12.09
16:00
1. Maj Ruma
Bečej 1918
1
0
|
12.09.2020 16:00 | 1. Maj Ruma | 1 : 0 | Bečej 1918 | |||||
12.09
16:00
Radnički 1912
Feniks 1995
3
0
|
12.09.2020 16:00 | Radnički 1912 | 3 : 0 | Feniks 1995 | |||||
12.09
16:00
Kozara
Mladost (NS)
0
3
|
12.09.2020 16:00 | Kozara | 0 : 3 | Mladost (NS) | |||||
12.09
16:00
OFK Stari Grad
Dinamo 1945
2
0
|
12.09.2020 16:00 | OFK Stari Grad | 2 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
12.09
16:00
Omladinac
Borac
0
0
|
12.09.2020 16:00 | Omladinac | 0 : 0 | Borac | |||||
12.09
16:00
OFK Vršac
Sloboda
3
0
|
12.09.2020 16:00 | OFK Vršac | 3 : 0 | Sloboda | |||||
12.09
16:00
Bačka 1901
Sloga (Č)
2
0
|
12.09.2020 16:00 | Bačka 1901 | 2 : 0 | Sloga (Č) | |||||
12.09
16:00
Hajduk 1912
Dunav
1
1
|
12.09.2020 16:00 | Hajduk 1912 | 1 : 1 | Dunav |
12.09
16:00
Takovo
Jedinstvo
1
2
|
12.09.2020 16:00 | Takovo | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
12.09
16:00
Smederevo 1924
Budućnost Krušik 2014
1
1
|
12.09.2020 16:00 | Smederevo 1924 | 1 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
12.09
16:00
Šumadija (A)
GFK Sloboda
1
2
|
12.09.2020 16:00 | Šumadija (A) | 1 : 2 | GFK Sloboda | |||||
12.09
16:00
Mačva 1929
Sušica
1
1
|
12.09.2020 16:00 | Mačva 1929 | 1 : 1 | Sušica | |||||
12.09
16:00
Gruža
Trepča
0
2
|
12.09.2020 16:00 | Gruža | 0 : 2 | Trepča | |||||
12.09
16:00
Jošanica
Sloga (P)
0
2
|
12.09.2020 16:00 | Jošanica | 0 : 2 | Sloga (P) |
12.09
11:00
GSP Polet Dorćol
Radnički (O)
1
2
|
12.09.2020 11:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 2 | Radnički (O) | |||||
12.09
16:00
Brodarac
TEK Sloga
5
0
|
12.09.2020 16:00 | Brodarac | 5 : 0 | TEK Sloga | |||||
12.09
16:00
Lokomotiva
Zvezdara
3
1
|
12.09.2020 16:00 | Lokomotiva | 3 : 1 | Zvezdara | |||||
12.09
10:00
Sinđelić
BSK Borča
2
1
|
12.09.2020 10:00 | Sinđelić | 2 : 1 | BSK Borča | |||||
12.09
16:00
Mladenovac
OFK Beograd
3
2
|
12.09.2020 16:00 | Mladenovac | 3 : 2 | OFK Beograd | |||||
12.09
16:00
Radnički (NB)
Crvena zvezda
2
0
|
12.09.2020 16:00 | Radnički (NB) | 2 : 0 | Crvena zvezda |
12.09
16:00
Jedinstvo (P)
Trstenik PPT
2
2
|
12.09.2020 16:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 2 | Trstenik PPT | |||||
12.09
16:00
Moravac Orion
SFS Borac
0
2
|
12.09.2020 16:00 | Moravac Orion | 0 : 2 | SFS Borac | |||||
12.09
16:00
SFK Morava
OFK Topličanin
5
1
|
12.09.2020 16:00 | SFK Morava | 5 : 1 | OFK Topličanin |
12.09
16:00
Omladinac
Budućnost
2
1
|
12.09.2020 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Budućnost |
12.09
16:00
Karađorđe
OFK Aranđelovac 1979
1
2
|
12.09.2020 16:00 | Karađorđe | 1 : 2 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
12.09
16:00
Đerdap
RSK
2
2
|
12.09.2020 16:00 | Đerdap | 2 : 2 | RSK | |||||
12.09
16:00
Sloga (B)
Sloboda
3
1
|
12.09.2020 16:00 | Sloga (B) | 3 : 1 | Sloboda |
12.09
16:00
FAP
Polet (Lj)
1
1
|
12.09.2020 16:00 | FAP | 1 : 1 | Polet (Lj) | |||||
12.09
16:00
Sloga (BB)
Omladinac
2
0
|
12.09.2020 16:00 | Sloga (BB) | 2 : 0 | Omladinac | |||||
12.09
16:00
Crnokosa
Parmenac
2
1
|
12.09.2020 16:00 | Crnokosa | 2 : 1 | Parmenac |
12.09
16:00
Radnički (V)
Rađevac
1
1
|
12.09.2020 16:00 | Radnički (V) | 1 : 1 | Rađevac | |||||
12.09
16:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Sloga (B)
0
1
|
12.09.2020 16:00 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 0 : 1 | Sloga (B) |
12.09
16:00
Obilić
Bačka (P)
1
1
|
12.09.2020 16:00 | Obilić | 1 : 1 | Bačka (P) | |||||
12.09
16:00
Bajša
Mladost (T)
3
1
|
12.09.2020 16:00 | Bajša | 3 : 1 | Mladost (T) | |||||
12.09
16:00
Vojvodina (T)
Krila Krajine
1
1
|
12.09.2020 16:00 | Vojvodina (T) | 1 : 1 | Krila Krajine | |||||
12.09
16:00
OFK Vrbas
Mladost (BP)
1
3
|
12.09.2020 16:00 | OFK Vrbas | 1 : 3 | Mladost (BP) | |||||
12.09
16:00
Crvenka
Tekstilac
0
2
|
12.09.2020 16:00 | Crvenka | 0 : 2 | Tekstilac | |||||
12.09
16:00
Srbobran
Tavankut
1
1
|
12.09.2020 16:00 | Srbobran | 1 : 1 | Tavankut |
12.09
16:00
Jedinstvo (V)
Begej
0
0
|
12.09.2020 16:00 | Jedinstvo (V) | 0 : 0 | Begej | |||||
12.09
16:00
OFK Kikinda 1909
Naftagas
2
2
|
12.09.2020 16:00 | OFK Kikinda 1909 | 2 : 2 | Naftagas | |||||
12.09
16:00
Proleter
Radnički (S)
6
3
|
12.09.2020 16:00 | Proleter | 6 : 3 | Radnički (S) | |||||
12.09
16:00
Krajina
ŽAK
2
1
|
12.09.2020 16:00 | Krajina | 2 : 1 | ŽAK | |||||
12.09
16:00
Jedinstvo (BK)
Banat
2
1
|
12.09.2020 16:00 | Jedinstvo (BK) | 2 : 1 | Banat | |||||
12.09
16:00
Budućnost
Borac
4
1
|
12.09.2020 16:00 | Budućnost | 4 : 1 | Borac |
12.09
16:00
Sloga (E)
Hajduk
4
0
|
12.09.2020 16:00 | Sloga (E) | 4 : 0 | Hajduk | |||||
12.09
16:00
Podrinje
Jadran
5
1
|
12.09.2020 16:00 | Podrinje | 5 : 1 | Jadran | |||||
12.09
16:00
Mladost
Radnički
2
0
|
12.09.2020 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Radnički | |||||
12.09
16:00
Cement
RFK Novi Sad 1921
2
2
|
12.09.2020 16:00 | Cement | 2 : 2 | RFK Novi Sad 1921 |
12.09
16:00
Jedinstvo 1936
Kušiljevo
3
3
|
12.09.2020 16:00 | Jedinstvo 1936 | 3 : 3 | Kušiljevo | |||||
12.09
16:00
Meševo
Jedinstvo (M)
2
0
|
12.09.2020 16:00 | Meševo | 2 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
12.09
16:00
Morava 1918
Blagotin
7
0
|
12.09.2020 16:00 | Morava 1918 | 7 : 0 | Blagotin |
12.09
16:00
OFK Knjaz
Lužnica
2
2
|
12.09.2020 16:00 | OFK Knjaz | 2 : 2 | Lužnica | |||||
12.09
16:00
Bor 1919
Balkanski
1
0
|
12.09.2020 16:00 | Bor 1919 | 1 : 0 | Balkanski | |||||
12.09
16:00
Đerdap
Jedinstvo (P)
1
0
|
12.09.2020 16:00 | Đerdap | 1 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
12.09
16:00
Polom
Hajduk Veljko
1
2
|
12.09.2020 16:00 | Polom | 1 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
12.09
16:00
BSK
Senjak
1
3
|
12.09.2020 16:00 | BSK | 1 : 3 | Senjak |
12.09
16:00
OFK Napredak 1929
Malošište
2
1
|
12.09.2020 16:00 | OFK Napredak 1929 | 2 : 1 | Malošište |
12.09
16:00
OFK Kosanica
Žitorađa
2
1
|
12.09.2020 16:00 | OFK Kosanica | 2 : 1 | Žitorađa |
12.09
15:00
BSK 1926
Borac (L)
1
2
|
12.09.2020 15:00 | BSK 1926 | 1 : 2 | Borac (L) | |||||
12.09
11:00
Milutinac
Vrčin
1
1
|
12.09.2020 11:00 | Milutinac | 1 : 1 | Vrčin |
12.09
16:00
Rtanj
Midžor
4
1
|
12.09.2020 16:00 | Rtanj | 4 : 1 | Midžor | |||||
12.09
16:00
Hajduk
Graničar
1
4
|
12.09.2020 16:00 | Hajduk | 1 : 4 | Graničar | |||||
12.09
16:00
Radnički 1946
Omladinac
5
0
|
12.09.2020 16:00 | Radnički 1946 | 5 : 0 | Omladinac |
12.09
Čitluk
Mladost (T)
1
1
|
12.09.2020 | Čitluk | 1 : 1 | Mladost (T) | |||||
12.09
Gornji Stepoš
Sebečevac
3
0
|
12.09.2020 | Gornji Stepoš | 3 : 0 | Sebečevac |
12.09
16:30
Radnički
Napredak
2
1
|
12.09.2020 16:30 | Radnički | 2 : 1 | Napredak | |||||
12.09
16:30
Partizan
BSK
2
1
|
12.09.2020 16:30 | Partizan | 2 : 1 | BSK |
12.09
16:00
BAK
Banat (I)
1
0
|
12.09.2020 16:00 | BAK | 1 : 0 | Banat (I) |
12.09
16:00
Polet
Radnički 1918
0
0
|
12.09.2020 16:00 | Polet | 0 : 0 | Radnički 1918 | |||||
12.09
16:00
Borac (BG)
Kordun
4
1
|
12.09.2020 16:00 | Borac (BG) | 4 : 1 | Kordun |
12.09
16:00
Radnički 1905
Senta
1
2
|
12.09.2020 16:00 | Radnički 1905 | 1 : 2 | Senta | |||||
12.09
16:00
Proleter (RS)
Sloga
4
2
|
12.09.2020 16:00 | Proleter (RS) | 4 : 2 | Sloga | |||||
12.09
16:00
Tornjoš
Eđšeg
2
1
|
12.09.2020 16:00 | Tornjoš | 2 : 1 | Eđšeg |
12.09
16:00
Delija
ASK
0
4
|
12.09.2020 16:00 | Delija | 0 : 4 | ASK |
12.09
16:00
Borac (O)
Postar 1930
1
1
|
12.09.2020 16:00 | Borac (O) | 1 : 1 | Postar 1930 | |||||
12.09
15:30
Rakovica
Borac (P)
1
1
|
12.09.2020 15:30 | Rakovica | 1 : 1 | Borac (P) |
12.09
16:00
Mladost
Vranić
2
2
|
12.09.2020 16:00 | Mladost | 2 : 2 | Vranić | |||||
12.09
16:00
Barajevo
Strelac
1
1
|
12.09.2020 16:00 | Barajevo | 1 : 1 | Strelac |
12.09
16:00
SUF Dubona
Zuce 2019
0
3
|
12.09.2020 16:00 | SUF Dubona | 0 : 3 | Zuce 2019 |
12.09
16:30
Veternik
Slavija
4
1
|
12.09.2020 16:30 | Veternik | 4 : 1 | Slavija |
12.09
16:00
Rudna Glava
Sloga
0
1
|
12.09.2020 16:00 | Rudna Glava | 0 : 1 | Sloga | |||||
12.09
16:00
Šarbanovac
Polet
6
0
|
12.09.2020 16:00 | Šarbanovac | 6 : 0 | Polet | |||||
12.09
16:00
BSK
Brestovac
1
0
|
12.09.2020 16:00 | BSK | 1 : 0 | Brestovac | |||||
12.09
16:00
Krivelj
Blizna
1
0
|
12.09.2020 16:00 | Krivelj | 1 : 0 | Blizna |
12.09
16:00
Kolonija
Slavija
0
2
|
12.09.2020 16:00 | Kolonija | 0 : 2 | Slavija |
12.09
16:00
Rudar 2001
Omladinac (Š)
4
0
|
12.09.2020 16:00 | Rudar 2001 | 4 : 0 | Omladinac (Š) | |||||
12.09
16:00
Trgovački
Mladost (B)
2
1
|
12.09.2020 16:00 | Trgovački | 2 : 1 | Mladost (B) |
12.09
16:00
Moravac (ZT)
Doljevac
0
3
|
12.09.2020 16:00 | Moravac (ZT) | 0 : 3 | Doljevac | |||||
12.09
16:00
Svrljig
Borac
4
1
|
12.09.2020 16:00 | Svrljig | 4 : 1 | Borac | |||||
12.09
16:00
Taskovići
Moravac (Č)
5
2
|
12.09.2020 16:00 | Taskovići | 5 : 2 | Moravac (Č) |
12.09
16:30
Mladost (V)
Karađorđe
0
3
|
12.09.2020 16:30 | Mladost (V) | 0 : 3 | Karađorđe |
12.09
16:30
Morava (KS)
Partizan
3
0
|
12.09.2020 16:30 | Morava (KS) | 3 : 0 | Partizan |
12.09
16:30
Pepeljevac
ZSK
3
0
|
12.09.2020 16:30 | Pepeljevac | 3 : 0 | ZSK | |||||
12.09
16:30
Radnik (Ub)
Strmovo 1968
1
2
|
12.09.2020 16:30 | Radnik (Ub) | 1 : 2 | Strmovo 1968 | |||||
12.09
16:30
OFK Osečina
Tvrdojevac
2
0
|
12.09.2020 16:30 | OFK Osečina | 2 : 0 | Tvrdojevac | |||||
12.09
16:30
OFK Jabučje
Dimitrije Tucović
1
1
|
12.09.2020 16:30 | OFK Jabučje | 1 : 1 | Dimitrije Tucović |
12.09
16:00
Slatina
Prilike
1
1
|
12.09.2020 16:00 | Slatina | 1 : 1 | Prilike |
12.09
16:00
Zadrugar
Mladost
5
4
|
12.09.2020 16:00 | Zadrugar | 5 : 4 | Mladost | |||||
12.09
16:00
Zvezda
Napredak
5
0
|
12.09.2020 16:00 | Zvezda | 5 : 0 | Napredak |
12.09
16:00
Sinđelić
Vidojevica
3
2
|
12.09.2020 16:00 | Sinđelić | 3 : 2 | Vidojevica |
12.09
15:30
Mladost (S)
Mineralac
1
2
|
12.09.2020 15:30 | Mladost (S) | 1 : 2 | Mineralac |
12.09
16:00
Stari Trstenik
Garevina
0
2
|
12.09.2020 16:00 | Stari Trstenik | 0 : 2 | Garevina | |||||
12.09
16:00
Rubin
Gradac
5
1
|
12.09.2020 16:00 | Rubin | 5 : 1 | Gradac | |||||
12.09
16:00
Jezero
Kamenorezac 76
4
2
|
12.09.2020 16:00 | Jezero | 4 : 2 | Kamenorezac 76 |
12.09
16:00
Feniks
BSK
3
0
|
12.09.2020 16:00 | Feniks | 3 : 0 | BSK |
12.09
16:30
Slanobarac
Hajduk (G)
1
3
|
12.09.2020 16:30 | Slanobarac | 1 : 3 | Hajduk (G) | |||||
12.09
16:30
Borac (NS)
Vinogradar
1
1
|
12.09.2020 16:30 | Borac (NS) | 1 : 1 | Vinogradar |
12.09
17:00
Šećeranac Ada
Zmaj 1953
3
0
|
12.09.2020 17:00 | Šećeranac Ada | 3 : 0 | Zmaj 1953 |
12.09
16:00
Avala 1939
OFK Crvenka
3
2
|
12.09.2020 16:00 | Avala 1939 | 3 : 2 | OFK Crvenka | |||||
12.09
16:00
Siti Sport Klub
Pinosava
0
1
|
12.09.2020 16:00 | Siti Sport Klub | 0 : 1 | Pinosava |
12.09
16:30
Mlada krila
Bogutovačka Banja
1
0
|
12.09.2020 16:30 | Mlada krila | 1 : 0 | Bogutovačka Banja | |||||
12.09
16:30
Sloga Obrva
Zvezda
2
0
|
12.09.2020 16:30 | Sloga Obrva | 2 : 0 | Zvezda | |||||
12.09
16:30
Progorelica
Mladost 1925
4
0
|
12.09.2020 16:30 | Progorelica | 4 : 0 | Mladost 1925 |
12.09
16:00
Polet S.D.
Udarnik (S)
3
1
|
12.09.2020 16:00 | Polet S.D. | 3 : 1 | Udarnik (S) | |||||
12.09
16:00
Bata Bulić
Zabrđe 1936
1
2
|
12.09.2020 16:00 | Bata Bulić | 1 : 2 | Zabrđe 1936 |
12.09
16:30
Rudar (P)
Rudar (S)
2
3
|
12.09.2020 16:30 | Rudar (P) | 2 : 3 | Rudar (S) | |||||
12.09
16:30
Beljanica
Napredak (St)
0
1
|
12.09.2020 16:30 | Beljanica | 0 : 1 | Napredak (St) | |||||
12.09
16:30
Šumadija
Jasenovo
5
1
|
12.09.2020 16:30 | Šumadija | 5 : 1 | Jasenovo |
12.09
16:30
Kupinovac
Šantarovac
4
1
|
12.09.2020 16:30 | Kupinovac | 4 : 1 | Šantarovac | |||||
12.09
16:30
Mladost (D)
Ursule
1
0
|
12.09.2020 16:30 | Mladost (D) | 1 : 0 | Ursule | |||||
12.09
16:30
Osaonica
Sloboda
3
0
|
12.09.2020 16:30 | Osaonica | 3 : 0 | Sloboda |
12.09
16:30
Rudar 1945
Crvena Jabuka
3
1
|
12.09.2020 16:30 | Rudar 1945 | 3 : 1 | Crvena Jabuka | |||||
12.09
16:30
Ratkovac
OFK Stublenica
3
2
|
12.09.2020 16:30 | Ratkovac | 3 : 2 | OFK Stublenica |
12.09
16:30
Lukavac
Milenko Pavlović
0
2
|
12.09.2020 16:30 | Lukavac | 0 : 2 | Milenko Pavlović |
12.09
16:00
Radnički 2020
Jasenovik 2018
2
0
|
12.09.2020 16:00 | Radnički 2020 | 2 : 0 | Jasenovik 2018 |
12.09
16:00
Crvena zvezda
Napredak 2012
4
1
|
12.09.2020 16:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Napredak 2012 | |||||
12.09
16:00
Rutevac
Škriljac
3
4
|
12.09.2020 16:00 | Rutevac | 3 : 4 | Škriljac |
12.09
16:00
Potisje
Graničar
4
0
|
12.09.2020 16:00 | Potisje | 4 : 0 | Graničar | |||||
12.09
16:00
Horgoš 1911
Tromedja
8
0
|
12.09.2020 16:00 | Horgoš 1911 | 8 : 0 | Tromedja |
12.09
16:00
Badljevica
Lunjevac
4
1
|
12.09.2020 16:00 | Badljevica | 4 : 1 | Lunjevac | |||||
12.09
12:30
Petlić SD 026
Vožd 2020
3
0
|
12.09.2020 12:30 | Petlić SD 026 | 3 : 0 | Vožd 2020 |
12.09
16:00
Vrbovac
Godomin
1
2
|
12.09.2020 16:00 | Vrbovac | 1 : 2 | Godomin |
12.09
16:00
Belpos
Polet
0
3
|
12.09.2020 16:00 | Belpos | 0 : 3 | Polet |
12.09
16:00
Sloga
Rtanj
1
2
|
12.09.2020 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Rtanj |
12.09
16:00
Nišavac
Rongo Siti
2
2
|
12.09.2020 16:00 | Nišavac | 2 : 2 | Rongo Siti | |||||
12.09
16:00
Sloboda
Veliki Suvodol
9
1
|
12.09.2020 16:00 | Sloboda | 9 : 1 | Veliki Suvodol |
12.09
16:00
Jevremovac
PSK
4
2
|
12.09.2020 16:00 | Jevremovac | 4 : 2 | PSK |
12.09
16:30
Šilopaj
Šumadija
1
9
|
12.09.2020 16:30 | Šilopaj | 1 : 9 | Šumadija | |||||
12.09
16:30
FC Stella Rossa
Majdan
4
1
|
12.09.2020 16:30 | FC Stella Rossa | 4 : 1 | Majdan | |||||
12.09
16:30
Brezak
Lunjevica
5
1
|
12.09.2020 16:30 | Brezak | 5 : 1 | Lunjevica | |||||
12.09
16:30
Semedraž
Takovski Ustanak
4
1
|
12.09.2020 16:30 | Semedraž | 4 : 1 | Takovski Ustanak | |||||
12.09
16:30
Jablanica
Omladinac
3
0
|
12.09.2020 16:30 | Jablanica | 3 : 0 | Omladinac |
12.09
16:00
Budućnost (DO)
Sunrise Šabac
3
0
|
12.09.2020 16:00 | Budućnost (DO) | 3 : 0 | Sunrise Šabac |
12.09
16:00
Sloboda
Jedinstvo
0
2
|
12.09.2020 16:00 | Sloboda | 0 : 2 | Jedinstvo |
12.09
16:00
Makrešane
Naupare
1
1
|
12.09.2020 16:00 | Makrešane | 1 : 1 | Naupare | |||||
12.09
16:00
Zmajevac
Borac
1
1
|
12.09.2020 16:00 | Zmajevac | 1 : 1 | Borac |
12.09
Mladost
Parcane
2
0
|
12.09.2020 | Mladost | 2 : 0 | Parcane | |||||
12.09
Velika Morava
Mladi radnik
2
0
|
12.09.2020 | Velika Morava | 2 : 0 | Mladi radnik |
12.09
16:30
Planinac
Donji Petrovci
1
2
|
12.09.2020 16:30 | Planinac | 1 : 2 | Donji Petrovci | |||||
12.09
16:30
Vojvodina
Fruškogorac
4
1
|
12.09.2020 16:30 | Vojvodina | 4 : 1 | Fruškogorac | |||||
12.09
16:30
27. Oktobar
Graničar
1
3
|
12.09.2020 16:30 | 27. Oktobar | 1 : 3 | Graničar | |||||
12.09
16:30
Sloga (K)
Borac (S)
1
4
|
12.09.2020 16:30 | Sloga (K) | 1 : 4 | Borac (S) | |||||
12.09
16:30
Polet
Sloga (S)
2
0
|
12.09.2020 16:30 | Polet | 2 : 0 | Sloga (S) | |||||
12.09
16:30
Car Uroš
Jedinstvo (K)
3
3
|
12.09.2020 16:30 | Car Uroš | 3 : 3 | Jedinstvo (K) |
12.09
17:00
Polet
Železničar
0
2
|
12.09.2020 17:00 | Polet | 0 : 2 | Železničar | |||||
12.09
17:00
Borac 1950
Popovac
4
0
|
12.09.2020 17:00 | Borac 1950 | 4 : 0 | Popovac |
12.09
17:00
Razvitak
Budućnost
3
1
|
12.09.2020 17:00 | Razvitak | 3 : 1 | Budućnost |
12.09
16:00
Sport
Telečka
0
3
|
12.09.2020 16:00 | Sport | 0 : 3 | Telečka |
12.09
16:00
Oniks
Domaćin
0
2
|
12.09.2020 16:00 | Oniks | 0 : 2 | Domaćin | |||||
12.09
16:00
Mladi radnik
Dražmirovac
1
0
|
12.09.2020 16:00 | Mladi radnik | 1 : 0 | Dražmirovac |
12.09
16:00
Crni Vitez
Stig (C)
1
3
|
12.09.2020 16:00 | Crni Vitez | 1 : 3 | Stig (C) |
12.09
16:00
Rapid
Janošik
0
8
|
12.09.2020 16:00 | Rapid | 0 : 8 | Janošik | |||||
12.09
16:00
Vojvodina
Dobrica
4
2
|
12.09.2020 16:00 | Vojvodina | 4 : 2 | Dobrica | |||||
12.09
16:00
Sloga
Naša Krajina
6
1
|
12.09.2020 16:00 | Sloga | 6 : 1 | Naša Krajina | |||||
12.09
16:00
Banatul
Gaj
5
0
|
12.09.2020 16:00 | Banatul | 5 : 0 | Gaj | |||||
12.09
16:00
Mladost (VG)
Vladimirovac
4
2
|
12.09.2020 16:00 | Mladost (VG) | 4 : 2 | Vladimirovac |
12.09
16:00
Sloboda
BSK
0
2
|
12.09.2020 16:00 | Sloboda | 0 : 2 | BSK |
12.09
16:30
Mladi radnik
Šumadinac
0
4
|
12.09.2020 16:30 | Mladi radnik | 0 : 4 | Šumadinac |
12.09
16:00
Šumadinac 1949
Jarmenovci
1
3
|
12.09.2020 16:00 | Šumadinac 1949 | 1 : 3 | Jarmenovci |
12.09
16:00
Soko
Napredak
3
3
|
12.09.2020 16:00 | Soko | 3 : 3 | Napredak | |||||
12.09
16:00
Rudar 1947
Dobrnje
2
5
|
12.09.2020 16:00 | Rudar 1947 | 2 : 5 | Dobrnje | |||||
12.09
16:00
BSK
Udarnik 2015
3
1
|
12.09.2020 16:00 | BSK | 3 : 1 | Udarnik 2015 | |||||
12.09
16:00
Radnik
Vukan
1
2
|
12.09.2020 16:00 | Radnik | 1 : 2 | Vukan | |||||
12.09
11:00
Melnica
Omladinac
2
1
|
12.09.2020 11:00 | Melnica | 2 : 1 | Omladinac |
12.09
16:00
Selište
Osanica
6
1
|
12.09.2020 16:00 | Selište | 6 : 1 | Osanica | |||||
12.09
16:00
Mladost (K)
Best Sige
4
1
|
12.09.2020 16:00 | Mladost (K) | 4 : 1 | Best Sige | |||||
12.09
16:00
Laznica
Vukovac 98
4
0
|
12.09.2020 16:00 | Laznica | 4 : 0 | Vukovac 98 | |||||
12.09
16:00
Vrelo 1971
Zvezda
1
0
|
12.09.2020 16:00 | Vrelo 1971 | 1 : 0 | Zvezda | |||||
12.09
16:00
Sloga (J)
Bliznak-Medveđica
4
2
|
12.09.2020 16:00 | Sloga (J) | 4 : 2 | Bliznak-Medveđica |
12.09
16:00
Lipar
Kolonija
0
2
|
12.09.2020 16:00 | Lipar | 0 : 2 | Kolonija |
12.09
16:30
Zrinjski
Mladost
2
0
|
12.09.2020 16:30 | Zrinjski | 2 : 0 | Mladost | |||||
12.09
16:30
Krupa
Sloboda
2
3
|
12.09.2020 16:30 | Krupa | 2 : 3 | Sloboda | |||||
12.09
16:30
Sarajevo
Borac
4
2
|
12.09.2020 16:30 | Sarajevo | 4 : 2 | Borac | |||||
12.09
16:30
Tuzla City
Radnik
1
0
|
12.09.2020 16:30 | Tuzla City | 1 : 0 | Radnik | |||||
12.09
16:30
Olimpik
Velež
2
1
|
12.09.2020 16:30 | Olimpik | 2 : 1 | Velež |
12.09
16:30
Slavija
Ljubić
1
0
|
12.09.2020 16:30 | Slavija | 1 : 0 | Ljubić | |||||
12.09
16:30
Podrinje
Jedinstvo
1
2
|
12.09.2020 16:30 | Podrinje | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
12.09
16:30
Kozara
Borac
0
0
|
12.09.2020 16:30 | Kozara | 0 : 0 | Borac | |||||
12.09
16:30
Sloga
Leotar
2
0
|
12.09.2020 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Leotar | |||||
12.09
16:30
Rudar Prijedor
Tekstilac
2
0
|
12.09.2020 16:30 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Tekstilac | |||||
12.09
16:30
Sloboda
Drina
1
1
|
12.09.2020 16:30 | Sloboda | 1 : 1 | Drina | |||||
12.09
16:30
Željezničar
Modriča
0
1
|
12.09.2020 16:30 | Željezničar | 0 : 1 | Modriča | |||||
12.09
16:30
Sutjeska
Zvijezda 09
0
1
|
12.09.2020 16:30 | Sutjeska | 0 : 1 | Zvijezda 09 |
12.09
18:00
Rudar
OFK Petrovac
1
0
|
12.09.2020 18:00 | Rudar | 1 : 0 | OFK Petrovac | |||||
12.09
20:00
Budućnost
OFK Titograd
3
1
|
12.09.2020 20:00 | Budućnost | 3 : 1 | OFK Titograd | |||||
12.09
18:00
Iskra
Podgorica
1
1
|
12.09.2020 18:00 | Iskra | 1 : 1 | Podgorica | |||||
12.09
17:15
Jezero
Sutjeska
0
2
|
12.09.2020 17:15 | Jezero | 0 : 2 | Sutjeska | |||||
12.09
20:00
Zeta
Dečić
0
2
|
12.09.2020 20:00 | Zeta | 0 : 2 | Dečić |
12.09
16:00
Crystal Palace
Southampton
1
0
|
12.09.2020 16:00 | Crystal Palace | 1 : 0 | Southampton | |||||
12.09
13:30
Fulham
Arsenal
0
3
|
12.09.2020 13:30 | Fulham | 0 : 3 | Arsenal | |||||
12.09
18:30
Liverpool
Leeds United
4
3
|
12.09.2020 18:30 | Liverpool | 4 : 3 | Leeds United | |||||
12.09
21:00
West Ham United
Newcastle United
0
2
|
12.09.2020 21:00 | West Ham United | 0 : 2 | Newcastle United |
12.09
13:30
Birmingham City
Brentford
1
0
|
12.09.2020 13:30 | Birmingham City | 1 : 0 | Brentford | |||||
12.09
13:30
Wycombe Wanderers
Rotherham United
0
1
|
12.09.2020 13:30 | Wycombe Wanderers | 0 : 1 | Rotherham United | |||||
12.09
16:00
AFC Bournemouth
Blackburn Rovers
3
2
|
12.09.2020 16:00 | AFC Bournemouth | 3 : 2 | Blackburn Rovers | |||||
12.09
16:00
Barnsley
Luton Town
0
1
|
12.09.2020 16:00 | Barnsley | 0 : 1 | Luton Town | |||||
12.09
16:00
Bristol City
Coventry City
2
1
|
12.09.2020 16:00 | Bristol City | 2 : 1 | Coventry City | |||||
12.09
16:00
Cardiff City
Sheffield Wednesday
0
2
|
12.09.2020 16:00 | Cardiff City | 0 : 2 | Sheffield Wednesday | |||||
12.09
16:00
Derby County
Reading
0
2
|
12.09.2020 16:00 | Derby County | 0 : 2 | Reading | |||||
12.09
16:00
Huddersfield Town
Norwich City
0
1
|
12.09.2020 16:00 | Huddersfield Town | 0 : 1 | Norwich City | |||||
12.09
16:00
Millwall
Stoke City
0
0
|
12.09.2020 16:00 | Millwall | 0 : 0 | Stoke City | |||||
12.09
16:00
Preston North End
Swansea City
0
1
|
12.09.2020 16:00 | Preston North End | 0 : 1 | Swansea City | |||||
12.09
16:00
Queens Park Rangers
Nottingham Forest
2
0
|
12.09.2020 16:00 | Queens Park Rangers | 2 : 0 | Nottingham Forest |
12.09
16:00
Eibar
Celta Vigo
0
0
|
12.09.2020 16:00 | Eibar | 0 : 0 | Celta Vigo | |||||
12.09
18:30
Granada
Athletic Club
2
0
|
12.09.2020 18:30 | Granada | 2 : 0 | Athletic Club | |||||
12.09
21:00
Cádiz
Osasuna
0
2
|
12.09.2020 21:00 | Cádiz | 0 : 2 | Osasuna |
12.09
17:00
Montpellier
Nice
3
1
|
12.09.2020 17:00 | Montpellier | 3 : 1 | Nice | |||||
12.09
21:00
Saint-Etienne
Strasbourg
2
0
|
12.09.2020 21:00 | Saint-Etienne | 2 : 0 | Strasbourg |
12.09
17:00
Spartak ŽK
Novi Pazar
1
1
|
12.09.2020 17:00 | Spartak ŽK | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
12.09
17:00
TSC
Radnički (N)
1
3
|
12.09.2020 17:00 | TSC | 1 : 3 | Radnički (N) | |||||
12.09
17:00
Voždovac
Metalac
4
0
|
12.09.2020 17:00 | Voždovac | 4 : 0 | Metalac | |||||
12.09
20:00
Partizan
Rad
3
0
|
12.09.2020 20:00 | Partizan | 3 : 0 | Rad | |||||
12.09
17:00
Radnik
Inđija
0
2
|
12.09.2020 17:00 | Radnik | 0 : 2 | Inđija |
12.09
16:30
Radnički 1923
RFK Grafičar
3
1
|
12.09.2020 16:30 | Radnički 1923 | 3 : 1 | RFK Grafičar | |||||
12.09
16:30
OFK Žarkovo
Radnički (SM)
1
0
|
12.09.2020 16:30 | OFK Žarkovo | 1 : 0 | Radnički (SM) | |||||
12.09
19:30
Borac 1926
Sloga (K)
3
0
|
12.09.2020 19:30 | Borac 1926 | 3 : 0 | Sloga (K) |
12.09
16:00
Nišavac
Rongo Siti
|
12.09.2020 16:00 | Nišavac | : | Rongo Siti | |||||
12.09
16:00
Sloboda
Veliki Suvodol
|
12.09.2020 16:00 | Sloboda | : | Veliki Suvodol |
12.09
17:00
Sloga
Vojvodina
1
1
|
12.09.2020 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
12.09
16:30
Požarevac
Crvena zvezda
0
1
|
12.09.2020 16:30 | Požarevac | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
12.09
16:30
Mašinac Trejs
Spartak
0
4
|
12.09.2020 16:30 | Mašinac Trejs | 0 : 4 | Spartak |
12.09
16:00
Moskva
Mačva
1
2
|
12.09.2020 16:00 | Moskva | 1 : 2 | Mačva | |||||
12.09
16:00
ŽFU Zvezda B 2018
ŽGFK Lavice Dubočica
1
1
|
12.09.2020 16:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 1 : 1 | ŽGFK Lavice Dubočica |
12.09
Jagodina
Mašinac 2020
|
12.09.2020 | Jagodina | : | Mašinac 2020 | |||||
12.09
Morava
SUŽF Stol
6
0
|
12.09.2020 | Morava | 6 : 0 | SUŽF Stol | |||||
12.09
Levač
Topličanin
|
12.09.2020 | Levač | : | Topličanin | |||||
12.09
Rudar 1974
Knjaževac 2015
3
1
|
12.09.2020 | Rudar 1974 | 3 : 1 | Knjaževac 2015 |
12.09
10:00
Brodarac
RFK Grafičar
2
0
|
12.09.2020 10:00 | Brodarac | 2 : 0 | RFK Grafičar | |||||
12.09
11:30
Internacional
Rad
1
0
|
12.09.2020 11:30 | Internacional | 1 : 0 | Rad | |||||
12.09
16:30
Trayal
Voždovac
0
0
|
12.09.2020 16:30 | Trayal | 0 : 0 | Voždovac |
12.09
10:00
Index
GFK Sloven
1
1
|
12.09.2020 10:00 | Index | 1 : 1 | GFK Sloven | |||||
12.09
10:00
Železničar
Radnički (Zr)
3
0
|
12.09.2020 10:00 | Železničar | 3 : 0 | Radnički (Zr) | |||||
12.09
10:00
Vojvodina
Omladinac
1
0
|
12.09.2020 10:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Omladinac |
12.09
10:00
Tisa Njerš
Proleter (NS)
1
3
|
12.09.2020 10:00 | Tisa Njerš | 1 : 3 | Proleter (NS) |
12.09
16:00
Šumadija 1903
Radnički (V)
2
1
|
12.09.2020 16:00 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Radnički (V) | |||||
12.09
16:00
Šabac Sunrise
Javor Matis
1
1
|
12.09.2020 16:00 | Šabac Sunrise | 1 : 1 | Javor Matis |
12.09
14:00
Dinamo
Trstenik PPT
7
0
|
12.09.2020 14:00 | Dinamo | 7 : 0 | Trstenik PPT | |||||
12.09
14:30
GFK Dubočica
Radnički (S)
6
0
|
12.09.2020 14:30 | GFK Dubočica | 6 : 0 | Radnički (S) | |||||
12.09
10:00
GFK Jagodina
OFK Topličanin
8
0
|
12.09.2020 10:00 | GFK Jagodina | 8 : 0 | OFK Topličanin |
12.09
16:00
VGSK
Mladi radnik 1926
0
4
|
12.09.2020 16:00 | VGSK | 0 : 4 | Mladi radnik 1926 | |||||
12.09
16:00
Sloboda
Napredak
|
12.09.2020 16:00 | Sloboda | : | Napredak | |||||
12.09
16:00
OPK Rudar 2001
Jasenica 2017
|
12.09.2020 16:00 | OPK Rudar 2001 | : | Jasenica 2017 | |||||
12.09
16:00
Karađorđe
Smederevo 1924
5
1
|
12.09.2020 16:00 | Karađorđe | 5 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
12.09
16:00
OFK Slavija
Petar Dobrnjac
|
12.09.2020 16:00 | OFK Slavija | : | Petar Dobrnjac | |||||
12.09
16:00
Sloga 33
Borac 1932
2
2
|
12.09.2020 16:00 | Sloga 33 | 2 : 2 | Borac 1932 |
12.09
Borac (St)
Strela
3
1
|
12.09.2020 | Borac (St) | 3 : 1 | Strela | |||||
12.09
Omladinac 1927
Jugoslavija
1
3
|
12.09.2020 | Omladinac 1927 | 1 : 3 | Jugoslavija | |||||
12.09
Borac (Sa)
Polet
4
2
|
12.09.2020 | Borac (Sa) | 4 : 2 | Polet |
12.09
Vulturul
Budućnost
0
11
|
12.09.2020 | Vulturul | 0 : 11 | Budućnost | |||||
12.09
16:30
Proleter
Borac
4
3
|
12.09.2020 16:30 | Proleter | 4 : 3 | Borac | |||||
12.09
Dunav
Dolovo
3
3
|
12.09.2020 | Dunav | 3 : 3 | Dolovo | |||||
12.09
Partizan
Radnički
0
6
|
12.09.2020 | Partizan | 0 : 6 | Radnički |
12.09
Rvati
Šumadija
0
7
|
12.09.2020 | Rvati | 0 : 7 | Šumadija | |||||
12.09
11:00
Zvezda
OFK Urovci
5
1
|
12.09.2020 11:00 | Zvezda | 5 : 1 | OFK Urovci |
12.09
11:00
BSK 1925
Kolubara
3
1
|
12.09.2020 11:00 | BSK 1925 | 3 : 1 | Kolubara |
12.09
11:00
Rojkovac
TEK Sloga
8
2
|
12.09.2020 11:00 | Rojkovac | 8 : 2 | TEK Sloga | |||||
12.09
16:30
Boleč
Dunav
3
1
|
12.09.2020 16:30 | Boleč | 3 : 1 | Dunav |
12.09
11:00
Radnički 1923
Jedinstvo Putevi
1
0
|
12.09.2020 11:00 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
12.09
13:00
Sušica
Mladost
1
4
|
12.09.2020 13:00 | Sušica | 1 : 4 | Mladost |
12.09
11:00
OFK Divci
Mačva 1929
4
3
|
12.09.2020 11:00 | OFK Divci | 4 : 3 | Mačva 1929 | |||||
12.09
11:00
Rubibreza
Mladost
7
1
|
12.09.2020 11:00 | Rubibreza | 7 : 1 | Mladost |
12.09
10:45
Lokomotiva
Brodarac
3
2
|
12.09.2020 10:45 | Lokomotiva | 3 : 2 | Brodarac | |||||
12.09
17:00
Partizan
BSK Borča
4
0
|
12.09.2020 17:00 | Partizan | 4 : 0 | BSK Borča |
12.09
11:00
Zemun
Mačva
3
0
|
12.09.2020 11:00 | Zemun | 3 : 0 | Mačva |
12.09
09:30
Kolubara
Bežanija
6
0
|
12.09.2020 09:30 | Kolubara | 6 : 0 | Bežanija | |||||
12.09
17:00
DIF
Lokomotiva
3
0
|
12.09.2020 17:00 | DIF | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
12.09
19:45
Ada
Sinđelić
4
1
|
12.09.2020 19:45 | Ada | 4 : 1 | Sinđelić | |||||
12.09
11:30
IMT
Radnički (O)
4
0
|
12.09.2020 11:30 | IMT | 4 : 0 | Radnički (O) | |||||
12.09
09:00
OLE
011
5
0
|
12.09.2020 09:00 | OLE | 5 : 0 | 011 |
12.09
12:00
Index
Proleter 2006
1
1
|
12.09.2020 12:00 | Index | 1 : 1 | Proleter 2006 | |||||
12.09
12:00
Železničar
Radnički (Zr)
3
3
|
12.09.2020 12:00 | Železničar | 3 : 3 | Radnički (Zr) | |||||
12.09
12:00
Vojvodina
Omladinac
8
0
|
12.09.2020 12:00 | Vojvodina | 8 : 0 | Omladinac |
12.09
12:00
Tisa Njerš
Proleter (NS)
0
1
|
12.09.2020 12:00 | Tisa Njerš | 0 : 1 | Proleter (NS) |
12.09
16:00
Apolon 2018
OPK Rudar 1933
2
2
|
12.09.2020 16:00 | Apolon 2018 | 2 : 2 | OPK Rudar 1933 | |||||
12.09
16:00
Šumadija 1903
Radnički (V)
2
0
|
12.09.2020 16:00 | Šumadija 1903 | 2 : 0 | Radnički (V) |
12.09
10:30
Trayal
Timok 1919
4
0
|
12.09.2020 10:30 | Trayal | 4 : 0 | Timok 1919 | |||||
12.09
11:00
Real
Vlasina
4
1
|
12.09.2020 11:00 | Real | 4 : 1 | Vlasina | |||||
12.09
11:00
Radnički (P)
OFK Sinđelić
4
1
|
12.09.2020 11:00 | Radnički (P) | 4 : 1 | OFK Sinđelić | |||||
12.09
11:00
Bor 1919
Radnik
1
4
|
12.09.2020 11:00 | Bor 1919 | 1 : 4 | Radnik |
12.09
09:30
Balkan
Poštar 1930
4
3
|
12.09.2020 09:30 | Balkan | 4 : 3 | Poštar 1930 | |||||
12.09
13:30
Rakovica
Jedinstvo
2
2
|
12.09.2020 13:30 | Rakovica | 2 : 2 | Jedinstvo |
12.09
12:00
Prof. Bolesnikov
Bečej 1918
2
3
|
12.09.2020 12:00 | Prof. Bolesnikov | 2 : 3 | Bečej 1918 | |||||
12.09
12:00
ODR
OFK Vrbas
2
0
|
12.09.2020 12:00 | ODR | 2 : 0 | OFK Vrbas | |||||
12.09
12:00
Jedinstvo
RFK Novi Sad 1921
0
0
|
12.09.2020 12:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
12.09
12:00
Hajduk
Mladost
2
5
|
12.09.2020 12:00 | Hajduk | 2 : 5 | Mladost |
12.09
Jedinstvo Stević
Omladinac
5
2
|
12.09.2020 | Jedinstvo Stević | 5 : 2 | Omladinac | |||||
12.09
Glogonj
Mladost
4
3
|
12.09.2020 | Glogonj | 4 : 3 | Mladost | |||||
12.09
Dinamo 1945
Spartak 1911
11
0
|
12.09.2020 | Dinamo 1945 | 11 : 0 | Spartak 1911 |
12.09
Polet
Banat (I)
2
2
|
12.09.2020 | Polet | 2 : 2 | Banat (I) | |||||
12.09
Banat (D)
Budućnost
0
7
|
12.09.2020 | Banat (D) | 0 : 7 | Budućnost | |||||
12.09
Sloga
Crvena zvezda
1
2
|
12.09.2020 | Sloga | 1 : 2 | Crvena zvezda |
12.09
10:00
Sušica
OPK Rudar 1933
3
0
|
12.09.2020 10:00 | Sušica | 3 : 0 | OPK Rudar 1933 | |||||
12.09
Rudar
Radnički 1923
3
1
|
12.09.2020 | Rudar | 3 : 1 | Radnički 1923 | |||||
12.09
OFK Aranđelovac 1979
Borac
1
0
|
12.09.2020 | OFK Aranđelovac 1979 | 1 : 0 | Borac | |||||
12.09
Pomoravlje 1946
Sloga 1924
1
6
|
12.09.2020 | Pomoravlje 1946 | 1 : 6 | Sloga 1924 | |||||
12.09
Sloga 33
Železničar
0
3
|
12.09.2020 | Sloga 33 | 0 : 3 | Železničar |
12.09
10:00
Bačka 1901
Bajša
3
3
|
12.09.2020 10:00 | Bačka 1901 | 3 : 3 | Bajša |
12.09
Rojkovac
Omladinac
3
3
|
12.09.2020 | Rojkovac | 3 : 3 | Omladinac | |||||
12.09
10:00
Budućnost
Posavina
0
4
|
12.09.2020 10:00 | Budućnost | 0 : 4 | Posavina | |||||
12.09
Partizan
Borac
4
2
|
12.09.2020 | Partizan | 4 : 2 | Borac | |||||
12.09
11:00
Zvezda
Stepojevac Vaga
0
0
|
12.09.2020 11:00 | Zvezda | 0 : 0 | Stepojevac Vaga |
12.09
11:00
Sloga (L)
SASK
4
1
|
12.09.2020 11:00 | Sloga (L) | 4 : 1 | SASK | |||||
12.09
Mladi borac
Crvena zvezda
0
5
|
12.09.2020 | Mladi borac | 0 : 5 | Crvena zvezda | |||||
12.09
Sloga (M)
OFK Obilić
10
0
|
12.09.2020 | Sloga (M) | 10 : 0 | OFK Obilić |
12.09
12:00
Bane 1931
Sloga
0
2
|
12.09.2020 12:00 | Bane 1931 | 0 : 2 | Sloga | |||||
12.09
12:00
Tutin
Trepča
0
5
|
12.09.2020 12:00 | Tutin | 0 : 5 | Trepča | |||||
12.09
12:00
Jedinstvo 2017
Kiker
1
3
|
12.09.2020 12:00 | Jedinstvo 2017 | 1 : 3 | Kiker | |||||
12.09
12:00
Jošanica
Novi Pazar
2
5
|
12.09.2020 12:00 | Jošanica | 2 : 5 | Novi Pazar |
12.09
TSK
Jedinstvo (R)
0
2
|
12.09.2020 | TSK | 0 : 2 | Jedinstvo (R) | |||||
12.09
Mladost (BJ)
Borac (NS)
1
2
|
12.09.2020 | Mladost (BJ) | 1 : 2 | Borac (NS) | |||||
12.09
00:00
Proleter
Kabel
3
0
|
12.09.2020 00:00 | Proleter | 3 : 0 | Kabel |
12.09
10:00
Tsc 1913
Proleter (RS)
3
0
|
12.09.2020 10:00 | Tsc 1913 | 3 : 0 | Proleter (RS) | |||||
12.09
10:00
Njegoš
Vojvodina
0
2
|
12.09.2020 10:00 | Njegoš | 0 : 2 | Vojvodina |
12.09
10:00
Šabac Sunrise
Hajduk Stanko
8
0
|
12.09.2020 10:00 | Šabac Sunrise | 8 : 0 | Hajduk Stanko |
12.09
16:00
GSP Polet
Kovačevac 1956
2
3
|
12.09.2020 16:00 | GSP Polet | 2 : 3 | Kovačevac 1956 |
12.09
18:00
011
Zemun
0
4
|
12.09.2020 18:00 | 011 | 0 : 4 | Zemun | |||||
12.09
09:00
Voždovac
Teleoptik
2
1
|
12.09.2020 09:00 | Voždovac | 2 : 1 | Teleoptik | |||||
12.09
16:00
IMT
Čukarički
1
3
|
12.09.2020 16:00 | IMT | 1 : 3 | Čukarički | |||||
12.09
08:30
Rad
Internacional
4
1
|
12.09.2020 08:30 | Rad | 4 : 1 | Internacional | |||||
12.09
09:30
BSK Borča
OLE
2
0
|
12.09.2020 09:30 | BSK Borča | 2 : 0 | OLE | |||||
12.09
09:00
Radnički (NB)
OFK Beograd
0
3
|
12.09.2020 09:00 | Radnički (NB) | 0 : 3 | OFK Beograd | |||||
12.09
12:30
Brodarac
Sinđelić
2
2
|
12.09.2020 12:30 | Brodarac | 2 : 2 | Sinđelić |
12.09
16:00
Šumadija (A)
Smederevo 1924
2
0
|
12.09.2020 16:00 | Šumadija (A) | 2 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
12.09
16:00
Sloga 33
Đerdap
1
0
|
12.09.2020 16:00 | Sloga 33 | 1 : 0 | Đerdap | |||||
12.09
16:00
Soko 2015
AF Duljaj
0
1
|
12.09.2020 16:00 | Soko 2015 | 0 : 1 | AF Duljaj | |||||
12.09
16:00
OPK Rudar 1933
SFU Gornjak
4
1
|
12.09.2020 16:00 | OPK Rudar 1933 | 4 : 1 | SFU Gornjak | |||||
12.09
16:00
VGSK
Petlić SD 2006
3
0
|
12.09.2020 16:00 | VGSK | 3 : 0 | Petlić SD 2006 | |||||
12.09
16:00
Mladi radnik 1926
Železničar (P)
6
0
|
12.09.2020 16:00 | Mladi radnik 1926 | 6 : 0 | Železničar (P) | |||||
12.09
16:00
Plana
Cepelin 026
7
1
|
12.09.2020 16:00 | Plana | 7 : 1 | Cepelin 026 |
12.09
11:00
Pazar Juniors
Kosmet
7
0
|
12.09.2020 11:00 | Pazar Juniors | 7 : 0 | Kosmet | |||||
12.09
11:00
Sport Klub 99
Sloga (K)
2
5
|
12.09.2020 11:00 | Sport Klub 99 | 2 : 5 | Sloga (K) | |||||
12.09
11:00
AF AS Novi Pazar
Kiker
4
1
|
12.09.2020 11:00 | AF AS Novi Pazar | 4 : 1 | Kiker | |||||
12.09
11:00
Šumadija 1903
Radnički 1923
0
5
|
12.09.2020 11:00 | Šumadija 1903 | 0 : 5 | Radnički 1923 | |||||
12.09
11:00
Apolon 4
Bubamara
8
0
|
12.09.2020 11:00 | Apolon 4 | 8 : 0 | Bubamara | |||||
12.09
11:00
Jedinstvo 2017
Rudar
2
3
|
12.09.2020 11:00 | Jedinstvo 2017 | 2 : 3 | Rudar | |||||
12.09
11:00
Apolon
Novi Pazar
2
0
|
12.09.2020 11:00 | Apolon | 2 : 0 | Novi Pazar |
12.09
10:00
ŽAK Sombor
OFK Bačka
5
0
|
12.09.2020 10:00 | ŽAK Sombor | 5 : 0 | OFK Bačka | |||||
12.09
10:00
TSC
ODR
1
2
|
12.09.2020 10:00 | TSC | 1 : 2 | ODR |
12.09
10:00
Bečkerek 023
Dinamo 1945
0
1
|
12.09.2020 10:00 | Bečkerek 023 | 0 : 1 | Dinamo 1945 |
12.09
10:00
Radnički (NP)
Jedinstvo (SP)
2
2
|
12.09.2020 10:00 | Radnički (NP) | 2 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
12.09
10:00
Inđija
Prof. Bolesnikov
9
1
|
12.09.2020 10:00 | Inđija | 9 : 1 | Prof. Bolesnikov | |||||
12.09
14:00
Vojvodina
Radnički (SM)
3
0
|
12.09.2020 14:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Radnički (SM) | |||||
12.09
10:00
Petar Puača
RFK Novi Sad 1921
3
0
|
12.09.2020 10:00 | Petar Puača | 3 : 0 | RFK Novi Sad 1921 |
12.09
11:00
Cerovac 2013
Mladi radnik 1940
0
3
|
12.09.2020 11:00 | Cerovac 2013 | 0 : 3 | Mladi radnik 1940 | |||||
12.09
Osipaonica
Železničar Kusadak
8
1
|
12.09.2020 | Osipaonica | 8 : 1 | Železničar Kusadak | |||||
12.09
10:00
Jasenica 2017
Proleter Mihajlovac
10
2
|
12.09.2020 10:00 | Jasenica 2017 | 10 : 2 | Proleter Mihajlovac | |||||
12.09
Budućnost
Mladost 1948
6
3
|
12.09.2020 | Budućnost | 6 : 3 | Mladost 1948 | |||||
12.09
10:00
Podunavac
Udarnik
0
4
|
12.09.2020 10:00 | Podunavac | 0 : 4 | Udarnik | |||||
12.09
AF Djokić
Bresje Superior
5
1
|
12.09.2020 | AF Djokić | 5 : 1 | Bresje Superior |
12.09
Pobeda
Tempo
0
2
|
12.09.2020 | Pobeda | 0 : 2 | Tempo | |||||
12.09
Unirea
Dolina
4
8
|
12.09.2020 | Unirea | 4 : 8 | Dolina | |||||
12.09
Slavia
Omladinac 1927
2
1
|
12.09.2020 | Slavia | 2 : 1 | Omladinac 1927 | |||||
12.09
Borac
Radnički
1
1
|
12.09.2020 | Borac | 1 : 1 | Radnički |
12.09
Ševac
Hajdučica
2
1
|
12.09.2020 | Ševac | 2 : 1 | Hajdučica | |||||
12.09
OFK Plandište
Potporanj
8
0
|
12.09.2020 | OFK Plandište | 8 : 0 | Potporanj | |||||
12.09
BAK
Partizan
8
1
|
12.09.2020 | BAK | 8 : 1 | Partizan |
12.09
10:00
Omladinac 2014
Savacium
5
0
|
12.09.2020 10:00 | Omladinac 2014 | 5 : 0 | Savacium | |||||
12.09
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Fenix
4
0
|
12.09.2020 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 4 : 0 | Fenix | |||||
12.09
10:00
Radnički
Železničar
4
1
|
12.09.2020 10:00 | Radnički | 4 : 1 | Železničar | |||||
12.09
10:00
Senjak
Loznica
4
2
|
12.09.2020 10:00 | Senjak | 4 : 2 | Loznica | |||||
12.09
10:00
Jedinstvo
Mačva 1929
9
1
|
12.09.2020 10:00 | Jedinstvo | 9 : 1 | Mačva 1929 | |||||
12.09
10:00
Rađevac
Mačva
1
1
|
12.09.2020 10:00 | Rađevac | 1 : 1 | Mačva |
12.09
BSK
Jedinstvo Stević
7
2
|
12.09.2020 | BSK | 7 : 2 | Jedinstvo Stević | |||||
12.09
Stari Tamiš
Mundial
3
5
|
12.09.2020 | Stari Tamiš | 3 : 5 | Mundial |
12.09
10:00
Kristal 2018
Mladost
6
0
|
12.09.2020 10:00 | Kristal 2018 | 6 : 0 | Mladost | |||||
12.09
Proleter
Voja Gačić
5
4
|
12.09.2020 | Proleter | 5 : 4 | Voja Gačić | |||||
12.09
09:00
Železničar
OFK Vršac
1
5
|
12.09.2020 09:00 | Železničar | 1 : 5 | OFK Vršac |
12.09
12:00
Borac
OFK Borac
11
0
|
12.09.2020 12:00 | Borac | 11 : 0 | OFK Borac |
12.09
11:00
Spartak ŽK
Tavankut
11
0
|
12.09.2020 11:00 | Spartak ŽK | 11 : 0 | Tavankut | |||||
12.09
11:00
Subotica
Vinogradar
1
3
|
12.09.2020 11:00 | Subotica | 1 : 3 | Vinogradar |
12.09
09:00
Aranđelovac
Radnički 1923
2
13
|
12.09.2020 09:00 | Aranđelovac | 2 : 13 | Radnički 1923 | |||||
12.09
09:30
Morava (VP)
Karadjordje (T)
1
0
|
12.09.2020 09:30 | Morava (VP) | 1 : 0 | Karadjordje (T) | |||||
12.09
11:00
Apolon II
Apolon I
0
4
|
12.09.2020 11:00 | Apolon II | 0 : 4 | Apolon I | |||||
12.09
10:30
Gruža
Arsenal
0
9
|
12.09.2020 10:30 | Gruža | 0 : 9 | Arsenal | |||||
12.09
10:30
Sušica
Vodojaža
|
12.09.2020 10:30 | Sušica | : | Vodojaža |
12.09
10:00
Rvati
Zvezda
2
24
|
12.09.2020 10:00 | Rvati | 2 : 24 | Zvezda | |||||
12.09
10:00
Duboko
Omladinac
3
7
|
12.09.2020 10:00 | Duboko | 3 : 7 | Omladinac |
12.09
11:00
Grafičar
Radnički (O)
13
0
|
12.09.2020 11:00 | Grafičar | 13 : 0 | Radnički (O) | |||||
12.09
12:45
OFK Beograd
Čukarički
0
5
|
12.09.2020 12:45 | OFK Beograd | 0 : 5 | Čukarički |
12.09
09:00
Jedinstvo
Palilulac
2
0
|
12.09.2020 09:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Palilulac | |||||
12.09
12:00
BSK
Studentski grad
3
2
|
12.09.2020 12:00 | BSK | 3 : 2 | Studentski grad | |||||
12.09
12:00
Kolubara
Rakovica
0
6
|
12.09.2020 12:00 | Kolubara | 0 : 6 | Rakovica | |||||
12.09
13:00
BSK 1925
OLE
1
3
|
12.09.2020 13:00 | BSK 1925 | 1 : 3 | OLE | |||||
12.09
20:00
011
DIF
6
1
|
12.09.2020 20:00 | 011 | 6 : 1 | DIF |
12.09
10:00
Resnik
Borac
2
3
|
12.09.2020 10:00 | Resnik | 2 : 3 | Borac | |||||
12.09
09:00
Sremcica
Bežanija
2
3
|
12.09.2020 09:00 | Sremcica | 2 : 3 | Bežanija | |||||
12.09
13:00
Šumadinac
Karioke
1
6
|
12.09.2020 13:00 | Šumadinac | 1 : 6 | Karioke |
12.09
10:00
Kosmaj
Zvezdara
4
2
|
12.09.2020 10:00 | Kosmaj | 4 : 2 | Zvezdara | |||||
12.09
11:00
Dunavac
Mladenovac
2
5
|
12.09.2020 11:00 | Dunavac | 2 : 5 | Mladenovac |
12.09
10:00
Bačka
Napredak
3
2
|
12.09.2020 10:00 | Bačka | 3 : 2 | Napredak | |||||
12.09
10:00
Njegoš
Mladost (T)
17
0
|
12.09.2020 10:00 | Njegoš | 17 : 0 | Mladost (T) | |||||
12.09
10:00
Eđšeg
Budućnost
2
1
|
12.09.2020 10:00 | Eđšeg | 2 : 1 | Budućnost | |||||
12.09
10:00
Obilić
Sutjeska
3
0
|
12.09.2020 10:00 | Obilić | 3 : 0 | Sutjeska |
12.09
10:00
POFK Čivija
Jedinstvo 1945
6
1
|
12.09.2020 10:00 | POFK Čivija | 6 : 1 | Jedinstvo 1945 | |||||
12.09
12:00
Fenix
Šabac Sunrise
1
3
|
12.09.2020 12:00 | Fenix | 1 : 3 | Šabac Sunrise |
12.09
Radnički (N)
GFK Jagodina
2
0
|
12.09.2020 | Radnički (N) | 2 : 0 | GFK Jagodina | |||||
12.09
Napredak
Radnik
5
0
|
12.09.2020 | Napredak | 5 : 0 | Radnik | |||||
12.09
Lider MGM
Kopernikus Železničar
1
1
|
12.09.2020 | Lider MGM | 1 : 1 | Kopernikus Železničar | |||||
12.09
Duel Juniors
Car Konstantin
6
1
|
12.09.2020 | Duel Juniors | 6 : 1 | Car Konstantin | |||||
12.09
GFK Dubočica
Radnički (S)
2
1
|
12.09.2020 | GFK Dubočica | 2 : 1 | Radnički (S) | |||||
12.09
Real
Timok 1919
4
2
|
12.09.2020 | Real | 4 : 2 | Timok 1919 | |||||
12.09
Timočanin
SFS Borac
3
3
|
12.09.2020 | Timočanin | 3 : 3 | SFS Borac | |||||
12.09
Šampion 2014
Trayal Knez Lazar
2
3
|
12.09.2020 | Šampion 2014 | 2 : 3 | Trayal Knez Lazar | |||||
12.09
Radnički (P)
OFK Radnički
3
2
|
12.09.2020 | Radnički (P) | 3 : 2 | OFK Radnički |
12.09
13:00
Lokomotiva
ŠF Čanković
6
1
|
12.09.2020 13:00 | Lokomotiva | 6 : 1 | ŠF Čanković | |||||
12.09
09:30
Ole
OFK Beograd
1
3
|
12.09.2020 09:30 | Ole | 1 : 3 | OFK Beograd | |||||
12.09
14:00
IMT
Olimpik
5
2
|
12.09.2020 14:00 | IMT | 5 : 2 | Olimpik |
12.09
16:00
Piksi 036
Mačva
0
0
|
12.09.2020 16:00 | Piksi 036 | 0 : 0 | Mačva | |||||
12.09
16:00
Požarevac
Kraljica Marija
2
5
|
12.09.2020 16:00 | Požarevac | 2 : 5 | Kraljica Marija | |||||
12.09
16:00
Plana
Požega
1
1
|
12.09.2020 16:00 | Plana | 1 : 1 | Požega | |||||
12.09
16:00
Jedinstvo
Šampion
0
3
|
12.09.2020 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Šampion |
12.09
11:00
TSC
Bačka
16
0
|
12.09.2020 11:00 | TSC | 16 : 0 | Bačka | |||||
12.09
17:00
Stajićevo 2017
Spartak d.o.o.
0
3
|
12.09.2020 17:00 | Stajićevo 2017 | 0 : 3 | Spartak d.o.o. |
12.09
Radnički (N)
GFK Jagodina
4
2
|
12.09.2020 | Radnički (N) | 4 : 2 | GFK Jagodina | |||||
12.09
Duel Juniors 2
Radnik
3
0
|
12.09.2020 | Duel Juniors 2 | 3 : 0 | Radnik | |||||
12.09
Lider MGM
Kopernikus Železničar
0
5
|
12.09.2020 | Lider MGM | 0 : 5 | Kopernikus Železničar | |||||
12.09
Duel Juniors
Radnički Niš 2
4
5
|
12.09.2020 | Duel Juniors | 4 : 5 | Radnički Niš 2 | |||||
12.09
GFK Dubočica
Radnički (S)
13
0
|
12.09.2020 | GFK Dubočica | 13 : 0 | Radnički (S) | |||||
12.09
Real Niš
Timok 1919
1
0
|
12.09.2020 | Real Niš | 1 : 0 | Timok 1919 | |||||
12.09
Knjaževac
OFK Paraćin
1
1
|
12.09.2020 | Knjaževac | 1 : 1 | OFK Paraćin | |||||
12.09
OFK Šampion
Trayal Knez Lazar
5
3
|
12.09.2020 | OFK Šampion | 5 : 3 | Trayal Knez Lazar | |||||
12.09
Radnički (P)
OFK Radnički
|
12.09.2020 | Radnički (P) | : | OFK Radnički |
12.09
11:00
Budućnost
Milutinac
2
3
|
12.09.2020 11:00 | Budućnost | 2 : 3 | Milutinac | |||||
12.09
10:00
Šumadinac
GSP Polet
1
6
|
12.09.2020 10:00 | Šumadinac | 1 : 6 | GSP Polet | |||||
12.09
11:00
Jedinstvo
Sinđelić
2
1
|
12.09.2020 11:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sinđelić |
12.09
15:00
Kolubara 1
Zadrugar
4
0
|
12.09.2020 15:00 | Kolubara 1 | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
12.09
10:00
Borac
Mladost (C)
4
1
|
12.09.2020 10:00 | Borac | 4 : 1 | Mladost (C) | |||||
12.09
12:00
Mladost (B)
Budućnost
0
4
|
12.09.2020 12:00 | Mladost (B) | 0 : 4 | Budućnost | |||||
12.09
10:00
Radnički
Kolubara 2
0
9
|
12.09.2020 10:00 | Radnički | 0 : 9 | Kolubara 2 | |||||
12.09
10:00
Šumadija
Akademija fudbala
1
6
|
12.09.2020 10:00 | Šumadija | 1 : 6 | Akademija fudbala |
12.09
09:30
Spartak ŽK '09
Obilić
5
0
|
12.09.2020 09:30 | Spartak ŽK '09 | 5 : 0 | Obilić | |||||
12.09
09:30
Subotica
TSC
2
6
|
12.09.2020 09:30 | Subotica | 2 : 6 | TSC | |||||
12.09
10:00
Bačka
Vinogradar
1
8
|
12.09.2020 10:00 | Bačka | 1 : 8 | Vinogradar | |||||
12.09
10:30
AFK
Spartak ŽK '08
0
11
|
12.09.2020 10:30 | AFK | 0 : 11 | Spartak ŽK '08 |
12.09
10:00
Jedinstvo
Obrenovac 1905
3
0
|
12.09.2020 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Obrenovac 1905 | |||||
12.09
Zabrežje
Omladinac
0
7
|
12.09.2020 | Zabrežje | 0 : 7 | Omladinac | |||||
12.09
10:00
Deluks
Zvezda
0
3
|
12.09.2020 10:00 | Deluks | 0 : 3 | Zvezda | |||||
12.09
13:00
Rvati
Posavina
1
2
|
12.09.2020 13:00 | Rvati | 1 : 2 | Posavina |
12.09
10:00
OFK National
OFK Ras
6
2
|
12.09.2020 10:00 | OFK National | 6 : 2 | OFK Ras | |||||
12.09
10:00
Bane 1931
Bane 1931 - 2
3
0
|
12.09.2020 10:00 | Bane 1931 | 3 : 0 | Bane 1931 - 2 | |||||
12.09
10:00
Jošanica
AF Popović
3
0
|
12.09.2020 10:00 | Jošanica | 3 : 0 | AF Popović | |||||
12.09
10:30
OFK Vlada Dimitrijević
Pazar Juniors B
7
4
|
12.09.2020 10:30 | OFK Vlada Dimitrijević | 7 : 4 | Pazar Juniors B | |||||
12.09
10:00
AF AS Novi Pazar
Jedinstvo 2017
4
1
|
12.09.2020 10:00 | AF AS Novi Pazar | 4 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
12.09
10:00
Sport Club 99
Tutin
2
1
|
12.09.2020 10:00 | Sport Club 99 | 2 : 1 | Tutin | |||||
12.09
10:00
Pazar Juniors '01
Kosmet
3
4
|
12.09.2020 10:00 | Pazar Juniors '01 | 3 : 4 | Kosmet |
12.09
09:00
POFK Savacium
Mačva 2
1
1
|
12.09.2020 09:00 | POFK Savacium | 1 : 1 | Mačva 2 | |||||
12.09
10:00
Tika taka
Fenix 2
0
5
|
12.09.2020 10:00 | Tika taka | 0 : 5 | Fenix 2 |
12.09
17:00
Rad Mozzart
Vojvodina
57
27
|
12.09.2020 17:00 | Rad Mozzart | 57 : 27 | Vojvodina |