XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 08.10.2011 17:00 Smederevo 1953 - Železničar 93:78
2 15.10.2011 20:00 Železničar - Proleter Naftagas 70:73
3 27.12.2011 18:00 OKK Beograd - Železničar 78:58
4 29.10.2011 17:00 Železničar - Napredak Rubin 93:77
5 01.11.2011 19:30 Vojvodina Srbijagas - Železničar 101:74
6 05.11.2011 17:00 Sloboda - Železničar 82:96
7 13.11.2011 19:00 Železničar - Radnički FMP 57:79
8 19.11.2011 18:30 Tamiš - Železničar 77:70
9 26.11.2011 19:00 Železničar - BKK Radnički 115:116
10 04.12.2011 18:00 Mega Vizura - Železničar 85:78
11 10.12.2011 19:00 Železničar - Sloga 95:100
12 14.12.2011 19:00 Borac Mozzart Sport - Železničar 80:64
13 17.12.2011 17:00 Železničar - Metalac 78:57
14 24.12.2011 17:30 Železničar - Smederevo 1953 104:105
15 13.01.2012 18:00 Proleter Naftagas - Železničar 68:81
16 21.01.2012 19:00 Železničar - OKK Beograd 72:74
17 28.01.2012 20:00 Napredak Rubin - Železničar 75:66
18 01.02.2012 19:00 Železničar - Vojvodina Srbijagas 76:87
19 11.02.2012 19:00 Železničar - Sloboda 71:76
20 21.02.2012 18:00 Radnički FMP - Železničar 87:76
21 25.02.2012 19:00 Železničar - Tamiš 94:67
22 28.02.2012 18:00 BKK Radnički - Železničar 97:79
23 03.03.2012 16:30 Železničar - Mega Vizura 83:93
24 10.03.2012 19:30 Sloga - Železničar 67:58
25 14.03.2012 19:00 Železničar - Borac Mozzart Sport 83:75
26 17.03.2012 20:00 Metalac - Železničar 79:65
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Vojvodina Srbijagas 26 23 3 49
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga BKK Radnički 26 19 7 45
3 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Radnički FMP 26 17 9 43
4 Mega Vizura 26 17 9 43
5 OKK Beograd 26 15 11 41
6 Tamiš 26 15 11 41
7 Smederevo 1953 26 14 12 40
8 Sloga 26 13 13 39
9 Borac Mozzart Sport 26 12 14 38
10 Sloboda 26 11 15 37
11 Metalac 26 10 16 36
12 Napredak Rubin 26 8 18 34
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga muška liga Srbije Železničar 26 6 20 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga muška liga Srbije Proleter Naftagas 26 2 24 28
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu