XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 48 utakmica za dan
Ponedeljak, 29 April 2019

Fudbal

29.04.2019 17:00 Tuzla City 1 : 3 Zvijezda 09
29.04.2019 17:00 Napredak 2 : 1 Gusinje
29.04.2019 17:00 Fair Play 2 : 9 Polimlje
29.04.2019 17:00 OFK Borac 1 : 0 Ibar
29.04.2019 17:00 Pljevlja 97 3 : 2 Komovi
29.04.2019 17:00 Železničar 2 : 3 Veternik
29.04.2019 17:00 Vinogradar 0 : 3 OFK Futog
29.04.2019 17:00 Titel 3 : 1 Susek
29.04.2019 17:00 Borac 4 : 0 Dinamo
29.04.2019 17:00 Moskva 1 : 0 Obilić
29.04.2019 17:00 Hajduk 5 : 1 Čenej
29.04.2019 16:30 Obilić 1993 0 : 0 Hajduk
29.04.2019 17:00 Razvitak 1 : 1 Šumadija
29.04.2019 17:00 Budućnost 6 : 0 Popovac
29.04.2019 17:00 Sloga 3 : 0 BSK Buljane
29.04.2019 17:00 Napredak 5 : 0 Donja Mutnica
29.04.2019 17:00 Jedinstvo 1 : 1 ISK Izvor
29.04.2019 21:00 Real Betis 1 : 1 Espanyol
29.04.2019 21:00 Fiorentina 0 : 1 Sassuolo
29.04.2019 19:00 Atalanta 2 : 0 Udinese
29.04.2019 10:00 Proleter (NS) 3 : 2 OFK Bačka (BP)
29.04.2019 10:00 Radnički (Z) 1 : 1 Hajduk 1912
29.04.2019 10:00 Mladost (BJ) 3 : 0 Polet (K)
29.04.2019 10:00 Bratstvo 1946 4 : 4 Krila Krajine
29.04.2019 14:00 Radnički (S) 3 : 2 Železničar
29.04.2019 10:00 Proleter 2006 1 : 1 Hajduk 1912
29.04.2019 10:00 Kabel 2 : 4 Vojvodina
29.04.2019 12:00 Petar Puača 1 : 3 Petrika
29.04.2019 10:00 GFK Sloven 3 : 3 Podrinje
29.04.2019 10:00 Tavankut 1 : 2 Radnički 1905
29.04.2019 10:00 OFK Vršac 2 : 0 Dinamo 1945
29.04.2019 10:00 Jedinstvo (SP) 4 : 1 Srem
29.04.2019 10:00 Petar Puača 1 : 4 Prof. Bolesnikov
29.04.2019 Senta 5 : 0 Horgoš 1911
29.04.2019 17:30 Mladenovac 2 : 0 Borac
29.04.2019 17:30 Mladi Radnik 2 : 2 Medicinar
29.04.2019 17:30 Vučak 3 : 2 Borac
29.04.2019 17:30 Radnički 3 : 0 Crvena zvezda
29.04.2019 17:30 Železničar 4 : 7 Selevac
29.04.2019 17:30 Omladinac 2 : 2 Sloboda
29.04.2019 17:30 Podunavac 2 : 0 Vranovo
29.04.2019 17:30 Dunav Osiguranje 0 : 3 BSK
29.04.2019 17:30 Drugovac 1 : 0 Osipaonica
29.04.2019 17:30 Kolonija 3 : 3 Smederevo

Odbojka

29.04.2019 17:30 Vojvodina 3 : 1 Crvena zvezda 2:1

Rukomet

29.04.2019 18:00 Jabuka 26 : 11 Miletić

Futsal

29.04.2019 20:30 Srpska 3 : 3 Nova Pazova
29.04.2019 18:00 Bečej 6 : 3 SK Ekonomist
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu