XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 376 utakmica za dan
Subota, 6 April 2019

Fudbal

06.04.2019 16:00 TSC 4 : 2 Javor Matis
06.04.2019 16:00 Inđija 3 : 0 Zlatibor
06.04.2019 16:00 Radnički 1923 0 : 0 Metalac
06.04.2019 16:00 Bežanija 2 : 2 Sinđelić
06.04.2019 16:00 Trajal 1 : 1 Borac
06.04.2019 16:00 OFK Žarkovo 1 : 0 Teleoptik
06.04.2019 16:00 Bečej 1918 1 : 2 Novi Pazar
06.04.2019 16:00 Budućnost 2 : 0 Sloboda
06.04.2019 19:30 Željezničar 0 : 3 Sarajevo
06.04.2019 19:00 Sloboda 2 : 1 Zvijezda 09
06.04.2019 16:30 Mladost 0 : 2 Tuzla City
06.04.2019 16:30 Radnik 0 : 0 Čelik
06.04.2019 16:00 Kozara 1 : 0 Željezničar Sport Team
06.04.2019 16:00 Drina 0 : 0 Tekstilac
06.04.2019 16:00 Sloga 2 : 0 Podrinje
06.04.2019 16:00 Sloboda 0 : 1 Rudar Prijedor
06.04.2019 16:00 Slavija 2 : 2 Alfa
06.04.2019 15:30 Rudar 2 : 2 OFK Titograd
06.04.2019 17:00 Karioke 3 : 2 Bratstvo
06.04.2019 15:00 Gorštak 1 : 4 Zabjelo
06.04.2019 16:00 Petnjica 11 : 0 Napredak
06.04.2019 16:00 Gusinje 0 : 3 Brskovo
06.04.2019 16:00 Bratstvo 1946 1 : 2 Cement
06.04.2019 16:00 Radnički (SM) 0 : 0 Hajduk 1912
06.04.2019 16:00 Radnički (NP) 1 : 2 Bačka 1901
06.04.2019 16:00 Dinamo 1945 0 : 0 Crvena zvezda
06.04.2019 16:00 ČSK Pivara 0 : 0 Dunav
06.04.2019 16:00 Mladost 1 : 2 Borac
06.04.2019 16:00 OFK Vršac 1 : 2 Kabel
06.04.2019 16:00 Radnički (ZR) 2 : 0 Železničar
06.04.2019 15:30 Šumadija (A) 0 : 0 Jedinstvo (Ub)
06.04.2019 15:30 Sloga 33 2 : 2 Smederevo 1924
06.04.2019 15:30 Sloga (PŽ) 1 : 0 Mokra Gora
06.04.2019 15:30 Budućnost Krušik 2014 5 : 0 FAP
06.04.2019 15:30 Tutin 4 : 1 Proleter Mihajlovac
06.04.2019 16:00 Dunav 1 : 2 Radnički (P)
06.04.2019 16:00 Jagodina Tabane 4 : 0 Jedinstvo (P)
06.04.2019 16:00 Rtanj 7 : 1 Pukovac
06.04.2019 16:00 Trstenik PPT 0 : 3 GFK Dubočica
06.04.2019 16:00 OFK Sinđelić 1 : 0 Zaplanjac
06.04.2019 16:00 Jedinstvo (B) 1 : 3 Radnički (S)
06.04.2019 16:00 Radnički (NB) 1 : 2 IMT
06.04.2019 16:00 OFK Beograd 2 : 0 Radnički (O)
06.04.2019 10:00 BASK 1 : 4 BSK Borča
06.04.2019 11:00 GSP Polet Dorćol 0 : 1 Zvezdara
06.04.2019 16:00 Krajina 2 : 0 Mladost (O)
06.04.2019 16:00 Kikinda 1909 4 : 0 Radnički (K)
06.04.2019 16:00 Budućnost 1 : 1 Sloboda
06.04.2019 16:00 Begej 0 : 2 Vojvodina 1928
06.04.2019 16:00 Jedinstvo (NB) 0 : 0 Jedinstvo (BK)
06.04.2019 16:00 Kozara 3 : 0 Radnički (S)
06.04.2019 16:00 Sloga 1 : 1 ŽAK
06.04.2019 16:00 BAK 0 : 1 OFK Proleter
06.04.2019 16:00 Sloga (E) 1 : 4 Podunavac
06.04.2019 16:00 Podrinje 3 : 0 LSK Laćarak
06.04.2019 16:00 Sloga (Č) 1 : 1 Mladost (BP)
06.04.2019 16:00 Crvenka 5 : 0 Polet (K)
06.04.2019 16:00 Radnički (S) 0 : 3 Tisa
06.04.2019 16:00 BSK 2 : 1 OFK Mladost APA
06.04.2019 15:30 Apolon 2018 2 : 1 Karađorđe
06.04.2019 15:30 Šumadija 1903 2 : 1 Bane 1931
06.04.2019 15:30 Sloga 2 : 1 Novi Pazar 1928
06.04.2019 15:30 Sušica 4 : 1 Goč
06.04.2019 15:30 Karađorđe 2 : 1 Mladi borac
06.04.2019 15:30 Mačva 2005 5 : 0 Radjevac
06.04.2019 15:30 Zadrugar 3 : 0 Radnički Stobeks
06.04.2019 15:30 Radnički Šabački 2 : 1 Borac
06.04.2019 15:30 Radnički (V) 1 : 0 Vrelo Sport
06.04.2019 15:30 Spartak 1924 3 : 1 OFK Osečina
06.04.2019 15:30 Ribnica 1 : 1 Brezovica
06.04.2019 15:30 Sevojno 2 : 0 Prijevor
06.04.2019 15:30 Takovo 4 : 1 Jedinstvo Putevi
06.04.2019 15:30 Budućnost 2 : 1 Sloga (S)
06.04.2019 16:00 Morava 4 : 1 OFK Brzi Brod
06.04.2019 16:00 Sloga 4 : 2 Jablanica
06.04.2019 16:00 Sloga 2 : 0 Župa
06.04.2019 16:00 Đerdap 1 : 1 Bukovik
06.04.2019 16:00 Svrljig 2 : 0 BSK
06.04.2019 16:00 Turbina 2 : 2 Studenski Grad
06.04.2019 16:00 Napredak 0 : 3 BSK Baćevac
06.04.2019 16:00 Mladenovac 4 : 1 Milutinac
06.04.2019 16:00 Delija 1 : 2 Proleter 2006
06.04.2019 16:00 Polet 3 : 1 Mladost (L)
06.04.2019 16:00 Tvrđava 2 : 1 Rusin
06.04.2019 16:00 Sloven 1 : 2 PSK Putinci
06.04.2019 16:30 Mladost 5 : 0 Petrovaradin
06.04.2019 16:30 Slavija 1 : 4 ŽSK
06.04.2019 16:30 RFK Novi Sad 1921 1 : 0 Fruškogorski partizan
06.04.2019 16:30 Napredak 0 : 1 Jadran
06.04.2019 16:30 Sloga 0 : 3 Obilić
06.04.2019 16:30 Panonija IM Topola 0 : 0 Vinogradar
06.04.2019 16:30 Njegoš 2 : 1 Đurđin
06.04.2019 16:00 Borac (O) 0 : 1 Srem
06.04.2019 16:00 Dunav 1 : 1 Sinđelić
06.04.2019 15:30 Parmenac 3 : 2 Rudar
06.04.2019 16:00 Omladinac 1 : 2 OFK Ras
06.04.2019 16:00 Ribnik 0 : 2 13. April
06.04.2019 16:00 Varvarin 1 : 0 Šanac
06.04.2019 16:00 Jedinstvo 1945 (VL) 2 : 3 Dušan Silni
06.04.2019 16:00 Jevremovac 1 : 4 Podrinje
06.04.2019 16:00 Sindjelić 3 : 2 Cer
06.04.2019 15:30 Sloga (B) 1 : 0 Železničar
06.04.2019 15:30 Jedinstvo (Lj) 3 : 1 Makce
06.04.2019 16:00 Sloga 0 : 2 OFK Napredak 1929
06.04.2019 16:00 Morava (Ž) 2 : 1 Radnički 1924
06.04.2019 16:00 Krivelj 0 : 4 Branik
06.04.2019 16:00 Šarbanovac 1 : 6 Rudna Glava
06.04.2019 16:00 Polom 1 : 0 Zlot
06.04.2019 14:30 Rubribreza 2 : 1 OFK Brđanac
06.04.2019 14:30 Banjani 3 : 1 Iskra
06.04.2019 14:30 Radnik 4 : 0 OFK Jabučje
06.04.2019 16:00 21. oktobar 3 : 1 Jedinstvo
06.04.2019 15:30 Čajetina 5 : 0 Ježevica
06.04.2019 16:00 Jedinstvo (G) 1 : 0 Polet
06.04.2019 16:00 Rudar Vrška Čuka : Slobodno kolo 2
06.04.2019 16:00 Velika Jasikova 0 : 3 Malinik
06.04.2019 15:30 Rajko Mitić 6 : 2 Lužnica
06.04.2019 15:30 Zadrugar 0 : 3 Gnjilan
06.04.2019 15:30 Mladost 2 : 1 Borac
06.04.2019 15:30 Nebeski Andjeli 6 : 0 BSK Bujanovac
06.04.2019 14:30 Kalenić 2 : 1 Vrelo
06.04.2019 14:30 Crvena Jabuka 3 : 5 Polet (T)
06.04.2019 14:30 Rudar 1 : 2 OFK Paljuvi
06.04.2019 16:30 Jedinstvo 4 : 0 Obilić
06.04.2019 16:30 Veternik 5 : 0 Borac
06.04.2019 16:30 Železničar 0 : 0 Vinogradar
06.04.2019 16:00 Vojvodina (CC) 2 : 1 Partizan (K)
06.04.2019 16:00 Garevina 2 : 2 Sloga (D)
06.04.2019 16:00 Vinorača 2 : 1 Mladost (G)
06.04.2019 16:00 Sinđelić 1934 1 : 0 Mladost (T)
06.04.2019 16:00 Vinogradar 2 : 2 Kupinovac
06.04.2019 16:00 Napredak 4 : 5 Orlovi
06.04.2019 16:00 Beljanica 0 : 2 Mladost (J)
06.04.2019 16:00 Radnički 3 : 0 Rudar (St)
06.04.2019 14:30 Junior Novo Naselje 2 : 1 Stari drugari
06.04.2019 17:00 Sparta Železnik 4 : 1 Šećeranac Ada
06.04.2019 14:00 Dedinje 1 : 3 011
06.04.2019 16:30 Nemenikuće 0 : 2 Sibnica
06.04.2019 16:30 Djurinci 3 : 0 Vojvoda
06.04.2019 16:00 Mladi radnik 1925 2 : 2 Jedinstvo (G)
06.04.2019 16:00 Mladost 3 : 1 Bogutovačka Banja
06.04.2019 15:30 Marjan 3 : 0 Mladi radnik
06.04.2019 16:00 Jedinstvo (Š) 1 : 0 Sloboda
06.04.2019 16:00 Cer 1 : 1 Majur
06.04.2019 16:00 Torpedo 1924 3 : 1 OFK Šabac
06.04.2019 16:00 Radnički 4 : 0 Provo 2015
06.04.2019 16:30 Tornjoš 6 : 0 Graničar
06.04.2019 15:30 Rade Milošević 2 : 1 Integral
06.04.2019 16:00 Sloboda 0 : 2 Budućnost
06.04.2019 16:00 Strmovo 1 : 4 Sloga
06.04.2019 16:00 Mladost (Č) 1 : 1 Šumadija (MC)
06.04.2019 15:30 Mladost 2 : 5 Sloboda
06.04.2019 15:30 Zvezda 0 : 2 Željuša
06.04.2019 15:30 Pobeda 1 : 0 Lokomotiva
06.04.2019 16:00 Partizan 1 : 0 Hajduk
06.04.2019 16:30 Jastrebac 1 : 0 Gredetin
06.04.2019 16:30 Škriljac 1 : 1 Polet (R)
06.04.2019 16:00 Bjelica 0 : 4 Dedinje Junajted
06.04.2019 16:00 Mladost 0 : 1 Slemen
06.04.2019 16:00 Napredak 1 : 3 Palilulac
06.04.2019 16:00 Bratstvo 1975 3 : 1 Ćava
06.04.2019 16:30 Sparta 1 : 3 Polet
06.04.2019 16:30 Jedinstvo 2014 4 : 3 Skupljen 2013
06.04.2019 16:30 Sloga Obrva 0 : 0 Morava
06.04.2019 16:00 Mladost (DL) 4 : 1 Badince
06.04.2019 16:00 Napredak 6 : 2 Rudar 1973
06.04.2019 16:00 Navalin 1 : 1 SU Donja Lomnica
06.04.2019 16:30 Trnava 5 : 1 Omladinac
06.04.2019 16:00 Petlovača 5 : 0 Sloga
06.04.2019 16:00 Metaloplastika 1 : 1 Pocerina
06.04.2019 16:00 Kotlenik (G) 1 : 4 Bečevica
06.04.2019 10:00 Čestin 1 : 4 Beli Orlovi
06.04.2019 16:00 Polet 1 : 4 Kotlenik (L)
06.04.2019 16:00 Kruševica 1980 5 : 0 Mladost
06.04.2019 16:00 Mladost 1 : 4 Naša Krajina
06.04.2019 16:00 Gaj 0 : 4 Banat
06.04.2019 16:30 Topoljak : Rujišnik
06.04.2019 16:30 Jugovići : Stara Čaršija
06.04.2019 16:30 Jagodina 4 : 0 Bresje
06.04.2019 16:30 PSS-192 1 : 0 Lipar
06.04.2019 16:30 GFK Strelište 2 : 1 OFK Dragoševac
06.04.2019 16:00 AFC Bournemouth 1 : 3 Burnley
06.04.2019 16:00 Huddersfield Town 1 : 4 Leicester
06.04.2019 16:00 Newcastle United 0 : 1 Crystal Palace
06.04.2019 18:30 Rayo Vallecano 2 : 0 Valencia
06.04.2019 20:45 Barcelona 2 : 0 Atlético Madrid
06.04.2019 16:15 Real Madrid 2 : 1 Eibar
06.04.2019 13:00 Girona 1 : 2 Espanyol
06.04.2019 18:30 Bayern 5 : 0 Borussia Dortmund
06.04.2019 15:30 Schalke 04 1 : 2 Eintracht
06.04.2019 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 4 RB Leipzig
06.04.2019 15:30 Stuttgart 1 : 1 Nürnberg
06.04.2019 15:30 Hertha BSC 1 : 2 Fortuna
06.04.2019 15:30 Wolfsburg 3 : 1 Hannover 96
06.04.2019 20:30 Sampdoria 0 : 1 Roma
06.04.2019 15:00 Parma 0 : 0 Torino
06.04.2019 18:00 Juventus 2 : 1 Milan
06.04.2019 20:00 Amiens SC 2 : 2 Saint-Étienne
06.04.2019 20:00 Angers 3 : 3 Rennes
06.04.2019 20:00 Guingamp 1 : 1 Monaco
06.04.2019 17:00 Olympique Lyonnais 1 : 3 Dijon
06.04.2019 20:00 Nîmes 2 : 0 Caen
06.04.2019 Spartak 2 4 : 1 Nova Kolonija
06.04.2019 Jagodina 2 : 3 Jedinstvo 2014
06.04.2019 Knjaževac 2015 0 : 2 Levač
06.04.2019 Vučice 0 : 12 Majdanpek
06.04.2019 13:30 Čukarički 3 : 1 Partizan
06.04.2019 12:00 Brodarac 5 : 1 Trajal
06.04.2019 17:00 Mladost 6 : 1 Loznica
06.04.2019 10:00 Železničar 1 : 3 Dinamo 1945
06.04.2019 11:00 Borac (Sa) 0 : 3 Index
06.04.2019 13:00 Jedinstvo 3 : 3 Posavina
06.04.2019 13:00 Rvati 3 : 0 Budućnost
06.04.2019 11:00 Polet 3 : 2 Strelac
06.04.2019 11:00 Crvena Zastava 1 : 3 Prva Iskra
06.04.2019 12:00 Borac (NS) 0 : 3 RFK N.S. 1921
06.04.2019 15:30 Železničar 3 : 1 Provo
06.04.2019 10:00 Napredak 0 : 8 Sloga 33
06.04.2019 11:00 Partizan 1945 6 : 1 Homoljac
06.04.2019 11:00 OFK Aranđelovac 1979 0 : 0 Vodojaža
06.04.2019 14:00 Jedinstvo 1 : 3 Rudar
06.04.2019 12:00 Prof. Bolesnikov 0 : 3 Kabel
06.04.2019 10:00 Vojvodina 4 : 1 Cement
06.04.2019 12:00 Radnički (SM) 7 : 0 Dunav
06.04.2019 10:00 Srem 2 : 2 Omladinac
06.04.2019 10:00 Bačka 1901 1 : 2 Njerš Ištvan
06.04.2019 09:00 Voždovac MK 2 : 1 Crvena zvezda MK
06.04.2019 13:00 Rad MK 5 : 0 Sinđelić MK
06.04.2019 14:30 Brodarac MK 1 : 0 BSK Borča MK
06.04.2019 20:30 O11 MK 0 : 5 Čukarički MK
06.04.2019 10:00 Budućnost 0 : 12 Duboko
06.04.2019 11:00 Zvezda 2 : 1 Polet
06.04.2019 11:00 Bečkerek 023 5 : 0 Borac (S)
06.04.2019 10:00 Index 3 : 1 Jedinstvo (SP)
06.04.2019 10:00 Prof. Bolesnikov 2 : 1 Radnički (SM)
06.04.2019 10:00 Srem 0 : 7 Petar Puača
06.04.2019 10:00 Vojvodina 6 : 0 GFK Sloven
06.04.2019 11:00 Apolon 4 : 0 Mokra Gora
06.04.2019 10:00 Spartak 3 : 0 Mladost APA
06.04.2019 10:00 Njerš Ištvan 1 : 2 Arena Su
06.04.2019 10:00 Radnički (S) 5 : 3 Bečej 1918
06.04.2019 10:00 Sloga 2 : 10 Partizan
06.04.2019 11:00 IMT 9 : 0 BASK
06.04.2019 10:00 Radnički 3 : 3 Studentski Grad
06.04.2019 09:00 BSK 1925 5 : 1 OLE
06.04.2019 18:45 Ada 10 : 0 DIF
06.04.2019 03:00 Dolina 2 : 5 Dinamo 1945
06.04.2019 00:00 Borac (St) 4 : 2 Voja Gačić
06.04.2019 13:30 Sloga 036 6 : 0 Mačva
06.04.2019 14:00 Požega 1 : 13 Plana
06.04.2019 15:30 Ad Drinum 3 : 0 Jedinstvo
06.04.2019 Jagodina 2 : 0 Kolibri
06.04.2019 Mašinac 3 : 0 Napredak junior 2018
06.04.2019 Preševo 3 : 2 Lavice Dubočica
06.04.2019 Vučice 2 : 3 Krstarica
06.04.2019 Morava 6 : 1 Majdanpek
06.04.2019 12:30 Radnički 2012 2 : 1 Jedinstvo 2014
06.04.2019 Vučice 1 : 0 Majdanpek
06.04.2019 TSC 3 : 0 Vojvodina
06.04.2019 Polet : Voja Gačić
06.04.2019 Nova Kolonija 1 : 4 Stajićevo 2017
06.04.2019 Bačka : Inđija
06.04.2019 00:00 Spartak 8 : 0 Mladost
06.04.2019 10:00 Bajša 1 : 4 TSC
06.04.2019 09:00 Olimpik 19 : 0 Budućnost
06.04.2019 12:30 Jedinstvo 3 : 0 Srem
06.04.2019 17:00 Zemun B 2 : 1 Milutinac
06.04.2019 12:00 Rudar 2 : 4 Pazar Juniors B

Košarka

06.04.2019 18:00 Crvena zvezda MTS 84 : 63 Partizan NIS 2:1
06.04.2019 20:30 Konstantin 74 : 87 Kolubara LA 2003
06.04.2019 17:00 Mladost (SP) 105 : 103 Rtanj
06.04.2019 17:00 KKK Radnički 88 : 65 Sloga
06.04.2019 19:00 Hajduk 89 : 45 Akademik
06.04.2019 19:30 Kris Kros 63 : 71 Železničar
06.04.2019 15:30 Mladost Veternik 81 : 92 Sveti Đorđe
06.04.2019 17:00 Fair Play 20 : 0 Jugbasket
06.04.2019 14:30 OKK Junior 128 : 57 Sokobanja
06.04.2019 17:00 Prokuplje 0 : 20 Jablanica
06.04.2019 17:00 Mladost Vesna 102 : 72 Actavis Academy
06.04.2019 12:15 Eko Sport 61 : 80 Borča
06.04.2019 14:00 Borac Zemun 72 : 82 Slodes
06.04.2019 18:30 Astra 71 : 94 Torlak
06.04.2019 12:00 Ras 91 : 98 LA Basket
06.04.2019 10:20 AS Basket 66 : 44 Umka Džez

Odbojka

06.04.2019 16:00 Timok 3 : 0 Klek Srbijašume
06.04.2019 Gračanica 0 : 3 Tehničar
06.04.2019 00:00 Putevi 2 : 3 Gračac
06.04.2019 Partizan 3 : 0 Antena
06.04.2019 19:00 Bečej 3 : 0 Vrbas
06.04.2019 19:00 Kulpin 3 : 2 Partizan
06.04.2019 17:00 Hercegovina 0 : 3 Mladost (T)
06.04.2019 19:30 Sloga 2015 0 : 3 Lucky Star
06.04.2019 18:30 As Beograd 3 : 1 Blok Aut
06.04.2019 19:00 Rudar 3 : 0 Roda
06.04.2019 17:00 Sloven 1 : 3 Kikinda
06.04.2019 14:30 Botafogo 2 : 3 Srem Iton 2
1/2 Finala
06.04.2019 19:00 Jedinstvo (SP) 2 : 3 Vizura 0:1
06.04.2019 20:00 Crvena zvezda 3 : 2 Železničar 1:0
06.04.2019 19:00 Desetka 3 : 0 Knjaževac
06.04.2019 17:00 Panda 3 : 1 Stampedo
06.04.2019 18:00 Partizan 1 : 3 Panonija
06.04.2019 18:00 Volley Stars 0 : 3 Slavija
06.04.2019 17:00 Tehničar 3 : 1 Crnokosa Artos
06.04.2019 19:00 Partizan 2 3 : 0 Fortuna Plus
06.04.2019 18:30 AS Batajnica 0 : 3 Lazarevac
06.04.2019 18:00 Ribnica 3 : 1 Tehničar (Sd)
06.04.2019 15:30 Karadjordje 0 : 3 Red Fox-Smeč 5
06.04.2019 17:40 Lucky Star 1 : 3 Imlek
06.04.2019 18:15 Dunav 0 : 3 Volleyland
06.04.2019 19:00 Sloga 2016 0 : 3 Ravno
06.04.2019 11:00 Carina 3 : 0 Plana
06.04.2019 13:30 Đerdap 0 : 3 Bor 2
06.04.2019 09:00 Blok Aut 3 : 1 Železnik 2012
06.04.2019 10:45 AS 1 : 3 TENT
06.04.2019 14:45 Roda 1 : 3 Sterija
06.04.2019 09:00 Imlek 3 : 1 Crvena zvezda
06.04.2019 10:45 Partizan 0 : 3 Vizurine Ajkulice
06.04.2019 12:45 Lucky Star 0 : 3 Beograd
06.04.2019 15:00 Kolubara 0 : 3 AS Batajnica

Rukomet

06.04.2019 19:00 Novi Pazar 23 : 33 Vojvodina
06.04.2019 21:00 Radnički 1964 40 : 23 Zlatar
06.04.2019 19:00 Kuršumlija 52 : 30 Lokomotiva
06.04.2019 19:00 Topličanin 33 : 20 Žitorađa
06.04.2019 18:00 Priboj 29 : 25 Pobednik
06.04.2019 18:00 Crvenka 24 : 18 Loznica
06.04.2019 19:00 Morava 30 : 34 Lavovi BP
06.04.2019 19:30 Kolubara 22 : 27 Vrbas Petrol
06.04.2019 18:00 Mladost TSK 34 : 19 Mladost
06.04.2019 19:00 Banatski Karlovac 26 : 34 Sivac 69
06.04.2019 17:00 Dolovo 21 : 17 Hercegovina
06.04.2019 17:00 Inđija 33 : 27 Crvena Zvezda
06.04.2019 15:30 BASK Soko 24 : 31 Rakovica
06.04.2019 18:30 Novi Beograd 23 : 23 Rekreativo
06.04.2019 18:00 PKB 23 : 22 Radnički
06.04.2019 18:00 Župa 29 : 30 Šamot 65 2
06.04.2019 15:00 Heba 31 : 31 Aleksinac
06.04.2019 19:00 Potisje Pleteks 34 : 23 Metalac
06.04.2019 12:30 Rembas 0 : 10 Arif Knjaz 1957
06.04.2019 19:00 Hajduk Veljko 2 0 : 10 Majdanpek
06.04.2019 14:30 Železničar 1949 - 2 32 : 37 Vranje 1957 - 2
06.04.2019 16:00 Graničar 35 : 28 Obilić
06.04.2019 17:00 Omladinac 22 : 16 Vladimirovac
06.04.2019 19:00 Ruma 30 : 25 Srem SM
06.04.2019 17:30 Bekament BB 32 : 27 Medicinar
06.04.2019 18:30 Naisa 22 : 25 Jagodina
06.04.2019 21:00 Voždovac 1955 25 : 21 Bor RTB
06.04.2019 19:00 Radnički 1964 32 : 26 ORK Beograd
06.04.2019 19:00 Železničar 39 : 22 Sloven
06.04.2019 17:00 Sloga 23 : 24 Vrbas
06.04.2019 14:30 Dolovo (Ž) 28 : 30 Spartak
06.04.2019 19:00 Mokrin 31 : 28 Radnički
06.04.2019 15:00 Prijepolje 19 : 19 Košutnjak
06.04.2019 16:30 Metalac AD 22 : 22 Bekament Bukovička Banja 2
06.04.2019 18:30 ORK Loznica 25 : 35 Mladi radnik
06.04.2019 20:30 Loznica grad 34 : 36 Beograd
06.04.2019 16:00 Hajduk Veljko 33 : 20 Bor - RTB 2
06.04.2019 19:00 Radnički 28 : 32 Jagodina 2
06.04.2019 19:00 Jabuka 21 : 6 Senta
06.04.2019 16:00 Partizan 25 : 29 Obilić
06.04.2019 18:00 Sonta 8 : 45 Petrovaradin
06.04.2019 15:00 Mladost 23 : 31 Remesiana
06.04.2019 16:00 Topličanin 2 23 : 26 Morava

Vaterpolo

06.04.2019 00:00 BVK Crvena zvezda 19 : 4 Nais
06.04.2019 00:00 Vojvodina 26 : 3 Vračar
06.04.2019 00:00 Senta 5 : 20 Palilula
06.04.2019 00:00 Taš 2000 3 : 9 Crvena zvezda

Futsal

06.04.2019 20:00 Vranje 5 : 3 Ivanjica
06.04.2019 19:00 Župski rubin 5 : 6 Partenon
06.04.2019 16:15 Miners 5 : 4 Timok 2013
06.04.2019 19:00 Konjarnik 6 : 1 Gročanski
06.04.2019 18:00 Forum 5 : 0 Apa Futsal
06.04.2019 18:00 Tisa 7 : 4 Novi Sad
06.04.2019 13:00 Bezbednost 192 1 : 5 Loznica Grad 2018
06.04.2019 20:00 SFU Leposavić 7 : 1 Fleš
06.04.2019 19:30 As 9 : 5 Prokuplje
06.04.2019 17:30 Lindoret 5 : 2 Zadrugar 2017
jeromerothen i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.