XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 77 utakmica za dan
Nedelja, 23 Februar 2020

Fudbal

23.02.2020 17:30 Široki Brijeg 2 : 2 Borac
23.02.2020 14:30 Sloboda 0 : 0 Mladost
23.02.2020 14:30 Čelik 0 : 2 Zrinjski
23.02.2020 17:30 Arsenal 3 : 2 Everton
23.02.2020 15:00 Manchester United 3 : 0 Watford
23.02.2020 14:00 Deportivo Alavés 2 : 1 Athletic Club
23.02.2020 21:00 Atlético Madrid 3 : 1 Villarreal
23.02.2020 18:30 Getafe 0 : 3 Sevilla
23.02.2020 12:00 Osasuna 0 : 3 Granada
23.02.2020 16:00 Real Valladolid 2 : 1 Espanyol
23.02.2020 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 0 Augsburg
23.02.2020 18:00 Wolfsburg 4 : 0 Mainz 05
23.02.2020 15:00 Verona : Cagliari
23.02.2020 12:30 Genoa 2 : 3 Lazio
23.02.2020 18:00 Roma 4 : 0 Lecce
23.02.2020 15:00 Torino : Parma
23.02.2020 20:45 Internazionale : Sampdoria
23.02.2020 15:00 Atalanta : Sassuolo
23.02.2020 17:00 Rennes 2 : 1 Nîmes
23.02.2020 15:00 Saint-Étienne 1 : 1 Reims
23.02.2020 21:00 PSG 4 : 3 Bordeaux
23.02.2020 14:00 Crvena zvezda 8 : 0 Požarevac

Košarka

23.02.2020 17:30 Beovuk 72 72 : 84 Pirot
23.02.2020 17:00 KKK Radnički 99 : 79 BKK Radnički
23.02.2020 17:00 Nova Pazova 78 : 81 Železničar
23.02.2020 17:00 Omladinac 20 : 0 Mladost Veternik
23.02.2020 20:00 Stara Pazova 90 : 78 Sloboda (NS)
23.02.2020 12:15 Eko Sport 52 : 77 Borča
23.02.2020 20:00 Student 014 67 : 96 Šabac
23.02.2020 16:30 Užice 72 : 50 Mladost
23.02.2020 18:00 Ivanjica 117 : 45 Play off
23.02.2020 15:00 Akademik 54 : 97 Hercegovac
23.02.2020 18:45 Karaburma 57 : 69 Radnički 2016
23.02.2020 17:00 Ljubovija 65 : 81 Mileševka
23.02.2020 17:00 Spartak 79 : 53 Vršac
23.02.2020 15:30 Radnički (B) 73 : 77 Srbobran
23.02.2020 12:00 Play Off 63 : 66 Železničar
23.02.2020 14:30 Trstenik 68 : 80 Student 2

Odbojka

23.02.2020 18:00 Topličanin 3 : 0 Kosovska Mitrovica
23.02.2020 14:45 Crnjanski 2 : 3 Mladi radnik 2
23.02.2020 14:00 Antena 3 : 0 Tutin 020
23.02.2020 17:00 Pirot 1 : 3 Hajduk Veljko
23.02.2020 15:00 MOK Topličanin 97 1 : 3 Desetka
23.02.2020 17:00 Toplički Vitezovi 3 : 0 Jagodina
23.02.2020 19:00 Bečej 3 : 0 Srem Eaton
23.02.2020 18:00 Omladinac (NB) 2 : 3 Spartak (Lj)
23.02.2020 15:00 Roda 2 : 3 Dinamo
23.02.2020 15:00 Partizan 2 Crno Bele 011 3 : 2 Zlatibor
23.02.2020 19:00 Novi Sad 0 : 3 Inđija
23.02.2020 13:00 Milenijum 3 : 0 Bor
23.02.2020 19:00 Slavija 2 : 3 Futog West
23.02.2020 19:00 Gimnazijalac 3 : 1 Lotus
23.02.2020 17:00 Borac (Ča) 3 : 0 Mokra Gora
23.02.2020 16:00 Sloboda S 3 : 0 Tutin
23.02.2020 17:00 Grbić 3 : 0 Beočin
23.02.2020 16:00 Novi Sad 2 3 : 2 Blok Aut
23.02.2020 18:00 Libero 1 : 3 Elan Volej
23.02.2020 13:00 SK Volej 0 : 3 NS Volej Team
23.02.2020 17:00 Krajišnik 0 : 3 Odbojka 013
23.02.2020 17:00 Vrbas 0 : 3 Apatin
23.02.2020 12:00 Spartak 2 3 : 0 CVS
23.02.2020 16:45 Rudar 0 : 3 Carina
23.02.2020 16:00 Dunav 17 3 : 2 Tvrđava L

Rukomet

23.02.2020 17:00 Zaječar 1949 22 : 33 Bekament BB

Futsal

23.02.2020 18:30 Vinter sport 1 : 4 Crvena zvezda
23.02.2020 19:30 Radnički 2010 2 : 7 Zufo
23.02.2020 18:00 RB 2 : 3 Konjarnik
23.02.2020 19:00 Župski rubin 3 : 3 SFU Leposavić
23.02.2020 20:15 Kragujevac Wild Boars 12 : 4 Oplenac
23.02.2020 20:30 Prokuplje 2 : 6 Leskovac
23.02.2020 17:30 Akademac 7 : 2 Pirot
23.02.2020 18:30 BSK 6 : 0 Timok 2013
23.02.2020 18:00 Leteći Bajmočani 9 : 1 Tango
23.02.2020 20:00 Leteći Holandjanin 6 : 0 Fortuna
23.02.2020 16:30 Oftal -C 1 : 6 Student
23.02.2020 21:30 Palež 5 : 3 Ekonomist

Hokej

23.02.2020 16:15 Mladost 3 : 10 Crvena zvezda
Cipiripizec i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu