XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 127 utakmica za dan
Subota, 15 Februar 2020

Fudbal

15.02.2020 16:00 Napredak 1 : 1 Javor Matis
15.02.2020 18:00 Mačva 1 : 0 Rad
15.02.2020 13:00 Inđija 1 : 1 TSC
15.02.2020 18:00 Vojvodina 1 : 0 Proleter
15.02.2020 14:30 Čukarički 0 : 2 Crvena zvezda
15.02.2020 16:00 Mladost 2 : 1 Voždovac
15.02.2020 18:30 Norwich City 0 : 1 Liverpool
15.02.2020 13:30 Southampton 1 : 2 Burnley
15.02.2020 00:00 Borussia Dortmund 4 : 0 Eintracht
15.02.2020 15:30 RB Leipzig 3 : 0 Werder Bremen
15.02.2020 15:30 Hoffenheim 2 : 3 Wolfsburg
15.02.2020 18:30 Fortuna 1 : 4 Borussia M'gladbach
15.02.2020 15:30 Augsburg 1 : 1 Freiburg
15.02.2020 15:30 Paderborn 1 : 2 Hertha BSC
15.02.2020 15:30 Union Berlin 2 : 3 Bayer Leverkusen
15.02.2020 18:00 Bologna 0 : 3 Genoa
15.02.2020 20:45 Atalanta 2 : 1 Roma
15.02.2020 15:00 Lecce 2 : 1 SPAL
15.02.2020 17:30 Amiens SC 4 : 4 PSG
15.02.2020 20:00 Bordeaux 2 : 2 Dijon
15.02.2020 20:00 Nantes 0 : 0 Metz
15.02.2020 20:00 Toulouse 0 : 2 Nice
15.02.2020 20:00 Nîmes 1 : 0 Angers

Košarka

15.02.2020 20:00 Star Beočin 73 : 64 Jedinstvo (NB)
15.02.2020 14:30 Sloboda (NS) 95 : 80 Srem
15.02.2020 00:00 Mladost Veternik 0 : 20 Stara Pazova
15.02.2020 18:00 Mladost 2014 95 : 97 Radnički (V)
15.02.2020 15:00 Mileševac 115 : 77 Play off
15.02.2020 17:00 Futog 98 : 43 Akademik
15.02.2020 17:00 Senta 73 : 55 Karađorđevo
15.02.2020 17:00 BNS 57 : 71 Kris Kros
15.02.2020 16:00 Virtus Basket 96 : 89 Jedinstvo
15.02.2020 18:30 Šimanovci 20 : 0 Partizan
15.02.2020 20:00 Jadran 99 : 77 Pink
15.02.2020 17:30 Novosadska ŽKA 70 : 76 Student Radnički
15.02.2020 18:00 Radivoj Korać 57 : 79 Kraljevo
15.02.2020 20:30 Partizan 85 : 77 Proleter
15.02.2020 19:00 021 89 : 79 Radnički (K)
15.02.2020 17:00 Vršac 73 : 67 Radnički (B)
15.02.2020 17:30 Mileševka 90 : 84 Spartak
15.02.2020 14:30 Art Basket 97 : 63 Karaburma
15.02.2020 15:00 Užice 28 : 63 Železničar
15.02.2020 16:15 Bagdala 61 : 72 Gimnazijalac
15.02.2020 15:00 Sivac 90 : 65 Čelarevo
15.02.2020 17:00 Njegoš : Proleter
15.02.2020 17:00 Topolčanka : Delfin
15.02.2020 Partizan NIS : Crvena zvezda M:TS
15.02.2020 Star : Sloboda
15.02.2020 Dynamic VIP PAY : Radnički 1950
15.02.2020 Mega Bemax : Mladost Veternik NS Basket 07
15.02.2020 Borac : Sloga
15.02.2020 Vizura Shark : Konstantin
15.02.2020 Ivanjica : Duga
15.02.2020 Novosadska ŽKA : Partizan 1953
15.02.2020 Crvena zvezda Kombank : Art Basket
15.02.2020 Paraćin : Radivoj Korać
15.02.2020 Gimnazijalac Tigar : Radnički

Odbojka

15.02.2020 17:30 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Mladi radnik
15.02.2020 17:00 Partizan 2 : 3 Spartak (Su)
15.02.2020 18:00 Radnički 1 : 3 Niš
15.02.2020 20:00 Novi Sad 3 : 0 Klek Srbijašume
15.02.2020 18:00 Železničar 3 : 1 VGSK
15.02.2020 19:00 Metalac Takovo 3 : 2 Mladenovac
15.02.2020 19:00 VA-014 Bauwesen 1 : 3 Smederevo Carina
15.02.2020 19:00 Borac 3 : 0 Spartak (Lj)
15.02.2020 17:00 Dubočica 3 : 0 Užice
15.02.2020 19:00 Karađorđe 3 : 2 Futog
15.02.2020 19:00 Loznica 2 : 3 Bavanište
15.02.2020 17:30 Kosovska Mitrovica 0 : 3 Banat
15.02.2020 16:00 Kolubara 2 : 3 Crnjanski
15.02.2020 19:00 Sloga 2015 0 : 3 Lucky Star
15.02.2020 16:30 Lotus 1 : 3 Tehničar (Kv)
15.02.2020 19:00 Tutin 020 0 : 3 Gračac
15.02.2020 14:00 Hajduk Veljko 3 : 0 MOK Topličanin 97
15.02.2020 20:00 Vranje 3 : 0 Pirot
15.02.2020 18:00 Mladost (BP) 3 : 0 Sombor
15.02.2020 17:00 Mladost (NP) 3 : 2 Partizan
15.02.2020 19:00 Stražilovo 3 : 0 Vest
15.02.2020 18:00 TENT 0 : 3 Jedinstvo (SP)
15.02.2020 20:00 Vizura 3 : 1 Crvena zvezda
15.02.2020 16:00 Dinamo 0 : 3 Takovo-Zvezda Helios
15.02.2020 18:00 Vranje 1 : 3 Omladinac (NB)
15.02.2020 17:00 Srbijanka 014 1 : 3 Radnički (Bg)
15.02.2020 19:00 Jedinstvo (Ue) 1 : 3 Ruma
15.02.2020 18:30 Inđija 3 : 0 Valjevo
15.02.2020 20:30 Zlatibor 1 : 3 Novi Sad
15.02.2020 18:00 Majdanpek 0 : 3 Zaječar
15.02.2020 18:00 Bor 1 : 3 Topličanin
15.02.2020 19:00 Fortuna plus 3 : 1 Srbijanka 014 - 2
15.02.2020 19:30 Ribnica 0 : 3 As Batajnica
15.02.2020 18:00 Smeč 5 3 : 1 Lazarevac
15.02.2020 17:40 Lucky Star 3 : 1 Šumadija
15.02.2020 16:00 Panonija 3 : 1 Lavice 07
15.02.2020 16:00 Tutin 0 : 3 Sloga 031
15.02.2020 14:00 Lotus 3 : 1 Borac (Ča)
15.02.2020 19:00 Štrand Volej 3 : 0 Maks
15.02.2020 17:00 Kikinda 1 : 3 Hercegovina
15.02.2020 18:00 Krajišnik 3 : 0 Proleter
15.02.2020 18:00 CVS 3 : 0 Bum Volej
15.02.2020 13:45 Apatin 3 : 2 Spartak 2
15.02.2020 Mladi Radnik 3 : 0 Sloga 2015 Jedinstvo
15.02.2020 Carina 1 : 3 Dunav 17
15.02.2020 Tehničar 3 : 0 Rudar
15.02.2020 VGSK 0 : 3 Smederevo Carina

Rukomet

15.02.2020 17:30 Železničar 1949 30 : 21 Spartak Vojput
15.02.2020 18:00 Dubočica 54 28 : 27 Obilić
15.02.2020 18:00 Novi Pazar 22 : 29 Dinamo
15.02.2020 18:00 Proleter 30 : 25 Kikinda Grindex
15.02.2020 20:00 Šamot 65 29 : 26 Rudar
15.02.2020 18:30 ZRK Kumanovo 29 : 27 HZRK Grude
15.02.2020 19:00 Medicinar 38 : 31 Mladost NP
15.02.2020 19:30 Naisa 26 : 25 Jagodina
15.02.2020 18:30 Zaječar 1949 23 : 29 Vrbas

Vaterpolo

15.02.2020 00:00 Bečej 10 : 13 Stari Grad
15.02.2020 00:00 Spartak Prozivka 10 : 14 Taš
15.02.2020 00:00 Novi Beograd 11. april 9 : 3 Beograd
15.02.2020 00:00 Valjevo 7 : 9 Banjica
15.02.2020 00:00 Rasina 23 : 5 ŽAK
15.02.2020 00:00 Palilula 12 : 13 Mladost
15.02.2020 00:00 Wind Sport 9 : 12 TENT
15.02.2020 00:00 Proleter 7 : 9 Valis
15.02.2020 00:00 Banja Luka 4 : 19 NBG Vukovi
15.02.2020 00:00 Dorćol 13 : 13 Singidunum

Futsal

15.02.2020 20:00 Nova Pazova 3 : 2 Ekonomac
15.02.2020 19:00 Vranje 0 : 0 Novi Pazar
15.02.2020 20:30 Kalča 1 : 2 FON
15.02.2020 18:30 Konjarnik 3 : 2 Bečej