XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 70 utakmica za dan
Subota, 18 Jun 2011

Fudbal

18.06.2011 Seljak 0 : 6 Jadran
18.06.2011 Buducnost 3 : 1 Jedinstvo
18.06.2011 Sloboda 2 : 1 Erdoglija 1931
18.06.2011 Srbija 3 : 3 Sloga (L)
18.06.2011 Cerovac 3 : 3 Marsic
18.06.2011 Sumadinac 3 : 3 Kosutnjak
18.06.2011 Arsenal 2 : 0 Vinogradi DB
18.06.2011 Sušica 4 : 3 Kolonija
18.06.2011 Sloga (D) 4 : 4 Šumadija
18.06.2011 Glavaš 4 : 0 Drugovac
18.06.2011 Selevac 4 : 4 Osipaonica
18.06.2011 18:00 Majur 4 : 4 Mačva 2005
18.06.2011 GP Zlatibor 3 : 1 Budućnost
18.06.2011 Jasen 6 : 3 Napredak
18.06.2011 Crnokosa 5 : 0 Ariljska rampa
18.06.2011 17:30 Aluminjum 3 : 0 Radnički
18.06.2011 15:00 Ljukovo 2 : 2 Jedinstvo
18.06.2011 15:00 Hajduk (B) 7 : 1 Borac Sloga "Milšped"
18.06.2011 15:00 Fruškogorac 4 : 2 Jadran
18.06.2011 15:00 Podrinje 5 : 1 Graničar
18.06.2011 15:00 LSK Laćarak 5 : 0 Hajduk (Š)
18.06.2011 15:00 Hajduk 2 : 3 Partizan
18.06.2011 15:00 Mladost 3 : 3 Sloven
18.06.2011 15:00 Zeka Buljubaša 3 : 0 Železničar
18.06.2011 17:30 Vrnjci 1 : 1 Jedinstvo (D)
18.06.2011 17:30 Žiča 2 : 1 Morava
18.06.2011 17:30 Mladost 3 : 8 Ribnica
18.06.2011 17:30 Jedinstvo (G) 1 : 3 Mlada krila
18.06.2011 17:30 Šumadija 8 : 0 Granit
18.06.2011 17:30 Polet 4 : 2 Gruža
18.06.2011 17:30 Olimpik 1 : 0 Napredak
18.06.2011 17:30 Čibukovac 6 : 2 Lazac
18.06.2011 17:00 Dobrača 1 : 0 Bagremar
18.06.2011 17:00 Bokanja 2 : 1 Prvi srpski ustanak
18.06.2011 17:00 Vinča 3 : 2 Sloga
18.06.2011 17:00 Radoje Domanović 2 : 3 Borac
18.06.2011 17:00 Trešnjevica 5 : 1 Mladost
18.06.2011 17:00 OFK Šatornja 4 : 1 BSK Belosavci
18.06.2011 17:00 Proleter 5 : 2 Mladi rudar
18.06.2011 17:00 Jasenica 3 : 1 Šamot
18.06.2011 18:00 Sloga (K) 5 : 1 Cer
18.06.2011 18:00 Stari Jadar 2 : 3 Stolice
18.06.2011 18:00 Sloga (S) 3 : 4 Rudar
18.06.2011 18:00 Bratstvo 1 : 1 Podrinje
18.06.2011 18:00 Velika Reka 1 : 1 TE Gučevo
18.06.2011 18:00 Radjevac 3 : 0 Granit
18.06.2011 18:00 Studenac 5 : 2 Mladost
18.06.2011 18:00 Borac 8 : 0 Omladinac
18.06.2011 Mladi Radnik 4 : 1 Jedinstvo
18.06.2011 Katun 0 : 3 Palilula
18.06.2011 Kraljevo 3 : 1 Polet (V)
18.06.2011 Sloga 4 : 2 Draževac
18.06.2011 Polet (R) 0 : 3 Crvena Zvezda
18.06.2011 Pobeda 4 : 3 Vukašinovac
18.06.2011 Gredetin 3 : 0 Tempo
18.06.2011 17:30 Šumadija 2 : 0 Barajevo
18.06.2011 17:30 Mladost (Č) 0 : 1 OFK Zabrežje
18.06.2011 17:30 Krtinska 5 : 1 TEK Sloga
18.06.2011 17:30 BSK 5 : 3 Sloboda
18.06.2011 17:00 Dobrnje 1 : 4 Radnik
18.06.2011 18:00 Zadrugar Milkivit 4 : 1 Pofk Letnjikovac
18.06.2011 18:00 Fortuna 0 : 3 Napredak (R)
18.06.2011 18:00 Napredak (S) 5 : 1 Culjkovic
18.06.2011 18:00 Torpedo 1 : 4 Sloga
18.06.2011 18:00 Savacijum 3 : 5 Buducnost
18.06.2011 17:00 Mladost 3 : 6 Tomako
18.06.2011 17:00 Jugovići 0 : 6 Stara Čaršija
18.06.2011 17:00 Omladinac 3 : 2 Gradina
18.06.2011 Vis 3 : 0 Slatina
18.06.2011 Nemenikuće 3 : 0 Mladost (G)
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.