XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 410 utakmica za dan
Nedelja, 28 April 2019

Fudbal

28.04.2019 16:30 Arsenal 2 : 1 Berane
28.04.2019 16:30 Dečić 0 : 3 Jezero
28.04.2019 16:30 Jedinstvo 0 : 0 Igalo
28.04.2019 16:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 2 : 2 Bokelj
28.04.2019 16:30 Otrant 0 : 0 Kom
28.04.2019 00:00 Zabjelo 3 : 0 Čelik
28.04.2019 16:00 Polet Stars 5 : 2 Crvena stijena
28.04.2019 16:30 Brskovo 1 : 1 Petnjica
28.04.2019 16:30 Bratstvo 1946 0 : 2 Dunav
28.04.2019 16:30 Radnički (NB) 0 : 0 Radnički (O)
28.04.2019 16:30 Stepojevac Vaga 1 : 1 GSP Polet Dorćol
28.04.2019 11:00 Prva Iskra 2 : 4 Lokomotiva
28.04.2019 16:00 ŽAK 3 : 1 Begej
28.04.2019 16:00 Vojvodina 1928 0 : 0 Mladost (O)
28.04.2019 16:00 Jedinstvo (SP) 1 : 0 Tatra
28.04.2019 16:00 Sremac Vojka 1 : 1 Jugović
28.04.2019 16:00 Hajduk (B) 1 : 4 Podrinje
28.04.2019 16:00 Budućnost 3 : 2 Tavankut
28.04.2019 16:00 Mladost (BP) 2 : 0 Bajša
28.04.2019 16:00 Polet 1 : 2 Sušica
28.04.2019 16:00 Real 0 : 2 Sloga
28.04.2019 16:00 Novi Pazar 1928 1 : 0 Šumadija (T)
28.04.2019 16:00 OFK Napredak 1 : 0 Borac 1932
28.04.2019 16:00 Partizan 1945 1 : 1 RSK
28.04.2019 16:00 Zvižd 0 : 3 Karađorđe
28.04.2019 16:00 Homoljac 0 : 4 Morava
28.04.2019 16:00 Petar Dobrnjac 5 : 1 OFK Aranđelovac 1979
28.04.2019 16:00 Brezovica 1 : 0 Radnički Šabački
28.04.2019 16:00 Vrelo Sport 0 : 3 Mačva 2005
28.04.2019 16:00 Borac 1 : 0 OFK Divci
28.04.2019 16:00 Radnički Stobeks 2 : 0 Radjevac
28.04.2019 16:00 Sloboda 3 : 1 Orlovac
28.04.2019 16:00 Sloga (S) 1 : 0 Polet (T)
28.04.2019 16:00 Zlatar 1 : 0 LFK Mladost
28.04.2019 11:00 Jedinstvo Putevi 1 : 2 Sevojno
28.04.2019 16:00 Polimlje 2 : 1 Prijevor
28.04.2019 10:00 Torlak 0 : 1 Sopot
28.04.2019 16:30 Leštane 3 : 0 Komgrap
28.04.2019 16:30 Vojvodina 3 : 1 2. Oktobar
28.04.2019 16:30 Banat 1 : 3 Crvena zvezda (VS)
28.04.2019 16:30 Rusanda 2 : 0 Mladost (L)
28.04.2019 16:30 Lehel 2 : 1 Borac
28.04.2019 16:30 Omladinac FAM 1 : 1 Radnički 1911
28.04.2019 16:30 Naftagas 4 : 1 Polet
28.04.2019 16:30 Hercegovac 3 : 1 Polet (S)
28.04.2019 16:30 Kula 2 : 2 Kulpin
28.04.2019 16:30 OFK Odžaci 0 : 1 Rusin
28.04.2019 19:00 Stari Grad 3 : 0 Krila Krajine
28.04.2019 16:30 Borac 46 0 : 2 Radnički 1918
28.04.2019 16:30 Slavija 2 : 0 Lipar
28.04.2019 16:00 Lokomotiva 2 : 0 Šumadinac (N)
28.04.2019 16:00 Junkovac 3 : 0 Mladost MG
28.04.2019 16:00 BSK 3 : 0 Mladi rudar 1954
28.04.2019 16:00 Omladinac 1 : 0 ŽSK
28.04.2019 16:00 Banja 2 : 0 Prvi srpski ustanak
28.04.2019 16:00 Borac 0 : 2 Sloga Bat 1924
28.04.2019 16:00 Trnava 3 : 0 Plaskovac
28.04.2019 17:00 Jadran 6 : 1 Panonija IM Topola
28.04.2019 17:00 Đurđin 3 : 1 Sloga
28.04.2019 17:00 Preporod 1 : 4 Senta
28.04.2019 16:30 Srem 2 : 4 Dunav
28.04.2019 16:30 PKB Kovilovo 1 : 5 Poštar Zvezdara
28.04.2019 16:30 Šumadinac 0 : 0 Zmaj
28.04.2019 16:30 Crvenka 1 : 2 Institut
28.04.2019 16:30 Lisović 0 : 4 Šumadija
28.04.2019 16:30 Mladost (B) 5 : 3 Rušanj
28.04.2019 16:30 Mladost (C) 5 : 0 Duboko
28.04.2019 16:30 Budućnost 0 : 0 Borac
28.04.2019 16:30 Kosmaj 2 : 3 Šumadija
28.04.2019 16:30 Vrčin 3 : 0 Dunavac
28.04.2019 11:00 Ropočevo 2 : 1 Pudarci
28.04.2019 16:30 Rabrovac 5 : 3 Kosmajac
28.04.2019 16:30 Velika Krsna 1 : 1 Kovačevac
28.04.2019 16:00 Jedinstvo (K) 3 : 2 Omladinac
28.04.2019 16:00 Slatina 1 : 0 Parmenac
28.04.2019 16:00 Lunjevica 2 : 0 Ozrem
28.04.2019 16:00 Rudar 3 : 3 Jedinstvo (P)
28.04.2019 16:00 Mladost 0 : 1 Zadrugar
28.04.2019 16:30 Mataruge 4 : 3 Radnik
28.04.2019 16:30 Kraljevo Hajduk 0 : 0 OFK Ras
28.04.2019 16:30 Napredak 4 : 2 Stubal
28.04.2019 17:00 Karađorđe 0 : 0 Jedinstvo (ŠT)
28.04.2019 17:00 Hajduk Stanko 5 : 1 Jedinstvo (MZ)
28.04.2019 17:00 Cer 7 : 0 Jevremovac
28.04.2019 17:00 Sloga (LŠ) 2 : 1 Jedinstvo 1945 (VL)
28.04.2019 17:00 Podrinje 5 : 0 Duško
28.04.2019 17:00 Mladost (PR) 4 : 1 Dušan Silni
28.04.2019 16:30 Partizan (G) 4 : 3 Jedinstvo Stević
28.04.2019 16:30 Potporanj 0 : 0 Jugoslavija
28.04.2019 16:30 Spartak 1911 5 : 1 Partizan (U)
28.04.2019 16:30 Sloga (BNS) 3 : 0 Dunav
28.04.2019 16:30 Polet 1 : 3 Radnički (B)
28.04.2019 16:30 Crvena zvezda 3 : 2 Strela
28.04.2019 16:30 Dolina 1 : 1 Vulturul
28.04.2019 16:00 Sloga (B) 2 : 0 Rudar (K)
28.04.2019 16:00 Obilić 0 : 0 Omladinac (Š)
28.04.2019 16:30 Sloga 1 : 3 Rasovača
28.04.2019 16:30 Radnički 1924 4 : 0 Moravac
28.04.2019 16:30 Radnički 1947 4 : 3 Napredak 2012
28.04.2019 16:30 Padina 0 : 1 Mladost (B)
28.04.2019 16:30 Elid 0 : 6 Zemljoradnik
28.04.2019 16:30 Sloga 6 : 1 Blizna
28.04.2019 16:30 Branik 6 : 0 BSK
28.04.2019 16:30 Radnički (K) 4 : 1 Ključ
28.04.2019 17:00 Tvrdojevac 3 : 0 OFK Brđanac
28.04.2019 17:00 Tulari 1 : 0 Sovljak
28.04.2019 17:00 Tešnjar 1 : 1 Iskra
28.04.2019 17:00 Kolubara 2 2 : 0 Trlić
28.04.2019 17:00 Ribnikar 0 : 2 Radnik
28.04.2019 16:30 Slavija 1 : 2 Srbija
28.04.2019 16:30 Sloboda 3 : 1 Erdoglija 1931
28.04.2019 16:30 Jadran 1 : 2 OFK Bagremar
28.04.2019 16:30 Korićani 1 : 1 Šumadija 1934
28.04.2019 16:30 Pobeda 1926 2 : 0 21. oktobar
28.04.2019 16:30 Šumadinac (KG) 2 : 2 Kutlovo
28.04.2019 16:30 Sloga (D) 3 : 1 Jedinstvo
28.04.2019 11:00 Ariljska rampa 2 : 1 Čajetina
28.04.2019 16:00 Omladinac 0 : 2 Lazarica
28.04.2019 16:00 Jasen 5 : 0 Lauš
28.04.2019 16:00 Višesava 5 : 1 Prvi partizan
28.04.2019 16:00 Jedinstvo 2 : 4 Ježevica
28.04.2019 16:30 Jedinstvo (GM) 0 : 0 Crvena zastava
28.04.2019 16:30 Sloboda 3 : 0 Mladost (L)
28.04.2019 16:30 Stevan Nešticki 1 : 1 Morava
28.04.2019 17:00 Joševa 0 : 0 Crvena Jabuka
28.04.2019 17:00 OFK Paljuvi 1 : 0 Dimitrije Tucović
28.04.2019 17:00 Polet (T) 3 : 2 Pambukovica
28.04.2019 17:00 Šarbane 1 : 0 Kalenić
28.04.2019 17:00 Čučuge 3 : 1 Gunjevac
28.04.2019 17:00 Polet (DL) 3 : 1 Vrelo
28.04.2019 17:00 Belo Polje 2 : 1 Polet
28.04.2019 17:00 Krtinska 5 : 0 Pobednik
28.04.2019 11:00 Sloga 1 : 6 Rojkovac
28.04.2019 17:00 Skela 0 : 3 Posavina
28.04.2019 16:30 Karaš (J) 3 : 0 Janošik
28.04.2019 16:30 Partizan (K) 2 : 3 Sloga (M)
28.04.2019 16:30 Dobrica 4 : 1 Karaš (K)
28.04.2019 16:30 Borac (VS) 0 : 2 Hajdučica
28.04.2019 16:30 Borac (VG) 1 : 2 Budućnost (A)
28.04.2019 16:30 Vinogradar 2 : 1 Ratar
28.04.2019 11:00 Žabari 1 : 1 Lukavac
28.04.2019 17:00 Borac 0 : 1 Junior Novo Naselje
28.04.2019 17:00 Mladost (L) 1 : 3 Rajac
28.04.2019 17:00 Popadić 4 : 0 Rakac Stave
28.04.2019 17:00 Stari drugari 3 : 0 Komanice
28.04.2019 17:00 Polet 2 : 1 Milenko Pavlović
28.04.2019 17:00 Mladost (VK) 6 : 1 Jadar 2013
28.04.2019 10:00 Šećeranac Ada 3 : 3 Mladi Proleter
28.04.2019 16:30 Pinosava 5 : 3 Zuce
28.04.2019 16:30 Lepušnica 1 : 1 Minel
28.04.2019 16:30 Heroj Polet 1 : 1 PKB Padinska Skela
28.04.2019 16:30 Progorelica 8 : 0 Partizan
28.04.2019 16:30 Borac (V) 0 : 0 Mladost
28.04.2019 16:30 Zvezda 3 : 0 Mineral 2015
28.04.2019 16:30 Jovo Kursula 4 : 0 Metalac
28.04.2019 16:30 Jedinstvo (D) 3 : 2 Lazac
28.04.2019 16:30 Borac (A) 2 : 5 Jedinstvo (G)
28.04.2019 11:00 Karađorđe (V) 2 : 3 Partizan
28.04.2019 16:00 Karađorđe 2013 (Viš) 1 : 2 Badnjevac
28.04.2019 16:00 BSK 1 : 2 Marjan
28.04.2019 16:00 Sloga (Z) 4 : 1 Udarnik Trska 1947
28.04.2019 16:00 Mladi radnik 1 : 4 Sloga (M)
28.04.2019 16:30 Velika Mostanica 2 : 1 Guncate
28.04.2019 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Terekves
28.04.2019 16:30 Vojvodina 3 : 0 Omladinac
28.04.2019 16:30 Napredak (Č) 5 : 2 Bega
28.04.2019 16:30 Roham 6 : 3 Proleter
28.04.2019 16:30 Napredak (BT) 1 : 1 1.Oktobar
28.04.2019 17:00 Velika Reka 3 : 1 Rudar
28.04.2019 17:00 Jedinstvo 1 : 5 Vidojevica
28.04.2019 17:00 Jadar 1961 (GD) 2 : 0 Antimon
28.04.2019 17:00 Borac 5 : 2 Jadar (ST)
28.04.2019 17:00 Mladost 0 : 1 Milan Orlić
28.04.2019 17:00 Prva Iskra 1 : 4 7. Juli
28.04.2019 16:00 Mladost (J) 5 : 1 Kopljari
28.04.2019 16:00 Radoje Domanović 1 : 2 Sloga
28.04.2019 11:00 B 2000 1 : 0 Trešnjevica
28.04.2019 16:00 Ranilović 1 : 3 Brezovac
28.04.2019 16:00 Šamot 2 : 2 Vrbica
28.04.2019 16:00 Borac 1 : 3 Šumadinac (S)
28.04.2019 17:00 Budućnost (PD) 1 : 2 Gorki
28.04.2019 17:00 Zadrugar 6 : 1 Torpedo 1924
28.04.2019 17:00 Sloboda 1 : 3 Drina
28.04.2019 17:00 Majur 5 : 1 Napredak
28.04.2019 17:00 Sava 2 : 3 Sloga (KR)
28.04.2019 17:00 Provo 2015 2 : 1 Pričinović
28.04.2019 17:00 Šipurske livade 1 : 0 Vlašić
28.04.2019 17:00 Trešnjevka 4 : 2 Vojvoda Stepa Stepanović
28.04.2019 17:00 Rankovac 2 : 0 Dobrava
28.04.2019 17:00 Bačka 3 : 1 Tisa
28.04.2019 17:00 Jedinstvo (M) 1 : 6 Potisje
28.04.2019 17:00 Tromedja 1 : 2 Jedinstvo (SK)
28.04.2019 17:00 Čoka 1 : 4 Tornjoš
28.04.2019 17:00 Jadran 6 : 2 Hajduk
28.04.2019 17:00 Horgoš 1911 3 : 0 Šampion
28.04.2019 17:00 Graničar 0 : 2 AFK
28.04.2019 17:30 Neštin 3 : 2 Naša Zvezda
28.04.2019 17:30 Mladost 1 : 2 Sloga
28.04.2019 16:00 Napredak 1934 4 : 1 Polet (V)
28.04.2019 16:00 Napredak (P) 4 : 3 Dizel
28.04.2019 16:00 Mladost (B) 0 : 1 Žika Marković Uča
28.04.2019 16:00 Stig 1955 2 : 2 Polet (B)
28.04.2019 16:00 Radnički (K) 3 : 0 Rade Milošević
28.04.2019 16:00 Napredak 1936 3 : 2 BSK
28.04.2019 16:00 Sloga 1952 3 : 0 Jedinstvo (K)
28.04.2019 16:00 Napredak (S) 1 : 4 Integral
28.04.2019 16:30 Eđšeg 2 : 0 Sloboda
28.04.2019 16:30 Mladost (R) 0 : 1 Budućnost
28.04.2019 16:30 Tomislavci 3 : 0 Pobeda
28.04.2019 16:30 Ivanča 3 : 0 Vlaška
28.04.2019 16:30 OFK Student 3 : 2 Napredak
28.04.2019 16:30 Stari Tamiš 0 : 1 Dolovo
28.04.2019 16:30 Mladost 1 : 3 BSK Bavanište
28.04.2019 16:30 Jedinstvo 3 : 1 Proleter
28.04.2019 16:30 Kolonija 5 : 2 Budućnost
28.04.2019 16:30 Borac 1 : 2 Omladinac
28.04.2019 16:30 Polet 6 : 1 Unirea
28.04.2019 16:30 Tempo 0 : 2 Pobeda
28.04.2019 16:30 Glogonj 1 : 4 Mundial
28.04.2019 16:30 Omladinac 1927 2 : 2 Slavia
28.04.2019 Malba 3 : 0 BIP
28.04.2019 11:00 Mršinci 4 : 1 Morava (K)
28.04.2019 Mladost (A) 4 : 1 Čačak 94
28.04.2019 16:00 Skobalj 1 : 6 Landol
28.04.2019 16:00 Vučak 0 : 0 Omladinac
28.04.2019 16:00 Budućnost 7 : 0 OFK Slavija
28.04.2019 16:00 Hajduk Veljko 1934 5 : 1 Zeppelin 026
28.04.2019 16:00 Jezava 1 : 1 Vrbovac
28.04.2019 16:00 Petrijevac 0 : 2 7. Juli
28.04.2019 16:30 Jedinstvo 0 : 1 Mladost
28.04.2019 16:30 Dunav 3 : 2 Terekveš
28.04.2019 16:30 Aleksa Šantić 2 : 1 Partizan
28.04.2019 16:30 OFK Šikara 1 : 6 Omladinac (D)
28.04.2019 16:30 Kordun 3 : 0 Omladinac (B)
28.04.2019 16:30 Hajduk 1 : 1 Zadrugar
28.04.2019 11:00 OFK Rutevac 1908 4 : 2 Polet (V)
28.04.2019 11:00 Borac 1 : 3 Jastrebac
28.04.2019 17:00 OFK Draževac 7 : 0 Ratar
28.04.2019 11:00 Gredetin 0 : 6 OFK Sloga
28.04.2019 17:00 Žednik 1 : 3 Palić
28.04.2019 17:00 Bikovo 1 : 1 Elektrovojvodina
28.04.2019 17:00 OFK Mala Bosna 2015 4 : 1 Čantavir
28.04.2019 16:00 Omladinac 2 : 6 Šumadija
28.04.2019 16:00 Jablanica 1 : 4 Donja Vrbava
28.04.2019 16:30 Jasenica 2 : 2 Omladinac
28.04.2019 16:00 Palanka 2 : 1 Beli Orlovi
28.04.2019 16:00 Jasenica 2017 6 : 0 Bačinac
28.04.2019 16:30 Voćar 11 : 1 Bjelica
28.04.2019 16:30 Gradina 1 : 3 Brezova
28.04.2019 16:30 Vrelo 0 : 2 Radnički
28.04.2019 16:30 Dedinje Junajted 3 : 1 Bratstvo
28.04.2019 11:00 Prilike 7 : 3 Jelica
28.04.2019 16:30 Sloga 0 : 6 Gorušica
28.04.2019 10:00 Baličevac 7 : 1 Dobrič
28.04.2019 16:30 Ćava 2 : 2 Divostin
28.04.2019 16:30 Vinogradi DB 2 : 0 Zastava
28.04.2019 16:30 OFK Žeželj 2 : 7 Maršić
28.04.2019 17:00 Gorobilje 3 : 2 Duškovci
28.04.2019 17:00 Glumač 4 : 1 Napredak
28.04.2019 17:00 Dobrinjac 0 : 2 Borac
28.04.2019 14:00 Plavi Tok 1 : 2 Avijatičar
28.04.2019 16:30 Knežica 3 : 0 Grkinja
28.04.2019 16:30 Toplica 4 : 2 Marina Kutina
28.04.2019 16:30 Kaluđerica 1969 5 : 0 Mladost
28.04.2019 16:30 Hajduk 0 : 1 Zaklopača
28.04.2019 11:00 Petrovac 74 4 : 1 Mrovska
28.04.2019 11:00 Torpedo 3 : 5 Jedinstvo 2014
28.04.2019 11:00 Hajduk 2 : 5 Dragojevac
28.04.2019 11:00 Skupljen 2013 1 : 0 Sparta
28.04.2019 17:00 Sloga 2 : 3 Zlatica
28.04.2019 17:00 Borac 3 : 2 Proleter
28.04.2019 17:00 Partizan 1 : 1 KSK Konak 1926
28.04.2019 17:00 Stara Čaršija 1 : 4 Miločajac
28.04.2019 17:00 Morava 0 : 2 Braća Vuković
28.04.2019 17:00 Zgodačica 0 : 3 Magnohrom
28.04.2019 17:00 Mladost 1981 3 : 0 Koštam Polje
28.04.2019 11:00 Badince 3 : 0 Jašunja
28.04.2019 11:00 FSU Borac 2018 0 : 2 SU Donja Lomnica
28.04.2019 11:00 Galeb 2 : 2 OFK Jelen
28.04.2019 11:00 Mladost Svileuva 5 : 2 Mladost Slatina
28.04.2019 11:00 Žabar 5 : 2 Jedinstvo
28.04.2019 11:00 Volujac 0 : 3 Cerić
28.04.2019 11:00 Zablaće 1 : 2 OFK Varna
28.04.2019 11:00 Borac BTG 3 : 0 Korman
28.04.2019 11:00 Bair 2 : 2 Radnik
28.04.2019 11:00 Mladost (MM) 2 : 5 Omladinac
28.04.2019 17:00 OFK Radnički 4 : 3 OFK Burovo
28.04.2019 17:00 Šumadinac 1 : 2 Dimitrije Tucović
28.04.2019 17:00 Omladinac 0 : 4 Dobra Voda
28.04.2019 17:00 Mladost 1 : 4 Sloboda
28.04.2019 17:00 Belica 3 : 0 GFK Tabane
28.04.2019 17:00 Crni Vrh 2 : 2 Domaćin
28.04.2019 17:00 Napredak 2 : 2 Trnava
28.04.2019 16:00 Ljubičevo 4 : 1 Batovac
28.04.2019 16:00 Proleter 1932 3 : 0 Mip Majdan
28.04.2019 16:00 BSK 1931 0 : 6 Morava 1932
28.04.2019 16:00 Napredak (B) 6 : 0 Sloga (D)
28.04.2019 16:00 Mlava (B) 4 : 0 Pobeda (SK)
28.04.2019 16:00 Sloga 1936 2 : 1 Metalac
28.04.2019 16:00 Beli Orao 6 : 0 Vojvoda Milenko
28.04.2019 11:00 Dumača 4 : 0 POFK Letnjikovac
28.04.2019 17:00 Pocerina 1 : 5 Culjković
28.04.2019 17:00 Borac 7 : 3 Napredak
28.04.2019 11:00 Partizan 2 : 3 Lipolist
28.04.2019 11:00 Kolubara 0 : 0 OFK Stublenica
28.04.2019 11:00 Brgule 1 : 2 Dokmir
28.04.2019 11:00 Omladinac 5 : 2 Jedinstvo
28.04.2019 11:00 OFK Takovo 1 : 1 Sloga
28.04.2019 16:30 Jedinstvo Lemeš 3 : 0 Panonija
28.04.2019 16:30 Dinamo (S) 1 : 4 Stanišić 1920
28.04.2019 16:30 Dinamo 1923 0 : 2 Sport
28.04.2019 16:00 Udarnik 2015 1 : 1 Radnik
28.04.2019 00:00 Beli Orlovi 3 : 0 Grivac
28.04.2019 10:00 Bečevica 1 : 2 Borac
28.04.2019 17:00 Ljubinić 1 : 3 Proleter
28.04.2019 11:00 Zadrugar 0 : 1 Crvena Zastava
28.04.2019 17:00 Lovac 0 : 3 Sremac
28.04.2019 17:00 Mladost 0 : 8 OFK Brestač
28.04.2019 17:00 Vitez 2 : 4 Sloven
28.04.2019 17:00 Kameni 0 : 3 Srem
28.04.2019 16:30 Crvena zvezda 3 : 3 Vladimirovac
28.04.2019 16:30 Banat 5 : 1 Graničar
28.04.2019 16:30 Vršac 1 : 2 Omladinac
28.04.2019 16:30 Banat (D) 1 : 0 Hajduk
28.04.2019 16:30 Vitorul 8 : 0 OFK Banat
28.04.2019 16:30 Sinđelić 6 : 0 Resavac
28.04.2019 16:30 Mladi Radnik 6 : 0 Mladi Borac
28.04.2019 16:30 Rudar 8 : 2 Resava
28.04.2019 17:00 Proleter 0 : 3 Strmovo 1968
28.04.2019 13:00 Nepričava 1 : 1 Kolubara
28.04.2019 16:00 Hrtkovci 3 : 0 Polet
28.04.2019 16:00 Vojvodina 4 : 0 Jedinstvo (K)
28.04.2019 16:00 Jedinstvo (R) 3 : 0 Borac
28.04.2019 16:00 Sremac 9 : 0 27. Oktobar
28.04.2019 16:00 Jedinstvo (P) 2 : 0 Graničar
28.04.2019 11:00 Maskar 2 : 6 Mladost (R)
28.04.2019 11:00 Kalipolje 4 : 1 Jarmenovci
28.04.2019 11:00 Krćevac 04 3 : 0 Budućnost MI
28.04.2019 16:00 Mirko Tomić 2 : 3 Dunavac
28.04.2019 16:00 Sloga 2 : 1 Stiški Kurjak
28.04.2019 16:00 Srednjevo 2 : 1 Pek
28.04.2019 16:00 Ram 2 : 4 Baštovan 2015
28.04.2019 16:00 Polet 2 : 1 Jedinstvo
28.04.2019 16:00 Udarnik 4 : 1 Proleter
28.04.2019 16:00 Mladost 3 : 2 Budućnost
28.04.2019 11:00 Sloga 1945 2 : 1 Napredak 1927
28.04.2019 11:00 BSK 1924 1 : 2 Jedinstvo (S)
28.04.2019 16:00 Napredak (MK) 3 : 0 Mladost (CK)
28.04.2019 16:30 Dobrača 2 : 4 Azbest
28.04.2019 16:30 Bukorovac 1 : 1 Kremenac
28.04.2019 15:30 Gorski Car 4 : 3 Tulež
28.04.2019 16:00 Misača 3 : 3 Tulež
28.04.2019 16:00 OFK Venčani 2 : 0 Gorski Car
28.04.2019 16:00 Mladost 1970 2 : 1 Električar
28.04.2019 16:00 Barič 3 : 0 Mrčkovac
28.04.2019 11:00 Jezero 4 : 0 Crnča
28.04.2019 15:00 Čobanče 3 : 1 Selanac
28.04.2019 16:30 OFK Orašje 2 : 2 Gradac
28.04.2019 17:00 Bresje 2 : 1 Lipar
28.04.2019 17:00 PSS-192 0 : 1 GFK Strelište
28.04.2019 15:05 Burnley 0 : 1 Manchester City
28.04.2019 13:00 Leicester 3 : 0 Arsenal
28.04.2019 17:30 Manchester United 1 : 1 Chelsea
28.04.2019 14:00 Girona 1 : 0 Sevilla
28.04.2019 20:45 Rayo Vallecano 1 : 0 Real Madrid
28.04.2019 12:00 Valencia 0 : 1 Eibar
28.04.2019 16:15 Real Sociedad 2 : 1 Getafe
28.04.2019 18:30 Villarreal 1 : 1 Huesca
28.04.2019 15:30 Hoffenheim 1 : 4 Wolfsburg
28.04.2019 18:00 Nürnberg 1 : 1 Bayern
28.04.2019 15:00 SPAL 1 : 1 Genoa
28.04.2019 18:00 Sampdoria 1 : 2 Lazio
28.04.2019 20:30 Torino 2 : 0 Milan
28.04.2019 12:30 Frosinone 0 : 2 Napoli
28.04.2019 15:00 Chievo 1 : 1 Parma
28.04.2019 15:00 Amiens SC 0 : 0 Strasbourg
28.04.2019 15:00 Angers 1 : 1 Reims
28.04.2019 15:00 Caen 1 : 0 Dijon
28.04.2019 15:00 Lille 5 : 0 Nîmes
28.04.2019 21:00 Olympique Marseille 1 : 2 Nantes
28.04.2019 15:00 Nice 3 : 0 Guingamp
28.04.2019 17:00 Saint-Étienne 2 : 0 Toulouse
28.04.2019 16:00 Slatke male : Sloga 036
28.04.2019 16:00 Heroj Polet 7 : 0 Jedinstvo
28.04.2019 16:00 Šabac 3 : 0 ŽFK Una Fortuna
28.04.2019 10:00 Omladinac 6 : 0 TSC
28.04.2019 16:00 Mladost 1 : 3 Radnički
28.04.2019 16:00 Omladinac 2014 2 : 0 Rađevac
28.04.2019 13:00 Vodojaža 4 : 1 Karađorđe
28.04.2019 12:00 Srbobran 1 : 1 OFK Vrbas
28.04.2019 16:30 Cer 0 : 3 Rudar
28.04.2019 11:00 Polet 0 : 3 Duboko
28.04.2019 10:00 Mladost APA 0 : 2 CFK
28.04.2019 10:00 Bečej 1918 1 : 0 OFK Bačka
28.04.2019 10:00 Jedinstvo 3 : 0 Sloga
28.04.2019 11:00 Napredak (P) 3 : 0 VGSK
28.04.2019 11:00 Rudar 2001 5 : 0 Obilić
28.04.2019 11:00 Homoljac 1 : 1 Železničar
28.04.2019 11:00 Jedinstvo 7 : 0 Karađordje
28.04.2019 16:00 Plana 3 : 0 Šabac
28.04.2019 10:00 Kolubara 1 2 : 1 Sloboda 1
28.04.2019 08:30 Borac 0 : 0 Mladost (C)
28.04.2019 10:00 Železničar 3 : 0 Sloboda 2
28.04.2019 08:30 Napredak 2 : 1 Mladost (B)
28.04.2019 09:15 Omladinac 0 : 3 Kalimero
28.04.2019 09:15 Kolubara 2 0 : 1 Akademija fudbala
28.04.2019 11:30 Kolubara 1 4 : 0 Real 1
28.04.2019 10:45 Omladinac 2 : 1 Kalimero
28.04.2019 12:15 Akademija fudbala 1 4 : 1 Kolubara 2
28.04.2019 11:30 Akademija fudbala 2 1 : 1 ŽFK Borac