XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.09.2019 18:00 Novi Pazar - Crvena zvezda 23:19
2 21.09.2019 20:00 Crvena zvezda - Dubočica 54 21:24
3 28.09.2019 19:00 Šamot 65 - Crvena zvezda 19:25
4 05.10.2019 19:00 Spartak Vojput - Crvena zvezda 28:25
5 12.10.2019 19:00 Crvena zvezda - Železničar 1949 24:22
6 21.10.2019 18:00 Partizan - Crvena zvezda
7 30.10.2019 20:30 Crvena zvezda - Rudar
8 Obilić - Crvena zvezda
9 Crvena zvezda - Dinamo
10 Kikinda - Crvena zvezda
11 Crvena zvezda - Proleter
12 Crvena zvezda - Novi Pazar
13 Dubočica 54 - Crvena zvezda
14 Crvena zvezda - Šamot 65
15 Crvena zvezda - Spartak Vojput
16 Železničar 1949 - Crvena zvezda
17 Crvena zvezda - Partizan
18 Rudar - Crvena zvezda
19 Crvena zvezda - Obilić
20 Dinamo - Crvena zvezda
21 Crvena zvezda - Kikinda
22 Proleter - Crvena zvezda
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Dinamo 5 4 0 1 8
2 Novi Pazar 5 4 0 1 8
3 Dubočica 54 5 4 0 1 8
4 Železničar 1949 5 3 0 2 6
5 Kikinda 5 2 1 2 5
6 Proleter 5 2 1 2 5
7 Spartak Vojput 5 2 1 2 5
8 Obilić 5 2 0 3 4
9 Crvena zvezda 5 2 0 3 4
10 Partizan 5 1 1 3 3
11 Rudar 5 1 1 3 3
12 Šamot 65 5 0 1 4 1
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu