XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 16:30 Komgrap - Brodarac 4:1
2 26.08.2012 13:00 Brodarac - Borac (L) 4:0
3 02.09.2012 11:00 Poštar Zvezdara - Brodarac 2:1
4 09.09.2012 13:00 Brodarac - Selo Mladenovac 2:0
5 12.09.2012 16:00 Milutinac - Brodarac 1:1
6 16.09.2012 13:00 Brodarac - Jedinstvo 0:1
7 23.09.2012 11:00 13. Maj - Brodarac 1:2
8 30.09.2012 15:00 Borac (O) - Brodarac 3:0
9 03.10.2012 15:00 Brodarac - Prva Iskra 2:1
10 07.10.2012 15:00 Šumadija - Brodarac 4:0
11 14.10.2012 11:00 Brodarac - Rudar 5:2
12 21.10.2012 14:00 OFK Zabrežje - Brodarac 0:0
13 28.10.2012 13:00 Brodarac - Baćevac 0:1
14 04.11.2012 14:00 Zmaj 1953 - Brodarac 2:0
15 11.11.2012 13:00 Brodarac - Vrčin 0:0
16 18.11.2012 13:00 PKB Kovilovo - Brodarac 3:1
17 25.11.2012 13:00 Brodarac - Strelac 4:0
18 20.03.2013 13:00 Brodarac - Komgrap 2:1
19 24.03.2013 10:00 Borac (L) - Brodarac 3:2
20 31.03.2013 13:00 Brodarac - Poštar Zvezdara 3:2
21 07.04.2013 10:00 Selo Mladenovac - Brodarac 0:1
22 11.04.2013 16:00 Brodarac - Milutinac 2:0
23 14.04.2013 17:00 Jedinstvo - Brodarac 2:1
24 21.04.2013 13:00 Brodarac - 13. Maj 2:0
25 28.04.2013 13:00 Brodarac - Borac (O) 1:3
26 01.05.2013 17:00 Prva Iskra - Brodarac 4:0
27 05.05.2013 13:00 Brodarac - Šumadija 3:0
28 12.05.2013 17:30 Rudar - Brodarac 0:2
29 19.05.2013 13:00 Brodarac - OFK Zabrežje 4:1
30 26.05.2013 17:30 Baćevac - Brodarac 3:0
31 29.05.2013 17:30 Brodarac - Zmaj 1953 4:2
32 02.06.2013 17:30 Vrčin - Brodarac 4:1
33 09.06.2013 17:30 Brodarac - PKB Kovilovo 0:0
34 16.06.2013 17:30 Strelac - Brodarac 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Beogradska zona Vrčin 34 24 7 3 79
2 Prelazi u ligu višeg ranga Beogradska zona Baćevac 34 24 6 4 78
3 Šumadija 34 23 4 7 73
4 Jedinstvo 34 20 5 9 65
5 PKB Kovilovo 34 16 6 12 54
6 Borac (O) 34 15 8 11 53
7 OFK Zabrežje 34 15 7 12 52
8 Brodarac 34 16 4 14 52
9 Zmaj 1953 34 12 12 10 48
10 Prva Iskra 34 13 6 15 45
11 Poštar Zvezdara 34 11 9 14 42
12 Komgrap 34 11 5 18 38
13 Borac (L) 34 10 6 18 36
14 Selo Mladenovac 34 8 9 17 33
15 Strelac 34 8 5 21 29
16 Milutinac 34 7 7 20 28
17 13. Maj 34 6 9 19 27
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Rudar 34 7 5 22 26
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu