XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 642 utakmica za dan
Nedelja, 31 Maj 2015

Fudbal

31.05.2015 17:00 Bane 3 : 4 GFK Jasenica 1911
31.05.2015 17:00 Jošanica 1 : 2 Karađorđe
31.05.2015 17:00 Železničar 2 : 0 Zvižd
31.05.2015 17:00 Rudar 0 : 1 Železničar
31.05.2015 17:00 Zvižd 3 : 2 Jošanica
31.05.2015 17:00 GFK Jasenica 1911 1 : 4 Šumadija 1903
31.05.2015 17:00 Polet 2 : 1 Sloga (P)
31.05.2015 17:30 Trstenik PPT 2 : 0 Ozren
31.05.2015 17:30 Timočanin 4 : 3 OFK Bor
31.05.2015 17:30 Radnički (P) 2 : 0 Timok
31.05.2015 17:30 Sloga 4 : 3 Đerdap
31.05.2015 17:30 Hajduk Veljko 2 : 5 Radnički (S)
31.05.2015 17:30 Sinđelić 2 : 0 Kopaonik
31.05.2015 17:30 Dinamo 3 : 2 Car Konstantin
31.05.2015 17:00 Žarkovo 2 : 0 Brodarac 1947
31.05.2015 17:00 GSP Polet 1 : 0 Sopot
31.05.2015 17:00 Teleoptik 2 : 2 Zemun
31.05.2015 17:00 Turbina 3 : 0 Hajduk
31.05.2015 17:00 Budućnost 1 : 1 IM Rakovica
31.05.2015 17:00 Radnički (O) 1 : 2 Dorćol
31.05.2015 17:00 IMT 1 : 0 Železnik Lasta
31.05.2015 17:00 BASK 1 : 1 Srem
31.05.2015 17:00 Vodojaža 5 : 4 Dragačevo
31.05.2015 17:00 Polet 0 : 0 Trepča
31.05.2015 17:00 Orlovac 4 : 0 Rudar (Bresnica)
31.05.2015 17:00 Tutin 2 : 2 Mokra Gora
31.05.2015 17:00 RSK 3 : 0 VGSK
31.05.2015 17:00 Šumadinac (B) 0 : 4 Basarac
31.05.2015 17:00 Mladi radnik (R) 0 : 3 Borac
31.05.2015 17:00 Železničar (P) 2 : 1 Sloga (B)
31.05.2015 17:00 Obilić 5 : 4 Homoljac
31.05.2015 17:00 Lepenica 2 : 6 Napredak
31.05.2015 17:00 Mihajlovac 1934 2 : 0 Morava
31.05.2015 17:00 OFK Osečina 1 : 2 Brezovica
31.05.2015 17:00 Zlatar 0 : 2 Zlatibor
31.05.2015 17:00 Radjevac 1 : 3 FAP
31.05.2015 17:30 Lugomir 2 : 2 Župa
31.05.2015 17:30 Dragocvet 1 : 2 Jedinstvo
31.05.2015 17:30 Rembas 2 : 2 Kosanica
31.05.2015 17:30 Juhor 0 : 0 Žitorađa
31.05.2015 17:30 Trajal 5 : 3 Poljoprivrednik
31.05.2015 17:30 Brodoremont 3 : 0 Nemetali
31.05.2015 17:30 Kablovi 3 : 1 Moravica
31.05.2015 17:30 Ropotovo 6 : 3 Sloboda
31.05.2015 17:30 Mladost 2 : 2 Jablanica
31.05.2015 17:30 BSK Bujanovac 3 : 0 Jedinstvo (BP)
31.05.2015 17:00 Jugović 3 : 2 Budućnost
31.05.2015 17:00 LSK Laćarak 2 : 1 Ljukovo
31.05.2015 17:00 Borac 2 : 1 Omladinac
31.05.2015 17:00 Index 1 : 2 Mladost
31.05.2015 17:00 Hajduk 2 : 0 Kabel
31.05.2015 17:00 Jedinstvo (SP) 4 : 2 Sremac Vojka
31.05.2015 17:00 ŽSK 2 : 3 Crvena zvezda
31.05.2015 17:00 Kupinovo 3 : 1 Sloga
31.05.2015 17:30 Kraljevo Hajduk 3 : 0 Budućnost
31.05.2015 17:30 Ribnica 4 : 0 Lazac
31.05.2015 17:30 Ibar 0 : 3 Karađorđe
31.05.2015 17:30 Mataruge 2 : 3 Polet
31.05.2015 17:30 OFK Ras 1 : 2 Borac
31.05.2015 17:00 Maršić 0 : 3 Arsenal
31.05.2015 17:00 Kolonija 0 : 3 Sušica
31.05.2015 17:00 Korićani 0 : 1 Mladost (P)
31.05.2015 17:00 Jedinstvo 4 : 3 Budućnost
31.05.2015 17:00 Višesava 3 : 2 Jasen
31.05.2015 17:00 Jedinstvo 5 : 4 GP Zlatibor
31.05.2015 17:00 Železničar 8 : 0 Napredak
31.05.2015 17:00 Crnokosa 5 : 1 Omladinac
31.05.2015 11:00 Ariljska rampa 5 : 1 Prvi partizan
31.05.2015 17:00 Perućac 2 : 5 Čajetina
31.05.2015 17:00 Trlić 3 : 1 Mladost
31.05.2015 17:00 Kolubara 2 : 0 ZSK
31.05.2015 17:00 OFK Divci 1 : 3 Sovljak
31.05.2015 17:00 Tešnjar 0 : 4 Spartak 1924
31.05.2015 17:30 Borac (V) 4 : 3 Sindjelić
31.05.2015 17:30 Antimon 1 : 0 Mladost (P)
31.05.2015 17:30 Jadar 5 : 0 Jedinstvo (Š)
31.05.2015 17:30 Podrinje 2 : 0 Provo
31.05.2015 17:30 Borac (L) 2 : 1 Jedinstvo (MZ)
31.05.2015 17:30 BMR Petlovača 0 : 2 Drina
31.05.2015 17:00 Prvi srpski ustanak 5 : 1 BSK
31.05.2015 17:00 Šatornja 1 : 1 Borac
31.05.2015 17:00 Omladinac 7 : 0 Vitlina-Bokanja
31.05.2015 17:00 Partizan (D) 4 : 2 ŽSK
31.05.2015 17:00 Junkovac 0 : 1 Šumadija
31.05.2015 17:00 Mladost (B) 2 : 0 Napredak 1936
31.05.2015 17:00 Krilaš 3 : 1 Radnički 1926
31.05.2015 17:00 Mlava (B) 2 : 3 Integral
31.05.2015 17:00 Petar Dobrnjac 3 : 2 Sloga (B)
31.05.2015 12:30 Makce 3 : 2 Vojvoda Milenko
31.05.2015 16:30 Osipaonica 0 : 3 Glavaš
31.05.2015 16:30 Budućnost (R) 1 : 0 Pobeda
31.05.2015 16:30 Železničar (K) 2 : 3 Sloga (M)
31.05.2015 16:30 Šumadija 1 : 5 Proleter
31.05.2015 11:00 Železničar (S) 2 : 1 Jedinstvo (K)
31.05.2015 16:30 Udarnik 4 : 3 7. Juli
31.05.2015 17:30 Kušiljevo 2 : 3 Sloga (DV)
31.05.2015 17:30 Mladost (J) 5 : 3 Budućnost
31.05.2015 11:00 BSK 1 : 1 Mladost (K)
31.05.2015 17:30 Morava 4 : 0 Mladi radnik
31.05.2015 17:30 Napredak (D) 5 : 0 OFK Bratstvo
31.05.2015 17:30 Napredak (Z) 2 : 1 Mladost (D)
31.05.2015 17:30 Real 2 : 4 Mladost 1982
31.05.2015 17:30 Jastrebac 7 : 2 Polet
31.05.2015 17:30 Kosovac 0 : 4 Topličanin
31.05.2015 17:30 Omladinac 4 : 0 Nikodije Stojanović Tatko
31.05.2015 17:30 Dobrič 0 : 3 Dunđerski
31.05.2015 17:30 Borac 2 : 1 Pobeda
31.05.2015 17:30 Svetlost 4 : 1 Kaćuša
31.05.2015 17:30 Mačkovac 1 : 0 Gradina
31.05.2015 17:30 Jedinstvo 1936 2 : 3 Vinogradar
31.05.2015 17:30 Bošnjane 5 : 3 Čitluk
31.05.2015 17:30 Omladinac 1 : 4 Sloga (Ć)
31.05.2015 17:30 Trudbenik 1 : 0 Sloga (D)
31.05.2015 17:30 Mladi radnik 5 : 1 Naupare
31.05.2015 17:30 Gornji Stepoš 5 : 0 Jastrebac
31.05.2015 17:30 13. April 6 : 3 Mladost
31.05.2015 17:30 Borac 6 : 0 Maglić
31.05.2015 17:30 Kulpin 3 : 1 Proleter
31.05.2015 17:30 Titel 5 : 3 Hajduk
31.05.2015 17:00 Hajduk 1925 Podunavac 6 : 0 Radnički
31.05.2015 17:00 1. Maj 2 : 3 OFK Zeka Buljubaša
31.05.2015 17:00 Rudar 1 : 2 Donji Petrovci
31.05.2015 17:00 Sremac Graničar 1924 2 : 0 Partizan
31.05.2015 17:00 Napredak 2 : 2 Hajduk (D)
31.05.2015 17:00 Jadran 3 : 2 Budućnost
31.05.2015 17:00 Hajduk 1932 0 : 7 Sloven
31.05.2015 17:00 Hrtkovci 3 : 0 PSK Putinci
31.05.2015 17:30 Eđšeg 2 : 1 Njegoš
31.05.2015 17:30 Sloga 1 : 0 Panonija IM Topola
31.05.2015 17:30 Proleter 1 : 1 Krivaja
31.05.2015 17:30 Vinogradar 8 : 0 Palić
31.05.2015 17:30 Radnički 1905 3 : 0 Olimpija
31.05.2015 17:30 Bajša 3 : 0 Čoka
31.05.2015 17:30 Bačka 2 : 3 Potisje
31.05.2015 17:00 Kula 6 : 1 Kordun
31.05.2015 17:00 Rusin 2 : 0 Hajduk
31.05.2015 17:00 Omladinac (B) 1 : 1 Mladost
31.05.2015 17:00 Graničar (R) 2 : 3 Dunav
31.05.2015 18:00 BAK 1 : 2 Jugoslavija
31.05.2015 18:00 Vojvodina 3 : 0 Sloga (BNS)
31.05.2015 18:00 Vulturul 2 : 0 Polet
31.05.2015 18:00 Jedinstvo Stević 4 : 0 Omladinac (D)
31.05.2015 18:00 Partizan (G) 2 : 1 Mladost (V)
31.05.2015 18:00 Crvena zvezda 2 : 1 Slavija
31.05.2015 18:00 Hajdučica 1 : 3 Budućnost (A)
31.05.2015 18:00 Radnički (B) 2 : 4 Mladost (O)
31.05.2015 17:00 Begej 2 : 1 Bilećanin
31.05.2015 17:00 Vojvodina (B) 1 : 4 Borac
31.05.2015 17:00 Radnički 1911 0 : 0 ŽAK
31.05.2015 17:00 Vojvodina 1928 1 : 1 Omladinac
31.05.2015 17:00 Vojvodina (NM) 4 : 3 Mladost
31.05.2015 17:00 Crvena zvezda 2 : 3 Radnički Zrenjanin
31.05.2015 17:00 Milutinac 3 : 4 Dunav-Sv.Stefan
31.05.2015 17:00 Policajac 0 : 0 Sindjelić 2012(U)
31.05.2015 17:00 Poštar Zvezdara 2 : 2 Borac (O)
31.05.2015 17:00 Brodarac 6 : 3 Resnik
31.05.2015 17:00 Banja (VB) 2 : 0 PKB Kovilovo
31.05.2015 17:00 13. maj 1 : 4 Komgrap
31.05.2015 17:00 Zmaj 1953 1 : 1 BSK 1925
31.05.2015 17:00 Dunavac (G) 4 : 1 Podunavac (R)
31.05.2015 17:00 Vlaška 2 : 5 Pudarci
31.05.2015 17:00 OFK Leštane 8 : 1 Velika Krsna
31.05.2015 17:00 Kovačevac 3 : 3 Torlak
31.05.2015 17:00 Kosmaj 0 : 1 Selo Mladenovac
31.05.2015 17:00 Vinča 1 : 1 Heroj 1925
31.05.2015 17:30 Mladost (B) 5 : 0 Orljane
31.05.2015 17:30 Rasovača 4 : 2 Borac (T)
31.05.2015 17:30 Zaplanjac 2 : 0 Morava
31.05.2015 17:30 Jedinstvo 6 : 0 Koprijan 1975
31.05.2015 17:30 Radnički 1947 (Č) 10 : 0 Rutevac
31.05.2015 17:30 Zemljoradnik 4 : 3 Malošište
31.05.2015 17:30 Jedinstvo (G) 2 : 2 Čekmin
31.05.2015 17:30 Mladost 4 : 0 Radnički
31.05.2015 17:30 Umac 5 : 1 Sloga
31.05.2015 17:30 Mladi borac 6 : 2 OFK Brza
31.05.2015 17:30 Progres 3 : 0 Šumadija
31.05.2015 17:30 Jedinstvo (GS) 3 : 2 Zloćudovo
31.05.2015 17:30 Železničar 4 : 0 Plantaža
31.05.2015 17:30 Padež 1 : 2 Mladost
31.05.2015 17:30 Dragoš 2 : 4 Gnjilan
31.05.2015 17:30 Zadrugar 4 : 2 Željuša
31.05.2015 11:00 Jedinstvo 4 : 2 Napredak
31.05.2015 11:00 Ključ 4 : 1 Sloga
31.05.2015 17:00 Slatina (B) 2 : 2 Majdanpek
31.05.2015 17:00 Deli Jovan 4 : 0 Rudna Glava
31.05.2015 17:00 Branik 2 : 1 Krivelj
31.05.2015 17:30 Budućnost (P) 2 : 1 Proleter (M)
31.05.2015 17:30 Mladost 5 : 4 Budućnost (PK)
31.05.2015 17:30 Radnički 1936 0 : 4 Palilulac
31.05.2015 17:30 Rudar 2 : 0 Proleter (DV)
31.05.2015 17:30 Crvena zastava 0 : 6 OFK Niš
31.05.2015 17:30 Vrtište 2 : 3 OFK Brzi Brod
31.05.2015 17:30 Jedinstvo 5 : 2 Morava
31.05.2015 17:00 Sloga 1 : 6 Midžor
31.05.2015 17:00 Svrljiška topla 0 : 3 Osnić
31.05.2015 17:00 Omladinac 3 : 0 Polet
31.05.2015 17:00 Trebič 3 : 0 OFK 019 Zaječar
31.05.2015 17:00 Borac 3 : 1 Mladost
31.05.2015 11:00 Biljači 1 : 0 Bukuroca
31.05.2015 17:30 Mladost (S) 2 : 4 Ternoci
31.05.2015 17:30 Trešnjevka 0 : 5 Vranjska Banja
31.05.2015 17:30 Mladost (B) 3 : 0 Čelik
31.05.2015 17:00 Rudar 3 : 0 Moša
31.05.2015 18:00 Dunav 3 : 6 Partizan (U)
31.05.2015 18:00 Vojvodina (S) 7 : 0 Ratar
31.05.2015 18:00 Ševac 8 : 0 Karaš (J)
31.05.2015 18:00 Vladimirovac 3 : 2 Partizan (K)
31.05.2015 18:00 Potporanj 2 : 3 Borac (VS)
31.05.2015 18:00 Jedinstvo (V) 3 : 0 Borac (VG)
31.05.2015 18:00 Vojvodina (CC) 6 : 0 Dobrica
31.05.2015 17:00 Železničar 1 : 1 Napredak
31.05.2015 17:00 Borac (M) 3 : 2 Jedinstvo (M)
31.05.2015 17:00 Jedinstvo (P) 1 : 1 Obilić 1993
31.05.2015 17:00 Fruškogorac 4 : 0 Graničar (G)
31.05.2015 17:00 ČSK 1939 2 : 2 Podrinje
31.05.2015 10:00 Fruška Gora 3 : 2 Borac (K)
31.05.2015 17:00 Noćaj 2 : 1 Graničar (K)
31.05.2015 17:00 OFK Brestač 3 : 1 Sloga
31.05.2015 17:00 Dinamo 1 : 5 Aleksa Šantić
31.05.2015 17:00 Radnički 1918 4 : 0 Rastina 1918
31.05.2015 17:00 OFK Metalac 0 : 1 Partizan
31.05.2015 17:00 Jedinstvo 1947 0 : 5 OFK Šikara
31.05.2015 OFK Klek 6 : 1 Omladinac
31.05.2015 ŽFK Banat Bagljaš 0 : 1 Banat
31.05.2015 17:00 OFK Gradnulica 3 : 0 Lehel
31.05.2015 17:00 Rusanda 3 : 3 Borac
31.05.2015 Potisje 2 : 3 Proleter 2006
31.05.2015 Naftagas 2 : 1 ASK
31.05.2015 17:30 Šumadija 1 : 1 Morava (S)
31.05.2015 17:30 Stubal 4 : 1 Čibukovac
31.05.2015 17:30 Budućnost 0 : 1 Partizan
31.05.2015 17:30 Morava (M) 0 : 3 Napredak
31.05.2015 17:30 Magnohrom 2 : 4 Proleter
31.05.2015 17:30 Real 5 : 1 Vrnjci
31.05.2015 17:30 Tavnik 4 : 2 Jedinstvo
31.05.2015 17:00 Iskra 5 : 1 Bačka
31.05.2015 17:00 Napredak 3 : 0 Obilić
31.05.2015 17:00 Vojvodina 1 : 1 Mladost
31.05.2015 17:00 Jedinstvo (BPS) 1 : 7 Jedinstvo (G)
31.05.2015 17:00 Hajduk 3 : 0 Budućnost
31.05.2015 17:00 Miletić 4 : 0 Sloga
31.05.2015 17:30 Mladost (B) 1 : 3 Sušica 2012
31.05.2015 17:30 Navalin 2 : 1 Mladost (DL)
31.05.2015 17:30 Gradac 2 : 1 Lemind 1953
31.05.2015 17:30 OFK Morava 6 : 1 Morava (G)
31.05.2015 17:30 Moravac 4 : 6 Kumarevo 65
31.05.2015 17:30 Polet 1 : 1 Omladinac
31.05.2015 17:30 Sloga 3 : 0 Budućnost
31.05.2015 17:30 Drina 1 : 5 Milicionar
31.05.2015 17:30 Gorki 5 : 1 Cer
31.05.2015 17:30 Mladi Borac 1 : 3 Proleter
31.05.2015 17:30 Napredak 1 : 0 Budućnost
31.05.2015 17:30 Duško 0 : 0 Majur
31.05.2015 17:30 7. Juli 1 : 3 Mladost (DB)
31.05.2015 17:30 Čobanče 4 : 3 Milan Orlić
31.05.2015 17:30 Sloga (LŠ) 2 : 1 Cerova
31.05.2015 17:30 Stolice 1 : 0 Borac
31.05.2015 17:30 Velika Reka 1 : 3 Mladost (B)
31.05.2015 11:00 Studenac 2 : 3 Jedinstvo
31.05.2015 17:30 Ribnik 3 : 2 Rubin (Z)
31.05.2015 17:30 Donji Kopaonik 4 : 1 Beli Orlovi
31.05.2015 17:30 Polet 57 3 : 0 Kostrež
31.05.2015 17:30 14. Oktobar 3 : 1 Sloga
31.05.2015 17:30 Župski biseri 2 : 1 Stari Trstenik
31.05.2015 17:30 Mladost (DK) 2 : 3 Rubin (DS)
31.05.2015 17:30 OFK Sloga 6 : 0 Sloga
31.05.2015 17:30 Gredetin 2 : 2 Crvena Zvezda
31.05.2015 11:00 Tempo 3 : 2 Kraljevo
31.05.2015 17:30 Jedinstvo GVD 1 : 2 Pobeda 1976
31.05.2015 11:00 OFK Rutevac 1908 1 : 5 Polet (V)
31.05.2015 17:30 Delija 3 : 0 Jedinstvo
31.05.2015 17:30 Napredak 0 : 3 Polet
31.05.2015 11:00 Jadar 2013 0 : 2 Beloševac
31.05.2015 17:00 Borac 0 : 1 Gradac
31.05.2015 17:00 Komanice 2 : 0 Kolubara 2
31.05.2015 17:00 Milenko Pavlović 2 : 1 Liplje
31.05.2015 17:00 Polet 1 : 0 Ribnikar
31.05.2015 17:00 Iskra 4 : 3 Rajac
31.05.2015 17:00 Jasenica 6 : 1 Žabare
31.05.2015 17:00 Maskar 2 : 2 Ranilović
31.05.2015 17:00 Proleter 2 : 2 Plaskovac
31.05.2015 17:00 Kopljari 9 : 5 Mladost
31.05.2015 11:00 B 2000 4 : 2 Sloga
31.05.2015 11:00 Misača 0 : 3 Mladi rudar
31.05.2015 17:00 Omladinac (Š) 2 : 2 Napredak 1927
31.05.2015 17:00 Rudar 3 : 1 Radnički
31.05.2015 17:00 Borac 0 : 1 Budućnost
31.05.2015 17:00 BSK 1924 4 : 0 Mladost
31.05.2015 17:00 Dragoš 5 : 0 Omladinac (B)
31.05.2015 18:00 Slavija 2 : 0 Bački Hajduk
31.05.2015 18:00 Krivanj 5 : 3 Neštin
31.05.2015 18:00 Borac 46 0 : 0 Mladost
31.05.2015 18:00 Vajska 4 : 2 Bačka
31.05.2015 17:00 Napredak (B) 0 : 2 Borac (K)
31.05.2015 17:00 Jedinstvo (D) 4 : 2 Napredak 1934
31.05.2015 17:00 Sloga (Ć) 4 : 2 Žitkovica
31.05.2015 17:00 OFK Braničevo 3 : 3 Kurjače
31.05.2015 17:00 Dizel 5 : 3 Dunavac
31.05.2015 Prijatelji 1 : 3 Kej
31.05.2015 Premeća 1 : 0 Vujan
31.05.2015 Morava (K) 1 : 1 BIP
31.05.2015 Budućnost 2 : 1 Planinac
31.05.2015 Čačak 94 2 : 2 Rakova
31.05.2015 Morava (M) 1 : 2 Zadrugar
31.05.2015 17:00 Tolić 3 : 2 Paštrić
31.05.2015 17:00 Gornji Mušić 0 : 2 Toplica
31.05.2015 17:00 Žeželj 3 : 0 OFK Bagremar
31.05.2015 17:00 Azbest 3 : 2 Sloga
31.05.2015 17:00 Botunje 2 : 0 Šumadija 1934
31.05.2015 17:00 Kremenac 0 : 0 Zastava
31.05.2015 17:00 Hajduk 3 : 7 Srbija
31.05.2015 17:00 21. oktobar 6 : 1 Košutnjak
31.05.2015 17:00 Kutlovo 2 : 2 Seljak
31.05.2015 17:00 Roham 6 : 1 Budućnost
31.05.2015 17:00 1.Oktobar 3 : 2 Bega
31.05.2015 17:00 Olimpija 4 : 4 Terekves
31.05.2015 17:30 Morava 1949 : Sloga 1948 (M)
31.05.2015 17:30 Supovac : Mladost 1954 (DM)
31.05.2015 17:30 Stevan Nešticki : AZ Borac 2014
31.05.2015 17:30 Čegar 2013 (K) : Mramor 1927
31.05.2015 17:30 Delijski Vis : Sečanica
31.05.2015 17:30 Mladost (DK) : Čegar 1946 (DM)
31.05.2015 17:00 Institut 3 : 0 Obilić
31.05.2015 17:00 Borac (P) 5 : 2 BUSK
31.05.2015 17:00 Šumadinac (B) 4 : 0 Posavac
31.05.2015 17:00 Dunavac (D) 0 : 3 OFK Crvenka
31.05.2015 17:00 Pionir 4 : 0 Rekreativo 011
31.05.2015 Sloga 2 : 3 Lajkovac
31.05.2015 Strmovo 1968 0 : 2 Ratkovac
31.05.2015 17:30 Glumač 2 : 1 Avijatičar
31.05.2015 17:30 Lazarica 2 : 0 Trešnjica
31.05.2015 17:30 Bakionica 3 : 2 Ježevica
31.05.2015 17:30 Plavi Tok 0 : 2 Borac
31.05.2015 17:30 Savinac 1933 7 : 0 Pobeda
31.05.2015 17:30 Sečica 4 : 1 Gorobilje
31.05.2015 17:30 Duškovci 4 : 1 Dobrinjac
31.05.2015 17:00 Ozrem PMH 3 : 0 Mladi rudar
31.05.2015 17:00 Šilopaj 5 : 2 Takovski Ustanak
31.05.2015 17:00 Omladinac 1 : 3 Majdan
31.05.2015 17:00 Šumadija 1 : 0 Jablanica
31.05.2015 17:00 Brezak 6 : 1 Mladost 09
31.05.2015 17:30 Smedovac 1 : 0 OFK Tamnič
31.05.2015 17:30 Graničar 0 : 3 BSK 1934
31.05.2015 17:30 Srbovo 3 : 0 Ratar
31.05.2015 17:30 Polet 4 : 2 Kovilovo
31.05.2015 11:00 Malajnica 2 : 3 Miloševo
31.05.2015 17:30 Jerma 4 : 0 Pobeda
31.05.2015 17:30 Temac 4 : 0 Rongo Siti
31.05.2015 17:30 Lokomotiva 2 : 0 Veliki Suvodol
31.05.2015 17:30 Sloga 0 : 3 Mladost
31.05.2015 17:30 Dušan Silni 4 : 1 Žednik
31.05.2015 17:30 Solid 2 : 4 Elektrovojvodina
31.05.2015 17:30 Bikovo 2 : 1 Udarnik
31.05.2015 17:30 Bratstvo 5 : 1 Čantavir
31.05.2015 17:30 Lokomotiva 1 : 1 Hajduk
31.05.2015 17:00 Kladušnica 5 : 2 Velika reka
31.05.2015 17:00 Lokomotiva 3 : 2 Egeta
31.05.2015 17:00 Velika Vrbica 1 : 3 Mala Vrbica
31.05.2015 17:00 Omladinac 0 : 0 Napredak
31.05.2015 17:00 Gunjevac 2 : 4 OFK Stublenica
31.05.2015 17:00 Polet 4 : 4 Proleter
31.05.2015 17:00 Omladinac 0 : 0 Polet
31.05.2015 17:00 Stepanje 4 : 0 Crvena Jabuka
31.05.2015 17:00 Kosovo 0 : 1 Deli Jovan
31.05.2015 17:00 Lovac 3 : 2 Polet 1959
31.05.2015 17:30 Jedinstvo 1 : 0 Sloga
31.05.2015 17:30 Radnički 1 : 2 Gradina
31.05.2015 17:30 Jelica 4 : 2 Dedinje Junajted
31.05.2015 11:00 Prilike 0 : 2 Vrelo
31.05.2015 17:00 BSK 5 : 3 Karađorđe
31.05.2015 17:00 Mladost (R) 2 : 1 Crvena zvezda
31.05.2015 17:00 Mladost MG 2 : 1 Pobeda
31.05.2015 17:00 Bare 3 : 0 Lokomotiva
31.05.2015 17:00 Kusovac 1 : 2 Grivac
31.05.2015 17:00 Kotlenik 3 : 5 Beli Orlovi
31.05.2015 17:00 Sloga 3 : 0 Marjan
31.05.2015 16:30 Petrijevac 4 : 0 Omladinac (S)
31.05.2015 16:30 Lunjevac 3 : 3 Drugovac
31.05.2015 17:00 Pobeda 3 : 0 Mićunovo
31.05.2015 17:00 Njegoš B 0 : 3 Sokolac
31.05.2015 17:00 Sloga 2 : 0 Palilulac
31.05.2015 17:00 Sloboda 2013 4 : 1 Rtanj
31.05.2015 17:30 Jevremovac 4 : 0 Galeb
31.05.2015 17:30 Karađorđe 1 : 1 Pričinović
31.05.2015 17:30 Vojvoda Stepa Stepanović 3 : 0 Sloga Trgošped
31.05.2015 17:30 Vlašić 3 : 3 Cerić
31.05.2015 17:30 Mladost (Z) 1 : 2 Volujac
31.05.2015 17:30 Radnički (K) 3 : 4 Dobrava
31.05.2015 17:30 Mrovska 3 : 0 Sloga (K)
31.05.2015 18:00 Pobeda 4 : 1 Jedinstvo (O)
31.05.2015 18:00 Hajduk 3 : 1 Omladinac
31.05.2015 18:00 Vinogradar 3 : 0 Vitorul
31.05.2015 18:00 Banat 0 : 1 Karaš (K)
31.05.2015 17:00 Metalac 4 : 2 Sloga (D)
31.05.2015 17:00 Dunavac 0 : 2 Napredak (P)
31.05.2015 17:00 Stig 1955 2 : 4 Proleter
31.05.2015 17:00 Pobeda 7 : 1 Napredak 1947
31.05.2015 17:00 Ljubičevo 0 : 3 Zemljoradnik
31.05.2015 17:00 Sloga (L) 2 : 1 Sopot
31.05.2015 11:00 Krnule 09 1 : 1 Sloga (R)
31.05.2015 17:30 Skupljen 2013 1 : 1 Petrovac 74
31.05.2015 17:30 Hajduk 2 : 2 Torpedo
31.05.2015 17:30 Mladost (B) 2 : 1 Verko
31.05.2015 11:00 Zablaće 3 : 0 Pocerina
31.05.2015 11:00 Mladost (S) 4 : 2 Grušić
31.05.2015 17:30 Budućnost (L) 10 : 0 Popovac
31.05.2015 17:30 OFK Borac 1 : 2 Omladinac
31.05.2015 17:30 Omladinski 5 : 0 Zlatica Taun
31.05.2015 17:30 Heroj 1 : 0 Radnik
31.05.2015 17:30 ISK Izvor 2 : 0 Jedinstvo
31.05.2015 Vlasina 2014 1 : 6 Grdanica 024
31.05.2015 Sremski vitezovi 2 : 9 Fruškogorac
31.05.2015 Mladost (B) 3 : 0 Polet
31.05.2015 Sremac 4 : 1 27. Oktobar
31.05.2015 OFK Kraljevci 2 : 4 Jedinstvo
31.05.2015 Borac 4 : 3 Planinac
31.05.2015 Vojvodina 0 : 2 Sloga
31.05.2015 Car Uroš 6 : 2 Mladost (P)
31.05.2015 Veternica 1926 0 : 3 Atletiko
31.05.2015 BSK 3 : 0 Rudar 1973
31.05.2015 Real 3 : 0 Veliko Trnjane
31.05.2015 11:00 Tolisavac - VT 4 : 1 DB Junajted
31.05.2015 17:30 Bratstvo 1 : 2 Krasava
31.05.2015 17:30 Graničar 4 : 1 Mladost
31.05.2015 17:30 Vitez 2 : 4 Lovac
31.05.2015 17:30 Sloboda 5 : 1 Srem
31.05.2015 17:30 Sremac 4 : 1 Šumar
31.05.2015 17:30 Sloven 2 : 5 Kameni
31.05.2015 Fruškogorac 1 : 2 Sloga
31.05.2015 Polet 2 : 2 Borac (S)
31.05.2015 Borac (J) 2 : 2 Dunav
31.05.2015 17:00 Grgurevci 3 : 4 Sremac
31.05.2015 17:00 BSK 3 : 0 Borac (VR)
31.05.2015 17:00 Srem 3 : 0 Sloga (Z)
31.05.2015 17:00 Sloga (Č) 4 : 0 Borac (R)
31.05.2015 17:00 OFK Bosut 0 : 0 Sloboda
31.05.2015 17:00 Mitros 7 : 1 Napredak
31.05.2015 17:30 OFK Bačinci 3 : 0 Borac
31.05.2015 17:30 OFK Bingula 8 : 1 Bratstvo
31.05.2015 17:30 Sremac 3 : 0 Graničar
31.05.2015 17:30 Napredak 0 : 0 OFK Bikić
31.05.2015 17:30 Hajduk 1 : 1 Omladinac (M)
31.05.2015 17:30 Jednota 3 : 3 Jedinstvo
31.05.2015 17:30 Sinđelić 0 : 3 Omladinac (B)
31.05.2015 11:00 Bujačić 4 : 1 Paune
31.05.2015 17:00 Mladi radnik 1 : 0 Žabari
31.05.2015 17:00 Dupljaj 2 : 4 OFK Povlen
31.05.2015 17:00 Lukavac 2 : 1 Kotešica
31.05.2015 17:00 Rakac Stave 5 : 0 Zadrugar
31.05.2015 17:00 BSK 5 : 0 7. juli
31.05.2015 17:00 Burovac 0 : 3 Sloga 1952
31.05.2015 17:30 Musina reka 2 : 0 BSK 2014
31.05.2015 17:30 Progorelica 3 : 1 Mlada krila
31.05.2015 17:30 Žiča 1 : 2 Studen Vitez
31.05.2015 17:30 Omladinac 0 : 3 Mladost
31.05.2015 17:30 Borac 5 : 0 Jedinstvo
31.05.2015 17:30 Zgodačica 1 : 4 Jovo Kursula
31.05.2015 17:30 Mladost 1981 1 : 3 Miločajac
31.05.2015 17:30 Šantarovac 1 : 0 Jedinstvo
31.05.2015 17:30 Morava (R) 1 : 5 Omladinac
31.05.2015 17:30 OFK Borac 3 : 1 Sloboda
31.05.2015 17:30 Osaonica 4 : 0 Partizan (M)
31.05.2015 17:30 Trnava 4 : 3 Kolonija
31.05.2015 Luk 3 : 1 Mladost (G)
31.05.2015 Hajduk 5 : 0 Jelav
31.05.2015 17:00 Jugovići 2 : 1 Borjak 2013
31.05.2015 17:30 Vinogradar 1 : 1 Morava
31.05.2015 11:00 Mladost (O) 9 : 1 Šumice
31.05.2015 11:00 Napredak (BP) 3 : 5 Mladost (MM)
31.05.2015 11:00 Bair 3 : 0 Sloboda
31.05.2015 17:00 Karadjordje 2013 1 : 2 Mladost (CK)
31.05.2015 17:00 Šumadija 6 : 2 Napredak
31.05.2015 17:00 Mladost (B) 0 : 2 Meteor
31.05.2015 17:00 Borac 2 : 3 Sloga 1980
31.05.2015 17:00 Rad 1974 1 : 2 Mladost 1976
31.05.2015 17:00 Belfast 5 : 2 Jugovići 1976
31.05.2015 11:00 Maovi 3 : 5 Metaloplastika
31.05.2015 11:00 Torpedo 1924 3 : 0 POFK Letnjikovac
31.05.2015 17:00 Udarnik 6 : 0 Napredak
31.05.2015 17:00 Proleter 3 : 0 Budućnost
31.05.2015 17:00 Jedinstvo 5 : 2 Pomoravlje
31.05.2015 Čarapan 1 : 0 Meševo
31.05.2015 Kruševica 0 : 6 Mladost VPD
31.05.2015 Konjuh 2 : 2 Gaglovo
31.05.2015 Rasinac 0 : 3 Vratare
31.05.2015 Srnje 3 : 2 Padež
31.05.2015 17:30 Pepeljevac 1947 2 : 1 Modrica
31.05.2015 17:30 Polet (K) 1 : 1 Zdravinje
31.05.2015 17:30 Štitari 3 : 4 Trmčari
31.05.2015 17:30 Polet (Š) 4 : 1 Vitanovac 08
31.05.2015 17:00 Polet 1 : 0 Šumadija
31.05.2015 Mladost (R) 2 : 3 Garevina
31.05.2015 Vražogrnac 2 : 1 OFK Gnjila
31.05.2015 Mladi Gorani 3 : 1 Baštovan
31.05.2015 17:00 Borac 3 : 6 OFK Mladenovac
31.05.2015 17:00 Sloga 2 : 0 Šepšin
31.05.2015 17:00 Napredak (D) 0 : 3 Napredak (M)
31.05.2015 17:00 Šumadija 1962 3 : 0 Markovac
31.05.2015 16:30 Polet 2 : 0 Sloga
31.05.2015 16:30 Mladost Virine 2 : 6 Budućnost
31.05.2015 16:30 Supska 1 : 1 Krušar
31.05.2015 17:30 Budućnost 2 : 2 Mladi Radnik
31.05.2015 17:30 Sindjelić 6 : 3 Jedinstvo
31.05.2015 Radnički 1 : 0 Rudar
31.05.2015 Mladost (BS) 1 : 1 Mladost (R)
31.05.2015 Ljubić 3 : 1 Liješće
31.05.2015 Mladost 6 : 1 Župa Superpetrol
31.05.2015 Omarska 3 : 2 Jedinstvo
31.05.2015 Laktaši 2 : 1 BSK
31.05.2015 Sloga 5 : 3 Modriča
31.05.2015 Borac (KD) 1 : 0 Borac (Š)
31.05.2015 Mineral 1 : 1 Ozren
31.05.2015 17:00 Ozren 3 : 0 Crvena zvijezda (O)
31.05.2015 17:00 Posavina 0 : 5 Skugrić
31.05.2015 17:00 Budućnost 6 : 2 Naša krila
31.05.2015 17:00 Pridjel 4 : 1 Trebava
31.05.2015 17:00 Rudanka 6 : 1 Crvena zvijezda (G)
31.05.2015 17:00 Vranjak 5 : 0 Polet 1926
31.05.2015 17:00 Željezničar 6 : 1 Hajduk
31.05.2015 Džaja 4 : 6 Omladinac
31.05.2015 Borac 1926 1 : 2 Borac (ID)
31.05.2015 Polet Krajišnik 3 : 2 Čelinac
31.05.2015 Gorica 4 : 3 Krajina
31.05.2015 Rekreativo 5 : 4 Šnjegotina
31.05.2015 Željezničar 5 : 0 Vrbas
31.05.2015 17:00 Zadrugar 2 : 2 Kladari Gornji
31.05.2015 17:00 Mladost (D) 1 : 3 Rudar
31.05.2015 17:00 Sloboda 4 : 2 Pelagićevo
31.05.2015 17:00 Crkvina 6 : 2 Mladost (T)
31.05.2015 17:00 Borac 7 : 1 Zvijezda
31.05.2015 17:00 Sloga (J) 2 : 1 Bratstvo
31.05.2015 17:00 Sloga (DP) 3 : 1 Ukrina
31.05.2015 17:30 Mladost (B) 5 : 2 Jablanica
31.05.2015 17:30 Kozara 2 : 2 Tamaris
31.05.2015 17:30 Biseri 5 : 3 Borac (Š)
31.05.2015 17:30 Mladi Krajišnik 4 : 0 Torpedo
31.05.2015 17:30 Sloga DIPO 6 : 0 Milan
31.05.2015 17:30 Mladost (G) 5 : 0 Ratar
31.05.2015 Željezničar 2 : 7 Kozara
31.05.2015 Sloga 4 : 3 Radnik Urije
31.05.2015 Brzi 2 : 3 Bratstvo
31.05.2015 Mrakovica 4 : 1 Knežopoljac
31.05.2015 Gomjenica 0 : 2 Slaven
31.05.2015 Plamen 2 : 1 Berek 1975
31.05.2015 Akademac-UIS 3 : 0 BUK
31.05.2015 Partizan 3 : 0 Sloga 94
31.05.2015 Sloboda 6 : 5 Međaši
31.05.2015 Drina Amajlije 6 : 0 Priboj
31.05.2015 BSK Ledinci 1 : 1 Novo Doba
31.05.2015 17:00 Semberija 2 : 1 Balatun
31.05.2015 17:00 Jedinstvo 3 : 1 Magnojević 01
31.05.2015 Rasavci 3 : 0 Blatna
31.05.2015 Rudar 4 : 0 Moštanica
31.05.2015 Svodna 3 : 1 Podgrmeč
31.05.2015 Omladinac 0 : 4 Partizan
31.05.2015 Kiseljak 0 : 5 Radnik
31.05.2015 17:30 Bratstvo 2 : 2 Crni vrh
31.05.2015 17:30 Studenac 1 : 1 Crvena zemlja
31.05.2015 17:30 Biseri 1 : 5 Kladari
31.05.2015 17:30 Budućnost 3 : 3 Vrbas
31.05.2015 Crvena zvijezda 2 : 1 Jugović
31.05.2015 Grčica 2 : 1 Obilić
31.05.2015 Mladost (L) 2 : 1 Krbeti
31.05.2015 Sava 04 2 : 2 Sveti Jovan
31.05.2015 Brezik 5 : 0 Mladost 2003
31.05.2015 Gredice 2 : 1 Mladost (T)
31.05.2015 17:00 Omladinac 3 : 0 Mladost (S)
31.05.2015 Zadrugar 3 : 2 Bobetino Brdo
31.05.2015 Borac 1 : 3 Sloboda
31.05.2015 Jedinstvo 5 : 1 Budućnost Red Star
31.05.2015 Čelik 2 : 5 Slijepčevići
31.05.2015 Mladost 2 : 1 OFK Dragoševac
31.05.2015 Belica 1 : 1 Crnovršanin
31.05.2015 Oniks 0 : 3 Hajduk
31.05.2015 17:00 Napredak 0 : 5 Spartak
31.05.2015 17:00 Trijumf 1 : 1 Sloga Radnički
31.05.2015 17:00 Vojvodina 3 : 5 Požarevac
31.05.2015 11:00 Metalac 2 : 1 Jagodina
31.05.2015 11:00 Spartak : Crvena zvezda
31.05.2015 11:00 BSK Borča 4 : 0 Vojvodina
31.05.2015 12:00 Novi Pazar 1 : 0 Radnički 1923
31.05.2015 15:30 OFK Beograd 3 : 1 Radnički (N)
31.05.2015 Car Konstantin 1 : 3 Dinamo
31.05.2015 09:00 Internacional 4 : 1 Sinđelić
31.05.2015 10:00 Mladenovac 0 : 3 Voždovac
31.05.2015 10:00 Brodarac 2 3 : 0 BASK
31.05.2015 17:00 Lokomotiva 5 : 0 PKB
31.05.2015 17:30 Radnički (NB) 1 : 2 Radnički (O)
31.05.2015 12:00 Sloga 1 : 2 Jagodina
31.05.2015 11:00 Spartak : Crvena zvezda
31.05.2015 11:00 Zemun 1 : 1 Vojvodina
31.05.2015 13:30 Rad 1 : 1 Čukarički
31.05.2015 13:00 OFK Beograd 0 : 2 Radnički (N)
31.05.2015 Kiker 1 : 0 Vrnjačka Banja
31.05.2015 11:00 Sloga 2 : 2 Dinamo
31.05.2015 13:00 Olimpia 3 : 0 Obilić
31.05.2015 12:00 Zvezdara 1 : 6 Balkan
31.05.2015 12:30 Brodarac1947 0 : 0 Banja
31.05.2015 Palilulac 0 : 2 Real Niš
31.05.2015 10:00 Železnik Lasta 2 : 2 Budućnost (D)
31.05.2015 13:00 Grafičar 0 : 17 Bežanija
31.05.2015 11:00 Radnički (P) : SFS Borac
31.05.2015 11:00 Dinamo : Red Star
31.05.2015 11:00 Sloga : Napredak
31.05.2015 11:00 Radnički (N) : Bor
31.05.2015 10:00 Potisje 1 : 4 Horgoš 1911
31.05.2015 10:00 Čoka 6 : 1 Tornjoš
31.05.2015 10:00 Sloga 8 : 2 Slavija
31.05.2015 10:00 Karaš (J) 0 : 3 Sloga
31.05.2015 16:00 Radnički 1927 6 : 3 Partizan (U)
31.05.2015 13:00 Vulturul 0 : 15 Vršac
31.05.2015 11:00 Budućnost (A) 7 : 3 Ševac
31.05.2015 10:00 Jugoslavija 0 : 7 Dinamo
31.05.2015 10:00 Smederevo 1924 4 : 3 Dolina
31.05.2015 10:00 Borac (S) 5 : 1 Borac (P)
31.05.2015 10:00 Stenli 10 : 2 Polet
31.05.2015 10:00 Vršac United 3 : 0 Dinamo 1945
31.05.2015 11:00 Mika Antić 2 : 4 BSK Bavanište
31.05.2015 10:00 Banat 4 : 0 Borac
31.05.2015 11:00 Hajduk 0 : 2 Provo
31.05.2015 10:00 Vinča 4 : 1 Avala
31.05.2015 12:30 Lepušnica 0 : 6 Beograd 1929
31.05.2015 13:00 Trudbenik 1 : 2 PKB
31.05.2015 17:00 PKB Kovilovo 2 : 0 Crvena Zvezda MML
31.05.2015 11:00 Spartak '02 4 : 2 Arena Su
31.05.2015 10:00 Obilić 0 : 6 Senta
31.05.2015 Tutin 5 : 2 Bane
31.05.2015 11:00 Čukarički 1 : 0 Crvena zvezda
31.05.2015 11:30 Partizan 4 : 1 Zemun
31.05.2015 10:00 Srem Jakovo 1 : 2 Šumadinac
31.05.2015 09:00 Radnicki (NB) 2 : 1 IMT
31.05.2015 12:00 Tempo 15 : 1 Milutinac
31.05.2015 10:00 Balkan 2 : 0 Crvena Zvezda MML

Rukomet

31.05.2015 18:00 Hajduk 41 : 33 Potisje Pleteks
31.05.2015 20:30 Srem Sm 42 : 27 Sivac 69
31.05.2015 20:00 Mačva 33 : 34 Umčari
31.05.2015 18:00 Gaj 16 : 46 Mladost (V)
31.05.2015 19:00 Grafičar (B) 34 : 31 Prigrevica
31.05.2015 Mladost (NP) 21 : 30 Kučevo

Ragbi 13

31.05.2015 17:00 Dorćol 62 : 28 Radnički (NP)

Američki fudbal

31.05.2015 16:00 Wild Boars Kragujevac 45 : 7 Panthers Pančevo
31.05.2015 15:00 GAT Dukes Novi Sad 56 : 16 Imperatori Niš
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu