XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 589 utakmica za dan
Nedelja, 27 Maj 2012

Fudbal

27.05.2012 17:00 Kolubara 0 : 1 Donji Srem
27.05.2012 17:00 Radnički Stobeks 0 : 1 Polet (Lj)
27.05.2012 17:00 Sloboda (Č) 1 : 0 Pobeda
27.05.2012 17:00 Partizan (BB) 1 : 2 Železničar
27.05.2012 17:00 Kopaonik 1 : 0 Trstenik PPT
27.05.2012 11:00 Car Konstantin 5 : 3 Radnik
27.05.2012 17:00 Timok 2 : 0 Balkanski
27.05.2012 17:00 Radnički (P) 2 : 0 Trgovački (J)
27.05.2012 17:00 Hajduk Veljko 1 : 0 Vlasina
27.05.2012 17:00 Dunav 1 : 2 Dolina
27.05.2012 11:00 Žarkovo 4 : 0 Hajduk
27.05.2012 17:30 Srem (J) 0 : 3 Sindjelić
27.05.2012 17:30 Radnički (O) 1 : 0 BASK
27.05.2012 17:30 Kovačevac 1 : 0 PKB
27.05.2012 17:30 Sopot 7 : 0 Slavija
27.05.2012 10:00 Beograd 2 : 0 Balkan Mirijevo
27.05.2012 17:00 Tutin 1 : 1 Takovo
27.05.2012 11:00 Šumadija 1903 2 : 1 Omladinac
27.05.2012 17:00 Prijevor 4 : 2 Metalac
27.05.2012 17:00 Bane 2 : 1 Trepča
27.05.2012 17:00 Vodojaža 4 : 1 Orlovac
27.05.2012 17:00 Jošanica 7 : 4 Polet (T)
27.05.2012 17:00 Homoljac 4 : 1 Sloga (D)
27.05.2012 17:00 Mladi radnik 3 : 2 Obilić
27.05.2012 17:00 Borac (Ž) 8 : 0 Železničar
27.05.2012 17:00 Zvižd 2 : 0 Morava
27.05.2012 17:00 Borac (VL) 0 : 1 Sloga (B)
27.05.2012 17:00 Šumadinac 2 : 1 Karađorđe (T)
27.05.2012 17:00 Gruža 4 : 1 Vrbovac
27.05.2012 17:00 Zlatibor 1 : 1 Zlatar
27.05.2012 17:00 Miloš Pocerac 1 : 0 Sevojno
27.05.2012 17:00 Zadrugar 3 : 2 FAP
27.05.2012 17:00 Sloga (S) 4 : 1 OFK Osečina
27.05.2012 17:00 Polimlje 3 : 2 Ribnica
27.05.2012 17:00 Rudar Alpos 0 : 0 Zaplanjac
27.05.2012 17:00 Moravac Orion (M) 3 : 1 Palilulac
27.05.2012 17:00 Omladinac 2 : 4 SFK Moravac (P)
27.05.2012 17:00 Moravica 4 : 5 BSK Bujanovac
27.05.2012 17:00 Zloćudovo 0 : 3 Vučje
27.05.2012 17:00 Pukovac 0 : 4 Morava
27.05.2012 17:00 Kosanica 2 : 2 Pusta Reka
27.05.2012 17:00 Rembas 2 : 1 Majdanpek
27.05.2012 17:00 Slatina 1 : 5 Dunav
27.05.2012 17:00 Pepeljevac 5 : 3 Napredak
27.05.2012 17:00 Budućnost (M) 2 : 3 Stanišić
27.05.2012 17:00 Mladost (T) 1 : 5 Jedinstvo (SP)
27.05.2012 10:00 Grafičar 1 : 3 Trudbenik
27.05.2012 10:00 GSP Polet 2 : 0 Radnički (R)
27.05.2012 17:30 Železnik Lavovi 5 : 1 Palilulac
27.05.2012 17:30 Posavac Tišma 1 : 3 Lokomotiva
27.05.2012 17:30 Sremčica 1 : 1 Železničar
27.05.2012 17:30 Borac (O) 1 : 2 Vinča
27.05.2012 17:30 Resnik 3 : 1 Budućnost (D)
27.05.2012 17:30 Ibar 1 : 1 Radnički
27.05.2012 17:30 Mataruge 2 : 3 Radnik
27.05.2012 17:30 Rudar 0 : 2 Karađorđe
27.05.2012 17:30 Borac (V) 1 : 0 Braća Vuković
27.05.2012 17:30 Morava (S) 2 : 3 Kraljevo Hajduk
27.05.2012 17:30 Budućnost 4 : 0 Polet (R)
27.05.2012 17:30 Ribnica (J) 4 : 1 Grdica
27.05.2012 17:00 Jedinstvo 3 : 3 Sušica
27.05.2012 17:00 Vinogradi DB 2 : 1 Kolonija
27.05.2012 17:00 Šumadija 0 : 2 Arsenal
27.05.2012 17:00 Budućnost 4 : 1 Sloga L
27.05.2012 17:00 Erdoglija 1931 1 : 1 Slavija
27.05.2012 17:00 Azbest 1 : 2 Seljak
27.05.2012 11:00 Prilike 1 : 3 Jedinstvo (GG)
27.05.2012 17:00 Šumadija 2 : 1 Rudar
27.05.2012 17:00 Vujan 0 : 2 Donja Vrbava
27.05.2012 17:00 Dragačevo 2 : 1 Napredak
27.05.2012 17:00 Brezak 1 : 1 Ovčar
27.05.2012 17:00 Jedinstvo (K) 1 : 1 Morava
27.05.2012 17:00 Borac 4 : 2 Karađorđe
27.05.2012 10:00 Šumadija 3 : 1 Aranđelovac
27.05.2012 17:00 Šumadinac (S) 1 : 4 Marjan
27.05.2012 17:00 Šumadinac (N) 3 : 2 Junkovac
27.05.2012 17:00 Lokomotiva 3 : 2 Bokanja
27.05.2012 17:00 Partizan 3 : 2 Beli orlovi
27.05.2012 17:00 Vinča 1 : 1 Sloga
27.05.2012 Jedinstvo 5 : 4 Omladinac
27.05.2012 Sloga 1 : 3 Napredak
27.05.2012 Udarnik 6 : 1 Šumadinac
27.05.2012 Borac 3 : 0 Cerovac
27.05.2012 Sloboda 2 : 1 Bresje Superior
27.05.2012 17:00 Šapine 4 : 0 Mlava
27.05.2012 17:00 Beli Orao 3 : 1 Mladost
27.05.2012 17:00 Petar Dobrnjac 3 : 0 Sloga K
27.05.2012 17:00 Železničar 11 : 1 Integral
27.05.2012 17:00 Omladinac 0 : 1 Vihor
27.05.2012 17:00 Sloga B 1 : 0 VGSK
27.05.2012 17:00 Crni Vrh 3 : 2 Polet
27.05.2012 17:00 Hajduk Stanko 2 : 1 Jedinstvo
27.05.2012 17:00 Sloga 1 : 4 Mladost (P)
27.05.2012 17:00 Napredak 0 : 1 Borac
27.05.2012 17:00 Gučevo 2 : 0 Antimon
27.05.2012 17:00 Lipolist 3 : 2 Mačva 2005
27.05.2012 17:00 Radjevac 4 : 0 Mladost (DD)
27.05.2012 16:30 Brežđe 0 : 3 Milenko Pavlović
27.05.2012 16:30 Brezovica 4 : 1 OFK Jabučje
27.05.2012 16:30 Trlić 0 : 2 Sovljak
27.05.2012 16:30 Tulari 8 : 0 Mladost
27.05.2012 16:30 ZSK 3 : 0 Proleter
27.05.2012 16:30 Ribnikar 1 : 0 OFK Divci
27.05.2012 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Zlatibor voda
27.05.2012 16:30 Sečica 4 : 1 Bioska
27.05.2012 16:30 Polet 3 : 2 Budućnost
27.05.2012 16:30 Perućac 3 : 1 Ariljska Rampa
27.05.2012 16:30 Železničar 2 : 1 Višesava
27.05.2012 16:30 GP Zlatibor 4 : 2 Luna Avijatičar
27.05.2012 17:00 Budućnost (PK) 4 : 1 Jedinstvo
27.05.2012 17:00 Mladost 4 : 2 Omladinac
27.05.2012 17:00 Radnički 3 : 2 Budućnost (P)
27.05.2012 17:00 Brzi Brod 5 : 1 Rudar
27.05.2012 17:00 Delijski Vis 4 : 2 Proleter
27.05.2012 17:00 Vrtište 3 : 0 Mramor
27.05.2012 17:00 Jastrebac 5 : 3 Doljevac 1971
27.05.2012 17:00 Morava 1 : 0 Naša krila 1936
27.05.2012 17:00 Borac 3 : 1 Bukovik
27.05.2012 17:00 Rad 3 : 3 Orljane
27.05.2012 17:00 Napredak 5 : 0 Radnički 1947 (Č)
27.05.2012 17:00 Mladost 4 : 2 Jedinstvo (GS)
27.05.2012 17:00 Jablanica 2 : 0 Plantaža
27.05.2012 17:00 Bobište 3 : 4 Jedinstvo (G)
27.05.2012 17:00 Radan 6 : 0 Čekmin
27.05.2012 17:00 Veternica 2 : 2 Jedinstvo (B)
27.05.2012 17:00 Šumadija 1 : 0 Progres
27.05.2012 17:00 Morava 5 : 0 Navalin
27.05.2012 17:00 Nebeski Andjeli 2 : 1 Levosoje
27.05.2012 17:00 Mladost (B) 4 : 4 Čelik
27.05.2012 17:00 Vranjska Banja 1 : 3 Mladost (S)
27.05.2012 17:00 Bukuroca 2 : 2 Pavlovac
27.05.2012 17:00 Omladinac 1 : 2 Partizanski put
27.05.2012 17:00 Svetlost 3 : 3 Polet
27.05.2012 17:00 Kosovac 3 : 2 Jug Bogdan
27.05.2012 17:00 Dunđerski 1 : 1 Borac
27.05.2012 17:00 Dobrič 2 : 3 Jastrebac
27.05.2012 17:30 Vinogradar 4 : 0 Napredak (Z)
27.05.2012 17:30 Budućnost 1 : 2 Jedinstvo
27.05.2012 17:30 Dragocvet 5 : 1 Napredak (S)
27.05.2012 17:30 Sloga 3 : 1 Mladost (K)
27.05.2012 17:30 Kušiljevo 3 : 1 Istok 63
27.05.2012 17:30 Sindjelic 3 : 0 Lugomir
27.05.2012 17:30 Mladost (J) 1 : 0 Morava
27.05.2012 17:00 Branik 2 : 1 Sloga
27.05.2012 17:00 Radnički 0 : 0 Krivelj
27.05.2012 11:00 Ključ 1 : 2 Poreč
27.05.2012 17:00 Rudna Glava 0 : 3 Nemetali
27.05.2012 17:00 Brodoremont 3 : 0 Rajac
27.05.2012 17:00 Velika Drenova 6 : 4 Dedina
27.05.2012 17:00 Jastrebac 2 : 1 Mladost
27.05.2012 17:00 Trudbenik 8 : 0 Gornji Stepoš
27.05.2012 17:00 Naupare 5 : 1 Sloga
27.05.2012 17:00 Jasika 7 : 1 Donji Kopaonik
27.05.2012 17:00 Poljoprivrednik 1 : 0 Trajal
27.05.2012 17:00 Jovan Kursula 1 : 2 Bošnjane
27.05.2012 17:00 Mladost 0 : 0 Rudar (P)
27.05.2012 17:00 Osnić 1 : 6 Radnički
27.05.2012 17:00 Borac 0 : 3 ŠSK
27.05.2012 17:00 Sloga (Ž) 3 : 0 Omladinac
27.05.2012 17:00 Sloga (BNS) 3 : 2 Partizan (U)
27.05.2012 17:00 Partizan (G) 6 : 4 Slavija
27.05.2012 17:00 Vulturul 1 : 2 Mladost
27.05.2012 17:00 Radnički (B) 3 : 0 Polet
27.05.2012 17:00 Borac (S) 1 : 0 Jugoslavija
27.05.2012 17:00 Čantavir 1 : 1 Panonija IM Topola
27.05.2012 17:00 Bačka 1 : 4 Vinogradar
27.05.2012 17:00 Tavankut 1 : 0 Krivaja
27.05.2012 17:00 Bajša 1 : 2 Njegoš
27.05.2012 17:00 Vojvodina 1928 2 : 0 Crvena Zvezda (RS)
27.05.2012 17:00 Borac (A) 2 : 0 Potisje
27.05.2012 17:00 Naftagas (B) 0 : 2 Mladost (L)
27.05.2012 17:00 Gradnulica 2 : 1 Begej
27.05.2012 17:00 BSK 1 : 1 Crvenka
27.05.2012 17:00 Kula 1 : 1 Polet
27.05.2012 17:00 Graničar (R) 3 : 0 Mladost
27.05.2012 17:00 Omladinac (D) 1 : 0 Kordun
27.05.2012 Hajduk (Š) 2 : 0 Sloga Milšped
27.05.2012 Šumar 1 : 0 Sloven
27.05.2012 Sremac 0 : 0 Radnički
27.05.2012 Jadran 1 : 0 LSK Laćarak
27.05.2012 Graničar 1 : 1 Mladost
27.05.2012 Hajduk (B) 4 : 2 Podrinje
27.05.2012 Bačka 1 : 0 Hercegovac
27.05.2012 Slavija (P) 0 : 1 Petrovaradin
27.05.2012 Borac 1 : 1 Srbobran
27.05.2012 10:00 Kabel 3 : 0 Šajkaš
27.05.2012 Sutjeska 1 : 0 Omladinac
27.05.2012 17:30 Vrčin 1 : 0 PIK Zemun
27.05.2012 11:00 Prva Iskra 1 : 2 Radnički
27.05.2012 17:00 Rudar 0 : 3 Ibar
27.05.2012 17:00 Moša 1 : 6 Zvečan
27.05.2012 17:30 Gruža 2 : 1 Čibukovac
27.05.2012 17:30 Mladost 1 : 3 Granit
27.05.2012 17:30 ND 2011 13 : 0 Lazac
27.05.2012 17:30 Napredak 3 : 1 Šumadija
27.05.2012 17:30 Tavnik 3 : 2 Vrnjci
27.05.2012 17:30 Zvezda 0 : 0 Morava
27.05.2012 17:00 Srbija 3 : 2 Mladost
27.05.2012 17:00 Kremenac 4 : 1 Mladost Teferič
27.05.2012 17:00 Kragujevac 7 : 2 Kolektiv
27.05.2012 17:00 Seljak 0 : 0 Dobrača
27.05.2012 17:00 Šumarice 2008 1 : 3 Botunje
27.05.2012 17:00 Košutnjak 3 : 3 Korićani
27.05.2012 17:00 Hajduk 8 : 1 OFK Bagremar
27.05.2012 17:00 Zadrugar 4 : 2 Čačak 94
27.05.2012 17:00 Premeća 1 : 5 Morava
27.05.2012 17:00 Polet 0 : 0 Strelac
27.05.2012 17:00 Malba 2 : 3 Budućnost
27.05.2012 17:00 Rakova 2 : 5 Miokovci
27.05.2012 17:30 Šilopaj 0 : 3 Omladinac
27.05.2012 17:30 Takovski Ustanak 4 : 2 Ozremica
27.05.2012 17:30 Boljkovci 5 : 1 Gornji Branetići
27.05.2012 17:00 Dedinje Junajted 8 : 4 Brezova
27.05.2012 17:00 Sloga 0 : 3 Vrelo
27.05.2012 17:00 Radnički 3 : 0 Bjelica
27.05.2012 17:00 Jedinstvo 0 : 0 Bratstvo
27.05.2012 11:00 Gradina 1 : 5 Kotraža
27.05.2012 11:00 Jelica 1 : 2 Gorušica
27.05.2012 17:00 Plaskovac 3 : 1 Maskar
27.05.2012 17:00 Šatornja 3 : 0 Prvi srpski ustanak
27.05.2012 17:00 Mladost 2 : 0 Proleter
27.05.2012 17:00 Sloga 2 : 0 B 2000
27.05.2012 10:00 Šamot 0 : 3 Trešnjevica
27.05.2012 17:00 Radoje Domanović 2 : 4 Mladi rudar
27.05.2012 17:00 Mladost (R) 5 : 4 Šumadija
27.05.2012 17:00 Grivac 5 : 0 Mladost (K)
27.05.2012 17:00 Sloga 3 : 0 BSK
27.05.2012 17:00 Pobeda 4 : 2 Omladinac
27.05.2012 Mramorac 4 : 3 Beli Orlovi
27.05.2012 17:00 Pobeda 6 : 1 Palanka
27.05.2012 Budućnost 5 : 3 Vodice
27.05.2012 Proleter 6 : 2 Udarnik
27.05.2012 Šumadija 3 : 0 Bačinac
27.05.2012 Krilaš 5 : 0 Bata Bulić
27.05.2012 Napredak (T) 1 : 2 Radnički
27.05.2012 Mladost 1 : 0 Jedinstvo
27.05.2012 Omladinac (B) 2 : 2 Polet
27.05.2012 Omladinac (S) 2 : 0 Rudar
27.05.2012 Zadrugar 1 : 0 Trgovački
27.05.2012 Napredak (VC) 7 : 1 Sloga
27.05.2012 17:00 Dunavac (K) 1 : 0 Dunavac (P)
27.05.2012 17:00 RSK 1 : 1 Žitkovica
27.05.2012 17:00 Jedinstvo (LJ) 4 : 1 Jedinstvo (D)
27.05.2012 17:00 Sloga (D) 0 : 2 Makce
27.05.2012 17:00 Napredak (B) 3 : 1 Napredak (N)
27.05.2012 Pobeda 0 : 3 Polet
27.05.2012 17:30 Granit 0 : 3 Velika Reka
27.05.2012 17:30 Lonjin 0 : 3 Cer
27.05.2012 17:30 Sloga 3 : 0 Studenac
27.05.2012 17:30 Jedinstvo (MZ) 0 : 1 TE Gučevo
27.05.2012 17:30 Stolice 0 : 2 Stari Jadar
27.05.2012 17:30 OFK Varna 3 : 0 OFK Jelen
27.05.2012 17:30 Vlašić 3 : 1 Pocerina
27.05.2012 17:30 Provo 1 : 0 Karađorđe
27.05.2012 17:30 Mladost (Z) 2 : 1 Galeb
27.05.2012 17:30 Sloga (K) 4 : 3 Dumaca
27.05.2012 17:30 Dobrava 2 : 1 Korman
27.05.2012 17:30 Mrovska 3 : 1 Pričinović
27.05.2012 17:30 Drina 3 : 2 Milicionar
27.05.2012 17:30 Duško 2 : 0 Sloga (D)
27.05.2012 17:30 Sloga (P) 4 : 1 Budućnost
27.05.2012 17:30 Majur 7 : 1 Sloga (B)
27.05.2012 17:30 Omladinac (B) 3 : 1 Proleter
27.05.2012 17:30 Mladi Borac 2 : 1 Partizan
27.05.2012 17:30 Omladinac (S) 5 : 1 Gorki
27.05.2012 17:30 Napredak 1 : 3 Sloboda
27.05.2012 17:00 Dučić 0 : 3 Komanice
27.05.2012 17:00 Toplica 1 : 2 Gornji Lajkovac
27.05.2012 17:00 Vrujci 3 : 3 Rajac
27.05.2012 17:00 Jedinstvo 3 : 0 Veliševac
27.05.2012 17:00 Liplje 4 : 1 Orao
27.05.2012 16:30 Tešnjar 2 : 0 Junior Novo Naselje
27.05.2012 16:30 Zadrugar 2 : 0 Gradac
27.05.2012 16:30 Pričević 3 : 1 Mladost Dračić
27.05.2012 16:30 Lukavac 5 : 2 OFK Povlen
27.05.2012 16:30 Iskra 5 : 0 Mladost Kamenica
27.05.2012 16:30 Polet 1 : 0 Kotešica
27.05.2012 17:00 Stepanje 1 : 3 Ratkovac
27.05.2012 17:00 Kolubara Gaj 0 : 4 Pepeljevac
27.05.2012 16:30 Vrelo 1 : 2 Polet
27.05.2012 16:30 Tvrdojevac 1 : 6 Kalenić
27.05.2012 16:30 Brgule 3 : 3 Jedinstvo
27.05.2012 16:30 Omladinac 3 : 0 Dokmir
27.05.2012 16:30 Sloga 0 : 2 Joševa
27.05.2012 16:30 OFK Stublenica 1 : 0 Paljuvi
27.05.2012 16:30 Gunjevac 5 : 1 Čučuge
27.05.2012 17:30 Pobeda 0 : 5 Lauš
27.05.2012 17:30 Savinac 2 : 0 Lazarica
27.05.2012 17:30 Blagaja 2 : 2 Duškovci
27.05.2012 15:00 Gorobilje 3 : 2 Dobrinjac
27.05.2012 15:00 Borac (SD) 2 : 3 Plavi tok
27.05.2012 17:00 Morava 2 : 1 Secanica
27.05.2012 11:00 Zeleznicar 3 : 0 Koca
27.05.2012 17:00 Morava 3 : 1 Čegar
27.05.2012 17:00 Moravac 2 : 2 Mladost
27.05.2012 17:00 Supovac 2 : 1 Mladost
27.05.2012 11:00 Ratar 0 : 0 Crvena Zvezda
27.05.2012 11:00 OFK Sloga 0 : 1 Draževac
27.05.2012 17:00 Kraljevo 5 : 3 Tempo
27.05.2012 17:00 Polet (R) 3 : 0 Vukašinovac
27.05.2012 17:30 Sloga 3 : 3 4. Juli
27.05.2012 17:30 Dobrič 1 : 1 Moravac
27.05.2012 17:30 Knežica 3 : 0 Mladost
27.05.2012 17:30 Baličevac 3 : 2 NS Tatko
27.05.2012 Sloga 6 : 0 Napredak
27.05.2012 Radnički 4 : 2 Polet
27.05.2012 Kumarevo 0 : 0 Železničar
27.05.2012 Mladi Borac 8 : 1 Sloboda
27.05.2012 Milanovo 3 : 0 Lemind Livnica
27.05.2012 MB 4 : 2 Morava
27.05.2012 17:00 Padež 2 : 1 Sloboda
27.05.2012 17:00 Sloga 5 : 2 Mladost
27.05.2012 17:00 Željuša 3 : 1 Provalija
27.05.2012 17:30 Bratstvo 1 : 2 Mladost (S)
27.05.2012 17:30 Kolare 2 : 0 Mladost (T)
27.05.2012 17:30 Polet 1 : 4 Mladi Radnik
27.05.2012 17:30 Javor 5 : 2 Kupinovac
27.05.2012 17:30 Urovica 3 : 1 Slatina
27.05.2012 17:30 Graničar 0 : 2 Smedovac
27.05.2012 17:30 Kovilovo 3 : 2 Miloševo
27.05.2012 17:30 Ratar 1 : 1 Samarinovac
27.05.2012 17:30 Deli Jovan 1 : 4 Vidrovac
27.05.2012 17:30 OFK Tamnič 2 : 3 Mladost
27.05.2012 17:00 Rtkovo 1 : 2 Koča Andjelković
27.05.2012 17:00 Trajan 8 : 0 Junior
27.05.2012 17:00 Tomako 0 : 3 Mladi radnik
27.05.2012 17:00 Župski biseri 2 : 2 Omladinac
27.05.2012 17:00 Sloga L 3 : 0 Mladost T
27.05.2012 17:00 Vinogradar 3 : 1 Gradina
27.05.2012 17:00 Borac 4 : 2 Mladost DK
27.05.2012 17:00 Mudrakovac 0 : 1 Kapidzija
27.05.2012 17:00 Dušan Ristić 4 : 2 Budućnost
27.05.2012 17:00 Parunovac 0 : 3 Šanac
27.05.2012 17:00 Belović 2 : 1 Modrica
27.05.2012 17:00 Kupci 3 : 2 Dvorane
27.05.2012 17:00 Čitluk 4 : 1 Sloga
27.05.2012 17:00 13.April 3 : 0 Rasina
27.05.2012 17:00 Borac 2 : 6 Drugarstvo
27.05.2012 17:00 Gorica 1 : 3 Trgovište
27.05.2012 17:00 Železničar 4 : 2 BSK Bavanište
27.05.2012 17:00 Omladinac (D) 3 : 0 Strela
27.05.2012 17:00 Proleter 3 : 2 Glogonj
27.05.2012 17:00 Borac (P) 1 : 0 Dolovo
27.05.2012 17:00 Plavi Dunav 1 : 3 Budućnost (BB)
27.05.2012 17:00 Pobeda 1 : 0 Unirea
27.05.2012 17:00 Mladost (V) 0 : 1 Vojvodina
27.05.2012 17:00 Borac (VG) 5 : 2 Dobrica
27.05.2012 17:00 Hajduk 1 : 1 Ševac
27.05.2012 17:00 Vinogradar 0 : 0 Budućnost (A)
27.05.2012 17:00 Karaš (K) 2 : 1 Dunav
27.05.2012 17:00 Hajdučica 3 : 0 Banat
27.05.2012 17:00 Potporanj 5 : 1 Karaš (J)
27.05.2012 17:00 Đurđin 3 : 4 Udarnik
27.05.2012 17:00 Bratstvo 2 : 2 Žednik
27.05.2012 17:00 Elektrovojvodina 2 : 2 Solid
27.05.2012 17:00 Poljoprivrednik 9 : 1 Mala Bosna
27.05.2012 17:00 Hajduk 4 : 3 Zrinjski 1932
27.05.2012 17:30 Šampion Olimpija 3 : 2 Tromedja
27.05.2012 17:30 Sloga 3 : 0 Radnički
27.05.2012 17:30 Graničar 4 : 2 Horgoš Higlo
27.05.2012 17:30 Slavija 4 : 2 Jedinstvo
27.05.2012 17:00 Borac 3 : 2 Napredak
27.05.2012 17:00 Vojvodina 5 : 0 Polet
27.05.2012 17:00 Delija 2 : 2 Jedinstvo
27.05.2012 17:00 ŽAK 1 : 0 2. Oktobar
27.05.2012 17:00 Bega 5 : 1 Terekves
27.05.2012 17:00 Omladinac 2 : 1 Olimpija
27.05.2012 17:00 Proleter 3 : 2 Napredak
27.05.2012 17:00 1.Oktobar 2 : 6 Roham
27.05.2012 17:00 Jedinstvo 1 : 1 OFK Metalac
27.05.2012 Graničar K 2 : 0 Hrtkovci
27.05.2012 Graničar G 4 : 0 Borac
27.05.2012 Donji Petrovci 6 : 0 Jedinstvo
27.05.2012 Sloven 4 : 0 Podunavac
27.05.2012 17:00 Ljukovo 1 : 0 Popinci
27.05.2012 Železničar 5 : 0 Sloga Borac
27.05.2012 17:00 Vinogradar 2 : 3 TSK
27.05.2012 17:00 OFK Futog 1 : 4 Fruškogorac
27.05.2012 17:00 OFK Sirig 3 : 1 Proleter
27.05.2012 17:00 Čenej 2 : 2 Bačka
27.05.2012 17:00 Dinamo 4 : 0 Sremac
27.05.2012 17:00 Borac 0 : 6 Tatra
27.05.2012 Budućnost 2 : 0 Mladost Radost
27.05.2012 Iskra 2 : 3 Proleter
27.05.2012 Mladost 0 : 1 Vojvodina
27.05.2012 17:30 Karađorđevo 1 : 6 Tvrdjava
27.05.2012 17:30 Budućnost (G) 5 : 0 Maglić
27.05.2012 17:30 Kulpin 4 : 5 Bačka
27.05.2012 17:30 Borac 2 : 0 Vojvodina
27.05.2012 ŽSK 5 : 0 Hajduk (Č)
27.05.2012 Miletić 2 : 0 Titel
27.05.2012 Jedinstvo 3 : 2 Sloga
27.05.2012 17:30 Jedinstvo 7 : 0 Rušanj
27.05.2012 17:30 Šumadinac 4 : 0 Dunav
27.05.2012 17:30 Sindjelić 7 : 1 Omladinac
27.05.2012 17:30 Studenski Grad 1 : 1 Borac
27.05.2012 Kosmaj 1 : 0 Pudarci
27.05.2012 Ivanča 0 : 1 Selo Mladenovac
27.05.2012 OFK Leštane 1 : 1 Popović
27.05.2012 Mladost 2 : 2 Borac
27.05.2012 Podunavac 0 : 1 Velika Krsna
27.05.2012 Boleč 7 : 3 Radnički PDM
27.05.2012 Rabrovac 0 : 0 Šepšin
27.05.2012 17:30 Lisović 0 : 3 OFK Zabrežje
27.05.2012 17:00 Banat 4 : 1 MSK
27.05.2012 17:00 Tamiš 0 : 3 Omladinac
27.05.2012 17:00 Mladost 1 : 3 Lehel
27.05.2012 17:00 Zlatica 2 : 0 ŽFK Banat
27.05.2012 17:00 Proleter 1 : 2 Radnički Ratar
27.05.2012 17:00 Sloga 1 : 6 Radnički
27.05.2012 17:30 Omladinac 6 : 1 Jedinstvo
27.05.2012 17:30 Ras 2 : 1 Musina reka
27.05.2012 17:30 Stubal 4 : 2 Miločajac
27.05.2012 17:30 Zgodačica 5 : 3 Kablar
27.05.2012 17:30 Jovo Kursula 0 : 2 Progorelica
27.05.2012 17:30 Partizan 2 : 0 Budućnost (S)
27.05.2012 17:00 Trmbas 2 : 2 Divostin
27.05.2012 17:00 Studenac 8 : 0 Đuriselac
27.05.2012 17:00 Kutlovo 5 : 0 Stari momci
27.05.2012 17:00 21. oktobar 2 : 1 Borac
27.05.2012 17:00 Zastava 0 : 1 Velika Sugubina
27.05.2012 12:00 Ranilović 3 : 0 Gorski car
27.05.2012 13:00 Misača 4 : 0 Vrbica
27.05.2012 11:00 Kopljari 5 : 2 Brezovac
27.05.2012 17:00 Borac 1 : 2 Pobeda
27.05.2012 17:00 Mladost 1 : 2 Crvena zvezda
27.05.2012 17:00 Radnički 2 : 1 Napredak
27.05.2012 17:00 Mladost (P) 2 : 0 Mladost 2011 (B)
27.05.2012 17:00 Kotlenik (G) 1 : 1 Kotlenik (L)
27.05.2012 17:00 Pomoravlje 7 : 2 Napredak
27.05.2012 17:00 Mladost 4 : 0 Udarnik
27.05.2012 17:00 Omladinac 2 : 0 Budućnost
27.05.2012 17:00 Jedinstvo 6 : 0 BSK
27.05.2012 17:00 Proleter 2 : 2 Napredak (P)
27.05.2012 17:00 Stig 3 : 2 Dizel
27.05.2012 17:00 Sopot 5 : 0 Zemljoradnik
27.05.2012 17:00 Vojvoda Milenko 2 : 2 MIP-Majdan
27.05.2012 17:00 Borac (K) 2 : 1 Sloga (L)
27.05.2012 17:00 Sloga ĐP 2 : 4 Pek
27.05.2012 17:00 Mirko Tomić 4 : 4 Desine
27.05.2012 17:00 Sloga T 3 : 0 Carevac
27.05.2012 17:00 Sloga 3 : 2 Kaona
27.05.2012 17:00 Basarac 4 : 2 Homolje
27.05.2012 17:00 Radenka 3 : 3 Kvarc
27.05.2012 17:00 Bratstvo 6 : 2 7. Juli
27.05.2012 17:30 Hajduk 4 : 3 Dragojevac
27.05.2012 17:30 Petrovac 74 2 : 2 Tresnjevka
27.05.2012 17:30 Mladost 2 : 2 Bobovik
27.05.2012 17:30 Sloga Trgosped 2 : 1 Polet
27.05.2012 17:30 Borac 5 : 3 Krnule 09
27.05.2012 17:30 Sloga 1 : 1 Torpedo
27.05.2012 11:00 Volujac 5 : 1 Žabar
27.05.2012 11:00 Jedinstvo 1 : 3 Младост 2011
27.05.2012 11:00 Mladost (Свилеула) 1 : 0 Zablaće
27.05.2012 11:00 Premijer 3 : 1 Bair
27.05.2012 11:00 Culjkovic 2 : 1 Cer
27.05.2012 17:00 Mali korak 0 : 2 Rakac Stave
27.05.2012 17:00 Dupljaj 2 : 5 Mladi radnik
27.05.2012 Mladost 4 : 1 Rudar
27.05.2012 Šarbane 1 : 1 Vukona
27.05.2012 Kolubara 2 : 2 Pambukovica
27.05.2012 10:00 Jasunja 6 : 1 Mladost (K)
27.05.2012 17:00 Bratstvo (B) 5 : 0 Real
27.05.2012 18:00 Radnički 4 : 7 Mladost
27.05.2012 18:00 Morava 5 : 1 Pobeda
27.05.2012 17:30 Rudar Stenjevac 5 : 4 Beljanica
27.05.2012 17:30 OFK Dvorište 3 : 0 Resava
27.05.2012 17:30 Resavac 2 : 0 Rudar
27.05.2012 18:00 Trnava 0 : 2 Bresje
27.05.2012 18:00 Kolonija 1 : 3 Partizan (M)
27.05.2012 18:00 Ribnik 2 : 1 Napredak
27.05.2012 18:00 OFK Tabane 0 : 2 Morava Panjevac
27.05.2012 18:00 Lipar 2 : 4 Juhor
27.05.2012 18:00 Sloboda 2 : 3 Partizan (G)
27.05.2012 17:00 Napredak 1 : 2 Popovac
27.05.2012 17:00 Jedinstvo DM 3 : 0 Omladinac
27.05.2012 17:00 Polet 3 : 1 Radnik
27.05.2012 17:00 Radnicki 1 : 0 Budućnost
27.05.2012 17:00 Jedinstvo R 0 : 0 Hajduk
27.05.2012 17:00 Golubovac 07 1 : 1 Šumadija
27.05.2012 15:00 Mladost 2 : 7 Beli Orlovi
27.05.2012 11:00 Omladinac 3 : 0 Vinogradar
27.05.2012 15:00 Polet 57 3 : 0 Morava
27.05.2012 15:00 Stari Trstenik 2 : 5 Stara Čaršija
27.05.2012 15:00 Omasnica 1 : 0 Jugovići
27.05.2012 17:30 Parcane 0 : 3 Temnić
27.05.2012 17:00 Rasinac 0 : 2 Mačkovac
27.05.2012 17:00 Srnje 2 : 2 Žabare
27.05.2012 17:00 BSK 0 : 1 Padež
27.05.2012 17:00 Globoder 3 : 2 Gaglovo
27.05.2012 11:00 Sebečevac 8 : 1 Mladost
27.05.2012 11:00 OFK Ribare 7 : 0 Zdravinje
27.05.2012 11:00 Grkljane 6 : 2 Jablanica
27.05.2012 11:00 Drugari 3 : 0 Štitari
27.05.2012 17:00 Jedinstvo 1 : 2 Krušedol
27.05.2012 17:00 Sloga 2 : 2 Borac
27.05.2012 17:00 OFK Kraljevci 0 : 0 PSK Putinci
27.05.2012 17:00 Polet 3 : 1 Napredak
27.05.2012 17:00 Fruškogorac 1 : 1 Fruška Gora
27.05.2012 Graničar 3 : 4 OFK Bačinci Sloga
27.05.2012 Sremac 1 : 1 OFK Bingula
27.05.2012 Sindjelić 0 : 1 Fruškogorac
27.05.2012 Omladinac B 2 : 3 Jedinstvo M
27.05.2012 OFK Bikić 2 : 0 Jedinstvo LJ
27.05.2012 Borac 2 : 2 Napredak
27.05.2012 17:00 Mladost 1 : 3 Sremac
27.05.2012 17:00 Kameni 2 : 4 Vitez
27.05.2012 17:00 Sloboda 0 : 2 Srem
27.05.2012 17:00 Graničar 0 : 5 Napredak
27.05.2012 Zmaj 0 : 3 Hajduk
27.05.2012 Sloboda 1 : 0 Mitros
27.05.2012 Sremac 3 : 2 Fruškogorac
27.05.2012 Sloga 4 : 0 Borac R
27.05.2012 Borac VR 2 : 2 Srem
27.05.2012 ČSK Čortanovci 3 : 0 Borac
27.05.2012 Sloga 4 : 1 Dunav
27.05.2012 Polet 2 : 0 Fruškogorac
27.05.2012 17:30 Veliko selo 3 : 0 Dunavac
27.05.2012 17:30 Heroj 1 : 0 Mladost (JR)
27.05.2012 11:00 GAK 0 : 1 Torlak
27.05.2012 10:00 Šećeranac Ada 5 : 0 Novi Beograd
27.05.2012 12:00 Sparta 2 : 1 BUSK
27.05.2012 17:30 OFK Petrovčić 3 : 2 Borac
27.05.2012 17:30 Zmaj 1953 4 : 2 Kozara
27.05.2012 17:30 Rožanci 1 : 0 OFK Boždarevac
27.05.2012 Omladinac 3 : 0 Mladost
27.05.2012 Mladost 5 : 3 Borac
27.05.2012 27. Oktobar 3 : 5 Vojvodina
27.05.2012 Sremac 4 : 0 Car Uroš
27.05.2012 17:00 Radnički 1919 5 : 4 Pančevo
27.05.2012 11:00 BSK Borča 1 : 2 Kalemegdan
27.05.2012 11:00 Vojvodina 1 : 2 Crvena zvezda
27.05.2012 Novi Sad 0 : 2 Kabel
27.05.2012 Radnički NP 4 : 1 Indeks
27.05.2012 Banat 7 : 0 Slavija
27.05.2012 Radnički S 3 : 0 Omladinac
27.05.2012 15:00 Kula 2 : 5 Polet
27.05.2012 15:00 Graničar (R) 12 : 1 Mladost
27.05.2012 15:00 Omladinac (D) 7 : 2 Kordun
27.05.2012 Selevac 2 : 0 Omladinac
27.05.2012 Glavaš 3 : 0 Mladi borac
27.05.2012 12:00 Bačka Topola 2 : 0 Inđija
27.05.2012 12:00 Kikinda 2 : 2 Bečej
27.05.2012 12:00 Vršac 4 : 2 Radnički (S)
27.05.2012 12:00 Bačka (BP) 1 : 3 Spartak ZV
27.05.2012 12:00 Dinamo 2 : 2 Banat
27.05.2012 12:00 Crvenka 3 : 2 Radnički (NP)
27.05.2012 13:00 AFK 0 : 8 Senta
27.05.2012 17:00 Mala Bosna 2 : 1 Bačka 1901
27.05.2012 10:00 Radnički 1 : 3 Obilić
27.05.2012 15:00 Čantavir 1 : 1 Panonija IM Topola
27.05.2012 15:00 Bačka 1 : 0 Vinogradar
27.05.2012 15:00 Tavankut 3 : 0 Krivaja
27.05.2012 15:00 Bajša 3 : 1 Njegoš
27.05.2012 10:00 Bačka Topola 2 : 1 Inđija
27.05.2012 10:00 Kikinda 1 : 3 Bečej
27.05.2012 10:00 Vršac 0 : 3 Radnički (S)
27.05.2012 10:00 Bačka (BP) 0 : 3 Spartak ZV
27.05.2012 10:00 Dinamo 1 : 1 Banat
27.05.2012 10:00 Crvenka 3 : 0 Radnički (NP)
27.05.2012 09:30 AFK 1 : 3 Bačka 1901
27.05.2012 17:00 Olimpija 3 : 0 Čoka
27.05.2012 Šapine 2 : 2 Borac VL
27.05.2012 Borac 3 : 0 Sloga
27.05.2012 VGSK 2 : 1 Obilić
27.05.2012 Mladi radnik 3 : 0 Lunjevac
27.05.2012 Vrbovac 0 : 3 Udarnik
27.05.2012 Selevac 4 : 4 Omladinac
27.05.2012 Glavaš 5 : 3 Mladi borac
27.05.2012 11:00 Real Niš 5 : 1 Balkanski
27.05.2012 11:00 Nacional 1 : 3 Radnički (P)
27.05.2012 11:00 AFK 0 : 6 Bačka 1901 '99
27.05.2012 10:00 Spartak Zlatibor voda '99 9 : 0 Potisje
27.05.2012 10:00 Bačka 1901 '00 3 : 0 Čoka
27.05.2012 10:00 Radnicki 1923 II 0 : 6 Radnicki 1923 I

Košarka

27.05.2012 19:00 Partizan mt:s 77 : 67 Vojvodina Srbijagas 1:0
27.05.2012 19:00 Radnički 84 : 78 Crvena Zvezda Diva 1:0

Rukomet

27.05.2012 19:00 Nova Pazova 27 : 32 Novi Beograd
27.05.2012 19:00 Bor 2 30 : 30 Jastrebac
27.05.2012 17:00 Kikinda 27 : 28 Grafičar
27.05.2012 19:00 PIK Prigrevica 25 : 27 Putinci
27.05.2012 Progres 39 : 19 Zaječar 2
27.05.2012 Paraćin 24 : 29 Radnički (Ć)
27.05.2012 Bela Palanka 10 : 0 Hisar
27.05.2012 Niška Banja 41 : 28 Aleksinac
27.05.2012 Radnički 1951 46 : 20 Bor 2 2
27.05.2012 Pirot 31 : 31 Hajduk Veljko
27.05.2012 15:30 Cepelin 2 27 : 22 Petrovac
27.05.2012 12:00 RTB Bor 28 : 28 Vranje
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.