XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 11.08.2018 20:00 Saint-Étienne - Guingamp 2:1
2 19.08.2018 15:00 Strasbourg - Saint-Étienne 1:1
3 25.08.2018 20:00 Montpellier - Saint-Étienne 0:0
4 02.09.2018 15:00 Saint-Étienne - Amiens SC 0:0
5 14.09.2018 20:45 PSG - Saint-Étienne 4:0
6 22.09.2018 20:00 Saint-Étienne - Caen 2:1
7 25.09.2018 21:00 Toulouse - Saint-Étienne 2:3
8 28.09.2018 20:45 Saint-Étienne - Monaco 2:0
9 06.10.2018 17:00 Lille - Saint-Étienne 3:1
10 21.10.2018 17:00 Saint-Étienne - Rennes 1:1
11 26.10.2018 20:45 Nîmes - Saint-Étienne 1:1
12 04.11.2018 17:00 Saint-Étienne - Angers 4:3
13 10.11.2018 20:00 Saint-Étienne - Reims 2:0
14 23.11.2018 21:00 Olympique Lyonnais - Saint-Étienne 1:0
15 30.11.2018 20:45 Saint-Étienne - Nantes 3:0
16 05.12.2018 19:00 Bordeaux - Saint-Étienne 3:2
17 16.01.2019 21:00 Saint-Étienne - Olympique Marseille 2:1
18 16.12.2018 17:00 Nice - Saint-Étienne 1:1
19 22.12.2018 21:00 Saint-Étienne - Dijon 3:0
20 12.01.2019 20:00 Guingamp - Saint-Étienne 0:1
21 20.01.2019 21:00 Saint-Étienne - Olympique Lyonnais 1:2
22 30.01.2019 21:00 Nantes - Saint-Étienne 1:1
23 13.02.2019 19:00 Saint-Étienne - Strasbourg 2:1
24 10.02.2019 17:00 Rennes - Saint-Étienne 3:0
25 17.02.2019 21:00 Saint-Étienne - PSG 0:1
26 22.02.2019 19:00 Dijon - Saint-Étienne
27 02.03.2019 00:00 Olympique Marseille - Saint-Étienne
28 09.03.2019 00:00 Saint-Étienne - Lille
29 16.03.2019 00:00 Caen - Saint-Étienne
30 31.03.2019 00:00 Saint-Étienne - Nîmes
31 06.04.2019 00:00 Amiens SC - Saint-Étienne
32 13.04.2019 00:00 Saint-Étienne - Bordeaux
33 20.04.2019 00:00 Reims - Saint-Étienne
34 28.04.2019 00:00 Saint-Étienne - Toulouse
35 04.05.2019 00:00 Monaco - Saint-Étienne
36 11.05.2019 00:00 Saint-Étienne - Montpellier
37 18.05.2019 00:00 Saint-Étienne - Nice
38 25.05.2019 00:00 Angers - Saint-Étienne
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja PSG 21 18 2 1 56
2 Plasman u evropska takmičenja Lille 23 14 4 5 46
3 Plasman u evropska takmičenja Olympique Lyonnais 23 12 7 4 43
4 Plasman u evropska takmičenja Saint-Étienne 23 11 7 5 40
5 Montpellier 22 9 9 4 36
6 Strasbourg 23 9 8 6 35
7 Olympique Marseille 23 10 4 9 34
8 Reims 23 8 10 5 34
9 Nice 23 9 7 7 34
10 Rennes 23 9 6 8 33
11 Nîmes 23 8 6 9 30
12 Bordeaux 22 7 7 8 28
13 Nantes 23 7 6 10 27
14 Angers 23 6 9 8 27
15 Toulouse 23 6 8 9 26
16 Dijon 22 5 5 12 20
17 Caen 23 3 9 11 18
18 Play Out Monaco 23 4 6 13 18
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Amiens SC 23 5 3 15 18
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Guingamp 22 3 5 14 14
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu