XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 113 utakmica za dan
Subota, 17 Novembar 2007

Fudbal

17.11.2007 Vujić voda 3 : 0 Budućnost (V)
17.11.2007 Radnički (K) 1 : 1 Jedinstvo
17.11.2007 Morava (VP) 2 : 0 Železničar
17.11.2007 Balkanski 2 : 2 Timok
17.11.2007 Morava (VH) 3 : 0 Železničar (N)
17.11.2007 Ozren 0 : 2 Sloga (L)
17.11.2007 OFK Niš 2 : 3 Dinamo
17.11.2007 Sloga 2 : 0 Mladost
17.11.2007 Vršac 1 : 1 Palić Koming
17.11.2007 Zlatibor voda 1 : 0 Radnički (NP)
17.11.2007 Bačka (BP) 2 : 2 Tekstilac
17.11.2007 Jedinstvo 2 : 1 Spartak (S)
17.11.2007 Mokra Gora 2 : 1 Jasen
17.11.2007 FAP 2 : 0 Takovo
17.11.2007 Jadar (S) 0 : 0 Radnički (KO)
17.11.2007 Selevac 1 : 0 Loznica
17.11.2007 Radnički Zorka 3 : 1 Železničar
17.11.2007 Jastrebac Proleter 3 : 1 Mladost (L)
17.11.2007 Jedinstvo 1 : 2 Napredak
17.11.2007 Kosanica 3 : 2 Žitorađa
17.11.2007 Prva petoletka 3 : 1 Putevi
17.11.2007 Rudar Fira 1 : 0 Sloga (D)
17.11.2007 Rudar (B) 1 : 0 Dunav
17.11.2007 Pepeljevac 4 : 0 Timočanin
17.11.2007 Radnički (S) 1 : 2 Hajduk Veljko
17.11.2007 Rtanj 5 : 2 Temnić Lipa
17.11.2007 Turbina 4 : 2 Balkan
17.11.2007 IMT 2 : 2 Borac (O)
17.11.2007 Omladinac 3 : 2 Magnohrom
17.11.2007 Potisje 3 : 1 Solid
17.11.2007 Jerina 1 : 5 Napredak
17.11.2007 OFK Balkan 2 : 0 Napredak
17.11.2007 OFK Beograd 5 : 2 Smederevo
17.11.2007 Zemun 5 : 0 Voždovac
17.11.2007 Čukarički 2 : 0 Sloboda (U)
17.11.2007 Banat 2 : 1 Radnički (NB)
17.11.2007 Partizan 4 : 0 Bežanija
17.11.2007 Borac 1 : 0 Crvena zvezda
17.11.2007 Rad 2 : 0 Obilić
17.11.2007 Novi Pazar 2 : 1 Bane
17.11.2007 Sloga (K) 4 : 3 Metalac (K)
17.11.2007 Autoprevoz 2 : 1 Jedinstvo Putevi
17.11.2007 Policajac 2 : 1 Timok
17.11.2007 Radnički 1 : 1 Rad
17.11.2007 Teleoptik 4 : 1 Borac
17.11.2007 Sloboda 1 : 0 Šumadija 1903
17.11.2007 Partizan 1 : 2 Zemun
17.11.2007 Radnički 2 : 2 Čukarički Stankom
17.11.2007 Napredak 0 : 1 OFK Beograd
17.11.2007 Crvena zvezda 5 : 0 Obilić
17.11.2007 Sevojno 0 : 4 Sloga (P)
17.11.2007 Novi Pazar 2 : 1 FAP
17.11.2007 Takovo 2 : 1 AS
17.11.2007 Metalac (K) 6 : 0 Metalac (GM)
17.11.2007 Kopaonik (L) 4 : 1 Budućnost (A)

Košarka

17.11.2007 Vojvodina Srbijagas 77 : 69 Široki Prima pivo
17.11.2007 Split CO 75 : 74 Union Olimpija
17.11.2007 Partizan Igokea 85 : 80 Budućnost
17.11.2007 Zagreb CO 75 : 85 Cibona
17.11.2007 FMP 83 : 86 Crvena Zvezda
17.11.2007 Geoplin Slovan 80 : 97 Hemofarm Štada
17.11.2007 Helios 83 : 91 Zadar
17.11.2007 Novi Sad 85 : 74 Mašinac
17.11.2007 Napredak Rubin 96 : 88 Ergonom
17.11.2007 Vizura 92 : 90 Radnički 034 Group
17.11.2007 Zdravlje Actavis 74 : 86 Radnički Invest
17.11.2007 Lions 80 : 71 Mega Aqua Monta
17.11.2007 Sloga 69 : 74 Borac
17.11.2007 OKK Beograd 86 : 75 Vujić Metalac
17.11.2007 Kikinda 89 : 81 Tamiš Pertohemija
17.11.2007 Prva Petoletka 78 : 66 Sloboda
17.11.2007 Beovuk 72 87 : 89 Proleter Naftagas
17.11.2007 Vojvodina 97 : 106 Vrbas
17.11.2007 Hemofarm 98 : 60 Loznica
17.11.2007 Radnički 90 : 102 Proleter
17.11.2007 Spartak 76 : 50 Stara Pazova
17.11.2007 Vojvodina 69 : 72 Ušće
17.11.2007 Jugobanat 74 : 61 Požega
17.11.2007 Moravac 53 : 84 Radnički

Odbojka

17.11.2007 VGSK 1 : 3 Radnički Kombank
17.11.2007 Dinamo 3 : 1 Pro Tent
17.11.2007 GIK Banat 3 : 2 Bavanište
17.11.2007 Banat 1 : 3 Putevi
17.11.2007 Borac 3 : 2 Smederevo
17.11.2007 Temnić 3 : 1 Ribnica 04
17.11.2007 Takovo Zvezda Helios 2 : 3 Obilić
17.11.2007 Zrenjanin 023 0 : 3 Spartak
17.11.2007 Jedinstvo 0 : 3 Vizura
17.11.2007 Vojvodina 3 : 2 Volley Star
17.11.2007 Srbijanka Lasta 1 : 3 Šumadija Aqua Viva
17.11.2007 Latice 0 : 3 Gimnazijalac
17.11.2007 Sloga 3 : 0 Jagodina 2

Rukomet

17.11.2007 Radnički 31 : 18 ORK Niš
17.11.2007 Župa 30 : 29 Planinka
17.11.2007 PKB 36 : 24 Mladost Čelik
17.11.2007 Jugović 27 : 31 Tarket
17.11.2007 Jugopetrol Železničar 21 : 22 Crvenka
17.11.2007 Napredak 26 : 25 Priboj
17.11.2007 Rudar 35 : 37 Smederevo
17.11.2007 Vlasotince 39 : 38 Žitorađa
17.11.2007 Bor 2 42 : 20 Metalac
17.11.2007 Sloga 33 : 29 Zaječar
17.11.2007 Novi Pazar 33 : 29 Mokra Gora
17.11.2007 Kikinda 26 : 24 Vrnjačka Banja
17.11.2007 RTB Bor 29 : 24 Lasta Radnički
17.11.2007 Crvena Zvezda 23 : 37 Naisa
17.11.2007 Kučevo 27 : 31 Gornji Milanovac
17.11.2007 Voždovac 26 : 36 Jagodina

Vaterpolo

17.11.2007 Beograd 18 : 4 Spartak
17.11.2007 TENT 4 : 19 Vojvodina
17.11.2007 Šabac 13 : 5 ŽAK
17.11.2007 Bečej 2005 2 : 12 Niš
17.11.2007 Crvena Zvezda 11 : 6 Student
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.