XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 112 utakmica za dan
Sreda, 10 April 2019

Fudbal

10.04.2019 16:00 Zlatibor 1 : 3 TSC
10.04.2019 18:00 Javor Matis 3 : 1 Inđija
10.04.2019 16:00 Metalac 2 : 0 Bežanija
10.04.2019 16:00 Sinđelić 1 : 2 Radnički 1923
10.04.2019 16:00 Novi Pazar 0 : 2 Trajal
10.04.2019 16:00 Teleoptik 0 : 1 Budućnost
10.04.2019 18:00 Borac 1 : 0 OFK Žarkovo
10.04.2019 19:00 Sloboda 1 : 1 Bečej 1918
10.04.2019 16:30 Crvena stijena 5 : 0 Gorštak
10.04.2019 17:00 Zabjelo 0 : 0 Ribnica
10.04.2019 17:00 Bratstvo 2 : 6 Adria
10.04.2019 16:00 Jedinstvo (B) 0 : 1 SFS Borac
10.04.2019 16:00 Radnički (S) 2 : 2 Radan
10.04.2019 16:00 Car Konstantin 0 : 0 OFK Sinđelić
10.04.2019 16:00 Zaplanjac 3 : 0 Trstenik PPT
10.04.2019 16:00 GFK Dubočica 1 : 0 Rtanj
10.04.2019 16:00 Pukovac 0 : 1 Jagodina Tabane
10.04.2019 16:00 Jedinstvo (P) 1 : 2 Temnić 1924
10.04.2019 16:00 Budućnost 3 : 0 Dunav
10.04.2019 16:00 Radnički (P) 1 : 0 Moravac Orion
10.04.2019 16:00 GSP Polet Dorćol 1 : 4 Radnički (NB)
10.04.2019 16:00 Zvezdara 0 : 0 Lokomotiva
10.04.2019 16:00 Crvena Zvezda 3 : 2 Prva Iskra
10.04.2019 13:30 Brodarac 5 : 0 Stepojevac Vaga
10.04.2019 16:00 Kolubara 3 : 1 BASK
10.04.2019 16:00 BSK Borča 3 : 0 OFK Beograd
10.04.2019 16:00 Radnički (O) 2 : 2 Jedinstvo
10.04.2019 16:00 Grafičar 1 : 0 IMT
10.04.2019 16:00 OFK Niš 1 : 0 Jedinstvo (GS)
10.04.2019 16:00 Budućnost 3 : 0 Vranjska Banja
10.04.2019 16:00 Mladost (B) 1 : 2 Sloga
10.04.2019 16:00 Jablanica 1 : 2 Morava
10.04.2019 16:00 OFK Brzi Brod 2 : 0 Jedinstvo (P)
10.04.2019 16:00 Balkanski 0 : 2 Vlasina
10.04.2019 16:00 Juhor 2 : 0 Sloga
10.04.2019 16:00 OFK Topličanin 2 : 0 Žitorađa
10.04.2019 16:00 Jastrebac (B) 2 : 0 Napredak (D)
10.04.2019 16:00 Bošnjane 3 : 1 Jedinstvo (M)
10.04.2019 16:00 Jastrebac (VŠ) 1 : 2 Levač
10.04.2019 16:00 Dragocvet 1 : 6 Rembas
10.04.2019 16:00 OFK Kosanica 2 : 0 Župa
10.04.2019 16:00 Rudar Alpos 0 : 2 Majdanpek
10.04.2019 16:00 Brodoremont 0 : 2 Timočanin
10.04.2019 16:00 Hajduk Veljko 3 : 2 Svrljig
10.04.2019 16:00 BSK 5 : 2 Naša krila 1936
10.04.2019 16:00 Orljane 2 : 1 Malošište
10.04.2019 16:00 Kablovi 2 : 2 Moravica
10.04.2019 16:00 OFK Slatina 3 : 1 Đerdap
10.04.2019 16:00 Bukovik 1 : 1 Timok 1919
10.04.2019 16:30 Bačka 1 : 1 Index
10.04.2019 16:30 Omladinac 2 : 3 Jedinstvo
10.04.2019 16:30 Fruškogorski partizan 2 : 0 OFK Sirig
10.04.2019 16:30 Miletić 0 : 3 Slavija
10.04.2019 16:30 ŽSK 1 : 5 TSK
10.04.2019 16:30 Šajkaš 1908 3 : 3 Mladost
10.04.2019 16:30 Petrovaradin 3 : 2 Fruškogorac
10.04.2019 16:00 Radnik 2 : 2 Ribnica
10.04.2019 16:00 Stubal 3 : 1 Granit
10.04.2019 16:00 Proleter 2 : 1 Popovići Vrnjci
10.04.2019 16:00 Ibar 0 : 2 Omladinac
10.04.2019 16:00 OFK Ras 3 : 3 Napredak
10.04.2019 16:00 Budućnost 3 : 1 Lasta
10.04.2019 16:00 Mataruge 2 : 0 Gruža
10.04.2019 16:00 Rudar 3 : 0 Kraljevo Hajduk
10.04.2019 16:30 Sloga (M) 1 : 0 Varvarin
10.04.2019 16:30 Šanac 2 : 1 Ribnik
10.04.2019 16:30 13. April 3 : 0 Donji Kopaonik
10.04.2019 16:30 Poljoprivrednik 0 : 2 Vinogradar
10.04.2019 16:30 Čitluk 1 : 0 FUD
10.04.2019 16:30 Mladost (DK) 0 : 3 Meševo
10.04.2019 16:30 Blagotin 3 : 1 Mačkovac
10.04.2019 16:30 Kupci 1 : 3 Jedinstvo 1936
10.04.2019 15:30 Rudar 2001 2 : 0 Trgovački
10.04.2019 15:30 Omladinac (Š) 3 : 1 Borac (Ž)
10.04.2019 15:30 Pomoravlje 5 : 0 Borac (K)
10.04.2019 15:30 Rudar (K) 4 : 3 Mlava (ML)
10.04.2019 15:30 Polet (SD) 1 : 0 Obilić
10.04.2019 15:30 Budućnost 2 : 1 Jedinstvo (Lj)
10.04.2019 15:30 Makce 3 : 6 Sloga (B)
10.04.2019 15:30 Železničar 1 : 2 Đerdap
10.04.2019 16:00 Mladost (B) 3 : 1 Zemljoradnik
10.04.2019 16:00 Napredak 2012 4 : 2 Elid
10.04.2019 16:00 Crvena zvezda 0 : 4 Moravac
10.04.2019 16:00 Palilula 2 : 2 Padina
10.04.2019 16:00 Moravac 8 : 0 Doljevac
10.04.2019 16:00 Rasovača 2 : 2 Morava (Ž)
10.04.2019 16:00 Radnički 1924 3 : 4 OFK Napredak 1929
10.04.2019 16:00 Brestovac 3 : 5 OFK Bor
10.04.2019 16:00 ZSK 3 : 2 Radnik
10.04.2019 16:00 OFK Jabučje 0 : 3 Mladost
10.04.2019 16:00 Trlić 1 : 2 Banjani
10.04.2019 16:00 Iskra 3 : 0 Ribnikar
10.04.2019 16:00 Sovljak 2 : 1 Rubribreza
10.04.2019 16:00 Pepeljevac 5 : 1 Tešnjar
10.04.2019 16:00 Tvrdojevac 1 : 1 Tulari
10.04.2019 16:30 Petka 1 : 0 Mladi Borac
10.04.2019 16:30 Polet 6 : 0 Tempo
10.04.2019 16:30 OFK Radnički 2 : 4 Šumadinac
10.04.2019 16:30 Internacional 1 : 3 Dinamo (P)
10.04.2019 10:00 Vojvodina 0 : 1 OFK Vršac
10.04.2019 Tornjoš 2 : 1 AFK
10.04.2019 14:00 Čukarički 3 : 1 Partizan
10.04.2019 12:00 Vojvodina 0 : 1 OFK Vršac

Košarka

10.04.2019 21:40 Mladost 2 70 : 84 Borča 2
10.04.2019 21:00 Radnički 91 : 75 Barajevo
10.04.2019 19:30 Torlak 70 : 94 Borac Zemun
10.04.2019 16:30 Vizura 99 : 74 Veba Basket

Odbojka

10.04.2019 18:00 Spartak (Su) 2 : 3 Crvena zvezda 0:2
10.04.2019 19:00 Mladi radnik 0 : 3 Vojvodina 0:2
10.04.2019 20:00 Warriors 3 : 1 Inđija

Rukomet

10.04.2019 18:00 Dubočica 54 2 32 : 30 Železničar 1949 - 2

Futsal

10.04.2019 20:00 Zlatar 33 5 : 0 Kosjerić
jeromerothen i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.