XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 208 utakmica za dan
Subota, 11 Maj 2019

Fudbal

11.05.2019 16:30 Crvena zvezda : Cement
11.05.2019 16:30 Bačka 1901 : Dunav
11.05.2019 16:30 Hajduk 1912 : Borac
11.05.2019 16:30 Bratstvo 1946 : Omladinac
11.05.2019 16:30 Radnički (SM) : Kabel
11.05.2019 16:30 Radnički (NP) : Železničar
11.05.2019 16:30 Dinamo 1945 : Radnički (ZR)
11.05.2019 16:30 ČSK Pivara : OFK Vršac
11.05.2019 16:30 Smederevo 1924 : FAP
11.05.2019 16:30 Jedinstvo (Ub) : Loznica
11.05.2019 16:30 Mladi radnik 1926 : Jošanica
11.05.2019 16:30 Šumadija (A) : Proleter Mihajlovac
11.05.2019 16:30 Sloga 33 : Tutin
11.05.2019 16:30 Sloga (PŽ) : Polet (LJ)
11.05.2019 16:30 Budućnost Krušik 2014 : Drina
11.05.2019 16:30 Trstenik PPT : SFS Borac
11.05.2019 16:30 OFK Sinđelić : Rtanj
11.05.2019 16:30 Jedinstvo (B) : Temnić 1924
11.05.2019 16:30 Radnički (S) : Dunav
11.05.2019 16:30 GFK Dubočica : Budućnost
11.05.2019 16:30 Radnički (NB) : BSK Borča
11.05.2019 16:30 Radnički (O) : Kolubara
11.05.2019 16:30 Grafičar : Brodarac
11.05.2019 16:30 IMT : Crvena Zvezda
11.05.2019 16:30 OFK Beograd : GSP Polet Dorćol
11.05.2019 10:00 BASK : Lokomotiva
11.05.2019 16:30 Kozara : Krajina
11.05.2019 16:30 Sloga : Jedinstvo (NB)
11.05.2019 16:30 BAK : Begej
11.05.2019 16:30 OFK Proleter : Budućnost
11.05.2019 16:30 Radnički (S) : Mladost (O)
11.05.2019 16:30 Jedinstvo (BK) : Radnički (K)
11.05.2019 16:30 1. Maj Ruma : Borac (Š)
11.05.2019 16:30 Radnički (Š) : Podunavac
11.05.2019 16:30 Sloga (T) : Hajduk (D)
11.05.2019 16:30 Radnički (S) : Crvenka
11.05.2019 16:30 BSK : Sloga (Č)
11.05.2019 16:30 OFK Mladost APA : Tavankut
11.05.2019 16:30 Polet (K) : Radnički 1912
11.05.2019 16:30 Gruža : Sušica
11.05.2019 16:30 Trepča : Šumadija (T)
11.05.2019 16:30 Goč : Karađorđe
11.05.2019 16:30 Spartak 1924 : Radnički Šabački
11.05.2019 16:30 Ribnica : Zadrugar
11.05.2019 16:30 Budućnost : LFK Mladost
11.05.2019 16:30 Sloga (BB) : Polimlje
11.05.2019 16:30 Balkanski : Jablanica
11.05.2019 16:30 Pčinja : Mladost (B)
11.05.2019 16:30 Pusta Reka : Tanasko Rajić
11.05.2019 16:30 Morava : Vranjska Banja
11.05.2019 16:30 Sloga : Mladost (M)
11.05.2019 16:30 Sloga : Morava 1918
11.05.2019 16:30 OFK Kosanica : Bošnjane
11.05.2019 16:30 Timok 1919 : Hajduk Veljko
11.05.2019 16:30 Đerdap : Brodoremont
11.05.2019 16:30 Sopot : Komgrap
11.05.2019 16:30 Turbina : Mladenovac
11.05.2019 17:00 Polet : Rusanda
11.05.2019 17:00 Mladost (L) : Proleter 2006
11.05.2019 17:00 ŽAK : Krila Krajine
11.05.2019 16:30 Sloga Bat 1924 : BSK
11.05.2019 17:00 Mladost : Omladinac
11.05.2019 17:00 Slavija : Jedinstvo
11.05.2019 17:00 Panonija IM Topola : Sloga
11.05.2019 17:00 Njegoš : Proleter (Nj)
11.05.2019 17:00 Obilić : Iskra
11.05.2019 17:00 Proleter (RS) : Radnički 1905
11.05.2019 16:30 Dunav : Borac (P)
11.05.2019 16:30 Atakante : Zmaj
11.05.2019 11:00 Rakovica : Crvenka
11.05.2019 16:30 Zvezda : Budućnost
11.05.2019 16:30 Vinča : Kosmajac
11.05.2019 17:00 Jedinstvo 1945 (VL) : Hajduk Stanko
11.05.2019 17:00 Jevremovac : Sindjelić
11.05.2019 17:00 Dunav : Partizan (G)
11.05.2019 16:30 Makce : Polet (SD)
11.05.2019 16:30 Đerdap : Pomoravlje
11.05.2019 16:30 Jedinstvo (Lj) : Trgovački
11.05.2019 16:30 OFK Napredak 1929 : Crvena zvezda
11.05.2019 16:30 Morava (Ž) : Napredak 2012
11.05.2019 16:30 Šarbanovac : Krivelj
11.05.2019 16:30 Polom : Poreč
11.05.2019 16:30 Zlot : Blizna
11.05.2019 16:30 Rudna Glava : BSK
11.05.2019 16:30 Banjani : Rubribreza
11.05.2019 16:30 Radnik : Tešnjar
11.05.2019 16:30 OFK Jabučje : Tulari
11.05.2019 17:00 21. oktobar : Borac (D)
11.05.2019 16:30 Čajetina : Jedinstvo
11.05.2019 16:30 Crnokosa : Perućac
11.05.2019 17:00 Rgotina : OFK Rtanj
11.05.2019 17:00 Ozren : Midžor (K)
11.05.2019 17:00 Rudar Vrška Čuka : Radnički 1946
11.05.2019 16:30 Lužnica : Gnjilan
11.05.2019 16:30 Rajko Mitić : Borac
11.05.2019 16:30 Zadrugar : Padež
11.05.2019 Crvena Jabuka : Dimitrije Tucović
11.05.2019 Rudar : Pambukovica
11.05.2019 17:00 Veternik : Jedinstvo
11.05.2019 17:00 Železničar : Susek
11.05.2019 17:00 Vojvodina (CC) : Karaš (K)
11.05.2019 17:00 Stari Trstenik : Gradina
11.05.2019 17:00 Moravac 2015 : Mladost (GM)
11.05.2019 17:00 Budućnost : Rudar (SR)
11.05.2019 17:00 Orlovi : Omladinski
11.05.2019 17:00 Mladost : Partizan
11.05.2019 17:00 Bogutovačka Banja : Lazac
11.05.2019 17:00 Mlada krila : Jedinstvo (G)
11.05.2019 17:00 Velika Reka : Vidojevica
11.05.2019 17:00 Azbukovica : Jadar (ST)
11.05.2019 16:30 Kralj Petar I : Brezovac
11.05.2019 17:00 Milicionar : Drina
11.05.2019 17:00 OFK Šabac : Napredak
11.05.2019 17:00 Radnički : Sloga (KR)
11.05.2019 16:30 Žitkovica 2017 : Žika Marković Uča
11.05.2019 16:30 Jasenovac : Jedinstvo (K)
11.05.2019 17:00 Bjelica : Radnički
11.05.2019 17:00 Bratstvo 1975 : Zastava
11.05.2019 17:00 Jedinstvo 2014 : Mrovska
11.05.2019 17:00 Belpos : Sparta
11.05.2019 16:30 Dunav : Sopot
11.05.2019 16:00 Petlovača : POFK Letnjikovac
11.05.2019 16:00 Dumača : Culjković
11.05.2019 16:00 Metaloplastika : Maovi MH
11.05.2019 16:00 Pocerina : Omladinac
11.05.2019 16:00 OFK Letnjikovac 1983 : Napredak
11.05.2019 16:00 Sloga : Lipolist
11.05.2019 Zvizdar : OFK Takovo
11.05.2019 17:00 Šljivar : Kastrum
11.05.2019 17:00 Lovac : Borac
11.05.2019 15:30 Hoffenheim : Werder
11.05.2019 15:30 Borussia Dortmund : Fortuna
11.05.2019 15:30 Bayer Leverkusen : Schalke 04
11.05.2019 15:30 RB Leipzig : Bayern
11.05.2019 15:30 Stuttgart : Wolfsburg
11.05.2019 15:30 Eintracht : Mainz 05
11.05.2019 15:30 Augsburg : Hertha BSC
11.05.2019 15:30 Hannover 96 : Freiburg
11.05.2019 15:30 Nürnberg : Borussia Mönchengladbach
11.05.2019 00:00 Amiens SC : Toulouse
11.05.2019 00:00 Angers : PSG
11.05.2019 00:00 Caen : Reims
11.05.2019 00:00 Dijon : Strasbourg
11.05.2019 00:00 Lille : Bordeaux
11.05.2019 00:00 Nice : Nantes
11.05.2019 00:00 Nîmes : Monaco
11.05.2019 00:00 Rennes : Guingamp
11.05.2019 00:00 Saint-Étienne : Montpellier
11.05.2019 Karađorđe : Polet
11.05.2019 Zemun : Rad
11.05.2019 TSC : Kolibri
11.05.2019 Radnički 2012 : Kolubara
11.05.2019 Lavice Dubočica : Mačva
11.05.2019 Rad : Voždovac
11.05.2019 Internacional : Spartak ŽK
11.05.2019 Jedinstvo : Partizan
11.05.2019 BASK : Trajal
11.05.2019 Vojvodina : Crvena Zvezda
11.05.2019 OFK Beograd : Inđija
11.05.2019 Dinamo (P) : Brodarac
11.05.2019 Radnički (N) : Čukarički
11.05.2019 13:00 Posavina : Rvati
11.05.2019 13:00 Jedinstvo : Polet
11.05.2019 13:00 Budućnost : Crvena Zastava
11.05.2019 10:00 Strelac : Prva Iskra
11.05.2019 Rad : Voždovac
11.05.2019 Zemun : Spartak ŽK
11.05.2019 Kiker : Partizan
11.05.2019 Apolon 4 : Radnički (Z)
11.05.2019 Vojvodina : Crvena Zvezda
11.05.2019 OFK Beograd : Sloboda
11.05.2019 Teleoptik : Brodarac
11.05.2019 Real Niš : Čukarički
11.05.2019 10:00 Zadrugar : Urovci
11.05.2019 10:30 Preporod : Čantavir
11.05.2019 10:00 Radnički 1905 : Vinogradar
11.05.2019 10:00 Zvezda : Posavina
11.05.2019 10:00 Radnički : Sloga
11.05.2019 10:00 Duboko : Partizan
11.05.2019 09:30 Bajša : Subotica
11.05.2019 11:00 TSC : AFK
11.05.2019 11:00 Njerš Ištvan : Vinogradar

Rukomet

11.05.2019 Vranje 1957 : Radnički 1964
11.05.2019 Priboj : Topličanin
11.05.2019 Pobednik : Hajduk Veljko
11.05.2019 Dubočica 54 : Kuršumlija
11.05.2019 Žitorađa : Zlatar
11.05.2019 Bela Palanka : Lokomotiva
11.05.2019 Morava : Požarevac
11.05.2019 Kolubara : Crvenka
11.05.2019 Vrbas Petrol : Proleter
11.05.2019 Lavovi BP : Mačva
11.05.2019 Loznica : Jugović
11.05.2019 Jedinstvo : SC Voždovac 2012
11.05.2019 ORK Beograd : Kučevo
11.05.2019 Pančevo : Sloven
11.05.2019 Požarevac : Pirot
11.05.2019 Topličanin : Vrbas
11.05.2019 Radnički 1964 : Sloga
11.05.2019 Železničar : Napredak 12

Vaterpolo

11.05.2019 Šabac : Vojvodina
11.05.2019 BVK Crvena zvezda : KVK Radnički
11.05.2019 Nais : Partizan
11.05.2019 Beograd : Zemun Bosal
11.05.2019 Valjevo Gorenje : Stari Grad
11.05.2019 Vojvodina : Crvena zvezda
11.05.2019 Senta : Vračar
11.05.2019 Taš 2000 : Palilula