XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 399 utakmica za dan
Subota, 30 Maj 2015

Fudbal

30.05.2015 17:00 Loznica 0 : 0 Sloga (P)
30.05.2015 17:00 Šumadija 1903 3 : 2 Polet
30.05.2015 17:00 Šumadija 8 : 1 Rudar
30.05.2015 17:00 Smederevo 1924 1 : 3 Budućnost Krušik 2014
30.05.2015 17:00 Jedinstvo 2 : 2 Pobeda
30.05.2015 17:30 Tabane 1970 3 : 0 Radan
30.05.2015 17:00 Dunav 2 : 0 Dinamo
30.05.2015 17:00 ČSK Pivara 3 : 1 Radnički (SM)
30.05.2015 17:00 Sloga 1 : 1 Dolina
30.05.2015 17:00 Banat 6 : 1 Radnički (S)
30.05.2015 17:00 Cement 4 : 4 Senta
30.05.2015 17:00 Radnički (Š) 4 : 1 Tekstilac
30.05.2015 17:00 Bačka 1901 3 : 0 Vršac
30.05.2015 17:00 Radnički (NP) 3 : 0 PIK Prigrevica
30.05.2015 17:00 Takovo 3 : 0 Rudar (Baljevac)
30.05.2015 17:00 Sloboda 1 : 0 Braća Vuković
30.05.2015 17:00 Metalac 1 : 0 Slavija
30.05.2015 17:00 Omladinac 4 : 2 Partizan
30.05.2015 17:00 Gruža 1 : 2 Sloboda
30.05.2015 17:00 Sevojno 1 : 1 Polimlje
30.05.2015 17:00 Jedinstvo 1945 2 : 3 Sloga 1940
30.05.2015 17:00 Radnički (V) 1 : 1 Zadrugar
30.05.2015 17:00 Ribnica 3 : 1 Radnički Stobeks
30.05.2015 17:30 FUD 0 : 0 Temnić 1924
30.05.2015 17:30 SFS Borac 3 : 1 Jedinstvo (M)
30.05.2015 17:30 Rudar (B) 1 : 0 Rudar Alpos
30.05.2015 17:30 Dunav 3 : 0 Pukovac
30.05.2015 17:30 Rudar (P) 3 : 2 Rtanj
30.05.2015 17:30 BSK Bogovina 2 : 1 Bukovik
30.05.2015 17:30 Brestovac 1946 0 : 3 Napredak
30.05.2015 17:30 Svrljig 3 : 0 Bučje
30.05.2015 17:30 SFK Moravac 3 : 6 Lužnica
30.05.2015 17:30 SFK Morava 1 : 3 Vlasina
30.05.2015 17:30 Pusta Reka 1 : 1 Nebeski andjeli
30.05.2015 17:30 Jedinstvo (B) 8 : 0 Bobište
30.05.2015 17:30 Balkanski 4 : 2 Sloga
30.05.2015 17:00 OFK Vrbas 5 : 0 ŽAK
30.05.2015 17:00 Preporod 1 : 1 Srbobran
30.05.2015 17:00 OFK Odžaci 3 : 1 Tisa
30.05.2015 17:00 Tavankut 5 : 2 Jadran
30.05.2015 17:00 TSC 3 : 0 Borac
30.05.2015 10:00 Subotica 1 : 1 Zadrugar
30.05.2015 17:00 Mladost (T) 1 : 3 OFK Mladost APA
30.05.2015 17:00 Polet 2 : 1 Bačka (P)
30.05.2015 17:00 Borac (Sakule) 4 : 0 Radnički (S)
30.05.2015 17:00 Vršac United 0 : 1 Radnički (K)
30.05.2015 17:00 Jedinstvo (NB) 3 : 3 Jedinstvo (BK)
30.05.2015 17:00 Borac (Starčevo) 2 : 1 Sloboda
30.05.2015 17:00 Kozara 4 : 2 Mladost (L)
30.05.2015 17:00 Budućnost 0 : 1 Sloga
30.05.2015 17:00 Železničar 7 : 1 Crvena Zvezda (RS)
30.05.2015 17:00 OFK Kikinda 1 : 3 Proleter
30.05.2015 17:00 Lokomotiva 5 : 0 Lepušnica
30.05.2015 17:00 Radnički (NB) 2 : 3 Grafičar
30.05.2015 17:00 Zvezdara 4 : 0 Boleč
30.05.2015 17:00 Balkan Mirijevo 3 : 1 Stepojevac Vaga
30.05.2015 17:00 Sremčica 4 : 1 Vrčin
30.05.2015 17:00 Crvena zvezda 3 : 1 Baćevac
30.05.2015 17:00 PKB 4 : 0 Jedinstvo
30.05.2015 17:30 Radnički 2 : 1 Granit
30.05.2015 17:30 Pazar Juniors 2011 5 : 2 Gruža
30.05.2015 17:30 Goč 1 : 0 Radnik
30.05.2015 17:00 Borac 3 : 1 Jadran
30.05.2015 17:00 Sloboda 1 : 0 Vinogradi DB
30.05.2015 17:00 Sloga (D) 0 : 0 Ćava
30.05.2015 17:00 Budućnost 3 : 1 Polet
30.05.2015 17:00 Junior Novo Naselje 0 : 0 Kačer
30.05.2015 17:00 Rubribreza 2 : 1 Tulari
30.05.2015 17:00 OFK Jabučje 3 : 3 Joševa
30.05.2015 17:00 Banjani 4 : 1 Pepeljevac
30.05.2015 17:30 Gučevo 3 : 2 Lipolist
30.05.2015 17:30 Mačva 2005 2 : 1 Hajduk Stanko
30.05.2015 17:00 Aranđelovac 4 : 1 Banja
30.05.2015 17:00 Karađorđe 3 : 2 Vinča
30.05.2015 17:00 Đerdap 3 : 0 Zadrugar (T)
30.05.2015 17:00 Trgovački 2 : 0 Mlava (ML)
30.05.2015 17:00 Polet (SD) 5 : 1 Rudar (K)
30.05.2015 16:30 SASK 9 : 1 Budućnost (MK)
30.05.2015 16:30 Mladi borac 3 : 1 Vodice
30.05.2015 17:30 Morava 1918 8 : 0 Sloga (V)
30.05.2015 17:30 OFK Tekstilac 5 : 3 Bratstvo
30.05.2015 17:30 Jug Bogdan 3 : 1 Trbunje
30.05.2015 17:30 Blagotin 4 : 3 Šanac
30.05.2015 17:30 Tvrdjava 1 : 1 Stari Grad
30.05.2015 17:30 Bečej 1918 8 : 1 Budućnost
30.05.2015 17:30 Obilić 1 : 1 Mladost Radost
30.05.2015 17:30 Krila Krajine 3 : 0 Sutjeska
30.05.2015 17:30 Vojvodina 0 : 2 Mladost
30.05.2015 17:30 Tatra 1 : 4 Susek
30.05.2015 17:30 TSK 2 : 1 Fruškogorski partizan
30.05.2015 17:30 OFK Slavija 4 : 1 OFK Sirig
30.05.2015 17:30 Sofeks 4 : 2 Mladost
30.05.2015 17:30 Petrovaradin 0 : 2 Vinogradar
30.05.2015 17:30 Jedinstvo 4 : 2 Veternik
30.05.2015 17:30 Dinamo 0 : 3 Šajkaš 1908
30.05.2015 17:30 Proleter 0 : 3 OFK Futog
30.05.2015 17:00 Sloga 5 : 0 Omladinac (D)
30.05.2015 17:00 Graničar (G) 5 : 1 BSK
30.05.2015 17:00 Polet (K) 1 : 2 Lipar
30.05.2015 17:00 Stanišić 2 : 2 Terekveš
30.05.2015 17:00 Naftagas 2 : 3 Zadrugar
30.05.2015 17:00 Krajina 1 : 1 Napredak
30.05.2015 17:00 Mladost (Č) 4 : 2 OFK Zabrežje
30.05.2015 17:00 Radnički (R) 2 : 4 Mladost (C)
30.05.2015 17:00 Mladost (B) 2 : 0 Veliki Borak
30.05.2015 17:00 Napredak (M) 5 : 1 Borac (L)
30.05.2015 17:00 Šumadija (Š) 3 : 2 Strelac
30.05.2015 17:00 Prva Iskra 0 : 0 Budućnost (Z)
30.05.2015 17:00 Rušanj 8 : 0 Vranić
30.05.2015 17:30 Palilula 4 : 2 Naša krila 1936
30.05.2015 17:30 Knežica 2 : 4 Radnički 1924 (K)
30.05.2015 17:30 Naisus 1 : 0 Mladi radnik
30.05.2015 17:30 Budućnost 1 : 1 Vučje
30.05.2015 17:30 Spartak 1 : 0 Vladimir Durković
30.05.2015 17:30 Borac 0 : 10 Tanasko Rajić
30.05.2015 17:00 Rgotina 3 : 4 Radnički
30.05.2015 17:00 Rudar 4 : 0 ŠSK
30.05.2015 17:00 OFK Knjaz 1 : 0 Malinik
30.05.2015 17:30 Levosoje Talenat 0 : 1 Vihor
30.05.2015 17:30 OFK Alakince 3 : 2 Pavlovac
30.05.2015 17:30 Morava 3 : 1 Napredak
30.05.2015 17:30 Partizan 5 : 0 Zenit
30.05.2015 17:30 Ursule 2 : 2 Vinorača
30.05.2015 17:30 Kolare 3 : 3 Resavac
30.05.2015 17:30 Juhor 3 : 3 Crni Vrh
30.05.2015 17:30 Vinogradar 0 : 2 Mladost
30.05.2015 17:30 Blagotin 3 : 2 Kupinovac
30.05.2015 17:30 Napredak (St) 4 : 0 Javor
30.05.2015 17:30 Radnički 3 : 2 OFK Batinac
30.05.2015 17:30 Hajduk 2 : 0 Moravac
30.05.2015 17:30 Polet 1 : 0 Napredak (Sv)
30.05.2015 17:30 Rudar (P) 4 : 1 Istok 63
30.05.2015 17:30 Rudar (S) 1 : 0 Resavac
30.05.2015 17:30 Šumadija 3 : 2 Mladost (S)
30.05.2015 17:30 Grdica 5 : 0 Zvezda
30.05.2015 17:30 Bratstvo 2 : 1 Marjan MB
30.05.2015 17:30 Jedinstvo 2 : 2 Sloboda
30.05.2015 17:30 Radnički Šabački 4 : 2 Radnik
30.05.2015 17:30 Varvarin 4 : 1 Ratajac
30.05.2015 17:30 Fruškogorac 4 : 1 Borac
30.05.2015 17:30 Sremac Beomal 1 : 7 RFK NS 1921
30.05.2015 17:30 Železničar 2 : 2 Omladinac
30.05.2015 17:30 Centar 1 : 1 Čenej
30.05.2015 17:30 OFK Draževac 2 : 5 Polet (R)
30.05.2015 17:30 Jastrebac 3 : 0 Napredak 2012
30.05.2015 17:30 Vukašinovac 1 : 1 Ratar
30.05.2015 17:00 Radoje Domanović 0 : 1 Trnava
30.05.2015 17:00 Rade Milošević 4 : 1 Polet
30.05.2015 18:00 Hercegovac 0 : 0 Soko
30.05.2015 17:00 Jedinstvo (Lj) 1 : 1 Vihor
30.05.2015 17:00 Polet (V) 3 : 0 Sloga (D)
30.05.2015 17:00 Jedinstvo 1 : 6 Vojvode
30.05.2015 17:00 Stari drugari 15 : 1 Proleter
30.05.2015 17:00 Mladost 3 : 1 Popadić
30.05.2015 17:00 Gornji Lajkovac 6 : 3 Orao
30.05.2015 17:00 Šumarice 2008 2 : 2 Mladost Teferič
30.05.2015 17:00 Studenski Grad 3 : 0 OFK Petrovčić
30.05.2015 17:00 Mladi proleter 2 : 2 Sparta
30.05.2015 Nepričava 0 : 5 Mladost
30.05.2015 17:00 Ozremica 1 : 2 Velereč 94
30.05.2015 17:30 OFK Sikole 4 : 0 Samarinovac
30.05.2015 17:30 Zvezda 7 : 0 Sloboda
30.05.2015 17:00 Pontes 6 : 0 Lovćen
30.05.2015 17:00 Kalenić 2 : 1 Dimitrije Tucović
30.05.2015 17:00 Rudar 0 : 6 Tvrdojevac
30.05.2015 17:00 Graničar 3 : 0 Nacional
30.05.2015 17:00 Kastrum 2 : 3 Grlište
30.05.2015 17:00 Šljivar 0 : 3 Timok
30.05.2015 17:30 Bjelica 1 : 4 Gorušica
30.05.2015 16:30 Badljevica 1 : 3 Crvena zvezda
30.05.2015 16:30 Kolarac 0 : 3 Podunavac
30.05.2015 17:00 Tomislavci 2 : 0 Sloboda
30.05.2015 17:00 Napredak 1976 2 : 3 Mladost
30.05.2015 17:00 Bukovik 2 : 2 Slemen
30.05.2015 17:00 Hajduk 3 : 0 Omladinac
30.05.2015 17:30 Mladost (PP) 2 : 1 Trešnjevka
30.05.2015 17:00 OFK Stajićevo 3 : 0 Tamiš
30.05.2015 17:00 Proleter 8 : 0 Sloga
30.05.2015 17:00 Jedinstvo 2 : 0 Mladost
30.05.2015 17:00 MSK 2 : 0 Zlatica
30.05.2015 17:30 Sloga 1949 1 : 2 Mladost 2013
30.05.2015 17:30 Rankovac 2 : 0 Bojić
30.05.2015 17:30 OFK Varna 6 : 1 Sinošević
30.05.2015 17:30 Buljane 1 : 0 Mladost
30.05.2015 Nomanica 0 : 4 Badince
30.05.2015 OFK Bobište 3 : 1 Jašunja
30.05.2015 Jedinstvo 2 : 3 Ofk Bratstvo
30.05.2015 Gornje Krajince 0 : 3 Napredak
30.05.2015 Milanovo 2 : 2 Radnik 2013
30.05.2015 17:00 Brđanac 1 : 3 Mali korak
30.05.2015 17:00 Soko 3 : 2 Omladinac B
30.05.2015 17:00 Dobrnje 3 : 3 Laolac
30.05.2015 17:00 Trešnjevica 3 : 2 Prvi srpski ustanak II
30.05.2015 17:00 Gorski car 0 : 3 Tulež
30.05.2015 17:00 Vrbica 0 : 6 Šamot
30.05.2015 17:00 Brezovac 4 : 0 Venčani
30.05.2015 Rudar 1 : 0 Vidojevica
30.05.2015 Granit 3 : 1 Mladost (DD)
30.05.2015 TE Gučevo 3 : 1 Prva Iskra
30.05.2015 17:00 Sloboda 1948 4 : 0 Topoljak
30.05.2015 17:00 Rujišnik 4 : 1 Stevka Božurevka
30.05.2015 17:00 Stara Čaršija 0 : 0 Omladinac
30.05.2015 17:00 Mladost 2 : 1 Kamenorezac 76
30.05.2015 18:00 Naša Krajina 3 : 0 Janošik
30.05.2015 18:00 Graničar 3 : 0 Sloga
30.05.2015 18:00 Solunac 1 : 5 Crvena Zvezda
30.05.2015 17:00 Badnjevac 3 : 5 Feniks
30.05.2015 17:30 Culjković 5 : 6 Zadrugar
30.05.2015 17:30 Napredak (Š) 1 : 6 Sloga
30.05.2015 17:30 Dušan Silni 3 : 2 Korman
30.05.2015 17:30 OFK Jelen 3 : 0 Jedinstvo
30.05.2015 17:30 Miloš Pocerac 2013 5 : 1 Mladost
30.05.2015 17:00 Mladost 4 : 3 BSK
30.05.2015 Mladost 4 : 2 OFK Homolje
30.05.2015 OFK Selište 0 : 3 Zadrugar
30.05.2015 Borac 3 : 0 Mlava
30.05.2015 Jasenovac 7 : 0 Best
30.05.2015 Zvezda 3 : 0 Laznica
30.05.2015 Pasjak 3 : 1 Globoder
30.05.2015 17:30 Lipovac 2 : 3 Grkljane
30.05.2015 17:30 Drugari 1 : 6 Zmajevac
30.05.2015 17:30 Bukovica 6 : 3 Jablanica
30.05.2015 17:00 Stig (C) 9 : 0 Stig (MC)
30.05.2015 17:00 Kobilje 1 : 4 Radnik
30.05.2015 17:00 Šumadinac 3 : 6 Beočić
30.05.2015 17:00 Mladost 2 : 3 Goša
30.05.2015 17:30 Rudar 4 : 1 Berane
30.05.2015 17:30 Mladost 0 : 3 Mogren
30.05.2015 17:30 Budućnost 3 : 0 Zeta
30.05.2015 17:30 Sutjeska 1 : 1 Bokelj
30.05.2015 17:30 Lovćen 2 : 0 Mornar
30.05.2015 17:30 Grbalj 3 : 1 OFK Petrovac
30.05.2015 17:30 Iskra 2 : 0 Bratstvo
30.05.2015 17:30 Dečić 2 : 0 Arsenal
30.05.2015 17:30 Igalo 0 : 1 Ibar
30.05.2015 17:30 Kom 1 : 6 Zabjelo
30.05.2015 17:30 Cetinje 5 : 4 Jezero
30.05.2015 17:30 Jedinstvo 0 : 0 Radnički
30.05.2015 17:00 Drina 0 : 0 Slavija
30.05.2015 17:00 Široki Brijeg 1 : 1 Zrinjski
30.05.2015 17:00 Olimpic 2 : 3 Radnik
30.05.2015 17:00 Čelik 1 : 1 Željezničar
30.05.2015 17:00 Travnik 2 : 0 Vitez
30.05.2015 17:00 Sarajevo 3 : 1 Sloboda
30.05.2015 17:00 Mladost 1 : 1 Zvijezda Gradačac
30.05.2015 17:00 Velež 1 : 0 Borac
30.05.2015 17:00 Vlasenica 5 : 2 Napredak
30.05.2015 17:00 Drina HE 2 : 1 Sloboda (NG)
30.05.2015 17:00 Podrinje 0 : 0 Sloboda (MG)
30.05.2015 17:00 Tekstilac 3 : 0 Leotar
30.05.2015 17:00 Krupa 3 : 0 Sutjeska
30.05.2015 17:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Kozara
30.05.2015 17:00 Mladost 1 : 3 Proleter
30.05.2015 17:00 Sloga (S) 8 : 1 Gomionica
30.05.2015 17:00 Potkozarje 3 : 1 Naprijed Horizont
30.05.2015 17:00 Lijevče 0 : 0 Budućnost
30.05.2015 17:00 Mladost (KV) 4 : 1 Ravan
30.05.2015 17:00 Dubrave 1 : 1 Mladost (S)
30.05.2015 17:00 Brdo 0 : 2 Sloga (T)
30.05.2015 17:00 Progres 3 : 2 Karanovac
30.05.2015 17:00 FSA 2 : 0 Lauš
30.05.2015 Bratstvo 2 : 2 Plamen
30.05.2015 Radnik Urije 0 : 3 Gomjenica
30.05.2015 17:00 Mašinac 2 : 1 LASK Crvena zvezda
30.05.2015 10:00 Brodarac 4 : 1 Partizan
30.05.2015 10:00 Vršac United 3 : 0 ČSK Pivara
30.05.2015 10:00 Radnički (NP) 3 : 0 ŽAK
30.05.2015 10:00 Proleter (NS) 1 : 0 Banat
30.05.2015 10:00 Radnički (SM) 4 : 0 Kabel
30.05.2015 10:00 Donji Srem 1 : 3 OFK Hajduk
30.05.2015 10:00 Vojvodina 2 : 2 Inđija
30.05.2015 Radnički (N) 2 0 : 4 Moravac Orion
30.05.2015 Timok : Borac
30.05.2015 11:00 Jedinstvo 0 : 2 Radnički (P)
30.05.2015 09:00 Zemun 1 : 0 Jedinstvo
30.05.2015 12:00 Bežanija 2 : 0 Kolubara
30.05.2015 11:30 Pobeda 3 : 0 Mladi borac
30.05.2015 16:30 Glavaš 0 : 4 Železničar
30.05.2015 16:30 Vodice 3 : 4 Budućnost
30.05.2015 14:00 Jedinstvo 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
30.05.2015 14:00 Mačva 3 : 0 Železničar
30.05.2015 11:00 Radnički 1923 2 : 4 Partizan
30.05.2015 13:00 Teleoptik 3 : 2 Mačva
30.05.2015 12:00 TSC 0 : 6 Spartak
30.05.2015 12:00 Bačka (BP) 6 : 0 Indeks
30.05.2015 12:00 OFK Hajduk 6 : 0 Vrbas
30.05.2015 12:00 Mladost Bambi 0 : 3 Kikinda
30.05.2015 12:00 Proleter 2006 2 : 3 Bečej 1918
30.05.2015 12:00 Novi Sad 4 : 1 Bačka 1901
30.05.2015 12:00 Radnički (S) 0 : 1 Vršac
30.05.2015 Rudar 3 : 0 Sloga
30.05.2015 Novi Pazar 2 : 0 Bane
30.05.2015 12:00 Radnički 3 : 1 Loznica
30.05.2015 12:00 Jedinstvo 0 : 1 Šabac
30.05.2015 12:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 4 Savacium
30.05.2015 10:00 Trudbenik 1 : 2 Siti Sport Klub
30.05.2015 10:00 Palilulac 2 : 11 Studentski Grad
30.05.2015 17:00 Mladenovac 6 : 3 PKB
30.05.2015 17:00 PKB Kovilovo 3 : 2 GSP Polet
30.05.2015 14:00 Borac Ostružnica 2 : 2 Milenium
30.05.2015 13:00 Radnički (O) 4 : 1 Novi Beograd
30.05.2015 14:00 IMT 9 : 1 Heroj 1925
30.05.2015 11:00 Baćevac 1 : 7 Sinđelić 2012
30.05.2015 09:30 Bežanija 3 : 0 Srem
30.05.2015 12:30 Zmaj 1953 2 : 4 BSK 1925
30.05.2015 11:30 BSK 9 : 0 Železnik Lasta
30.05.2015 10:00 Srem 1 : 4 Brodarac 1947
30.05.2015 10:00 IM Rakovica 11 : 0 Budućnost
30.05.2015 16:00 IMT 1 : 0 BASK
30.05.2015 10:00 FK Vojvodina 3 : 0 OFK Hajduk
30.05.2015 11:00 Timok : Kruševac
30.05.2015 11:00 Jagodina : Hajduk Veljko
30.05.2015 11:00 Real : Trstenik PPT
30.05.2015 11:00 Kopernikus Železničar : Timočanin
30.05.2015 10:00 Tisa 0 : 9 Bačka
30.05.2015 12:00 BAK 3 : 2 Borac
30.05.2015 14:00 Radnički (K) 9 : 1 BAK
30.05.2015 10:00 Železničar 7 : 0 Jedinstvo Stević
30.05.2015 09:30 Pobeda 6 : 2 Mladi borac
30.05.2015 10:00 Plana 0 : 4 Šumadija
30.05.2015 14:30 Glavaš 1 : 3 Železničar
30.05.2015 14:30 Sloga 0 : 4 Morava
30.05.2015 09:30 Napredak 9 : 1 Jedinstvo
30.05.2015 14:30 Vodice 9 : 1 Budućnost
30.05.2015 12:30 OFK Ras 6 : 2 OFK Nacional AG
30.05.2015 Tutin 1 : 1 Kosmet
30.05.2015 11:00 Subotica 3 : 0 Senta
30.05.2015 09:00 Sinđelić 1 : 1 Balkan
30.05.2015 10:00 TSC 5 : 0 Bačka 1901
30.05.2015 Zeleznicar 1 : 12 Budućnost-Krušik 2
30.05.2015 Jedinstvo 2 0 : 5 Omladinac
30.05.2015 Polet 0 : 22 Budućnost-Krušik 1
30.05.2015 Sampion 1 : 8 Jedinstvo 1
30.05.2015 Ribnica 1 : 2 OFK Osecina
30.05.2015 09:00 Voždovac 0 : 0 Rad
30.05.2015 10:00 Radnički Obrenovac 1 : 1 Bežanija
30.05.2015 13:00 BSK Borča 0 : 1 Kolubara
30.05.2015 15:00 Sindjelić 1 : 2 BASK
30.05.2015 15:30 OFK Beograd 1 : 0 Teleoptik
30.05.2015 Ada 0 : 3 Budućnost (D)
30.05.2015 10:00 Institut 4 : 1 Fer Plej 06
30.05.2015 12:30 Brodarac 0 : 1 BSK 1925
30.05.2015 15:00 Zmaj 1953 4 : 0 Dominus
30.05.2015 10:00 Sindjelić 2012 0 : 5 Studentski Grad
30.05.2015 10:00 Torlak 1 : 1 GSP Polet
30.05.2015 11:00 Atakante 1 : 3 Hajduk
30.05.2015 13:00 OLE 2 : 1 PKB Kovilovo
30.05.2015 13:00 Zvezdara 0 : 3 Internacional
30.05.2015 14:00 Rušanj 1 : 3 Poštar
30.05.2015 18:00 Lepušnica 0 : 4 Banja
30.05.2015 Dunav VS : Zemun B
30.05.2015 Sopot : Kosmaj
30.05.2015 Boleč : Vinča
30.05.2015 Vrčin : Obrenovac 1905
30.05.2015 011 B : OFK Beograd B

Košarka

30.05.2015 Partizan NIS 85 : 57 Vojvodina Srbijagas
30.05.2015 FMP 77 : 91 Crvena zvezda Telekom
30.05.2015 Konstantin 65 : 92 Mega Leks
30.05.2015 Tamiš 51 : 90 Metalac Farmakom

Rukomet

30.05.2015 19:00 Metaloplastika 34 : 29 Jugović
30.05.2015 19:00 Vojvodina 33 : 27 Spartak Vojput
30.05.2015 19:00 Kolubara 18 : 41 Železničar 1949
30.05.2015 19:00 Rudar 21 : 21 Planinka
30.05.2015 19:00 Crvena Zvezda 31 : 31 Požarevac
30.05.2015 19:00 PKB 33 : 30 Mokra Gora
30.05.2015 19:00 Vrbas 32 : 32 Morava
30.05.2015 19:00 Crvena Zvezda 32 : 27 Metalac
30.05.2015 19:00 Crvenka Jaffa 23 : 21 Sloga
30.05.2015 19:00 Dinamo 43 : 19 Jagodina
30.05.2015 19:00 Napredak 31 : 32 Zlatar
30.05.2015 19:00 Vladimirovac 28 : 25 Metalac
30.05.2015 19:00 Apatin 25 : 24 ŽSK
30.05.2015 19:00 Jedinstvo 36 : 33 Mladost
30.05.2015 19:00 Nova Pazova 22 : 27 Lavovi BP
30.05.2015 19:00 Hercegovina 28 : 30 Inđija
30.05.2015 Loznica 29 : 21 Smederevo
30.05.2015 Partizan 2 33 : 25 Sindjelić
30.05.2015 Novi Beograd 28 : 24 Bask Soko
30.05.2015 Primus 27 : 29 Rekreativo
30.05.2015 Studentski grad 27 : 31 Sloga
30.05.2015 Sportski Centar Voždovac 2012 27 : 28 Obilić
30.05.2015 19:30 Kikinda 25 : 26 Jabuka
30.05.2015 19:00 Radnički 1958 27 : 26 Somborelektro
30.05.2015 16:00 Dorćol 29 : 33 Jedinstvo 1974
30.05.2015 Prva Iskra Barič : Kosmaj
30.05.2015 17:30 Radnički 22 : 24 Zemun 1957
30.05.2015 19:00 Mladost 32 : 43 Ub
30.05.2015 18:30 Mladost 2 37 : 29 Arilje 2
30.05.2015 19:00 Mladost (O) 30 : 15 Spartak
30.05.2015 20:30 Dolovo 33 : 18 Unirea
30.05.2015 20:30 Crepaja 28 : 34 Omladinac (D)
30.05.2015 Napredak : Gradnulica
30.05.2015 Senta : Vojvoda Stepa
30.05.2015 Jedinstvo : Naftagas
30.05.2015 Partizan (H) : Crvena Zvezda 2
30.05.2015 Pančevo 34 : 20 Metalac
30.05.2015 Sloga 36 : 26 Topličanin

Američki fudbal

30.05.2015 16:00 Sirmium Legionaries SM 48 : 8 Angel Warriors Čačak
30.05.2015 14:00 SBB Vukovi Beograd 42 : 7 Indians Inđija
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.