XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 384 utakmica za dan
Nedelja, 14 April 2019

Fudbal

14.04.2019 16:00 Železničar : OFK Vršac
14.04.2019 16:00 Borac : ČSK Pivara
14.04.2019 16:00 Dunav : Dinamo 1945
14.04.2019 15:30 Proleter Mihajlovac : Polet (LJ)
14.04.2019 15:30 Jošanica : Drina
14.04.2019 11:00 SFS Borac : Radnički (P)
14.04.2019 16:00 Temnić 1924 : Pukovac
14.04.2019 16:00 Radan : Jedinstvo (B)
14.04.2019 16:00 Jedinstvo : BSK Borča
14.04.2019 16:00 Stepojevac Vaga : Crvena Zvezda
14.04.2019 11:00 Prva Iskra : Zvezdara
14.04.2019 16:00 ŽAK : Kozara
14.04.2019 16:00 Vojvodina 1928 : Budućnost
14.04.2019 16:00 Jedinstvo (SP) : Sloga (E)
14.04.2019 16:00 Sremac Vojka : Tatra
14.04.2019 16:00 Hajduk (B) : Jugović
14.04.2019 16:00 Hajduk (D) : Podrinje
14.04.2019 16:00 LSK Laćarak : Podunavac
14.04.2019 16:00 Tisa : Tekstilac
14.04.2019 16:00 Budućnost : Crvenka
14.04.2019 16:00 Mladost (BP) : Tavankut
14.04.2019 16:00 Radnički 1912 : Bajša
14.04.2019 15:30 Real : Vodojaža
14.04.2019 15:30 Novi Pazar 1928 : Šumadija 1903
14.04.2019 15:30 Bane 1931 : Apolon 2018
14.04.2019 15:30 Karađorđe : Šumadija (T)
14.04.2019 15:30 OFK Napredak : Partizan 1945
14.04.2019 15:30 Udarnik : Borac 1932
14.04.2019 15:30 Zvižd : RSK
14.04.2019 15:30 Homoljac : Rudar
14.04.2019 15:30 Petar Dobrnjac : Karađorđe
14.04.2019 15:30 Železničar : Ribnica
14.04.2019 15:30 Brezovica : Spartak 1924
14.04.2019 15:30 OFK Osečina : Radnički Gorenje (V)
14.04.2019 15:30 Vrelo Sport : Radnički Šabački
14.04.2019 15:30 Borac : Zadrugar
14.04.2019 15:30 Radnički Stobeks : Mačva 2005
14.04.2019 15:30 Radjevac : OFK Divci
14.04.2019 15:30 Sloboda : Budućnost
14.04.2019 15:30 Sloga (S) : Orlovac
14.04.2019 15:30 Zlatar : Takovo
14.04.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : Polet (T)
14.04.2019 15:30 Polimlje : Sevojno
14.04.2019 16:00 Jedinstvo (GS) : Pčinja
14.04.2019 16:00 Vlasina : OFK Brzi Brod
14.04.2019 11:00 Jedinstvo (P) : Jablanica
14.04.2019 16:00 Mladost (M) : Budućnost
14.04.2019 16:00 Vranjska Banja : OFK Niš
14.04.2019 16:00 Župa : Dragocvet
14.04.2019 16:00 Rembas : Morava 1918
14.04.2019 16:00 OFK Lugomir : Jastrebac (VŠ)
14.04.2019 16:00 Levač : Bošnjane
14.04.2019 16:00 Jedinstvo (M) : Jastrebac (B)
14.04.2019 16:00 Napredak (D) : OFK Topličanin
14.04.2019 16:00 Žitorađa : Juhor
14.04.2019 16:00 Majdanpek : Bukovik
14.04.2019 16:00 Moravica : Orljane
14.04.2019 16:00 Malošište : BSK
14.04.2019 16:00 Naša krila 1936 : Hajduk Veljko
14.04.2019 16:00 Timočanin : Rudar Alpos
14.04.2019 16:00 Budućnost : Torlak
14.04.2019 16:00 Sremčica : Mladenovac
14.04.2019 16:00 BSK Baćevac : Borac
14.04.2019 16:00 Komgrap : Turbina
14.04.2019 11:00 Hajduk : Leštane
14.04.2019 16:00 Radnički 1911 : Vojvodina
14.04.2019 16:00 Borac : Polet
14.04.2019 16:00 Crvena Zvezda (RS) : Omladinac FAM
14.04.2019 16:00 Crvena zvezda (VS) : Lehel
14.04.2019 16:00 Mladost (BD) : Rusanda
14.04.2019 16:00 2. Oktobar : Delija
14.04.2019 Lipar : Hercegovac
14.04.2019 Radnički 1918 : Budućnost (P)
14.04.2019 Rusin : Slavija
14.04.2019 Kulpin : Stari Grad
14.04.2019 Polet (S) : OFK Odžaci
14.04.2019 Kula : ŽAK
14.04.2019 15:30 Lokomotiva : Junkovac
14.04.2019 15:30 BSK : Šumadinac (N)
14.04.2019 15:30 Omladinac : Mladost MG
14.04.2019 15:30 Banja : Mladi rudar 1954
14.04.2019 15:30 Borac : ŽSK
14.04.2019 15:30 Trnava : Prvi srpski ustanak
14.04.2019 15:30 Vinča : Sloga Bat 1924
14.04.2019 10:00 Index : Petrovaradin
14.04.2019 16:30 Fruškogorac : Šajkaš 1908
14.04.2019 16:30 TSK : Miletić
14.04.2019 16:30 Jedinstvo : Bačka
14.04.2019 16:30 Jadran : Njegoš
14.04.2019 16:30 Đurđin : Panonija IM Topola
14.04.2019 16:30 Vinogradar : Vojvodina
14.04.2019 16:30 Preporod : Sloga
14.04.2019 16:30 Iskra : Napredak
14.04.2019 16:00 Juhor : Javor
14.04.2019 16:00 Mladost (D) : Partizan
14.04.2019 16:00 Mladost (K) : OFK Bratstvo
14.04.2019 16:00 Kolare : Bratstvo
14.04.2019 16:00 Hajduk : Resavac
14.04.2019 16:00 Kušiljevo : OFK Batinac
14.04.2019 16:00 Napredak : Omladinac
14.04.2019 16:00 Srem : PKB Kovilovo
14.04.2019 16:00 Sinđelić : Poštar Zvezdara
14.04.2019 16:00 Šumadinac : Borac (P)
14.04.2019 16:00 Crvenka : Zmaj
14.04.2019 16:00 Institut : Borac (O)
14.04.2019 16:00 Strelac : Lisović
14.04.2019 16:00 Mladost (B) : Omladinac
14.04.2019 10:00 Radnički : Šumadija
14.04.2019 16:00 Mladost (C) : Rušanj
14.04.2019 16:00 Budućnost : Duboko
14.04.2019 16:00 Borac : Zabrežje
14.04.2019 16:00 Kosmaj : Vrčin
14.04.2019 11:00 Ropočevo : Šumadija
14.04.2019 16:00 Rabrovac : Selo Mladenovac
14.04.2019 16:00 Velika Krsna : Boleč
14.04.2019 16:00 Kovačevac : Kosmajac
14.04.2019 16:00 Kraljevo Hajduk : Mataruge
14.04.2019 16:00 Gruža : Budućnost
14.04.2019 16:00 Lasta : OFK Ras
14.04.2019 16:00 Napredak : Ibar
14.04.2019 16:00 Popovići Vrnjci : Stubal
14.04.2019 16:00 Granit : Ribnica
14.04.2019 16:30 Karađorđe : Mladi Borac
14.04.2019 16:30 Hajduk Stanko : Sindjelić
14.04.2019 16:30 Cer : Jedinstvo (ŠT)
14.04.2019 16:30 Sloga (BO) : Jedinstvo (MZ)
14.04.2019 16:30 Sloga (LŠ) : Jevremovac
14.04.2019 16:30 Podrinje : Mladost (DD)
14.04.2019 16:30 Mladost (PR) : Jedinstvo 1945 (VL)
14.04.2019 16:30 Strela : Vulturul
14.04.2019 16:30 Radnički (B) : Dolina
14.04.2019 16:30 Partizan (U) : Crvena zvezda
14.04.2019 16:30 Jugoslavija : Polet
14.04.2019 16:30 Borac (St) : Spartak 1911
14.04.2019 16:30 Partizan (G) : Potporanj
14.04.2019 15:30 Železničar : Rudar 2001
14.04.2019 15:30 Sloga (B) : Budućnost
14.04.2019 15:30 Obilić : Rudar (K)
14.04.2019 15:30 Mlava (ML) : Pomoravlje
14.04.2019 15:30 Borac (K) : Omladinac (Š)
14.04.2019 15:30 Borac (Ž) : Trgovački
14.04.2019 16:00 Sloga : Radnički 1924
14.04.2019 16:00 OFK Napredak 1929 : Rasovača
14.04.2019 16:00 Doljevac : Naisus 1977
14.04.2019 16:00 Radnički 1947 : Palilula
14.04.2019 16:00 Padina : Crvena zvezda
14.04.2019 16:00 Elid : Mladost (B)
14.04.2019 16:00 Sloga : Krivelj
14.04.2019 16:00 Branik : Poreč
14.04.2019 16:00 Radnički (K) : BSK
14.04.2019 16:00 Ključ : OFK Bor
14.04.2019 15:00 Tvrdojevac : ZSK
14.04.2019 15:00 Tulari : Pepeljevac
14.04.2019 15:00 Tešnjar : OFK Brđanac
14.04.2019 15:00 Kolubara 2 : Sovljak
14.04.2019 15:00 Ribnikar : Trlić
14.04.2019 15:00 Mladost : Radnik
14.04.2019 16:00 Sloboda : Budućnost
14.04.2019 16:00 Jadran : Erdoglija 1931
14.04.2019 16:00 Korićani : Mladost (P)
14.04.2019 16:00 Pobeda 1926 : OFK Bagremar
14.04.2019 16:00 Šumadinac (KG) : Šumadija 1934
14.04.2019 16:00 Sloga (D) : 21. oktobar
14.04.2019 16:00 Jedinstvo : Kutlovo
14.04.2019 15:30 Omladinac : Čajetina
14.04.2019 15:30 Polet : Ariljska rampa
14.04.2019 15:30 Jasen : Lazarica
14.04.2019 15:30 Višesava : Savinac
14.04.2019 15:30 Perućac : Lauš
14.04.2019 15:30 Jedinstvo : Prvi partizan
14.04.2019 15:30 Sečica : Ježevica
14.04.2019 16:00 OFK Rtanj : Radnički 1946
14.04.2019 16:00 Bučje Podvis : slobodno kolo
14.04.2019 16:00 Omladinac : Velika Jasikova
14.04.2019 16:00 Malinik : Trebič
14.04.2019 16:00 Sloga (M) : Kosovo
14.04.2019 16:00 OFK Knjaz : OFK 019
14.04.2019 Joševa : Rudar
14.04.2019 OFK Paljuvi : Crvena Jabuka
14.04.2019 Polet (T) : Mladost
14.04.2019 Šarbane : Dimitrije Tucović
14.04.2019 Čučuge : Pambukovica
14.04.2019 Polet (DL) : Kalenić
14.04.2019 Vrelo : Gunjevac
14.04.2019 16:00 Belo Polje : Jedinstvo
14.04.2019 16:00 Borac : Rvati
14.04.2019 16:00 Krtinska : Polet
14.04.2019 16:00 Skela : Pobednik
14.04.2019 16:00 Posavina : Rojkovac
14.04.2019 16:30 Titel : Veternik
14.04.2019 16:30 Borac : OFK Futog
14.04.2019 16:30 Moskva : Dinamo
14.04.2019 16:30 Hajduk : Bačka
14.04.2019 16:30 Čenej : Obilić
14.04.2019 16:30 Partizan (K) : Karaš (J)
14.04.2019 16:30 Dobrica : Ševac
14.04.2019 16:30 Borac (VS) : Sloga (M)
14.04.2019 16:30 Borac (VG) : Karaš (K)
14.04.2019 16:30 Vinogradar : Hajdučica
14.04.2019 16:30 Ratar : Budućnost (A)
14.04.2019 16:00 Beli Orlovi : Garevina
14.04.2019 16:00 Polet 57 : Rubin
14.04.2019 16:00 Omladinac : Borac
14.04.2019 16:00 Mladost : Trudbenik
14.04.2019 16:00 Ušće : Kamenorezac 76
14.04.2019 16:00 14. Oktobar : Sloga (L)
14.04.2019 16:00 Gradina : Sloga (D)
14.04.2019 16:00 Budućnost : Beljanica
14.04.2019 16:00 Mladost (J) : Napredak
14.04.2019 16:00 Orlovi : Istok 63
14.04.2019 16:00 Omladinski : 15. Avgust 1950
14.04.2019 11:00 Žabari : Borac
14.04.2019 15:00 Mladost (L) : Lukavac
14.04.2019 15:00 Popadić : Junior Novo Naselje
14.04.2019 15:00 Stari drugari : Rajac
14.04.2019 15:00 Polet : Rakac Stave
14.04.2019 15:00 Mladost (VK) : Komanice
14.04.2019 11:00 Jadar 2013 : Milenko Pavlović
14.04.2019 11:00 13. Maj : Dedinje
14.04.2019 12:00 011 : Umka
14.04.2019 16:00 Posavac Tišma : Penjarol
14.04.2019 10:00 Šećeranac Ada : Rekreativo 011
14.04.2019 16:00 BUSK : Busije
14.04.2019 16:00 Novi Beograd : Mladi Proleter
14.04.2019 16:00 Mladost : Poštar
14.04.2019 16:00 Pinosava : Sveti Stefan
14.04.2019 16:00 Lepušnica : Pionir
14.04.2019 16:00 Heroj Polet : Zuce
14.04.2019 16:00 Siti Sport Klub : Minel
14.04.2019 16:00 Borac (V) : Partizan
14.04.2019 16:00 Zvezda : Progorelica
14.04.2019 16:00 Jovo Kursula : Mladost
14.04.2019 16:00 Jedinstvo (D) : Tavnik
14.04.2019 16:00 Borac (A) : Mladi Radnik 1925
14.04.2019 16:00 Jedinstvo (G) : Lazac
14.04.2019 16:30 Velika Reka : Jedinstvo
14.04.2019 16:30 Jadar 1961 (GD) : Vidojevica
14.04.2019 16:30 Borac : Sloga
14.04.2019 16:30 Mladost : Antimon
14.04.2019 16:30 Prva Iskra : Jadar (ST)
14.04.2019 16:30 7. Juli : Milan Orlić
14.04.2019 15:30 Radoje Domanović : Kopljari
14.04.2019 11:00 B 2000 : Sloga
14.04.2019 15:30 Ranilović : Jasenica
14.04.2019 15:30 Šamot : Trešnjevica
14.04.2019 15:30 Borac : Brezovac
14.04.2019 15:30 Šumadinac (S) : Vrbica
14.04.2019 16:30 Budućnost (PD) : Zadrugar
14.04.2019 16:30 Premijer : Gorki
14.04.2019 16:30 Sloboda : Cer
14.04.2019 16:30 Majur : Budućnost 1929 (ZM)
14.04.2019 16:30 Napredak : Drina
14.04.2019 16:30 Sava : Radnički
14.04.2019 16:30 Provo 2015 : Sloga (MA)
14.04.2019 16:30 Šipurske livade : Sloga (KR)
14.04.2019 16:30 Trešnjevka : Pričinović
14.04.2019 16:30 Rankovac : Vlašić
14.04.2019 16:30 Dobrava : Vojvoda Stepa Stepanović
14.04.2019 16:30 Jedinstvo (M) : Slavija
14.04.2019 16:30 Tromedja : Tisa
14.04.2019 16:30 Čoka : Potisje
14.04.2019 16:30 Jadran : Jedinstvo (SK)
14.04.2019 16:30 Horgoš 1911 : Tornjoš
14.04.2019 16:30 Graničar : Hajduk
14.04.2019 17:00 Mladost : Naša Zvezda
14.04.2019 17:00 Slavija : Budućnost
14.04.2019 17:00 Bački Hajduk : Sloga
14.04.2019 17:00 Bačka (D) : Maglić
14.04.2019 17:00 Borac : Bačka 1945
14.04.2019 15:30 Napredak (P) : Polet (V)
14.04.2019 15:30 Sirakovo : Dizel
14.04.2019 15:30 Mladost (B) : Sloga (L)
14.04.2019 15:30 Vihor : Desine
14.04.2019 15:30 Stig 1955 : Žika Marković Uča
14.04.2019 15:30 Polet (B) : Sloga (M)
14.04.2019 15:30 Napredak 1936 : Rade Milošević
14.04.2019 15:30 Manastirica : BSK
14.04.2019 15:30 Sloga 1952 : Zadrugar (T)
14.04.2019 15:30 Napredak (S) : Bata Bulić
14.04.2019 15:30 Omladinac (B) : Jedinstvo (K)
14.04.2019 16:30 Polet : Tempo
14.04.2019 16:30 Glogonj : Pobeda
14.04.2019 16:30 Omladinac 1927 : Vojlovica 2018
14.04.2019 16:30 Slavia : Mundial
14.04.2019 Mršinci : Prijatelji
14.04.2019 Vujan : Morava (K)
14.04.2019 Mladost (A) : Kej
14.04.2019 Lugovi : Budućnost
14.04.2019 Planinac : Čačak 94
14.04.2019 15:30 OFK Slavija : Vrbovac
14.04.2019 15:30 Hajduk Veljko 1934 : Jezava
14.04.2019 15:30 Stari Hrast 2018 : Vučak
14.04.2019 15:30 Zeppelin 026 : Budućnost
14.04.2019 16:00 Ćava : Kolonija
14.04.2019 16:00 Vinogradi DB : Košutnjak
14.04.2019 16:00 OFK Žeželj : Divostin
14.04.2019 16:00 Sloga Lužnice 2016 : Zastava
14.04.2019 16:00 Seljak : Maršić
14.04.2019 11:00 Torpedo : Mrovska
14.04.2019 11:00 Hajduk : Jedinstvo 2014
14.04.2019 11:00 Skupljen 2013 : Verko
14.04.2019 11:00 Mladost (Z) : Dragojevac
14.04.2019 16:30 Budućnost : OFK Juhor 2016
14.04.2019 16:30 Šumadija : BSK Buljane
14.04.2019 16:30 Napredak : Popovac
14.04.2019 16:30 Jedinstvo : Sloga
14.04.2019 16:30 Radnik : Donja Mutnica
14.04.2019 16:30 Heroj : ISK Izvor
14.04.2019 11:00 Bojić : OFK Jelen
14.04.2019 11:00 Mladost Svileuva : Galeb
14.04.2019 11:00 Žabar : Rudar
14.04.2019 11:00 Volujac : Mladost Slatina
14.04.2019 11:00 Zablaće : Jedinstvo
14.04.2019 11:00 Borac BTG : Cerić
14.04.2019 11:00 Korman : OFK Varna
14.04.2019 15:30 Ljubičevo : Moravac 1933
14.04.2019 15:30 Proleter 1932 : Sopot
14.04.2019 15:30 BSK 1931 : Batovac
14.04.2019 15:30 Morava 1932 : Mip Majdan
14.04.2019 15:30 Mlava (B) : Zemljoradnik
14.04.2019 15:30 Sloga 1936 : Sloga (D)
14.04.2019 15:30 Beli Orao : Pobeda (SK)
14.04.2019 15:30 Vojvoda Milenko : Metalac
14.04.2019 16:00 Borac : Maovi MH
14.04.2019 11:00 Lipolist : Napredak
14.04.2019 11:00 Strelac 001 : Murgaš
14.04.2019 11:00 Brgule : OFK Stublenica
14.04.2019 11:00 Omladinac : Budućnost 1995
14.04.2019 11:00 OFK Takovo : Jedinstvo
14.04.2019 11:00 Sloga : Vukona
14.04.2019 16:00 Trstenica : Partizan
14.04.2019 16:00 Crvena Zastava : Ljubinić
14.04.2019 11:00 Jedinstvo (S) : Napredak 1927
14.04.2019 11:00 Sloga 1945 : Stig (C)
14.04.2019 11:00 BSK 1924 : Stig (MC)
14.04.2019 16:00 Hajduk : Kremenac
14.04.2019 16:00 Dobrača : Bukorovac
14.04.2019 00:00 Athletic Club : Rayo Vallecano
14.04.2019 00:00 Atlético Madrid : Celta de Vigo
14.04.2019 00:00 Girona : Villarreal
14.04.2019 00:00 Leganés : Real Madrid
14.04.2019 00:00 Espanyol : Deportivo Alavés
14.04.2019 00:00 Huesca : Barcelona
14.04.2019 00:00 Sevilla : Real Betis
14.04.2019 00:00 Real Sociedad : Eibar
14.04.2019 00:00 Real Valladolid : Getafe
14.04.2019 00:00 Valencia : Levante
14.04.2019 00:00 Fiorentina : Bologna
14.04.2019 00:00 Torino : Cagliari
14.04.2019 00:00 Atalanta : Empoli
14.04.2019 00:00 Sampdoria : Genoa
14.04.2019 00:00 Frosinone : Internazionale
14.04.2019 00:00 SPAL : Juventus
14.04.2019 00:00 Milan : Lazio
14.04.2019 00:00 Chievo : Napoli
14.04.2019 00:00 Sassuolo : Parma
14.04.2019 00:00 Roma : Udinese
14.04.2019 16:00 Heroj Polet : Požega
14.04.2019 16:00 Šabac : Sloga 036
14.04.2019 16:00 ŽFK Una Fortuna : Jedinstvo
14.04.2019 11:00 Prva Iskra : Polet
14.04.2019 13:00 Vodojaža : Partizan 1945
14.04.2019 10:00 Jasenica 2017 : Sloga 33
14.04.2019 11:00 Njerš Ištvan : Tavankut
14.04.2019 10:00 Radnički 1905 : Bačka 1901
14.04.2019 10:00 Skela : Zvezda
14.04.2019 11:00 Polet : Budućnost
14.04.2019 10:00 Duboko : Urovci
14.04.2019 14:30 Čantavir : Bajša
14.04.2019 09:30 Spartak : Radnički 1905
14.04.2019 10:00 Đurđin : Preporod
14.04.2019 13:00 Bačka 1901 : Tavankut
14.04.2019 10:00 Partizan : Posavina
14.04.2019 16:00 Mačva : Požarevac
14.04.2019 16:00 Savac : Ad Drinum
14.04.2019 16:00 Jedinstvo : Šampion
14.04.2019 16:00 Radnicki 1923 : Požega
14.04.2019 16:00 Plana : Karađordje
14.04.2019 16:00 Šabac : Sloga 036
14.04.2019 11:30 Spartak '07 : Njerš Ištvan
14.04.2019 11:30 Arena SU : TSC

Vaterpolo

14.04.2019 Crvena zvezda : Palilula
14.04.2019 Vračar : Taš 2000
14.04.2019 Vojvodina : Senta