dolina
26.03.2011 15:00 Mladost (BJ) 1 : 3 Cement
26.03.2011 15:00 Solunac 0 : 0 Tekstilac Ites
26.03.2011 15:00 Veternik Viskol 2 : 1 Vršac
26.03.2011 15:00 Radnički (NP) 2 : 0 Mladost (A)
26.03.2011 15:00 ČSK Pivara 2 : 3 Sloga (T)
26.03.2011 15:00 Donji Srem 1 : 0 Palić
26.03.2011 16:00 Mladenovac 0 : 0 Srem (J)
26.03.2011 14:30 Pobeda 0 : 1 Slavija
26.03.2011 14:30 Partizan (C) 2 : 1 Omladinac (NS)
26.03.2011 14:30 Trepča 1 : 0 Jošanica
26.03.2011 14:30 Mokra Gora 5 : 0 Takovo
26.03.2011 14:30 Morava (VP) 3 : 0 Železničar Inon
26.03.2011 14:30 Vrbovac 0 : 3 Gruža
26.03.2011 14:30 Ribnica 3 : 1 Jadar (ST)
26.03.2011 14:30 Zlatibor 0 : 1 Jedinstvo (V)
26.03.2011 15:00 Pusta Reka 1 : 0 Mramor
26.03.2011 15:00 Morava (VH) 3 : 0 Balkanski
26.03.2011 15:00 Sloga 3 : 0 Vučje
26.03.2011 15:00 Morava (Ć) 0 : 0 Radnički
26.03.2011 15:00 SFS Borac 0 : 0 Borac
26.03.2011 15:00 Dinamo 3 : 0 Jedinstvo
26.03.2011 15:00 Kozara 3 : 1 Obilić
26.03.2011 15:00 Budućnost 5 : 0 Spartak
26.03.2011 15:00 Radnički (Z) 0 : 1 Vojvodina
26.03.2011 15:00 Bačka Topola 2 : 1 Borac
26.03.2011 15:00 Proleter 1 : 0 Bačka 1901
26.03.2011 15:00 AFK 2 : 1 Bačka (P)
26.03.2011 15:00 Radnički (B) 2 : 2 Zadrugar
26.03.2011 15:00 Bačka (BP) 0 : 0 Mladost
26.03.2011 15:00 Polet 1 : 2 1. Maj
26.03.2011 15:00 Obilić 2 : 1 Radnički (SM)
26.03.2011 15:00 Crvena Zvezda 0 : 0 Budućnost
26.03.2011 16:00 Lokomotiva 0 : 1 Posavac Tišma
26.03.2011 11:00 Slavija 4 : 0 Trudbenik
26.03.2011 15:00 Grdica 2 : 2 Karađorđe
26.03.2011 Jadran 3 : 0 Erdoglija 1931
26.03.2011 14:30 VGSK 0 : 0 Omladinac
26.03.2011 15:00 Badnjevac 1 : 4 Karađorđe (T)
26.03.2011 15:00 Marjan 2 : 0 Beli Orlovi
26.03.2011 Luk Kompenzatori 1 : 2 Radnički
26.03.2011 Mačva 2005 3 : 3 Jedinstvo (Š)
26.03.2011 14:30 Kačer 0 : 0 ZSK
26.03.2011 14:30 Rubribreza 1 : 1 Brezovica
26.03.2011 14:30 Dimitrije Tucović 2 : 2 Brežđe
26.03.2011 14:30 Mladost 0 : 2 Vrujci
26.03.2011 Budućnost 0 : 3 Železničar
26.03.2011 Jasen 1 : 0 Ariljska rampa
26.03.2011 15:00 Rad 2 : 3 Jastrebac
26.03.2011 15:00 Dobrič 0 : 1 Omladinac
26.03.2011 15:00 Radnički 4 : 1 Bukovik
26.03.2011 15:00 Mladost 1 : 0 Jablanica
26.03.2011 15:00 Polet 1 : 4 Jedinstvo (G)
26.03.2011 15:00 Gradac 6 : 3 MB
26.03.2011 15:00 SFK Moravac 4 : 0 Progres
26.03.2011 14:30 Prčevac 1 : 1 Vladimir Durković
26.03.2011 14:30 Lužnica 4 : 0 Dragoš
26.03.2011 14:30 Borac 3 : 1 Gnjilan
26.03.2011 14:30 Napredak 2 : 0 Zadrugar
26.03.2011 16:00 Trbunje 0 : 4 Dobrič
26.03.2011 16:00 Partizanski put 4 : 3 Kosovac
26.03.2011 16:00 Polet 0 : 0 Jug Bogdan
26.03.2011 16:00 Borac 1 : 0 Pobeda
26.03.2011 16:00 Topličanin 3 : 0 Jastrebac
26.03.2011 Levac 3 : 0 Kupinovac
26.03.2011 16:00 Krivelj 0 : 1 Zlot
26.03.2011 16:00 Brestovac 5 : 0 Slatina (N)
26.03.2011 16:00 Dunav 3 : 0 Brodoremont
26.03.2011 Naupare 3 : 2 Mladost
26.03.2011 Blagotin 3 : 2 Jedinstvo 1936
26.03.2011 Jasika 2 : 1 Trudbenik
26.03.2011 Velika Drenova 2 : 1 Poljoprivrednik
26.03.2011 Čitluk 1 : 1 FUD
26.03.2011 Temnić 2 : 0 Mladost
26.03.2011 Sloga 3 : 0 Dedina
26.03.2011 Sloga 3 : 1 Bošnjane
26.03.2011 15:30 Potisje 1 : 1 Sloboda
26.03.2011 15:30 Panonija IM Topola 1 : 0 Jadran
26.03.2011 15:30 Njegoš 1 : 0 Vinogradar
26.03.2011 15:30 Subotica 0 : 0 Čoka
26.03.2011 Krajina 0 : 2 Jedinstvo
26.03.2011 Mladost 3 : 1 Potisje
26.03.2011 Bilećanin 4 : 0 Delija
26.03.2011 Mladost 0 : 1 Borac
26.03.2011 15:00 BAK 2 : 2 Vulturul
26.03.2011 15:00 Radnički (K) 1 : 2 Vršac United
26.03.2011 15:00 Partizan (U) 1 : 0 Radnički (B)
26.03.2011 15:00 Polet 2 : 3 Mladost
26.03.2011 15:00 Stanišić 1 : 0 Crvenka
26.03.2011 15:00 Borac 2 : 1 Radnički
26.03.2011 Slavija 0 : 1 Mladost
26.03.2011 Tvrdjava 3 : 1 ŽSK
26.03.2011 Železničar 2 : 0 Jedinstvo
26.03.2011 Borac 2 : 0 Stari Grad
26.03.2011 Šajkaš 0 : 3 Srbobran
26.03.2011 Hercegovac 1 : 1 Vrbas
26.03.2011 Omladinac 8 : 0 Bečej
26.03.2011 Petrovaradin 0 : 2 Kabel
26.03.2011 15:00 Ljukovo 0 : 1 Mladost
26.03.2011 15:00 Zeka Buljubaša 2 : 0 Hajduk
26.03.2011 15:00 Železničar 1 : 1 LSK Laćarak
26.03.2011 15:00 Sloven 2 : 0 Podrinje
26.03.2011 15:00 Partizan 7 : 0 Fruškogorac
26.03.2011 15:00 Hajduk (Š) 0 : 2 Hajduk (B)
26.03.2011 15:00 Graničar 0 : 0 Jedinstvo
26.03.2011 15:00 Jadran 1 : 2 Borac Sloga "Milšped"
26.03.2011 16:00 Poštar - Zvezdara 0 : 0 Komgrap
26.03.2011 16:00 Obilić 1 : 2 Zmaj
26.03.2011 16:00 Lepušnica 3 : 0 Prva Iskra
26.03.2011 15:00 Lazac 2 : 1 Olimpik
26.03.2011 15:00 Mlada krila 0 : 3 Mladost
26.03.2011 15:00 Dobrača 3 : 2 Kremenac
26.03.2011 14:30 Đerdap 0 : 0 Žitkovica
26.03.2011 14:30 Zadrugar 4 : 1 Omladinac (S)
26.03.2011 Proleter 2 : 1 Vodice
26.03.2011 15:00 Stari Jadar 0 : 1 Podrinje
26.03.2011 15:00 Borac 0 : 0 Mladost(P)
26.03.2011 15:00 Palilula 3 : 0 Jedinstvo
26.03.2011 15:00 Mladi Radnik 4 : 1 Polet (V)
26.03.2011 15:00 Katun 1 : 1 Draževac
26.03.2011 15:00 Kraljevo 4 : 0 Crvena Zvezda
26.03.2011 15:00 Sloga 0 : 1 Vukašinovac
26.03.2011 15:00 Polet (R) 2 : 0 Tempo
26.03.2011 15:00 Pobeda 4 : 6 Gredetin
26.03.2011 Mladost 0 : 1 Mladost
26.03.2011 Mladi Borac 2 : 0 Navalin
26.03.2011 BSK 1 : 3 Jasunja
26.03.2011 Veliko Trnjane 3 : 0 Nomanica
26.03.2011 Real 3 : 2 Moravac
26.03.2011 Bratstvo 2 : 0 Gornje Krajince
26.03.2011 Goblen 1 : 3 Umac
26.03.2011 17:00 Ursule 2 : 0 Sindjelic (V)
26.03.2011 16:00 Župski biseri 2 : 2 Jastrebac
26.03.2011 16:00 Borac 1 : 1 Omladinac
26.03.2011 16:00 Pobeda 2 : 2 Mladi Radnik
26.03.2011 16:00 Donji Kopaonik 3 : 1 Sloga
26.03.2011 15:00 Glogonj 0 : 0 Plavi Dunav
26.03.2011 15:00 Graničar 1 : 1 Omladinac
26.03.2011 15:00 Stražilovo Milan 6 : 0 Čenej
26.03.2011 15:00 Mladost 1 : 0 Tatra
26.03.2011 15:00 Fruškogorski partizan 1 : 4 TSK
26.03.2011 14:00 Graničar 1 : 5 Šumar
26.03.2011 14:00 Popinci 9 : 0 Vitez
26.03.2011 14:00 Sremac 2 : 3 Mladost
26.03.2011 14:00 OFK Brestač 3 : 0 Sloboda
26.03.2011 14:00 Napredak 4 : 0 Lovac
26.03.2011 14:00 Srem 0 : 0 Kameni
26.03.2011 16:00 TEK Sloga 2 : 0 Mladost (Č)
26.03.2011 16:00 Barajevo 1 : 1 Borac
26.03.2011 16:00 Napredak 1 : 0 Budućnost
26.03.2011 15:30 Bogutovačka Banja 1 : 1 Tavnik
26.03.2011 14:30 Metalac 1 : 1 Dunavac
26.03.2011 15:00 Unafortuna 04 1 : 2 LASK
26.03.2011 15:00 Lemind Lavice 0 : 0 Napredak
26.03.2011 13:00 Spartak Jaffa 8 : 0 Šabac
26.03.2011 13:00 Čukarički Stankom 2 : 0 Sloga
26.03.2011 11:00 Železničar 0 : 1 Jagodina
26.03.2011 13:00 Banat 1 : 1 Borac
26.03.2011 11:00 Radnički 1923 0 : 0 Rad
26.03.2011 10:00 Crvena zvezda 3 : 0 Partizan
26.03.2011 13:00 Polet 4 : 0 Mladost
26.03.2011 13:00 Stanišić 0 : 6 Crvenka
26.03.2011 13:00 Borac 6 : 2 Radnički
26.03.2011 Mladi radnik (R) 1 : 3 Smederevo
26.03.2011 13:00 Rad 3 : 0 Sloga
26.03.2011 12:00 Radnički (N) 0 : 1 Teleoptik
26.03.2011 11:00 Napredak 2 : 4 Beograd
26.03.2011 11:00 OFK Beograd 1 : 2 Loznica
26.03.2011 12:00 Crvena zvezda 3 : 0 Partizan
26.03.2011 Železničar (P) 1 : 2 Smederevo
26.03.2011 13:30 Potisje 3 : 0 Sloboda
26.03.2011 13:30 Panonija IM Topola 4 : 1 Jadran
26.03.2011 13:30 Njegoš 2 : 0 Vinogradar
26.03.2011 13:30 Subotica 2 : 0 Čoka
26.03.2011 11:00 Rad 3 : 1 Kruševac
26.03.2011 13:00 Sloga 1 : 0 OFK Beograd
26.03.2011 11:00 Borac 3 : 2 Smederevo
26.03.2011 13:00 Napredak 1 : 1 Bežanija
26.03.2011 13:00 OFK Paraćin 2 : 1 Loznica
26.03.2011 14:00 Crvena zvezda 2 : 0 Partizan
26.03.2011 11:00 Čantavir 2 : 0 Tavankut
26.03.2011 11:00 Senta 0 : 2 Spartak Zlatibor voda
26.03.2011 10:00 Preporod 0 : 1 Potisje
26.03.2011 10:00 Tisa 1 : 1 Subotica
26.03.2011 Pinkum 0 : 3 Zvižd
26.03.2011 Sloga 0 : 2 AF Duljaj
26.03.2011 Rudar 2 : 5 Homoljac
26.03.2011 Mladi radnik (P) 6 : 1 Panter
26.03.2011 Mladi radnik (R) 0 : 3 MIP Presing
26.03.2011 GFK Jasenica 1911 6 : 4 Seljak
26.03.2011 Morava 1 : 0 Šumadija
26.03.2011 09:30 Čantavir 1 : 0 Bačka 1901 99
26.03.2011 09:30 Senta 0 : 6 Spartak Zlatibor voda 98
26.03.2011 13:00 Bačka 1901 98 3 : 0 Subotica

Košarka

26.03.2011 19:00 Crvena Zvezda 89 : 97 Hemofarm Štada
26.03.2011 19:30 Metalac 80 : 74 Mega Vizura
26.03.2011 18:00 FMP 67 : 76 Partizan mt:s
26.03.2011 Novi Sad MT 20 : 0 Duga
26.03.2011 Meridiana 77 : 67 Vrbas
26.03.2011 Mladost Teletehnika 96 : 84 Stara Pazova
26.03.2011 Topola 76 : 83 Jedinstvo
26.03.2011 Veternik 98 : 91 Radnički
26.03.2011 Odžaci 20 : 0 Sport Key
26.03.2011 Dunav 80 : 92 Nova Pazova
26.03.2011 14:00 Basket Stars 78 : 57 Moravac
26.03.2011 19:45 Sivac 62 : 64 Vrbas Medela
26.03.2011 18:00 Stara Pazova 75 : 54 Jagodina 2001
26.03.2011 14:00 Play Off 58 : 45 Trepča

Odbojka

26.03.2011 18:30 Obilić 3 : 0 Mladost
26.03.2011 18:00 Jagodina 1 : 3 Klek Srbijašume
26.03.2011 18:00 Đerdap 3 : 0 Vranje
26.03.2011 14:00 Radan 3 : 2 Desetka
26.03.2011 19:00 FAP Livnica 3 : 1 Brezovica
26.03.2011 20:00 Metalac Takovo 3 : 0 Užice
Polufinale
26.03.2011 20:30 Crvena Zvezda 3 : 1 Tent 2:0
26.03.2011 19:30 Vizura 3 : 0 Dinamo 2:0
26.03.2011 19:00 Radnički 3 : 1 Smeč 5
26.03.2011 19:00 Jedinstvo 2 : 3 Varadin BMG-Gradnja
26.03.2011 17:00 Novi Sad Pionir Petrol 3 : 1 Lazarevac
26.03.2011 19:00 Spartak 3 : 0 Šumadija

Rukomet

26.03.2011 19:00 Smederevo 31 : 31 Crvena Zvezda
26.03.2011 19:00 Planinka Prolom voda 31 : 28 Požarevac
26.03.2011 19:00 Metaloplastika 27 : 26 PKB
26.03.2011 19:30 Kolubara 27 : 25 Radnički
26.03.2011 18:00 Crvenka 31 : 33 Naisus
26.03.2011 19:00 Jugović Unimet 27 : 22 Vranje
26.03.2011 20:30 Dinamo 26 : 23 Priboj
26.03.2011 19:30 Spartak Vojput 25 : 24 Bask Soko
26.03.2011 19:00 Zlatar 46 : 37 Zaječar
26.03.2011 19:00 Mokra Gora 35 : 20 Proleter Naftagas
26.03.2011 19:00 Rudar 37 : 31 Novi Pazar
26.03.2011 18:00 Smederevo 2 23 : 32 Metalac
26.03.2011 18:00 Šamot 65 25 : 22 Zemun
26.03.2011 18:00 Majdanpek 22 : 30 Studentski grad
26.03.2011 18:00 Sloga 17 : 34 Novi Beograd
26.03.2011 18:00 Morava Dunav Osiguranje 37 : 31 Sindjelić
26.03.2011 19:00 Bane 29 : 23 Arilje
26.03.2011 19:00 Topličanin 29 : 26 Knjaževac
26.03.2011 18:00 Sloga 31 : 15 Bor 2
26.03.2011 19:00 Paraćin 30 : 27 Brestovac
26.03.2011 19:00 Hajduk Veljko 40 : 20 Bela Palanka
26.03.2011 18:00 Pirot 23 : 28 Kučevo
26.03.2011 15:30 Proleter Superprotein 36 : 20 Kikinda
26.03.2011 18:00 Metalac A.D. 39 : 36 ORK Beograd
26.03.2011 19:30 Radnički Lepenica 35 : 20 Naisa 2
26.03.2011 18:00 Metalac-Valjevo 19 : 37 Sloga
26.03.2011 18:00 Mladi Radnik 30 : 22 Loznica grad
26.03.2011 16:00 Raška 29 : 31 Topličanin
26.03.2011 18:00 RTB Bor 39 : 32 Đerdap
26.03.2011 18:30 Župa 35 : 24 Vranje
26.03.2011 15:00 Niška Banja 23 : 8 Radan

Vaterpolo

26.03.2011 Vojvodina 10 : 3 ŽAK
26.03.2011 Partizan Rajfajzen 17 : 4 Beograd
26.03.2011 Crvena Zvezda VET 21 : 2 Niš
26.03.2011 Goč 7 : 9 Rabotnički
26.03.2011 Dunav 7 : 4 Šabac
26.03.2011 Spartak 14 : 16 Singidunum
26.03.2011 Zemun 11 : 6 Bečejac
26.03.2011 TENT 5 : 7 Banjica
26.03.2011 Mladost 12 : 8 Senta
26.03.2011 Taš 2000 17 : 4 Partizan
26.03.2011 Vračar 10 : 10 Senta Yordo

Futsal

26.03.2011 18:00 Vranje 9 : 3 Leteći Holandjanin
26.03.2011 18:00 Novi Beograd 5 : 4 Kopernikus
26.03.2011 18:00 Bečej 6 : 2 Marbo Intermezzo
26.03.2011 18:00 Krčagovo 6 : 6 Ekonomac
26.03.2011 18:00 Niš 92 6 : 3 Pirot
26.03.2011 Metalac Kolorado 4 : 3 Partenon
26.03.2011 Kraljevo : Župski Rubin
26.03.2011 Sombor 1 : 4 Telep
26.03.2011 Kepa 9 7 : 9 Forum
26.03.2011 Kraljevićevo 3 : 3 Tango
26.03.2011 Adice 9 : 1 Hajduk
26.03.2011 TMF 3 : 0 Espreso Intermeco
26.03.2011 Zemun 5 : 2 Slodes
26.03.2011 Ekonomist 10 : 4 Tempo Pekson
26.03.2011 Adaneks 6 : 3 Konjarnik
26.03.2011 As 4 : 1 Rekreativo
26.03.2011 Vintersport 10 : 1 Ekonomist
26.03.2011 Temnić 4 : 4 Dolap
26.03.2011 Bor 5 : 2 Akademac
Bruno123 je podelio utakmicu
Proširene lige na „Zapadu“ Iz kancelarije FS Regiona zapadne Srbije, stigla je informacija da su Srpska liga i četri zone povećane za po 2 kluba. Od jeseni grupa Zapad brojaće 18 klubova, a četri zonske lige imaće po 16 klubova.. Ovim povećanjem liga neki klubovi će vanredno da napreduju, a neke ekipe koje je trebalo da se presele u niži rang, zadržaće sttus. Konačni sastav liga odrediže FSRZS na sednici. Predhodno iz klubova bi trebalo da potvrde učešće u takmičenju a posebno novajlije. Rešena je dilema oko Slobode. Užičani su ispali iz Prve lige Srbije i takmičenje bi trebalo da nastave u Srpskoj ligi Zapad. U međuvremenu je došlo do promene rukovodstva, pa su novi operatovci imenu Sloboda dodali Užice. U novoj takmičarskoj sezoni u Zapadno-Moravskoj zoni takmičiće se Sloboda Užice.
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.