XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 268 utakmica za dan
Subota, 6 April 2019

Fudbal

06.04.2019 15:00 Kozara : Željezničar Sport Team
06.04.2019 15:00 Sutjeska : Borac
06.04.2019 15:00 Drina : Tekstilac
06.04.2019 15:00 Sloga : Podrinje
06.04.2019 15:00 Sloboda : Rudar Prijedor
06.04.2019 15:00 Slavija : Alfa
06.04.2019 16:00 Bratstvo 1946 : Cement
06.04.2019 16:00 Radnički (SM) : Hajduk 1912
06.04.2019 16:00 Radnički (NP) : Bačka 1901
06.04.2019 16:00 Dinamo 1945 : Crvena zvezda
06.04.2019 16:00 ČSK Pivara : Dunav
06.04.2019 16:00 Mladost : Borac
06.04.2019 16:00 OFK Vršac : Kabel
06.04.2019 16:00 Radnički (ZR) : Železničar
06.04.2019 15:30 Šumadija (A) : Jedinstvo (Ub)
06.04.2019 15:30 Sloga 33 : Smederevo 1924
06.04.2019 15:30 Sloga (PŽ) : Mokra Gora
06.04.2019 15:30 Budućnost Krušik 2014 : FAP
06.04.2019 15:30 Tutin : Proleter Mihajlovac
06.04.2019 16:00 Dunav : Radnički (P)
06.04.2019 16:00 Jagodina Tabane : Jedinstvo (P)
06.04.2019 16:00 Rtanj : Pukovac
06.04.2019 16:00 Trstenik PPT : GFK Dubočica
06.04.2019 16:00 OFK Sinđelić : Zaplanjac
06.04.2019 16:00 Jedinstvo (B) : Radnički (S)
06.04.2019 16:00 Radnički (NB) : IMT
06.04.2019 16:00 OFK Beograd : Radnički (O)
06.04.2019 10:00 BASK : BSK Borča
06.04.2019 16:00 Lokomotiva : Crvena Zvezda
06.04.2019 11:00 GSP Polet Dorćol : Zvezdara
06.04.2019 16:00 Krajina : Mladost (O)
06.04.2019 16:00 Kikinda 1909 : Radnički (K)
06.04.2019 16:00 Budućnost : Sloboda
06.04.2019 16:00 Begej : Vojvodina 1928
06.04.2019 16:00 Jedinstvo (NB) : Jedinstvo (BK)
06.04.2019 16:00 Kozara : Radnički (S)
06.04.2019 16:00 Sloga : ŽAK
06.04.2019 16:00 BAK : OFK Proleter
06.04.2019 16:00 Sloga (E) : Podunavac
06.04.2019 16:00 Podrinje : LSK Laćarak
06.04.2019 16:00 Sloga (Č) : Mladost (BP)
06.04.2019 16:00 Crvenka : Polet (K)
06.04.2019 16:00 Radnički (S) : Tisa
06.04.2019 16:00 BSK : OFK Mladost APA
06.04.2019 15:30 Apolon 2018 : Karađorđe
06.04.2019 15:30 Šumadija 1903 : Bane 1931
06.04.2019 15:30 Sloga : Novi Pazar 1928
06.04.2019 15:30 Karađorđe : Mladi borac
06.04.2019 15:30 Mačva 2005 : Radjevac
06.04.2019 15:30 Zadrugar : Radnički Stobeks
06.04.2019 15:30 Radnički Šabački : Borac
06.04.2019 15:30 Radnički (V) : Vrelo Sport
06.04.2019 15:30 Spartak 1924 : OFK Osečina
06.04.2019 15:30 Ribnica : Brezovica
06.04.2019 15:30 Sevojno : Prijevor
06.04.2019 15:30 Takovo : Jedinstvo Putevi
06.04.2019 15:30 Budućnost : Sloga (S)
06.04.2019 16:00 Morava : OFK Brzi Brod
06.04.2019 16:00 Sloga : Jablanica
06.04.2019 16:00 Sloga : Župa
06.04.2019 16:00 Đerdap : Bukovik
06.04.2019 16:00 Svrljig : BSK
06.04.2019 16:00 Turbina : Studenski Grad
06.04.2019 16:00 Napredak : BSK Baćevac
06.04.2019 16:00 Mladenovac : Milutinac
06.04.2019 16:00 Delija : Proleter 2006
06.04.2019 16:00 Polet : Mladost (L)
06.04.2019 16:00 Tvrđava : Rusin
06.04.2019 16:30 Mladost : Petrovaradin
06.04.2019 16:30 Slavija : ŽSK
06.04.2019 16:30 RFK Novi Sad 1921 : Fruškogorski partizan
06.04.2019 16:30 Napredak : Jadran
06.04.2019 16:30 Sloga : Obilić
06.04.2019 16:30 Panonija IM Topola : Vinogradar
06.04.2019 16:30 Njegoš : Đurđin
06.04.2019 16:00 Borac (O) : Srem
06.04.2019 16:00 Dunav : Sinđelić
06.04.2019 16:00 Sloboda : Budućnost
06.04.2019 16:00 Šumadija : Mladost (C)
06.04.2019 16:00 Omladinac : OFK Ras
06.04.2019 16:00 Jedinstvo 1945 (VL) : Dušan Silni
06.04.2019 16:00 Jevremovac : Podrinje
06.04.2019 16:00 Sindjelić : Cer
06.04.2019 15:30 Đerdap : Rudar 2001
06.04.2019 15:30 Sloga (B) : Železničar
06.04.2019 15:30 Jedinstvo (Lj) : Makce
06.04.2019 15:30 Trgovački : Omladinac (Š)
06.04.2019 16:00 Sloga : OFK Napredak 1929
06.04.2019 16:00 Morava (Ž) : Radnički 1924
06.04.2019 16:00 Brestovac : OFK Bor
06.04.2019 16:00 BSK : Ključ
06.04.2019 16:00 Krivelj : Branik
06.04.2019 16:00 Šarbanovac : Rudna Glava
06.04.2019 16:00 Polom : Zlot
06.04.2019 14:30 Rubribreza : OFK Brđanac
06.04.2019 14:30 Banjani : Iskra
06.04.2019 14:30 Radnik : OFK Jabučje
06.04.2019 16:00 21. oktobar : Jedinstvo
06.04.2019 15:30 Čajetina : Ježevica
06.04.2019 16:00 Rudar Vrška Čuka : Rgotina
06.04.2019 16:00 Velika Jasikova : Malinik
06.04.2019 15:30 Rajko Mitić : Lužnica
06.04.2019 15:30 Zadrugar : Gnjilan
06.04.2019 15:30 Mladost : Borac
06.04.2019 Kalenić : Vrelo
06.04.2019 Crvena Jabuka : Polet (T)
06.04.2019 Rudar : OFK Paljuvi
06.04.2019 16:30 Jedinstvo : Obilić
06.04.2019 16:30 Veternik : Borac
06.04.2019 16:30 Železničar : Vinogradar
06.04.2019 16:00 Vojvodina (CC) : Partizan (K)
06.04.2019 16:00 Garevina : Sloga (D)
06.04.2019 16:00 Kamenorezac 76 : 14. Oktobar
06.04.2019 16:00 Napredak : Orlovi
06.04.2019 16:00 Beljanica : Mladost (J)
06.04.2019 16:00 Radnički : Rudar (St)
06.04.2019 14:30 Junior Novo Naselje : Stari drugari
06.04.2019 16:00 PKB Padinska Skela : Mladost
06.04.2019 16:00 Mladi Radnik 1925 : Jedinstvo (G)
06.04.2019 16:00 Mladost : Bogutovačka Banja
06.04.2019 16:00 Cer : Majur
06.04.2019 16:00 Torpedo 1924 : OFK Šabac
06.04.2019 16:00 Radnički : Provo 2015
06.04.2019 16:30 Tornjoš : Graničar
06.04.2019 15:30 Rade Milošević : Integral
06.04.2019 16:00 Bjelica : Dedinje Junajted
06.04.2019 16:00 Bratstvo 1975 : Ćava
06.04.2019 16:30 Sparta : Polet
06.04.2019 16:30 Jedinstvo 2014 : Skupljen 2013
06.04.2019 16:00 POFK Letnjikovac : Napredak
06.04.2019 16:00 Omladinac : Lipolist
06.04.2019 16:00 Petlovača : Sloga
06.04.2019 16:00 Dumača : OFK Letnjikovac 1983
06.04.2019 16:00 Metaloplastika : Pocerina
06.04.2019 16:00 AFC Bournemouth : Burnley
06.04.2019 16:00 Chelsea : West Ham United
06.04.2019 16:00 Everton : Arsenal
06.04.2019 16:00 Huddersfield Town : Leicester
06.04.2019 16:00 Manchester City : Cardiff City
06.04.2019 16:00 Newcastle United : Crystal Palace
06.04.2019 16:00 Southampton : Liverpool
06.04.2019 16:00 Tottenham Hotspur : Brighton
06.04.2019 16:00 Watford : Fulham
06.04.2019 16:00 Wolverhampton : Manchester United
06.04.2019 15:30 Bayern : Borussia Dortmund
06.04.2019 15:30 Schalke 04 : Eintracht
06.04.2019 15:30 Bayer Leverkusen : RB Leipzig
06.04.2019 15:30 Stuttgart : Nürnberg
06.04.2019 15:30 Borussia Mönchengladbach : Werder
06.04.2019 15:30 Hertha BSC : Fortuna
06.04.2019 15:30 Augsburg : Hoffenheim
06.04.2019 15:30 Mainz 05 : Freiburg
06.04.2019 15:30 Wolfsburg : Hannover 96
06.04.2019 00:00 Amiens SC : Saint-Étienne
06.04.2019 00:00 Angers : Rennes
06.04.2019 00:00 Bordeaux : Olympique Marseille
06.04.2019 00:00 Guingamp : Monaco
06.04.2019 00:00 Olympique Lyonnais : Dijon
06.04.2019 00:00 Nice : Montpellier
06.04.2019 00:00 Nîmes : Caen
06.04.2019 00:00 PSG : Strasbourg
06.04.2019 00:00 Reims : Lille
06.04.2019 00:00 Toulouse : Nantes
06.04.2019 BASK : Voždovac
06.04.2019 Vojvodina : Jedinstvo
06.04.2019 OFK Beograd : Internacional
06.04.2019 Dinamo (P) : Rad
06.04.2019 Radnički (N) : Spartak ŽK
06.04.2019 Čukarički : Partizan
06.04.2019 Brodarac : Trajal
06.04.2019 Inđija : Crvena Zvezda
06.04.2019 13:00 Jedinstvo : Posavina
06.04.2019 13:00 Rvati : Budućnost
06.04.2019 11:00 Polet : Strelac
06.04.2019 11:00 Crvena Zastava : Prva Iskra
06.04.2019 10:00 Napredak : Sloga 33
06.04.2019 11:00 Partizan 1945 : Homoljac
06.04.2019 11:00 OFK Aranđelovac 1979 : Vodojaža
06.04.2019 10:00 Bačka 1901 : Njerš Ištvan
06.04.2019 10:00 Budućnost : Duboko
06.04.2019 11:00 Zvezda : Polet
06.04.2019 10:30 Preporod : Bačka 1901
06.04.2019 10:00 Radnički 1905 : Đurđin
06.04.2019 10:00 Sloga : Partizan
06.04.2019 TSC : Vojvodina
06.04.2019 Polet : Voja Gačić
06.04.2019 Nova Kolonija : Stajićevo 2017
06.04.2019 Bačka : Inđija
06.04.2019 Spartak : Mladost
06.04.2019 10:00 Bajša : TSC
06.04.2019 11:00 Njerš Ištvan : Subotica
06.04.2019 10:00 Čantavir : AFK

Košarka

06.04.2019 17:00 Proleter Naftagas : Pirot
06.04.2019 17:00 Konstantin : Kolubara LA 2003
06.04.2019 17:00 Mladost (SP) : Rtanj
06.04.2019 17:00 KKK Radnički : Sloga
06.04.2019 17:00 Vrbas : Napredak Bosphorus
06.04.2019 17:00 Plana : Žarkovo
06.04.2019 17:00 Zdravlje Leskovac : Zemun Fitofarmacija
06.04.2019 17:00 Omladinac : Jedinstvo
06.04.2019 17:00 Hajduk : Akademik
06.04.2019 17:00 Kris Kros : Železničar
06.04.2019 17:00 Srem : Futog Tupanjac MD
06.04.2019 17:00 Mladost Veternik : Sveti Đorđe
06.04.2019 17:00 Sloven : Star
06.04.2019 17:00 Topola : Nova Pazova
06.04.2019 17:00 Jastrebac : Radnik
06.04.2019 17:00 Fair Play : Jugbasket
06.04.2019 17:00 Bor RTB : Dimitrovgrad
06.04.2019 17:00 Niš : Morava
06.04.2019 17:00 OKK Junior : Sokobanja
06.04.2019 17:00 Prokuplje : Jablanica
06.04.2019 17:00 Mladost Vesna : Actavis Academy
06.04.2019 17:00 Beko : Radnički
06.04.2019 17:00 Eko Sport : Borča
06.04.2019 17:00 Borac Zemun : Slodes
06.04.2019 17:00 Astra : Torlak
06.04.2019 17:00 Barajevo : Žitko Basket
06.04.2019 17:00 Ljubovija : Vršac d.o.o.
06.04.2019 17:00 Srbobran : Duga
06.04.2019 17:00 Radnički 2016 : Proleter 023
06.04.2019 17:00 Radnički (Bg) : Radnički (Kg)

Odbojka

06.04.2019 Gračanica : Tehničar
06.04.2019 Putevi : Gračac
06.04.2019 Lotus : Ribnica 2
06.04.2019 Partizan : Antena
06.04.2019 Viner : Hajduk Veljko
06.04.2019 Đerdap : Bor 2
06.04.2019 Ozren : Timok
06.04.2019 Blok Aut : Železnik 2012
06.04.2019 AS : TENT
06.04.2019 Roda : Sterija
06.04.2019 Imlek : Crvena zvezda
06.04.2019 Partizan : Vizurine Ajkulice
06.04.2019 Lucky Star : Beograd
06.04.2019 Kolubara : AS Batajnica
06.04.2019 Mladenovac : Lazarevac

Rukomet

06.04.2019 Radnički 1964 : Zlatar
06.04.2019 Kuršumlija : Lokomotiva
06.04.2019 Hajduk Veljko : Bela Palanka
06.04.2019 Topličanin : Žitorađa
06.04.2019 Vranje 1957 : Dubočica 54
06.04.2019 Priboj : Pobednik
06.04.2019 Požarevac : Jugović
06.04.2019 Mačva : SC Voždovac 2012
06.04.2019 Proleter : Jedinstvo
06.04.2019 Crvenka : Loznica
06.04.2019 Morava : Lavovi BP
06.04.2019 Kolubara : Vrbas Petrol
06.04.2019 Požarevac : Kučevo
06.04.2019 Topličanin : Pančevo
06.04.2019 Radnički 1964 : ORK Beograd
06.04.2019 Železničar : Sloven
06.04.2019 Napredak 12 : Pirot
06.04.2019 Sloga : Vrbas

Vaterpolo

06.04.2019 BVK Crvena zvezda : Nais
06.04.2019 Vojvodina : Vračar
06.04.2019 Senta : Palilula
06.04.2019 Taš 2000 : Crvena zvezda

Futsal

06.04.2019 Borac : Oplenac
06.04.2019 Zlatar 33 : Kosjerić
06.04.2019 Olimp : Raška
06.04.2019 Metalac Kolorado : Kragujevac Wild Boars
06.04.2019 Župski rubin : Partenon
06.04.2019 Aranđelovac : PP 192
06.04.2019 Bezbednost 192 : Loznica Grad 2018
06.04.2019 Šljivici : Karađorđe 2015
06.04.2019 SFU Leposavić : Fleš