XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 69 utakmica za dan
Subota, 25 Februar 2012

Košarka

25.02.2012 17:00 Cibona 77 : 83 Partizan mt:s
25.02.2012 18:00 Krka 62 : 69 Budućnost VOLI
25.02.2012 20:00 Radnički 88 : 76 Union Olimpija
25.02.2012 18:00 Radnički FMP 75 : 68 Sloboda
25.02.2012 19:00 Železničar 94 : 67 Tamiš
25.02.2012 20:45 OKK Beograd 79 : 69 Sloga
25.02.2012 19:00 Proleter Naftagas 73 : 74 Borac Mozzart Sport
25.02.2012 17:00 Smederevo 1953 74 : 70 Metalac
25.02.2012 18:00 Šabac 67 : 79 Beovuk 72
25.02.2012 17:30 Spartak 91 : 66 Radnički
25.02.2012 19:00 Jedinstvo 88 : 75 Mladost (Z)
25.02.2012 12:30 Viva Basket 100 : 93 Crnokosa
25.02.2012 Velika Kikinda 59 : 72 Akademik
25.02.2012 Veternik 84 : 76 Topola
25.02.2012 Vrbas 71 : 67 Radnički
25.02.2012 Stara Pazova 86 : 92 Novi Sad MT
25.02.2012 Srem 74 : 55 Mladost Teletehnika
25.02.2012 Nova Pazova 77 : 82 Meridiana
25.02.2012 Odžaci 70 : 71 Dunav
25.02.2012 Svilajnac Kompo 87 : 83 Železničar
25.02.2012 Sloga 80 : 69 Prva Petoletka
25.02.2012 Mašinac 77 : 61 Mionica
25.02.2012 Novi Pazar 105 : 84 Priboj
25.02.2012 Klik 62 : 96 Temnić
25.02.2012 Plana 103 : 94 Polet
25.02.2012 Zlatar 87 : 82 Požarevac
25.02.2012 18:00 Pirot 85 : 67 Morava
25.02.2012 Jug 69 : 56 Kuršumlija
25.02.2012 Zdravlje 09 81 : 64 Niš
25.02.2012 BSK Junior 63 : 90 Jablanica
25.02.2012 16:00 Budućnost 64 : 53 Sloboda
25.02.2012 17:30 Vojvodina NIS 76 : 80 Čelik
25.02.2012 19:30 Partizan Galenika 82 : 73 Mladi Krajišnik
25.02.2012 18:00 Stara Pazova 58 : 52 Čelarevo
25.02.2012 19:30 Spartak 66 : 84 Crvena Zvezda
25.02.2012 17:00 Radnički 62 : 58 Beočin
25.02.2012 20:30 Proleter 75 : 87 Šabac
25.02.2012 17:30 Student 60 : 72 Vrbas
25.02.2012 12:00 Ljubovija 65 : 37 Play Off
25.02.2012 19:00 Srbobran Raehem 96 : 28 Sivac
25.02.2012 15:00 Basket Stars 97 : 47 Železničar

Odbojka

25.02.2012 20:00 Mladost 2 : 3 Desetka
25.02.2012 16:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Timok
25.02.2012 17:00 Kolubara 3 : 0 Dinamo Azotara
25.02.2012 19:00 Jedinstvo 3 : 1 Radnički
25.02.2012 18:00 Vizura 2 : 3 Tent
25.02.2012 19:00 Klek Srbijašume 3 : 0 Novi Sad
25.02.2012 19:00 Crnokosa 3 : 0 Lazarevac
25.02.2012 17:00 Jedinstvo 3 : 0 Poštar 064
25.02.2012 18:00 Student 1 : 3 Radnički

Rukomet

25.02.2012 19:30 Kolubara 32 : 29 Jugović Unimet
25.02.2012 18:30 Železničar 1949 27 : 35 Radnički
25.02.2012 18:00 Crvenka 32 : 22 Smederevo DU-Integral
25.02.2012 18:00 Crvena Zvezda 26 : 18 Bane
25.02.2012 19:00 Mladost TSK 24 : 29 Vrbas Carnex
25.02.2012 18:00 Mokra Gora 32 : 27 Priboj
25.02.2012 17:00 Zaječar 33 : 28 Novi Beograd
25.02.2012 19:00 Zlatar 29 : 26 Nova Pazova

Vaterpolo

25.02.2012 Crvena Zvezda VET 11 : 6 ŽAK
25.02.2012 Vojvodina 9 : 10 Partizan Raiffeisen
25.02.2012 Beograd 9 : 6 Banjica
25.02.2012 TENT 10 : 9 Nais
25.02.2012 Goč 14 : 13 Rabotnički
25.02.2012 Spartak 5 : 15 Singidunum
25.02.2012 Dunav 10 : 2 Bečejac
25.02.2012 Partizan Rajfajzen 2 9 : 6 Zemun

Futsal

25.02.2012 19:00 SAS - Sagot 5 : 4 Tango Liman
25.02.2012 19:00 Vranje 5 : 1 Smederevo
25.02.2012 17:00 Leteći Holandjanin 6 : 5 Konjarnik
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu