XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 96 utakmica za dan
Subota, 24 Novembar 2007

Fudbal

24.11.2007 Morava (VP) 2 : 1 Sloga (BB)
24.11.2007 Sloboda (U) 0 : 0 Sloga (PM)
24.11.2007 Metalac (K) 2 : 0 Jedinstvo
24.11.2007 Radnički (K) 1 : 1 Mladi radnik
24.11.2007 Inon 3 : 1 Budućnost (V)
24.11.2007 Vujić voda 5 : 1 Šumadija 1903
24.11.2007 Timok 1 : 1 Dinamo
24.11.2007 OFK Niš 0 : 2 Svrljig
24.11.2007 Ozren 1 : 0 Župa
24.11.2007 Morava (VH) 2 : 3 Sinđelić
24.11.2007 Mladost 1 : 2 Indjija
24.11.2007 Jedinstvo 1 : 4 Sloven
24.11.2007 Bačka (BP) 2 : 2 Radnički (NP)
24.11.2007 Zlatibor voda 3 : 2 Palić Koming
24.11.2007 Vršac 1 : 0 Sloga
24.11.2007 Palilulac 1 : 1 Teleoptik
24.11.2007 Takovo 2 : 1 Jedinstvo Putevi
24.11.2007 Šumadija (A) 0 : 0 Orlovac
24.11.2007 Loznica 8 : 0 Radnički Zorka
24.11.2007 VGSK 1 : 0 Selevac
24.11.2007 Rudar 5 : 3 Drina
24.11.2007 Sindjelić 1 : 1 Ribnica
24.11.2007 Radnički (KO) 1 : 0 Vrbovac
24.11.2007 Lužnica 4 : 1 Zloćudovo
24.11.2007 Žitorađa 1 : 0 Radnik Rosa
24.11.2007 Napredak 2 : 0 Kosanica
24.11.2007 Topličanin 2 : 1 Sloga
24.11.2007 Bor 2 : 0 Rtanj
24.11.2007 SFS Borac 1 : 1 Radnički (S)
24.11.2007 Timočanin 3 : 2 Trgovački
24.11.2007 Đerdap 2 : 0 Pepeljevac
24.11.2007 Dunav 2 : 1 Jedinstvo
24.11.2007 Prva petoletka 1 : 3 Rudar Fira
24.11.2007 Sever 3 : 2 Čoka
24.11.2007 Požarevac 1 : 1 LASK
24.11.2007 Šumadija 1903 1 : 2 Kalemegdan
24.11.2007 Šabac 3 : 1 Sušica
24.11.2007 Sloga 1 : 0 Lemind Lavice
24.11.2007 Kolibri 0 : 3 Mašinac

Košarka

24.11.2007 Zadar 82 : 73 Vojvodina Srbijagas
24.11.2007 Hemofarm Štada 88 : 75 Helios
24.11.2007 Crvena Zvezda 92 : 71 Geoplin Slovan
24.11.2007 Budućnost 89 : 84 Zagreb CO
24.11.2007 Union Olimpija 60 : 83 Partizan Igokea
24.11.2007 Široki Prima pivo 79 : 77 Split CO
24.11.2007 Borac 80 : 88 Novi Sad
24.11.2007 Radnički Invest 75 : 71 Lions
24.11.2007 Radnički 034 Group 84 : 77 Zdravlje Actavis
24.11.2007 Ergonom 79 : 72 Vizura
24.11.2007 Mašinac 90 : 91 Napredak Rubin
24.11.2007 Vujić Metalac 102 : 90 Crnokosa
24.11.2007 Proleter Naftagas 100 : 87 Vojvodina
24.11.2007 Sloboda 79 : 70 Kotež Bambi
24.11.2007 Tamiš Pertohemija 97 : 83 Prva Petoletka
24.11.2007 OKK Beograd 75 : 51 Kikinda
24.11.2007 Stara Pazova 56 : 71 Kraljevo
24.11.2007 Proleter 79 : 62 Spartak
24.11.2007 Student Radnički 20 : 0 Dinamo
24.11.2007 Radnički 80 : 68 Radivoj Korać
24.11.2007 Gradac 81 : 88 Moravac
24.11.2007 Voždovac 117 : 42 Dubočica
24.11.2007 Jugobanat 79 : 60 Šabac

Odbojka

24.11.2007 Crvena Zvezda 1 : 3 Radnički Kombank
24.11.2007 VGSK 3 : 0 Spartak
24.11.2007 Pro Tent 0 : 3 Smederevo
24.11.2007 Bavanište 3 : 0 Banat
24.11.2007 Dinamo 3 : 1 Niš
24.11.2007 SFS Borac 3 : 0 Ribnica 2
24.11.2007 Ribnica 1 3 : 0 Šumadija Aqua Viva
24.11.2007 Klek 0 : 3 Poštar 064
24.11.2007 Jedinstvo 2 : 3 Lazarevac
24.11.2007 Obilić 2 : 3 Šumadija Aqua Viva
24.11.2007 Vizura 0 : 3 Vojvodina
24.11.2007 Takovo Zvezda Helios 3 : 1 Zrenjanin 023
24.11.2007 Mladost 3 : 1 Tomako
24.11.2007 Paraćin 3 : 0 Sloga

Rukomet

24.11.2007 ORK Niš 24 : 30 Tarket
24.11.2007 Mladost Radnički 33 : 26 Vojvodina
24.11.2007 Priboj 31 : 25 Rudar
24.11.2007 Mladost Radnički 31 : 31 Napredak
24.11.2007 Crvenka 29 : 26 Crvena Zvezda
24.11.2007 Bask 37 : 25 Spartak
24.11.2007 Žitorađa 29 : 30 Bane
24.11.2007 Trepča 40 : 32 Nišekspres Jugopetrol
24.11.2007 Pirot 27 : 26 Topličanin
24.11.2007 Mokra Gora 28 : 29 Jastrebac
24.11.2007 Metalac 27 : 42 Sloga
24.11.2007 Knjaz Miloš 39 : 26 Temerin
24.11.2007 Vrnjačka Banja 37 : 22 RTB Bor
24.11.2007 Spartak 33 : 18 Knjaževac-Megatrend
24.11.2007 Železnicar 33 : 35 Nopal
24.11.2007 Jagodina 36 : 29 ORK Beograd

Vaterpolo

24.11.2007 TENT 19 : 5 Spartak
24.11.2007 ŽAK 1 : 16 Student
24.11.2007 Crvena Zvezda 13 : 11 Niš
24.11.2007 Bečej 2005 11 : 9 Šabac
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.