XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 133 utakmica za dan
Subota, 2 Februar 2019

Fudbal

02.02.2019 16:00 Brighton 0 : 0 Watford
02.02.2019 16:00 Burnley 1 : 1 Southampton
02.02.2019 18:30 Cardiff City 2 : 0 AFC Bournemouth
02.02.2019 16:00 Chelsea 5 : 0 Huddersfield Town
02.02.2019 16:00 Crystal Palace 2 : 0 Fulham
02.02.2019 16:00 Everton 1 : 3 Wolverhampton
02.02.2019 13:30 Tottenham Hotspur 1 : 0 Newcastle United
02.02.2019 18:30 Barcelona 2 : 2 Valencia
02.02.2019 20:45 Celta de Vigo 1 : 0 Sevilla
02.02.2019 16:15 Real Sociedad 2 : 1 Athletic Club
02.02.2019 13:00 Levante 0 : 0 Getafe
02.02.2019 18:30 Schalke 04 0 : 2 Borussia Mönchengladbach
02.02.2019 15:30 Hoffenheim 1 : 1 Fortuna
02.02.2019 15:30 Bayer Leverkusen 3 : 1 Bayern
02.02.2019 15:30 Eintracht 1 : 1 Borussia Dortmund
02.02.2019 15:30 Hertha BSC 0 : 1 Wolfsburg
02.02.2019 15:30 Nürnberg 1 : 1 Werder
02.02.2019 15:00 Empoli 2 : 2 Chievo
02.02.2019 20:30 Juventus 3 : 3 Parma
02.02.2019 18:00 Napoli 3 : 0 Sampdoria
02.02.2019 20:00 Angers 1 : 0 Dijon
02.02.2019 20:00 Monaco 2 : 1 Toulouse
02.02.2019 21:00 Reims 2 : 1 Olympique Marseille
02.02.2019 20:00 Rennes 1 : 0 Amiens SC

Košarka

02.02.2019 21:00 Igokea 75 : 78 Cedevita
02.02.2019 19:00 Crvena zvezda MTS 89 : 61 Petrol Olimpija
02.02.2019 17:00 Cibona 59 : 83 Partizan NIS
02.02.2019 12:00 Spartak 70 : 90 Dynamic VIP PAY
02.02.2019 19:00 Sloboda 93 : 84 Beovuk 72
02.02.2019 18:30 Tamiš 99 : 77 Dunav
02.02.2019 19:30 Pirot 75 : 70 Rtanj
02.02.2019 19:30 Kolubara LA 2003 73 : 65 Sloga
02.02.2019 19:00 Proleter Naftagas 65 : 71 Napredak Bosphorus
02.02.2019 19:00 Konstantin 111 : 84 Žarkovo
02.02.2019 19:00 Mladost (SP) 84 : 64 Zemun Fitofarmacija
02.02.2019 18:00 KKK Radnički 80 : 79 Zdravlje Leskovac
02.02.2019 19:00 Akademik 60 : 97 Futog Tupanjac MD
02.02.2019 19:00 Jedinstvo 62 : 80 Sveti Đorđe
02.02.2019 19:00 Hajduk 100 : 94 Star
02.02.2019 17:00 Jugbasket 0 : 20 Morava
02.02.2019 14:30 Fair Play 107 : 59 Jablanica
02.02.2019 20:30 Niš 102 : 90 Mladost Vesna
02.02.2019 17:00 OKK Junior 20 : 0 Prokuplje
02.02.2019 17:00 Beko 77 : 68 Borča
02.02.2019 14:30 Delfin 53 : 68 Girl Basket
02.02.2019 18:00 Stara Pazova 118 : 17 Ruma 92
02.02.2019 16:00 Mileševka 105 : 47 Zvečan
02.02.2019 12:00 Lim 69 : 96 Železničar
02.02.2019 19:00 Trstenik 65 : 60 Zicer

Odbojka

02.02.2019 19:30 Crvena Zvezda 2 : 3 Jedinstvo (SP)
02.02.2019 19:00 Spartak (Lj) 1 : 3 Partizan
02.02.2019 17:00 Novi Sad 3 : 0 Mladenovac
02.02.2019 17:00 Napredak 037 3 : 2 Smederevo Carina
02.02.2019 20:00 Srem Eaton 0 : 3 Užice
02.02.2019 18:00 Metalac Takovo 3 : 0 Klek Srbijašume
02.02.2019 15:30 Jagodina 3 : 1 Bavanište
02.02.2019 18:00 Dubočica 3 : 1 Timok
02.02.2019 19:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Topličanin 97
02.02.2019 17:00 Crvena zvezda 3 : 0 Spartak (Su)
02.02.2019 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 TENT
02.02.2019 19:00 Vizura 2 : 3 Železničar
02.02.2019 19:00 Klek-MD Zrenjanin 3 : 1 Ub
02.02.2019 20:00 FOK 0 : 3 Takovo Zvezda Helios
02.02.2019 17:00 Valjevo 1 : 3 Srem
02.02.2019 19:30 Roda 3 : 0 Omladinac
02.02.2019 18:00 Vranje 3 : 0 Smederevo
02.02.2019 18:30 Inđija 0 : 3 Radnički (Bg)
02.02.2019 16:45 Borac (Ča) 3 : 1 Milenijum
02.02.2019 13:00 Majdanpek FBC 1 : 3 Pirot
02.02.2019 18:00 Bor 3 : 1 Kuršumlija
02.02.2019 20:00 Dubočica 3 : 1 Zaječar
02.02.2019 12:00 Bambi volej 3 : 2 Tutin
02.02.2019 16:00 Tara 1 : 3 Sloboda S
02.02.2019 17:00 Kosovska Mitrovica 3 : 0 Tehničar
02.02.2019 14:45 Imlek 3 : 0 Karadjordje
02.02.2019 19:00 Partizan 2 3 : 0 Tehničar (Sd)
02.02.2019 18:30 AS Batajnica 2 : 3 Red Fox-Smeč 5

Rukomet

02.02.2019 16:00 Izviđač 29 : 24 Železničar 1949
02.02.2019 20:15 Metalurg 24 : 36 PPD Zagreb
02.02.2019 18:00 Novi Pazar 28 : 27 Partizan
02.02.2019 19:00 Mokra Gora 18 : 24 Rudar
02.02.2019 18:30 Metaloplastika 34 : 22 Obilić
02.02.2019 19:00 Spartak Vojput 33 : 15 Sloga
02.02.2019 18:00 Kikinda 23 : 19 Šamot 65
02.02.2019 19:00 Jagodina 31 : 14 Voždovac 1955
02.02.2019 19:00 Zaječar 22 : 25 Bekament BB

Vaterpolo

02.02.2019 Primorac 11 : 12 Mornar BS
02.02.2019 00:00 BVK Crvena zvezda 10 : 13 Jadran ST
02.02.2019 OVK POŠK 5 : 10 Partizan
02.02.2019 Jug CO 14 : 7 Jadran HN
02.02.2019 Šabac 6 : 7 HAVK Mladost
02.02.2019 Vojvodina : Primorje EB
02.02.2019 Nais : Solaris
02.02.2019 Budva : KVK Radnički
02.02.2019 19:00 Banjica 10 : 11 Taš
02.02.2019 20:00 Bečej 9 : 7 TENT
02.02.2019 17:45 Zemun 17 : 4 Stari Grad
02.02.2019 Spartak Prozivka 22 : 7 Banja Luka
02.02.2019 Rasina 8 : 6 Dorćol
02.02.2019 Palilula 9 : 11 Novi Beograd 11. april

FFA

02.02.2019 10:05 Loznica B 2 : 4 Radnički Stobeks
02.02.2019 08:55 Radnički Stobeks 0 : 2 Respekt
02.02.2019 10:50 Radnički Stobeks 0 : 1 Drina A
02.02.2019 13:10 Trnovica 6 : 0 Sloga
02.02.2019 15:40 Sloga 3 : 2 Podrinje
02.02.2019 12:00 Drina A 0 : 2 Drina B
02.02.2019 11:25 Trnovica 3 : 2 Respekt
02.02.2019 12:35 Budućnost 0 : 4 Drina B
02.02.2019 13:45 Drina B 1 : 2 Podrinje
02.02.2019 12:20 Bečej 1918 2 : 1 TSC
02.02.2019 15:15 AFK B 1 : 1 Jedinstvo (BPS)
02.02.2019 14:25 AFK A 1 : 1 Bačka
02.02.2019 13:35 Bačka 0 : 0 AFK B
02.02.2019 14:00 Jedinstvo (BPS) 0 : 3 Bečej 1918
02.02.2019 14:50 TSC 1 : 2 Bajša
02.02.2019 15:40 Bačka 1 : 2 Bajša
02.02.2019 13:10 Jedinstvo (BPS) 1 : 1 TSC
02.02.2019 12:45 Bajša 2 : 2 AFK A
02.02.2019 16:15 Radnički Stobeks 4 : 0 Radnički
02.02.2019 14:20 Gučevo 1 : 1 Sloga
02.02.2019 14:55 Radnički 5 : 0 Cer
02.02.2019 08:05 Bečej 1918 4 : 1 Potisje
02.02.2019 10:35 Bečej 1918 6 : 1 Bačka A
02.02.2019 11:50 TSC B 6 : 0 Bačka A
02.02.2019 09:20 Potisje 1 : 2 AFK A
02.02.2019 12:00 Bačka B 1 : 3 Bačka A
02.02.2019 12:10 TSC A 3 : 0 AFK B
02.02.2019 10:10 Potisje 0 : 1 TSC B
02.02.2019 08:55 AFK B 0 : 0 Bačka A
02.02.2019 11:00 AFK A 3 : 0 Bačka B
02.02.2019 11:25 TSC A 1 : 2 Potisje
02.02.2019 08:30 Bečej 1918 5 : 0 Bačka B
02.02.2019 09:45 AFK B 0 : 4 AFK A
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu