XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 16:30 Poštar Zvezdara - Jedinstvo 0:4
2 26.08.2012 11:00 13. Maj - Poštar Zvezdara 3:0
3 02.09.2012 11:00 Poštar Zvezdara - Brodarac 2:1
4 09.09.2012 16:00 Prva Iskra - Poštar Zvezdara 3:1
5 12.09.2012 16:00 Poštar Zvezdara - Šumadija 1:3
6 16.09.2012 15:30 Rudar - Poštar Zvezdara 1:2
7 23.09.2012 15:30 Poštar Zvezdara - OFK Zabrežje 1:0
8 30.09.2012 15:00 Baćevac - Poštar Zvezdara 5:2
9 03.10.2012 15:00 Poštar Zvezdara - Zmaj 1953 0:0
10 07.10.2012 15:00 Vrčin - Poštar Zvezdara 3:2
11 14.10.2012 14:30 Poštar Zvezdara - PKB Kovilovo 3:0
12 21.10.2012 14:00 Strelac - Poštar Zvezdara 1:1
13 28.10.2012 14:00 Poštar Zvezdara - Komgrap 1:0
14 04.11.2012 10:00 Borac (L) - Poštar Zvezdara 2:1
15 11.11.2012 13:00 Poštar Zvezdara - Borac (O) 1:1
16 18.11.2012 13:00 Poštar Zvezdara - Selo Mladenovac 2:1
17 25.11.2012 10:00 Milutinac - Poštar Zvezdara 1:0
18 20.03.2013 15:00 Jedinstvo - Poštar Zvezdara 2:2
19 23.03.2013 11:00 Poštar Zvezdara - 13. Maj 2:1
20 31.03.2013 13:00 Brodarac - Poštar Zvezdara 3:2
21 06.04.2013 11:00 Poštar Zvezdara - Prva Iskra 0:0
22 11.04.2013 16:00 Šumadija - Poštar Zvezdara 3:0
23 13.04.2013 11:00 Poštar Zvezdara - Rudar 1:1
24 20.04.2013 17:00 OFK Zabrežje - Poštar Zvezdara 2:1
25 27.04.2013 11:00 Poštar Zvezdara - Baćevac 0:2
26 01.05.2013 17:00 Zmaj 1953 - Poštar Zvezdara 2:2
27 04.05.2013 11:00 Poštar Zvezdara - Vrčin 0:1
28 12.05.2013 17:30 PKB Kovilovo - Poštar Zvezdara 1:1
29 18.05.2013 11:00 Poštar Zvezdara - Strelac 2:0
30 25.05.2013 11:00 Komgrap - Poštar Zvezdara 1:1
31 29.05.2013 17:30 Poštar Zvezdara - Borac (L) 2:0
32 01.06.2013 17:30 Borac (O) - Poštar Zvezdara 2:1
33 09.06.2013 10:00 Selo Mladenovac - Poštar Zvezdara 1:2
34 16.06.2013 17:30 Poštar Zvezdara - Milutinac 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Beogradska zona Vrčin 34 24 7 3 79
2 Prelazi u ligu višeg ranga Beogradska zona Baćevac 34 24 6 4 78
3 Šumadija 34 23 4 7 73
4 Jedinstvo 34 20 5 9 65
5 PKB Kovilovo 34 16 6 12 54
6 Borac (O) 34 15 8 11 53
7 OFK Zabrežje 34 15 7 12 52
8 Brodarac 34 16 4 14 52
9 Zmaj 1953 34 12 12 10 48
10 Prva Iskra 34 13 6 15 45
11 Poštar Zvezdara 34 11 9 14 42
12 Komgrap 34 11 5 18 38
13 Borac (L) 34 10 6 18 36
14 Selo Mladenovac 34 8 9 17 33
15 Strelac 34 8 5 21 29
16 Milutinac 34 7 7 20 28
17 13. Maj 34 6 9 19 27
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Rudar 34 7 5 22 26
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu
SokoSivi i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 2 korisnika su tipovali utakmicu