08.02
18:30
Brighton
Watford
1
1
|
08.02.2020 18:30 | Brighton | 1 : 1 | Watford | |||||
08.02
13:30
Everton
Crystal Palace
3
1
|
08.02.2020 13:30 | Everton | 3 : 1 | Crystal Palace |
08.02
21:00
Atlético Madrid
Granada
1
0
|
08.02.2020 21:00 | Atlético Madrid | 1 : 0 | Granada | |||||
08.02
16:00
Getafe
Valencia
3
0
|
08.02.2020 16:00 | Getafe | 3 : 0 | Valencia | |||||
08.02
13:00
Levante
Leganés
2
0
|
08.02.2020 13:00 | Levante | 2 : 0 | Leganés | |||||
08.02
18:30
Real Valladolid
Villarreal
1
1
|
08.02.2020 18:30 | Real Valladolid | 1 : 1 | Villarreal |
08.02
18:30
Bayer Leverkusen
Borussia Dortmund
4
3
|
08.02.2020 18:30 | Bayer Leverkusen | 4 : 3 | Borussia Dortmund | |||||
08.02
15:30
Wolfsburg
Fortuna
1
1
|
08.02.2020 15:30 | Wolfsburg | 1 : 1 | Fortuna | |||||
08.02
Eintracht
Augsburg
5
0
|
08.02.2020 | Eintracht | 5 : 0 | Augsburg | |||||
08.02
15:30
Werder Bremen
Union Berlin
0
2
|
08.02.2020 15:30 | Werder Bremen | 0 : 2 | Union Berlin | |||||
08.02
15:30
Hertha BSC
Mainz 05
1
3
|
08.02.2020 15:30 | Hertha BSC | 1 : 3 | Mainz 05 | |||||
08.02
15:30
Freiburg
Hoffenheim
1
0
|
08.02.2020 15:30 | Freiburg | 1 : 0 | Hoffenheim | |||||
08.02
15:30
Schalke 04
Paderborn
1
1
|
08.02.2020 15:30 | Schalke 04 | 1 : 1 | Paderborn |
08.02
15:00
Fiorentina
Atalanta
1
2
|
08.02.2020 15:00 | Fiorentina | 1 : 2 | Atalanta | |||||
08.02
20:45
Verona
Juventus
2
1
|
08.02.2020 20:45 | Verona | 2 : 1 | Juventus | |||||
08.02
18:00
Torino
Sampdoria
1
3
|
08.02.2020 18:00 | Torino | 1 : 3 | Sampdoria |
08.02
20:00
Rennes
Brest
0
0
|
08.02.2020 20:00 | Rennes | 0 : 0 | Brest | |||||
08.02
20:00
Dijon
Nantes
3
3
|
08.02.2020 20:00 | Dijon | 3 : 3 | Nantes | |||||
08.02
20:00
Amiens SC
Monaco
1
2
|
08.02.2020 20:00 | Amiens SC | 1 : 2 | Monaco | |||||
08.02
20:00
Nice
Nîmes
1
3
|
08.02.2020 20:00 | Nice | 1 : 3 | Nîmes | |||||
08.02
Olympique Marseille
Toulouse
1
0
|
08.02.2020 | Olympique Marseille | 1 : 0 | Toulouse | |||||
08.02
20:00
Metz
Bordeaux
1
2
|
08.02.2020 20:00 | Metz | 1 : 2 | Bordeaux |
08.02
12:30
Les Lierres
Ngozi City
2
1
|
08.02.2020 12:30 | Les Lierres | 2 : 1 | Ngozi City | |||||
08.02
14:00
Kayanza United
Dynamik
0
1
|
08.02.2020 14:00 | Kayanza United | 0 : 1 | Dynamik | |||||
08.02
15:00
Vital'O
Musongati
2
0
|
08.02.2020 15:00 | Vital'O | 2 : 0 | Musongati |
08.02
20:00
FMP
Koper Primorska
77
65
|
08.02.2020 20:00 | FMP | 77 : 65 | Koper Primorska | |||||
08.02
18:00
Cedevita Olimpija
Zadar
90
82
|
08.02.2020 18:00 | Cedevita Olimpija | 90 : 82 | Zadar |
08.02
18:00
Priboj
Požarevac
90
86
|
08.02.2020 18:00 | Priboj | 90 : 86 | Požarevac | |||||
08.02
19:00
Crnokosa
Čačak 94
74
90
|
08.02.2020 19:00 | Crnokosa | 74 : 90 | Čačak 94 | |||||
08.02
19:00
Klik
Jagodina
94
70
|
08.02.2020 19:00 | Klik | 94 : 70 | Jagodina | |||||
08.02
19:00
Loznica
Napredak Junior
104
82
|
08.02.2020 19:00 | Loznica | 104 : 82 | Napredak Junior | |||||
08.02
19:00
Svilajnac
Zlatar
68
78
|
08.02.2020 19:00 | Svilajnac | 68 : 78 | Zlatar |
08.02
19:00
Hajduk
Topola
97
55
|
08.02.2020 19:00 | Hajduk | 97 : 55 | Topola | |||||
08.02
20:00
Stara Pazova
Vrbas
79
87
|
08.02.2020 20:00 | Stara Pazova | 79 : 87 | Vrbas | |||||
08.02
Srem
Mladost Veternik
20
0
|
08.02.2020 | Srem | 20 : 0 | Mladost Veternik |
08.02
19:30
LA Basket
Torlak
81
77
|
08.02.2020 19:30 | LA Basket | 81 : 77 | Torlak | |||||
08.02
20:30
Borča
Borac
83
74
|
08.02.2020 20:30 | Borča | 83 : 74 | Borac | |||||
08.02
18:00
Žarkovo
Eko Sport
106
51
|
08.02.2020 18:00 | Žarkovo | 106 : 51 | Eko Sport |
08.02
13:00
Marinos
Radnik
65
80
|
08.02.2020 13:00 | Marinos | 65 : 80 | Radnik | |||||
08.02
18:00
Topličanin
Jastrebac
81
76
|
08.02.2020 18:00 | Topličanin | 81 : 76 | Jastrebac |
08.02
16:30
Sloga Elite
Smederevo
78
70
|
08.02.2020 16:30 | Sloga Elite | 78 : 70 | Smederevo | |||||
08.02
19:00
Prva Petoletka
Zicer 2014
85
76
|
08.02.2020 19:00 | Prva Petoletka | 85 : 76 | Zicer 2014 | |||||
08.02
19:00
Goč
Kruševac
76
79
|
08.02.2020 19:00 | Goč | 76 : 79 | Kruševac |
08.02
Kopaonik
Sloga (PM)
0
20
|
08.02.2020 | Kopaonik | 0 : 20 | Sloga (PM) | |||||
08.02
14:00
Okanik
Sloga (D)
71
82
|
08.02.2020 14:00 | Okanik | 71 : 82 | Sloga (D) |
08.02
16:00
Trijumf
Panteri
66
93
|
08.02.2020 16:00 | Trijumf | 66 : 93 | Panteri |
08.02
18:00
Pusta Reka
OKK Sokobanja
61
67
|
08.02.2020 18:00 | Pusta Reka | 61 : 67 | OKK Sokobanja |
08.02
19:00
Petrovgrad
Joker
74
91
|
08.02.2020 19:00 | Petrovgrad | 74 : 91 | Joker | |||||
08.02
15:30
Basketball Stars
Srbobran
78
102
|
08.02.2020 15:30 | Basketball Stars | 78 : 102 | Srbobran |
08.02
17:00
Karađorđevo
Bagljaš
76
74
|
08.02.2020 17:00 | Karađorđevo | 76 : 74 | Bagljaš | |||||
08.02
19:00
Proleter
Hercegovac
61
95
|
08.02.2020 19:00 | Proleter | 61 : 95 | Hercegovac | |||||
08.02
19:00
Apatin
I Came To Play
69
84
|
08.02.2020 19:00 | Apatin | 69 : 84 | I Came To Play |
08.02
18:00
Jedinstvo
Radnički
80
73
|
08.02.2020 18:00 | Jedinstvo | 80 : 73 | Radnički | |||||
08.02
18:00
Kris Kros
Virtus Basket
0
20
|
08.02.2020 18:00 | Kris Kros | 0 : 20 | Virtus Basket |
08.02
20:00
Podrinje
Šimanovci
105
87
|
08.02.2020 20:00 | Podrinje | 105 : 87 | Šimanovci |
08.02
18:30
Umka Džez
Barajevo Bambi
106
57
|
08.02.2020 18:30 | Umka Džez | 106 : 57 | Barajevo Bambi |
08.02
14:20
Ras
BASK
119
104
|
08.02.2020 14:20 | Ras | 119 : 104 | BASK | |||||
08.02
16:30
ABBA
Sava BTC
110
72
|
08.02.2020 16:30 | ABBA | 110 : 72 | Sava BTC | |||||
08.02
14:30
Veba Basket
AS Basket
81
73
|
08.02.2020 14:30 | Veba Basket | 81 : 73 | AS Basket |
08.02
15:30
OKK Novi Pazar
Tamiš
89
83
|
08.02.2020 15:30 | OKK Novi Pazar | 89 : 83 | Tamiš | |||||
08.02
12:00
OKK Beograd
Vojvodina
92
97
|
08.02.2020 12:00 | OKK Beograd | 92 : 97 | Vojvodina |
08.02
19:30
Sloga
Pirot
76
66
|
08.02.2020 19:30 | Sloga | 76 : 66 | Pirot | |||||
08.02
20:30
Železničar
Beovuk 72
78
71
|
08.02.2020 20:30 | Železničar | 78 : 71 | Beovuk 72 | |||||
08.02
19:00
Proleter Naftagas
Sveti Đorđe
76
67
|
08.02.2020 19:00 | Proleter Naftagas | 76 : 67 | Sveti Đorđe | |||||
08.02
19:00
Mladost (SP)
Zdravlje Leskovac
87
74
|
08.02.2020 19:00 | Mladost (SP) | 87 : 74 | Zdravlje Leskovac | |||||
08.02
19:00
KKK Radnički
Konstantin
87
65
|
08.02.2020 19:00 | KKK Radnički | 87 : 65 | Konstantin | |||||
08.02
16:00
Spartak
Fair Play
94
74
|
08.02.2020 16:00 | Spartak | 94 : 74 | Fair Play | |||||
08.02
16:45
Zemun Fitofarmacija
BKK Radnički
79
104
|
08.02.2020 16:45 | Zemun Fitofarmacija | 79 : 104 | BKK Radnički |
08.02
18:05
Teodo
Sutjeska
87
88
|
08.02.2020 18:05 | Teodo | 87 : 88 | Sutjeska | |||||
08.02
18:00
Danilovgrad
Lovćen 1947 Bemax
78
81
|
08.02.2020 18:00 | Danilovgrad | 78 : 81 | Lovćen 1947 Bemax | |||||
08.02
18:00
Studentski centar
Zeta
101
75
|
08.02.2020 18:00 | Studentski centar | 101 : 75 | Zeta | |||||
08.02
18:30
Primorje 1945
Jedinstvo 1950
74
75
|
08.02.2020 18:30 | Primorje 1945 | 74 : 75 | Jedinstvo 1950 |
08.02
17:00
Trstenik
Hisar
64
58
|
08.02.2020 17:00 | Trstenik | 64 : 58 | Hisar | |||||
08.02
15:00
Svrljig
Gimnazijalac
47
54
|
08.02.2020 15:00 | Svrljig | 47 : 54 | Gimnazijalac | |||||
08.02
17:00
Bor
Dubočica
|
08.02.2020 17:00 | Bor | : | Dubočica | |||||
08.02
17:00
Trstenik
Sistem 2000
|
08.02.2020 17:00 | Trstenik | : | Sistem 2000 | |||||
08.02
17:00
Paraćin
Svrljig
53
31
|
08.02.2020 17:00 | Paraćin | 53 : 31 | Svrljig | |||||
08.02
17:00
Gimnazijalac
Student 2
0
20
|
08.02.2020 17:00 | Gimnazijalac | 0 : 20 | Student 2 |
08.02
Proleter
Topolčanka
50
72
|
08.02.2020 | Proleter | 50 : 72 | Topolčanka |
08.02
Konstantin
Partizan NIS
42
109
|
08.02.2020 | Konstantin | 42 : 109 | Partizan NIS | |||||
08.02
Sloga
Vizura Shark
40
96
|
08.02.2020 | Sloga | 40 : 96 | Vizura Shark | |||||
08.02
Mladost Veternik NS Basket 07
Borac
75
76
|
08.02.2020 | Mladost Veternik NS Basket 07 | 75 : 76 | Borac | |||||
08.02
Radnički 1950
Mega Bemax
76
64
|
08.02.2020 | Radnički 1950 | 76 : 64 | Mega Bemax | |||||
08.02
Sloboda
Dynamic VIP PAY
49
66
|
08.02.2020 | Sloboda | 49 : 66 | Dynamic VIP PAY | |||||
08.02
Crvena zvezda M:TS
Star
84
49
|
08.02.2020 | Crvena zvezda M:TS | 84 : 49 | Star |
08.02
Radnički
Ivanjica
|
08.02.2020 | Radnički | : | Ivanjica | |||||
08.02
Radivoj Korać
Gimnazijalac Tigar
|
08.02.2020 | Radivoj Korać | : | Gimnazijalac Tigar | |||||
08.02
Art Basket
Paraćin
|
08.02.2020 | Art Basket | : | Paraćin | |||||
08.02
Partizan 1953
Crvena zvezda Kombank
|
08.02.2020 | Partizan 1953 | : | Crvena zvezda Kombank | |||||
08.02
Duga
Novosadska ŽKA
|
08.02.2020 | Duga | : | Novosadska ŽKA |
08.02
19:00
Crnjanski
As
3
1
|
08.02.2020 19:00 | Crnjanski | 3 : 1 | As | |||||
08.02
16:00
Rudar
Kolubara
3
0
|
08.02.2020 16:00 | Rudar | 3 : 0 | Kolubara | |||||
08.02
19:00
Šumadija
Mladi radnik 2
3
0
|
08.02.2020 19:00 | Šumadija | 3 : 0 | Mladi radnik 2 |
08.02
19:00
Toplički Vitezovi
Desetka
3
0
|
08.02.2020 19:00 | Toplički Vitezovi | 3 : 0 | Desetka |
08.02
19:00
Partizan
Srem Eaton
3
0
|
08.02.2020 19:00 | Partizan | 3 : 0 | Srem Eaton | |||||
08.02
17:00
Vojvodina NS Seme 2
Mladost (NP)
3
2
|
08.02.2020 17:00 | Vojvodina NS Seme 2 | 3 : 2 | Mladost (NP) | |||||
08.02
19:00
Sombor
Kulpin
0
3
|
08.02.2020 19:00 | Sombor | 0 : 3 | Kulpin | |||||
08.02
14:00
Dunav Volley
Mladost (BP)
3
0
|
08.02.2020 14:00 | Dunav Volley | 3 : 0 | Mladost (BP) |
08.02
18:00
Sloven
Jedinstvo 2
3
1
|
08.02.2020 18:00 | Sloven | 3 : 1 | Jedinstvo 2 | |||||
08.02
20:00
Vest
Klek Srbijašume 2
3
0
|
08.02.2020 20:00 | Vest | 3 : 0 | Klek Srbijašume 2 |
08.02
16:30
Hajduk
Kikinda
0
3
|
08.02.2020 16:30 | Hajduk | 0 : 3 | Kikinda |
08.02
15:00
Niš
Jedinstvo (SP)
3
0
|
08.02.2020 15:00 | Niš | 3 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
08.02
19:00
Mladi radnik
Ribnica
3
0
|
08.02.2020 19:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Ribnica | |||||
08.02
19:00
Novi Pazar
Vojvodina NS Seme
1
3
|
08.02.2020 19:00 | Novi Pazar | 1 : 3 | Vojvodina NS Seme |
08.02
20:00
Smederevo Carina
Borac
1
3
|
08.02.2020 20:00 | Smederevo Carina | 1 : 3 | Borac | |||||
08.02
19:00
Mladenovac
VA-014 Bauwesen
3
2
|
08.02.2020 19:00 | Mladenovac | 3 : 2 | VA-014 Bauwesen | |||||
08.02
19:00
VGSK
Metalac Takovo
3
2
|
08.02.2020 19:00 | VGSK | 3 : 2 | Metalac Takovo | |||||
08.02
20:00
Novi Sad
Železničar
3
0
|
08.02.2020 20:00 | Novi Sad | 3 : 0 | Železničar |
08.02
17:00
Banat
Borac
3
2
|
08.02.2020 17:00 | Banat | 3 : 2 | Borac | |||||
08.02
18:00
Futog
Loznica
3
1
|
08.02.2020 18:00 | Futog | 3 : 1 | Loznica |
08.02
18:00
Majdanpek
Milenijum
0
3
|
08.02.2020 18:00 | Majdanpek | 0 : 3 | Milenijum | |||||
08.02
17:00
Kuršumlija
Bor
3
0
|
08.02.2020 17:00 | Kuršumlija | 3 : 0 | Bor | |||||
08.02
19:00
Leskovac 98
Desetka
3
1
|
08.02.2020 19:00 | Leskovac 98 | 3 : 1 | Desetka |
08.02
13:00
Volleyland
Ribnica
2
3
|
08.02.2020 13:00 | Volleyland | 2 : 3 | Ribnica | |||||
08.02
16:00
Fortuna plus
Radnički (Kg)
3
2
|
08.02.2020 16:00 | Fortuna plus | 3 : 2 | Radnički (Kg) |
08.02
19:00
Partizan (SK)
Volley Stars
1
3
|
08.02.2020 19:00 | Partizan (SK) | 1 : 3 | Volley Stars | |||||
08.02
14:00
Mladost (NP)
Futog
0
3
|
08.02.2020 14:00 | Mladost (NP) | 0 : 3 | Futog |
08.02
18:00
Sloga 031
Mokra Gora
0
3
|
08.02.2020 18:00 | Sloga 031 | 0 : 3 | Mokra Gora | |||||
08.02
16:00
Novi Pazar
Tutin
3
0
|
08.02.2020 16:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Tutin |
08.02
12:00
Dunav Volej
Mladost 1979
3
0
|
08.02.2020 12:00 | Dunav Volej | 3 : 0 | Mladost 1979 | |||||
08.02
17:00
Maks
Srem 2
0
3
|
08.02.2020 17:00 | Maks | 0 : 3 | Srem 2 | |||||
08.02
12:00
NS Tim
Dunav
3
1
|
08.02.2020 12:00 | NS Tim | 3 : 1 | Dunav |
08.02
13:00
SK Volej
Blok Aut
3
1
|
08.02.2020 13:00 | SK Volej | 3 : 1 | Blok Aut |
08.02
20:00
Vršac
Krajišnik
0
3
|
08.02.2020 20:00 | Vršac | 0 : 3 | Krajišnik |
08.02
16:00
Bum Volej
Apatin
1
3
|
08.02.2020 16:00 | Bum Volej | 1 : 3 | Apatin | |||||
08.02
15:30
Merkur
CVS
3
0
|
08.02.2020 15:30 | Merkur | 3 : 0 | CVS |
08.02
Sloga 2015 Jedinstvo
Smederevo Carina
0
3
|
08.02.2020 | Sloga 2015 Jedinstvo | 0 : 3 | Smederevo Carina | |||||
08.02
Rudar
VGSK
|
08.02.2020 | Rudar | : | VGSK | |||||
08.02
Dunav 17
Tehničar
0
3
|
08.02.2020 | Dunav 17 | 0 : 3 | Tehničar | |||||
08.02
Mladi Radnik
Tvrđava L
3
0
|
08.02.2020 | Mladi Radnik | 3 : 0 | Tvrđava L |
08.02
19:00
Železničar
TENT
1
3
|
08.02.2020 19:00 | Železničar | 1 : 3 | TENT | |||||
08.02
17:00
Partizan
Vizura
3
2
|
08.02.2020 17:00 | Partizan | 3 : 2 | Vizura | |||||
08.02
18:00
Beograd
Spartak (Su)
3
0
|
08.02.2020 18:00 | Beograd | 3 : 0 | Spartak (Su) | |||||
08.02
18:00
Jedinstvo (SP)
Ub
3
2
|
08.02.2020 18:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 2 | Ub |
08.02
17:00
Smederevo
Srbijanka 014
2
3
|
08.02.2020 17:00 | Smederevo | 2 : 3 | Srbijanka 014 | |||||
08.02
15:00
Roda
Vranje
3
1
|
08.02.2020 15:00 | Roda | 3 : 1 | Vranje | |||||
08.02
16:00
Dinamo
Spartak (Lj)
2
3
|
08.02.2020 16:00 | Dinamo | 2 : 3 | Spartak (Lj) |
08.02
18:00
Tatran Prešov
Spartak Moscow
32
22
|
08.02.2020 18:00 | Tatran Prešov | 32 : 22 | Spartak Moscow |
08.02
19:00
Spartak Vojput
Kikinda Grindex
24
23
|
08.02.2020 19:00 | Spartak Vojput | 24 : 23 | Kikinda Grindex | |||||
08.02
17:00
Obilić
Novi Pazar
28
25
|
08.02.2020 17:00 | Obilić | 28 : 25 | Novi Pazar | |||||
08.02
19:00
Dinamo
Proleter
34
27
|
08.02.2020 19:00 | Dinamo | 34 : 27 | Proleter | |||||
08.02
19:00
Rudar
Dubočica 54
31
23
|
08.02.2020 19:00 | Rudar | 31 : 23 | Dubočica 54 | |||||
08.02
19:00
Partizan
Šamot 65
26
22
|
08.02.2020 19:00 | Partizan | 26 : 22 | Šamot 65 |
08.02
19:00
Vrbas
Bekament BB
18
25
|
08.02.2020 19:00 | Vrbas | 18 : 25 | Bekament BB |
08.02
19:00
Budva
Mornar BS
9
7
|
08.02.2020 19:00 | Budva | 9 : 7 | Mornar BS | |||||
08.02
20:00
Šabac
Partizan
12
11
|
08.02.2020 20:00 | Šabac | 12 : 11 | Partizan |
08.02
18:00
OVK POŠK
KVK Radnički
6
10
|
08.02.2020 18:00 | OVK POŠK | 6 : 10 | KVK Radnički |
08.02
17:45
Zemun Bosal
Triglav
20
6
|
08.02.2020 17:45 | Zemun Bosal | 20 : 6 | Triglav | |||||
08.02
19:45
Medveščak
Zadar 1952
11
10
|
08.02.2020 19:45 | Medveščak | 11 : 10 | Zadar 1952 | |||||
08.02
17:00
VA Cattaro
Galeb
5
11
|
08.02.2020 17:00 | VA Cattaro | 5 : 11 | Galeb |
08.02
10:30
Beograd
Bečej
12
11
|
08.02.2020 10:30 | Beograd | 12 : 11 | Bečej | |||||
08.02
20:00
Banjica
Novi Beograd 11. april
2
9
|
08.02.2020 20:00 | Banjica | 2 : 9 | Novi Beograd 11. april |
08.02
19:00
ŽAK
Dorćol
15
16
|
08.02.2020 19:00 | ŽAK | 15 : 16 | Dorćol | |||||
08.02
21:00
TENT
Palilula
20
4
|
08.02.2020 21:00 | TENT | 20 : 4 | Palilula | |||||
08.02
10:15
Mladost
Rasina
12
21
|
08.02.2020 10:15 | Mladost | 12 : 21 | Rasina |
08.02
Olympia
Palilula
12
10
|
08.02.2020 | Olympia | 12 : 10 | Palilula | |||||
08.02
Senteš
Vojvodina
20
4
|
08.02.2020 | Senteš | 20 : 4 | Vojvodina | |||||
08.02
Crvena zvezda
Rapid
14
13
|
08.02.2020 | Crvena zvezda | 14 : 13 | Rapid | |||||
08.02
Eger
Steaua
23
8
|
08.02.2020 | Eger | 23 : 8 | Steaua | |||||
08.02
Vojvodina
Olympia
7
13
|
08.02.2020 | Vojvodina | 7 : 13 | Olympia | |||||
08.02
Steaua
Crvena zvezda
15
8
|
08.02.2020 | Steaua | 15 : 8 | Crvena zvezda | |||||
08.02
Rapid
Eger
10
23
|
08.02.2020 | Rapid | 10 : 23 | Eger |
08.02
20:00
Zemun Samo pravo
FON
4
8
|
08.02.2020 20:00 | Zemun Samo pravo | 4 : 8 | FON | |||||
08.02
20:30
Vinter sport
Nova Pazova
3
2
|
08.02.2020 20:30 | Vinter sport | 3 : 2 | Nova Pazova |
08.02
19:15
Ivanjica
Sopot
10
2
|
08.02.2020 19:15 | Ivanjica | 10 : 2 | Sopot | |||||
08.02
17:30
Radnički 2010
Smederevo
3
5
|
08.02.2020 17:30 | Radnički 2010 | 3 : 5 | Smederevo | |||||
08.02
17:30
Konjarnik
Tisa
6
5
|
08.02.2020 17:30 | Konjarnik | 6 : 5 | Tisa |
08.02
16:15
Crvena zvezda
Triglav
1
2
|
08.02.2020 16:15 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Triglav |