XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2011 16:30 Budućnost (D) - Železnik Lavovi 0:1
2 28.08.2011 10:00 GSP Polet - Budućnost (D) 0:0
3 04.09.2011 16:00 Budućnost (D) - IMT 5:2
4 11.09.2011 10:00 Grafičar - Budućnost (D) 1:5
5 14.09.2011 16:00 Budućnost (D) - Turbina 0:3
6 17.09.2011 15:30 Trudbenik - Budućnost (D) 3:4
7 25.09.2011 11:00 Budućnost (D) - Bulbulderac 0:1
8 02.10.2011 10:00 Radnički (R) - Budućnost (D) 2:0
9 09.10.2011 15:00 Budućnost (D) - Palilulac 2:1
10 15.10.2011 14:30 Lokomotiva - Budućnost (D) 1:0
11 19.10.2011 14:30 Budućnost (D) - Železničar 1:0
12 22.10.2011 14:00 Vinča - Budućnost (D) 0:1
13 30.10.2011 14:00 Budućnost (D) - Lepušnica 1:0
14 06.11.2011 14:00 Budućnost (D) - Resnik 3:0
15 13.11.2011 13:00 Borac (O) - Budućnost (D) 1:4
16 20.11.2011 13:00 Budućnost (D) - Sremčica 1:0
17 27.11.2011 13:00 Posavac Tišma - Budućnost (D) 0:1
18 18.03.2012 15:00 Železnik Lavovi - Budućnost (D) 2:1
19 25.03.2012 16:00 Budućnost (D) - GSP Polet 1:0
20 31.03.2012 10:00 IMT - Budućnost (D) 0:0
21 04.04.2012 16:00 Budućnost (D) - Grafičar 4:0
22 07.04.2012 16:00 Turbina - Budućnost (D) 2:2
23 15.04.2012 17:00 Budućnost (D) - Trudbenik 2:0
24 22.04.2012 17:00 Bulbulderac - Budućnost (D) 0:2
25 25.04.2012 17:00 Budućnost (D) - Radnički (R) 4:1
26 28.04.2012 17:00 Palilulac - Budućnost (D) 0:1
27 06.05.2012 17:30 Budućnost (D) - Lokomotiva 2:1
28 09.05.2012 17:30 Železničar - Budućnost (D) 0:1
29 13.05.2012 17:30 Budućnost (D) - Vinča 4:0
30 19.05.2012 17:30 Lepušnica - Budućnost (D) 3:2
31 27.05.2012 17:30 Resnik - Budućnost (D) 3:1
32 30.05.2012 17:30 Budućnost (D) - Borac (O) 2:1
33 03.06.2012 17:30 Sremčica - Budućnost (D) 2:1
34 10.06.2012 17:30 Budućnost (D) - Posavac Tišma 5:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Budućnost (D) 34 22 3 9 69
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Železnik Lavovi 34 20 4 10 64
3 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Turbina 34 18 6 10 60
4 Lokomotiva 34 16 10 8 58
5 Lepušnica 34 15 6 13 51
6 GSP Polet 34 12 14 8 50
7 Bulbulderac 34 13 10 11 49
8 Trudbenik 34 13 9 12 48
9 Grafičar 34 12 10 12 46
10 Posavac Tišma 34 12 9 13 45
11 Palilulac 34 12 7 15 43
12 Železničar 34 11 9 14 42
13 Vinča 34 12 6 16 42
14 Radnički (R) 34 11 8 15 41
15 Sremčica 34 11 8 15 41
16 Resnik 34 10 9 15 39
17 IMT 34 9 11 14 38
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Borac (O) 34 4 7 23 19
D.P. je podelio utakmicu
acapirot i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Kmf Pirot-Kmf Aleksinac 2015 danas 04.12.2019 u 21h
Goran112 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu