XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 245 utakmica za dan
Subota, 4 Jun 2011

Fudbal

04.06.2011 17:00 Vujić voda 3 : 1 Partizan (BB)
04.06.2011 17:00 Sloga (T) 11 : 0 Sloboda (NK)
04.06.2011 17:00 Mladost (A) 0 : 2 Palić
04.06.2011 17:00 Vršac 0 : 1 Donji Srem
04.06.2011 17:00 Tekstilac Ites 4 : 3 ČSK Pivara
04.06.2011 17:00 Cement 3 : 0 Radnički (NP)
04.06.2011 17:00 Dolina 3 : 3 Veternik Viskol
04.06.2011 17:00 Senta 1 : 0 Solunac
04.06.2011 17:00 OFK Kikinda 2 : 1 Mladost (BJ)
04.06.2011 17:00 Budućnost 2 : 1 Dinamo
04.06.2011 17:00 Radnički (Z) 1 : 2 Kozara
04.06.2011 17:00 Bačka Topola 2 : 4 Jedinstvo
04.06.2011 17:00 Proleter 3 : 0 Obilić
04.06.2011 17:00 AFK 8 : 0 Spartak
04.06.2011 17:00 Radnički (B) 5 : 1 Vojvodina
04.06.2011 17:00 Zadrugar 4 : 0 Borac
04.06.2011 17:00 Bačka (P) 1 : 1 Bačka 1901
04.06.2011 17:00 Index 2 : 1 Bačka (BP)
04.06.2011 17:00 Dunav 2 : 0 Borac
04.06.2011 17:00 Polet 2 : 2 Mladost
04.06.2011 17:00 Obilić 3 : 0 Metalac AV
04.06.2011 17:00 Crvena Zvezda 1 : 2 Jugović
04.06.2011 17:00 Radnički (I) 1 : 4 Sloga Radnički
04.06.2011 17:00 Omladinac 2 : 1 1. Maj
04.06.2011 17:00 Budućnost 2 : 4 Radnički (SM)
04.06.2011 11:00 Milutinac 0 : 2 Slavija
04.06.2011 17:30 Turbina 2 : 3 PKB
04.06.2011 17:30 Karađorđe 1 : 1 Borac (V)
04.06.2011 Kolonija 7 : 0 Seljak
04.06.2011 Vinogradi DB 3 : 0 Šumadija
04.06.2011 Kosutnjak 1 : 0 Sloga (D)
04.06.2011 Marsic 3 : 4 Sušica
04.06.2011 Sloga (L) 2 : 1 Arsenal
04.06.2011 Erdoglija 1931 1 : 0 Sumadinac
04.06.2011 Jedinstvo 1 : 0 Cerovac
04.06.2011 Jadran 3 : 2 Srbija
04.06.2011 Buducnost 1 : 5 Sloboda
04.06.2011 17:00 VGSK 4 : 2 Borac (VL)
04.06.2011 Glavaš 3 : 2 Napredak
04.06.2011 Selevac 4 : 0 Sloga (M)
04.06.2011 17:00 Lokomotiva 4 : 3 Banja
04.06.2011 17:00 Badnjevac 3 : 1 Rača Popović
04.06.2011 17:30 Sindjelić 3 : 0 Antimon
04.06.2011 17:30 Radnički 3 : 1 Mačva 2005
04.06.2011 GP Zlatibor 0 : 1 Sevojno
04.06.2011 Jasen 0 : 2 Zlatibor voda
04.06.2011 Crnokosa 4 : 1 Napredak
04.06.2011 17:00 Rasovača 4 : 3 Bukovik
04.06.2011 17:00 Borac 4 : 1 Dobrič
04.06.2011 17:00 Napredak 4 : 1 Naša krila
04.06.2011 17:30 Lužnica 10 : 1 Prčevac
04.06.2011 17:30 Borac 3 : 2 Vladimir Durković
04.06.2011 17:30 Jedinstvo (P) 3 : 1 Dragoš
04.06.2011 17:30 Temac 2 : 1 Gnjilan
04.06.2011 17:30 Napredak 5 : 1 Jedinstvo (BP)
04.06.2011 17:30 Zadrugar 1 : 1 Tanasko Rajić
04.06.2011 Aluminjum 4 : 2 Čegar
04.06.2011 17:00 Brestovac 0 : 0 Zlot
04.06.2011 17:00 Dunav 3 : 0 Rudna Glava
04.06.2011 17:00 Rudar (B) 5 : 0 Slatina (N)
04.06.2011 16:00 Trudbenik 4 : 3 Temnić
04.06.2011 17:00 BAK 4 : 3 Mladost
04.06.2011 17:00 Radnički 4 : 1 Mladost
04.06.2011 17:00 Crvenka 5 : 0 PIK
04.06.2011 17:00 Polet 3 : 0 Borac
04.06.2011 17:00 Stanišić 4 : 1 OFK Odžaci
04.06.2011 15:00 Ljukovo 2 : 1 Hajduk (B)
04.06.2011 15:00 Fruškogorac 0 : 2 Jedinstvo
04.06.2011 15:00 Podrinje 4 : 1 Borac Sloga "Milšped"
04.06.2011 15:00 LSK Laćarak 0 : 1 Jadran
04.06.2011 15:00 Hajduk 2 : 0 Graničar
04.06.2011 15:00 Mladost 4 : 1 Hajduk (Š)
04.06.2011 15:00 Zeka Buljubaša 3 : 2 Partizan
04.06.2011 15:00 Železničar 0 : 4 Sloven
04.06.2011 17:30 IM Rakovica 1 : 0 Železnik
04.06.2011 17:30 Rudar 1 : 0 Policajac
04.06.2011 17:30 BSK Batajnica 0 : 4 Lepušnica
04.06.2011 17:30 Komgrap 0 : 1 Dunavac
04.06.2011 17:30 PKB Kovilovo 4 : 1 Baćevac
04.06.2011 17:30 Poštar - Zvezdara 2 : 2 PIK Zemun
04.06.2011 17:30 Jedinstvo (G) 1 : 0 Morava
04.06.2011 17:30 Čibukovac 4 : 0 Gruža
04.06.2011 17:30 Lazac 1 : 3 Napredak
04.06.2011 17:00 Dobrača 3 : 1 Kolektiv
04.06.2011 17:00 Žitkovica 5 : 2 Napredak
04.06.2011 17:00 Zadrugar 3 : 0 Napredak (S)
04.06.2011 Beli Orlovi 0 : 8 Pobeda
04.06.2011 Proleter 6 : 0 Bašin
04.06.2011 17:00 OFK Šatornja 7 : 2 Borac
04.06.2011 17:00 Jasenica 1 : 1 BSK Belosavci
04.06.2011 17:30 TE Gučevo 3 : 3 Mladost
04.06.2011 17:30 Milicionar 3 : 1 Drina
04.06.2011 Sloga 1 : 4 Ratkovac
04.06.2011 Polet 0 : 3 Proleter
04.06.2011 Padina 0 : 6 Doljevac
04.06.2011 Katun 8 : 4 Jedinstvo
04.06.2011 Kraljevo 3 : 1 Mladi Radnik
04.06.2011 Sloga 1 : 1 Palilula
04.06.2011 Polet (R) 4 : 5 Polet (V)
04.06.2011 Pobeda 3 : 5 Draževac
04.06.2011 Gredetin 2 : 2 Crvena Zvezda
04.06.2011 Tempo 3 : 3 Vukašinovac
04.06.2011 BSK 0 : 3 Navalin
04.06.2011 Mladost 5 : 3 Mladost
04.06.2011 Omladinac 0 : 2 Mladi Borac
04.06.2011 Real 1 : 2 Umac
04.06.2011 Gornje Krajince 1 : 1 Veliko Trnjane
04.06.2011 Moravac 4 : 4 Goblen
04.06.2011 17:30 Sloboda 1 : 2 Lokomotiva
04.06.2011 16:00 Župski biseri 0 : 3 Belović
04.06.2011 17:30 Tomislavci 3 : 0 Napredak
04.06.2011 17:00 Gradnulica Bečkerek 2 : 1 Naftagas
04.06.2011 17:00 OFK Gradnulica 2 : 1 Radnički Ratar
04.06.2011 17:00 Jedinstvo 3 : 1 Lehel
04.06.2011 17:00 Banat 0 : 3 Radnički
04.06.2011 17:00 Glogonj 0 : 3 Unirea
04.06.2011 17:00 Jedinstvo 5 : 0 Banat
04.06.2011 18:00 Soko 4 : 1 Borac
04.06.2011 14:00 Sloboda 0 : 3 Kameni
04.06.2011 14:00 Mladost 1 : 0 Srem
04.06.2011 14:00 Vitez 0 : 5 Napredak
04.06.2011 14:00 Šumar 1 : 0 OFK Brestač
04.06.2011 14:00 Sloven 3 : 0 Sremac
04.06.2011 14:00 Graničar 1 : 4 Popinci
04.06.2011 17:30 Šumadija 4 : 0 Budućnost
04.06.2011 17:30 Mladost (Č) 0 : 1 Barajevo
04.06.2011 17:30 BSK 2 : 2 OFK Zabrežje
04.06.2011 17:00 Metalac 3 : 2 Dunav
04.06.2011 17:00 Zadrugar 4 : 0 Burovac
04.06.2011 17:00 B.S.K. 6 : 0 Obilić
04.06.2011 17:00 Radnik 1 : 3 Laolac
04.06.2011 17:00 7 juli 2 : 1 Dobrnje
04.06.2011 17:00 Mlava 4 : 2 Soko
04.06.2011 17:00 Busur 1 : 0 Budućnost
04.06.2011 17:00 Vukan 3 : 1 Rudar
04.06.2011 17:00 Melnica 3 : 0 Sloboda
04.06.2011 17:00 Rade Milošević 0 : 4 Mladost
04.06.2011 17:00 Trgovački 4 : 1 Napredak
04.06.2011 Grivac 2 : 0 Kotlenik
04.06.2011 17:00 Venčani 6 : 0 Gorski Car
04.06.2011 17:00 Cerova 4 : 2 7. Juli
04.06.2011 17:30 Hajduk 4 : 1 Mladost (L)
04.06.2011 17:30 Prva Iskra 3 : 3 Milan Orlić
04.06.2011 17:30 Mladost (B) 3 : 0 Borac (L)
04.06.2011 17:30 Polet 1 : 5 Borac (K)
04.06.2011 17:30 "14 Oktobar" 4 : 2 Jelav
04.06.2011 17:30 Savacijum 2 : 3 Napredak (R)
04.06.2011 17:30 Napredak (S) 0 : 3 Sloga
04.06.2011 17:30 Zadrugar Milkivit 7 : 2 Culjkovic
04.06.2011 17:30 Fortuna 2 : 3 Cer
04.06.2011 17:30 Buducnost 7 : 2 Pofk Letnjikovac
04.06.2011 11:00 Žabar 1 : 1 Zablaće
04.06.2011 11:00 Metlić 2 : 5 Dumaca
04.06.2011 11:00 Draginje 3 : 5 Volujac
04.06.2011 11:00 Mladost s 2 : 4 Ceric
04.06.2011 11:00 Jedinstvo 3 : 1 Mladost
04.06.2011 11:00 Sava 3 : 0 Mladost
04.06.2011 17:00 Mladost 8 : 4 Polet 57
04.06.2011 17:30 Jugovići 1 : 3 Tomako
04.06.2011 17:00 Omladinac 3 : 0 Ribnik
04.06.2011 17:00 Sloga 5 : 1 Vitanovac 08
04.06.2011 17:00 Rasina 3 : 1 Sebecevac
04.06.2011 17:00 Stitari 1 : 1 Jablanica
04.06.2011 17:00 Bukovica 5 : 2 Grkljane
04.06.2011 17:00 Polet 6 : 3 Rasinac
04.06.2011 16:00 Zabare 5 : 0 Globoder
04.06.2011 16:00 Dvorane 2 : 0 Modrica
04.06.2011 16:00 Budućnost 9 : 3 Polet
04.06.2011 Mladost (MI) 8 : 3 Ropočevo
04.06.2011 Vis 7 : 0 Rogača
04.06.2011 Stojnik 1 : 2 Kosmaj
04.06.2011 Crvena Zvezda 3 : 0 Slatina
04.06.2011 Nemenikuće 1 : 2 Sibnica
04.06.2011 Mladost (G) 4 : 4 4 juli (MP)
04.06.2011 17:30 Mladost 2 : 1 Dimitrije Tucovic
04.06.2011 17:30 Petka 3 : 1 Rasadnik
04.06.2011 17:30 Strmovo 5 : 0 Proleter
04.06.2011 17:30 Mladi Borac 4 : 4 Sokolovo
04.06.2011 13:00 Radnički (NB) 1 : 1 Radnički (N)
04.06.2011 13:00 Železničar 2 : 4 BSK Borča
04.06.2011 13:00 Sloga 3 : 2 Banat
04.06.2011 13:00 Radnički 1923 2 : 2 OFK Beograd
04.06.2011 14:00 Crvena zvezda 2 : 1 Vojvodina
04.06.2011 13:00 Partizan 1 : 1 Jagodina
04.06.2011 13:00 Rad 0 : 1 Borac
04.06.2011 15:00 Radnički 12 : 0 Mladost
04.06.2011 15:00 Crvenka 9 : 0 PIK
04.06.2011 15:00 Polet 10 : 0 Borac
04.06.2011 15:00 Stanišić 3 : 4 OFK Odžaci
04.06.2011 11:00 Timok 1 : 2 Radnički (N)
04.06.2011 11:00 Jagodina 2 : 0 BSK Borča
04.06.2011 11:00 Sloga 0 : 2 Napredak
04.06.2011 16:00 Crvena zvezda 3 : 1 Vojvodina
04.06.2011 11:00 Loznica 4 : 1 Beograd
04.06.2011 10:00 Palić 0 : 1 Bačka
04.06.2011 OFK Plandište 6 : 1 Pančevo
04.06.2011 Borac (S) 0 : 6 Proleter (BK)
04.06.2011 Spartak (D) 0 : 3 Mika Antić
04.06.2011 13:00 Jagodina 4 : 2 Radnički 1923
04.06.2011 10:00 Napredak 3 : 1 Kruševac
04.06.2011 11:00 OFK Paraćin 1 : 4 OFK Beograd
04.06.2011 12:00 Crvena zvezda 4 : 1 Smederevo
04.06.2011 15:00 Partizan 8 : 0 Zemun
04.06.2011 13:00 Loznica 7 : 0 Bežanija
04.06.2011 11:00 Spartak Zlatibor voda 16 : 0 Preporod
04.06.2011 11:00 Čantavir 2 : 1 Senta
04.06.2011 Seljak 10 : 1 Zvižd
04.06.2011 MIP Presing 0 : 3 Šumadija
04.06.2011 Homoljac 3 : 4 GFK Jasenica 1911
04.06.2011 OFK Plandište 2 : 2 Pančevo
04.06.2011 Borac (S) 3 : 0 Proleter (BK)
04.06.2011 Spartak (D) 1 : 3 Mika Antić
04.06.2011 10:00 Vinogradar 0 : 2 Subotica
04.06.2011 09:30 Čantavir 1 : 1 Senta

Rukomet

04.06.2011 19:00 Crvena Zvezda 24 : 32 Metaloplastika
04.06.2011 19:00 Kolubara 29 : 28 Planinka Prolom voda
04.06.2011 18:00 Crvenka 34 : 30 Vojvodina Železničar
04.06.2011 19:00 Jugović Unimet 23 : 23 Smederevo
04.06.2011 19:00 Dinamo 38 : 50 Partizan
04.06.2011 19:00 Priboj 36 : 34 Požarevac
04.06.2011 19:00 Vranje 33 : 34 PKB
04.06.2011 19:00 Naisus 26 : 27 Radnički
04.06.2011 20:00 Crvena Zvezda 35 : 26 Proleter Naftagas
04.06.2011 18:00 Spartak Vojput 35 : 28 Jagodina
04.06.2011 19:00 Vrbas Carnex 34 : 34 Zlatar
04.06.2011 18:00 Novi Beograd 28 : 33 Sindjelić
04.06.2011 18:00 Studentski grad 40 : 28 Radnički Morava
04.06.2011 18:00 Zemun 32 : 29 Kolubara 2
04.06.2011 18:00 Metalac 35 : 28 Morava Dunav Osiguranje
04.06.2011 18:00 Radnički 32 : 26 Mladost Palanački Kiseljak
04.06.2011 18:00 Smederevo 2 44 : 30 Sloga
04.06.2011 18:00 Šamot 65 40 : 32 Majdanpek
04.06.2011 19:00 Bane 22 : 19 Jastrebac
04.06.2011 18:00 15 oktobar 25 : 31 Sloga
04.06.2011 16:00 Arilje 33 : 39 Trepča
04.06.2011 18:00 Karadjordje 31 : 35 Lokomotiva
04.06.2011 19:00 Ub 37 : 31 Junior
04.06.2011 19:00 BSK Heba 36 : 29 Pirot
04.06.2011 17:00 Naisus 2 36 : 24 Radan
04.06.2011 19:00 Radnički 38 : 27 Niška Banja
04.06.2011 20:00 Spartak : Temerin
04.06.2011 18:30 Vojvodina : Lehel
04.06.2011 21:00 Pančevo : Jabuka 95
04.06.2011 16:00 Knjaz Miloš 2 31 : 28 Petrovac
04.06.2011 19:00 Osice 19 : 21 Požarevac
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu