XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 617 utakmica za dan
Subota, 29 Septembar 2018

Fudbal

29.09.2018 20:30 Crvena zvezda 2 : 1 Mladost
29.09.2018 15:30 Bečej 1918 1 : 0 Trajal
29.09.2018 16:00 Čelik 3 : 1 Krupa
29.09.2018 16:00 Tuzla City 0 : 0 Široki Brijeg
29.09.2018 20:00 Sarajevo 2 : 1 Radnik
29.09.2018 16:00 Zvijezda 09 0 : 2 Mladost
29.09.2018 19:00 Zrinjski 2 : 0 Sloboda
29.09.2018 16:00 Željezničar Sport Team 2 : 1 Sutjeska
29.09.2018 16:00 Kozara 2 : 0 Drina
29.09.2018 16:00 Tekstilac 3 : 1 Sloboda
29.09.2018 16:00 Podrinje 3 : 2 Slavija
29.09.2018 16:00 Rudar Prijedor 1 : 1 Alfa
29.09.2018 15:00 Budućnost 1 : 0 Iskra
29.09.2018 15:00 Lovćen 0 : 5 Grbalj
29.09.2018 15:00 Mornar 0 : 1 Sutjeska
29.09.2018 18:00 OFK Petrovac 0 : 1 Zeta
29.09.2018 15:00 Rudar 3 : 1 OFK Titograd
29.09.2018 14:30 Gorštak 1 : 2 Drezga
29.09.2018 15:30 Cement 0 : 2 Hajduk 1912
29.09.2018 15:30 Bačka 1901 1 : 3 Bratstvo 1946
29.09.2018 15:30 Crvena zvezda 1 : 1 Radnički (SM)
29.09.2018 15:30 Omladinac 1 : 0 ČSK Pivara
29.09.2018 15:00 Jedinstvo (Ub) 2 : 1 Provo
29.09.2018 15:00 Smederevo 1924 0 : 1 Mladi radnik 1926
29.09.2018 15:00 Mokra Gora 1 : 0 Šumadija (A)
29.09.2018 15:00 FAP 1 : 0 Sloga 33
29.09.2018 15:00 Loznica 1 : 0 Sloga (PŽ)
29.09.2018 15:00 Jošanica 2 : 1 Budućnost Krušik 2014
29.09.2018 15:00 Tutin 0 : 1 Polet (LJ)
29.09.2018 15:30 OFK Sinđelić 0 : 0 Jedinstvo (B)
29.09.2018 15:30 Trstenik PPT 4 : 1 Radnički (S)
29.09.2018 15:30 Jagodina Tabane 0 : 0 Zaplanjac
29.09.2018 15:30 Dunav 4 : 1 Pukovac
29.09.2018 15:30 Moravac Orion 3 : 2 Jedinstvo (P)
29.09.2018 10:00 Grafičar 1 : 1 Radnički (NB)
29.09.2018 15:30 Radnički (O) 2 : 1 IMT
29.09.2018 15:30 BSK Borča 2 : 4 Jedinstvo
29.09.2018 15:30 Brodarac 6 : 0 BASK
29.09.2018 11:00 GSP Polet Dorćol 1 : 0 Lokomotiva
29.09.2018 15:30 Radnički (K) 5 : 1 Krajina
29.09.2018 15:30 Sloboda 2 : 0 Mladost (O)
29.09.2018 15:30 Jedinstvo (BK) 5 : 0 Budućnost
29.09.2018 15:30 Radnički (S) 1 : 0 Begej
29.09.2018 15:30 OFK Proleter 0 : 1 Kozara
29.09.2018 15:30 BAK 2 : 1 Sloga
29.09.2018 15:30 Sloga (T) 1 : 2 Podrinje
29.09.2018 15:30 Radnički (Š) 0 : 0 Jugović
29.09.2018 15:30 Sremac Vojka 2 : 0 Hajduk (Č)
29.09.2018 15:30 1. Maj Ruma 2 : 1 Tatra
29.09.2018 15:30 OFK Vrbas 0 : 2 Bajša
29.09.2018 15:30 Polet (K) 2 : 0 Tavankut
29.09.2018 15:30 OFK Mladost APA 1 : 0 Tekstilac
29.09.2018 15:00 Gruža 7 : 0 Karađorđe
29.09.2018 15:00 Goč 1 : 0 Šumadija 1903
29.09.2018 15:00 Trepča 1 : 0 Sloga
29.09.2018 15:00 Mladi borac 2 : 0 OFK Aranđelovac 1979
29.09.2018 15:00 Ribnica 0 : 0 Spartak 1924
29.09.2018 15:00 Sloboda 2 : 1 Prijevor
29.09.2018 15:00 Sloga (BB) 3 : 1 Sevojno
29.09.2018 15:00 Budućnost 2 : 1 Orlovac
29.09.2018 15:30 Pčinja 4 : 1 Jedinstvo (GS)
29.09.2018 15:30 Balkanski 2 : 0 Pusta Reka
29.09.2018 15:30 Budućnost 2 : 1 Mladost (M)
29.09.2018 15:30 OFK Niš 4 : 2 Vranjska Banja
29.09.2018 15:30 OFK Kosanica 3 : 2 Sloga
29.09.2018 15:30 BSK 2 : 3 Malošište
29.09.2018 15:30 Brodoremont 2 : 0 Svrljig
29.09.2018 15:30 Sopot 2 : 1 Leštane
29.09.2018 15:30 Milutinac 5 : 0 Borac
29.09.2018 15:30 Proleter 2006 2 : 1 Vojvodina
29.09.2018 15:30 Mladost (L) 2 : 1 Omladinac FAM
29.09.2018 15:30 Vojvodina (T) 2 : 2 Stari Grad
29.09.2018 15:30 Krila Krajine 2 : 1 Slavija
29.09.2018 16:00 Partizan 5 : 1 Ljukovo
29.09.2018 16:00 Rudar 1 : 1 Borac (K)
29.09.2018 15:30 Slavija 0 : 1 Bačka
29.09.2018 15:30 Mladost 6 : 0 Sofeks
29.09.2018 15:30 Radnički 1905 2 : 1 Napredak
29.09.2018 15:30 Proleter (RS) 1 : 0 Sutjeska
29.09.2018 15:30 Obilić 1 : 1 Senta
29.09.2018 15:30 Njegoš 5 : 2 Panonija IM Topola
29.09.2018 11:00 Rakovica 2 : 1 Zmaj
29.09.2018 15:30 Zvezda 4 : 1 Duboko
29.09.2018 15:30 Vinča 6 : 2 Pudarci
29.09.2018 16:00 Parmenac 6 : 2 Slatina
29.09.2018 15:30 Jedinstvo 1936 2 : 0 Mladost (DK)
29.09.2018 15:00 Dušan Silni 1 : 0 Mladi Borac
29.09.2018 15:00 Sloga (BO) 6 : 0 Jevremovac
29.09.2018 15:30 Rudar 2001 9 : 0 Makce
29.09.2018 15:30 Polet (SD) 0 : 3 Đerdap
29.09.2018 15:30 Trgovački 0 : 0 Mlava (ML)
29.09.2018 15:30 Rasovača 3 : 0 OFK Napredak 1929
29.09.2018 15:30 Napredak 2012 2 : 3 Moravac
29.09.2018 15:00 Plana 4 : 2 Šumadija
29.09.2018 15:30 Zlot 4 : 2 Nemetali
29.09.2018 15:30 Polom 5 : 0 Šarbanovac
29.09.2018 15:00 Jug Bogdan 2 : 1 Borac
29.09.2018 15:00 OFK Brđanac 0 : 2 Tvrdojevac
29.09.2018 15:00 OFK Jabučje 0 : 1 Rubribreza
29.09.2018 15:00 Radnik 4 : 1 Ribnikar
29.09.2018 16:00 Sloga (D) 2 : 0 Kutlovo
29.09.2018 15:30 Prvi partizan 1 : 0 Višesava
29.09.2018 15:30 Velika Jasikova 1 : 2 Radnički 1946
29.09.2018 15:30 Rudar Vrška Čuka 3 : 0 Malinik
29.09.2018 15:30 Zadrugar 1 : 3 Mladost
29.09.2018 15:30 Rajko Mitić 3 : 1 Vladimir Durković
29.09.2018 15:30 Lužnica 3 : 0 Spartak
29.09.2018 15:30 Mladost 2 : 3 Čelik
29.09.2018 Gračanica 1 : 6 Gracko
29.09.2018 Sitnica 1 : 1 Polet
29.09.2018 Ugljare : Čaglavica
29.09.2018 15:00 Rudar 2 : 2 Crvena Jabuka
29.09.2018 15:30 Pobednik 1 : 2 Krtinska
29.09.2018 15:30 Rojkovac 6 : 1 Sloga
29.09.2018 15:30 Jedinstvo 2 : 0 Veternik
29.09.2018 15:30 Stari Trstenik 4 : 0 Kamenorezac 76
29.09.2018 15:00 Ursule 0 : 0 Vinorača
29.09.2018 15:00 Šumadinac 1 : 4 Partizan
29.09.2018 15:00 Kupinovac 4 : 1 Sinđelić 1934
29.09.2018 15:00 Borac 1805 5 : 1 Mladost (GM)
29.09.2018 15:00 Budućnost 2 : 0 Napredak
29.09.2018 15:00 Rudar (St) 1 : 3 Moravac 2015
29.09.2018 15:30 Naftagas 1 : 3 OFK Stajićevo
29.09.2018 15:30 ASK 5 : 1 OFK Gradnulica
29.09.2018 15:30 Zadrugar 2 : 4 OFK Klek
29.09.2018 15:30 MSK 1 : 1 Tamiš
29.09.2018 15:30 ŽFK Banat 1 : 3 Potisje
29.09.2018 15:30 Jedinstvo 5 : 0 Bilećanin
29.09.2018 16:00 Stojnik 1 : 0 Djurinci
29.09.2018 16:00 Vis 5 : 0 Sibnica
29.09.2018 15:30 Mladost 1 : 0 Borac (V)
29.09.2018 15:30 Grdica 4 : 1 Mlada krila
29.09.2018 15:00 Marjan 1 : 1 BSK
29.09.2018 15:30 Napredak (BT) 3 : 0 Terekves
29.09.2018 15:30 Roham 5 : 0 1.Oktobar
29.09.2018 15:30 Napredak (Č) 4 : 0 Proleter
29.09.2018 15:30 Vojvodina 8 : 1 Bega
29.09.2018 15:30 Jedinstvo 10 : 1 Omladinac
29.09.2018 15:00 Azbukovica 2 : 3 Vidojevica
29.09.2018 15:00 Jedinstvo 0 : 3 Rudar
29.09.2018 15:00 Šumadinac (S) 5 : 0 Borac
29.09.2018 15:30 Todorovce 2 : 1 Lemind 1953
29.09.2018 15:00 OFK Šabac 2 : 0 Cer
29.09.2018 15:30 Proleter 0 : 3 Naša Zvezda
29.09.2018 15:30 Polet (V) 3 : 2 Napredak 1934
29.09.2018 15:00 Strmovo 0 : 2 Mladost (Č)
29.09.2018 15:00 Petka 2 : 1 Bistrica
29.09.2018 15:00 Landol 6 : 1 Petlić SD 026
29.09.2018 15:00 Badljevica 1 : 2 Omladinac
29.09.2018 15:00 Zeppelin 026 0 : 2 Hajduk Veljko 1934
29.09.2018 15:30 Mladost 1 : 4 Jerma
29.09.2018 15:30 Zvezda 4 : 2 Rongo Siti
29.09.2018 15:30 Sloboda 1 : 5 Napredak
29.09.2018 15:30 Škriljac 7 : 0 Pobeda 1976
29.09.2018 15:30 Jedinstvo 0 : 4 Polet (R)
29.09.2018 15:30 OFK Sloga 3 : 0 Gredetin
29.09.2018 15:30 Palić 0 : 0 Žednik
29.09.2018 15:30 Jedinstvo 3 : 1 Omladinac
29.09.2018 15:30 Obilić 4 : 1 Mladost 1948
29.09.2018 16:00 Bjelica 3 : 0 Voćar
29.09.2018 Kriva Reka : Soko
29.09.2018 Raketa 1 : 2 Tara
29.09.2018 GP Zlatibor : Zlatibor 2
29.09.2018 Kapedunum : Policajac 92
29.09.2018 16:00 Modrica : Rasina
29.09.2018 10:00 Arbanasce 6 : 0 Lepaja 2018
29.09.2018 15:30 Sloga 0 : 0 Dobrič
29.09.2018 16:00 Rtanj 6 : 0 Sokograd
29.09.2018 16:00 Hajduk 3 : 1 Slemen
29.09.2018 16:00 Bratstvo 1975 2 : 4 Kolonija
29.09.2018 15:30 Grkinja 2 : 1 Knežica
29.09.2018 15:30 Taskovici 2 : 2 Klisura
29.09.2018 15:30 Mladost 2013 3 : 4 Mrovska
29.09.2018 15:30 Belpos 2 : 2 Dragojevac
29.09.2018 15:30 Partizan 1 : 1 Proleter
29.09.2018 15:30 Borac 0 : 1 Zlatica
29.09.2018 15:30 Sloga 0 : 0 Tisa 1933
29.09.2018 16:00 Milakovac 2018 1 : 1 Mladost 1925
29.09.2018 16:00 Budućnost 1 : 1 Jedinstvo 2017
29.09.2018 16:00 Koštam Polje : Vrnjci
29.09.2018 15:30 ŠFU Derbi 2016 3 : 2 Rudar 1973
29.09.2018 15:30 Mladost (DL) 6 : 1 Gornje Sinkovce
29.09.2018 15:30 Gornje Krajince 2 : 1 Jašunja
29.09.2018 15:30 Rudar 3 : 1 Bojić
29.09.2018 15:30 Cerić 3 : 1 Volujac
29.09.2018 15:00 Mladost (O) 3 : 0 Napredak
29.09.2018 15:00 Lazarevac 1 : 5 Šumadinac
29.09.2018 15:00 Crni Vrh 3 : 0 Trnava
29.09.2018 15:00 Dobra Voda 0 : 0 Sloboda
29.09.2018 15:30 Dunav 4 : 3 Morava 1932
29.09.2018 15:30 OFK Građanski 1 : 3 Vojvoda Milenko
29.09.2018 15:30 POFK Letnjikovac 1 : 3 Dumača
29.09.2018 15:30 Petlovača 5 : 0 Metaloplastika
29.09.2018 15:30 Omladinac 8 : 1 Sloga
29.09.2018 15:30 Borac (BG) 4 : 0 Telečka
29.09.2018 15:30 Lider 2 : 0 Jedinstvo Lemeš
29.09.2018 15:30 Šljivar 3 : 0 Polet 1959
29.09.2018 15:30 Dragoš 3 : 2 Dobrnje
29.09.2018 15:30 Radnik 3 : 1 Borac
29.09.2018 15:30 Napredak 1 : 5 Vukan
29.09.2018 Čestin 0 : 3 Kruševica 1980
29.09.2018 Kotlenik (G) 4 : 0 Mladost
29.09.2018 Grivac 0 : 2 Beli Orlovi
29.09.2018 Borac 1 : 4 Bečevica
29.09.2018 15:30 Proleter 2 : 1 Crvena Zastava
29.09.2018 15:30 Partizan 5 : 0 Zadrugar
29.09.2018 15:30 Mladost 3 : 4 Gaj
29.09.2018 15:30 Graničar 2 : 2 Banat
29.09.2018 15:30 Naša Krajina 0 : 3 Solunac
29.09.2018 15:30 Noćaj 0 : 7 Planinac
29.09.2018 15:30 Makrešane : Štitari
29.09.2018 15:30 Zmajevac : Padež
29.09.2018 15:30 Lomnica : Grkljane
29.09.2018 16:00 Mladost 3 : 0 Jugovići
29.09.2018 16:00 Borjak 2013 0 : 8 Stara Čaršija
29.09.2018 16:00 Stevka Božurevka 1 : 2 Rujišnik
29.09.2018 16:00 Vinogradar 2 : 1 Omladinac
29.09.2018 15:00 Studenac 3 : 1 Mladost (DB)
29.09.2018 15:00 TE Gučevo 3 : 1 Mladost (G)
29.09.2018 15:00 Borac 3 : 0 Budućnost
29.09.2018 15:00 Pobeda 1953 6 : 0 Mladost
29.09.2018 15:00 Udarnik 3 : 0 Budućnost
29.09.2018 15:00 Polet 6 : 0 Proleter
29.09.2018 15:00 BSK 5 : 0 Jedinstvo
29.09.2018 15:00 Feniks 4 : 1 Mladi borac 2018
29.09.2018 15:00 OFK Venčani 2 : 1 Gorski Car
29.09.2018 16:00 Rubin 3 : 3 OFK Marenovo
29.09.2018 15:00 GFK Strelište 5 : 0 Bresje
29.09.2018 13:30 West Ham United 3 : 1 Manchester United
29.09.2018 16:00 Arsenal 2 : 0 Watford
29.09.2018 16:00 Everton 3 : 0 Fulham
29.09.2018 16:00 Huddersfield Town 0 : 2 Tottenham Hotspur
29.09.2018 16:00 Manchester City 2 : 0 Brighton
29.09.2018 16:00 Newcastle United 0 : 2 Leicester
29.09.2018 16:00 Wolverhampton 2 : 0 Southampton
29.09.2018 18:30 Chelsea 1 : 1 Liverpool
29.09.2018 13:00 Real Sociedad 0 : 1 Valencia
29.09.2018 16:15 Barcelona 1 : 1 Athletic Club
29.09.2018 18:30 Eibar 1 : 3 Sevilla
29.09.2018 20:45 Real Madrid 0 : 0 Atlético Madrid
29.09.2018 15:30 Schalke 04 1 : 0 Mainz 05
29.09.2018 15:30 Hoffenheim 1 : 2 RB Leipzig
29.09.2018 15:30 Stuttgart 2 : 1 Werder
29.09.2018 15:30 Wolfsburg 2 : 2 Borussia Mönchengladbach
29.09.2018 15:30 Nürnberg 3 : 0 Fortuna
29.09.2018 18:30 Bayer Leverkusen 2 : 4 Borussia Dortmund
29.09.2018 15:00 Roma 3 : 1 Lazio
29.09.2018 20:30 Internazionale 2 : 0 Cagliari
29.09.2018 18:00 Juventus 3 : 1 Napoli
29.09.2018 20:00 Angers 0 : 1 Guingamp
29.09.2018 20:00 Caen 1 : 0 Amiens SC
29.09.2018 20:00 Olympique Lyonnais 1 : 1 Nantes
29.09.2018 17:15 Nice 0 : 3 PSG
29.09.2018 20:00 Reims 0 : 0 Bordeaux
29.09.2018 20:00 Strasbourg 3 : 0 Dijon
29.09.2018 18:30 Crvena zvezda 0 : 6 Spartak
29.09.2018 15:30 Karađorđe 3 : 1 Kolubara
29.09.2018 15:30 Lavice Dubočica 2 : 0 Rad
29.09.2018 Jedinstvo : Nova Kolonija
29.09.2018 Banat 1 : 9 Zvezda B 2018
29.09.2018 Moskva 4 : 1 Stajicevo
29.09.2018 00:00 Jedinstvo 2014 6 : 2 Krstarica
29.09.2018 Levač : Morava
29.09.2018 Majdanpek 2 : 1 Jagodina
29.09.2018 Napredak Junior 2018 10 : 1 Knjaževac 2015
29.09.2018 13:00 Čukarički 7 : 0 Inđija
29.09.2018 16:00 Radnički (N) 4 : 3 Crvena Zvezda
29.09.2018 13:00 Dinamo (P) 5 : 5 Trajal
29.09.2018 14:00 OFK Beograd 0 : 2 Partizan
29.09.2018 13:00 Radnički 1923 2 : 2 Sloga (P)
29.09.2018 10:00 Železničar 3 : 0 Radnički (S)
29.09.2018 10:00 Borac (NS) 2 : 1 Dinamo 1945
29.09.2018 10:00 Vojvodina 1 : 1 Petar Puača
29.09.2018 10:00 TSC 3 : 0 Omladinac
29.09.2018 15:00 Polet 3 : 2 FAP
29.09.2018 15:00 BIP : Sloga (BB)
29.09.2018 15:00 Sloboda 5 : 0 Tutin
29.09.2018 15:00 Provo 0 : 0 Ribnica
29.09.2018 15:00 Radnički 9 : 0 Brezovica
29.09.2018 15:00 Drina 1 : 3 Vrelo sport
29.09.2018 11:00 Njerš Ištvan 1 : 0 Radnički 1912
29.09.2018 10:00 Bratstvo 1946 1 : 4 Kabel
29.09.2018 10:00 Index 0 : 0 Dunav
29.09.2018 14:00 Radnički (NP) 3 : 1 Cement
29.09.2018 12:00 Borac (Sa) 3 : 0 Inđija
29.09.2018 13:00 Posavina 2 : 5 Rvati
29.09.2018 13:00 Jedinstvo 0 : 3 Polet
29.09.2018 13:00 Budućnost 1 : 3 Crvena Zastava
29.09.2018 10:00 Strelac 1 : 4 Prva Iskra
29.09.2018 11:00 Dolovo 1 : 13 Partizan (G)
29.09.2018 15:30 Dolina 1 : 6 Borac
29.09.2018 Tisa 0 : 5 Senta
29.09.2018 Hajduk : Spektar
29.09.2018 00:00 Mladost (BP) 0 : 1 Mladost APA
29.09.2018 Crvenka 3 : 0 OFK Odžaci
29.09.2018 Omladinac : Sloga
29.09.2018 IMT MO 0 : 2 Zemun MO
29.09.2018 Crvena zvezda MO : Voždovac MO
29.09.2018 Brodarac MO 0 : 0 Lokomotiva MO
29.09.2018 Internacional MO 7 : 3 BSK Borča MO
29.09.2018 Sinđelić MO 4 : 5 Partizan MO
29.09.2018 Rad MO 2 : 0 Radnički MO
29.09.2018 OFK Beograd MO 0 : 2 Grafičar MO
29.09.2018 DIF MO 0 : 1 Sinđelić 2 MO
29.09.2018 OFK Beograd 2 MO : Zabrezje MO
29.09.2018 Sremcica MO 0 : 2 Bežanija MO
29.09.2018 Stepojevac Vaga MK MO 2 : 4 Zvezdara MO
29.09.2018 Zmaj 1953 MO 1 : 6 Rad 2 MO
29.09.2018 Žarkovo MO 6 : 2 Leštane MO
29.09.2018 Lokomotiva 2 MO : Komgrap MO
29.09.2018 11:00 Radnički 1923 2 : 1 Sloga (P)
29.09.2018 12:00 Železničar 2 : 1 Radnički (S)
29.09.2018 12:00 Borac (NS) 0 : 0 Dinamo 1945
29.09.2018 12:00 Vojvodina 0 : 3 Petar Puača
29.09.2018 12:00 TSC 4 : 0 Inđija
29.09.2018 12:00 Petar Puača 2 : 0 RFK N.S. 1921
29.09.2018 12:00 Vojvodina 0 : 2 Proleter (NS)
29.09.2018 OFK Aranđelovac 1979 2 : 3 VGSK
29.09.2018 Partizan 1945 2 : 3 Vodojaža
29.09.2018 11:00 RSK 4 : 0 Homoljac
29.09.2018 Karađorđe 3 : 0 Zvižd
29.09.2018 10:00 Sloga 33 0 : 5 Jasenica 2017
29.09.2018 10:00 Bačka 1901 7 : 2 Tavankut
29.09.2018 12:00 Železničar 6 : 0 Šampion
29.09.2018 11:00 Rađevac 5 : 3 Omladinac 2014
29.09.2018 12:00 Provo : Sunrise
29.09.2018 10:00 OFK Banat 1 : 3 Radnički (NP)
29.09.2018 15:00 Zlatar 0 : 2 Zlatibor
29.09.2018 15:00 Sloga (S) 1 : 1 Polimlje
29.09.2018 15:00 Sloga (BB) 3 : 0 FAP
29.09.2018 15:00 Prvi Partizan 2 : 0 Jedinstvo Putevi
29.09.2018 15:00 Sloboda 3 : 1 BIP
29.09.2018 15:00 Polet 3 : 0 Budućnost
29.09.2018 15:00 Čačak 94 1 : 3 Apolon
29.09.2018 15:00 Takovo 3 : 2 Goč
29.09.2018 Grafičar 7 : 0 IMT
29.09.2018 Sinđelić 2 : 5 Lokomotiva
29.09.2018 Studenski grad 2 : 0 DIF
29.09.2018 BSK Borča 1 : 2 Internacional
29.09.2018 Radnički (NB) 1 : 2 Teleoptik
29.09.2018 BSK 1925 3 : 2 011
29.09.2018 Bežanija 0 : 1 Kolubara
29.09.2018 11:00 Polet 1 : 1 Urovci
29.09.2018 10:00 Skela 0 : 5 Budućnost
29.09.2018 10:00 Belo Polje 1 : 11 Zvezda
29.09.2018 10:00 Zadrugar 1 : 2 Rvati
29.09.2018 10:00 Cer 3 : 3 Borac
29.09.2018 10:00 Sloga 5 : 4 Gučevo 1929
29.09.2018 10:00 Loznica B : Radnički Stobex
29.09.2018 14:00 Drina 3 : 5 Mladost
29.09.2018 10:00 Rudar 0 : 5 Podrinje
29.09.2018 16:00 Jedinstvo (D) 0 : 3 Crvena zvezda
29.09.2018 10:00 Polet 1 : 4 Sloga
29.09.2018 Rakovica 5 : 0 Budućnost
29.09.2018 15:00 Palilulac 8 : 0 Omladinac
29.09.2018 Žarkovo : Jedinstvo
29.09.2018 00:00 BASK 1 : 1 Novi Beograd
29.09.2018 00:00 OLE 6 : 1 Postar 1930
29.09.2018 00:00 Balkan 4 : 0 Beograd 1929
29.09.2018 Zvezdara 5 : 4 Petlić
29.09.2018 Institut 2 : 1 Avala 1939
29.09.2018 Banja 1 : 2 Minel
29.09.2018 Šampion 2014 3 : 0 Đerdap
29.09.2018 Temnić 1924 2 : 2 Nacional 2
29.09.2018 Topličanin : Timočanin
29.09.2018 Trajal 3 : 0 Šampion
29.09.2018 Kruševac : Vlasina
29.09.2018 Radnički 4 : 0 Sloga
29.09.2018 09:30 Sindjelic 3 : 4 011
29.09.2018 12:00 Crvena zvezda 2 : 0 BSK Borča
29.09.2018 11:00 Rad 4 : 0 Lokomotiva
29.09.2018 14:30 Radnički NB 0 : 0 Voždovac
29.09.2018 09:00 Čukarički 2 : 1 Zemun
29.09.2018 Rad 3 MK 1 : 1 Vinca MK
29.09.2018 Radnički PDM MK 4 : 1 Sopot MK
29.09.2018 Boleč MK 3 : 1 Srem MK
29.09.2018 Brodarac 3 MK 3 : 3 Prva Iskra MK
29.09.2018 Rakovica MK 1 : 1 Zemun 3 MK
29.09.2018 Borac MK 0 : 1 Sindjelic 2012 MK
29.09.2018 OFK Beograd 3 MK 1 : 2 Crvena Zvezda MML MK
29.09.2018 Čukarički MK 2 : 1 Zemun MK
29.09.2018 Sinđelić MK 3 : 4 011 MK
29.09.2018 Rad MK 4 : 0 Lokomotiva MK
29.09.2018 Crvena zvezda MK 2 : 0 BSK Borča MK
29.09.2018 Radnički NB MK 0 : 0 Voždovac MK
29.09.2018 Studenski grad MK 1 : 3 OFK Beograd MK
29.09.2018 Kolubara MK 5 : 3 Bežanija MK
29.09.2018 Voždovac B MK 1 : 0 Rad V MK
29.09.2018 Brodarac B MK 6 : 0 Radnički NB MK
29.09.2018 IMT 1 : 5 Zemun MK
29.09.2018 DIF MK 1 : 1 Dunavac
29.09.2018 Graficar 3 : 1 Napredak
29.09.2018 OFK Beograd B MK 6 : 0 Obrenovac 1905 MK
29.09.2018 10:00 Borac (S) 1 : 9 Mladost (L)
29.09.2018 10:00 Proleter 2006 2 : 3 Coerver junior FA
29.09.2018 10:00 Inđija 2 : 0 Prof. Bolesnikov
29.09.2018 10:00 Petar Puača 2 : 3 RFK N.S. 1921
29.09.2018 10:00 GFK Sloven 1 : 4 Petrika
29.09.2018 10:00 Vojvodina 13 : 0 Srem
29.09.2018 09:00 Spartak 12 : 0 Bačka 1901
29.09.2018 10:00 Vinogradar 6 : 1 Radnički 1905
29.09.2018 10:00 Radnički (S) 2 : 0 OFK Bačka
29.09.2018 10:00 Skela : Jedinstvo
29.09.2018 11:00 Zvezda 9 : 1 Posavina
29.09.2018 10:00 Radnički 20 : 2 Sloga
29.09.2018 10:00 Duboko 6 : 1 Partizan
29.09.2018 DIF : Novi Pazar B
29.09.2018 11:30 OFK Ras 3 : 0 Tutin
29.09.2018 National : Jedinstvo 2017
29.09.2018 Pazar Juniors B : Sport Club 99 B
29.09.2018 Zemun 6 : 0 BSK
29.09.2018 Čukarički 1 : 4 Crvena zvezda
29.09.2018 Internacional 0 : 7 Brodarac
29.09.2018 Partizan 4 : 1 Rad
29.09.2018 011 : Teleoptik
29.09.2018 Vozdovac 0 : 7 OFK Beograd
29.09.2018 Radnički 5 : 1 IMT
29.09.2018 Lokomotiva 1 : 1 BASK
29.09.2018 Ada 4 : 3 Kolubara
29.09.2018 BSK 1925 : Sinđelić
29.09.2018 Studentski Grad 2 : 1 OLE
29.09.2018 Radnički NB 4 : 2 DIF
29.09.2018 Graficar 3 : 1 OFK Zabrežje
29.09.2018 Novi Beograd 8 : 1 Buducnost
29.09.2018 Bežanija 1 : 3 Jedinstvo
29.09.2018 Rakovica 5 : 2 Žarkovo
29.09.2018 GSP Polet 8 : 0 Vinca
29.09.2018 Mladenovac 5 : 1 Postar 1930
29.09.2018 Lestane 3 : 1 Palilulac
29.09.2018 Hajduk : Trudbenik
29.09.2018 Banja 1 : 4 Vrcin
29.09.2018 11:00 Vojlovica 2018 0 : 13 Borac (P)
29.09.2018 16:30 Proleter (M) 5 : 3 Omladinac (D)
29.09.2018 16:00 Budućnost (BB) 6 : 1 BSK
29.09.2018 13:00 Sloga 8 : 2 Vojvodina
29.09.2018 16:00 Dinamo 1945 8 : 0 Mladost (O)
29.09.2018 17:00 Borac (St) 2 : 2 Jedinstvo Stević
29.09.2018 Timočanin 1 : 5 Kopernikus Železničar
29.09.2018 Jagodina 1 : 0 Napredak
29.09.2018 Radnički (N) 1 : 1 Trstenik PTT
29.09.2018 Dinamo 2 : 4 Real
29.09.2018 Lider MGM 0 : 2 Trajal
29.09.2018 SFS Borac 1 : 1 OFK Radnički
29.09.2018 Nacional 6 : 2 Radnički (P)
29.09.2018 Duel Juniors 0 : 0 Timok
29.09.2018 Prosoker 2 : 0 Hajduk Veljko
29.09.2018 Bor 3 : 1 Temnić 1924
29.09.2018 Car Lazar 3 : 2 Djerdap
29.09.2018 Župa 2 : 1 OFK Napredak
29.09.2018 Radnički 2 : 0 Morava
29.09.2018 Jedinstvo : Mali Bor
29.09.2018 Junior 2 : 5 Dunav
29.09.2018 Kopaonik 0 : 1 Kruševac
29.09.2018 Mladi Borac 0 : 1 Topličanin
29.09.2018 Dubočica : Radnik
29.09.2018 Lugina 3 : 0 Kosanica
29.09.2018 Sinđelić : OFK Radnički
29.09.2018 Sloga 3 : 2 Vlasina
29.09.2018 Ternoci : Real
29.09.2018 Jedinstvo 6 : 1 Bačka
29.09.2018 Horgoš 1911 : Senta
29.09.2018 Tisa 0 : 9 AFK
29.09.2018 Kevi : Sloga
29.09.2018 OLE 0 : 3 Kormoran
29.09.2018 Crvena Zvezda MML 0 : 0 Bolec
29.09.2018 Rakovica 2 : 1 Vozdovac
29.09.2018 Nord Star 5 : 0 PKB
29.09.2018 Dunav 0 : 9 011
29.09.2018 Lokomotiva 11 : 1 Prva Iskra
29.09.2018 Institut 5 : 1 011
29.09.2018 Žarkovo 6 : 0 Zmaj 1953
29.09.2018 Crveni Orao 0 : 1 Vranic
29.09.2018 OLE 3 : 1 Karioke
29.09.2018 Radnički PDM : BSK 1925
29.09.2018 Rad 3 : 1 Zemun
29.09.2018 OFK Beograd 0 : 3 Olimpik
29.09.2018 DIF 7 : 0 Obrenovac 1905
29.09.2018 Kolubara : Teleoptik
29.09.2018 Ada 3 : 1 Lokomotiva
29.09.2018 Internacional 1 : 2 BSK Borča
29.09.2018 OFK Beograd 1 : 0 Zemun
29.09.2018 Radnički (NB) 1 : 1 011
29.09.2018 Sinđelić 1 : 3 Rad
29.09.2018 Crvena zvezda 1 : 1 Partizan
29.09.2018 Čukarički 1 : 0 Radnički (O)
29.09.2018 Brodarac 1 : 0 Voždovac
29.09.2018 15:00 Ad Drinum 14 : 0 Mačva
29.09.2018 15:00 Šampion 2 : 2 Požarevac
29.09.2018 15:00 Požega 3 : 9 Savac
29.09.2018 15:00 Karađordje 2 : 2 Jedinstvo
29.09.2018 15:00 Sloga 036 1 : 1 Radnicki 1923
29.09.2018 15:00 Šabac 3 : 0 Plana
29.09.2018 Jagodina 3 : 3 Morava
29.09.2018 Rosulja 2014 : Napredak
29.09.2018 Vučice 0 : 7 Radnički 2012
29.09.2018 Preševo 1 : 7 Jedinstvo 2014
29.09.2018 Mašinac 2 : 0 Levač
29.09.2018 Kolibri 1 : 0 Majdanpek
29.09.2018 Lavice Dubočica 1 : 0 Krstarica
29.09.2018 Železnicar : ŽFK Polet
29.09.2018 ŽFK Vojvodina 3 : 0 Kanjiža
29.09.2018 Budućnost : ŽFK Banat
29.09.2018 ŽFK Sremice : Jedinstvo
29.09.2018 ŽFK Stajićevo 6 : 1 Nova Kolonija
29.09.2018 Indjija 1 : 2 Bačka
29.09.2018 Mladost 0 : 16 ŽFK Spartak
29.09.2018 ŽFK Crvena Zvezda 5 : 0 ŽFK Kolubara
29.09.2018 Jedinstvo : ŽFK BSK 1925
29.09.2018 ŽFK Sloga Radnički 0 : 13 ŽFK Zvezda B
29.09.2018 10:00 Subotica 1 : 5 Bajša
29.09.2018 10:00 Čantavir 0 : 7 Spartak '06
29.09.2018 09:00 Bežanija 8 : 1 Milutinac
29.09.2018 12:00 IMT 2 : 0 Sinđelić
29.09.2018 11:00 Jedinstvo 2 : 3 Šumadinac
29.09.2018 09:00 Budućnost 5 : 0 Srem
29.09.2018 00:00 Kosmet 0 : 0 OFK AS
29.09.2018 Kolašin : OFK Ras
29.09.2018 00:00 Sport Klub 99 0 : 4 OFK National AG
29.09.2018 Pazar Juniors : Jošanica
29.09.2018 Omladinac 2 : 0 Radnički (V)
29.09.2018 Senjak 1 1 : 3 Budućnost Krušik
29.09.2018 OFK Osečina 4 : 1 Železničar
29.09.2018 Tešnjar 0 : 3 Senjak 2
29.09.2018 Jedinstvo 5 : 0 Vojvode
29.09.2018 11:00 Jasenica 1911 : Rudar 2001
29.09.2018 11:00 Presing : Stari Grad
29.09.2018 11:00 VGSK : Lider 2017
29.09.2018 11:00 Železničar : Soko
29.09.2018 BSK Borča 0 : 3 Radnički
29.09.2018 Lokomotiva 0 : 7 Partizan
29.09.2018 Zemun 2 : 1 Crvena Zvezda
29.09.2018 Radnicki 0 : 1 Kolubara
29.09.2018 OLE 0 : 2 Rad
29.09.2018 Teleoptik 1 : 4 Cukaricki
29.09.2018 Brodarac 1947 0 : 0 OFK Beograd
29.09.2018 BSK 1925 2 : 0 Vozdovac
29.09.2018 Jadar 2 : 2 Gučevo
29.09.2018 Sloga 0 : 5 Loznica
29.09.2018 Pčelinjo 7 : 1 Podrinje
29.09.2018 ŠF Miša : Stobex

Košarka

29.09.2018 20:00 Cedevita 84 : 87 Partizan NIS
29.09.2018 20:00 Kolubara LA 2003 81 : 65 Pirot
29.09.2018 19:00 Rtanj 80 : 63 Proleter Naftagas
29.09.2018 19:30 Sloga 74 : 69 Konstantin
29.09.2018 18:30 Zemun Fitofarmacija 82 : 89 Vrbas
29.09.2018 20:00 Zdravlje Leskovac 85 : 70 Plana
29.09.2018 20:00 Srem 78 : 60 Nova Pazova
29.09.2018 19:00 Hajduk 70 : 97 Sveti Đorđe
29.09.2018 20:00 Akademik 53 : 80 Železničar
29.09.2018 16:30 Jugbasket 0 : 20 Radnik
29.09.2018 17:00 Morava 73 : 76 Fair Play
29.09.2018 18:00 Jablanica 82 : 84 Niš
29.09.2018 18:30 Student 86 : 88 Spartak
29.09.2018 18:00 021 89 : 59 Kraljevo
29.09.2018 15:30 Radivoj Korać 79 : 75 Novosadska ŽKA
29.09.2018 20:00 Partizan 1953 69 : 79 Crvena zvezda
29.09.2018 17:00 Bor 46 : 49 Loznica
29.09.2018 19:00 Šabac 81 : 88 Vrbas Medela

Odbojka

29.09.2018 17:00 VA 014 Bauwesen 1 : 3 Jedinstvo (SP)
29.09.2018 18:00 Radnički 3 : 0 Mladi radnik
29.09.2018 15:00 Smederevo Carina 3 : 1 Mladenovac
29.09.2018 19:00 Futog 1 : 3 Borac (St)
29.09.2018 19:00 VGSK 3 : 2 Železničar (Bg)
29.09.2018 18:00 Banat 2 : 3 Užice
29.09.2018 17:00 Timok 0 : 3 Bavanište
29.09.2018 18:00 Jagodina 3 : 0 Srem Eaton
29.09.2018 19:00 Metalac Takovo 3 : 1 Mladost
29.09.2018 19:00 Vizura 3 : 2 Partizan
29.09.2018 16:30 Dinamo 1 : 3 TENT
29.09.2018 19:00 Jedinstvo (SP) 0 : 3 Železničar
29.09.2018 18:00 Smederevo 2 : 3 Takovo Zvezda Helios
29.09.2018 20:00 Beograd 3 : 1 Srem
29.09.2018 20:00 Spartak (Lj) 3 : 0 FOK
29.09.2018 18:00 Sterija 3 : 0 Futog
29.09.2018 18:00 Zlatibor 3 : 0 Gimnazijalac
29.09.2018 16:30 Kralj 3 : 0 Milenijum
29.09.2018 16:00 Ruma 3 : 2 Leskovac-98
29.09.2018 13:30 Lazarevac 3 : 0 Železnik 2012
29.09.2018 10:45 Beograd 3 : 0 Kolubara
29.09.2018 09:00 Vizurine Ajkulice 3 : 0 Lucky Star
29.09.2018 10:45 Crvena zvezda 3 : 2 Partizan
29.09.2018 12:30 Sterija 0 : 3 Imlek
29.09.2018 10:30 TENT 3 : 0 Roda
29.09.2018 09:00 Blok Aut 0 : 3 AS

Rukomet

29.09.2018 19:00 Novi Pazar 29 : 30 Šamot 65
29.09.2018 19:00 Spartak Vojput 28 : 31 Crvena zvezda
29.09.2018 19:00 Dinamo 34 : 28 Obilić
29.09.2018 18:30 Metaloplastika 28 : 23 Rudar
29.09.2018 19:00 Mokra Gora 24 : 22 Partizan
29.09.2018 20:30 Radnički 1964 40 : 23 Žitorađa
29.09.2018 17:30 Dubočica 54 30 : 28 Bela Palanka
29.09.2018 19:00 Pobednik 26 : 22 Lokomotiva
29.09.2018 19:00 Vranje 1957 36 : 32 Planinka Prolom voda
29.09.2018 20:00 Topličanin 26 : 27 Hajduk Veljko
29.09.2018 18:00 Vrbas Petrol 26 : 22 SC Voždovac 2012
29.09.2018 18:00 Kolubara 25 : 26 Jugović
29.09.2018 19:00 Morava 30 : 23 Mačva
29.09.2018 19:00 Jabuka 32 : 23 Crvena Zvezda
29.09.2018 19:00 Inđija 35 : 21 Mladost
29.09.2018 16:30 Dolovo 35 : 15 Radnički 1958
29.09.2018 19:00 Banatski Karlovac 28 : 32 Mladost TSK
29.09.2018 19:30 Dalmatinac 28 : 32 Pančevo
29.09.2018 17:00 Umčari 21 : 18 Udarnik 2
29.09.2018 18:00 Ub 38 : 18 Gučevo
29.09.2018 18:30 Rusin 30 : 19 Sivac 69/2
29.09.2018 16:30 Obilić 30 : 27 Grafičar
29.09.2018 20:00 Zrenjanin 27 : 26 Radnički (JT)
29.09.2018 16:30 Jedinstvo 25 : 32 Dolovo 2
29.09.2018 18:00 Titel 27 : 31 ŽSK 1955
29.09.2018 18:00 Proleter (Ž) 27 : 23 Temerin
29.09.2018 14:30 Obilić 19 : 19 Partizan
29.09.2018 20:00 Petrovaradin 43 : 4 Sonta
29.09.2018 16:30 Rusin 15 : 35 Deronje

Futsal

29.09.2018 20:00 Novi Sad 2 : 7 Apa Futsal
29.09.2018 17:00 Indians 2013 4 : 6 Forum

Hokej

29.09.2018 18:00 Triglav 2 : 0 Mladost
29.09.2018 17:30 Crvena zvezda 5 : 0 ECE Celje