XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 144 utakmica za dan
Subota, 3 Novembar 2007

Fudbal

03.11.2007 Čukarički Stankom 0 : 1 Crvena Zvezda
03.11.2007 Mladost (L) 3 : 2 Smederevo
03.11.2007 Napredak 1 : 0 Hajduk
03.11.2007 OFK Beograd 1 : 0 Bežanija
03.11.2007 Banat 2 : 1 Borac
03.11.2007 Sevojno 3 : 1 ČSK Pivara
03.11.2007 Radnički (N) 0 : 0 Jagodina
03.11.2007 Mladost (A) 1 : 0 Novi Sad
03.11.2007 Javor 1 : 0 Voždovac
03.11.2007 Budućnost (V) 0 : 2 Mačva
03.11.2007 Vujić voda 2 : 2 Jedinstvo
03.11.2007 Inon 0 : 2 Sloga (PM)
03.11.2007 Radnički (K) 0 : 1 Sloga (K)
03.11.2007 Metalac (K) 3 : 0 Sloga (BB)
03.11.2007 Sloboda (U) 2 : 0 Železničar
03.11.2007 Sinđelić 3 : 0 Timok
03.11.2007 Balkanski 0 : 0 Železničar (N)
03.11.2007 Morava (VH) 4 : 0 Sloga (L)
03.11.2007 Ozren 0 : 1 Svrljig
03.11.2007 Sloga 2 : 0 Radnički (NP)
03.11.2007 Vršac 4 : 1 Tekstilac
03.11.2007 Zlatibor voda 0 : 0 Big Bul
03.11.2007 Bačka (BP) 2 : 0 Sloven
03.11.2007 Jedinstvo 0 : 6 Proleter
03.11.2007 Palilulac 2 : 0 Srem
03.11.2007 Mokra Gora 1 : 1 Dragačevo
03.11.2007 FAP 4 : 1 Sloga (S)
03.11.2007 Radnički (KO) 0 : 2 Omladinac
03.11.2007 Jadar (S) 2 : 0 Zvižd
03.11.2007 Vrbovac 0 : 0 Radnički (V)
03.11.2007 Selevac 4 : 1 Radnički Zorka
03.11.2007 Jastrebac Proleter 1 : 0 Mladost (M)
03.11.2007 Jedinstvo 3 : 2 Vučje
03.11.2007 Kosanica 0 : 1 Car Konstantin
03.11.2007 Prva petoletka 1 : 0 Dunav
03.11.2007 Rudar Fira 1 : 1 Đerdap
03.11.2007 Rudar (B) 2 : 1 Timočanin
03.11.2007 Radnički (S) 3 : 1 Temnić Lipa
03.11.2007 Poštar 1 : 3 Resnik
03.11.2007 Turbina 3 : 2 Grafičar
03.11.2007 IMT 0 : 1 Milutinac
03.11.2007 Omladinac 8 : 0 Proleter Lasta
03.11.2007 Karađorđe 1 : 0 Braća Vuković
03.11.2007 Goč 1 : 4 Mataruge
03.11.2007 Potisje 2 : 0 Sever
03.11.2007 LASK 3 : 1 Kalemegdan
03.11.2007 Požarevac 5 : 0 Sušica
03.11.2007 Šumadija 1903 0 : 2 Lemind Lavice
03.11.2007 Šabac 0 : 3 Mašinac
03.11.2007 Sloga 0 : 2 Napredak
03.11.2007 Kolibri 1 : 2 Jerina
03.11.2007 Smederevo 1 : 1 Napredak
03.11.2007 OFK Balkan 3 : 2 Voždovac
03.11.2007 OFK Beograd 4 : 0 Sloboda (U)
03.11.2007 Zemun 0 : 0 Radnički (NB)
03.11.2007 Čukarički 2 : 0 Bežanija
03.11.2007 Banat 3 : 1 Crvena zvezda
03.11.2007 Partizan 5 : 3 Obilić
03.11.2007 Borac 0 : 1 Rad
03.11.2007 Bane 0 : 2 Šumadija 1903
03.11.2007 Radnički (K) 2 : 0 Novi Pazar
03.11.2007 Sloga (K) 3 : 1 Autoprevoz
03.11.2007 Rad 0 : 2 Timok
03.11.2007 Policajac 6 : 0 Borac
03.11.2007 Radnički 1 : 2 Šumadija 1903
03.11.2007 Teleoptik 1 : 0 Zemun
03.11.2007 Sloboda 0 : 3 Čukarički Stankom
03.11.2007 Partizan 0 : 1 OFK Beograd
03.11.2007 Radnički 3 : 1 Obilić
03.11.2007 Napredak 7 : 2 Crvena zvezda
03.11.2007 Sevojno 1 : 4 AS
03.11.2007 Metalac (GM) 1 : 3 Novi Pazar
03.11.2007 Takovo 0 : 0 Čačak 94
03.11.2007 Metalac (K) 3 : 0 Šumadija (A)

Košarka

03.11.2007 Vojvodina Srbijagas 71 : 70 Union Olimpija
03.11.2007 Široki Prima pivo 79 : 94 Budućnost
03.11.2007 Split CO 78 : 84 Cibona
03.11.2007 Partizan Igokea 82 : 67 Crvena Zvezda
03.11.2007 Zagreb CO 74 : 79 Hemofarm Štada
03.11.2007 FMP 86 : 88 Zadar
03.11.2007 Geoplin Slovan 77 : 76 Helios
03.11.2007 Mašinac 85 : 74 Radnički 034 Group
03.11.2007 Napredak Rubin 93 : 89 Radnički Invest
03.11.2007 Vizura 74 : 81 Mega Aqua Monta
03.11.2007 Zdravlje Actavis 78 : 65 Borac
03.11.2007 Tamiš Pertohemija 80 : 77 Vujić Metalac
03.11.2007 OKK Beograd 102 : 70 Sloboda
03.11.2007 Prva Petoletka 91 : 93 Proleter Naftagas
03.11.2007 Kotež Bambi 93 : 83 Vrbas
03.11.2007 Beovuk 72 108 : 106 Crnokosa
03.11.2007 Vojvodina 119 : 89 Železničar
03.11.2007 Hemofarm 107 : 53 Stara Pazova
03.11.2007 Radnički 82 : 83 Kovin
03.11.2007 Spartak 68 : 54 Ušće
03.11.2007 Čelarevo 82 : 60 Student Radnički
03.11.2007 Moravac 95 : 49 Play Off
03.11.2007 Radivoj Korać 20 : 0 Dinamo

Odbojka

03.11.2007 Radnički Kombank 3 : 0 Mladi Radnik
03.11.2007 VGSK 2 : 3 Ribnica
03.11.2007 Železničar 3 : 0 Pro Tent
03.11.2007 Dinamo 1 : 3 Bavanište
03.11.2007 Niš 3 : 1 Putevi
03.11.2007 GIK Banat 1 : 3 Smederevo
03.11.2007 Banat 0 : 3 Borac
03.11.2007 Ribnica 1 3 : 0 Novi Pazar 2
03.11.2007 Mladost 0 : 3 Temnić
03.11.2007 Klek 0 : 3 Radnički
03.11.2007 Takovo Zvezda Helios 0 : 3 Vizura
03.11.2007 Zrenjanin 023 2 : 3 Volley Star
03.11.2007 Jedinstvo 3 : 0 Šumadija Aqua Viva
03.11.2007 Vojvodina 3 : 0 Srbijanka Lasta
03.11.2007 Mladost 2 : 3 Gimnazijalac
03.11.2007 Latice 3 : 0 Bane
03.11.2007 Vrnjačka Banja 0 : 3 Novi Pazar
03.11.2007 Karadjordje 3 : 0 Paraćin
03.11.2007 Šumadija 2 3 : 0 Sloga

Rukomet

03.11.2007 Planinka 26 : 25 ORK Niš
03.11.2007 Župa 24 : 20 Mladost Radnički
03.11.2007 Kolubara 28 : 22 Partizan
03.11.2007 Vojvodina 24 : 30 Crvena Zvezda
03.11.2007 PKB 38 : 34 Tarket
03.11.2007 Dinamo 35 : 30 Bask
03.11.2007 BSK Heba 28 : 27 Zlatar
03.11.2007 TSK 26 : 20 Leskovac
03.11.2007 Vranje 36 : 31 Mladost Radnički
03.11.2007 Crvena Zvezda 36 : 32 Smederevo
03.11.2007 Napredak 35 : 35 Rudar
03.11.2007 Metalac 29 : 26 Žitorađa
03.11.2007 Vlasotince 32 : 32 Zaječar
03.11.2007 Bor 2 36 : 20 Mokra Gora
03.11.2007 Sloga 30 : 18 Pirot
03.11.2007 Novi Pazar 35 : 22 Trepča
03.11.2007 Vrnjačka Banja 34 : 18 Medicinar
03.11.2007 Crvena Zvezda 24 : 34 Dinamo
03.11.2007 Gornji Milanovac 37 : 23 Max Sport
03.11.2007 Čačak 34 : 24 Jagodina
03.11.2007 Kučevo 26 : 29 Železnicar
03.11.2007 Voždovac 17 : 25 Spartak
03.11.2007 Nopal 31 : 27 Knjaževac-Megatrend

Vaterpolo

03.11.2007 Partizan 9 : 4 Vojvodina
03.11.2007 Beograd 18 : 7 TENT
03.11.2007 Niš 24 : 1 ŽAK
03.11.2007 Šabac 3 : 15 Student
03.11.2007 Bečej 2005 2 : 16 Crvena Zvezda
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.