XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 776 utakmica za dan
Nedelja, 17 Maj 2015

Fudbal

17.05.2015 16:30 Zvižd 0 : 2 Jedinstvo
17.05.2015 11:00 Polet 0 : 0 Železničar
17.05.2015 16:30 Kopaonik 2 : 0 Radan
17.05.2015 16:30 Senta 1 : 1 Radnički (NP)
17.05.2015 16:30 Dolina 2 : 1 Radnički (Š)
17.05.2015 16:30 Dunav 0 : 1 Banat
17.05.2015 11:00 Dorćol 2 : 1 Srem
17.05.2015 11:00 Hajduk 1 : 2 IMT
17.05.2015 11:00 Žarkovo 2 : 0 Turbina
17.05.2015 16:30 Slavija 1 : 2 Partizan
17.05.2015 16:30 Rudar (Bresnica) 0 : 3 Omladinac
17.05.2015 16:30 Dragačevo 0 : 0 Metalac
17.05.2015 16:30 Braća Vuković 1 : 2 Orlovac
17.05.2015 16:30 Sloboda 5 : 0 RSK
17.05.2015 16:30 Napredak 2 : 1 Morava
17.05.2015 16:30 Homoljac 1 : 2 Mihajlovac 1934
17.05.2015 16:30 Borac 4 : 0 Lepenica
17.05.2015 16:30 Basarac 4 : 0 Obilić
17.05.2015 16:30 Šumadinac (B) 3 : 0 Mladi radnik (R)
17.05.2015 16:30 Zadrugar 1 : 3 Ribnica
17.05.2015 16:30 Brezovica 3 : 0 Sloga (S)
17.05.2015 16:30 Sloga 1940 1 : 1 Radnički (V)
17.05.2015 16:30 Polimlje 1 : 1 Zlatar
17.05.2015 16:30 Župa 3 : 0 Jedinstvo (M)
17.05.2015 16:30 Kosanica 1 : 1 SFS Borac
17.05.2015 16:30 Temnić 1924 2 : 1 Juhor
17.05.2015 16:30 Lugomir 2 : 2 Rembas
17.05.2015 16:30 Dragocvet 1 : 2 FUD
17.05.2015 16:30 Rudar Alpos 3 : 2 Bučje
17.05.2015 16:30 Bukovik 6 : 1 Kablovi
17.05.2015 16:30 Pukovac 0 : 0 BSK Bogovina
17.05.2015 16:30 Bobište 1 : 5 BSK Bujanovac
17.05.2015 16:30 Sloboda 2 : 0 Balkanski
17.05.2015 16:30 Vlasina 1 : 2 Jedinstvo (B)
17.05.2015 16:30 Budućnost 4 : 2 Crvena zvezda
17.05.2015 10:00 Kabel 1 : 2 Kupinovo
17.05.2015 16:30 Ljukovo 3 : 2 Hajduk
17.05.2015 16:30 LSK Laćarak 3 : 0 Borac
17.05.2015 16:30 Zadrugar 6 : 1 Bačka (P)
17.05.2015 16:30 Tisa 3 : 0 Subotica
17.05.2015 16:30 Preporod 1 : 1 OFK Odžaci
17.05.2015 16:30 Borac (Sakule) 4 : 1 Borac (Starčevo)
17.05.2015 16:30 Zvezdara 3 : 2 Lokomotiva
17.05.2015 10:00 Železničar 0 : 2 Grafičar
17.05.2015 16:30 PKB 0 : 0 Vrčin
17.05.2015 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Baćevac
17.05.2015 17:30 Kraljevo Hajduk 0 : 1 Ribnica
17.05.2015 17:30 Ibar 1 : 1 Budućnost
17.05.2015 17:30 Radnički 0 : 0 Lazac
17.05.2015 17:30 Mataruge 0 : 2 Karađorđe
17.05.2015 17:30 OFK Ras 4 : 2 Gruža
17.05.2015 17:30 Borac 3 : 1 Radnik
17.05.2015 16:30 Šumadinac 4 : 2 Arsenal
17.05.2015 16:30 Kolonija 3 : 0 Maršić
17.05.2015 16:30 Korićani 2 : 2 Sušica
17.05.2015 16:30 Višesava 2 : 1 Jedinstvo
17.05.2015 16:30 Železničar 12 : 2 Jasen
17.05.2015 16:30 Crnokosa 1 : 1 GP Zlatibor
17.05.2015 11:00 Ariljska rampa 5 : 0 Napredak
17.05.2015 16:30 Perućac 6 : 1 Prvi partizan
17.05.2015 16:30 Čajetina 0 : 2 Polet
17.05.2015 16:30 OFK Divci 0 : 0 Tulari
17.05.2015 16:30 Tešnjar 1 : 1 ZSK
17.05.2015 17:00 Antimon 1 : 3 Sindjelić
17.05.2015 17:00 Podrinje 2 : 4 Mladost (P)
17.05.2015 17:00 Borac (L) 0 : 0 Jedinstvo (Š)
17.05.2015 17:00 BMR Petlovača 3 : 1 Jedinstvo (MZ)
17.05.2015 17:00 Hajduk Stanko 2 : 3 Drina
17.05.2015 16:30 Šumadinac (S) 2 : 4 Šumadinac (N)
17.05.2015 16:30 Šatornja 3 : 1 BSK
17.05.2015 16:30 Partizan (D) 5 : 3 Banja
17.05.2015 16:30 Junkovac 3 : 2 Vinča
17.05.2015 10:00 Šumadija 5 : 2 ŽSK
17.05.2015 16:30 Mladost (B) 4 : 0 Zadrugar (T)
17.05.2015 16:30 Krilaš 3 : 1 Šapine
17.05.2015 16:30 Mlava (B) 1 : 3 Mlava (ML)
17.05.2015 16:30 Petar Dobrnjac 2 : 3 Radnički 1926
17.05.2015 16:30 Makce 2 : 1 Sloga (B)
17.05.2015 16:30 Vojvoda Milenko 3 : 2 Rudar (K)
17.05.2015 16:30 Budućnost (R) 4 : 0 Glavaš
17.05.2015 16:30 Železničar (K) 2 : 0 Osipaonica
17.05.2015 16:30 Šumadija 0 : 2 Sloga (M)
17.05.2015 11:00 Železničar (S) 0 : 5 Proleter
17.05.2015 16:30 Udarnik 1 : 0 Vodice
17.05.2015 16:30 7. Juli 3 : 2 Jedinstvo (K)
17.05.2015 17:30 Kušiljevo 4 : 1 Mladost (J)
17.05.2015 11:00 BSK 2 : 0 Sloga (DV)
17.05.2015 17:30 OFK Tekstilac 1 : 0 Mladost (K)
17.05.2015 17:30 Morava 5 : 0 Sloga (V)
17.05.2015 17:30 Napredak (D) 4 : 1 Bratstvo
17.05.2015 17:30 Napredak (Z) 2 : 1 Mladi radnik
17.05.2015 17:30 Mladost (D) 3 : 2 OFK Bratstvo
17.05.2015 17:00 Real 0 : 0 Partizanski put
17.05.2015 17:00 Jastrebac 3 : 0 Trbunje
17.05.2015 17:00 Kosovac 1 : 3 Mladost 1982
17.05.2015 17:00 Omladinac 2 : 3 Polet
17.05.2015 17:00 Dobrič 0 : 3 Topličanin
17.05.2015 17:00 Borac 5 : 1 Nikodije Stojanović Tatko
17.05.2015 17:00 Svetlost 1 : 1 Dunđerski
17.05.2015 17:00 Mačkovac 1 : 2 Jedinstvo 1936
17.05.2015 17:00 Bošnjane 5 : 1 Vinogradar
17.05.2015 17:00 Omladinac 0 : 3 Šanac
17.05.2015 17:00 Trudbenik 5 : 4 Čitluk
17.05.2015 17:00 Mladi radnik 2 : 2 Sloga (Ć)
17.05.2015 17:00 Gornji Stepoš 3 : 0 Sloga (D)
17.05.2015 17:00 13. April 6 : 2 Naupare
17.05.2015 17:00 Mladost 1 : 3 Jastrebac
17.05.2015 17:00 Maglić 3 : 1 Sutjeska
17.05.2015 17:00 Hajduk 3 : 3 Mladost
17.05.2015 17:00 Mladost Radost 0 : 1 Krila Krajine
17.05.2015 17:00 Budućnost 2 : 1 Titel
17.05.2015 17:00 Stari Grad 4 : 0 Kulpin
17.05.2015 17:00 Borac 7 : 0 Obilić
17.05.2015 17:00 Susek 5 : 0 Šajkaš 1908
17.05.2015 17:00 Vinogradar 0 : 0 Proleter
17.05.2015 17:00 OFK Sirig 3 : 2 Jedinstvo
17.05.2015 17:00 Tatra 1 : 1 Sofeks
17.05.2015 17:00 TSK 0 : 1 OFK Slavija
17.05.2015 17:00 Sremac Graničar 1924 6 : 2 OFK Zeka Buljubaša
17.05.2015 17:00 Napredak 1 : 2 Donji Petrovci
17.05.2015 17:00 Jadran 0 : 1 Partizan
17.05.2015 17:00 Hajduk 1932 0 : 3 Hajduk (D)
17.05.2015 17:00 Hrtkovci 1 : 2 Budućnost
17.05.2015 17:00 PSK Putinci 1 : 3 Sloven
17.05.2015 17:00 Palić 0 : 5 Bačka
17.05.2015 17:00 Eđšeg 3 : 4 Proleter
17.05.2015 17:00 Kula 6 : 1 BSK
17.05.2015 17:00 Rusin 0 : 0 Lipar
17.05.2015 17:00 Omladinac (B) 2 : 1 Kordun
17.05.2015 17:00 Graničar (R) 2 : 4 Hajduk
17.05.2015 17:00 Terekveš 3 : 1 Dunav
17.05.2015 17:30 Jugoslavija 2 : 1 Budućnost (A)
17.05.2015 17:30 Slavija 4 : 1 Mladost (O)
17.05.2015 17:30 Mladost (V) 1 : 1 Radnički (B)
17.05.2015 17:30 Omladinac (D) 3 : 0 Hajdučica
17.05.2015 17:30 Polet 5 : 1 Crvena zvezda
17.05.2015 17:30 Sloga (BNS) 2 : 0 Partizan (G)
17.05.2015 17:30 Vojvodina 4 : 0 Vulturul
17.05.2015 16:30 Zadrugar 2 : 3 Mladost
17.05.2015 16:30 Omladinac 1 : 2 Radnički Zrenjanin
17.05.2015 16:30 ŽAK 3 : 0 Crvena zvezda
17.05.2015 16:30 Borac 5 : 0 Vojvodina (NM)
17.05.2015 16:30 Napredak 3 : 0 Radnički 1911
17.05.2015 13:00 Brodarac 3 : 0 Sindjelić 2012(U)
17.05.2015 16:30 Banja (VB) 2 : 1 Borac (O)
17.05.2015 11:00 13. maj 7 : 2 Resnik
17.05.2015 16:30 Zmaj 1953 4 : 3 PKB Kovilovo
17.05.2015 16:30 BSK 1925 7 : 0 Komgrap
17.05.2015 10:00 Radnički (R) 2 : 0 OFK Zabrežje
17.05.2015 16:30 Mladost (B) 4 : 0 Mladost (Č)
17.05.2015 16:30 Šumadija (Š) 2 : 1 Veliki Borak
17.05.2015 11:00 Prva Iskra 5 : 0 Borac (L)
17.05.2015 16:30 Rušanj 9 : 2 Strelac
17.05.2015 16:30 Vranić 1 : 1 Budućnost (Z)
17.05.2015 16:30 Vlaška 1 : 0 Pinosava
17.05.2015 16:30 OFK Leštane 6 : 0 Podunavac (R)
17.05.2015 16:30 Kovačevac 3 : 0 Pudarci
17.05.2015 16:30 Heroj 1925 1 : 1 Selo Mladenovac
17.05.2015 17:00 Orljane 6 : 4 Mladi radnik
17.05.2015 17:00 Rutevac 2 : 1 Zemljoradnik
17.05.2015 17:00 Naša krila 1936 6 : 2 Knežica
17.05.2015 17:00 Morava 2 : 1 Radnički 1947 (Č)
17.05.2015 17:00 Mladost (B) 3 : 3 Palilula
17.05.2015 17:00 Rasovača 2 : 1 Zaplanjac
17.05.2015 17:00 Mladost 3 : 4 Čekmin
17.05.2015 17:00 Umac 2 : 1 Jedinstvo (G)
17.05.2015 17:00 Mladi borac 3 : 0 Radnički
17.05.2015 17:00 Progres 3 : 0 Sloga
17.05.2015 17:00 Jedinstvo (GS) 5 : 3 Šumadija
17.05.2015 17:00 Železničar 4 : 1 Vučje
17.05.2015 17:00 Plantaža 1 : 1 Zloćudovo
17.05.2015 16:30 Padež 4 : 0 Dragoš
17.05.2015 16:30 Zadrugar 4 : 0 Mladost
17.05.2015 11:00 Jedinstvo 7 : 3 Željuša
17.05.2015 11:00 Ključ 3 : 1 Slatina (B)
17.05.2015 16:30 Deli Jovan 0 : 0 Sloga
17.05.2015 16:30 Blizna 0 : 3 Šarbanovac
17.05.2015 16:30 Branik 2 : 0 Radnički
17.05.2015 16:30 Budućnost (P) 5 : 2 Mladost
17.05.2015 16:30 Radnički 1936 2 : 3 Proleter (M)
17.05.2015 16:30 Rudar 1 : 1 Budućnost (PK)
17.05.2015 16:30 Crvena zastava 2 : 2 Palilulac
17.05.2015 16:30 Vrtište 4 : 1 Proleter (DV)
17.05.2015 16:30 Jedinstvo 0 : 3 OFK Niš
17.05.2015 16:30 Sloga 1 : 1 Rgotina
17.05.2015 16:30 Svrljiška topla 0 : 4 Midžor
17.05.2015 16:30 Omladinac 1 : 1 ŠSK
17.05.2015 16:30 Trebič 6 : 0 Polet
17.05.2015 16:30 Borac 0 : 5 OFK Knjaz
17.05.2015 16:30 Mladost 4 : 2 OFK 019 Zaječar
17.05.2015 17:00 Mladost (S) 1 : 0 Biljači
17.05.2015 17:00 Trešnjevka 1 : 0 Vihor
17.05.2015 17:00 Mladost (B) 2 : 1 Pčinja
17.05.2015 17:00 Čelik 1 : 2 Pavlovac
17.05.2015 17:00 Radnički : Gračanica
17.05.2015 17:00 Čaglavica : Ugljare
17.05.2015 17:00 Sitnica : Brezovica
17.05.2015 17:00 Gracko : Polet
17.05.2015 16:30 Moša 0 : 3 Ibar
17.05.2015 17:30 Dunav 0 : 3 Vojvodina (S)
17.05.2015 17:30 Ševac 2 : 4 Partizan (U)
17.05.2015 17:30 Vladimirovac 1 : 1 Ratar
17.05.2015 17:30 Potporanj 1 : 0 Karaš (J)
17.05.2015 17:30 Jedinstvo (V) 4 : 2 Partizan (K)
17.05.2015 17:30 Vojvodina (CC) 3 : 3 Borac (VS)
17.05.2015 17:30 Dobrica 4 : 1 Borac (VG)
17.05.2015 17:30 Stari Tamiš 9 : 0 Borac (P)
17.05.2015 17:30 Budućnost (BB) 2 : 0 Proleter
17.05.2015 17:30 Plavi Dunav 1932 0 : 2 BSK Bavanište
17.05.2015 17:30 Dinamo 1945 1 : 1 Dolovo
17.05.2015 17:30 Strela 2 : 1 Kolonija
17.05.2015 17:30 Spartak 1911 2 : 1 Glogonj
17.05.2015 17:30 Omladinac (O) 7 : 0 Unirea
17.05.2015 17:30 Polet 3 : 0 Tempo
17.05.2015 17:30 Napredak 0 : 1 Mladost
17.05.2015 17:30 Crni Vrh 6 : 4 Kupinovac
17.05.2015 17:30 Resavac 6 : 1 Blagotin
17.05.2015 17:30 Zenit 2 : 3 Juhor
17.05.2015 17:30 Morava 4 : 0 Kolare
17.05.2015 17:30 Partizan 3 : 0 Ursule
17.05.2015 17:30 Javor 6 : 1 Resavac
17.05.2015 17:30 Istok 63 3 : 2 Mladost (S)
17.05.2015 17:30 Napredak (Sv) 3 : 1 Šumadija
17.05.2015 17:30 Moravac 0 : 3 Rudar (S)
17.05.2015 17:30 OFK Batinac 3 : 2 Rudar (P)
17.05.2015 17:30 Napredak (St) 2 : 3 Polet
17.05.2015 17:00 Borac (M) 1 : 2 Napredak
17.05.2015 17:00 Jedinstvo (P) 1 : 0 Železničar
17.05.2015 17:00 Fruškogorac 2 : 1 Jedinstvo (M)
17.05.2015 17:00 ČSK 1939 2 : 1 Obilić 1993
17.05.2015 10:00 Fruška Gora 3 : 2 Graničar (G)
17.05.2015 17:00 Noćaj 0 : 0 Podrinje
17.05.2015 17:00 OFK Brestač 2 : 0 Borac (K)
17.05.2015 17:00 Sloga 1 : 3 Graničar (K)
17.05.2015 17:00 Jedinstvo (R) 1 : 3 Aleksa Šantić
17.05.2015 17:00 OFK Metalac 3 : 3 Rastina 1918
17.05.2015 17:00 OFK Šikara 3 : 1 Partizan
17.05.2015 16:30 ŽFK Banat Bagljaš 3 : 0 Omladinac
17.05.2015 16:30 OFK Gradnulica 2 : 1 OFK Klek
17.05.2015 16:30 Rusanda 0 : 1 Banat
17.05.2015 16:30 Potisje 3 : 1 Lehel
17.05.2015 16:30 Naftagas 2 : 0 Borac
17.05.2015 16:30 ASK 2 : 0 Proleter 2006
17.05.2015 17:30 Šumadija 1 : 4 Stubal
17.05.2015 17:30 Budućnost 1 : 0 Morava (S)
17.05.2015 17:30 Morava (M) 0 : 3 Čibukovac
17.05.2015 17:30 Magnohrom 1 : 1 Partizan
17.05.2015 17:30 Real 2 : 0 Napredak
17.05.2015 17:30 Tavnik 4 : 3 Vrnjci
17.05.2015 17:30 Jedinstvo 4 : 3 Zvezda
17.05.2015 16:30 Napredak 1 : 2 Bačka
17.05.2015 16:30 Vojvodina 3 : 4 Iskra
17.05.2015 16:30 Jedinstvo (BPS) 2 : 1 Obilić
17.05.2015 16:30 Hajduk 3 : 1 Mladost
17.05.2015 16:30 Miletić 0 : 0 Jedinstvo (G)
17.05.2015 16:30 Sloga 0 : 2 Budućnost
17.05.2015 17:00 Navalin 3 : 1 Marjan MB
17.05.2015 17:00 Gradac 2 : 5 Sloboda
17.05.2015 17:00 OFK Morava 0 : 2 Mladost (DL)
17.05.2015 17:00 Moravac 3 : 2 Lemind 1953
17.05.2015 17:00 Polet 3 : 1 Morava (G)
17.05.2015 17:00 Omladinac 4 : 5 Kumarevo 65
17.05.2015 17:00 Budućnost 0 : 3 Majur
17.05.2015 17:00 Proleter 5 : 0 Duško
17.05.2015 17:00 Cer 3 : 0 Partizan
17.05.2015 17:00 Radnik 2 : 0 Napredak
17.05.2015 17:00 Sloga 3 : 0 Gorki
17.05.2015 17:00 Drina 1 : 4 Radnički Šabački
17.05.2015 17:00 Mladost (DB) 0 : 1 Mladost (B)
17.05.2015 17:00 Borac 0 : 0 Jedinstvo
17.05.2015 17:00 Cer 0 : 1 Studenac
17.05.2015 17:00 Sloga (S) 2 : 4 Velika Reka
17.05.2015 17:00 Cerova 2 : 1 Stolice
17.05.2015 17:00 Čobanče 5 : 4 Sloga (LŠ)
17.05.2015 17:00 Donji Kopaonik 3 : 2 Ribnik
17.05.2015 17:00 Polet 57 5 : 6 Ratajac
17.05.2015 17:00 14. Oktobar 2 : 1 Beli Orlovi
17.05.2015 17:00 Župski biseri 6 : 0 Kostrež
17.05.2015 17:00 Mladost (DK) 2 : 3 Sloga
17.05.2015 17:00 Rubin (DS) 6 : 1 Stari Trstenik
17.05.2015 17:00 Centar 8 : 1 Sremac Beomal
17.05.2015 17:00 Čenej 0 : 0 Fruškogorac
17.05.2015 14:00 Gredetin 1 : 1 OFK Sloga
17.05.2015 14:00 Tempo 4 : 7 Polet (R)
17.05.2015 11:00 Jastrebac 1 : 1 Crvena Zvezda
17.05.2015 17:00 Vukašinovac 4 : 1 Napredak 2012
17.05.2015 16:00 Polet (V) 5 : 0 Ratar
17.05.2015 11:00 Jadar 2013 2 : 0 Borac
17.05.2015 16:30 Komanice 1 : 1 Beloševac
17.05.2015 16:30 Milenko Pavlović 4 : 0 Gradac
17.05.2015 16:30 Polet 4 : 3 Kolubara 2
17.05.2015 16:30 Iskra 6 : 1 Liplje
17.05.2015 16:30 Rajac 3 : 1 Ribnikar
17.05.2015 16:30 Maskar 3 : 4 Žabare
17.05.2015 16:30 Proleter 2 : 3 Jasenica
17.05.2015 16:30 Radoje Domanović 6 : 1 Ranilović
17.05.2015 16:30 Kopljari 0 : 1 Plaskovac
17.05.2015 17:00 B 2000 1 : 3 Trnava
17.05.2015 16:30 Misača 1 : 5 Mladost
17.05.2015 16:30 Omladinac (Š) 1 : 0 Rudar
17.05.2015 16:30 Borac 3 : 1 Napredak 1927
17.05.2015 16:30 BSK 1924 4 : 0 Radnički
17.05.2015 16:30 Dragoš 3 : 2 Omladinac (S)
17.05.2015 16:30 Omladinac (B) 0 : 4 Polet
17.05.2015 17:30 Krivanj 3 : 1 Soko
17.05.2015 17:30 Borac 46 3 : 1 Bački Hajduk
17.05.2015 17:30 Vajska 3 : 1 Neštin
17.05.2015 17:30 Bačka 2 : 3 Mladost
17.05.2015 16:30 Napredak (B) 0 : 0 Jedinstvo (D)
17.05.2015 16:30 Sloga (Ć) 3 : 2 Vihor
17.05.2015 16:30 OFK Braničevo 9 : 0 Sloga (D)
17.05.2015 16:30 Dizel 3 : 1 Žitkovica
17.05.2015 16:30 Dunavac 4 : 4 Kurjače
17.05.2015 Strelac 2 : 1 Lugovi
17.05.2015 Premeća 0 : 3 Kej
17.05.2015 Budućnost 8 : 0 Vujan
17.05.2015 Čačak 94 0 : 2 BIP
17.05.2015 Morava (M) 3 : 2 Planinac
17.05.2015 Zadrugar 2 : 1 Rakova
17.05.2015 16:30 Tolić 3 : 3 Jedinstvo
17.05.2015 16:30 Gornji Mušić 6 : 2 Vojvode
17.05.2015 16:30 Azbest 2 : 1 OFK Bagremar
17.05.2015 16:30 Botunje 1 : 3 Žeželj
17.05.2015 16:30 Kremenac 2 : 1 Sloga
17.05.2015 16:30 Hajduk 0 : 4 Šumadija 1934
17.05.2015 16:30 21. oktobar 1 : 1 Srbija
17.05.2015 16:30 Kutlovo 1 : 1 Mladost Teferič
17.05.2015 16:30 Seljak 8 : 0 Košutnjak
17.05.2015 16:30 Proleter 3 : 2 Bega
17.05.2015 16:30 Supovac 3 : 2 Sloga 1948 (M)
17.05.2015 16:30 Stevan Nešticki 3 : 1 Morava 1949
17.05.2015 16:30 Čegar 2013 (K) 1 : 1 AZ Borac 2014
17.05.2015 16:30 Delijski Vis 1 : 4 Vulkan 1963
17.05.2015 16:30 Mladost (DK) 3 : 2 Mramor 1927
17.05.2015 16:30 Čegar 1946 (DM) 2 : 2 Sečanica
17.05.2015 12:30 Šećeranac Ada 1 : 0 Institut
17.05.2015 16:30 Borac (P) 1 : 0 Busije
17.05.2015 16:30 Šumadinac (B) 2 : 4 Obilić
17.05.2015 16:30 OFK Petrovčić 4 : 1 Posavac
17.05.2015 15:30 Dedinje 5 : 1 OFK Crvenka
17.05.2015 16:30 Sloga 0 : 9 Nepričava
17.05.2015 16:30 Strmovo 1968 0 : 0 Lajkovac
17.05.2015 17:00 Glumač 4 : 2 Lazarica
17.05.2015 17:00 Bakionica 0 : 3 Avijatičar
17.05.2015 17:00 Plavi Tok 3 : 4 Trešnjica
17.05.2015 17:00 Savinac 1933 4 : 2 Ježevica
17.05.2015 17:00 Sečica 11 : 0 Pobeda
17.05.2015 17:00 Duškovci 4 : 2 Blagaja
17.05.2015 17:00 Dobrinjac 3 : 2 Gorobilje
17.05.2015 16:30 Ozrem PMH 1 : 1 Šilopaj
17.05.2015 16:30 Omladinac 1 : 1 Mladi rudar
17.05.2015 16:30 Šumadija 1 : 1 Takovski Ustanak
17.05.2015 16:30 Brezak 0 : 0 Majdan
17.05.2015 16:30 Velereč 94 2 : 1 Mladost 09
17.05.2015 17:00 Samarinovac 0 : 6 Kovilovo
17.05.2015 17:00 Čubra 4 : 1 Miloševo
17.05.2015 17:00 Ratar 1 : 7 Malajnica
17.05.2015 17:00 BSK 1934 1 : 0 Polet
17.05.2015 17:00 OFK Tamnič 1 : 2 Urovica
17.05.2015 17:00 Smedovac 3 : 0 Graničar
17.05.2015 16:30 Hajduk 0 : 8 Avala 1939
17.05.2015 16:30 Jerma 4 : 3 Temac
17.05.2015 16:30 Provalija 3 : 0 Pobeda
17.05.2015 16:30 Lokomotiva 2 : 0 Rongo Siti
17.05.2015 16:30 Sloga 0 : 0 Veliki Suvodol
17.05.2015 17:00 Solid 3 : 4 Žednik
17.05.2015 17:00 Bratstvo 2 : 4 Elektrovojvodina
17.05.2015 17:00 Lokomotiva 4 : 0 Udarnik
17.05.2015 17:00 Hajduk 1 : 1 Čantavir
17.05.2015 16:30 Lokomotiva 6 : 4 Velika reka
17.05.2015 16:30 Pontes 3 : 0 Kladušnica
17.05.2015 16:30 Koča Andjelković 2 : 2 Egeta
17.05.2015 16:30 Velika Vrbica 0 : 3 Lovćen
17.05.2015 16:30 Omladinac 0 : 3 Rtkovo
17.05.2015 16:30 Napredak 1 : 2 Mala Vrbica
17.05.2015 16:30 Gunjevac 1 : 0 Polet
17.05.2015 16:30 Omladinac 1 : 4 OFK Stublenica
17.05.2015 16:30 Stepanje 3 : 2 Proleter
17.05.2015 16:30 Tvrdojevac 6 : 0 Dimitrije Tucović
17.05.2015 16:30 Kosovo 0 : 2 Grlište
17.05.2015 16:30 Lovac 2 : 6 Timok
17.05.2015 16:30 Polet 1959 2 : 2 Deli Jovan
17.05.2015 17:00 Radnički 1 : 2 Jedinstvo
17.05.2015 17:00 Jelica 0 : 2 Brezova
17.05.2015 11:00 Prilike 2 : 1 Gradina
17.05.2015 17:00 Gorušica 1 : 3 Vrelo
17.05.2015 Mekiš 0 : 2 Moravac (ZT)
17.05.2015 Dušnik 3 : 0 Moravac (Č)
17.05.2015 16:30 Mladost (R) 3 : 1 Karađorđe
17.05.2015 16:30 Mladost MG 1 : 0 BSK
17.05.2015 16:30 Bare 1 : 1 Crvena zvezda
17.05.2015 16:30 Kusovac 0 : 2 Pobeda
17.05.2015 16:30 Kotlenik 3 : 2 Lokomotiva
17.05.2015 16:30 Sloga 2 : 1 Grivac
17.05.2015 16:30 Marjan 0 : 2 Beli Orlovi
17.05.2015 16:00 Borac 1932 8 : 0 OFK Slavija
17.05.2015 16:00 Skobalj 5 : 0 Vrbovac
17.05.2015 16:00 Vučak 6 : 0 Hajduk Veljko 1934
17.05.2015 16:00 Lunjevac 2 : 3 Crvena zvezda
17.05.2015 16:00 Drugovac 2 : 1 Podunavac
17.05.2015 16:30 Sokolac 1 : 1 Tomislavci
17.05.2015 16:30 Rtanj 3 : 1 Jedinstvo 1952
17.05.2015 16:30 Sloga 2 : 2 Slemen
17.05.2015 17:00 Galeb 0 : 4 Dobrava
17.05.2015 17:00 Volujac 1 : 1 Sloga (K)
17.05.2015 17:00 Cerić 3 : 0 Mrovska
17.05.2015 17:00 Trešnjevka 1 : 2 Radnički (K)
17.05.2015 17:00 Sloga Trgošped 1 : 2 Mladost (Z)
17.05.2015 17:00 Pričinović 3 : 2 Vlašić
17.05.2015 17:00 Jevremovac 2 : 1 Mladost (PP)
17.05.2015 17:00 Vojvoda Stepa Stepanović 2 : 1 Karađorđe
17.05.2015 17:30 Hajduk 4 : 0 Radnički 1927
17.05.2015 17:30 Vinogradar 4 : 0 Jedinstvo (O)
17.05.2015 17:30 Banat 3 : 2 Omladinac
17.05.2015 17:30 Karaš (K) 3 : 0 Vitorul
17.05.2015 16:30 OFK Stajićevo 5 : 2 Sloga
17.05.2015 16:30 Tamiš 2 : 1 Mladost
17.05.2015 16:30 Proleter 2 : 1 Zlatica
17.05.2015 16:30 Jedinstvo 2 : 2 MSK
17.05.2015 16:30 Metalac 1 : 0 Dunavac
17.05.2015 16:30 Stig 1955 3 : 0 Sloga (D)
17.05.2015 16:30 Pobeda 1 : 0 Napredak (P)
17.05.2015 16:30 Ljubičevo 2 : 2 Proleter
17.05.2015 16:30 Sloga (L) 2 : 1 Napredak 1947
17.05.2015 17:00 Skupljen 2013 3 : 2 Polet
17.05.2015 17:00 Sloga 1949 2 : 4 Petrovac 74
17.05.2015 17:00 Hajduk 4 : 1 Dragojevac
17.05.2015 17:00 Verko 1 : 1 Torpedo
17.05.2015 11:00 Mladost (S) 0 : 5 Pocerina
17.05.2015 11:00 Sinošević 1 : 2 Grušić
17.05.2015 17:30 Naša Zvezda 4 : 0 Borac
17.05.2015 17:30 Sloga 3 : 2 Slavija
17.05.2015 17:30 Budućnost 4 : 1 Jednota 1950
17.05.2015 17:30 Polet 6 : 2 Mladi borac
17.05.2015 11:00 Vreoci 4 : 1 Mladi radnik
17.05.2015 17:30 Rudar 1 : 0 TEK Sloga
17.05.2015 17:30 BSK 3 : 0 OFK Burovo
17.05.2015 17:30 Lazarevac 3 : 5 Budućnost
17.05.2015 17:30 OFK Radnički 2 : 2 Bistrica
17.05.2015 17:30 Omladinac 6 : 0 Heroj
17.05.2015 17:30 Popovac 1 : 1 Omladinski
17.05.2015 17:30 Železničar 1 : 0 Sloboda
17.05.2015 17:30 Budućnost (L) 3 : 0 OFK Borac
17.05.2015 Vlasina 2014 0 : 0 Badince
17.05.2015 Sremski vitezovi 0 : 6 Mladost (B)
17.05.2015 Sremac 2 : 1 Fruškogorac
17.05.2015 OFK Kraljevci 0 : 3 Polet
17.05.2015 Borac 9 : 0 27. Oktobar
17.05.2015 Vojvodina 1 : 1 Jedinstvo
17.05.2015 Car Uroš 5 : 1 Planinac
17.05.2015 Mladost (P) 1 : 3 Sloga
17.05.2015 Veternica 1926 3 : 0 Veliko Trnjane
17.05.2015 BSK 6 : 5 Radnik 2013
17.05.2015 Real 7 : 2 Milanovo
17.05.2015 11:00 Tolisavac - VT 2 : 0 Bratstvo
17.05.2015 17:00 Graničar 1 : 1 Vitez
17.05.2015 17:00 Sloboda 3 : 0 Mladost
17.05.2015 17:00 Sremac 2 : 2 Lovac
17.05.2015 17:00 Sloven 3 : 6 Srem
17.05.2015 17:00 Kameni 3 : 0 Šumar
17.05.2015 Krušedol 3 : 1 Borac (S)
17.05.2015 Fruškogorac 3 : 0 Dunav
17.05.2015 Polet 6 : 1 Borac (J)
17.05.2015 17:00 BSK 3 : 1 Planinac
17.05.2015 17:00 Srem 3 : 2 Sremac
17.05.2015 17:00 Sloga (Č) 5 : 0 Borac (VR)
17.05.2015 17:00 OFK Bosut 5 : 0 Sloga (Z)
17.05.2015 17:00 Mitros 9 : 1 Borac (R)
17.05.2015 17:00 Napredak 0 : 2 Sloboda
17.05.2015 17:00 OFK Bačinci 4 : 0 OFK Bingula
17.05.2015 17:00 Sremac 2 : 5 Borac
17.05.2015 17:00 Napredak 3 : 0 Bratstvo
17.05.2015 17:00 Hajduk 3 : 1 Graničar
17.05.2015 17:00 Jednota 4 : 3 OFK Bikić
17.05.2015 17:00 Sinđelić 1 : 3 Omladinac (M)
17.05.2015 17:00 Omladinac (B) 4 : 2 Jedinstvo
17.05.2015 16:30 Mladi radnik 0 : 2 Paune
17.05.2015 16:30 Dupljaj 1 : 3 Bujačić
17.05.2015 16:30 Lukavac 3 : 0 OFK Povlen
17.05.2015 16:30 Rakac Stave 2 : 0 Mali korak
17.05.2015 16:30 Mladost (VK) 3 : 1 Kotešica
17.05.2015 16:30 Jedinstvo 1 : 1 Vukan
17.05.2015 16:30 Mladost (L) 3 : 2 Bata Bulić
17.05.2015 16:30 Brana Paunović 6 : 0 Mladost (R)
17.05.2015 16:30 BSK 2 : 1 Radnik
17.05.2015 16:30 Burovac 3 : 0 Omladinac B
17.05.2015 16:30 OFK Meljak 0 : 2 OFK Borac
17.05.2015 17:30 Progorelica 4 : 1 Bogutovačka Banja
17.05.2015 17:30 Žiča 5 : 2 BSK 2014
17.05.2015 17:30 Omladinac 2 : 3 Mlada krila
17.05.2015 17:30 Mladost 2 : 2 Studen Vitez
17.05.2015 17:30 Borac 5 : 1 Stara Čaršija
17.05.2015 17:30 Mladost 1981 0 : 2 Jedinstvo
17.05.2015 17:30 Morava (R) 1 : 5 Bresje
17.05.2015 17:30 OFK Borac 4 : 1 Jedinstvo
17.05.2015 17:30 Osaonica 4 : 0 Omladinac
17.05.2015 17:30 Trnava 4 : 3 Sloboda
17.05.2015 16:30 Zvezda 0 : 0 Krtinska
17.05.2015 16:30 Omladinac 1 : 4 OFK Urovci
17.05.2015 16:30 Borac 3 : 2 Trstenica
17.05.2015 16:30 Duboko 3 : 0 Poljane
17.05.2015 16:30 Posavina 2 : 1 Belo Polje
17.05.2015 16:30 Rvati 1 : 4 Polet
17.05.2015 16:30 Jedinstvo 3 : 3 Vukićevica
17.05.2015 16:30 Trešnjevica 5 : 0 Gorski car
17.05.2015 16:30 Vrbica 2 : 2 Prvi srpski ustanak II
17.05.2015 16:30 Brezovac 5 : 0 Tulež
17.05.2015 Hajduk 3 : 5 Luk
17.05.2015 Prva Iskra 2 : 0 Mladost (DD)
17.05.2015 17:00 Resava 3 : 2 Sindjelić
17.05.2015 17:00 Zelenika 1 : 2 Mladi radnik
17.05.2015 17:00 Jugovići 4 : 1 Stevka Božurevka
17.05.2015 17:00 Vinogradar 1 : 3 Borjak 2013
17.05.2015 11:00 Bair 0 : 3 Stojan Lazarac
17.05.2015 11:00 Sloboda 0 : 4 Mladost (MM)
17.05.2015 17:00 Sibnica 0 : 4 Ropočevo
17.05.2015 17:00 Drlupa 3 : 0 OFK Slatina
17.05.2015 17:00 Mladost : Rudar 2012
17.05.2015 14:00 Stojnik 0 : 10 Vis
17.05.2015 16:30 Karadjordje 2013 2 : 0 Badnjevac
17.05.2015 16:30 Šumadija 1 : 1 Mladost (CK)
17.05.2015 16:30 Mladost (B) 4 : 0 Feniks
17.05.2015 16:30 Rad 1974 6 : 1 Dobrič 1974
17.05.2015 16:30 Belfast 1 : 3 Sloga 1980
17.05.2015 16:30 Baličevac 1974 3 : 5 Mladost 1976
17.05.2015 11:00 Torpedo 1924 3 : 2 Metaloplastika
17.05.2015 11:00 Miloš Pocerac 2013 1 : 5 Korman
17.05.2015 16:30 Napredak 5 : 0 Sloga
17.05.2015 16:30 Proleter 2 : 5 BSK
17.05.2015 16:30 Udarnik 2 : 1 Pomoravlje
17.05.2015 16:30 Jedinstvo 8 : 2 Mladost
17.05.2015 OFK Orašje 0 : 3 Gradac
17.05.2015 Pobeda 2 : 1 Mladost
17.05.2015 Čukarički 5 : 5 Borac
17.05.2015 Parcane 3 : 0 Velika Morava
17.05.2015 Ram 1 : 2 Pek
17.05.2015 Graničar 2013 5 : 1 Radnički
17.05.2015 Mladi Borac 0 : 4 Desine
17.05.2015 Carevac 1 : 0 Kumane
17.05.2015 Konjuh 1 : 5 Čarapan
17.05.2015 Rasinac 0 : 3 Gaglovo
17.05.2015 Srnje 2 : 3 Globoder
17.05.2015 Padež 2 : 1 Vratare
17.05.2015 17:00 Pepeljevac 1947 3 : 1 Lipovac
17.05.2015 17:00 Polet (K) 3 : 3 Modrica
17.05.2015 17:00 Štitari 4 : 3 Grkljane
17.05.2015 17:00 Polet (Š) 2 : 1 Zmajevac
17.05.2015 12:30 Krćevac 04 4 : 3 OFK Jarmenovci
17.05.2015 10:00 Budućnost 3 : 0 ZT Gorovič
17.05.2015 11:00 Radnik 4 : 0 Stig (MC)
17.05.2015 17:00 Strelac 001 1 : 5 Kolubara
17.05.2015 17:00 Vukona 0 : 2 OFK Takovo
17.05.2015 17:00 Brgule 0 : 2 Sloga
17.05.2015 17:00 Vrelo 4 : 0 Jedinstvo
17.05.2015 11:00 Dokmir 3 : 2 Sloga
17.05.2015 11:00 Šarbane 0 : 2 OFK Paljuvi
17.05.2015 Murgaš 2012 3 : 1 Zvizdar
17.05.2015 Pambukovica 0 : 3 Čučuge
17.05.2015 Đuriselac 2 : 5 Divostin
17.05.2015 17:30 Beočić 2 : 2 Polet
17.05.2015 17:30 Šumadija 2 : 2 Goša
17.05.2015 Mladost (G) 1 : 3 OFK Gnjila
17.05.2015 Mladost (R) 4 : 2 Baštovan
17.05.2015 Vražogrnac 2 : 0 Mladi Gorani
17.05.2015 16:30 Sloga 2 : 6 OFK Student
17.05.2015 16:30 Napredak (D) 0 : 1 OFK Mladenovac
17.05.2015 16:30 Ivanča 1 : 0 Šepšin
17.05.2015 16:30 Šumadija 1962 3 : 1 Napredak (M)
17.05.2015 16:30 Markovac 1 : 4 Omladinac
17.05.2015 16:00 Polet 6 : 3 Mladost Virine
17.05.2015 16:00 Krušar 5 : 1 Budućnost
17.05.2015 16:00 Supska 6 : 3 Sloga
17.05.2015 17:00 Sindjelić 0 : 3 Budućnost
17.05.2015 17:00 Mladi Radnik 1 : 2 Jedinstvo
17.05.2015 17:30 Budućnost 2 : 3 Sindjelić
17.05.2015 17:30 Jedinstvo 3 : 4 Mladi Radnik
17.05.2015 17:30 Dečić 2 : 0 Bratstvo
17.05.2015 17:30 Igalo 3 : 2 Iskra
17.05.2015 17:30 Kom 0 : 1 Arsenal
17.05.2015 17:30 Cetinje 0 : 1 Ibar
17.05.2015 17:30 Jedinstvo 3 : 1 Zabjelo
17.05.2015 17:30 Radnički 2 : 1 Jezero
17.05.2015 16:30 Tekstilac 1 : 1 Sloboda (NG)
17.05.2015 Jedinstvo 4 : 1 Glasinac 2011
17.05.2015 16:00 Sloga Junajted 2 : 2 Rudar
17.05.2015 Mladost (BS) 4 : 3 Gorica
17.05.2015 Velež 3 : 2 Proleter
17.05.2015 16:30 Mladost 3 : 1 Liješće
17.05.2015 16:30 Omarska 4 : 1 Ljubić
17.05.2015 16:30 Borac (KD) 0 : 0 BSK
17.05.2015 16:30 Mineral 0 : 1 Modriča
17.05.2015 16:30 Ozren 2 : 1 Borac (Š)
17.05.2015 16:30 Potkozarje 2 : 1 Gomionica
17.05.2015 16:30 Mladost (KV) 2 : 1 Naprijed Horizont
17.05.2015 16:30 Dubrave 1 : 1 Budućnost
17.05.2015 17:00 Posavina 7 : 1 Crvena zvijezda (O)
17.05.2015 17:00 Budućnost 1 : 3 Ozren
17.05.2015 17:00 Rudanka 1 : 1 Naša krila
17.05.2015 17:00 Vranjak 4 : 1 Trebava
17.05.2015 17:00 Hajduk 1 : 2 Polet 1926
17.05.2015 16:30 Hercegovac 3 : 2 Rudar
17.05.2015 16:30 Stakorina 2 : 1 Rudo
17.05.2015 16:30 Romanija 0 : 0 Željeznica
17.05.2015 Rekreativo 0 : 1 Čelinac
17.05.2015 Rudar 3 : 0 Sloga (DP)
17.05.2015 17:00 Mladost (D) 2 : 0 Kladari Gornji
17.05.2015 17:00 Sloboda 5 : 1 Zadrugar
17.05.2015 17:00 Crkvina 3 : 1 Rudar
17.05.2015 17:00 Borac 7 : 0 Pelagićevo
17.05.2015 17:00 Sloga (J) 6 : 1 Mladost (T)
17.05.2015 17:00 Sloga (DP) 3 : 0 Zvijezda
17.05.2015 17:00 Ukrina 5 : 2 Bratstvo
17.05.2015 17:00 Mladost (B) 1 : 2 Sloboda
17.05.2015 17:00 Kozara 3 : 4 Borac (M)
17.05.2015 17:00 Biseri 4 : 1 Jablanica
17.05.2015 17:00 Mladi Krajišnik 4 : 0 Tamaris
17.05.2015 17:00 Sloga DIPO 6 : 1 Borac (Š)
17.05.2015 17:00 Mladost (G) 3 : 3 Torpedo
17.05.2015 17:00 Milići 0 : 0 Budućnost (P)
17.05.2015 17:00 Jasenica 0 : 4 Tabanci
17.05.2015 17:00 Branjevo 5 : 0 Jadar
17.05.2015 17:00 Budućnost (S) 8 : 2 Srpski Soko
17.05.2015 Željezničar 0 : 5 Sloga
17.05.2015 Brzi 0 : 2 Kozara
17.05.2015 Mrakovica 2 : 1 Radnik Urije
17.05.2015 Gomjenica 2 : 3 Bratstvo
17.05.2015 Plamen 2 : 0 Knežopoljac
17.05.2015 Berek 1975 2 : 1 Slaven
17.05.2015 Sloboda 3 : 0 Akademac-UIS
17.05.2015 Drina Amajlije 3 : 0 Sloga 94
17.05.2015 BSK Ledinci 4 : 1 Međaši
17.05.2015 17:00 Semberija 4 : 0 Priboj
17.05.2015 Jedinstvo 5 : 2 Novo Doba
17.05.2015 Magnojević 01 1 : 2 Balatun
17.05.2015 17:00 Jedinstvo (C) 3 : 0 Jedinstvo (O)
17.05.2015 17:00 Bosna 3 : 2 Sloga
17.05.2015 Rasavci 0 : 2 Rudar
17.05.2015 Svodna 2 : 1 Blatna
17.05.2015 Omladinac 2 : 1 Moštanica
17.05.2015 Kiseljak 1 : 3 Podgrmeč
17.05.2015 Radnik 1 : 4 Partizan
17.05.2015 17:00 Studenac 4 : 3 Crni vrh
17.05.2015 17:30 Biseri 0 : 1 Bratstvo
17.05.2015 17:30 Budućnost 7 : 2 Crvena zemlja
17.05.2015 17:30 Vrbas 3 : 9 Kladari
17.05.2015 Crvena zvijezda 0 : 0 Grčica
17.05.2015 Sava 04 4 : 1 Obilić
17.05.2015 Omladinac 0 : 3 Mladost 2003
17.05.2015 Borac 6 : 1 Stanovi
17.05.2015 Jedinstvo 2 : 3 Bobetino Brdo
17.05.2015 Čelik 2 : 1 Sloboda
17.05.2015 Slijepčevići 8 : 1 Budućnost Red Star
17.05.2015 17:30 Dimitrije Tucović 6 : 0 20. Oktobar
17.05.2015 17:30 Borac 3 : 0 Petka
17.05.2015 17:30 Sloga 3 : 2 Strmovo
17.05.2015 17:30 Belica 3 : 1 OFK Dragoševac
17.05.2015 Oniks 0 : 1 Dražmirovac
17.05.2015 Hajduk 1 : 2 Crnovršanin
17.05.2015 17:00 Mašinac 1 : 1 Spartak
17.05.2015 16:30 Trijumf 1 : 4 Požarevac
17.05.2015 11:00 Jerina 4 : 1 Una Fortuna
17.05.2015 14:00 Slatke Male 3 : 0 Užice
17.05.2015 14:00 Šumadija 1903 3 : 0 Gradac
17.05.2015 13:00 Spartak 3 : 1 Jagodina
17.05.2015 11:00 BSK Borča 0 : 0 Metalac
17.05.2015 12:00 Novi Pazar 1 : 2 Vojvodina
17.05.2015 10:00 OFK Beograd 2 : 1 Čukarički
17.05.2015 15:00 Radnički (N) 2 : 0 Borac
17.05.2015 Car Konstantin 1 : 1 Palilulac
17.05.2015 Goc 3 : 1 Jedinstvo putevi
17.05.2015 09:30 Radnički (NB) 1 : 1 Lokomotiva
17.05.2015 10:00 Kolubara 2 : 2 BASK
17.05.2015 12:00 Sinđelić 2 : 1 Jedinstvo
17.05.2015 12:00 Voždovac 2 : 3 Brodarac 2
17.05.2015 14:30 Žarkovo 1 : 0 Zemun
17.05.2015 12:00 Glavaš 0 : 6 Mladi borac
17.05.2015 17:00 Mačva 3 : 0 Budućnost Krušik 2014
17.05.2015 15:00 Spartak 1 : 1 Jagodina
17.05.2015 13:00 Zemun 3 : 0 Sloga
17.05.2015 11:00 Radnički 1923 2 : 0 Crvena zvezda
17.05.2015 10:00 Rad 1 : 2 Partizan
17.05.2015 13:00 Radnički (N) 1 : 0 Borac
17.05.2015 Šumadija 1903 4 : 0 Rudar
17.05.2015 10:00 Dinamo 9 : 0 Mladost (V)
17.05.2015 13:00 Fenerbahče 0 : 1 Trepča
17.05.2015 10:00 Železničar 1 : 1 Loznica
17.05.2015 12:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 2 Šabac
17.05.2015 10:00 Palilulac 0 : 4 Siti Sport Klub
17.05.2015 10:00 Studentski Grad 1 : 0 GSP Polet
17.05.2015 11:00 Zvezdara 6 : 2 Banja
17.05.2015 17:00 PKB Kovilovo 3 : 0 Balkan
17.05.2015 17:30 Mladenovac 2 : 0 Komgrap
17.05.2015 10:00 Heroj 1925 2 : 1 Novi Beograd
17.05.2015 11:00 Budućnost (D) 2 : 3 Radnički (O)
17.05.2015 12:30 IM Rakovica 13 : 0 Baćevac
17.05.2015 17:00 IMT 12 : 1 Železnik Lasta
17.05.2015 10:00 IM Rakovica 2 : 5 Brodarac 1947
17.05.2015 10:00 Boleč : Železnik Lasta
17.05.2015 11:00 IMT 0 : 5 BSK
17.05.2015 11:00 Trstenik PPT : Radnički (P)
17.05.2015 11:00 Hajduk Veljko : Timočanin
17.05.2015 11:00 SFS Borac : Radnički (N)
17.05.2015 11:00 Dinamo : Sloga
17.05.2015 10:00 Šampion 1 : 10 Čoka
17.05.2015 10:00 Jedinstvo (BPS) 7 : 1 Slavija
17.05.2015 10:00 Sloga 0 : 5 AFK
17.05.2015 15:00 Radnički 1927 1 : 1 Sloga
17.05.2015 10:00 Vladimirovac 3 : 2 Hajdučica
17.05.2015 11:00 Budućnost (A) 6 : 1 Polet
17.05.2015 10:00 Ševac 1 : 8 Vršac
17.05.2015 11:00 Polet 0 : 3 Vojvodina
17.05.2015 10:00 Radnički (K) 3 : 1 Železničar
17.05.2015 10:00 Mika Antić 1 : 3 Jedinstvo Stević
17.05.2015 10:00 Glavaš 1 : 2 Mladi borac
17.05.2015 11:00 Hajduk 3 : 2 Mladost 2013
17.05.2015 15:30 Tutin 0 : 1 Pazar Juniors
17.05.2015 OFK Nacional AG 4 : 0 Mokra Gora
17.05.2015 OFK Ras 0 : 2 Kosmet
17.05.2015 Sport Klub 1999 3 : 1 Trepča