XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 435 utakmica za dan
Subota, 27 April 2019

Fudbal

27.04.2019 17:00 TSC 2 : 1 Radnički 1923
27.04.2019 16:00 Zlatibor 4 : 0 Sinđelić
27.04.2019 19:00 Javor Matis 3 : 1 Bežanija
27.04.2019 16:00 Inđija 1 : 0 Metalac
27.04.2019 19:00 Trajal 1 : 1 OFK Žarkovo
27.04.2019 16:00 Bečej 1918 2 : 1 Budućnost
27.04.2019 16:00 Teleoptik 2 : 1 Borac
27.04.2019 16:00 Sloboda 1 : 4 Novi Pazar
27.04.2019 17:00 Široki Brijeg 2 : 1 Krupa
27.04.2019 20:00 Sloboda 0 : 0 Željezničar
27.04.2019 17:00 Mladost 2 : 2 Zrinjski
27.04.2019 17:00 Radnik 0 : 0 Sarajevo
27.04.2019 17:00 Čelik 1 : 0 GOŠK
27.04.2019 19:00 Borac 5 : 0 Kozara
27.04.2019 17:00 Željezničar 1 : 0 Rudar Prijedor
27.04.2019 16:30 Sloga 3 : 0 Podrinje
27.04.2019 16:30 Tekstilac 1 : 0 Sutjeska
27.04.2019 14:00 Sloboda 1 : 3 Drina
27.04.2019 16:30 Slavija 1 : 1 Alfa Modriča
27.04.2019 16:30 Grbalj 2 : 1 Iskra
27.04.2019 16:30 Lovćen 1 : 1 Budućnost
27.04.2019 16:30 Mornar 1 : 5 OFK Petrovac
27.04.2019 16:30 Sutjeska 4 : 0 Rudar
27.04.2019 16:00 Zeta 1 : 1 OFK Titograd
27.04.2019 17:00 Bratstvo 0 : 5 Drezga
27.04.2019 12:30 Adria 4 : 0 Gorštak
27.04.2019 13:00 Karioke 5 : 4 Ribnica
27.04.2019 16:30 Bačka 1901 5 : 0 Cement
27.04.2019 16:30 Hajduk 1912 3 : 0 Crvena zvezda
27.04.2019 16:30 Radnički (SM) 1 : 2 Borac
27.04.2019 16:30 Radnički (NP) 3 : 1 Omladinac
27.04.2019 16:30 Dinamo 1945 1 : 5 Kabel
27.04.2019 16:30 ČSK Pivara 3 : 1 Železničar
27.04.2019 16:30 Mladost 2 : 0 Radnički (ZR)
27.04.2019 16:00 Polet (LJ) 0 : 1 Provo
27.04.2019 16:00 Tutin 3 : 0 Drina
27.04.2019 16:00 Proleter Mihajlovac 2 : 1 Budućnost Krušik 2014
27.04.2019 16:00 Jošanica 0 : 0 Sloga (PŽ)
27.04.2019 16:00 Loznica 2 : 1 Sloga 33
27.04.2019 16:00 FAP 1 : 6 Šumadija (A)
27.04.2019 16:00 Mokra Gora 4 : 2 Mladi radnik 1926
27.04.2019 16:00 Smederevo 1924 2 : 1 Jedinstvo (Ub)
27.04.2019 11:00 SFS Borac 1 : 1 Budućnost
27.04.2019 16:30 Radnički (P) 5 : 0 Jedinstvo (P)
27.04.2019 16:30 Moravac Orion 2 : 0 Pukovac
27.04.2019 16:30 Dunav 4 : 2 GFK Dubočica
27.04.2019 16:30 Temnić 1924 3 : 0 Zaplanjac
27.04.2019 16:30 Jagodina Tabane 8 : 0 Car Konstantin
27.04.2019 16:30 Rtanj 4 : 1 Radnički (S)
27.04.2019 16:30 Trstenik PPT 3 : 0 Jedinstvo (B)
27.04.2019 16:30 OFK Sinđelić 1 : 2 Radan
27.04.2019 11:00 Grafičar 4 : 0 BSK Borča
27.04.2019 16:30 IMT 2 : 1 Kolubara
27.04.2019 10:00 Jedinstvo 3 : 2 Brodarac
27.04.2019 16:30 OFK Beograd 2 : 0 Crvena Zvezda
27.04.2019 10:00 BASK 0 : 2 Zvezdara
27.04.2019 16:00 Sloga 2 : 1 Krajina
27.04.2019 16:00 BAK 1 : 2 Kozara
27.04.2019 16:00 OFK Proleter 1 : 0 Jedinstvo (NB)
27.04.2019 16:00 Radnički (S) 2 : 1 Budućnost
27.04.2019 16:00 Jedinstvo (BK) 1 : 2 Kikinda 1909
27.04.2019 16:00 Sloboda 3 : 0 Radnički (K)
27.04.2019 16:00 1. Maj Ruma 6 : 1 Hajduk (Č)
27.04.2019 16:00 Radnički (Š) 2 : 2 Borac (Š)
27.04.2019 16:00 Sloga (T) 3 : 1 Podunavac
27.04.2019 16:00 Hajduk (D) 6 : 1 LSK Laćarak
27.04.2019 16:00 Radnički (S) 0 : 0 Mladost (T)
27.04.2019 16:00 BSK 3 : 3 Tekstilac
27.04.2019 16:00 OFK Mladost APA 3 : 1 Crvenka
27.04.2019 16:00 Tisa 0 : 2 Sloga (Č)
27.04.2019 16:00 Polet (K) 3 : 2 Bačka
27.04.2019 16:00 OFK Vrbas 0 : 0 Radnički 1912
27.04.2019 16:00 Gruža 2 : 2 Vodojaža
27.04.2019 16:00 Trepča 2 : 0 Šumadija 1903
27.04.2019 16:00 Goč 0 : 3 Apolon 2018
27.04.2019 16:00 Bane 1931 3 : 0 Karađorđe
27.04.2019 16:00 Udarnik 3 : 2 Rudar
27.04.2019 16:00 Mladi borac 3 : 4 VGSK
27.04.2019 14:00 Železničar 2 : 0 Spartak 1924
27.04.2019 16:00 Ribnica 3 : 1 Radnički (V)
27.04.2019 16:00 OFK Osečina 1 : 2 Zadrugar
27.04.2019 16:00 Budućnost 2 : 2 Takovo
27.04.2019 16:30 Jedinstvo (GS) 2 : 1 Balkanski
27.04.2019 16:30 Pčinja 3 : 0 OFK Brzi Brod
27.04.2019 16:30 Pusta Reka 2 : 0 Jablanica
27.04.2019 16:30 Vlasina 2 : 1 Mladost (B)
27.04.2019 11:00 Jedinstvo (P) 3 : 1 Tanasko Rajić
27.04.2019 16:30 Morava 0 : 1 Budućnost
27.04.2019 16:30 Sloga 3 : 1 OFK Niš
27.04.2019 16:30 Mladost (M) 0 : 1 Vranjska Banja
27.04.2019 16:30 Sloga 3 : 0 Dragocvet
27.04.2019 16:30 OFK Kosanica 3 : 1 Morava 1918
27.04.2019 16:30 Župa 3 : 3 Jastrebac (VŠ)
27.04.2019 16:30 Rembas 4 : 0 Bošnjane
27.04.2019 16:30 OFK Lugomir 2 : 0 Jastrebac (B)
27.04.2019 16:30 Levač 0 : 1 OFK Topličanin
27.04.2019 16:30 Jedinstvo (M) 3 : 1 Juhor
27.04.2019 16:30 Napredak (D) 3 : 0 Žitorađa
27.04.2019 16:30 Majdanpek 3 : 2 OFK Slatina
27.04.2019 16:30 Bukovik 0 : 2 Kablovi
27.04.2019 16:30 Timok 1919 2 : 0 Orljane
27.04.2019 16:30 Đerdap 2 : 0 BSK
27.04.2019 16:30 Moravica 1 : 2 Hajduk Veljko
27.04.2019 16:30 Malošište 3 : 1 Brodoremont
27.04.2019 16:30 Naša krila 1936 4 : 2 Rudar Alpos
27.04.2019 16:30 Svrljig 0 : 3 Timočanin
27.04.2019 16:30 Hajduk 1 : 1 Studenski Grad
27.04.2019 16:30 BSK Batajnica 5 : 1 Milutinac
27.04.2019 16:30 Turbina 2 : 2 Sremčica
27.04.2019 11:00 Borac 2 : 1 Budućnost
27.04.2019 16:30 Napredak 1 : 0 Mladenovac
27.04.2019 16:30 Proleter 2006 1 : 2 Mladost (BD)
27.04.2019 16:30 Delija 2 : 1 Crvena Zvezda (RS)
27.04.2019 16:30 ŽAK 1 : 1 Vojvodina (T)
27.04.2019 16:30 Tvrđava 2 : 0 Budućnost (P)
27.04.2019 16:00 Jadran 6 : 2 Borac (M)
27.04.2019 16:00 Polet (NK) 2 : 2 Budućnost
27.04.2019 16:00 Kupinovo 0 : 3 Borac (K)
27.04.2019 16:00 Rudar 2 : 1 Napredak
27.04.2019 16:00 Partizan 2 : 0 Sloven
27.04.2019 16:00 Donji Petrovci 0 : 2 Sloboda (DT)
27.04.2019 16:00 Graničar 1924 1 : 1 PSK Putinci
27.04.2019 10:00 Index 3 : 0 Šajkaš 1908
27.04.2019 17:00 Petrovaradin 3 : 1 ŽSK
27.04.2019 17:00 Fruškogorac 10 : 0 Miletić
27.04.2019 17:00 Mladost 2 : 0 Fruškogorski partizan
27.04.2019 17:00 Slavija 0 : 3 Omladinac
27.04.2019 17:00 OFK Sirig 3 : 2 Bačka
27.04.2019 17:00 RFK Novi Sad 1921 0 : 2 Jedinstvo
27.04.2019 17:00 Njegoš 2 : 3 Vojvodina
27.04.2019 17:00 Vinogradar 0 : 4 Proleter (Nj)
27.04.2019 17:00 Obilić 3 : 4 Sutjeska
27.04.2019 17:00 Proleter (RS) 3 : 2 Napredak
27.04.2019 17:00 Radnički 1905 1 : 3 Iskra
27.04.2019 16:30 Partizan 2 : 1 Javor
27.04.2019 16:30 Juhor 1 : 2 OFK Bratstvo
27.04.2019 16:30 Mladost (D) 3 : 3 Bratstvo
27.04.2019 16:30 Mladost (K) 3 : 0 Mladost (S)
27.04.2019 16:30 Kolare 2 : 0 Resavac
27.04.2019 16:30 Hajduk 5 : 2 Omladinac
27.04.2019 16:30 Kušiljevo 2 : 0 Napredak
27.04.2019 16:30 Atakante 1 : 1 Borac (P)
27.04.2019 16:30 Sinđelić 0 : 0 Balkan Mirijevo
27.04.2019 11:00 Rakovica 1 : 1 Borac (O)
27.04.2019 16:30 Strelac 0 : 0 Omladinac
27.04.2019 16:30 Zvezda 3 : 0 Zabrežje
27.04.2019 16:30 Vinča 12 : 0 Selo Mladenovac
27.04.2019 16:00 Backovac Junajted 0 : 0 Jedinstvo (GG)
27.04.2019 16:00 Ovčar 4 : 0 Napredak
27.04.2019 16:00 Spartak 6 : 3 Rakova
27.04.2019 16:30 Rudar 0 : 2 Budućnost
27.04.2019 17:00 Gruža 1 : 1 Ibar
27.04.2019 16:30 Lasta 2 : 1 Proleter
27.04.2019 16:30 Omladinac 1 : 2 Ribnica
27.04.2019 16:30 Popovići Vrnjci 4 : 2 Granit
27.04.2019 16:30 Sloga (Ć) 3 : 2 Blagotin
27.04.2019 16:30 Kupci 4 : 2 Mladost (DK)
27.04.2019 16:30 Jedinstvo 1936 3 : 0 Čitluk
27.04.2019 16:30 Mačkovac 4 : 1 Poljoprivrednik
27.04.2019 16:30 Meševo 4 : 2 13. April
27.04.2019 16:30 FUD 4 : 1 Šanac
27.04.2019 16:30 Vinogradar 0 : 0 Sloga (M)
27.04.2019 16:30 Ribnik 4 : 1 Varvarin
27.04.2019 17:00 Sindjelić 1 : 0 Mladi Borac
27.04.2019 17:00 Sloga (BO) 4 : 2 Mladost (DD)
27.04.2019 16:30 Jedinstvo (V) 3 : 0 Borac (St)
27.04.2019 16:00 Makce 1 : 9 Rudar 2001
27.04.2019 16:00 Železničar 3 : 2 Budućnost
27.04.2019 16:00 Đerdap 3 : 4 Polet (SD)
27.04.2019 16:00 Jedinstvo (Lj) 0 : 5 Pomoravlje
27.04.2019 16:00 Mlava (ML) 2 : 1 Trgovački
27.04.2019 16:00 Borac (K) 3 : 2 Borac (Ž)
27.04.2019 16:30 OFK Napredak 1929 2 : 1 Naisus 1977
27.04.2019 16:30 Morava (Ž) 6 : 0 Palilula
27.04.2019 16:30 Doljevac 7 : 1 Crvena zvezda
27.04.2019 16:30 Šarbanovac 1 : 7 Brestovac
27.04.2019 16:30 Polom 3 : 0 Nemetali
27.04.2019 16:30 Zlot 2 : 3 Krivelj
27.04.2019 16:30 Rudna Glava 1 : 1 Poreč
27.04.2019 17:00 Pepeljevac 0 : 3 ZSK
27.04.2019 17:00 Rubribreza 2 : 1 OFK Jabučje
27.04.2019 17:00 Banjani 2 : 3 Mladost
27.04.2019 16:30 Borac (D) 1 : 3 Mladost (P)
27.04.2019 16:00 Polet 3 : 0 Savinac
27.04.2019 16:00 Crnokosa 3 : 0 Sečica
27.04.2019 16:30 Zloćudovo 2 : 1 Jedinstvo (G)
27.04.2019 17:00 Ozren 6 : 1 OFK Rtanj
27.04.2019 17:00 OFK 019 3 : 2 Midžor (K)
27.04.2019 17:00 Graničar 3 : 0 Sloga (M)
27.04.2019 17:00 Osnić 1 : 3 Malinik
27.04.2019 17:00 Rudar Vrška Čuka 4 : 0 Omladinac
27.04.2019 17:00 Kosovo 4 : 1 Bučje Podvis
27.04.2019 17:00 Trebič 0 : 0 Radnički 1946
27.04.2019 16:30 Mladost (DK) 2 : 1 Palilulac
27.04.2019 16:30 Omladinac (GK) 0 : 2 Vrtište
27.04.2019 16:30 Vulkan 1963 2 : 4 Rudar
27.04.2019 16:30 Proleter 4 : 3 Budućnost
27.04.2019 17:00 Pavlovac 4 : 3 Vihor
27.04.2019 17:00 BSK Bujanovac 1 : 2 Čelik
27.04.2019 16:30 Mladost 3 : 0 Levosoje
27.04.2019 Ugljare 2 : 6 Polet
27.04.2019 00:00 Sitnica 0 : 1 Gracko
27.04.2019 Gračanica 3 : 1 Radnički
27.04.2019 15:30 Glama 4 : 3 Ropotovo
27.04.2019 15:30 Kusce : Moravac
27.04.2019 15:30 Oskar 2 : 0 Mineralac
27.04.2019 17:00 Rudar 3 : 2 Mladost
27.04.2019 17:00 Rvati 2 : 0 Jedinstvo
27.04.2019 16:30 Vojvodina (CC) 3 : 2 Ševac
27.04.2019 16:30 Rubin 4 : 1 Garevina
27.04.2019 16:30 Beli Orlovi 4 : 5 Borac
27.04.2019 16:30 Polet 57 3 : 1 Trudbenik
27.04.2019 16:30 Omladinac 3 : 0 Velika Drenova
27.04.2019 16:30 Mladost 4 : 0 Kamenorezac 76
27.04.2019 16:30 Stari Trstenik 0 : 1 Sloga (L)
27.04.2019 16:30 Ušće 3 : 2 Sloga (D)
27.04.2019 16:30 14. Oktobar 1 : 0 Gradina
27.04.2019 16:30 Osaonica 1 : 1 Vinorača
27.04.2019 16:30 Vinogradar 0 : 0 Sinđelić 1934
27.04.2019 16:30 Kupinovac 3 : 1 Blagotin
27.04.2019 16:30 Šantarovac 1 : 1 Morava
27.04.2019 16:30 Mladost (T) 2 : 1 Sloga
27.04.2019 16:30 Morava 3 : 5 Partizan
27.04.2019 16:30 Šumadinac 2 : 0 Mladost (G)
27.04.2019 16:30 Jedinstvo (D) 3 : 4 Ursule
27.04.2019 16:30 Radnički 3 : 4 Moravac 2015
27.04.2019 16:30 Rudar (St) 3 : 2 Beljanica
27.04.2019 16:30 Pomoravlje 4 : 1 Napredak
27.04.2019 12:00 Budućnost 7 : 2 Istok 63
27.04.2019 16:30 Mladost (J) 8 : 2 15. Avgust 1950
27.04.2019 16:30 Orlovi 2 : 1 Rudar (SR)
27.04.2019 16:30 Omladinski 1 : 0 Borac 1805
27.04.2019 16:30 13. Maj 1 : 2 Umka
27.04.2019 14:00 Dedinje 3 : 0 Penjarol
27.04.2019 10:00 011 2 : 1 Sparta Železnik
27.04.2019 12:00 Posavac Tišma 0 : 9 Rekreativo 011
27.04.2019 13:00 Poštar 0 : 0 Pionir
27.04.2019 11:00 Siti Sport Klub 0 : 3 Avala
27.04.2019 16:00 Mladost 0 : 6 Donji Srem 2015
27.04.2019 16:00 Sloga (V) 4 : 0 Sloga (Č)
27.04.2019 16:00 Graničar 1 : 1 BSK
27.04.2019 16:00 OFK Zeka Buljubaša 0 : 2 Napredak
27.04.2019 16:00 Fruškogorac 0 : 0 Hajduk
27.04.2019 16:00 Mitros 1 : 0 Krušedol
27.04.2019 16:00 Obilić 1993 3 : 1 OFK Bikić
27.04.2019 16:00 Šumar 0 : 3 Fruška Gora
27.04.2019 16:30 Bogutovačka Banja 0 : 8 Tavnik
27.04.2019 16:30 Mlada krila 0 : 2 Mladi Radnik 1925
27.04.2019 16:30 Beljina 1 : 2 Veliki Borak
27.04.2019 17:00 Azbukovica 2 : 0 Sloga
27.04.2019 16:00 Kralj Petar I 0 : 1 Jasenica
27.04.2019 16:30 Mladost (B) 5 : 1 Radnički
27.04.2019 16:30 Bratstvo 3 : 1 Lemind 1953
27.04.2019 16:30 Todorovce 5 : 2 Jedinstvo (Š)
27.04.2019 16:30 Moravac 4 : 1 Gradac
27.04.2019 16:30 Real 2 : 0 Plantaža
27.04.2019 16:30 Sloboda 4 : 1 Milanovo
27.04.2019 16:30 Veliko Trnjane 3 : 1 Radnik Sušica
27.04.2019 17:00 Milicionar 1 : 1 Cer
27.04.2019 17:00 OFK Šabac 2 : 1 Budućnost 1929 (ZM)
27.04.2019 17:00 Mladost 1 : 1 Radnički
27.04.2019 17:30 Slavija 0 : 8 Maglić
27.04.2019 17:30 Bački Hajduk 3 : 0 Bačka 1945
27.04.2019 17:30 Bačka (D) 3 : 0 Borac
27.04.2019 16:00 Žitkovica 2017 1 : 1 Sloga (L)
27.04.2019 16:00 Sirakovo 5 : 0 Desine
27.04.2019 16:00 Vihor 3 : 0 Sloga (M)
27.04.2019 16:00 Jasenovac 3 : 0 Zadrugar (T)
27.04.2019 16:00 Manastirica 2 : 1 Bata Bulić
27.04.2019 16:30 Jedinstvo 2 : 6 Mladost Radost
27.04.2019 17:00 Strmovo 2 : 4 Mladi Borac
27.04.2019 17:00 Vreoci 6 : 3 Šumadija (MC)
27.04.2019 17:00 Polet 6 : 3 Borac (A)
27.04.2019 17:00 Mladost (Č) 4 : 2 Bistrica
27.04.2019 16:30 Napredak 0 : 0 Kladušnica
27.04.2019 16:30 Omladinac 2 : 2 Pontes
27.04.2019 16:30 Lokomotiva 1 : 3 Mala Vrbica
27.04.2019 16:30 Milutinovac 0 : 3 Rtkovo
27.04.2019 16:30 Vujan 6 : 4 Budućnost
27.04.2019 16:00 Badljevica 4 : 2 Lunjevac
27.04.2019 12:00 Petlić SD 026 7 : 1 Drugovac
27.04.2019 17:00 Pobeda 1976 1 : 4 Škriljac
27.04.2019 17:00 Polet (R) 3 : 0 Jedinstvo
27.04.2019 17:00 Hajduk 5 : 2 Solid
27.04.2019 17:00 Lokomotiva 3 : 2 Udarnik Višnjevac
27.04.2019 16:00 Brezak 3 : 0 Takovski Ustanak
27.04.2019 16:00 FC Stella Rossa 1 : 2 Velereč 94
27.04.2019 16:00 Ozremica 3 : 0 Šilopaj
27.04.2019 16:30 Obilić 2 : 0 Mladost (NS)
27.04.2019 16:30 Jedinstvo 3 : 0 Mladost 1948
27.04.2019 16:00 Radnik 1 : 0 Glavaš
27.04.2019 16:30 Bratstvo 1975 3 : 2 Košutnjak
27.04.2019 16:30 Sloga Lužnice 2016 4 : 4 Seljak
27.04.2019 17:00 Bakionica 4 : 2 Blagaja
27.04.2019 16:30 Pobeda 7 : 0 10. februar
27.04.2019 17:00 Belpos 5 : 2 Verko
27.04.2019 17:00 Mladost 2013 0 : 0 Polet
27.04.2019 17:00 Radnik 1 : 2 Heroj
27.04.2019 17:00 Sloga Obrva 3 : 0 Šumadija
27.04.2019 15:00 Mladost 1925 1 : 0 Milakovac 2018
27.04.2019 17:00 Budućnost 2 : 1 Omladinac
27.04.2019 16:30 Gornje Krajince 1 : 1 Gornje Sinkovce
27.04.2019 16:30 Mladost (DL) 6 : 1 Rudar 1973
27.04.2019 16:30 ŠFU Derbi 2016 0 : 1 Veternica
27.04.2019 16:30 Napredak 2 : 1 Atletiko
27.04.2019 17:00 Napredak 2 : 1 Stojan Lazarac
27.04.2019 17:00 Mladi radnik 4 : 3 20. Oktobar
27.04.2019 16:00 Dunav 4 : 2 Moravac 1933
27.04.2019 16:00 Sloga (Ć) 2 : 3 Sopot
27.04.2019 17:00 Metaloplastika 0 : 5 Petlovača
27.04.2019 17:00 Sloga 1 : 3 Omladinac
27.04.2019 17:00 Zvizdar 3 : 1 Vukona
27.04.2019 16:30 Lider 7 : 1 Telečka
27.04.2019 16:00 Burovac 0 : 1 Dobrnje
27.04.2019 16:00 Borac 0 : 4 Krilaš
27.04.2019 16:00 Soko 3 : 2 Dragoš
27.04.2019 16:00 Vukan 5 : 3 Rudar 1947
27.04.2019 16:00 Mladost 8 : 1 Napredak
27.04.2019 16:00 Zabrđe 1936 2 : 1 Melnica
27.04.2019 16:00 Kruševica 1980 3 : 1 Čestin
27.04.2019 16:00 Mladost 5 : 0 Kotlenik (G)
27.04.2019 16:00 Kotlenik (L) 0 : 7 Jedinstvo
27.04.2019 16:30 Gaj 7 : 2 Mladost
27.04.2019 16:30 Solunac 0 : 5 Naša Krajina
27.04.2019 11:00 Sloga 3 : 2 Ratkovac
27.04.2019 16:00 Mladost 7 : 1 Budućnost
27.04.2019 16:00 Borac 1 : 0 Pobeda 1953
27.04.2019 16:00 Mladi Borac 1 : 1 Kumane
27.04.2019 16:00 Feniks 2 : 0 Mladi borac 2018
27.04.2019 16:30 Rubin 0 : 3 Velika Morava
27.04.2019 16:30 Parcane 1 : 0 Mladi radnik
27.04.2019 17:00 Jagodina 0 : 3 OFK Dragoševac
27.04.2019 18:30 Brighton 1 : 1 Newcastle United
27.04.2019 16:00 Crystal Palace 0 : 0 Everton
27.04.2019 16:00 Fulham 1 : 0 Cardiff City
27.04.2019 16:00 Southampton 3 : 3 AFC Bournemouth
27.04.2019 13:30 Tottenham Hotspur 0 : 1 West Ham United
27.04.2019 16:00 Watford 1 : 2 Wolverhampton
27.04.2019 16:15 Atlético Madrid 1 : 0 Real Valladolid
27.04.2019 20:45 Barcelona 1 : 0 Levante
27.04.2019 13:00 Athletic Club 1 : 1 Deportivo Alavés
27.04.2019 18:30 Leganés 0 : 0 Celta de Vigo
27.04.2019 15:30 Borussia Dortmund 2 : 4 Schalke 04
27.04.2019 15:30 RB Leipzig 2 : 1 Freiburg
27.04.2019 18:30 Stuttgart 1 : 0 Borussia Mönchengladbach
27.04.2019 15:30 Eintracht 0 : 0 Hertha BSC
27.04.2019 15:30 Hannover 96 1 : 0 Mainz 05
27.04.2019 15:30 Fortuna 4 : 1 Werder
27.04.2019 20:30 Internazionale 1 : 1 Juventus
27.04.2019 18:00 Roma 3 : 0 Cagliari
27.04.2019 15:00 Bologna 3 : 1 Empoli
27.04.2019 16:00 Sloga 0 : 1 Spartak
27.04.2019 16:30 Radnički 1923 1 : 3 Požarevac
27.04.2019 17:00 Karađorđe 1 : 3 Zemun
27.04.2019 16:30 TSC 3 : 0 Polet
27.04.2019 13:30 Radnički 2012 3 : 2 Rad
27.04.2019 16:30 Lavice Dubočica 1 : 0 Kolibri
27.04.2019 15:30 Mačva 2 : 3 Kolubara
27.04.2019 10:00 Dinamo 1945 1 : 3 Borac (NS)
27.04.2019 10:00 Njerš Ištvan 1 : 0 Crvena zvezda
27.04.2019 16:00 Strela 3 : 2 Tempo
27.04.2019 13:00 Posavina 2 : 4 Polet
27.04.2019 13:00 Rvati 7 : 2 Crvena Zastava
27.04.2019 13:00 Jedinstvo 0 : 1 Prva Iskra
27.04.2019 13:00 Budućnost 1 : 2 Strelac
27.04.2019 11:00 Apolon 4 1 : 1 Spartak ŽK
27.04.2019 12:00 Bečkerek 023 2 : 2 OFK Bačka (BP)
27.04.2019 12:00 Dinamo 1945 8 : 2 Borac (NS)
27.04.2019 12:00 Inđija 0 : 4 TSC
27.04.2019 16:00 Šabac 4 : 2 Jadar 07
27.04.2019 16:00 Sunrise : Provo
27.04.2019 11:00 OFK Aranđelovac 1979 3 : 0 Napredak
27.04.2019 10:00 VGSK 0 : 4 RSK
27.04.2019 Homoljac 0 : 3 Sloga 33
27.04.2019 11:00 Zvižd 0 : 7 Jasenica 2017
27.04.2019 10:00 Cement 1 : 7 RFK N.S. 1921
27.04.2019 11:00 OFK Banat 1 : 5 Radnički (SM)
27.04.2019 12:00 Sloga (BNS) 2 : 1 Dunav
27.04.2019 10:00 ČSK Pivara 2 : 4 Srbobran
27.04.2019 11:30 Čukarički MK 3 : 0 Brodarac MK
27.04.2019 18:30 Studentski Grad MK 2 : 3 Zemun MK
27.04.2019 14:00 Drina 5 : 4 Podrinje
27.04.2019 16:00 Loznica B 2 : 0 Mladost
27.04.2019 14:00 Sloga 2 : 5 Radnički Stobex
27.04.2019 10:00 Zadrugar 0 : 3 Zvezda
27.04.2019 10:00 Proleter 2006 0 : 3 Mladost (L)
27.04.2019 10:00 Borac (S) 3 : 7 Radnički (K)
27.04.2019 10:00 Radnički (Z) 3 : 1 Kikinda 1909
27.04.2019 10:00 GFK Sloven 2 : 3 RFK N.S. 1921
27.04.2019 10:00 Inđija 6 : 1 Index
27.04.2019 16:00 Proleter (V) 2 : 12 Mladi radnik 1940
27.04.2019 10:00 Čantavir 0 : 5 Obilić
27.04.2019 10:00 Radnički (S) 4 : 1 Njerš Ištvan
27.04.2019 10:00 TSC 3 : 0 Spartak
27.04.2019 10:00 Arena Su 1 : 0 Crvenka
27.04.2019 10:00 Zvezda 0 : 3 Partizan
27.04.2019 10:00 Radnički 9 : 0 Duboko
27.04.2019 18:00 Sport Club 99 B 0 : 3 OFK Ras
27.04.2019 09:00 Sinđelić 4 : 1 OLE
27.04.2019 Kevi 1 : 6 Senta
27.04.2019 13:00 Mačva 0 : 3 Ad Drinum
27.04.2019 11:00 Savac 16 : 0 Požega
27.04.2019 14:00 Radnicki 1923 3 : 0 Sloga 036
27.04.2019 Jagodina 0 : 0 Lavice Dubočica
27.04.2019 Napredak junior 2018 1 : 2 Krstarica
27.04.2019 Mašinac 3 : 1 Majdanpek
27.04.2019 Preševo 4 : 2 Levač
27.04.2019 Vučice 6 : 0 Jedinstvo 2014
27.04.2019 Rosulja 2014 0 : 8 Radnički 2012
27.04.2019 00:00 Bačka 2 : 0 TSC
27.04.2019 Spartak 3 : 0 Nova Kolonija
27.04.2019 Inđija : Banat
27.04.2019 Stajićevo 2017 : Polet
27.04.2019 10:30 Zemun B 4 : 1 IMT
27.04.2019 13:00 Šumadinac 5 : 1 Srem
27.04.2019 12:00 Dif 0 : 3 Rudar

Košarka

27.04.2019 19:00 Zlatibor 61 : 74 FMP
27.04.2019 18:00 Crvena zvezda MTS 101 : 60 Dunav
27.04.2019 19:30 OKK Beograd 90 : 97 Borac
27.04.2019 18:00 OKK Novi Pazar 81 : 90 Sloboda

Odbojka

27.04.2019 18:00 Jedinstvo (SP) 1 : 3 Železničar 2:1

Rukomet

27.04.2019 18:00 Metalac Gorenje 21 : 24 Smederevo
27.04.2019 19:00 Beli andjeo 38 : 23 Arilje

Vaterpolo

27.04.2019 00:00 Nais 7 : 13 Šabac
27.04.2019 00:00 KVK Radnički 13 : 9 Partizan
27.04.2019 00:00 Vojvodina 8 : 13 BVK Crvena zvezda
27.04.2019 Beograd 10 : 9 Valjevo Gorenje
27.04.2019 Stari Grad 10 : 11 Zemun Bosal

Futsal

27.04.2019 19:30 Vinter sport 5 : 0 RB
27.04.2019 19:00 Vranje 5 : 3 FON
27.04.2019 20:45 Novi Pazar 4 : 1 Kalča
27.04.2019 19:30 Zufo 5 : 3 Požarevac
27.04.2019 17:30 Niš 92 5 : 3 Gvozdeni puk
27.04.2019 20:00 Prokuplje 4 : 3 Zadrugar 2017
27.04.2019 17:30 As 4 : 6 Radnik
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.