XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 671 utakmica za dan
Nedelja, 22 April 2012

Fudbal

22.04.2012 16:00 Metalac 1 : 3 Hajduk
22.04.2012 16:00 Kolubara 1 : 3 Čukarički
22.04.2012 16:00 Radnički Stobeks 3 : 1 Sloga (BB)
22.04.2012 16:00 Partizan (BB) 1 : 0 Sloboda (Č)
22.04.2012 11:00 Jedinstvo Putevi 2 : 2 Pobeda
22.04.2012 16:00 Mačva 3 : 0 Železničar
22.04.2012 16:30 Radnički (P) 3 : 0 Kopaonik
22.04.2012 16:30 Hajduk Veljko 2 : 0 Trstenik PPT
22.04.2012 16:30 Vlasina 0 : 0 Radnik
22.04.2012 16:00 Senta 3 : 1 Dolina
22.04.2012 16:00 Zadrugar 0 : 0 Mladost (BJ)
22.04.2012 11:00 Žarkovo 3 : 0 Kovačevac
22.04.2012 17:00 Sopot 0 : 0 Radnički (O)
22.04.2012 10:00 Beograd 1 : 0 Sindjelić
22.04.2012 17:00 Šumadija 4 : 1 Slavija
22.04.2012 16:00 Sloboda (G) 1 : 0 Prijevor
22.04.2012 16:00 Bane 1 : 0 Tutin
22.04.2012 16:00 Vodojaža 3 : 0 Mokra Gora
22.04.2012 16:00 Jošanica 1 : 0 Takovo
22.04.2012 16:00 Polet (T) 4 : 3 Omladinac
22.04.2012 16:00 Orlovac 1 : 0 Metalac
22.04.2012 16:00 Homoljac 0 : 1 Zvižd
22.04.2012 16:00 Borac (VL) 2 : 0 Borac (Ž)
22.04.2012 16:00 Šumadinac 3 : 1 Sloga (D)
22.04.2012 16:00 Seljak 3 : 1 Sloga (B)
22.04.2012 16:00 Zadrugar 0 : 1 Miloš Pocerac
22.04.2012 16:00 Sloga (S) 1 : 0 Loznica
22.04.2012 16:00 Polimlje 0 : 0 Zlatar
22.04.2012 16:00 OFK Osečina 0 : 0 Radnički
22.04.2012 16:00 Krušik 2 : 1 FAP
22.04.2012 16:30 Rudar Alpos 2 : 0 Moravica
22.04.2012 16:30 Zloćudovo 0 : 5 Moravac Orion (M)
22.04.2012 16:30 Pukovac 0 : 1 Zaplanjac
22.04.2012 16:30 Kosanica 1 : 0 Palilulac
22.04.2012 16:30 Vučje 1 : 2 Dubočica 1923
22.04.2012 16:30 Rembas 3 : 1 Slatina
22.04.2012 16:30 Pepeljevac 3 : 0 SFS Borac
22.04.2012 16:30 FUD 1 : 5 Jedinstvo (P)
22.04.2012 16:30 Timočanin 1 : 0 Dunav
22.04.2012 16:30 Juhor 1 : 1 Napredak
22.04.2012 16:00 Radnički (B) 2 : 1 Kolonija
22.04.2012 11:00 Radnički (Z) 0 : 3 Bačka 1901
22.04.2012 16:00 Bačka (P) 4 : 1 Borac
22.04.2012 16:00 Mladost (BP) 2 : 0 Budućnost (M)
22.04.2012 16:00 Jedinstvo (SP) 3 : 1 Crvena Zvezda
22.04.2012 10:00 Index 2 : 0 Borac (NS)
22.04.2012 10:00 Radnički (R) 4 : 1 Vinča
22.04.2012 17:00 Bulbulderac 0 : 2 Budućnost (D)
22.04.2012 10:00 Grafičar 0 : 1 Sremčica
22.04.2012 10:00 GSP Polet 1 : 2 Železnik Lavovi
22.04.2012 16:30 Rudar 4 : 1 Goč
22.04.2012 16:30 Borac (V) 2 : 0 Mataruge
22.04.2012 16:30 Morava (S) 0 : 0 Ibar
22.04.2012 16:30 Ribnica (J) 1 : 0 Radnički
22.04.2012 16:30 Polet (R) 0 : 1 Karađorđe
22.04.2012 16:30 Kraljevo Hajduk 0 : 0 Braća Vuković
22.04.2012 16:00 Sušica 1 : 1 Slavija
22.04.2012 16:00 Sloga D 3 : 1 Seljak
22.04.2012 16:00 Kolonija 4 : 3 Azbest
22.04.2012 16:00 Jedinstvo 2 : 2 Erdoglija 1931
22.04.2012 16:00 Vinogradi DB 1 : 3 Jadran
22.04.2012 16:00 Šumadija 1 : 1 Budućnost
22.04.2012 Omladinac 1 : 0 Donja Vrbava
22.04.2012 Spartak 1 : 0 Napredak
22.04.2012 16:00 Rudar 0 : 0 Ovčar
22.04.2012 16:00 Jedinstvo (GG) 2 : 0 Morava
22.04.2012 11:00 Prilike 4 : 1 Brezak
22.04.2012 Šumadija 2 : 1 Dragačevo
22.04.2012 16:00 Šumadinac (S) 3 : 1 Banja
22.04.2012 16:00 Šumadinac (N) 2 : 0 Šumadija
22.04.2012 16:00 Partizan 5 : 0 Rača Popović
22.04.2012 16:00 Vinča 1 : 1 Karađorđe
22.04.2012 16:00 Sloga 2 : 2 Aranđelovac
22.04.2012 16:00 Beli orlovi 1 : 3 Marjan
22.04.2012 16:00 Bokanja 1 : 0 Junkovac
22.04.2012 Sloga 1 : 1 Omladinac
22.04.2012 Udarnik 6 : 1 Glavaš
22.04.2012 Sloboda 3 : 0 Budućnost
22.04.2012 Bresje Superior 2 : 1 Osipaonica
22.04.2012 16:00 Radnik 3 : 1 Napredak
22.04.2012 Cerovac 2 : 1 Šumadinac
22.04.2012 16:00 Dragoš 4 : 3 Petar Dobrnjac
22.04.2012 16:00 Železničar 3 : 1 Beli Orao
22.04.2012 16:00 Omladinac 2 : 3 Šapine
22.04.2012 16:00 Sloga B 7 : 0 Mladi Borac
22.04.2012 16:00 Crni Vrh 4 : 1 Mlava
22.04.2012 16:00 Vihor 2 : 2 Integral
22.04.2012 17:00 Antimon 1 : 1 Jadar (S)
22.04.2012 17:00 Mladost (P) 1 : 3 Radjevac
22.04.2012 17:00 Jedinstvo 4 : 2 Sindjelić
22.04.2012 17:00 Sloga 1 : 4 Lipolist
22.04.2012 17:00 Napredak 3 : 0 Gučevo
22.04.2012 16:00 Trlić 0 : 1 Brezovica
22.04.2012 16:00 Tulari 2 : 2 Brežđe
22.04.2012 16:00 ZSK 1 : 0 Kačer
22.04.2012 16:00 Ribnikar 2 : 1 Milenko Pavlović
22.04.2012 16:00 OFK Divci 0 : 3 OFK Jabučje
22.04.2012 16:00 Proleter 1 : 1 Radnik
22.04.2012 15:00 Perućac 1 : 0 Polet
22.04.2012 15:00 Železničar 4 : 1 Sečica
22.04.2012 15:00 GP Zlatibor 6 : 0 Bioska
22.04.2012 15:00 Luna Avijatičar 0 : 5 Budućnost
22.04.2012 15:00 Omladinac 5 : 0 Napredak
22.04.2012 15:00 Višesava 3 : 0 Ariljska Rampa
22.04.2012 16:30 Mladost 2 : 2 Crvena zastava
22.04.2012 16:30 Radnički 0 : 2 OFK Niš
22.04.2012 16:30 Brzi Brod 5 : 3 Budućnost (PK)
22.04.2012 16:30 Delijski Vis 2 : 0 Aluminjum
22.04.2012 16:30 Vrtište 3 : 2 Jedinstvo
22.04.2012 16:30 Mramor 1 : 0 Sloboda
22.04.2012 16:30 Proleter 2 : 0 Omladinac
22.04.2012 16:30 Rudar 0 : 2 Budućnost (P)
22.04.2012 16:00 Borac 3 : 0 Doljevac 1971
22.04.2012 16:00 Zemljoradnik 3 : 1 Palilula
22.04.2012 16:00 Rad 2 : 1 Morava
22.04.2012 16:00 Napredak 1 : 0 Naša krila 1936
22.04.2012 16:00 Rutevac 0 : 1 Bukovik
22.04.2012 16:30 Radan 1 : 0 Bobište
22.04.2012 16:30 Veternica 2 : 4 Jablanica
22.04.2012 16:30 Šumadija 3 : 2 Plantaža
22.04.2012 16:30 Morava 1 : 4 Jedinstvo (G)
22.04.2012 16:30 Navalin 2 : 1 Gradac
22.04.2012 16:30 Progres 4 : 1 Čekmin
22.04.2012 16:30 Vladimir Durković 5 : 3 Dragoš
22.04.2012 11:00 Jedinstvo P 2 : 2 Napredak
22.04.2012 16:30 Zadrugar 1 : 0 Temac
22.04.2012 16:30 Gnjilan 0 : 1 Mladost P.R
22.04.2012 15:00 Nebeski Andjeli 4 : 0 Alakince
22.04.2012 15:00 Mladost (B) 3 : 0 Besa
22.04.2012 16:30 Kosovac 1 : 1 Partizanski put
22.04.2012 16:30 Dunđerski 3 : 0 Svetlost
22.04.2012 16:30 Dobrič 4 : 1 Trbunje
22.04.2012 16:30 Jastrebac 9 : 0 Omladinac
22.04.2012 17:00 Vinogradar 3 : 0 Sloga
22.04.2012 17:00 Kušiljevo 0 : 0 Dragocvet
22.04.2012 17:00 Sindjelic 1 : 1 Budućnost
22.04.2012 17:00 Mladost (J) 4 : 4 Jedinstvo
22.04.2012 17:00 Morava 3 : 2 Napredak (S)
22.04.2012 17:00 Lugomir 6 : 0 Istok 63
22.04.2012 11:00 Sloga 2 : 0 Radujevac
22.04.2012 16:00 Rudar 1 : 3 Bor
22.04.2012 16:00 Branik 2 : 4 Brestovac
22.04.2012 16:00 Radnički 3 : 1 Rudna Glava
22.04.2012 16:30 Naupare 1 : 1 Trudbenik
22.04.2012 16:30 Jasika 3 : 0 Jastrebac
22.04.2012 16:30 Poljoprivrednik 3 : 3 Velika Drenova
22.04.2012 16:30 Jovan Kursula 1 : 0 Mladost
22.04.2012 16:30 Trajal 2 : 0 Jedinstvo 1936
22.04.2012 16:30 Donji Kopaonik 1 : 3 Sloga
22.04.2012 16:30 Rudar (P) 4 : 2 ŠSK
22.04.2012 16:30 Radnički 5 : 0 Sloga (Ž)
22.04.2012 16:30 Mladost 0 : 1 Bučje
22.04.2012 16:30 Osnić 2 : 0 Borac
22.04.2012 16:00 Mladost 3 : 0 Vršac United
22.04.2012 16:00 Slavija 1 : 1 Polet
22.04.2012 16:00 Tempo 1 : 1 Jugoslavija
22.04.2012 16:00 Spartak 1 : 1 Borac (S)
22.04.2012 16:00 Sloga (BNS) 4 : 1 Partizan (G)
22.04.2012 16:30 Proleter 4 : 3 Njegoš
22.04.2012 16:30 Vinogradar 2 : 1 Bajša
22.04.2012 16:30 Tisa 0 : 1 Čoka
22.04.2012 16:30 Bačka 2 : 0 Potisje
22.04.2012 16:00 Borac (A) 4 : 0 Krajina
22.04.2012 16:00 Naftagas (B) 0 : 0 Rusanda
22.04.2012 16:00 Gradnulica 4 : 2 OFK Klek
22.04.2012 16:00 Potisje 1 : 0 Bilećanin
22.04.2012 16:00 Zadrugar 1 : 1 BSK
22.04.2012 16:00 PIK 3 : 1 Mladost
22.04.2012 16:00 Hajduk 0 : 2 Omladinac (D)
22.04.2012 16:00 ŽAK 0 : 2 Graničar (R)
22.04.2012 Šumar 2 : 0 Hajduk (V)
22.04.2012 Sremac 0 : 1 Partizan
22.04.2012 Jadran 4 : 0 Hajduk (Š)
22.04.2012 Graničar 2 : 1 Rudar
22.04.2012 Hajduk (B) 5 : 1 Sloga Milšped
22.04.2012 Mladost 1 : 0 Sloven
22.04.2012 LSK Laćarak 2 : 1 Radnički
22.04.2012 Borac 5 : 1 Slavija (P)
22.04.2012 Kabel 2 : 2 Jedinstvo
22.04.2012 Sutjeska 2 : 0 Hercegovac
22.04.2012 Omladinac 1 : 1 Petrovaradin
22.04.2012 10:00 Borac 1 : 1 Baćevac
22.04.2012 11:00 PIK Zemun 0 : 0 Radnički
22.04.2012 17:00 Dunavac 1 : 1 Prva Iskra
22.04.2012 17:00 Vrčin 1 : 1 PKB Kovilovo
22.04.2012 Radnik 3 : 0 Rudar
22.04.2012 Zvečan 1 : 2 Kopaonik
22.04.2012 Ibar 3 : 1 Sočanica
22.04.2012 Radnički 3 : 0 Čaglavica
22.04.2012 Gracko 4 : 0 Plemetina
22.04.2012 Brezovica 1 : 3 Sitnica
22.04.2012 Gračanica 0 : 1 Polet
22.04.2012 16:30 Napredak 2 : 0 Mladost
22.04.2012 16:30 Tavnik 4 : 3 Gruža
22.04.2012 16:30 Zvezda 2 : 2 Granit
22.04.2012 16:30 Morava 4 : 2 Lazac
22.04.2012 16:30 Vrnjci 2 : 0 Jedinstvo
22.04.2012 16:30 Šumadija 3 : 2 Žiča
22.04.2012 16:00 Kolektiv 3 : 2 OFK Bagremar
22.04.2012 16:00 Mladost Teferič 1 : 1 Hajduk
22.04.2012 16:00 Ćava 3 : 0 Košutnjak
22.04.2012 16:00 Srbija 4 : 0 Šumarice 2008
22.04.2012 16:00 Kremenac 3 : 0 Kragujevac
22.04.2012 Morava 3 : 0 Budućnost
22.04.2012 Mladost (P) 0 : 4 Miokovci
22.04.2012 Čačak 94 2 : 0 Rakova
22.04.2012 Planinac 3 : 3 Malba
22.04.2012 Zadrugar 0 : 1 Polet
22.04.2012 16:00 Jablanica 3 : 1 Mladost 09
22.04.2012 16:00 Foka 3 : 2 Velereč 94
22.04.2012 16:00 Majdan 1 : 2 Mladi Rudar
22.04.2012 16:00 Omladinac 4 : 2 Ozrem
22.04.2012 16:00 Šilopaj 3 : 0 Gornji Branetići
22.04.2012 16:00 Takovski Ustanak 1 : 0 Boljkovci
22.04.2012 16:30 Bratstvo 1 : 1 Dedinje Junajted
22.04.2012 11:00 Vrelo 0 : 3 Gorušica
22.04.2012 16:30 Brezova 3 : 2 Jelica
22.04.2012 16:30 Radnički 1 : 2 Jedinstvo
22.04.2012 16:00 Mladost 2 : 3 Jasenica
22.04.2012 16:00 Sloga 0 : 2 Šatornja
22.04.2012 10:00 Šamot 3 : 3 Plaskovac
22.04.2012 10:00 Radoje Domanović 1 : 3 BSK
22.04.2012 16:00 Mladi rudar 4 : 3 Maskar
22.04.2012 16:00 Trešnjevica 1 : 6 Prvi srpski ustanak
22.04.2012 11:00 B 2000 3 : 2 Proleter
22.04.2012 Grivac 3 : 2 Karađorđe
22.04.2012 Sloga 2 : 2 Mladost (R)
22.04.2012 Pobeda 1 : 1 Bare
22.04.2012 Mladost MG 1 : 1 ŽSK
22.04.2012 Omladinac 2 : 1 Šumadija
22.04.2012 Palanka 2 : 1 Udarnik
22.04.2012 Beli Orlovi 0 : 0 Bačinac
22.04.2012 Bašin 0 : 3 Šumadija
22.04.2012 Mramorac 1 : 1 Proleter
22.04.2012 Pobeda 5 : 1 Budućnost
22.04.2012 16:00 Budućnost 2 : 1 Kolarac
22.04.2012 16:00 Proleter 7 : 0 Skobalj
22.04.2012 16:00 Jedinstvo 5 : 1 Slavija
22.04.2012 16:00 SASK 2 : 1 Sloga
22.04.2012 16:00 Vučak 0 : 2 Podunavac
22.04.2012 16:00 Petrijevac 3 : 1 Drugovac
22.04.2012 16:00 Badljevica 3 : 1 7. Jul
22.04.2012 16:00 Ravni Gaj 2 : 0 Landol
22.04.2012 Jasenica 0 : 5 Polet
22.04.2012 Mladost 1 : 2 Mladi borac
22.04.2012 Bata Bulić 0 : 2 Rudar
22.04.2012 Polet 8 : 0 Trgovački
22.04.2012 Jedinstvo 2 : 1 Sloga
22.04.2012 Radnički 3 : 2 Napredak (VC)
22.04.2012 Krilaš 3 : 1 Zadrugar
22.04.2012 Napredak (T) 0 : 2 Omladinac (S)
22.04.2012 Mladost 0 : 0 Omladinac (B)
22.04.2012 16:00 Dunavac (P) 1 : 0 Sloga (Ć)
22.04.2012 16:00 Makce 3 : 0 Napredak (N)
22.04.2012 16:00 Jedinstvo (D) 3 : 2 Polet
22.04.2012 16:00 Dunavac (K) 2 : 1 Napredak (B)
22.04.2012 16:00 RSK 1 : 0 Đerdap
22.04.2012 16:00 Jedinstvo (LJ) 1 : 0 Sloga (D)
22.04.2012 17:00 Mladost 1 : 1 Velika Reka
22.04.2012 17:00 Sloga 6 : 3 Lonjin
22.04.2012 17:00 Jedinstvo (MZ) 9 : 3 Granit
22.04.2012 17:00 Stolice 0 : 2 Podrinje
22.04.2012 17:00 Stari Jadar 0 : 2 Cer
22.04.2012 17:00 Jedinstvo (Z) 2 : 0 Studenac
22.04.2012 Provo 1 : 1 Pocerina
22.04.2012 Galeb 1 : 3 Karađorđe
22.04.2012 Mladost (Z) 4 : 1 Vlašić
22.04.2012 Sloga (M) 4 : 1 Dumaca
22.04.2012 OFK Varna 1 : 0 Korman
22.04.2012 Sloga (K) 0 : 1 Mrovska
22.04.2012 16:30 Sloga (D) 2 : 1 Milicionar
22.04.2012 16:30 Sloga (P) 3 : 2 Proleter
22.04.2012 16:30 Drina 1 : 2 Partizan
22.04.2012 16:30 Omladinac (S) 3 : 1 Napredak
22.04.2012 16:30 Duško 1 : 1 Mladi Borac
22.04.2012 16:30 Sloga (B) 1 : 1 Gorki
22.04.2012 16:30 Majur 3 : 1 Omladinac (B)
22.04.2012 16:30 Budućnost 4 : 1 Sloboda
22.04.2012 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Komanice
22.04.2012 16:00 Toplica 4 : 1 Orao
22.04.2012 16:00 Liplje 4 : 3 Dučić
22.04.2012 16:00 Gornji Lajkovac 8 : 1 Borac
22.04.2012 16:00 Rajac 3 : 2 Veliševac
22.04.2012 16:00 OFK Povlen 3 : 12 Tešnjar
22.04.2012 16:00 Mladost Dračić 8 : 0 Mladost Kamenica
22.04.2012 16:00 Gradac 1 : 3 Kotešica
22.04.2012 16:00 Zadrugar 1 : 4 Iskra
22.04.2012 16:00 Pričević 0 : 3 Lukavac
22.04.2012 16:30 Dimitrije Tucović 4 : 1 Ratkovac
22.04.2012 16:30 Stepanje 0 : 8 Polet
22.04.2012 16:30 Kolubara Gaj 4 : 0 Nepričava
22.04.2012 16:00 Polet 4 : 2 Joševa
22.04.2012 16:00 Dokmir 2 : 3 Paljuvi
22.04.2012 16:00 Vrelo 1 : 1 OFK Stublenica
22.04.2012 16:00 Tvrdojevac 2 : 2 Sloga
22.04.2012 16:00 Brgule 2 : 1 Omladinac
22.04.2012 16:30 Gorobilje 4 : 0 Pobeda
22.04.2012 14:00 Borac (SD) 1 : 1 Glumač
22.04.2012 16:30 Plavi tok 0 : 5 Lauš
22.04.2012 16:30 Dobrinjac 1 : 2 Lazarica
22.04.2012 14:00 Ježevica 2 : 4 Duškovci
22.04.2012 16:30 Morava 5 : 1 Stevan Nešticki
22.04.2012 16:30 Moravac 2 : 2 Mladost (DM)
22.04.2012 16:30 Mladost 3 : 0 Secanica
22.04.2012 16:30 Čegar 1 : 2 Vulkan
22.04.2012 11:00 Sloga (K) 1 : 1 OFK Sloga
22.04.2012 11:00 Gredetin 1 : 1 Kraljevo
22.04.2012 16:00 Draževac 5 : 2 Crvena Zvezda
22.04.2012 16:00 Ratar 1 : 3 Vukašinovac
22.04.2012 16:00 Knežica 4 : 0 Sloga
22.04.2012 16:00 Radnički 6 : 1 Padina
22.04.2012 16:00 NS Tatko 2 : 3 4. Juli
22.04.2012 16:00 Mladost 3 : 1 Moravac
22.04.2012 Sloboda 0 : 1 Sloga
22.04.2012 Železničar 1 : 1 Lemind Livnica
22.04.2012 Polet 0 : 1 Morava
22.04.2012 Napredak 2 : 1 MB
22.04.2012 Radnički 3 : 1 Milanovo
22.04.2012 Kumarevo 2 : 1 Mladi Borac
22.04.2012 16:30 Pobeda 1 : 1 Provalija
22.04.2012 16:30 Padež 4 : 1 Željuša
22.04.2012 17:00 Kupinovac 3 : 1 Bratstvo
22.04.2012 17:00 Mladi Radnik 2 : 0 BSK
22.04.2012 17:00 Resavac 0 : 0 Crni Vrh
22.04.2012 17:00 Mladost (T) 3 : 1 Mladost (D)
22.04.2012 17:00 Kolare 1 : 2 Sindjelic
22.04.2012 17:00 Polet 4 : 1 Javor
22.04.2012 11:00 Samarinovac 3 : 0 BSK
22.04.2012 11:00 Miloševo 2 : 3 Vidrovac
22.04.2012 16:30 Smedovac 1 : 2 Mladost
22.04.2012 16:30 Urovica 4 : 1 OFK Tamnič
22.04.2012 11:00 Graničar 0 : 1 Deli Jovan
22.04.2012 11:00 Kovilovo 2 : 1 Rečka
22.04.2012 15:30 Kladušnica 10 : 0 Omladinac
22.04.2012 15:30 Rtkovo 0 : 4 Pontes
22.04.2012 15:30 Koča Andjelković 0 : 1 Napredak
22.04.2012 16:30 Gradina 1 : 0 Tomako
22.04.2012 16:30 Mladost T 7 : 0 Pobeda
22.04.2012 16:30 Omladinac 1 : 1 Borac
22.04.2012 16:30 Mladi radnik 1 : 1 Sloga D
22.04.2012 16:30 Župski biseri 3 : 4 Vinogradar
22.04.2012 16:30 Ušće 4 : 2 Sloga L
22.04.2012 16:00 Mudrakovac 1 : 0 Belović
22.04.2012 16:00 Čitluk 1 : 0 Dušan Ristić
22.04.2012 16:00 13.April 2 : 2 Kapidzija
22.04.2012 16:00 Rasina 3 : 2 Budućnost
22.04.2012 16:00 Sloga 1 : 1 Šanac
22.04.2012 16:00 Dvorane 2 : 1 Modrica
22.04.2012 16:00 Budućnost (BB) 0 : 3 Železničar
22.04.2012 16:00 Dolovo 1 : 0 Unirea
22.04.2012 16:00 Strela 3 : 1 Pobeda
22.04.2012 16:00 BSK Bavanište 2 : 2 Plavi Dunav
22.04.2012 16:00 Omladinac (D) 2 : 0 Borac (P)
22.04.2012 16:00 Budućnost (A) 5 : 1 Dunav
22.04.2012 16:00 Ševac 7 : 0 Banat
22.04.2012 16:00 Dobrica 3 : 1 Karaš (J)
22.04.2012 16:00 Ratar 3 : 1 Hajdučica
22.04.2012 16:00 Crvena zvezda 0 : 0 Karaš (K)
22.04.2012 16:00 Borac (VG) 2 : 0 Jedinstvo
22.04.2012 16:00 Hajduk 1 : 0 Vinogradar
22.04.2012 16:30 Solid 1 : 1 Đurđin
22.04.2012 16:30 Dušan Silni 2 : 0 Mala Bosna
22.04.2012 16:30 Zrinjski 1932 1 : 7 Žednik
22.04.2012 16:30 Udarnik 3 : 2 Hajduk
22.04.2012 16:30 Poljoprivrednik 1 : 4 Bratstvo
22.04.2012 16:30 Tromedja 3 : 1 Horgoš Higlo
22.04.2012 16:30 Radnički 3 : 3 Tisa
22.04.2012 16:30 Šampion Olimpija 1 : 0 Jedinstvo
22.04.2012 16:30 Sloga 1 : 2 Slavija
22.04.2012 16:00 Pobeda 2 : 4 Tomislavci
22.04.2012 16:00 Mladost 4 : 0 Slavija
22.04.2012 16:00 Mićunovo 2 : 1 Sokolac
22.04.2012 16:00 Polet 5 : 3 Napredak
22.04.2012 16:00 Jedinstvo 6 : 0 ŽAK
22.04.2012 16:00 Delija 2 : 2 Borac
22.04.2012 16:00 2. Oktobar 1 : 1 Vojvodina
22.04.2012 16:00 Olimpija 1 : 2 Bega
22.04.2012 16:00 Polet 1 : 6 Napredak
22.04.2012 16:00 Terekves 1 : 1 Roham
22.04.2012 16:00 Omladinac 1 : 3 Proleter
22.04.2012 16:00 Dunav 3 : 0 OFK Šikara
22.04.2012 16:00 Terekveš 4 : 0 OFK Metalac
22.04.2012 16:00 Panonija 2 : 1 Rastina 1918
22.04.2012 16:00 Rusin 2 : 2 OFK Mladost
22.04.2012 16:00 Aleksa Šantić 2 : 0 Dinamo
22.04.2012 Graničar K 2 : 1 Donji Petrovci
22.04.2012 Sloven 3 : 1 Budućnost
22.04.2012 Ljukovo 3 : 0 Graničar G
22.04.2012 Železničar 1 : 0 Hrtkovci
22.04.2012 Sloga Borac 4 : 0 Borac
22.04.2012 Popinci 0 : 3 OFK Brestač
22.04.2012 Podunavac 1 : 1 Jedinstvo
22.04.2012 16:00 Čenej 0 : 1 OFK Sirig
22.04.2012 16:00 Dinamo 1 : 0 OFK Futog
22.04.2012 16:00 Borac 0 : 3 Vinogradar
22.04.2012 16:00 Tatra 1 : 0 Fruškogorski partizan
22.04.2012 16:00 Sremac 0 : 7 TSK
22.04.2012 16:00 Bačka 2 : 5 Fruškogorac
22.04.2012 Proleter 3 : 0 Napredak
22.04.2012 Mladost Radost 8 : 0 Jedinstvo
22.04.2012 Bečej 3 : 0 Mladost
22.04.2012 Budućnost 3 : 0 Iskra
22.04.2012 16:30 Budućnost (P) 1 : 4 Vojvodina
22.04.2012 16:30 Maglić 2 : 1 Krivanj
22.04.2012 16:30 Karađorđevo 3 : 1 Soko
22.04.2012 16:30 Budućnost (G) 6 : 1 Borac
22.04.2012 ŽSK 3 : 0 Sloga
22.04.2012 Obilić 0 : 4 Titel
22.04.2012 Miletić 5 : 0 Hajduk (Č)
22.04.2012 Banja 2 : 3 Jedinstvo
22.04.2012 Borac 2 : 0 Napredak
22.04.2012 Omladinac 0 : 0 Mladi proleter
22.04.2012 Dunav 2 : 1 BSK Batajnica
22.04.2012 Rušanj 3 : 2 Obilić
22.04.2012 Šumadinac 0 : 1 Institut
22.04.2012 17:00 Velika Krsna 1 : 1 Kosmaj
22.04.2012 17:00 Borac 7 : 5 Radnički PDM
22.04.2012 10:00 Selo Mladenovac 2 : 0 Rabrovac
22.04.2012 17:00 Pudarci 4 : 2 Boleč
22.04.2012 17:00 Ivanča 0 : 2 Podunavac
22.04.2012 17:00 OFK Leštane 4 : 1 Mladost
22.04.2012 17:00 Borac 3 : 2 Mladost (B)
22.04.2012 17:00 Budućnost 2 : 1 OFK Burovo
22.04.2012 17:00 TEK Sloga 2 : 0 Napredak
22.04.2012 16:00 Tamiš 1 : 2 Jedinstvo
22.04.2012 16:00 Mladost 1 : 0 MSK
22.04.2012 16:00 Lehel 2 : 0 Omladinac
22.04.2012 16:00 Proleter 2 : 0 Gradnulica Bečkerek
22.04.2012 16:00 Sloga 0 : 4 ŽFK Banat
22.04.2012 16:00 Radnički 0 : 0 Radnički Ratar
22.04.2012 16:30 Zgodačica 0 : 1 Stubal
22.04.2012 16:30 Jovo Kursula 0 : 1 Ras
22.04.2012 16:30 Partizan 7 : 0 Musina reka
22.04.2012 16:30 Budućnost (S) 0 : 2 Miločajac
22.04.2012 16:30 Progorelica 0 : 3 Kablar
22.04.2012 16:00 Divostin 1 : 0 Stari momci
22.04.2012 16:00 Đuriselac 0 : 1 Borac
22.04.2012 16:00 Trmbas 1 : 4 Velika Sugubina
22.04.2012 16:00 Studenac 4 : 3 Zastava
22.04.2012 16:00 Kutlovo 7 : 3 21. oktobar
22.04.2012 11:00 Gorski car 1 : 2 Vrbica
22.04.2012 12:00 Ranilović 4 : 6 Tulež
22.04.2012 13:00 Misača 2 : 0 Brezovac
22.04.2012 10:00 Mladost 6 : 0 Budućnost
22.04.2012 16:30 Borac 1 : 3 Radnički
22.04.2012 16:30 Napredak 5 : 4 Mladost
22.04.2012 16:30 Crvena zvezda 2 : 0 Pobeda
22.04.2012 16:00 Polet (LJ) 2 : 3 Kotlenik (L)
22.04.2012 16:00 Mladost (P) 0 : 3 Bečevica
22.04.2012 10:00 Budućnost 2 : 1 Stig MC
22.04.2012 16:00 Napredak 3 : 3 Budućnost
22.04.2012 16:00 Proleter 0 : 4 BSK
22.04.2012 16:00 Pomoravlje 2 : 1 Jedinstvo
22.04.2012 16:00 Mladost 6 : 2 Omladinac
22.04.2012 16:00 Napredak (P) 1 : 3 MIP-Majdan
22.04.2012 16:00 Zemljoradnik 1 : 1 Sloga (L)
22.04.2012 16:00 Mlava (B) 3 : 1 Dunav
22.04.2012 16:00 Dizel 0 : 1 Metalac
22.04.2012 16:00 Proleter 1 : 2 Borac (K)
22.04.2012 16:00 Stig 1 : 1 Vojvoda Milenko
22.04.2012 16:00 Ram 1 : 3 Desine
22.04.2012 16:00 Radnički 4 : 2 Carevac
22.04.2012 16:00 Sloga ĐP 2 : 6 Mirko Tomić
22.04.2012 16:00 Sloga 1 : 0 Radenka
22.04.2012 16:00 Kvarc 2 : 0 Basarac
22.04.2012 16:00 Homolje 1 : 2 Kaona
22.04.2012 Polet 3 : 1 Žika Marković Uča
22.04.2012 Usije 0 : 7 Vinci
22.04.2012 Električar 0 : 1 Dobra
22.04.2012 16:30 Mladost (B) 1 : 1 Hajduk
22.04.2012 16:30 Prva Iskra 2 : 5 Borac
22.04.2012 16:30 Jelav 1 : 6 Milan Orlić
22.04.2012 16:00 7. Juli 0 : 2 Krasava
22.04.2012 16:30 Polet 3 : 2 Hajduk
22.04.2012 16:30 Bobovik 1 : 3 Krnule 09
22.04.2012 16:30 Tresnjevka 0 : 0 Torpedo
22.04.2012 16:30 Dragojevac 3 : 0 Sloga
22.04.2012 16:30 Petrovac 74 1 : 1 Borac
22.04.2012 16:30 Mladost 4 : 4 Sloga Trgosped
22.04.2012 11:00 Младост 2011 0 : 1 Zablaće
22.04.2012 11:00 Jedinstvo 3 : 2 Volujac
22.04.2012 11:00 Ceric 7 : 0 Žabar
22.04.2012 11:00 Mladost (Слатина) 2 : 1 Sava
22.04.2012 11:00 Premijer 7 : 0 Napredak (U)
22.04.2012 11:00 Sumice 3 : 4 Mladost (O)
22.04.2012 11:00 Culjkovic 2 : 1 Napredak
22.04.2012 16:00 Beloševac 2 : 2 Mladi radnik
22.04.2012 16:00 Dupljaj 0 : 6 Kolubara 2
22.04.2012 Kolubara 6 : 1 Mladost
22.04.2012 Pambukovica 4 : 1 Zvizdar
22.04.2012 Vukona 3 : 0 Sloga
22.04.2012 16:00 BSK 1 : 4 Gornje Krajince
22.04.2012 17:00 Jedinstvo 1 : 2 Hum
22.04.2012 17:00 Radnički 2 : 4 Pobeda
22.04.2012 17:00 Mladi Radnik 2 : 1 Morava
22.04.2012 17:00 OFK Dvorište 2 : 2 Beljanica
22.04.2012 17:00 Resavac 1 : 0 Medveđa
22.04.2012 17:00 Resava 2 : 1 Mladi Radnik
22.04.2012 17:00 Morava Panjevac 9 : 1 Trnava
22.04.2012 17:00 Partizan (M) 0 : 3 Partizan (G)
22.04.2012 17:00 Bresje 2 : 1 Sloboda
22.04.2012 17:00 Ribnik 2 : 0 OFK Tabane
22.04.2012 17:00 Napredak 3 : 1 Juhor
22.04.2012 15:00 Popovac 0 : 0 Hajduk
22.04.2012 15:00 Budućnost 0 : 1 Šumadija
22.04.2012 15:00 Radnik 1 : 0 Mladost
22.04.2012 15:00 Omladinac 1 : 0 Zemljoradnik
22.04.2012 15:00 Napredak 1 : 3 Golubovac 07
22.04.2012 15:00 Jedinstvo DM 6 : 1 Jedinstvo R
22.04.2012 15:00 Polet 5 : 1 Radnicki
22.04.2012 Juhor 1 : 3 Zenit
22.04.2012 Blagotin 1 : 0 Polet
22.04.2012 16:00 Morava 2 : 3 Topoljak
22.04.2012 16:00 Vinogradar 3 : 2 Jugovići
22.04.2012 15:00 Polet 57 1 : 1 Stari Trstenik
22.04.2012 16:00 Rubin 2 : 2 Gradac
22.04.2012 16:00 Mačkovac 9 : 1 Padež
22.04.2012 16:00 Žabare 4 : 1 Kruševica
22.04.2012 16:00 Rasinac 2 : 1 Gaglovo
22.04.2012 16:00 Srnje 1 : 0 Globoder
22.04.2012 16:00 BSK 3 : 0 Pakasnica
22.04.2012 11:00 Zdravinje 3 : 2 Bukovica
22.04.2012 11:00 Mladost 7 : 1 Jablanica
22.04.2012 11:00 Polet (Š) 3 : 1 Drugari
22.04.2012 11:00 Polet (K) 2 : 4 Grkljane
22.04.2012 11:00 Sebečevac 1 : 1 OFK Ribare
22.04.2012 17:00 Jedinstvo 1 : 4 Partizan
22.04.2012 17:00 Vitorul 4 : 1 Omladinac
22.04.2012 17:00 Pobeda 3 : 3 Vojvodina
22.04.2012 16:00 Janošik 3 : 0 Napredak
22.04.2012 16:00 Banat 4 : 2 Vojvodina
22.04.2012 Krušedol 0 : 1 PSK Putinci
22.04.2012 Mladost 1 : 2 Napredak
22.04.2012 Borac 0 : 0 Fruška Gora
22.04.2012 Jedinstvo 3 : 1 Fruškogorac
22.04.2012 Sloga 3 : 1 Polet
22.04.2012 Fruškogorac 1 : 0 Jedinstvo LJ
22.04.2012 OFK Bingula 1 : 3 Napredak
22.04.2012 OFK Bačinci Sloga 2 : 1 OFK Bikić
22.04.2012 Jednota 2 : 0 Omladinac B
22.04.2012 Graničar 1 : 1 Sindjelić
22.04.2012 15:30 Sremac 3 : 1 Srem
22.04.2012 15:30 Lovac 2 : 2 Napredak
22.04.2012 15:30 Mladost 3 : 3 Graničar
22.04.2012 15:30 Kameni 5 : 1 Sloboda
22.04.2012 Fruškogorac 1 : 3 Zmaj
22.04.2012 Mitros 4 : 0 Borac R
22.04.2012 Hajduk 2 : 1 Srem
22.04.2012 Sloboda 4 : 0 Borac VR
22.04.2012 Sremac 4 : 2 Sloga
22.04.2012 Borac 2 : 1 ČSK Čortanovci
22.04.2012 Dunav 1 : 1 Sloga
22.04.2012 Fruškogorac 2 : 0 Polet
22.04.2012 16:30 Neštin 0 : 0 Naša Zvezda
22.04.2012 16:30 Mladost 2 : 5 Bački Hajduk
22.04.2012 16:30 Borac 2 : 0 Labudnjača
22.04.2012 16:30 Sloga 2 : 1 Slavija
22.04.2012 17:00 Mladost (B) 3 : 0 Veliko selo
22.04.2012 17:00 Mladost (JR) 3 : 0 Hajduk
22.04.2012 17:00 Dunavac 0 : 1 Crvenka
22.04.2012 17:00 Partizan 4 : 4 Heroj
22.04.2012 12:00 Olimpija 1 : 3 GAK
22.04.2012 17:00 BUSK 4 : 0 Borac
22.04.2012 17:00 Novi Beograd 0 : 1 Kozara
22.04.2012 10:00 Torlak 3 : 0 Zmaj 1953
22.04.2012 10:00 Šećeranac Ada 2 : 0 OFK Petrovčić
22.04.2012 12:00 Sparta 5 : 5 Busije
22.04.2012 Vis 2 : 1 Stojnik
22.04.2012 Mladost (MI) 7 : 2 Mladost (G)
22.04.2012 Nemenikuće 0 : 1 Ropočevo
22.04.2012 Sibnica 1 : 4 Crvena Zvezda
22.04.2012 Đurinci 3 : 4 Drlupa
22.04.2012 17:00 Mladost Gaj 2011 0 : 0 OFK Boždarevac
22.04.2012 17:00 OFK Meljak 3 : 0 Rožanci
22.04.2012 17:00 Guncate 0 : 2 Beljina
22.04.2012 17:00 Šiljakovac 1 : 0 Veliki Borak
22.04.2012 Sloga 8 : 1 Belica
22.04.2012 Omladinac 2 : 0 Oniks
22.04.2012 Jedinstvo 1 : 1 Hajduk
22.04.2012 15:00 Heroj 3 : 0 Karađorđe
22.04.2012 15:00 Vihor 3 : 2 Mladost
22.04.2012 15:00 Železničar 0 : 3 Sloboda
22.04.2012 15:00 Budućnost 3 : 0 Moravac
22.04.2012 Planinac 1 : 0 Vojvodina
22.04.2012 Mladost 1 : 6 Car Uroš
22.04.2012 27. Oktobar 1 : 5 Sremac
22.04.2012 OFK Bosut 2 : 1 BSK
22.04.2012 Sloga 3 : 0 Napredak
22.04.2012 Planinac 2 : 0 Grgurevci
22.04.2012 17:00 Proleter 0 : 1 Borac
22.04.2012 17:00 Dimitrije Tucovic 5 : 3 Rasadnik
22.04.2012 17:00 Mladost 1 : 0 Šumadinac
22.04.2012 15:00 Ravangrad 0 : 4 Mašinac PZP
22.04.2012 16:00 Novi Bečej 0 : 17 LASK Crvena zvezda
22.04.2012 16:00 Mačva 0 : 0 Lemind Lavice
22.04.2012 16:00 Požarevac 1 : 4 Napredak
22.04.2012 12:00 Spartak 21 : 0 Nives
22.04.2012 13:00 Kalemegdan 6 : 1 Radnički 1919
22.04.2012 13:00 Sloga (K) 1 : 0 Inđija
22.04.2012 11:00 BSK Borča 2 : 2 Čukarički Stankom
22.04.2012 Javor 0 : 0 Radnički 1923
22.04.2012 Slavija 6 : 0 Omladinac
22.04.2012 Indeks 0 : 2 Donji Srem
22.04.2012 Novi Sad 2 : 0 Spartak Zlatibor Voda
22.04.2012 Radnički NP 3 : 6 Banat
22.04.2012 14:00 Zadrugar 1 : 4 BSK
22.04.2012 14:00 PIK 6 : 5 Mladost
22.04.2012 14:00 Hajduk 2 : 1 Omladinac (D)
22.04.2012 14:00 ŽAK 1 : 1 Graničar (R)
22.04.2012 Selevac 2 : 5 Sloga
22.04.2012 14:00 BSK Borča 1 : 3 Čukarički Stankom
22.04.2012 12:00 Spartak ZV 2 : 5 ČSK Pivara
22.04.2012 12:00 Radnički (S) 3 : 0 Hajduk
22.04.2012 12:00 Bečej 1 : 6 Vojvodina
22.04.2012 12:00 Bačka Topola 0 : 0 Crvenka
22.04.2012 12:00 Kikinda 0 : 1 Dinamo
22.04.2012 12:00 Vršac 3 : 2 Bačka (BP)
22.04.2012 10:00 Senta 2 : 0 Obilić
22.04.2012 14:30 Proleter 2 : 2 Njegoš
22.04.2012 14:30 Vinogradar 0 : 4 Bajša
22.04.2012 14:30 Tisa 2 : 3 Čoka
22.04.2012 14:30 Bačka 4 : 2 Potisje
22.04.2012 11:00 Radnički 1923 3 : 1 Smederevo
22.04.2012 13:00 Radnički (N) 2 : 1 Bežanija
22.04.2012 10:00 Spartak ZV 2 : 1 ČSK Pivara
22.04.2012 10:00 Radnički (S) 5 : 0 Hajduk
22.04.2012 10:00 Bečej 0 : 3 Vojvodina
22.04.2012 10:00 Bačka Topola 0 : 1 Crvenka
22.04.2012 10:00 Kikinda 2 : 1 Dinamo
22.04.2012 10:00 Vršac 2 : 3 Bačka (BP)
22.04.2012 11:00 AFK 0 : 2 Olimpija
22.04.2012 Borac VL 3 : 0 Sloga
22.04.2012 Šapine 2 : 2 Zvižd
22.04.2012 Borac 2 : 5 Obilić
22.04.2012 Selevac 3 : 4 Sloga
22.04.2012 12:00 Nacional 2 : 1 Balkanski
22.04.2012 10:00 Bačka 1901 '99 5 : 0 Bačka
22.04.2012 12:00 Sever 2 : 0 Bačka 1901 '00
22.04.2012 09:30 AFK 6 : 0 Tisa
22.04.2012 11:00 Trgovački 0 : 1 Obilić
22.04.2012 15:00 Sloga 8 : 0 Obilić
22.04.2012 10:00 Sušica 0 : 8 Kraguj
22.04.2012 10:00 Apolon 4 I 8 : 1 Marjan
22.04.2012 10:00 Radnicki 1923 II 12 : 0 Karađorđe

Košarka

22.04.2012 19:00 Radnički 76 : 64 Vojvodina Srbijagas
22.04.2012 19:30 Spartak 78 : 37 Loznica
22.04.2012 18:00 Radnički 55 : 60 Stara Pazova
22.04.2012 18:30 Beočin 59 : 79 Čelarevo

Odbojka

22.04.2012 17:00 Timok 3 : 0 Knjaževac
22.04.2012 17:00 Pirot 3 : 1 Hajduk Veljko
22.04.2012 12:00 Knjaževac 3 : 0 Ozren

Rukomet

22.04.2012 18:00 Novi Pazar 27 : 25 Proleter Agroživ
22.04.2012 19:00 Vrbas Carnex 30 : 21 Priboj
22.04.2012 19:00 Crvena Zvezda 25 : 28 Zaječar
22.04.2012 20:00 Mladost TSK 30 : 23 Jagodina
22.04.2012 19:00 Topličanin 27 : 21 BSK Heba
22.04.2012 18:00 Arilje 27 : 31 15 oktobar
22.04.2012 19:00 Putinci 25 : 23 Slavija
22.04.2012 19:00 PIK Prigrevica 34 : 29 Radnički
22.04.2012 Aleksinac 30 : 24 Progres
22.04.2012 Rtanj 29 : 19 Bor 2 2
22.04.2012 Hisar 24 : 35 Hajduk Veljko
22.04.2012 Zaječar 2 21 : 46 Radnički 1951
22.04.2012 Paraćin 32 : 32 Niška Banja
22.04.2012 Bela Palanka 17 : 40 Radan
22.04.2012 17:30 Atenica 43 : 26 Užice
22.04.2012 18:30 Nopal 33 : 32 Radnički
22.04.2012 19:00 Sloga 20 : 14 Mladi Radnik
22.04.2012 16:30 Petrovac 21 : 22 Crvena Zvezda 2
22.04.2012 17:00 Topličanin 34 : 26 RTB Bor
22.04.2012 15:00 Đerdap 30 : 23 Dubočica
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.