Vlasina
Pukovac
Tabane 1970
Bledo izdanje fudbalera Trstenika

Fudbaleri Trstenika PPT nisu uspeli na svom stadionu kraj Zapadne Morave, pred 150 gledalaca da pobede ekipu FK Dunav iz Prahova. Gosti su igrali taktički mudro i ispunila im se želja da iz ovog susreta izvuku jedan dragoceni bod.Kapiten trsteničana Nenad Vasić je dva puta u 31. minutu šutirao prema golu Prahovčana ali bezuspešno. Domaći su pripretili  u 47. minutu kada je udarac Milovanovića uspešno odbranio gostujući golman Savić. Posle izvedenog kornera nesrećni Todorović loše je intervenisao pred svojim golom i njegovim autogolom domaći dolaze u vođstvo sa 1:0. Gosti su posle ovog kiksa krenuli u akcije i umalo su u speli da izjednače kada je njihov igrač pogodio stativu golmana Miodragovića.Ipak su uspeli  u 78. minutu da izjednače,posle dobre akcije igrač utakmice Bogoslovski, preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca, savladao je Miodragovića i tako postavio konačan rezultat ove utakmice 1:1. Susret je dobro vodila Jelena Cvetković iz Leskovca, koja je zbog prigovora i oštrije igre pkazala žute kartone domaćim igračima Karoviću i Milovanoviću i Simiću iz ekipe Dunava.