18.05
16:30
Crvena zvezda
Borac
3
0
|
18.05.2019 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Borac | |||||
18.05
16:30
Bačka 1901
Omladinac
1
0
|
18.05.2019 16:30 | Bačka 1901 | 1 : 0 | Omladinac | |||||
18.05
16:30
Hajduk 1912
Kabel
0
3
|
18.05.2019 16:30 | Hajduk 1912 | 0 : 3 | Kabel | |||||
18.05
16:30
Bratstvo 1946
Železničar
0
1
|
18.05.2019 16:30 | Bratstvo 1946 | 0 : 1 | Železničar | |||||
18.05
16:30
Radnički (SM)
Radnički (ZR)
2
1
|
18.05.2019 16:30 | Radnički (SM) | 2 : 1 | Radnički (ZR) | |||||
18.05
16:30
Radnički (NP)
OFK Vršac
5
3
|
18.05.2019 16:30 | Radnički (NP) | 5 : 3 | OFK Vršac | |||||
18.05
16:30
ČSK Pivara
Mladost
2
1
|
18.05.2019 16:30 | ČSK Pivara | 2 : 1 | Mladost |
18.05
17:00
Budućnost Krušik 2014
Provo
0
0
|
18.05.2019 17:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 0 | Provo | |||||
18.05
17:00
Tutin
Šumadija (A)
3
0
|
18.05.2019 17:00 | Tutin | 3 : 0 | Šumadija (A) | |||||
18.05
17:00
Loznica
Smederevo 1924
1
2
|
18.05.2019 17:00 | Loznica | 1 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
18.05
17:00
FAP
Mokra Gora
2
2
|
18.05.2019 17:00 | FAP | 2 : 2 | Mokra Gora |
18.05
17:00
Jedinstvo (P)
GFK Dubočica
2
1
|
18.05.2019 17:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 1 | GFK Dubočica | |||||
18.05
17:00
Moravac Orion
Radnički (S)
4
3
|
18.05.2019 17:00 | Moravac Orion | 4 : 3 | Radnički (S) | |||||
18.05
17:00
Dunav
Jedinstvo (B)
2
0
|
18.05.2019 17:00 | Dunav | 2 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
18.05
17:00
Jagodina Tabane
OFK Sinđelić
3
0
|
18.05.2019 17:00 | Jagodina Tabane | 3 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
18.05
17:00
Rtanj
Trstenik PPT
3
2
|
18.05.2019 17:00 | Rtanj | 3 : 2 | Trstenik PPT |
18.05
16:30
Lokomotiva
OFK Beograd
1
2
|
18.05.2019 16:30 | Lokomotiva | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
18.05
11:00
GSP Polet Dorćol
Jedinstvo
0
0
|
18.05.2019 11:00 | GSP Polet Dorćol | 0 : 0 | Jedinstvo |
18.05
16:30
Jedinstvo (NB)
Krajina
2
1
|
18.05.2019 16:30 | Jedinstvo (NB) | 2 : 1 | Krajina | |||||
18.05
16:30
Kozara
Begej
2
0
|
18.05.2019 16:30 | Kozara | 2 : 0 | Begej | |||||
18.05
16:30
Sloga
Budućnost
0
1
|
18.05.2019 16:30 | Sloga | 0 : 1 | Budućnost | |||||
18.05
16:30
BAK
Kikinda 1909
2
1
|
18.05.2019 16:30 | BAK | 2 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
18.05
16:30
OFK Proleter
Mladost (O)
3
2
|
18.05.2019 16:30 | OFK Proleter | 3 : 2 | Mladost (O) | |||||
18.05
16:30
Radnički (S)
Sloboda
2
1
|
18.05.2019 16:30 | Radnički (S) | 2 : 1 | Sloboda | |||||
18.05
16:30
Jedinstvo (BK)
Vojvodina 1928
1
1
|
18.05.2019 16:30 | Jedinstvo (BK) | 1 : 1 | Vojvodina 1928 |
18.05
16:30
1. Maj Ruma
Podunavac
3
2
|
18.05.2019 16:30 | 1. Maj Ruma | 3 : 2 | Podunavac | |||||
18.05
16:30
Radnički (Š)
Hajduk (D)
1
1
|
18.05.2019 16:30 | Radnički (Š) | 1 : 1 | Hajduk (D) |
18.05
16:30
Crvenka
Mladost (T)
3
2
|
18.05.2019 16:30 | Crvenka | 3 : 2 | Mladost (T) | |||||
18.05
16:30
Radnički (S)
Tavankut
3
2
|
18.05.2019 16:30 | Radnički (S) | 3 : 2 | Tavankut | |||||
18.05
16:30
BSK
Bačka
2
3
|
18.05.2019 16:30 | BSK | 2 : 3 | Bačka | |||||
18.05
15:00
Mladost APA
Bajša
4
1
|
18.05.2019 15:00 | Mladost APA | 4 : 1 | Bajša | |||||
18.05
16:30
Polet (K)
Mladost (BP)
3
2
|
18.05.2019 16:30 | Polet (K) | 3 : 2 | Mladost (BP) |
18.05
17:00
Apolon 2018
Polet
2
1
|
18.05.2019 17:00 | Apolon 2018 | 2 : 1 | Polet | |||||
18.05
17:00
Šumadija 1903
Vodojaža
1
0
|
18.05.2019 17:00 | Šumadija 1903 | 1 : 0 | Vodojaža | |||||
18.05
17:00
Sloga
Sušica
1
1
|
18.05.2019 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Sušica |
18.05
17:00
Mladi borac
Homoljac
5
1
|
18.05.2019 17:00 | Mladi borac | 5 : 1 | Homoljac | |||||
18.05
17:00
VGSK
Zvižd
1
1
|
18.05.2019 17:00 | VGSK | 1 : 1 | Zvižd | |||||
18.05
17:00
Karađorđe
Borac 1932
1
0
|
18.05.2019 17:00 | Karađorđe | 1 : 0 | Borac 1932 |
18.05
14:30
Mačva 2005
Ribnica
3
1
|
18.05.2019 14:30 | Mačva 2005 | 3 : 1 | Ribnica | |||||
18.05
17:00
Zadrugar
Spartak 1924
1
3
|
18.05.2019 17:00 | Zadrugar | 1 : 3 | Spartak 1924 | |||||
18.05
17:00
Radnički Šabački
Radnički (V)
2
1
|
18.05.2019 17:00 | Radnički Šabački | 2 : 1 | Radnički (V) |
18.05
17:00
Sloga (BB)
Sloboda
0
0
|
18.05.2019 17:00 | Sloga (BB) | 0 : 0 | Sloboda | |||||
18.05
17:00
Sevojno
Budućnost
4
1
|
18.05.2019 17:00 | Sevojno | 4 : 1 | Budućnost |
18.05
17:00
Sloga
Jedinstvo (GS)
4
0
|
18.05.2019 17:00 | Sloga | 4 : 0 | Jedinstvo (GS) | |||||
18.05
17:00
Budućnost
Pusta Reka
3
2
|
18.05.2019 17:00 | Budućnost | 3 : 2 | Pusta Reka |
18.05
17:00
OFK Topličanin
Župa
5
4
|
18.05.2019 17:00 | OFK Topličanin | 5 : 4 | Župa |
18.05
17:00
Svrljig
Malošište
5
1
|
18.05.2019 17:00 | Svrljig | 5 : 1 | Malošište | |||||
18.05
17:00
Brodoremont
Timok 1919
2
3
|
18.05.2019 17:00 | Brodoremont | 2 : 3 | Timok 1919 | |||||
18.05
17:00
BSK
OFK Slatina
0
1
|
18.05.2019 17:00 | BSK | 0 : 1 | OFK Slatina |
18.05
16:30
Napredak
Turbina
2
3
|
18.05.2019 16:30 | Napredak | 2 : 3 | Turbina | |||||
18.05
16:30
Mladenovac
BSK Batajnica
1
0
|
18.05.2019 16:30 | Mladenovac | 1 : 0 | BSK Batajnica | |||||
18.05
16:30
Milutinac
Hajduk
4
1
|
18.05.2019 16:30 | Milutinac | 4 : 1 | Hajduk |
18.05
17:00
Proleter 2006
Borac
3
4
|
18.05.2019 17:00 | Proleter 2006 | 3 : 4 | Borac | |||||
18.05
17:00
Delija
Polet
4
0
|
18.05.2019 17:00 | Delija | 4 : 0 | Polet |
18.05
17:00
ŽAK
Lipar
1
1
|
18.05.2019 17:00 | ŽAK | 1 : 1 | Lipar |
18.05
17:00
Rudar
PSK Putinci
3
0
|
18.05.2019 17:00 | Rudar | 3 : 0 | PSK Putinci | |||||
18.05
17:00
Partizan
Donji Petrovci
4
0
|
18.05.2019 17:00 | Partizan | 4 : 0 | Donji Petrovci |
18.05
17:00
RFK Novi Sad 1921
Slavija
5
0
|
18.05.2019 17:00 | RFK Novi Sad 1921 | 5 : 0 | Slavija | |||||
18.05
17:00
Omladinac
Fruškogorac
4
3
|
18.05.2019 17:00 | Omladinac | 4 : 3 | Fruškogorac | |||||
18.05
17:00
Fruškogorski partizan
Šajkaš 1908
5
2
|
18.05.2019 17:00 | Fruškogorski partizan | 5 : 2 | Šajkaš 1908 |
18.05
17:00
Njegoš
Sutjeska
1
0
|
18.05.2019 17:00 | Njegoš | 1 : 0 | Sutjeska | |||||
18.05
17:00
Obilić
Proleter (RS)
4
2
|
18.05.2019 17:00 | Obilić | 4 : 2 | Proleter (RS) |
18.05
11:00
Rakovica
Srem
2
1
|
18.05.2019 11:00 | Rakovica | 2 : 1 | Srem | |||||
18.05
16:30
Borac (O)
Atakante
3
0
|
18.05.2019 16:30 | Borac (O) | 3 : 0 | Atakante |
18.05
16:30
Zvezda
Strelac
0
2
|
18.05.2019 16:30 | Zvezda | 0 : 2 | Strelac |
18.05
16:30
Parmenac
Omladinac
5
1
|
18.05.2019 16:30 | Parmenac | 5 : 1 | Omladinac |
18.05
17:30
Rudar
Stubal
6
1
|
18.05.2019 17:30 | Rudar | 6 : 1 | Stubal |
18.05
17:00
Blagotin
13. April
3
1
|
18.05.2019 17:00 | Blagotin | 3 : 1 | 13. April | |||||
18.05
17:00
Jedinstvo 1936
Sloga (M)
3
2
|
18.05.2019 17:00 | Jedinstvo 1936 | 3 : 2 | Sloga (M) |
18.05
17:30
Sloga (BO)
Mladost (PR)
0
1
|
18.05.2019 17:30 | Sloga (BO) | 0 : 1 | Mladost (PR) |
18.05
17:00
Jedinstvo Stević
Partizan (U)
2
0
|
18.05.2019 17:00 | Jedinstvo Stević | 2 : 0 | Partizan (U) |
18.05
17:00
Rudar 2001
Mlava (ML)
5
2
|
18.05.2019 17:00 | Rudar 2001 | 5 : 2 | Mlava (ML) | |||||
18.05
17:00
Trgovački
Sloga (B)
2
0
|
18.05.2019 17:00 | Trgovački | 2 : 0 | Sloga (B) | |||||
18.05
17:00
Polet (SD)
Budućnost
3
2
|
18.05.2019 17:00 | Polet (SD) | 3 : 2 | Budućnost |
18.05
17:00
Mladost (B)
Morava (Ž)
0
1
|
18.05.2019 17:00 | Mladost (B) | 0 : 1 | Morava (Ž) | |||||
18.05
14:00
Napredak 2012
OFK Napredak 1929
2
3
|
18.05.2019 14:00 | Napredak 2012 | 2 : 3 | OFK Napredak 1929 |
18.05
Mladi radnik
Podunavac
1
1
|
18.05.2019 | Mladi radnik | 1 : 1 | Podunavac |
18.05
17:00
Bor 1919
Rudna Glava
5
0
|
18.05.2019 17:00 | Bor 1919 | 5 : 0 | Rudna Glava | |||||
18.05
17:00
BSK
Zlot
2
3
|
18.05.2019 17:00 | BSK | 2 : 3 | Zlot | |||||
18.05
17:00
Poreč
Šarbanovac
3
0
|
18.05.2019 17:00 | Poreč | 3 : 0 | Šarbanovac | |||||
18.05
17:00
Krivelj
Nemetali
1
3
|
18.05.2019 17:00 | Krivelj | 1 : 3 | Nemetali |
18.05
17:00
OFK Brđanac
Iskra
5
4
|
18.05.2019 17:00 | OFK Brđanac | 5 : 4 | Iskra | |||||
18.05
17:00
Pepeljevac
Trlić
1
2
|
18.05.2019 17:00 | Pepeljevac | 1 : 2 | Trlić | |||||
18.05
17:00
Rubribreza
Ribnikar
3
1
|
18.05.2019 17:00 | Rubribreza | 3 : 1 | Ribnikar |
18.05
17:00
Velika Jasikova
Kosovo
4
2
|
18.05.2019 17:00 | Velika Jasikova | 4 : 2 | Kosovo |
18.05
16:30
Senjak
Zadrugar
8
0
|
18.05.2019 16:30 | Senjak | 8 : 0 | Zadrugar | |||||
18.05
16:30
Padež
Sloga
2
1
|
18.05.2019 16:30 | Padež | 2 : 1 | Sloga | |||||
18.05
16:30
Gnjilan
Spartak
2
0
|
18.05.2019 16:30 | Gnjilan | 2 : 0 | Spartak |
18.05
Gračanica
Ugljare
6
1
|
18.05.2019 | Gračanica | 6 : 1 | Ugljare | |||||
18.05
Radnički
Čaglavica
3
0
|
18.05.2019 | Radnički | 3 : 0 | Čaglavica | |||||
18.05
17:00
Gracko
Polet
0
2
|
18.05.2019 17:00 | Gracko | 0 : 2 | Polet |
18.05
17:00
Kalenić
Rudar
2
1
|
18.05.2019 17:00 | Kalenić | 2 : 1 | Rudar |
18.05
17:30
Posavina
Borac
3
2
|
18.05.2019 17:30 | Posavina | 3 : 2 | Borac | |||||
18.05
15:00
Rojkovac
Belo Polje
3
2
|
18.05.2019 15:00 | Rojkovac | 3 : 2 | Belo Polje |
18.05
17:00
Jedinstvo
Moskva
9
2
|
18.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 9 : 2 | Moskva | |||||
18.05
17:00
OFK Futog
Veternik
2
1
|
18.05.2019 17:00 | OFK Futog | 2 : 1 | Veternik |
18.05
17:00
Trudbenik
Garevina
3
0
|
18.05.2019 17:00 | Trudbenik | 3 : 0 | Garevina | |||||
18.05
17:00
Borac
Velika Drenova
2
1
|
18.05.2019 17:00 | Borac | 2 : 1 | Velika Drenova | |||||
18.05
17:00
Stari Trstenik
Ušće
2
2
|
18.05.2019 17:00 | Stari Trstenik | 2 : 2 | Ušće |
18.05
17:00
Sinđelić 1934
Morava
2
3
|
18.05.2019 17:00 | Sinđelić 1934 | 2 : 3 | Morava | |||||
18.05
17:00
Kupinovac
Mladost (G)
0
0
|
18.05.2019 17:00 | Kupinovac | 0 : 0 | Mladost (G) | |||||
18.05
17:00
Morava
Šumadinac
6
2
|
18.05.2019 17:00 | Morava | 6 : 2 | Šumadinac |
18.05
17:00
Beljanica
Mladost (GM)
3
5
|
18.05.2019 17:00 | Beljanica | 3 : 5 | Mladost (GM) | |||||
18.05
17:00
Rudar (St)
Rudar (SR)
5
4
|
18.05.2019 17:00 | Rudar (St) | 5 : 4 | Rudar (SR) | |||||
18.05
17:00
Mladost (J)
Orlovi
2
3
|
18.05.2019 17:00 | Mladost (J) | 2 : 3 | Orlovi |
18.05
16:30
Avala
Pinosava
0
1
|
18.05.2019 16:30 | Avala | 0 : 1 | Pinosava |
18.05
17:30
Jedinstvo (G)
Bogutovačka Banja
0
0
|
18.05.2019 17:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 0 | Bogutovačka Banja | |||||
18.05
16:00
Mladi radnik 1925
Zvezda
7
0
|
18.05.2019 16:00 | Mladi radnik 1925 | 7 : 0 | Zvezda | |||||
18.05
17:30
Metalac
Progorelica
1
2
|
18.05.2019 17:30 | Metalac | 1 : 2 | Progorelica |
18.05
17:00
Marjan
Mladost (R)
3
0
|
18.05.2019 17:00 | Marjan | 3 : 0 | Mladost (R) |
18.05
Radnički
Sloboda
0
0
|
18.05.2019 | Radnički | 0 : 0 | Sloboda | |||||
18.05
Veliko Trnjane
Real
1
2
|
18.05.2019 | Veliko Trnjane | 1 : 2 | Real | |||||
18.05
Jedinstvo (Š)
Mladost (B)
1
2
|
18.05.2019 | Jedinstvo (Š) | 1 : 2 | Mladost (B) |
18.05
17:30
Cer
Gorki
2
0
|
18.05.2019 17:30 | Cer | 2 : 0 | Gorki |
18.05
17:00
AFK
Čoka
2
4
|
18.05.2019 17:00 | AFK | 2 : 4 | Čoka | |||||
18.05
17:00
Tornjoš
Bačka
2
0
|
18.05.2019 17:00 | Tornjoš | 2 : 0 | Bačka |
18.05
17:00
Rade Milošević
Napredak (S)
1
2
|
18.05.2019 17:00 | Rade Milošević | 1 : 2 | Napredak (S) |
18.05
16:30
Sloboda
Mladost (R)
2
3
|
18.05.2019 16:30 | Sloboda | 2 : 3 | Mladost (R) |
18.05
17:30
Petka
Strmovo
3
4
|
18.05.2019 17:30 | Petka | 3 : 4 | Strmovo | |||||
18.05
17:30
Mladost (Č)
Polet
2
0
|
18.05.2019 17:30 | Mladost (Č) | 2 : 0 | Polet | |||||
18.05
17:30
Borac (A)
Mladi Borac
2
1
|
18.05.2019 17:30 | Borac (A) | 2 : 1 | Mladi Borac |
18.05
17:00
Zeppelin 026
OFK Slavija
7
5
|
18.05.2019 17:00 | Zeppelin 026 | 7 : 5 | OFK Slavija |
18.05
17:00
Badljevica
Petlić SD 026
2
0
|
18.05.2019 17:00 | Badljevica | 2 : 0 | Petlić SD 026 |
18.05
16:30
Temac
Mladost
6
1
|
18.05.2019 16:30 | Temac | 6 : 1 | Mladost | |||||
18.05
16:30
Napredak
Nišavac
7
0
|
18.05.2019 16:30 | Napredak | 7 : 0 | Nišavac |
18.05
17:00
Hajduk
OFK Šikara
3
0
|
18.05.2019 17:00 | Hajduk | 3 : 0 | OFK Šikara | |||||
18.05
17:00
Partizan
Terekveš
3
1
|
18.05.2019 17:00 | Partizan | 3 : 1 | Terekveš |
18.05
17:30
OFK Draževac
Pobeda 1976
9
0
|
18.05.2019 17:30 | OFK Draževac | 9 : 0 | Pobeda 1976 | |||||
18.05
17:00
Jedinstvo
Škriljac
1
0
|
18.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Škriljac |
18.05
17:00
Radnik
Jasenica 2017
2
2
|
18.05.2019 17:00 | Radnik | 2 : 2 | Jasenica 2017 |
18.05
Globoder
Rasina
3
0
|
18.05.2019 | Globoder | 3 : 0 | Rasina | |||||
18.05
Modrica
Čarapan
5
3
|
18.05.2019 | Modrica | 5 : 3 | Čarapan |
18.05
17:00
Jugovići
Lepaja 2018
6
0
|
18.05.2019 17:00 | Jugovići | 6 : 0 | Lepaja 2018 |
18.05
17:00
Mladost
Jedinstvo
1
1
|
18.05.2019 17:00 | Mladost | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
18.05
17:00
Napredak
Rtanj
3
2
|
18.05.2019 17:00 | Napredak | 3 : 2 | Rtanj |
18.05
17:00
Maršić
Bratstvo 1975
4
3
|
18.05.2019 17:00 | Maršić | 4 : 3 | Bratstvo 1975 |
18.05
17:00
Aluminjum
Jasenovik 2018
3
0
|
18.05.2019 17:00 | Aluminjum | 3 : 0 | Jasenovik 2018 |
18.05
17:00
Taskovići
Pobeda
1
3
|
18.05.2019 17:00 | Taskovići | 1 : 3 | Pobeda |
18.05
17:30
Mladost 2013
Skupljen 2013
3
0
|
18.05.2019 17:30 | Mladost 2013 | 3 : 0 | Skupljen 2013 | |||||
18.05
17:30
Sparta
Torpedo
4
1
|
18.05.2019 17:30 | Sparta | 4 : 1 | Torpedo |
18.05
17:00
Radnik
Napredak
2
2
|
18.05.2019 17:00 | Radnik | 2 : 2 | Napredak |
18.05
17:30
Magnohrom
Sloga Obrva
0
0
|
18.05.2019 17:30 | Magnohrom | 0 : 0 | Sloga Obrva | |||||
18.05
17:30
Milakovac 2018
Stara Čaršija
2
0
|
18.05.2019 17:30 | Milakovac 2018 | 2 : 0 | Stara Čaršija |
18.05
17:30
Budućnost
Mladost 1981
2
3
|
18.05.2019 17:30 | Budućnost | 2 : 3 | Mladost 1981 | |||||
18.05
14:00
Jedinstvo 2017
Koštam Polje
3
1
|
18.05.2019 14:00 | Jedinstvo 2017 | 3 : 1 | Koštam Polje |
18.05
17:00
Gornje Krajince
Navalin
1
2
|
18.05.2019 17:00 | Gornje Krajince | 1 : 2 | Navalin | |||||
18.05
17:00
Mladost (DL)
Atletiko
3
0
|
18.05.2019 17:00 | Mladost (DL) | 3 : 0 | Atletiko | |||||
18.05
17:00
ŠFU Derbi 2016
Napredak
7
2
|
18.05.2019 17:00 | ŠFU Derbi 2016 | 7 : 2 | Napredak |
18.05
17:00
Napredak
Mladost (O)
3
0
|
18.05.2019 17:00 | Napredak | 3 : 0 | Mladost (O) |
18.05
17:30
Mladi radnik
20. Oktobar
4
4
|
18.05.2019 17:30 | Mladi radnik | 4 : 4 | 20. Oktobar |
18.05
18:00
Trnava
Mladost
5
0
|
18.05.2019 18:00 | Trnava | 5 : 0 | Mladost |
18.05
17:00
Sport
Lider
4
5
|
18.05.2019 17:00 | Sport | 4 : 5 | Lider | |||||
18.05
17:00
SU Stanišić 1920
Jedinstvo Lemeš
2
0
|
18.05.2019 17:00 | SU Stanišić 1920 | 2 : 0 | Jedinstvo Lemeš |
18.05
16:30
Soko
Burovac
4
2
|
18.05.2019 16:30 | Soko | 4 : 2 | Burovac | |||||
18.05
16:30
Radnik
Dobrnje
3
0
|
18.05.2019 16:30 | Radnik | 3 : 0 | Dobrnje | |||||
18.05
16:30
Dragoš
Krilaš
0
3
|
18.05.2019 16:30 | Dragoš | 0 : 3 | Krilaš |
18.05
16:30
Zabrđe 1936
Vukan
2
1
|
18.05.2019 16:30 | Zabrđe 1936 | 2 : 1 | Vukan |
18.05
16:30
Borac
Mladost
7
1
|
18.05.2019 16:30 | Borac | 7 : 1 | Mladost | |||||
18.05
16:30
Grivac
Kruševica 1980
1
2
|
18.05.2019 16:30 | Grivac | 1 : 2 | Kruševica 1980 | |||||
18.05
16:30
Kotlenik (G)
Čestin
2
4
|
18.05.2019 16:30 | Kotlenik (G) | 2 : 4 | Čestin |
18.05
17:00
Naša Krajina
Crvena zvezda
3
0
|
18.05.2019 17:00 | Naša Krajina | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
18.05
17:00
Graničar
Mladost
5
2
|
18.05.2019 17:00 | Graničar | 5 : 2 | Mladost |
18.05
17:00
Mladost (G)
Mladost (DB)
1
6
|
18.05.2019 17:00 | Mladost (G) | 1 : 6 | Mladost (DB) | |||||
18.05
17:00
TE Gučevo
Granit
6
0
|
18.05.2019 17:00 | TE Gučevo | 6 : 0 | Granit | |||||
18.05
17:00
Studenac
Sloga
7
1
|
18.05.2019 17:00 | Studenac | 7 : 1 | Sloga |
18.05
17:00
Budućnost
Mladost
3
2
|
18.05.2019 17:00 | Budućnost | 3 : 2 | Mladost | |||||
18.05
17:00
Pobeda 1953
Borac
0
1
|
18.05.2019 17:00 | Pobeda 1953 | 0 : 1 | Borac |
18.05
17:00
Kumane
Mirko Tomić
1
4
|
18.05.2019 17:00 | Kumane | 1 : 4 | Mirko Tomić |
18.05
17:00
Mladost (CK)
Napredak (MK)
2
1
|
18.05.2019 17:00 | Mladost (CK) | 2 : 1 | Napredak (MK) |
18.05
16:00
Obilić
Župski biseri
|
18.05.2019 16:00 | Obilić | : | Župski biseri |
18.05
17:00
Krupa
GOŠK
4
0
|
18.05.2019 17:00 | Krupa | 4 : 0 | GOŠK | |||||
18.05
17:00
Sarajevo
Zvijezda 09
4
0
|
18.05.2019 17:00 | Sarajevo | 4 : 0 | Zvijezda 09 | |||||
18.05
17:00
Zrinjski
Tuzla City
5
1
|
18.05.2019 17:00 | Zrinjski | 5 : 1 | Tuzla City | |||||
18.05
17:00
Željezničar
Čelik
1
2
|
18.05.2019 17:00 | Željezničar | 1 : 2 | Čelik | |||||
18.05
17:00
Široki Brijeg
Radnik
2
1
|
18.05.2019 17:00 | Široki Brijeg | 2 : 1 | Radnik | |||||
18.05
17:00
Sloboda
Mladost
0
1
|
18.05.2019 17:00 | Sloboda | 0 : 1 | Mladost |
18.05
19:30
Borac
Sloga
2
1
|
18.05.2019 19:30 | Borac | 2 : 1 | Sloga | |||||
18.05
17:00
Željezničar
Podrinje
4
1
|
18.05.2019 17:00 | Željezničar | 4 : 1 | Podrinje | |||||
18.05
17:00
Kozara
Rudar Prijedor
2
0
|
18.05.2019 17:00 | Kozara | 2 : 0 | Rudar Prijedor |
18.05
17:00
Tekstilac
Slavija
0
0
|
18.05.2019 17:00 | Tekstilac | 0 : 0 | Slavija | |||||
18.05
12:00
Sloboda
Alfa Modriča
0
1
|
18.05.2019 12:00 | Sloboda | 0 : 1 | Alfa Modriča | |||||
18.05
17:00
Sutjeska
Drina
1
0
|
18.05.2019 17:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Drina |
18.05
20:45
Deportivo Alavés
Girona
2
1
|
18.05.2019 20:45 | Deportivo Alavés | 2 : 1 | Girona | |||||
18.05
20:45
Celta de Vigo
Rayo Vallecano
2
2
|
18.05.2019 20:45 | Celta de Vigo | 2 : 2 | Rayo Vallecano | |||||
18.05
16:15
Espanyol
Real Sociedad
2
0
|
18.05.2019 16:15 | Espanyol | 2 : 0 | Real Sociedad | |||||
18.05
16:15
Getafe
Villarreal
2
2
|
18.05.2019 16:15 | Getafe | 2 : 2 | Villarreal | |||||
18.05
20:45
Huesca
Leganés
2
1
|
18.05.2019 20:45 | Huesca | 2 : 1 | Leganés | |||||
18.05
16:15
Sevilla
Athletic Club
2
0
|
18.05.2019 16:15 | Sevilla | 2 : 0 | Athletic Club | |||||
18.05
13:00
Levante
Atlético Madrid
2
2
|
18.05.2019 13:00 | Levante | 2 : 2 | Atlético Madrid | |||||
18.05
16:15
Real Valladolid
Valencia
0
2
|
18.05.2019 16:15 | Real Valladolid | 0 : 2 | Valencia |
18.05
15:30
Bayern
Eintracht
5
1
|
18.05.2019 15:30 | Bayern | 5 : 1 | Eintracht | |||||
18.05
15:30
Schalke 04
Stuttgart
0
0
|
18.05.2019 15:30 | Schalke 04 | 0 : 0 | Stuttgart | |||||
18.05
15:30
Borussia Mönchengladbach
Borussia Dortmund
0
2
|
18.05.2019 15:30 | Borussia Mönchengladbach | 0 : 2 | Borussia Dortmund | |||||
18.05
15:30
Hertha BSC
Bayer Leverkusen
1
5
|
18.05.2019 15:30 | Hertha BSC | 1 : 5 | Bayer Leverkusen | |||||
18.05
15:30
Werder
RB Leipzig
2
1
|
18.05.2019 15:30 | Werder | 2 : 1 | RB Leipzig | |||||
18.05
15:30
Freiburg
Nürnberg
5
1
|
18.05.2019 15:30 | Freiburg | 5 : 1 | Nürnberg | |||||
18.05
15:30
Mainz 05
Hoffenheim
4
2
|
18.05.2019 15:30 | Mainz 05 | 4 : 2 | Hoffenheim | |||||
18.05
15:30
Wolfsburg
Augsburg
8
1
|
18.05.2019 15:30 | Wolfsburg | 8 : 1 | Augsburg | |||||
18.05
15:30
Fortuna
Hannover 96
2
1
|
18.05.2019 15:30 | Fortuna | 2 : 1 | Hannover 96 |
18.05
18:00
Genoa
Cagliari
1
1
|
18.05.2019 18:00 | Genoa | 1 : 1 | Cagliari | |||||
18.05
20:30
Sassuolo
Roma
0
0
|
18.05.2019 20:30 | Sassuolo | 0 : 0 | Roma | |||||
18.05
15:00
Udinese
SPAL
3
2
|
18.05.2019 15:00 | Udinese | 3 : 2 | SPAL |
18.05
21:00
Bordeaux
Reims
0
1
|
18.05.2019 21:00 | Bordeaux | 0 : 1 | Reims | |||||
18.05
21:00
Guingamp
Nîmes
2
2
|
18.05.2019 21:00 | Guingamp | 2 : 2 | Nîmes | |||||
18.05
21:00
Lille
Angers
5
0
|
18.05.2019 21:00 | Lille | 5 : 0 | Angers | |||||
18.05
21:00
Olympique Lyonnais
Caen
4
0
|
18.05.2019 21:00 | Olympique Lyonnais | 4 : 0 | Caen | |||||
18.05
21:00
Monaco
Amiens SC
2
0
|
18.05.2019 21:00 | Monaco | 2 : 0 | Amiens SC | |||||
18.05
21:00
Montpellier
Nantes
1
1
|
18.05.2019 21:00 | Montpellier | 1 : 1 | Nantes | |||||
18.05
21:00
PSG
Dijon
4
0
|
18.05.2019 21:00 | PSG | 4 : 0 | Dijon | |||||
18.05
21:00
Saint-Étienne
Nice
3
0
|
18.05.2019 21:00 | Saint-Étienne | 3 : 0 | Nice | |||||
18.05
21:00
Strasbourg
Rennes
0
2
|
18.05.2019 21:00 | Strasbourg | 0 : 2 | Rennes | |||||
18.05
21:00
Toulouse
Olympique Marseille
2
5
|
18.05.2019 21:00 | Toulouse | 2 : 5 | Olympique Marseille |
18.05
Spartak 2
Moskva
5
2
|
18.05.2019 | Spartak 2 | 5 : 2 | Moskva | |||||
18.05
Banat
Stajicevo
1
11
|
18.05.2019 | Banat | 1 : 11 | Stajicevo |
18.05
11:00
Spartak
Sloga
5
1
|
18.05.2019 11:00 | Spartak | 5 : 1 | Sloga |
18.05
17:00
Mačva
Radnički 2012
2
3
|
18.05.2019 17:00 | Mačva | 2 : 3 | Radnički 2012 | |||||
18.05
17:00
Rad
Polet
5
1
|
18.05.2019 17:00 | Rad | 5 : 1 | Polet |
18.05
10:00
TSC
Radnički (SM)
3
0
|
18.05.2019 10:00 | TSC | 3 : 0 | Radnički (SM) |
18.05
10:00
Radnički 1912
Bratstvo 1946
8
0
|
18.05.2019 10:00 | Radnički 1912 | 8 : 0 | Bratstvo 1946 | |||||
18.05
10:00
Krila Krajine
Polet (K)
3
0
|
18.05.2019 10:00 | Krila Krajine | 3 : 0 | Polet (K) |
18.05
11:00
Crvena Zastava
Strelac
5
1
|
18.05.2019 11:00 | Crvena Zastava | 5 : 1 | Strelac | |||||
18.05
11:00
Polet
Budućnost
7
1
|
18.05.2019 11:00 | Polet | 7 : 1 | Budućnost | |||||
18.05
13:00
Rvati
Jedinstvo
3
0
|
18.05.2019 13:00 | Rvati | 3 : 0 | Jedinstvo |
18.05
14:00
Voždovac
Radnički (N)
2
1
|
18.05.2019 14:00 | Voždovac | 2 : 1 | Radnički (N) | |||||
18.05
13:30
Čukarički
Dinamo (P)
1
0
|
18.05.2019 13:30 | Čukarički | 1 : 0 | Dinamo (P) | |||||
18.05
11:00
Inđija
Vojvodina
0
3
|
18.05.2019 11:00 | Inđija | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
18.05
16:00
Crvena Zvezda
BASK
3
0
|
18.05.2019 16:00 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | BASK | |||||
18.05
12:00
Trajal
Jedinstvo
3
1
|
18.05.2019 12:00 | Trajal | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
18.05
14:00
Partizan
Internacional
4
2
|
18.05.2019 14:00 | Partizan | 4 : 2 | Internacional |
18.05
12:00
TSC
Spartak
2
2
|
18.05.2019 12:00 | TSC | 2 : 2 | Spartak | |||||
18.05
12:00
Borac (NS)
Radnički (S)
3
1
|
18.05.2019 12:00 | Borac (NS) | 3 : 1 | Radnički (S) |
18.05
17:00
Provo
Šabac
1
1
|
18.05.2019 17:00 | Provo | 1 : 1 | Šabac | |||||
18.05
17:00
Rađevac
Mladost
8
1
|
18.05.2019 17:00 | Rađevac | 8 : 1 | Mladost | |||||
18.05
17:00
Železničar
Jadar 07
8
0
|
18.05.2019 17:00 | Železničar | 8 : 0 | Jadar 07 |
18.05
12:00
Slavija
Petar Puača
2
5
|
18.05.2019 12:00 | Slavija | 2 : 5 | Petar Puača | |||||
18.05
12:00
RFK N.S. 1921
Vojvodina
1
3
|
18.05.2019 12:00 | RFK N.S. 1921 | 1 : 3 | Vojvodina |
18.05
12:00
Sloga (BNS)
OFK Banat
0
1
|
18.05.2019 12:00 | Sloga (BNS) | 0 : 1 | OFK Banat | |||||
18.05
12:00
Radnički (SM)
Podrinje
4
4
|
18.05.2019 12:00 | Radnički (SM) | 4 : 4 | Podrinje |
18.05
14:00
Cer
Mladost
0
3
|
18.05.2019 14:00 | Cer | 0 : 3 | Mladost | |||||
18.05
Podrinje
Radnički Stobex
5
1
|
18.05.2019 | Podrinje | 5 : 1 | Radnički Stobex | |||||
18.05
17:00
Rudar
Gučevo 1929
3
2
|
18.05.2019 17:00 | Rudar | 3 : 2 | Gučevo 1929 | |||||
18.05
17:00
Drina
Borac
3
4
|
18.05.2019 17:00 | Drina | 3 : 4 | Borac | |||||
18.05
15:00
Loznica B
Sloga
1
2
|
18.05.2019 15:00 | Loznica B | 1 : 2 | Sloga |
18.05
10:00
Budućnost
Zvezda
1
10
|
18.05.2019 10:00 | Budućnost | 1 : 10 | Zvezda |
18.05
17:00
Voždovac
Real Niš
3
0
|
18.05.2019 17:00 | Voždovac | 3 : 0 | Real Niš | |||||
18.05
16:00
Čukarički
Teleoptik
0
1
|
18.05.2019 16:00 | Čukarički | 0 : 1 | Teleoptik | |||||
18.05
10:00
Brodarac
OFK Beograd
5
1
|
18.05.2019 10:00 | Brodarac | 5 : 1 | OFK Beograd | |||||
18.05
14:00
Sloboda
Vojvodina
1
2
|
18.05.2019 14:00 | Sloboda | 1 : 2 | Vojvodina |
18.05
13:00
OFK Beograd MK
O11 MK
9
0
|
18.05.2019 13:00 | OFK Beograd MK | 9 : 0 | O11 MK | |||||
18.05
13:30
Zemun MK
Lokomotiva MK
5
0
|
18.05.2019 13:30 | Zemun MK | 5 : 0 | Lokomotiva MK |
18.05
09:00
Kikinda 1909
Proleter 2006
1
2
|
18.05.2019 09:00 | Kikinda 1909 | 1 : 2 | Proleter 2006 |
18.05
14:00
Inđija
Jedinstvo (SP)
3
4
|
18.05.2019 14:00 | Inđija | 3 : 4 | Jedinstvo (SP) | |||||
18.05
10:00
Index
Vojvodina
0
7
|
18.05.2019 10:00 | Index | 0 : 7 | Vojvodina | |||||
18.05
10:00
RFK N.S. 1921
Petrika
1
2
|
18.05.2019 10:00 | RFK N.S. 1921 | 1 : 2 | Petrika |
18.05
Apolon 4
Šumadija 1903
1
0
|
18.05.2019 | Apolon 4 | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
18.05
Pazar Juniors
Bubamara
3
1
|
18.05.2019 | Pazar Juniors | 3 : 1 | Bubamara | |||||
18.05
Radnički 1923
Mokra Gora
3
0
|
18.05.2019 | Radnički 1923 | 3 : 0 | Mokra Gora | |||||
18.05
Novi Pazar
Apolon
0
2
|
18.05.2019 | Novi Pazar | 0 : 2 | Apolon | |||||
18.05
Kiker
Bane
4
0
|
18.05.2019 | Kiker | 4 : 0 | Bane | |||||
18.05
OFK AS 2003
Kosmet
1
1
|
18.05.2019 | OFK AS 2003 | 1 : 1 | Kosmet | |||||
18.05
Jošanica
Sport Klub 99
0
8
|
18.05.2019 | Jošanica | 0 : 8 | Sport Klub 99 |
18.05
16:30
Borac 1932
Mladi radnik 1940
0
6
|
18.05.2019 16:30 | Borac 1932 | 0 : 6 | Mladi radnik 1940 |
18.05
10:00
Radnički 1905
Bajša
2
5
|
18.05.2019 10:00 | Radnički 1905 | 2 : 5 | Bajša | |||||
18.05
17:30
Vinogradar
Preporod
4
1
|
18.05.2019 17:30 | Vinogradar | 4 : 1 | Preporod | |||||
18.05
10:00
Obilić
Bačka 1901
4
0
|
18.05.2019 10:00 | Obilić | 4 : 0 | Bačka 1901 | |||||
18.05
09:30
Spartak
Đurđin
18
0
|
18.05.2019 09:30 | Spartak | 18 : 0 | Đurđin |
18.05
10:00
Spartak
CFK
2
1
|
18.05.2019 10:00 | Spartak | 2 : 1 | CFK |
18.05
10:00
Sloga
Duboko
2
10
|
18.05.2019 10:00 | Sloga | 2 : 10 | Duboko |
18.05
16:00
Sinđelić
Kolubara
4
3
|
18.05.2019 16:00 | Sinđelić | 4 : 3 | Kolubara | |||||
18.05
16:30
OLE
BASK
6
0
|
18.05.2019 16:30 | OLE | 6 : 0 | BASK |
18.05
09:00
Rakovica
Milutinac
8
1
|
18.05.2019 09:00 | Rakovica | 8 : 1 | Milutinac | |||||
18.05
13:30
Novi Beograd
Bežanija
3
0
|
18.05.2019 13:30 | Novi Beograd | 3 : 0 | Bežanija | |||||
18.05
10:00
OFK Zabrežje
Jedinstvo
5
1
|
18.05.2019 10:00 | OFK Zabrežje | 5 : 1 | Jedinstvo |
18.05
Senta
Sloga
5
1
|
18.05.2019 | Senta | 5 : 1 | Sloga |
18.05
12:30
Požarevac
Karađordje
1
5
|
18.05.2019 12:30 | Požarevac | 1 : 5 | Karađordje |
18.05
Krstarica
Majdanpek
5
0
|
18.05.2019 | Krstarica | 5 : 0 | Majdanpek | |||||
18.05
Lavice Dubočica
Levač
6
0
|
18.05.2019 | Lavice Dubočica | 6 : 0 | Levač | |||||
18.05
Napredak junior 2018
Jedinstvo 2014
2
0
|
18.05.2019 | Napredak junior 2018 | 2 : 0 | Jedinstvo 2014 | |||||
18.05
Kolibri
Radnički 2012
1
3
|
18.05.2019 | Kolibri | 1 : 3 | Radnički 2012 | |||||
18.05
Preševo
Morava
5
1
|
18.05.2019 | Preševo | 5 : 1 | Morava | |||||
18.05
Vučice
Rosulja 2014
2
1
|
18.05.2019 | Vučice | 2 : 1 | Rosulja 2014 |
18.05
Nova Kolonija
TSC
0
3
|
18.05.2019 | Nova Kolonija | 0 : 3 | TSC | |||||
18.05
Spartak
Banat
8
0
|
18.05.2019 | Spartak | 8 : 0 | Banat | |||||
18.05
Mladost
Polet
2
1
|
18.05.2019 | Mladost | 2 : 1 | Polet | |||||
18.05
Inđija
Vojvodina
|
18.05.2019 | Inđija | : | Vojvodina | |||||
18.05
Stajićevo 2017
Voja Gačić
|
18.05.2019 | Stajićevo 2017 | : | Voja Gačić |
18.05
15:30
Vinogradar
Spartak '06
1
2
|
18.05.2019 15:30 | Vinogradar | 1 : 2 | Spartak '06 | |||||
18.05
10:00
Čantavir
TSC
0
8
|
18.05.2019 10:00 | Čantavir | 0 : 8 | TSC |
18.05
09:00
Olimpik
Sinđelić
10
0
|
18.05.2019 09:00 | Olimpik | 10 : 0 | Sinđelić | |||||
18.05
16:00
Šumadinac
Milutinac
2
1
|
18.05.2019 16:00 | Šumadinac | 2 : 1 | Milutinac | |||||
18.05
15:00
Jedinstvo
IMT
0
3
|
18.05.2019 15:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | IMT |
18.05
19:00
Borac
FMP
59
73
|
18.05.2019 19:00 | Borac | 59 : 73 | FMP | |||||
18.05
16:30
OKK Beograd
Dunav
88
92
|
18.05.2019 16:30 | OKK Beograd | 88 : 92 | Dunav | |||||
18.05
17:00
Crvena zvezda MTS
Zlatibor
83
57
|
18.05.2019 17:00 | Crvena zvezda MTS | 83 : 57 | Zlatibor |
18.05
19:00
Tamiš
Partizan NIS
62
88
|
18.05.2019 19:00 | Tamiš | 62 : 88 | Partizan NIS |
18.05
17:30
Nova Pazova 1957
Mladost TSK
27
22
|
18.05.2019 17:30 | Nova Pazova 1957 | 27 : 22 | Mladost TSK |
18.05
17:30
Novi Beograd
Smederevo
32
35
|
18.05.2019 17:30 | Novi Beograd | 32 : 35 | Smederevo |
18.05
19:00
Radnički
Zaječar 1949
32
26
|
18.05.2019 19:00 | Radnički | 32 : 26 | Zaječar 1949 |
18.05
17:00
Potisje Pleteks
Dalmatinac
38
29
|
18.05.2019 17:00 | Potisje Pleteks | 38 : 29 | Dalmatinac | |||||
18.05
17:00
Naftagas
Somborelektro
26
35
|
18.05.2019 17:00 | Naftagas | 26 : 35 | Somborelektro |
18.05
17:00
Kljajićevo
Sombor
20
30
|
18.05.2019 17:00 | Kljajićevo | 20 : 30 | Sombor | |||||
18.05
19:30
Rusin
Obilić
21
24
|
18.05.2019 19:30 | Rusin | 21 : 24 | Obilić | |||||
18.05
18:00
Borac
Grafičar
26
31
|
18.05.2019 18:00 | Borac | 26 : 31 | Grafičar |
18.05
16:00
Zrenjanin
Dolovo 2
42
16
|
18.05.2019 16:00 | Zrenjanin | 42 : 16 | Dolovo 2 | |||||
18.05
18:00
Zrenjanin
Vladimirovac
47
19
|
18.05.2019 18:00 | Zrenjanin | 47 : 19 | Vladimirovac | |||||
18.05
19:00
Radnički (JT)
Dolovo 2
51
6
|
18.05.2019 19:00 | Radnički (JT) | 51 : 6 | Dolovo 2 |
18.05
12:00
Hercegovac
Ruma
36
29
|
18.05.2019 12:00 | Hercegovac | 36 : 29 | Ruma | |||||
18.05
20:00
Beočin 1959
Titel
32
61
|
18.05.2019 20:00 | Beočin 1959 | 32 : 61 | Titel |
18.05
18:30
Metaloplastika
Novi Pazar
38
28
|
18.05.2019 18:30 | Metaloplastika | 38 : 28 | Novi Pazar | |||||
18.05
18:00
Železničar 1949
Vojvodina
28
25
|
18.05.2019 18:00 | Železničar 1949 | 28 : 25 | Vojvodina |
18.05
19:00
Šamot 65
Kikinda Grindex
29
23
|
18.05.2019 19:00 | Šamot 65 | 29 : 23 | Kikinda Grindex |
18.05
19:00
Mokra Gora
Sloga
34
21
|
18.05.2019 19:00 | Mokra Gora | 34 : 21 | Sloga |
18.05
18:00
Radnički 1964
Bela Palanka
30
25
|
18.05.2019 18:00 | Radnički 1964 | 30 : 25 | Bela Palanka | |||||
18.05
18:00
Zlatar
Dubočica 54
33
38
|
18.05.2019 18:00 | Zlatar | 33 : 38 | Dubočica 54 | |||||
18.05
16:00
Kuršumlija
Pobednik
48
19
|
18.05.2019 16:00 | Kuršumlija | 48 : 19 | Pobednik | |||||
18.05
19:00
Hajduk Veljko
Priboj
24
23
|
18.05.2019 19:00 | Hajduk Veljko | 24 : 23 | Priboj | |||||
18.05
18:00
Topličanin
Vranje 1957
26
17
|
18.05.2019 18:00 | Topličanin | 26 : 17 | Vranje 1957 |
18.05
20:00
SC Voždovac 2012
Loznica
36
28
|
18.05.2019 20:00 | SC Voždovac 2012 | 36 : 28 | Loznica | |||||
18.05
19:00
Jugović
Lavovi BP
27
26
|
18.05.2019 19:00 | Jugović | 27 : 26 | Lavovi BP | |||||
18.05
18:00
Crvenka
Morava
32
35
|
18.05.2019 18:00 | Crvenka | 32 : 35 | Morava |
18.05
19:00
Spartak
Laki
23
19
|
18.05.2019 19:00 | Spartak | 23 : 19 | Laki |
18.05
13:00
Prijepolje
Metalac AD
26
25
|
18.05.2019 13:00 | Prijepolje | 26 : 25 | Metalac AD |
18.05
16:00
Radnički
Beograd
29
29
|
18.05.2019 16:00 | Radnički | 29 : 29 | Beograd | |||||
18.05
19:00
Metalac 2015
Medicinar 2
21
24
|
18.05.2019 19:00 | Metalac 2015 | 21 : 24 | Medicinar 2 |
18.05
17:00
Vranje
Jagodina 2
26
27
|
18.05.2019 17:00 | Vranje | 26 : 27 | Jagodina 2 | |||||
18.05
19:00
Vlasotince
Radan
14
31
|
18.05.2019 19:00 | Vlasotince | 14 : 31 | Radan | |||||
18.05
19:00
Đerdap
Radnički
32
27
|
18.05.2019 19:00 | Đerdap | 32 : 27 | Radnički | |||||
18.05
19:30
Žitorađa
Hajduk Veljko
29
26
|
18.05.2019 19:30 | Žitorađa | 29 : 26 | Hajduk Veljko |
18.05
18:00
Partizan
Senta
29
26
|
18.05.2019 18:00 | Partizan | 29 : 26 | Senta |
18.05
19:00
Petrovaradin
Vojvodina 2
39
14
|
18.05.2019 19:00 | Petrovaradin | 39 : 14 | Vojvodina 2 | |||||
18.05
16:00
Apatin
Sonta
32
10
|
18.05.2019 16:00 | Apatin | 32 : 10 | Sonta | |||||
18.05
14:00
Srem
Deronje
31
22
|
18.05.2019 14:00 | Srem | 31 : 22 | Deronje |
18.05
16:00
Junior
Voždovac 1955
24
24
|
18.05.2019 16:00 | Junior | 24 : 24 | Voždovac 1955 |
18.05
18:00
Sloga
Topličanin
29
27
|
18.05.2019 18:00 | Sloga | 29 : 27 | Topličanin | |||||
18.05
18:00
Pirot
Pančevo
30
24
|
18.05.2019 18:00 | Pirot | 30 : 24 | Pančevo |
18.05
18:30
Partizan
Šabac
8
7
|
18.05.2019 18:30 | Partizan | 8 : 7 | Šabac | |||||
18.05
20:30
KVK Radnički
BVK Crvena zvezda
7
8
|
18.05.2019 20:30 | KVK Radnički | 7 : 8 | BVK Crvena zvezda |
18.05
Senta
Taš 2000
10
12
|
18.05.2019 | Senta | 10 : 12 | Taš 2000 | |||||
18.05
Vojvodina
Palilula
3
12
|
18.05.2019 | Vojvodina | 3 : 12 | Palilula | |||||
18.05
Vračar
Crvena zvezda
0
48
|
18.05.2019 | Vračar | 0 : 48 | Crvena zvezda |
18.05
20:00
Nova Pazova
Novi Pazar
0
5
|
18.05.2019 20:00 | Nova Pazova | 0 : 5 | Novi Pazar | 0:1 | ||||
18.05
20:30
Ekonomac
Srpska
6
0
|
18.05.2019 20:30 | Ekonomac | 6 : 0 | Srpska | 1:0 |
18.05
15:30
Radnički 2010
Požarevac
5
2
|
18.05.2019 15:30 | Radnički 2010 | 5 : 2 | Požarevac | 2:1 |