XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 11.08.2018 20:00 Lille - Rennes 3:1
2 18.08.2018 20:00 Monaco - Lille 0:0
3 26.08.2018 15:00 Lille - Guingamp 3:0
4 01.09.2018 20:00 Angers - Lille 1:0
5 15.09.2018 20:00 Amiens SC - Lille 2:3
6 22.09.2018 17:00 Lille - Nantes 2:1
7 26.09.2018 19:00 Bordeaux - Lille 1:0
8 30.09.2018 21:00 Lille - Olympique Marseille 3:0
9 06.10.2018 17:00 Lille - Saint-Étienne 3:1
10 20.10.2018 20:00 Dijon - Lille 1:2
11 27.10.2018 20:00 Lille - Caen 1:0
12 02.11.2018 20:45 PSG - Lille 2:1
13 09.11.2018 20:45 Lille - Strasbourg 0:0
14 25.11.2018 17:00 Nice - Lille 2:0
15 01.12.2018 17:00 Lille - Olympique Lyonnais 2:2
16 04.12.2018 21:00 Montpellier - Lille 0:1
17 09.12.2018 17:00 Lille - Reims 1:1
18 16.12.2018 15:00 Nîmes - Lille 2:3
19 22.12.2018 21:00 Lille - Toulouse 1:2
20 11.01.2019 19:00 Caen - Lille 1:3
21 18.01.2019 20:45 Lille - Amiens SC 2:1
22 25.01.2019 20:45 Olympique Marseille - Lille 1:2
23 01.02.2019 20:45 Lille - Nice 4:0
24 10.02.2019 17:00 Guingamp - Lille 0:2
25 17.02.2019 15:00 Lille - Montpellier 0:0
26 22.02.2019 20:45 Strasbourg - Lille
27 03.03.2019 15:00 Lille - Dijon
28 09.03.2019 00:00 Saint-Étienne - Lille
29 16.03.2019 00:00 Lille - Monaco
30 31.03.2019 00:00 Nantes - Lille
31 06.04.2019 00:00 Reims - Lille
32 13.04.2019 00:00 Lille - PSG
33 20.04.2019 00:00 Toulouse - Lille
34 28.04.2019 00:00 Lille - Nîmes
35 04.05.2019 00:00 Olympique Lyonnais - Lille
36 11.05.2019 00:00 Lille - Bordeaux
37 18.05.2019 00:00 Lille - Angers
38 25.05.2019 00:00 Rennes - Lille
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja PSG 24 21 2 1 65
2 Plasman u evropska takmičenja Lille 25 15 5 5 50
3 Plasman u evropska takmičenja Olympique Lyonnais 25 13 7 5 46
4 Plasman u evropska takmičenja Olympique Marseille 25 12 4 9 40
5 Saint-Étienne 25 11 7 7 40
6 Montpellier 25 9 11 5 38
7 Reims 25 9 11 5 38
8 Nice 25 10 7 8 37
9 Strasbourg 25 9 9 7 36
10 Nîmes 25 10 6 9 36
11 Rennes 25 10 6 9 36
12 Angers 25 8 9 8 33
13 Bordeaux 25 8 8 9 32
14 Nantes 25 7 6 12 27
15 Toulouse 25 6 9 10 27
16 Monaco 25 5 7 13 22
17 Amiens SC 25 6 3 16 21
18 Play Out Dijon 24 5 5 14 20
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Caen 25 3 10 12 19
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Guingamp 25 3 6 16 15
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu