22.02
14:30
Radnik
ŽeljezniÄar
0
0
|
22.02.2020 14:30 | Radnik | 0 : 0 | ŽeljezniÄar | |||||
22.02
14:30
Velež
Zvijezda 09
2
0
|
22.02.2020 14:30 | Velež | 2 : 0 | Zvijezda 09 | |||||
22.02
17:30
Sarajevo
Tuzla Siti
6
2
|
22.02.2020 17:30 | Sarajevo | 6 : 2 | Tuzla Siti |
22.02
14:00
OFK Petrovac
Zeta
2
2
|
22.02.2020 14:00 | OFK Petrovac | 2 : 2 | Zeta | |||||
22.02
14:00
Grbalj
Podgorica
0
0
|
22.02.2020 14:00 | Grbalj | 0 : 0 | Podgorica | |||||
22.02
14:00
Sutjeska
Iskra
1
1
|
22.02.2020 14:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Iskra |
22.02
16:00
Burnley
Bournemouth
3
0
|
22.02.2020 16:00 | Burnley | 3 : 0 | Bournemouth | |||||
22.02
13:30
Chelsea
Tottenham
2
1
|
22.02.2020 13:30 | Chelsea | 2 : 1 | Tottenham | |||||
22.02
16:00
Crystal Palace
Newcastle United
1
0
|
22.02.2020 16:00 | Crystal Palace | 1 : 0 | Newcastle United | |||||
22.02
18:30
Leicester City
Manchester City
0
1
|
22.02.2020 18:30 | Leicester City | 0 : 1 | Manchester City | |||||
22.02
16:00
Sheffield United
Brighton
1
1
|
22.02.2020 16:00 | Sheffield United | 1 : 1 | Brighton | |||||
22.02
16:00
Southampton
Aston Villa
2
0
|
22.02.2020 16:00 | Southampton | 2 : 0 | Aston Villa | |||||
22.02
16:00
Wolverhampton
Norwich City
3
0
|
22.02.2020 16:00 | Wolverhampton | 3 : 0 | Norwich City |
22.02
16:00
Barcelona
Eibar
5
0
|
22.02.2020 16:00 | Barcelona | 5 : 0 | Eibar | |||||
22.02
13:00
Celta de Vigo
LeganƩs
1
0
|
22.02.2020 13:00 | Celta de Vigo | 1 : 0 | LeganƩs | |||||
22.02
21:00
Levante
Real Madrid
1
0
|
22.02.2020 21:00 | Levante | 1 : 0 | Real Madrid | |||||
22.02
18:30
Real Sociedad
Valencia
3
0
|
22.02.2020 18:30 | Real Sociedad | 3 : 0 | Valencia |
22.02
Borussia M'gladbach
Hoffenheim
1
1
|
22.02.2020 | Borussia M'gladbach | 1 : 1 | Hoffenheim | |||||
22.02
15:30
Werder Bremen
Borussia Dortmund
0
2
|
22.02.2020 15:30 | Werder Bremen | 0 : 2 | Borussia Dortmund | |||||
22.02
15:30
Hertha BSC
Kƶln
0
5
|
22.02.2020 15:30 | Hertha BSC | 0 : 5 | Kƶln | |||||
22.02
15:30
Freiburg
Fortuna
0
2
|
22.02.2020 15:30 | Freiburg | 0 : 2 | Fortuna | |||||
22.02
18:30
Schalke 04
RB Leipzig
0
5
|
22.02.2020 18:30 | Schalke 04 | 0 : 5 | RB Leipzig |
22.02
18:00
SPAL
Juventus
1
2
|
22.02.2020 18:00 | SPAL | 1 : 2 | Juventus | |||||
22.02
20:45
Fiorentina
Milan
1
1
|
22.02.2020 20:45 | Fiorentina | 1 : 1 | Milan | |||||
22.02
15:00
Bologna
Udinese
1
1
|
22.02.2020 15:00 | Bologna | 1 : 1 | Udinese |
22.02
20:00
Lille
Toulouse
3
0
|
22.02.2020 20:00 | Lille | 3 : 0 | Toulouse | |||||
22.02
20:00
Dijon
Monaco
1
1
|
22.02.2020 20:00 | Dijon | 1 : 1 | Monaco | |||||
22.02
Olympique Marseille
Nantes
1
3
|
22.02.2020 | Olympique Marseille | 1 : 3 | Nantes | |||||
22.02
20:00
Strasbourg
Amiens SC
0
0
|
22.02.2020 20:00 | Strasbourg | 0 : 0 | Amiens SC | |||||
22.02
20:00
Angers
Montpellier
1
0
|
22.02.2020 20:00 | Angers | 1 : 0 | Montpellier |
22.02
12:30
Dynamik
Musongati
0
1
|
22.02.2020 12:30 | Dynamik | 0 : 1 | Musongati | |||||
22.02
15:00
AthlƩtico Olympic
Flambeau du Centre
2
1
|
22.02.2020 15:00 | AthlƩtico Olympic | 2 : 1 | Flambeau du Centre |
22.02
16:00
RadniÄki (N)
ÄukariÄki
2
0
|
22.02.2020 16:00 | RadniÄki (N) | 2 : 0 | ÄukariÄki | |||||
22.02
18:00
Crvena zvezda
Vojvodina
2
0
|
22.02.2020 18:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
22.02
16:00
Proleter
InÄija
1
0
|
22.02.2020 16:00 | Proleter | 1 : 0 | InÄija | |||||
22.02
16:00
TSC
Partizan
1
1
|
22.02.2020 16:00 | TSC | 1 : 1 | Partizan | |||||
22.02
16:00
Radnik
MaÄva
2
2
|
22.02.2020 16:00 | Radnik | 2 : 2 | MaÄva | |||||
22.02
16:00
Rad
Napredak
2
0
|
22.02.2020 16:00 | Rad | 2 : 0 | Napredak |
22.02
16:00
Sloga
Spartak
1
7
|
22.02.2020 16:00 | Sloga | 1 : 7 | Spartak | |||||
22.02
14:00
Vojvodina
MaŔinac Trejs PZP
2
1
|
22.02.2020 14:00 | Vojvodina | 2 : 1 | MaŔinac Trejs PZP | |||||
22.02
13:00
Zemun
RadniÄki 1923
0
1
|
22.02.2020 13:00 | Zemun | 0 : 1 | RadniÄki 1923 |
22.02
18:00
Zekas 75
Svilajnac
85
78
|
22.02.2020 18:00 | Zekas 75 | 85 : 78 | Svilajnac | |||||
22.02
19:30
RadniÄki 1950
Klik
78
89
|
22.02.2020 19:30 | RadniÄki 1950 | 78 : 89 | Klik | |||||
22.02
20:30
ÄaÄak 94
Priboj
129
77
|
22.02.2020 20:30 | ÄaÄak 94 | 129 : 77 | Priboj |
22.02
19:00
Hajduk
Vrbas
65
92
|
22.02.2020 19:00 | Hajduk | 65 : 92 | Vrbas | |||||
22.02
20:00
Srem
Jedinstvo (NB)
93
69
|
22.02.2020 20:00 | Srem | 93 : 69 | Jedinstvo (NB) |
22.02
14:30
Borac
Beko
71
81
|
22.02.2020 14:30 | Borac | 71 : 81 | Beko | |||||
22.02
13:00
Slodes
Torlak
81
49
|
22.02.2020 13:00 | Slodes | 81 : 49 | Torlak |
22.02
20:30
OKK Junior
Rtanj
81
70
|
22.02.2020 20:30 | OKK Junior | 81 : 70 | Rtanj | |||||
22.02
18:30
NiÅ”
TopliÄanin
82
85
|
22.02.2020 18:30 | NiÅ” | 82 : 85 | TopliÄanin | |||||
22.02
19:00
Radnik
Bor RTB
81
66
|
22.02.2020 19:00 | Radnik | 81 : 66 | Bor RTB |
22.02
15:00
TrepÄa
KruŔevac
20
0
|
22.02.2020 15:00 | TrepÄa | 20 : 0 | KruÅ”evac | |||||
22.02
19:00
Prva Petoletka
Smederevo
63
87
|
22.02.2020 19:00 | Prva Petoletka | 63 : 87 | Smederevo | |||||
22.02
17:00
GoÄ
Sloga
64
76
|
22.02.2020 17:00 | GoÄ | 64 : 76 | Sloga |
22.02
Kopaonik
Sloga (D)
0
20
|
22.02.2020 | Kopaonik | 0 : 20 | Sloga (D) | |||||
22.02
16:00
Stari Ras
ParaÄin
91
80
|
22.02.2020 16:00 | Stari Ras | 91 : 80 | ParaÄin | |||||
22.02
17:30
Bane
Å umadija 2017
81
75
|
22.02.2020 17:30 | Bane | 81 : 75 | Å umadija 2017 |
22.02
18:00
OKK Vlasotince
Zone Boys
81
53
|
22.02.2020 18:00 | OKK Vlasotince | 81 : 53 | Zone Boys |
22.02
14:00
Mladost
Pusta Reka
86
60
|
22.02.2020 14:00 | Mladost | 86 : 60 | Pusta Reka | |||||
22.02
18:00
OKK Sokobanja
Hisar
96
72
|
22.02.2020 18:00 | OKK Sokobanja | 96 : 72 | Hisar | |||||
22.02
19:00
Hajduk Veljko
KurŔumlija
46
71
|
22.02.2020 19:00 | Hajduk Veljko | 46 : 71 | KurŔumlija |
22.02
18:00
OseÄina
Mix
96
49
|
22.02.2020 18:00 | OseÄina | 96 : 49 | Mix | |||||
22.02
14:30
M015
Mladost 2014
77
68
|
22.02.2020 14:30 | M015 | 77 : 68 | Mladost 2014 | |||||
22.02
20:00
RadniÄki (V)
ŽelezniÄar
98
89
|
22.02.2020 20:00 | RadniÄki (V) | 98 : 89 | ŽelezniÄar |
22.02
20:30
Kikinda
Joker
55
101
|
22.02.2020 20:30 | Kikinda | 55 : 101 | Joker | |||||
22.02
19:00
Petrovgrad
Sivac
88
75
|
22.02.2020 19:00 | Petrovgrad | 88 : 75 | Sivac | |||||
22.02
12:30
Basketball Stars
OKK Spartak
79
45
|
22.02.2020 12:30 | Basketball Stars | 79 : 45 | OKK Spartak |
22.02
17:00
KaraÄorÄevo
Futog
63
65
|
22.02.2020 17:00 | KaraÄorÄevo | 63 : 65 | Futog |
22.02
19:30
Sloga
Sveti ÄorÄe
93
63
|
22.02.2020 19:30 | Sloga | 93 : 63 | Sveti ÄorÄe | |||||
22.02
20:30
ŽelezniÄar
Zdravlje Leskovac
76
61
|
22.02.2020 20:30 | ŽelezniÄar | 76 : 61 | Zdravlje Leskovac | |||||
22.02
19:00
Proleter Naftagas
Konstantin
87
74
|
22.02.2020 19:00 | Proleter Naftagas | 87 : 74 | Konstantin | |||||
22.02
19:00
Mladost (SP)
Fair Play
82
70
|
22.02.2020 19:00 | Mladost (SP) | 82 : 70 | Fair Play | |||||
22.02
14:00
Spartak
Zemun Fitofarmacija
95
81
|
22.02.2020 14:00 | Spartak | 95 : 81 | Zemun Fitofarmacija |
22.02
17:00
ZveÄan
Užice
20
0
|
22.02.2020 17:00 | ZveÄan | 20 : 0 | Užice |
22.02
14:00
Svrljig
Trstenik
39
61
|
22.02.2020 14:00 | Svrljig | 39 : 61 | Trstenik | |||||
22.02
12:15
DuboÄica
Bagdala
58
74
|
22.02.2020 12:15 | DuboÄica | 58 : 74 | Bagdala | |||||
22.02
14:00
Hisar
Sistem 2000
60
76
|
22.02.2020 14:00 | Hisar | 60 : 76 | Sistem 2000 | |||||
22.02
15:00
ParaÄin
Gimnazijalac
65
39
|
22.02.2020 15:00 | ParaÄin | 65 : 39 | Gimnazijalac |
22.02
16:30
Student RadniÄki
Crvena zvezda Kombank
72
79
|
22.02.2020 16:30 | Student RadniÄki | 72 : 79 | Crvena zvezda Kombank | |||||
22.02
17:30
RadniÄki (K)
Partizan 1953
83
60
|
22.02.2020 17:30 | RadniÄki (K) | 83 : 60 | Partizan 1953 | |||||
22.02
17:00
Kraljevo
Novosadska ŽKA
78
69
|
22.02.2020 17:00 | Kraljevo | 78 : 69 | Novosadska ŽKA |
22.02
16:00
Rudar
Å umadija
0
3
|
22.02.2020 16:00 | Rudar | 0 : 3 | Å umadija |
22.02
19:30
TehniÄar (Kv)
Bukovica Putevi
0
3
|
22.02.2020 19:30 | TehniÄar (Kv) | 0 : 3 | Bukovica Putevi | |||||
22.02
17:00
FAP Livnica
Partizan Lipljan
3
0
|
22.02.2020 17:00 | FAP Livnica | 3 : 0 | Partizan Lipljan | |||||
22.02
17:30
GraÄac
Ribnica 2
3
0
|
22.02.2020 17:30 | GraÄac | 3 : 0 | Ribnica 2 |
22.02
13:00
Morava
NiÅ” 2
1
3
|
22.02.2020 13:00 | Morava | 1 : 3 | NiÅ” 2 |
22.02
18:00
Proleter
Mladost (NP)
2
3
|
22.02.2020 18:00 | Proleter | 2 : 3 | Mladost (NP) | |||||
22.02
19:30
Partizan
Kulpin
1
3
|
22.02.2020 19:30 | Partizan | 1 : 3 | Kulpin | |||||
22.02
16:30
Sombor
Dunav Volley
3
0
|
22.02.2020 16:30 | Sombor | 3 : 0 | Dunav Volley |
22.02
12:30
Jedinstvo 2
Stražilovo
0
3
|
22.02.2020 12:30 | Jedinstvo 2 | 0 : 3 | Stražilovo | |||||
22.02
20:30
Sloven
Klek SrbijaŔume 2
3
0
|
22.02.2020 20:30 | Sloven | 3 : 0 | Klek SrbijaŔume 2 | |||||
22.02
18:45
InÄija
Vest
0
3
|
22.02.2020 18:45 | InÄija | 0 : 3 | Vest |
22.02
17:00
Partizan 2
MagliÄ 1953
3
0
|
22.02.2020 17:00 | Partizan 2 | 3 : 0 | MagliÄ 1953 | |||||
22.02
12:30
Vojvodina NS Seme 3
Kikinda
0
3
|
22.02.2020 12:30 | Vojvodina NS Seme 3 | 0 : 3 | Kikinda | |||||
22.02
18:00
Vrbas
Mladost (T)
0
3
|
22.02.2020 18:00 | Vrbas | 0 : 3 | Mladost (T) | |||||
22.02
16:30
Hajduk
Novi Sad 2
3
0
|
22.02.2020 16:30 | Hajduk | 3 : 0 | Novi Sad 2 |
22.02
17:30
Vojvodina NS Seme
RadniÄki
3
0
|
22.02.2020 17:30 | Vojvodina NS Seme | 3 : 0 | RadniÄki | |||||
22.02
17:00
NiÅ”
Spartak (Su)
3
0
|
22.02.2020 17:00 | NiÅ” | 3 : 0 | Spartak (Su) | |||||
22.02
14:30
Partizan
Mladi radnik
2
3
|
22.02.2020 14:30 | Partizan | 2 : 3 | Mladi radnik |
22.02
19:00
Klek SrbijaŔume
Borac
1
3
|
22.02.2020 19:00 | Klek SrbijaŔume | 1 : 3 | Borac | |||||
22.02
19:00
Spartak (Lj)
VA-014 Bauwesen
3
0
|
22.02.2020 19:00 | Spartak (Lj) | 3 : 0 | VA-014 Bauwesen | |||||
22.02
20:00
Smederevo Carina
Metalac Takovo
3
0
|
22.02.2020 20:00 | Smederevo Carina | 3 : 0 | Metalac Takovo | |||||
22.02
19:00
Mladenovac
ŽelezniÄar
3
1
|
22.02.2020 19:00 | Mladenovac | 3 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
22.02
19:00
VGSK
Novi Sad
3
1
|
22.02.2020 19:00 | VGSK | 3 : 1 | Novi Sad |
22.02
18:00
Užice
Borac
1
3
|
22.02.2020 18:00 | Užice | 1 : 3 | Borac | |||||
22.02
20:00
Banat
Loznica
3
1
|
22.02.2020 20:00 | Banat | 3 : 1 | Loznica | |||||
22.02
19:00
Futog
DuboÄica
1
3
|
22.02.2020 19:00 | Futog | 1 : 3 | DuboÄica |
22.02
18:00
Majdanpek
Panda
0
3
|
22.02.2020 18:00 | Majdanpek | 0 : 3 | Panda | |||||
22.02
19:00
TopliÄanin
Desetka
1
3
|
22.02.2020 19:00 | TopliÄanin | 1 : 3 | Desetka | |||||
22.02
19:00
Leskovac 98
ZajeÄar
3
0
|
22.02.2020 19:00 | Leskovac 98 | 3 : 0 | ZajeÄar |
22.02
19:00
Å umadija
SmeÄ 5
3
0
|
22.02.2020 19:00 | Å umadija | 3 : 0 | SmeÄ 5 | |||||
22.02
20:00
Lazarevac
Ribnica
3
0
|
22.02.2020 20:00 | Lazarevac | 3 : 0 | Ribnica | |||||
22.02
19:00
As Batajnica
RadniÄki (Kg)
3
0
|
22.02.2020 19:00 | As Batajnica | 3 : 0 | RadniÄki (Kg) | |||||
22.02
18:45
Volleyland
Fortuna plus
3
0
|
22.02.2020 18:45 | Volleyland | 3 : 0 | Fortuna plus |
22.02
18:00
Partizan (SK)
Star
1
3
|
22.02.2020 18:00 | Partizan (SK) | 1 : 3 | Star | |||||
22.02
19:30
Volley Stars
Futog
3
0
|
22.02.2020 19:30 | Volley Stars | 3 : 0 | Futog | |||||
22.02
14:00
Mladost (NP)
Panonija
1
3
|
22.02.2020 14:00 | Mladost (NP) | 1 : 3 | Panonija | |||||
22.02
16:00
Lavice 07
BagljaÅ” 023
1
3
|
22.02.2020 16:00 | Lavice 07 | 1 : 3 | BagljaÅ” 023 |
22.02
18:00
Sloga 031
TehniÄar (Kv)
3
0
|
22.02.2020 18:00 | Sloga 031 | 3 : 0 | TehniÄar (Kv) | |||||
22.02
16:00
Novi Pazar
Napredak 037
3
0
|
22.02.2020 16:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Napredak 037 |
22.02
Kolubara
Avala
1
3
|
22.02.2020 | Kolubara | 1 : 3 | Avala | |||||
22.02
Obrenovac
AS
3
0
|
22.02.2020 | Obrenovac | 3 : 0 | AS | |||||
22.02
Blok Aut
ObiliÄ
3
2
|
22.02.2020 | Blok Aut | 3 : 2 | ObiliÄ | |||||
22.02
Crnjanski
Dunav
3
0
|
22.02.2020 | Crnjanski | 3 : 0 | Dunav |
22.02
18:00
Srem 2
Mladost 1979
3
0
|
22.02.2020 18:00 | Srem 2 | 3 : 0 | Mladost 1979 | |||||
22.02
12:00
Dunav Volej
Å trand Volej
0
3
|
22.02.2020 12:00 | Dunav Volej | 0 : 3 | Å trand Volej | |||||
22.02
18:00
Maks
Dunav
0
3
|
22.02.2020 18:00 | Maks | 0 : 3 | Dunav |
22.02
14:00
Proleter
Banat
0
3
|
22.02.2020 14:00 | Proleter | 0 : 3 | Banat | |||||
22.02
18:30
VrŔac
Kikinda
0
3
|
22.02.2020 18:30 | VrŔac | 0 : 3 | Kikinda | |||||
22.02
18:00
Hercegovina
KI 0230
0
3
|
22.02.2020 18:00 | Hercegovina | 0 : 3 | KI 0230 |
22.02
17:00
Goks IN
Subotica
0
3
|
22.02.2020 17:00 | Goks IN | 0 : 3 | Subotica | |||||
22.02
16:00
Bum Volej
Merkur
1
3
|
22.02.2020 16:00 | Bum Volej | 1 : 3 | Merkur |
22.02
17:00
Sloga 2015 Jedinstvo
VGSK
2
3
|
22.02.2020 17:00 | Sloga 2015 Jedinstvo | 2 : 3 | VGSK | |||||
22.02
16:30
Smederevo Carina
TehniÄar
3
0
|
22.02.2020 16:30 | Smederevo Carina | 3 : 0 | TehniÄar |
22.02
RaÄevac
Letnjikovac
3
2
|
22.02.2020 | RaÄevac | 3 : 2 | Letnjikovac |
22.02
Sokolica
Brezovica
3
2
|
22.02.2020 | Sokolica | 3 : 2 | Brezovica | |||||
22.02
Mokra Gora 2
Kosovska Mitrovica
|
22.02.2020 | Mokra Gora 2 | : | Kosovska Mitrovica | |||||
22.02
LeposaviÄ
Vidovdan
3
2
|
22.02.2020 | LeposaviÄ | 3 : 2 | Vidovdan |
22.02
19:00
TENT
Vizura
3
1
|
22.02.2020 19:00 | TENT | 3 : 1 | Vizura |
22.02
17:00
Partizan
Spartak
3
0
|
22.02.2020 17:00 | Partizan | 3 : 0 | Spartak |
22.02
15:00
RadniÄki (Bg)
Srem
0
3
|
22.02.2020 15:00 | RadniÄki (Bg) | 0 : 3 | Srem | |||||
22.02
17:00
Smederevo
Vranje
3
2
|
22.02.2020 17:00 | Smederevo | 3 : 2 | Vranje |
22.02
16:00
Ruma
Sterija
0
3
|
22.02.2020 16:00 | Ruma | 0 : 3 | Sterija | |||||
22.02
17:00
Valjevo
Ivanjica
1
3
|
22.02.2020 17:00 | Valjevo | 1 : 3 | Ivanjica | |||||
22.02
20:00
FOK
Jedinstvo (Ue)
3
0
|
22.02.2020 20:00 | FOK | 3 : 0 | Jedinstvo (Ue) |
22.02
18:00
Spartak Vojput
Proleter
26
26
|
22.02.2020 18:00 | Spartak Vojput | 26 : 26 | Proleter | |||||
22.02
18:30
ObiliÄ
Å amot 65
27
33
|
22.02.2020 18:30 | ObiliÄ | 27 : 33 | Å amot 65 | |||||
22.02
19:00
Dinamo
DuboÄica 54
39
30
|
22.02.2020 19:00 | Dinamo | 39 : 30 | DuboÄica 54 | |||||
22.02
18:00
Kikinda Grindex
Novi Pazar
28
28
|
22.02.2020 18:00 | Kikinda Grindex | 28 : 28 | Novi Pazar |
22.02
19:00
Vojvodina
Medicinar
28
35
|
22.02.2020 19:00 | Vojvodina | 28 : 35 | Medicinar | |||||
22.02
20:00
Mladost NP
ŽelezniÄar
32
33
|
22.02.2020 20:00 | Mladost NP | 32 : 33 | ŽelezniÄar | |||||
22.02
20:00
Vrbas
Naisa
22
32
|
22.02.2020 20:00 | Vrbas | 22 : 32 | Naisa |
22.02
19:30
Mornar BS
Partizan
11
8
|
22.02.2020 19:30 | Mornar BS | 11 : 8 | Partizan | |||||
22.02
19:00
Budva
Primorac
8
5
|
22.02.2020 19:00 | Budva | 8 : 5 | Primorac |
22.02
18:00
OVK POÅ K
Solaris
10
16
|
22.02.2020 18:00 | OVK POÅ K | 10 : 16 | Solaris | |||||
22.02
20:30
Primorje EB
KVK RadniÄki
9
10
|
22.02.2020 20:30 | Primorje EB | 9 : 10 | KVK RadniÄki |
22.02
17:00
VA Cattaro
MedveÅ”Äak
11
11
|
22.02.2020 17:00 | VA Cattaro | 11 : 11 | MedveÅ”Äak | |||||
22.02
19:30
Galeb
Triglav
20
9
|
22.02.2020 19:30 | Galeb | 20 : 9 | Triglav |
22.02
19:45
Novi Beograd 11. april
BeÄej
13
6
|
22.02.2020 19:45 | Novi Beograd 11. april | 13 : 6 | BeÄej | |||||
22.02
10:30
Beograd
Valjevo
16
8
|
22.02.2020 10:30 | Beograd | 16 : 8 | Valjevo | |||||
22.02
20:45
TaÅ”
Stari Grad
8
9
|
22.02.2020 20:45 | TaÅ” | 8 : 9 | Stari Grad |
22.02
19:00
Proleter
Rasina
8
8
|
22.02.2020 19:00 | Proleter | 8 : 8 | Rasina |
22.02
20:00
Banja Luka
Singidunum
13
15
|
22.02.2020 20:00 | Banja Luka | 13 : 15 | Singidunum | |||||
22.02
11:30
DorÄol
ŽAK
12
8
|
22.02.2020 11:30 | DorÄol | 12 : 8 | ŽAK |
22.02
11:15
Crvena zvezda
Jadran
14
11
|
22.02.2020 11:15 | Crvena zvezda | 14 : 11 | Jadran | |||||
22.02
12:45
ŽAVK Mladost
Palilula
16
15
|
22.02.2020 12:45 | ŽAVK Mladost | 16 : 15 | Palilula | |||||
22.02
18:00
Jadran
Palilula
11
14
|
22.02.2020 18:00 | Jadran | 11 : 14 | Palilula | |||||
22.02
19:30
Crvena zvezda
ŽAVK Mladost
14
17
|
22.02.2020 19:30 | Crvena zvezda | 14 : 17 | ŽAVK Mladost |
22.02
16:00
Flash
Bezbednost 192
3
2
|
22.02.2020 16:00 | Flash | 3 : 2 | Bezbednost 192 |
22.02
MB Namenska
Sjenica
6
3
|
22.02.2020 | MB Namenska | 6 : 3 | Sjenica | |||||
22.02
17:00
PP 192
KosjeriÄ
4
4
|
22.02.2020 17:00 | PP 192 | 4 : 4 | KosjeriÄ |
22.02
16:30
Dolap
As
4
2
|
22.02.2020 16:30 | Dolap | 4 : 2 | As | |||||
22.02
18:00
Zadrugar 2017
Lindoret
4
5
|
22.02.2020 18:00 | Zadrugar 2017 | 4 : 5 | Lindoret |
22.02
20:00
Zemun Samo pravo
KalÄa
6
2
|
22.02.2020 20:00 | Zemun Samo pravo | 6 : 2 | KalÄa | |||||
22.02
21:00
FON
Vranje
4
0
|
22.02.2020 21:00 | FON | 4 : 0 | Vranje | |||||
22.02
18:00
Novi Pazar
Nova Pazova
4
0
|
22.02.2020 18:00 | Novi Pazar | 4 : 0 | Nova Pazova |
22.02
20:30
Banjica
Smederevo
8
2
|
22.02.2020 20:30 | Banjica | 8 : 2 | Smederevo | |||||
22.02
21:00
SAS
Tisa
7
4
|
22.02.2020 21:00 | SAS | 7 : 4 | Tisa |
22.02
16:15
Crvena zvezda
Mladost
14
1
|
22.02.2020 16:15 | Crvena zvezda | 14 : 1 | Mladost | |||||
22.02
20:15
Vojvodina
Hidria Jesenice
5
1
|
22.02.2020 20:15 | Vojvodina | 5 : 1 | Hidria Jesenice | |||||
22.02
18:00
True Celje
Triglav
3
5
|
22.02.2020 18:00 | True Celje | 3 : 5 | Triglav |