XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 339 utakmica za dan
Nedelja, 21 April 2019

Fudbal

21.04.2019 16:00 Provo : Jedinstvo (Ub)
21.04.2019 16:00 Drina : Proleter Mihajlovac
21.04.2019 11:00 Polet (LJ) : Tutin
21.04.2019 16:30 Radan : SFS Borac
21.04.2019 11:00 Car Konstantin : Rtanj
21.04.2019 16:30 Zaplanjac : Jagodina Tabane
21.04.2019 16:30 Pukovac : Dunav
21.04.2019 16:30 Budućnost : Radnički (P)
21.04.2019 16:00 Zvezdara : Stepojevac Vaga
21.04.2019 16:00 Crvena Zvezda : BASK
21.04.2019 16:00 Kolubara : Jedinstvo
21.04.2019 16:00 Mladost (O) : Sloboda
21.04.2019 16:00 Podunavac : Hajduk (D)
21.04.2019 16:00 Borac (Š) : Hajduk (B)
21.04.2019 16:00 Jugović : Radnički (Š)
21.04.2019 16:00 Hajduk (Č) : Sremac Vojka
21.04.2019 16:00 Tatra : 1. Maj Ruma
21.04.2019 16:00 Mladost (T) : Radnički 1912
21.04.2019 16:00 Bajša : OFK Vrbas
21.04.2019 16:00 Bačka : Mladost (BP)
21.04.2019 16:00 Tavankut : Polet (K)
21.04.2019 16:00 Tekstilac : OFK Mladost APA
21.04.2019 16:00 Karađorđe : Gruža
21.04.2019 16:00 Šumadija (T) : Bane 1931
21.04.2019 16:00 Sušica : Real
21.04.2019 16:00 Vodojaža : Polet
21.04.2019 16:00 OFK Aranđelovac 1979 : Mladi borac
21.04.2019 16:00 Morava : Petar Dobrnjac
21.04.2019 16:00 Rudar : Zvižd
21.04.2019 16:00 RSK : Udarnik
21.04.2019 16:00 Borac 1932 : Partizan 1945
21.04.2019 16:00 Radjevac : Železničar
21.04.2019 16:00 OFK Divci : Radnički Stobeks
21.04.2019 16:00 Prijevor : Sloboda
21.04.2019 16:00 LFK Mladost : Jedinstvo Putevi
21.04.2019 16:00 Polet (T) : Zlatar
21.04.2019 16:00 Orlovac : Budućnost
21.04.2019 16:30 Vranjska Banja : Jedinstvo (GS)
21.04.2019 16:30 OFK Niš : Mladost (M)
21.04.2019 11:00 Tanasko Rajić : Morava
21.04.2019 16:30 Mladost (B) : Jedinstvo (P)
21.04.2019 16:30 Jablanica : Vlasina
21.04.2019 16:30 OFK Brzi Brod : Pusta Reka
21.04.2019 16:30 Žitorađa : Sloga
21.04.2019 16:30 Juhor : Napredak (D)
21.04.2019 16:30 OFK Topličanin : Jedinstvo (M)
21.04.2019 16:30 Jastrebac (B) : Levač
21.04.2019 16:30 Bošnjane : OFK Lugomir
21.04.2019 16:30 Jastrebac (VŠ) : Rembas
21.04.2019 16:30 Morava 1918 : Župa
21.04.2019 16:30 Dragocvet : OFK Kosanica
21.04.2019 16:30 Timočanin : Majdanpek
21.04.2019 16:30 Rudar Alpos : Svrljig
21.04.2019 16:30 Hajduk Veljko : Malošište
21.04.2019 16:30 Orljane : Đerdap
21.04.2019 16:30 Kablovi : Timok 1919
21.04.2019 16:30 OFK Slatina : Bukovik
21.04.2019 16:00 Budućnost : Napredak
21.04.2019 16:00 Sremčica : Borac
21.04.2019 16:00 BSK Baćevac : BSK Batajnica
21.04.2019 16:00 Komgrap : TEK Sloga
21.04.2019 16:00 Vojvodina : Proleter 2006
21.04.2019 16:00 Banat : 2. Oktobar
21.04.2019 16:00 Rusanda : Crvena zvezda (VS)
21.04.2019 16:00 Lehel : Crvena Zvezda (RS)
21.04.2019 16:00 Omladinac FAM : Mladost (L)
21.04.2019 16:00 Naftagas : Borac
21.04.2019 Hercegovac : Kula
21.04.2019 OFK Odžaci : Kulpin
21.04.2019 Stari Grad : Vojvodina (T)
21.04.2019 Borac 46 : Rusin
21.04.2019 Slavija : Krila Krajine
21.04.2019 Budućnost (P) : Lipar
21.04.2019 16:00 Plaskovac : Vinča
21.04.2019 16:00 Prvi srpski ustanak : Borac
21.04.2019 16:00 ŽSK : Banja
21.04.2019 16:00 Mladi rudar 1954 : Omladinac
21.04.2019 16:00 Mladost MG : BSK
21.04.2019 16:00 Šumadinac (N) : Junkovac
21.04.2019 16:30 Jedinstvo : Index
21.04.2019 16:30 Bačka : RFK Novi Sad 1921
21.04.2019 16:30 Miletić : Mladost
21.04.2019 16:30 ŽSK : Fruškogorac
21.04.2019 16:30 Šajkaš 1908 : Petrovaradin
21.04.2019 17:00 Iskra : Jadran
21.04.2019 17:00 Sutjeska : Proleter (RS)
21.04.2019 17:00 Senta : Obilić
21.04.2019 17:00 Proleter (Nj) : Preporod
21.04.2019 17:00 Vojvodina : Đurđin
21.04.2019 16:30 Javor : Napredak
21.04.2019 10:00 Omladinac : Kušiljevo
21.04.2019 16:30 OFK Batinac : Hajduk
21.04.2019 16:30 Mladost (S) : Kolare
21.04.2019 16:30 Bratstvo : Mladost (K)
21.04.2019 16:30 OFK Bratstvo : Mladost (D)
21.04.2019 16:30 Partizan : Juhor
21.04.2019 16:00 Institut : Srem
21.04.2019 16:00 Zmaj : Rakovica
21.04.2019 16:00 Balkan Mirijevo : Šumadinac
21.04.2019 16:00 Borac (P) : Sinđelić
21.04.2019 16:00 Poštar Zvezdara : Atakante
21.04.2019 16:00 Borac : Strelac
21.04.2019 16:00 Zabrežje : Budućnost
21.04.2019 16:00 Duboko : Zvezda
21.04.2019 16:00 Rušanj : Radnički
21.04.2019 16:00 Omladinac : Lisović
21.04.2019 16:00 Kovačevac : Kosmaj
21.04.2019 16:00 Kosmajac : Velika Krsna
21.04.2019 16:00 Boleč : Rabrovac
21.04.2019 16:00 Pudarci : Vinča
21.04.2019 16:00 Dunavac : Ropočevo
21.04.2019 16:00 Šumadija : Vrčin
21.04.2019 16:30 Radnik : Granit
21.04.2019 16:30 Ribnica : Popovići Vrnjci
21.04.2019 16:30 Stubal : Omladinac
21.04.2019 11:00 Proleter : Napredak
21.04.2019 16:30 Ibar : Lasta
21.04.2019 16:30 OFK Ras : Gruža
21.04.2019 16:30 Budućnost : Kraljevo Hajduk
21.04.2019 16:30 Mataruge : Rudar
21.04.2019 16:30 Mladi Borac : Dušan Silni
21.04.2019 16:30 Duško : Mladost (PR)
21.04.2019 16:30 Mladost (DD) : Sloga (LŠ)
21.04.2019 16:30 Jedinstvo (MZ) : Cer
21.04.2019 16:30 Jedinstvo (ŠT) : Hajduk Stanko
21.04.2019 16:30 Vulturul : Jedinstvo (V)
21.04.2019 16:30 Strela : Vojvodina (S)
21.04.2019 16:30 Radnički (B) : Crvena zvezda
21.04.2019 16:30 Partizan (U) : Sloga (BNS)
21.04.2019 16:30 Jugoslavija : Spartak 1911
21.04.2019 16:30 Borac (St) : Partizan (G)
21.04.2019 16:00 Omladinac (Š) : Mlava (ML)
21.04.2019 16:00 Pomoravlje : Obilić
21.04.2019 16:00 Rudar (K) : Jedinstvo (Lj)
21.04.2019 16:00 Budućnost : Đerdap
21.04.2019 16:30 Mladost (B) : Moravac
21.04.2019 16:30 Crvena zvezda : Radnički 1947
21.04.2019 16:30 Palilula : Doljevac
21.04.2019 16:30 Naisus 1977 : Morava (Ž)
21.04.2019 16:30 Moravac : OFK Napredak 1929
21.04.2019 16:30 Rasovača : Radnički 1924
21.04.2019 16:30 Blizna : Branik
21.04.2019 16:30 Nemetali : Zlot
21.04.2019 15:30 ZSK : Mladost
21.04.2019 15:30 Trlić : Rubribreza
21.04.2019 15:30 Iskra : Kolubara 2
21.04.2019 15:30 Sovljak : Tešnjar
21.04.2019 16:30 Kutlovo : Sloga (D)
21.04.2019 16:30 Šumadija 1934 : Pobeda 1926
21.04.2019 16:30 OFK Bagremar : Korićani
21.04.2019 16:30 Mladost (P) : Jadran
21.04.2019 16:30 Erdoglija 1931 : Borac (D)
21.04.2019 16:30 Srbija : Sloboda
21.04.2019 16:30 Budućnost : Slavija
21.04.2019 16:00 Ježevica : Crnokosa
21.04.2019 16:00 Prvi partizan : Perućac
21.04.2019 16:00 Lauš : Višesava
21.04.2019 16:00 Savinac : Jasen
21.04.2019 16:00 Lazarica : Polet
21.04.2019 11:00 Ariljska rampa : Omladinac
21.04.2019 16:30 OFK Knjaz : OFK Rtanj
21.04.2019 16:30 OFK 019 : Ozren
21.04.2019 16:30 Graničar : Rgotina
21.04.2019 16:30 Osnić : Midžor (K)
21.04.2019 16:30 Kosovo : Malinik
21.04.2019 16:30 Trebič : Omladinac
21.04.2019 Vrelo : Joševa
21.04.2019 Gunjevac : Polet (DL)
21.04.2019 Pambukovica : Šarbane
21.04.2019 Dimitrije Tucović : Polet (T)
21.04.2019 Mladost : OFK Paljuvi
21.04.2019 17:00 Jedinstvo : Posavina
21.04.2019 17:00 Pobednik : Sloga
21.04.2019 17:00 Polet : Borac
21.04.2019 17:00 Rvati : Belo Polje
21.04.2019 16:30 Obilić : Hajduk
21.04.2019 16:30 Bačka : Moskva
21.04.2019 16:30 Susek : Borac
21.04.2019 16:30 Janošik : Ratar
21.04.2019 16:30 Budućnost (A) : Vinogradar
21.04.2019 16:30 Hajdučica : Borac (VG)
21.04.2019 16:30 Karaš (K) : Borac (VS)
21.04.2019 16:30 Sloga (M) : Dobrica
21.04.2019 16:30 Ševac : Partizan (K)
21.04.2019 16:30 Karaš (J) : Vojvodina (CC)
21.04.2019 16:30 Sloga (L) : Ušće
21.04.2019 16:30 Velika Drenova : Mladost
21.04.2019 16:30 Trudbenik : Omladinac
21.04.2019 16:30 Borac : Polet 57
21.04.2019 16:30 Rubin : Beli Orlovi
21.04.2019 16:30 Mladost (GM) : Borac 1805
21.04.2019 16:30 Rudar (SR) : Omladinski
21.04.2019 16:30 15. Avgust 1950 : Orlovi
21.04.2019 16:30 Moravac 2015 : Rudar (St)
21.04.2019 11:00 Jadar 2013 : Žabari
21.04.2019 15:00 Milenko Pavlović : Mladost (VK)
21.04.2019 15:00 Komanice : Polet
21.04.2019 15:00 Rakac Stave : Stari drugari
21.04.2019 15:00 Rajac : Popadić
21.04.2019 15:00 Lukavac : Borac
21.04.2019 16:00 Novi Beograd : 13. Maj
21.04.2019 11:00 Mladi Proleter : BUSK
21.04.2019 16:00 Busije : Šećeranac Ada
21.04.2019 16:00 Sparta Železnik : Posavac Tišma
21.04.2019 10:00 Penjarol : 011
21.04.2019 16:00 Umka : Dedinje
21.04.2019 16:00 Minel : Heroj Polet
21.04.2019 16:00 Zuce : Lepušnica
21.04.2019 16:00 Pionir : Pinosava
21.04.2019 16:00 Sveti Stefan : Poštar
21.04.2019 16:30 Partizan : Jedinstvo (G)
21.04.2019 16:30 Lazac : Borac (A)
21.04.2019 16:30 Tavnik : Mlada krila
21.04.2019 11:00 Metalac : Bogutovačka Banja
21.04.2019 16:30 Mineral 2015 : Jovo Kursula
21.04.2019 16:30 Progorelica : Borac (V)
21.04.2019 16:30 7. Juli : Velika Reka
21.04.2019 16:30 Milan Orlić : Prva Iskra
21.04.2019 16:30 Jadar (ST) : Mladost
21.04.2019 16:30 Antimon : Borac
21.04.2019 16:30 Sloga : Jadar 1961 (GD)
21.04.2019 16:30 Vidojevica : Azbukovica
21.04.2019 16:30 Rudar : Jedinstvo
21.04.2019 16:00 Kopljari : Šumadinac (S)
21.04.2019 16:00 Vrbica : Borac
21.04.2019 11:00 Brezovac : Šamot
21.04.2019 16:00 Trešnjevica : Ranilović
21.04.2019 16:00 Jasenica : B 2000
21.04.2019 16:00 Sloga : Kralj Petar I
21.04.2019 16:00 Mladost (J) : Radoje Domanović
21.04.2019 16:30 Napredak : Budućnost (PD)
21.04.2019 16:30 Drina : Majur
21.04.2019 16:30 Budućnost 1929 (ZM) : Sloboda
21.04.2019 16:30 Gorki : Zadrugar
21.04.2019 16:30 Dobrava : Mladost
21.04.2019 16:30 Vojvoda Stepa Stepanović : Rankovac
21.04.2019 16:30 Vlašić : Trešnjevka
21.04.2019 16:30 Pričinović : Šipurske livade
21.04.2019 16:30 Sloga (KR) : Provo 2015
21.04.2019 16:30 Sloga (MA) : Sava
21.04.2019 17:00 Šampion : Graničar
21.04.2019 17:00 Hajduk : Horgoš 1911
21.04.2019 17:00 Jedinstvo (SK) : Čoka
21.04.2019 17:00 Potisje : Tromedja
21.04.2019 17:00 Tisa : Jedinstvo (M)
21.04.2019 17:00 Slavija : Bačka
21.04.2019 17:00 Maglić : Bački Hajduk
21.04.2019 17:00 Sloga : Slavija
21.04.2019 17:00 Budućnost : Mladost
21.04.2019 17:00 Krivanj : Neštin
21.04.2019 16:00 Polet (V) : Polet (B)
21.04.2019 16:00 Sloga (M) : Stig 1955
21.04.2019 16:00 Žika Marković Uča : Vihor
21.04.2019 16:00 Desine : Mladost (B)
21.04.2019 16:00 Sloga (L) : Sirakovo
21.04.2019 16:00 Dizel : Žitkovica 2017
21.04.2019 16:00 Napredak 1934 : Napredak (P)
21.04.2019 16:00 Integral : Omladinac (B)
21.04.2019 16:00 Jedinstvo (K) : Napredak (S)
21.04.2019 16:00 Bata Bulić : Sloga 1952
21.04.2019 16:00 Zadrugar (T) : Manastirica
21.04.2019 16:00 BSK : Jasenovac
21.04.2019 16:00 Radnički (K) : Napredak 1936
21.04.2019 16:30 Slavia : Polet
21.04.2019 16:30 Mundial : Omladinac 1927
21.04.2019 16:30 Vojlovica 2018 : Glogonj
21.04.2019 16:30 Unirea : Tempo
21.04.2019 16:30 Maršić : Sloga Lužnice 2016
21.04.2019 16:30 Zastava : OFK Žeželj
21.04.2019 16:30 Divostin : Vinogradi DB
21.04.2019 16:30 Košutnjak : Ćava
21.04.2019 16:30 Kolonija : Bratstvo 1975
21.04.2019 17:00 Mrovska : Polet
21.04.2019 11:00 Dragojevac : Skupljen 2013
21.04.2019 11:00 Verko : Hajduk
21.04.2019 11:00 Petrovac 74 : Torpedo
21.04.2019 17:00 ISK Izvor : Radnik
21.04.2019 17:00 Donja Mutnica : Jedinstvo
21.04.2019 17:00 Sloga : Napredak
21.04.2019 17:00 BSK Buljane : Popovac
21.04.2019 17:00 Šumadija : Budućnost
21.04.2019 17:00 OFK Juhor 2016 : Razvitak
21.04.2019 11:00 OFK Jelen : Korman
21.04.2019 11:00 OFK Varna : Borac BTG
21.04.2019 11:00 Cerić : Zablaće
21.04.2019 11:00 Jedinstvo : Volujac
21.04.2019 11:00 Mladost Slatina : Žabar
21.04.2019 11:00 Rudar : Mladost Svileuva
21.04.2019 11:00 Galeb : Bojić
21.04.2019 16:00 Morava 1932 : Dunav
21.04.2019 16:00 Batovac : Proleter 1932
21.04.2019 16:00 Sopot : Ljubičevo
21.04.2019 16:00 Moravac 1933 : Sloga (Ć)
21.04.2019 16:00 Metalac : Beli Orao
21.04.2019 16:00 Pobeda (SK) : Sloga 1936
21.04.2019 16:00 Sloga (D) : Mlava (B)
21.04.2019 16:00 Zemljoradnik : Napredak (B)
21.04.2019 11:00 Napredak : Partizan
21.04.2019 11:00 Maovi MH : Sloga
21.04.2019 11:00 Culjković : OFK Letnjikovac 1983
21.04.2019 11:00 Vukona : OFK Takovo
21.04.2019 11:00 Jedinstvo : Zvizdar
21.04.2019 11:00 Dokmir : Omladinac
21.04.2019 11:00 Budućnost 1995 : Brgule
21.04.2019 11:00 OFK Stublenica : Strelac 001
21.04.2019 11:00 Murgaš : Kolubara
21.04.2019 17:00 Trstenica : Ljubinić
21.04.2019 17:00 Proleter : Partizan
21.04.2019 11:00 Napredak 1927 : Stig (MC)
21.04.2019 11:00 Stig (C) : BSK 1924
21.04.2019 11:00 Jedinstvo (S) : Sloga 1945
21.04.2019 16:30 Kremenac : Dobrača
21.04.2019 16:30 Azbest : Hajduk
21.04.2019 00:00 Deportivo Alavés : Real Valladolid
21.04.2019 00:00 Barcelona : Real Sociedad
21.04.2019 00:00 Real Betis : Valencia
21.04.2019 00:00 Celta de Vigo : Girona
21.04.2019 00:00 Getafe : Sevilla
21.04.2019 00:00 Real Madrid : Athletic Club
21.04.2019 00:00 Eibar : Atlético Madrid
21.04.2019 00:00 Levante : Espanyol
21.04.2019 00:00 Rayo Vallecano : Huesca
21.04.2019 00:00 Villarreal : Leganés
21.04.2019 00:00 PSG : Monaco
21.04.2019 16:00 Jedinstvo : Šabac
21.04.2019 16:00 Sloga 036 : Heroj Polet
21.04.2019 16:00 Požega : Slatke male
21.04.2019 11:00 Prva Iskra : Rvati
21.04.2019 11:00 Karađorđe : Homoljac
21.04.2019 11:00 RSK : Vodojaža
21.04.2019 11:00 Urovci : Polet
21.04.2019 10:00 Rvati : Zadrugar
21.04.2019 10:00 Partizan : Jedinstvo
21.04.2019 16:00 Šabac : Mačva
21.04.2019 16:00 Sloga 036 : Plana
21.04.2019 16:00 Karađordje : Radnicki 1923
21.04.2019 16:00 Požega : Jedinstvo
21.04.2019 16:00 Šampion : Savac
21.04.2019 16:00 Ad Drinum : Požarevac