XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 111 utakmica za dan
Subota, 24 Maj 2008

Fudbal

24.05.2008 ČSK Pivara 0 : 0 Radnički (N)
24.05.2008 Srem 0 : 1 Rad
24.05.2008 Sevojno 2 : 1 Mladost (A)
24.05.2008 Novi Pazar 4 : 1 Zemun
24.05.2008 Jagodina 3 : 1 Hajduk
24.05.2008 Vlasina 2 : 1 Mladenovac
24.05.2008 Novi Sad 0 : 0 Javor
24.05.2008 Metalac 1 : 1 Voždovac
24.05.2008 BSK Borča 3 : 0 Radnički (P)
24.05.2008 Mačva 2 : 0 Šumadija 1903
24.05.2008 Budućnost (V) 1 : 0 Vujić voda
24.05.2008 Mladi radnik 1 : 0 Inon
24.05.2008 Jedinstvo 2 : 1 Radnički (K)
24.05.2008 Sloga (PM) 3 : 2 Metalac (K)
24.05.2008 Sloga (K) 2 : 1 Sloboda (U)
24.05.2008 Sloga (BB) 0 : 1 Sloboda (Č)
24.05.2008 Železničar 2 : 2 Morava (VP)
24.05.2008 Timok 0 : 1 Balkanski
24.05.2008 Sinđelić 1 : 1 Železničar (VB)
24.05.2008 Železničar (N) 4 : 1 Morava (VH)
24.05.2008 Župa 2 : 1 Dubočica
24.05.2008 Sloga (L) 2 : 0 Ozren
24.05.2008 Kopaonik 3 : 0 Rudar Alpos
24.05.2008 Svrljig 4 : 0 Trajal
24.05.2008 Dinamo 4 : 0 OFK Niš
24.05.2008 Mladost 2 : 0 Sloga
24.05.2008 Palić Koming 3 : 0 Vršac
24.05.2008 Radnički (NP) 0 : 3 Zlatibor voda
24.05.2008 Tekstilac 2 : 1 Bačka (BP)
24.05.2008 Big Bul 3 : 0 Spartak (D)
24.05.2008 Sloven 4 : 3 Radnički (S)
24.05.2008 Spartak (S) 5 : 3 Jedinstvo
24.05.2008 Indjija 3 : 0 Proleter
24.05.2008 FAP 1 : 1 Sloga (P)
24.05.2008 Mokra Gora 1 : 0 Takovo
24.05.2008 Sindjelić 2 : 1 Jasenica 1911
24.05.2008 Rudar 2 : 1 Ribnica
24.05.2008 VGSK 4 : 2 Jadar (GD)
24.05.2008 Loznica 3 : 0 Drina
24.05.2008 Radnički Zorka 1 : 1 Selevac
24.05.2008 Lužnica 2 : 1 Mladost (L)
24.05.2008 Topličanin 1 : 1 BSK Bujanovac
24.05.2008 Napredak 2 : 2 Zemljoradnik
24.05.2008 Žitorađa 4 : 3 Sloga
24.05.2008 Dunav 0 : 0 Prva petoletka
24.05.2008 Đerdap 2 : 1 Rudar Fira
24.05.2008 Timočanin 1 : 1 Rudar (B)
24.05.2008 SFS Borac 1 : 1 Jedinstvo
24.05.2008 Hajduk Veljko 5 : 1 Pepeljevac
24.05.2008 Bor 8 : 1 Trgovački
24.05.2008 Rtanj 2 : 2 Sloga (Ć)
24.05.2008 Turbina 3 : 1 Borac (O)
24.05.2008 Poštar 1 : 1 Vinča
24.05.2008 BSK Batajnica 0 : 1 Resnik
24.05.2008 Proleter Lasta 4 : 3 Magnohrom
24.05.2008 Kraljevo Hajduk 2 : 1 Jedinstvo
24.05.2008 Goč 6 : 2 Radnik
24.05.2008 Potisje 1 : 3 AFK
24.05.2008 Krasava 1 : 6 Stolice
24.05.2008 Kalemegdan 3 : 2 LASK
24.05.2008 Sušica 0 : 0 Požarevac
24.05.2008 Lemind Lavice 3 : 0 Šumadija 1903
24.05.2008 Mašinac 6 : 0 Šabac
24.05.2008 Napredak 3 : 0 Sloga
24.05.2008 Jerina 1 : 1 Kolibri
24.05.2008 Borac 4 : 1 Napredak
24.05.2008 Partizan 3 : 3 Rad
24.05.2008 Banat 2 : 0 Obilić
24.05.2008 Čukarički 1 : 1 Crvena zvezda
24.05.2008 Zemun 1 : 0 Bežanija
24.05.2008 OFK Beograd 1 : 1 Radnički (NB)
24.05.2008 OFK Balkan 2 : 1 Sloboda (U)
24.05.2008 Smederevo 1 : 3 Voždovac
24.05.2008 Šumadija 1903 6 : 2 Sloboda (Č)
24.05.2008 Jedinstvo Putevi 1 : 0 Javor
24.05.2008 Sloga (K) 2 : 0 Metalac (GM)
24.05.2008 Napredak 5 : 1 Timok
24.05.2008 Radnički 4 : 0 Crvena zvezda
24.05.2008 Partizan 2 : 1 Obilić
24.05.2008 Sloboda 4 : 2 OFK Beograd
24.05.2008 Teleoptik 2 : 0 Čukarički Stankom
24.05.2008 Radnički 4 : 0 Zemun
24.05.2008 Policajac 2 : 2 Šumadija 1903
24.05.2008 Rad 0 : 1 Borac
24.05.2008 Metalac (GM) 1 : 0 FAP
24.05.2008 Budućnost (A) 2 : 0 Metalac (K)
24.05.2008 Kopaonik (L) 0 : 0 Autoprevoz

Košarka

24.05.2008 FMP 94 : 84 Vojvodina Srbijagas
24.05.2008 Lions 76 : 65 Vizura
24.05.2008 Borac 69 : 83 Hemofarm Štada
24.05.2008 Hemofarm 74 : 55 Partizan
24.05.2008 Crvena Zvezda 66 : 50 Proleter
24.05.2008 Spartak 85 : 73 Vojvodina

Rukomet

24.05.2008 ORK Niš 37 : 37 Metaloplastika
24.05.2008 Kolubara 40 : 28 Vojvodina
24.05.2008 Župa 28 : 26 PKB
24.05.2008 Radnički 37 : 28 Vrbas
24.05.2008 Planinka 29 : 29 Jugović
24.05.2008 Proleter 37 : 26 Tarket
24.05.2008 Mladost Radnički 24 : 24 Crvena Zvezda
24.05.2008 Partizan 35 : 23 Mladost Čelik
24.05.2008 TSK 27 : 32 Vranje
24.05.2008 BSK Heba 34 : 25 Jugopetrol Železničar
24.05.2008 Crvenka 26 : 21 Smederevo
24.05.2008 Mladost Radnički 26 : 35 Priboj
24.05.2008 Bane 30 : 26 Pirot
24.05.2008 Novi Pazar 42 : 32 Vlasotince
24.05.2008 Sloga 49 : 21 Bor 2
24.05.2008 Gornji Milanovac 44 : 31 ORK Beograd
24.05.2008 Jagodina 22 : 24 Nopal
24.05.2008 Spartak 41 : 34 Metalac
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.