XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 205 utakmica za dan
Subota, 4 Maj 2019

Fudbal

04.05.2019 16:30 OFK Vršac : Mladost
04.05.2019 16:30 Radnički (ZR) : ČSK Pivara
04.05.2019 16:30 Omladinac : Radnički (SM)
04.05.2019 16:30 Crvena zvezda : Bačka 1901
04.05.2019 16:30 Tutin : Sloga (PŽ)
04.05.2019 16:30 Loznica : Mladi radnik 1926
04.05.2019 16:30 FAP : Jedinstvo (Ub)
04.05.2019 16:30 Mokra Gora : Smederevo 1924
04.05.2019 16:30 OFK Sinđelić : SFS Borac
04.05.2019 16:30 Jedinstvo (B) : Rtanj
04.05.2019 16:30 Radnički (S) : Jagodina Tabane
04.05.2019 16:30 GFK Dubočica : Moravac Orion
04.05.2019 16:30 Jedinstvo (P) : Budućnost
04.05.2019 16:30 Lokomotiva : Stepojevac Vaga
04.05.2019 11:00 GSP Polet Dorćol : BASK
04.05.2019 16:30 Brodarac : IMT
04.05.2019 16:30 BSK Borča : Radnički (O)
04.05.2019 16:30 Krajina : Sloboda
04.05.2019 16:30 Radnički (K) : Vojvodina 1928
04.05.2019 16:30 Kikinda 1909 : Radnički (S)
04.05.2019 16:30 Budućnost : ŽAK
04.05.2019 16:30 Begej : OFK Proleter
04.05.2019 16:30 Jedinstvo (NB) : BAK
04.05.2019 16:30 Kozara : Sloga
04.05.2019 16:30 Sloga (E) : Hajduk (D)
04.05.2019 16:30 Podrinje : Radnički (Š)
04.05.2019 16:30 Sloga (Č) : OFK Mladost APA
04.05.2019 16:30 Crvenka : BSK
04.05.2019 16:30 Apolon 2018 : Trepča
04.05.2019 16:30 Šumadija 1903 : Real
04.05.2019 16:30 Sloga : Polet
04.05.2019 16:30 Mladi borac : OFK Napredak
04.05.2019 16:30 VGSK : Petar Dobrnjac
04.05.2019 16:30 Karađorđe : Udarnik
04.05.2019 16:30 Mačva 2005 : OFK Osečina
04.05.2019 16:30 Zadrugar : Brezovica
04.05.2019 16:30 Radnički Šabački : Ribnica
04.05.2019 16:30 Radnički (V) : Spartak 1924
04.05.2019 16:30 Sevojno : Zlatar
04.05.2019 16:30 Takovo : Orlovac
04.05.2019 16:30 Budućnost : Jedinstvo (P)
04.05.2019 16:30 Svrljig : Majdanpek
04.05.2019 16:30 Brodoremont : Moravica
04.05.2019 16:30 BSK : Timok 1919
04.05.2019 16:30 Napredak : Torlak
04.05.2019 16:30 Mladenovac : Borac
04.05.2019 16:30 Milutinac : TEK Sloga
04.05.2019 16:30 Studenski Grad : Sopot
04.05.2019 16:30 Polet : Omladinac FAM
04.05.2019 16:30 Mladost (L) : Delija
04.05.2019 17:00 Tvrđava : Hercegovac
04.05.2019 17:00 Krila Krajine : OFK Odžaci
04.05.2019 17:00 Vojvodina (T) : Kula
04.05.2019 17:00 RFK Novi Sad 1921 : Index
04.05.2019 17:00 Omladinac : TSK
04.05.2019 17:00 Fruškogorski partizan : Fruškogorac
04.05.2019 17:00 Radnički 1905 : Jadran
04.05.2019 17:00 Napredak : Obilić
04.05.2019 17:00 Sloga : Njegoš
04.05.2019 16:30 Borac (O) : Šumadinac
04.05.2019 16:30 Sloboda : Mladost (B)
04.05.2019 16:30 Šumadija : Omladinac
04.05.2019 17:00 Rudar : Ibar
04.05.2019 17:00 Omladinac : Popovići Vrnjci
04.05.2019 17:00 Sindjelić : Jedinstvo (MZ)
04.05.2019 16:30 Rudar 2001 : Borac (K)
04.05.2019 16:30 Trgovački : Obilić
04.05.2019 16:30 Polet (SD) : Železničar
04.05.2019 16:30 Crvena zvezda : Morava (Ž)
04.05.2019 16:30 OFK Napredak 1929 : Palilula
04.05.2019 16:30 Brestovac : Radnički (K)
04.05.2019 16:30 OFK Bor : Branik
04.05.2019 16:30 BSK : Sloga
04.05.2019 16:30 Poreč : Zlot
04.05.2019 16:30 Krivelj : Polom
04.05.2019 16:00 OFK Brđanac : ZSK
04.05.2019 16:00 Pepeljevac : Sovljak
04.05.2019 16:00 Rubribreza : Mladost
04.05.2019 17:00 Borac (D) : Šumadija 1934
04.05.2019 16:00 Čajetina : Crnokosa
04.05.2019 17:00 Midžor (K) : OFK Knjaz
04.05.2019 17:00 Rgotina : Ozren
04.05.2019 16:30 Senjak : Padež
04.05.2019 16:30 Mladost : Zadrugar
04.05.2019 16:30 Vladimir Durković : Rajko Mitić
04.05.2019 Kalenić : Polet (T)
04.05.2019 17:00 Rojkovac : Krtinska
04.05.2019 17:00 Jedinstvo : Hajduk
04.05.2019 17:00 OFK Futog : Železničar
04.05.2019 17:00 Garevina : 14. Oktobar
04.05.2019 17:00 Sloga (D) : Stari Trstenik
04.05.2019 17:00 Kamenorezac 76 : Omladinac
04.05.2019 16:30 Mladost (GM) : Omladinski
04.05.2019 16:30 Napredak : Rudar (St)
04.05.2019 16:30 Beljanica : Radnički
04.05.2019 15:30 Junior Novo Naselje : Lukavac
04.05.2019 16:30 Avala : Heroj Polet
04.05.2019 16:30 PKB Padinska Skela : Lepušnica
04.05.2019 17:00 Mladi Radnik 1925 : Bogutovačka Banja
04.05.2019 17:00 Mladost : Progorelica
04.05.2019 17:00 Cer : Premijer
04.05.2019 17:00 Torpedo 1924 : Gorki
04.05.2019 17:00 AFK : Horgoš 1911
04.05.2019 17:00 Tornjoš : Tromedja
04.05.2019 17:30 Bačka 1945 : Slavija
04.05.2019 16:30 Rade Milošević : Omladinac (B)
04.05.2019 17:00 Sparta : Hajduk
04.05.2019 17:00 Jedinstvo 2014 : Petrovac 74
04.05.2019 16:00 POFK Letnjikovac : Partizan
04.05.2019 16:00 Omladinac : OFK Letnjikovac 1983
04.05.2019 16:00 Petlovača : Dumača
04.05.2019 17:00 Kastrum : Lovac
04.05.2019 16:00 AFC Bournemouth : Tottenham Hotspur
04.05.2019 16:00 Arsenal : Brighton
04.05.2019 16:00 Cardiff City : Crystal Palace
04.05.2019 16:00 Chelsea : Watford
04.05.2019 16:00 Everton : Burnley
04.05.2019 16:00 Huddersfield Town : Manchester United
04.05.2019 16:00 Manchester City : Leicester
04.05.2019 16:00 Newcastle United : Liverpool
04.05.2019 16:00 West Ham United : Southampton
04.05.2019 16:00 Wolverhampton : Fulham
04.05.2019 15:30 Bayern : Hannover 96
04.05.2019 15:30 Schalke 04 : Augsburg
04.05.2019 15:30 Bayer Leverkusen : Eintracht
04.05.2019 15:30 Borussia Mönchengladbach : Hoffenheim
04.05.2019 15:30 Hertha BSC : Stuttgart
04.05.2019 15:30 Werder : Borussia Dortmund
04.05.2019 15:30 Freiburg : Fortuna
04.05.2019 15:30 Mainz 05 : RB Leipzig
04.05.2019 15:30 Wolfsburg : Nürnberg
04.05.2019 00:00 Bordeaux : Angers
04.05.2019 00:00 Guingamp : Caen
04.05.2019 00:00 Olympique Lyonnais : Lille
04.05.2019 00:00 Monaco : Saint-Étienne
04.05.2019 00:00 Montpellier : Amiens SC
04.05.2019 00:00 Nantes : Dijon
04.05.2019 00:00 PSG : Nice
04.05.2019 00:00 Reims : Nîmes
04.05.2019 00:00 Strasbourg : Olympique Marseille
04.05.2019 00:00 Toulouse : Rennes
04.05.2019 Mačva : Karađorđe
04.05.2019 Kolubara : Lavice Dubočica
04.05.2019 Kolibri : Radnički 2012
04.05.2019 Rad : TSC
04.05.2019 Polet : Zemun
04.05.2019 Voždovac : Čukarički
04.05.2019 Brodarac : Radnički (N)
04.05.2019 Inđija : Dinamo (P)
04.05.2019 Crvena Zvezda : OFK Beograd
04.05.2019 Trajal : Vojvodina
04.05.2019 Partizan : BASK
04.05.2019 Spartak ŽK : Jedinstvo
04.05.2019 Rad : Internacional
04.05.2019 10:00 Strelac : Posavina
04.05.2019 11:00 Crvena Zastava : Jedinstvo
04.05.2019 11:00 Polet : Rvati
04.05.2019 Voždovac : Čukarički
04.05.2019 Brodarac : Real Niš
04.05.2019 Sloboda : Teleoptik
04.05.2019 Crvena Zvezda : OFK Beograd
04.05.2019 Radnički (Z) : Vojvodina
04.05.2019 Partizan : Apolon 4
04.05.2019 Spartak ŽK : Kiker
04.05.2019 Rad : Zemun
04.05.2019 10:00 Napredak : Zvižd
04.05.2019 11:00 Sloga 33 : Vodojaža
04.05.2019 11:00 Partizan 1945 : OFK Aranđelovac 1979
04.05.2019 10:00 Bačka 1901 : Tavankut
04.05.2019 10:00 Budućnost : Zadrugar
04.05.2019 11:00 Zvezda : Rvati
04.05.2019 10:00 Obilić : Preporod
04.05.2019 10:00 Sloga : Zvezda
04.05.2019 Vojvodina : Stajićevo 2017
04.05.2019 Polet : Inđija
04.05.2019 Banat : Mladost
04.05.2019 Nova Kolonija : Bačka
04.05.2019 10:00 Čantavir : Njerš Ištvan
04.05.2019 10:00 AFK : Spartak '06
04.05.2019 10:00 Subotica : Arena SU

Rukomet

04.05.2019 Radnički 1964 : Lokomotiva
04.05.2019 Zlatar : Bela Palanka
04.05.2019 Kuršumlija : Žitorađa
04.05.2019 Hajduk Veljko : Dubočica 54
04.05.2019 Topličanin : Pobednik
04.05.2019 Vranje 1957 : Priboj
04.05.2019 Požarevac : SC Voždovac 2012
04.05.2019 Jugović : Jedinstvo
04.05.2019 Mačva : Loznica
04.05.2019 Proleter : Lavovi BP
04.05.2019 Crvenka : Vrbas Petrol
04.05.2019 Morava : Kolubara
04.05.2019 Kučevo : Napredak 12
04.05.2019 Sloga : Železničar
04.05.2019 Vrbas : Radnički 1964
04.05.2019 Pirot : Topličanin
04.05.2019 Sloven : Požarevac
04.05.2019 ORK Beograd : Pančevo

Vaterpolo

04.05.2019 Partizan : Vojvodina
04.05.2019 Nais : BVK Crvena zvezda
04.05.2019 KVK Radnički : Šabac
04.05.2019 Stari Grad : Beograd
04.05.2019 Zemun Bosal : Valjevo Gorenje

Ragbi 15

04.05.2019 Rad Mozzart : Dinamo 1954
04.05.2019 GRK Vršac : Vojvodina