XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 11.08.2018 20:00 Angers - Nîmes 3:4
2 18.08.2018 20:00 Rennes - Angers 1:0
3 25.08.2018 17:00 PSG - Angers 3:1
4 01.09.2018 20:00 Angers - Lille 1:0
5 15.09.2018 20:00 Dijon - Angers 1:3
6 22.09.2018 20:00 Angers - Toulouse 0:0
7 25.09.2018 19:00 Monaco - Angers 0:1
8 29.09.2018 20:00 Angers - Guingamp 0:1
9 06.10.2018 20:00 Angers - Strasbourg 2:2
10 20.10.2018 20:00 Reims - Angers 1:1
11 27.10.2018 17:00 Angers - Olympique Lyonnais 1:2
12 04.11.2018 17:00 Saint-Étienne - Angers 4:3
13 10.11.2018 20:00 Angers - Montpellier 1:0
14 24.11.2018 20:00 Nantes - Angers 1:1
15 01.12.2018 20:00 Angers - Caen 1:1
16 04.12.2018 19:00 Nice - Angers 0:0
17 15.01.2019 19:00 Angers - Bordeaux 1:2
18 08.01.2019 19:00 Amiens SC - Angers 0:0
19 22.12.2018 21:00 Angers - Olympique Marseille 1:1
20 23.01.2019 19:00 Nîmes - Angers 3:1
21 20.01.2019 17:00 Angers - Nantes 1:0
22 27.01.2019 20:00 Toulouse - Angers 0:0
23 02.02.2019 20:00 Angers - Dijon 1:0
24 09.02.2019 20:00 Strasbourg - Angers 1:2
25 16.02.2019 20:00 Angers - Nice 3:0
26 23.02.2019 20:00 Guingamp - Angers
27 02.03.2019 20:00 Angers - Monaco
28 09.03.2019 00:00 Montpellier - Angers
29 16.03.2019 00:00 Angers - Amiens SC
30 31.03.2019 00:00 Olympique Marseille - Angers
31 06.04.2019 00:00 Angers - Rennes
32 13.04.2019 00:00 Caen - Angers
33 20.04.2019 00:00 Olympique Lyonnais - Angers
34 28.04.2019 00:00 Angers - Reims
35 04.05.2019 00:00 Bordeaux - Angers
36 11.05.2019 00:00 Angers - PSG
37 18.05.2019 00:00 Lille - Angers
38 25.05.2019 00:00 Angers - Saint-Étienne
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja PSG 24 21 2 1 65
2 Plasman u evropska takmičenja Lille 25 15 5 5 50
3 Plasman u evropska takmičenja Olympique Lyonnais 25 13 7 5 46
4 Plasman u evropska takmičenja Olympique Marseille 25 12 4 9 40
5 Saint-Étienne 25 11 7 7 40
6 Montpellier 25 9 11 5 38
7 Reims 25 9 11 5 38
8 Nice 25 10 7 8 37
9 Strasbourg 25 9 9 7 36
10 Nîmes 25 10 6 9 36
11 Rennes 25 10 6 9 36
12 Angers 25 8 9 8 33
13 Bordeaux 25 8 8 9 32
14 Nantes 25 7 6 12 27
15 Toulouse 25 6 9 10 27
16 Monaco 25 5 7 13 22
17 Amiens SC 25 6 3 16 21
18 Play Out Dijon 24 5 5 14 20
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Caen 25 3 10 12 19
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Guingamp 25 3 6 16 15
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu