XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 114 utakmica za dan
Subota, 10 Decembar 2011

Fudbal

10.12.2011 13:00 Smederevo 3 : 0 Hajduk
10.12.2011 13:00 BSK Borča 1 : 1 Javor
10.12.2011 13:00 Borac 0 : 1 Spartak ZV
10.12.2011 13:00 Crvena zvezda 0 : 2 Vojvodina
10.12.2011 13:00 Metalac 0 : 3 Partizan
10.12.2011 13:00 Novi Pazar 0 : 0 Jagodina
10.12.2011 13:00 Sloboda Point 1 : 2 OFK Beograd

Košarka

10.12.2011 19:00 Radnički 88 : 71 Zlatorog Laško
10.12.2011 18:00 Zagreb CO 81 : 74 Maccabi
10.12.2011 20:00 Cedevita 74 : 60 Široki WWin
10.12.2011 17:00 Hemofarm STADA 77 : 78 Budućnost VOLI
10.12.2011 19:00 Proleter Naftagas 76 : 85 Sloboda
10.12.2011 19:30 OKK Beograd 73 : 83 Smederevo 1953
10.12.2011 20:00 Napredak Rubin 74 : 76 Metalac
10.12.2011 19:30 Vojvodina Srbijagas 92 : 84 Borac Mozzart Sport
10.12.2011 19:00 Železničar 95 : 100 Sloga
10.12.2011 18:30 Tamiš 72 : 52 BKK Radnički
10.12.2011 14:30 Beovuk 72 84 : 77 KG Student UK
10.12.2011 16:00 Jagodina 101 : 73 Radnički
10.12.2011 19:00 Napredak Maxi Co 67 : 62 Šabac
10.12.2011 19:00 Mladost (Z) 65 : 56 Spartak
10.12.2011 18:00 Crnokosa 82 : 90 Mladost (Č)
10.12.2011 19:00 Jedinstvo 76 : 79 Konstantin
10.12.2011 Srem 85 : 80 Akademik
10.12.2011 Stara Pazova 113 : 83 Nova Pazova
10.12.2011 Vrbas 89 : 80 Odžaci
10.12.2011 Veternik 89 : 82 Dunav
10.12.2011 Velika Kikinda 68 : 78 Meridiana
10.12.2011 Topola 93 : 75 Mladost Teletehnika
10.12.2011 Radnički 64 : 77 Novi Sad MT
10.12.2011 Priboj 73 : 67 Svilajnac Kompo
10.12.2011 Temnić 101 : 82 Mionica
10.12.2011 Polet 77 : 74 Prva Petoletka
10.12.2011 Požarevac 91 : 96 Železničar
10.12.2011 Zlatar 93 : 85 Sloga
10.12.2011 Plana 105 : 86 Mašinac
10.12.2011 Klik 89 : 65 Novi Pazar
10.12.2011 18:30 Eko Basket 73 : 85 Morava
10.12.2011 16:00 Dimitrovgrad 95 : 91 Zdravlje 09
10.12.2011 19:00 Jug 81 : 85 BSK Junior
10.12.2011 18:00 Pirot 99 : 70 Niš
10.12.2011 19:00 Prokuplje 77 : 79 OKK Junior
10.12.2011 20:30 Kuršumlija 95 : 75 Mladost
10.12.2011 19:00 Mladi Krajišnik 52 : 56 Voždovac
10.12.2011 19:00 Celje 79 : 72 Vojvodina NIS
10.12.2011 18:00 Čelik 72 : 63 Budućnost
10.12.2011 16:30 Student 78 : 68 Čelarevo
10.12.2011 17:00 Radnički 62 : 48 Šabac
10.12.2011 20:30 Stara Pazova 63 : 88 Crvena Zvezda
10.12.2011 14:00 Basket Stars 100 : 34 Play Off

Odbojka

10.12.2011 19:00 Mladi radnik 3 : 0 Jedinstvo
10.12.2011 19:00 Spartak 3 : 0 Klek Srbijašume
10.12.2011 19:00 Obilić 2 : 3 Đerdap
10.12.2011 20:00 Smederevo 1 : 3 Spartak
10.12.2011 19:00 VGSK 2 : 3 Novi Sad
10.12.2011 16:00 Borac 3 : 0 Jagodina
10.12.2011 20:00 Vranje 0 : 3 Mladost
10.12.2011 18:00 Knjaževac 3 : 2 Timok
10.12.2011 19:00 Hajduk Veljko 1 : 3 Pirot
10.12.2011 18:30 Toplički Vitezovi 0 : 3 Desetka
10.12.2011 20:00 Varadin BMG 1 : 3 Dinamo Azotara
10.12.2011 17:00 Kolubara 0 : 3 Tent
10.12.2011 19:00 Jedinstvo 3 : 0 Vojvodina
10.12.2011 18:00 Vizura 3 : 2 NIS Spartak
10.12.2011 19:00 Klek Srbijašume 3 : 1 Gimnazijalac
10.12.2011 19:00 Železničar 3 : 0 Poštar 064
10.12.2011 14:30 Lazarevac 2 : 3 MD Zrenjanin
10.12.2011 14:00 Đerdap 3 : 0 Bor II

Rukomet

10.12.2011 20:00 Kolubara 24 : 32 Vojvodina
10.12.2011 18:00 Partizan 31 : 29 Železničar 1949
10.12.2011 19:00 Jugović Unimet 23 : 23 Rudar
10.12.2011 16:00 Obilić 31 : 28 Crvenka
10.12.2011 20:30 Dinamo 27 : 28 Metaloplastika
10.12.2011 18:00 Novi Pazar 31 : 27 Crvena Zvezda
10.12.2011 18:00 Bane 37 : 26 Mladost TSK
10.12.2011 19:00 Vrbas Carnex 32 : 31 Mokra Gora
10.12.2011 17:00 Proleter Agroživ 21 : 28 Zaječar
10.12.2011 19:00 Priboj 23 : 22 Zlatar
10.12.2011 Bask 38 : 24 Mladost
10.12.2011 Udarnik 22 : 25 Studentski grad
10.12.2011 Stari grad 27 : 20 Radnički 2
10.12.2011 Majdanpek 27 : 34 Šamot 65
10.12.2011 Radnički 30 : 29 Morava
10.12.2011 Sloga 23 : 24 Sindjelić
10.12.2011 Primus Car Dušan 38 : 35 Kolubara 2
10.12.2011 Ruma 27 : 32 Apatin
10.12.2011 Napredak 28 : 37 ŽSK
10.12.2011 Hercegovina 35 : 31 Banatski Karlovac
10.12.2011 Radnički 23 : 30 Sombor
10.12.2011 Titel Džon Dir 32 : 26 Radnički-Cement
10.12.2011 Hajduk 32 : 22 Metalac Asko Vidak
10.12.2011 Jedinstvo 28 : 28 Jabuka
10.12.2011 Dalmatinac 26 : 14 Potisje Pleteks
10.12.2011 20:00 Pirot 29 : 29 Bor 2 2
10.12.2011 16:00 Niška Banja 34 : 25 Rtanj
10.12.2011 16:00 Radan 31 : 23 Hisar
10.12.2011 Paraćin 42 : 16 Zaječar 2
10.12.2011 19:30 Čačak 24 : 25 Knjaz Miloš
10.12.2011 19:00 Radnički Resavac 41 : 27 Metalac AD
10.12.2011 16:00 Vranje 30 : 32 RTB Bor
10.12.2011 18:00 Rtanj 15 : 19 Raška
10.12.2011 20:00 Knjaževac 25 : 25 Pirot

Vaterpolo

10.12.2011 Dunav 14 : 8 Goč
10.12.2011 Partizan Rajfajzen 2 19 : 5 TENT
10.12.2011 Zemun 15 : 6 Šabac
10.12.2011 Bečejac 11 : 8 Nais
10.12.2011 Singidunum 8 : 2 Rabotnički

Futsal

10.12.2011 Partenon 7 : 2 Krčagovo
10.12.2011 Metalac Kolorado 5 : 1 Mašinac
10.12.2011 Flash 1 : 5 Župski Rubin
10.12.2011 Oplenac : Orao
10.12.2011 Bajina Bašta 10 : 3 Aranđelovac Fortuna
10.12.2011 Raška 5 : 3 Kragujevac 2011
10.12.2011 RB-Radio 014 5 : 5 Crnokosa
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu