23.09
15:30
Kopaonik
Morava 1918
2
1
|
23.09.2020 15:30 | Kopaonik | 2 : 1 | Morava 1918 |
23.09
16:30
Sloga (L)
Ribnik
6
0
|
23.09.2020 16:30 | Sloga (L) | 6 : 0 | Ribnik |
23.09
16:30
Ljukovo
GFK Sloven
4
2
|
23.09.2020 16:30 | Ljukovo | 4 : 2 | GFK Sloven |
23.09
16:00
Titel
Tatra
1
0
|
23.09.2020 16:00 | Titel | 1 : 0 | Tatra | |||||
23.09
16:00
Bačka (B)
Omladinac
0
2
|
23.09.2020 16:00 | Bačka (B) | 0 : 2 | Omladinac | |||||
23.09
16:00
Hajduk
OFK Futog
0
3
|
23.09.2020 16:00 | Hajduk | 0 : 3 | OFK Futog | |||||
23.09
16:00
Jedinstvo
Bačka 1923
2
2
|
23.09.2020 16:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Bačka 1923 | |||||
23.09
16:00
Susek
Petrovaradin
2
3
|
23.09.2020 16:00 | Susek | 2 : 3 | Petrovaradin | |||||
23.09
16:00
TSK
Fruškogorski partizan
3
0
|
23.09.2020 16:00 | TSK | 3 : 0 | Fruškogorski partizan | |||||
23.09
16:00
Šajkaš 1908
ŽSK
3
4
|
23.09.2020 16:00 | Šajkaš 1908 | 3 : 4 | ŽSK | |||||
23.09
16:00
Veternik
Fruškogorac
5
1
|
23.09.2020 16:00 | Veternik | 5 : 1 | Fruškogorac | |||||
23.09
16:00
Slavija
OFK Sirig
0
1
|
23.09.2020 16:00 | Slavija | 0 : 1 | OFK Sirig |
23.09
15:30
Pobeda
Rasovača
3
0
|
23.09.2020 15:30 | Pobeda | 3 : 0 | Rasovača | |||||
23.09
15:30
Elid
Sloga
2
3
|
23.09.2020 15:30 | Elid | 2 : 3 | Sloga | |||||
23.09
15:30
Moravac (ZT)
Radnički 1924
0
3
|
23.09.2020 15:30 | Moravac (ZT) | 0 : 3 | Radnički 1924 | |||||
23.09
15:30
Svrljig
Palilula
4
0
|
23.09.2020 15:30 | Svrljig | 4 : 0 | Palilula | |||||
23.09
15:30
OFK Rutevac 1908
Doljevac
3
3
|
23.09.2020 15:30 | OFK Rutevac 1908 | 3 : 3 | Doljevac | |||||
23.09
15:30
Taskovići
Borac
3
0
|
23.09.2020 15:30 | Taskovići | 3 : 0 | Borac |
23.09
16:00
Borac 2016
Žitkovica
2
1
|
23.09.2020 16:00 | Borac 2016 | 2 : 1 | Žitkovica | |||||
23.09
16:00
Polet (V)
Ljubičevo
2
1
|
23.09.2020 16:00 | Polet (V) | 2 : 1 | Ljubičevo | |||||
23.09
16:00
Sloga (M)
Baštovan 2015
0
0
|
23.09.2020 16:00 | Sloga (M) | 0 : 0 | Baštovan 2015 | |||||
23.09
16:00
Mlava (B)
Pek
7
0
|
23.09.2020 16:00 | Mlava (B) | 7 : 0 | Pek | |||||
23.09
16:00
Napredak (B)
Dizel
2
3
|
23.09.2020 16:00 | Napredak (B) | 2 : 3 | Dizel | |||||
23.09
16:00
Mladi Borac
Batovac
1
3
|
23.09.2020 16:00 | Mladi Borac | 1 : 3 | Batovac | |||||
23.09
16:00
Stig 1955
Napredak (P)
5
0
|
23.09.2020 16:00 | Stig 1955 | 5 : 0 | Napredak (P) | |||||
23.09
16:00
BSK 1931
Barič
0
0
|
23.09.2020 16:00 | BSK 1931 | 0 : 0 | Barič |
23.09
16:00
Jedinstvo (K)
Zadrugar 1947
0
1
|
23.09.2020 16:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 1 | Zadrugar 1947 | |||||
23.09
16:00
Sloga 1945
Borac (V)
5
2
|
23.09.2020 16:00 | Sloga 1945 | 5 : 2 | Borac (V) | |||||
23.09
16:00
Radnički (K)
Krilaš
0
2
|
23.09.2020 16:00 | Radnički (K) | 0 : 2 | Krilaš | |||||
23.09
16:00
Polet S.D.
Mladost (R)
1
2
|
23.09.2020 16:00 | Polet S.D. | 1 : 2 | Mladost (R) | |||||
23.09
16:00
Sloga 1952
Jasenovac
3
2
|
23.09.2020 16:00 | Sloga 1952 | 3 : 2 | Jasenovac | |||||
23.09
16:00
Bata Bulić
Pobeda 1953
0
0
|
23.09.2020 16:00 | Bata Bulić | 0 : 0 | Pobeda 1953 | |||||
23.09
16:00
Zabrđe 1936
Rade Milošević
1
1
|
23.09.2020 16:00 | Zabrđe 1936 | 1 : 1 | Rade Milošević |
23.09
16:30
Jedinstvo
Kom
1
2
|
23.09.2020 16:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Kom | |||||
23.09
16:30
Igalo
Berane
2
1
|
23.09.2020 16:30 | Igalo | 2 : 1 | Berane | |||||
23.09
16:30
Ibar
Bokelj
1
2
|
23.09.2020 16:30 | Ibar | 1 : 2 | Bokelj | |||||
23.09
16:30
Drezga
Mornar
3
3
|
23.09.2020 16:30 | Drezga | 3 : 3 | Mornar |
23.09
16:00
Kabel
Dinamo
2
1
|
23.09.2020 16:00 | Kabel | 2 : 1 | Dinamo | |||||
23.09
16:00
Radnički 1923
Radnički (P)
2
1
|
23.09.2020 16:00 | Radnički 1923 | 2 : 1 | Radnički (P) | |||||
23.09
16:00
OFK Žarkovo
IMT
1
3
|
23.09.2020 16:00 | OFK Žarkovo | 1 : 3 | IMT | |||||
23.09
19:00
Borac 1926
RFK Grafičar
0
1
|
23.09.2020 19:00 | Borac 1926 | 0 : 1 | RFK Grafičar | |||||
23.09
16:00
Zemun
Radnički (SM)
0
3
|
23.09.2020 16:00 | Zemun | 0 : 3 | Radnički (SM) | |||||
23.09
16:00
Loznica
Sloga (K)
2
1
|
23.09.2020 16:00 | Loznica | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
23.09
19:00
Kolubara
GFK Dubočica
1
0
|
23.09.2020 19:00 | Kolubara | 1 : 0 | GFK Dubočica | |||||
23.09
19:00
Trayal
Železničar (P)
2
1
|
23.09.2020 19:00 | Trayal | 2 : 1 | Železničar (P) | |||||
23.09
16:00
Budućnost
GFK Jagodina
3
0
|
23.09.2020 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | GFK Jagodina |
23.09
15:30
Korićani
Jošanica
3
1
|
23.09.2020 15:30 | Korićani | 3 : 1 | Jošanica |
23.09
10:00
Radnički (SM)
Inđija
1
0
|
23.09.2020 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 0 | Inđija |
23.09
16:30
Radnik
GFK Jagodina
2
3
|
23.09.2020 16:30 | Radnik | 2 : 3 | GFK Jagodina |
23.09
10:00
OFK Vrbas
Jedinstvo
2
3
|
23.09.2020 10:00 | OFK Vrbas | 2 : 3 | Jedinstvo |
23.09
11:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
1
2
|
23.09.2020 11:00 | OFK Beograd | 1 : 2 | Crvena zvezda |
23.09
16:00
Savacium
Budućnost-Krušik 2014
3
2
|
23.09.2020 16:00 | Savacium | 3 : 2 | Budućnost-Krušik 2014 |
23.09
10:00
OLE
Kolubara
10
1
|
23.09.2020 10:00 | OLE | 10 : 1 | Kolubara |
23.09
18:00
Crvena zvezda
Zvezda B
1
9
|
23.09.2020 18:00 | Crvena zvezda | 1 : 9 | Zvezda B |
23.09
18:30
TSC
Tisa Njerš
9
0
|
23.09.2020 18:30 | TSC | 9 : 0 | Tisa Njerš |
23.09
16:30
Plavi 2000
BUSK
2
1
|
23.09.2020 16:30 | Plavi 2000 | 2 : 1 | BUSK |