XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 238 utakmica za dan
Subota, 13 April 2019

Fudbal

13.04.2019 15:30 Željezničar Sport Team : Slavija
13.04.2019 15:30 Alfa : Sloboda
13.04.2019 15:30 Rudar Prijedor : Sloga
13.04.2019 15:30 Podrinje : Drina
13.04.2019 15:30 Tekstilac : Sutjeska
13.04.2019 15:30 Borac : Kozara
13.04.2019 16:00 Cement : Radnički (ZR)
13.04.2019 16:00 Omladinac : Mladost
13.04.2019 16:00 Crvena zvezda : Radnički (NP)
13.04.2019 16:00 Bačka 1901 : Radnički (SM)
13.04.2019 16:00 Hajduk 1912 : Bratstvo 1946
13.04.2019 15:30 Tutin : Provo
13.04.2019 15:30 Loznica : Budućnost Krušik 2014
13.04.2019 15:30 FAP : Sloga (PŽ)
13.04.2019 15:30 Mokra Gora : Sloga 33
13.04.2019 15:30 Smederevo 1924 : Šumadija (A)
13.04.2019 15:30 Jedinstvo (Ub) : Mladi radnik 1926
13.04.2019 16:00 Moravac Orion : Budućnost
13.04.2019 16:00 Dunav : Jedinstvo (P)
13.04.2019 16:00 Jagodina Tabane : GFK Dubočica
13.04.2019 16:00 Rtanj : Zaplanjac
13.04.2019 16:00 Trstenik PPT : Car Konstantin
13.04.2019 16:00 OFK Sinđelić : Radnički (S)
13.04.2019 16:00 Radnički (NB) : Grafičar
13.04.2019 16:00 IMT : Radnički (O)
13.04.2019 16:00 OFK Beograd : Kolubara
13.04.2019 10:00 BASK : Brodarac
13.04.2019 16:00 Lokomotiva : GSP Polet Dorćol
13.04.2019 16:00 BAK : Krajina
13.04.2019 16:00 OFK Proleter : Sloga
13.04.2019 16:00 Radnički (S) : Jedinstvo (NB)
13.04.2019 16:00 Jedinstvo (BK) : Begej
13.04.2019 16:00 Sloboda : Kikinda 1909
13.04.2019 16:00 Radnički (K) : Mladost (O)
13.04.2019 16:00 Radnički (Š) : Hajduk (Č)
13.04.2019 16:00 Sloga (T) : Borac (Š)
13.04.2019 16:00 BSK : Mladost (T)
13.04.2019 16:00 OFK Mladost APA : Radnički (S)
13.04.2019 16:00 Polet (K) : Sloga (Č)
13.04.2019 16:00 OFK Vrbas : Bačka
13.04.2019 15:30 Gruža : Polet
13.04.2019 15:30 Trepča : Sušica
13.04.2019 15:30 Goč : Sloga
13.04.2019 15:30 Mladi borac : Morava
13.04.2019 15:30 VGSK : OFK Aranđelovac 1979
13.04.2019 15:30 Sloga (BB) : LFK Mladost
13.04.2019 16:00 Pusta Reka : Balkanski
13.04.2019 16:00 Morava : Mladost (B)
13.04.2019 16:00 Sloga : Tanasko Rajić
13.04.2019 16:00 Sloga : OFK Kosanica
13.04.2019 16:00 Timok 1919 : OFK Slatina
13.04.2019 16:00 Đerdap : Kablovi
13.04.2019 16:00 Svrljig : Brodoremont
13.04.2019 16:00 Milutinac : Napredak
13.04.2019 16:00 Studenski Grad : BSK Batajnica
13.04.2019 16:00 Sopot : TEK Sloga
13.04.2019 16:00 Mladost (L) : Naftagas
13.04.2019 16:00 Proleter 2006 : Banat
13.04.2019 16:30 Krila Krajine : Tvrđava
13.04.2019 16:30 Vojvodina (T) : Borac 46
13.04.2019 16:30 Mladost : ŽSK
13.04.2019 16:30 Slavija : Fruškogorski partizan
13.04.2019 16:30 RFK Novi Sad 1921 : Omladinac
13.04.2019 16:30 Obilić : Proleter (Nj)
13.04.2019 16:30 Proleter (RS) : Senta
13.04.2019 16:30 Radnički 1905 : Sutjeska
13.04.2019 16:00 Atakante : Dunav
13.04.2019 11:00 Rakovica : Balkan Mirijevo
13.04.2019 16:00 Zvezda : Sloboda
13.04.2019 16:00 Vinča : Dunavac
13.04.2019 16:00 Rudar : Radnik
13.04.2019 16:00 Omladinac : Proleter
13.04.2019 16:30 Dušan Silni : Duško
13.04.2019 16:30 Dunav : Vojvodina (S)
13.04.2019 16:30 Jedinstvo Stević : Sloga (BNS)
13.04.2019 15:30 Đerdap : Makce
13.04.2019 15:30 Jedinstvo (Lj) : Polet (SD)
13.04.2019 16:00 Morava (Ž) : Moravac
13.04.2019 16:00 Moravac : Napredak 2012
13.04.2019 16:00 Polom : Brestovac
13.04.2019 16:00 Zlot : Šarbanovac
13.04.2019 16:00 Rudna Glava : Nemetali
13.04.2019 15:00 Rubribreza : Iskra
13.04.2019 15:00 Banjani : OFK Jabučje
13.04.2019 16:00 Borac (D) : Srbija
13.04.2019 16:00 Midžor (K) : Rudar Vrška Čuka
13.04.2019 16:00 Rgotina : Osnić
13.04.2019 16:00 Ozren : Graničar
13.04.2019 15:30 Senjak : Mladost
13.04.2019 15:30 Vladimir Durković : Zadrugar
13.04.2019 15:30 Lužnica : Dragoš
13.04.2019 16:30 Železničar : Jedinstvo
13.04.2019 16:30 Vojvodina (CC) : Janošik
13.04.2019 16:00 Stari Trstenik : Velika Drenova
13.04.2019 16:00 Radnički : Mladost (GM)
13.04.2019 16:00 Pomoravlje : Moravac 2015
13.04.2019 16:00 Borac 1805 : Rudar (SR)
13.04.2019 16:00 Avala : PKB Padinska Skela
13.04.2019 16:00 Bogutovačka Banja : Mineral 2015
13.04.2019 16:00 Mlada krila : Metalac
13.04.2019 16:30 Azbukovica : Rudar
13.04.2019 15:30 Kralj Petar I : Mladost (J)
13.04.2019 16:30 Milicionar : Torpedo 1924
13.04.2019 16:30 AFK : Šampion
13.04.2019 15:30 Žitkovica 2017 : Napredak 1934
13.04.2019 15:30 Jasenovac : Radnički (K)
13.04.2019 16:30 Belpos : Petrovac 74
13.04.2019 16:30 Mladost 2013 : Sparta
13.04.2019 15:30 Dunav : Sloga (Ć)
13.04.2019 16:00 Metaloplastika : POFK Letnjikovac
13.04.2019 16:00 Pocerina : Dumača
13.04.2019 16:00 OFK Letnjikovac 1983 : Petlovača
13.04.2019 16:00 Sloga : Culjković
13.04.2019 16:00 Partizan : Omladinac
13.04.2019 Zvizdar : Dokmir
13.04.2019 16:00 Šljivar : Lovac
13.04.2019 16:00 Brighton : AFC Bournemouth
13.04.2019 16:00 Burnley : Cardiff City
13.04.2019 16:00 Crystal Palace : Manchester City
13.04.2019 16:00 Fulham : Everton
13.04.2019 16:00 Leicester : Newcastle United
13.04.2019 16:00 Liverpool : Chelsea
13.04.2019 16:00 Manchester United : West Ham United
13.04.2019 16:00 Southampton : Wolverhampton
13.04.2019 16:00 Tottenham Hotspur : Huddersfield Town
13.04.2019 16:00 Watford : Arsenal
13.04.2019 15:30 Hoffenheim : Hertha BSC
13.04.2019 15:30 Borussia Dortmund : Mainz 05
13.04.2019 15:30 RB Leipzig : Wolfsburg
13.04.2019 15:30 Stuttgart : Bayer Leverkusen
13.04.2019 15:30 Eintracht : Augsburg
13.04.2019 15:30 Werder : Freiburg
13.04.2019 15:30 Hannover 96 : Borussia Mönchengladbach
13.04.2019 15:30 Fortuna : Bayern
13.04.2019 15:30 Nürnberg : Schalke 04
13.04.2019 00:00 Caen : Angers
13.04.2019 00:00 Dijon : Amiens SC
13.04.2019 00:00 Lille : PSG
13.04.2019 00:00 Olympique Marseille : Nîmes
13.04.2019 00:00 Monaco : Reims
13.04.2019 00:00 Montpellier : Toulouse
13.04.2019 00:00 Nantes : Olympique Lyonnais
13.04.2019 00:00 Rennes : Nice
13.04.2019 00:00 Saint-Étienne : Bordeaux
13.04.2019 00:00 Strasbourg : Guingamp
13.04.2019 Radnički 1923 : Spartak
13.04.2019 Crvena zvezda : Požarevac
13.04.2019 Vojvodina : Mašinac Trejs PZP
13.04.2019 Karađorđe : TSC
13.04.2019 Radnički 2012 : Zemun
13.04.2019 Lavice Dubočica : Polet
13.04.2019 Mačva : Rad
13.04.2019 Kolubara : Kolibri
13.04.2019 Voždovac : Inđija
13.04.2019 Crvena Zvezda : Brodarac
13.04.2019 Trajal : Čukarički
13.04.2019 Partizan : Radnički (N)
13.04.2019 Spartak ŽK : Dinamo (P)
13.04.2019 Rad : OFK Beograd
13.04.2019 Internacional : Vojvodina
13.04.2019 Jedinstvo : BASK
13.04.2019 13:00 Posavina : Crvena Zastava
13.04.2019 10:00 Strelac : Rvati
13.04.2019 13:00 Budućnost : Jedinstvo
13.04.2019 Voždovac : Sloboda
13.04.2019 Crvena Zvezda : Brodarac
13.04.2019 Radnički (Z) : Čukarički
13.04.2019 Partizan : Real Niš
13.04.2019 Spartak ŽK : Teleoptik
13.04.2019 Rad : OFK Beograd
13.04.2019 Zemun : Vojvodina
13.04.2019 Kiker : Apolon 4
13.04.2019 10:00 VGSK : OFK Aranđelovac 1979
13.04.2019 Homoljac : RSK
13.04.2019 11:00 Zvižd : Karađorđe
13.04.2019 10:00 Obilić : Vinogradar
13.04.2019 10:00 Duboko : Jedinstvo
13.04.2019 10:00 Radnički : Zvezda
13.04.2019 Spartak : TSC
13.04.2019 Mladost : Bačka
13.04.2019 Inđija : Nova Kolonija
13.04.2019 Voja Gačić : Vojvodina
13.04.2019 10:00 Čantavir : Bajša
13.04.2019 10:00 AFK : Vinogradar
13.04.2019 10:00 Subotica : Spartak '06

Košarka

13.04.2019 17:00 Pirot : Zdravlje Leskovac
13.04.2019 17:00 Zemun Fitofarmacija : Plana
13.04.2019 17:00 Žarkovo : Vrbas
13.04.2019 17:00 Napredak Bosphorus : KKK Radnički
13.04.2019 17:00 Sloga : Mladost (SP)
13.04.2019 17:00 Rtanj : Konstantin
13.04.2019 17:00 Kolubara LA 2003 : Proleter Naftagas
13.04.2019 17:00 Topola : Omladinac
13.04.2019 17:00 Nova Pazova : Sloven
13.04.2019 17:00 Star : Mladost Veternik
13.04.2019 17:00 Sveti Đorđe : Srem
13.04.2019 17:00 Futog Tupanjac MD : Kris Kros
13.04.2019 17:00 Železničar : Hajduk
13.04.2019 17:00 Akademik : Jedinstvo
13.04.2019 17:00 Radnik : Mladost Vesna
13.04.2019 17:00 Actavis Academy : Prokuplje
13.04.2019 17:00 Jablanica : OKK Junior
13.04.2019 17:00 Sokobanja : Niš
13.04.2019 17:00 Morava : Bor RTB
13.04.2019 17:00 Dimitrovgrad : Fair Play
13.04.2019 17:00 Jugbasket : Jastrebac
13.04.2019 17:00 Radnički : Barajevo
13.04.2019 17:00 Žitko Basket : Astra
13.04.2019 17:00 Torlak : Borac Zemun
13.04.2019 17:00 Slodes : Eko Sport
13.04.2019 17:00 BKK Radnički : Beko

Odbojka

13.04.2019 AS : Blok Aut
13.04.2019 Akademija Singidunum : Crnjanski
13.04.2019 Volleyland : Dunav
13.04.2019 Avala : Obilić
13.04.2019 Klub 6 : Železničar
13.04.2019 Kolubara : Radnički 2
13.04.2019 Fenix Čukarički : Pionir
13.04.2019 Železnik 2012 : 21. maj
13.04.2019 Mladenovac : Vizurine Ajkulice
13.04.2019 Obrenovac : Spas

Rukomet

13.04.2019 Kučevo : Sloga
13.04.2019 Vrbas : Napredak 12
13.04.2019 Pirot : Železničar
13.04.2019 Sloven : Radnički 1964
13.04.2019 ORK Beograd : Topličanin
13.04.2019 Pančevo : Požarevac

Vaterpolo

13.04.2019 Vojvodina : Partizan
13.04.2019 Šabac : KVK Radnički
13.04.2019 Beograd : Stari Grad
13.04.2019 Valjevo Gorenje : Zemun Bosal
13.04.2019 Senta : Crvena zvezda
13.04.2019 Vojvodina : Taš 2000
13.04.2019 Vračar : Palilula
13.04.2019 ŽAVK Mladost : Palilula

Futsal

13.04.2019 Bjankoneri Futsal : Intelektualac

Ragbi 15

13.04.2019 Partizan : GRK Vršac
13.04.2019 Dinamo 1954 : Vojvodina