XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 724 utakmica za dan
Nedelja, 11 Septembar 2016

Fudbal

11.09.2016 19:00 Borac 0 : 2 Partizan
11.09.2016 16:30 Dinamo 2 : 0 BSK Borča
11.09.2016 16:30 Sloboda 1 : 0 Radnički
11.09.2016 17:00 Swansea 2 : 2 Chelsea
11.09.2016 15:30 Werder 1 : 2 Augsburg
11.09.2016 17:30 Mainz 05 4 : 4 Hoffenheim
11.09.2016 12:30 Bologna 2 : 1 Cagliari
11.09.2016 15:00 Atalanta 2 : 1 Torino
11.09.2016 15:00 Chievo 1 : 1 Lazio
11.09.2016 15:00 Milan 0 : 1 Udinese
11.09.2016 15:00 Roma 3 : 2 Sampdoria
11.09.2016 20:45 Pescara 1 : 2 Internazionale
11.09.2016 15:00 Nantes 0 : 3 Metz
11.09.2016 17:00 Rennes 2 : 0 Caen
11.09.2016 20:45 Nice 3 : 2 Marseille
11.09.2016 12:00 Sporting Gijón 2 : 1 Leganés
11.09.2016 16:00 Valencia 2 : 3 Betis
11.09.2016 18:15 Granada 1 : 2 Eibar
11.09.2016 20:30 La Coruña 0 : 1 Athletic Club
11.09.2016 16:00 Sutjeska 1 : 0 Rudar
11.09.2016 16:00 Berane 1 : 2 Mornar
11.09.2016 16:00 Igalo 1 : 5 Kom
11.09.2016 16:00 Ibar 1 : 0 Radnički
11.09.2016 16:00 Bratstvo 0 : 0 Otrant Olympic
11.09.2016 16:00 Čelik 0 : 1 Cetinje
11.09.2016 16:00 Gusinje 5 : 0 Fair Play
11.09.2016 16:00 Petnjica 0 : 0 Polimlje
11.09.2016 15:30 Arsenal 0 : 1 Sloga (R)
11.09.2016 15:30 Hajduk 0 : 0 Mogren
11.09.2016 17:00 Zabjelo 0 : 3 OFK Mladost 1970
11.09.2016 16:00 Dunav 3 : 0 Bačka 1901
11.09.2016 16:00 Borac (S) 4 : 0 Železničar
11.09.2016 11:00 Polet (LJ) 1 : 3 Zlatibor (Č)
11.09.2016 16:00 Mihajlovac 1934 0 : 0 Loznica
11.09.2016 16:00 Železničar 0 : 0 Jošanica
11.09.2016 16:00 Tabane 1970 1 : 3 Dunav
11.09.2016 16:00 Pukovac 2 : 5 Jedinstvo (B)
11.09.2016 16:00 Vlasina 0 : 3 Ozren
11.09.2016 16:00 Brodarac 1947 5 : 2 Grafičar
11.09.2016 16:00 Crvena Zvezda 1 : 1 Radnički (O)
11.09.2016 11:00 Prva Iskra 2 : 0 Stepojevac Vaga
11.09.2016 11:00 Dorćol 3 : 1 Radnički (NB)
11.09.2016 16:00 Bačka (P) 1 : 4 Polet (K)
11.09.2016 16:00 Tavankut 1 : 2 Zadrugar
11.09.2016 16:00 Tisa (A) 1 : 1 Potisje
11.09.2016 16:00 Subotica 1 : 2 Tekstilac
11.09.2016 16:00 Vojvodina 1928 4 : 0 Slavia
11.09.2016 16:00 Dolina 1 : 2 Radnički (K)
11.09.2016 16:00 LSK Laćarak 1 : 0 Kabel
11.09.2016 16:00 Hajduk (Č) 3 : 1 Jedinstvo (SP)
11.09.2016 10:00 Index 4 : 1 Borac
11.09.2016 16:00 Hajduk 1925 Podunavac 3 : 1 Slavija
11.09.2016 16:00 Karađorđe 0 : 0 Takovo
11.09.2016 16:00 Arsenal 1 : 0 Orlovac
11.09.2016 16:00 Radnički (K) 2 : 0 Tutin
11.09.2016 16:00 Homoljac 0 : 2 Šumadija (T)
11.09.2016 16:00 Petar Dobrnjac 1 : 0 Šumadija (A)
11.09.2016 16:00 RSK 0 : 2 Gruža
11.09.2016 11:00 Proleter 1 : 1 Zvižd
11.09.2016 16:00 Borac (Ž) 3 : 2 Mladi radnik 1940
11.09.2016 16:00 Radnički Stobex 2 : 0 Zadrugar
11.09.2016 16:00 Polimlje 4 : 0 Jedinstvo 1945
11.09.2016 16:00 OFK Osečina 1 : 0 Provo
11.09.2016 16:00 Drina 3 : 2 Ribnica
11.09.2016 16:00 OFK Divci 0 : 1 Radnički Gorenje
11.09.2016 16:00 Sloga 1940 (BB) 3 : 0 Sevojno
11.09.2016 16:00 Šarbanovac 3 : 0 Đerdap
11.09.2016 16:00 Moravica 2 : 0 Timočanin
11.09.2016 16:00 Hajduk Veljko 4 : 1 OFK Bor
11.09.2016 16:00 OFK Lugomir 0 : 1 Trajal
11.09.2016 16:00 Župa 1 : 0 Juhor
11.09.2016 16:00 Levač 5 : 3 Jedinstvo
11.09.2016 16:00 Bošnjane 5 : 1 Rembas
11.09.2016 16:00 OFK Brzi Brod 1 : 1 Budućnost (P)
11.09.2016 16:00 Mladost (M) 2 : 2 Ropotovo
11.09.2016 16:00 Vranjska Banja 3 : 1 Nebeski andjeli
11.09.2016 16:00 Jedinstvo (GM) 4 : 2 GFK Dubočica
11.09.2016 16:00 PKB Padinska Skela 0 : 1 Jedinstvo
11.09.2016 11:00 Hajduk 4 : 0 Torlak
11.09.2016 16:00 Budućnost 3 : 0 Zvezdara
11.09.2016 16:00 Turbina 2 : 1 Srem
11.09.2016 16:30 Proleter (Nj) 2 : 0 Radnički 1905
11.09.2016 16:30 Krivaja 2 : 1 Proleter (RS)
11.09.2016 16:30 Eđšeg 0 : 2 Senta
11.09.2016 16:30 Čantavir 2 : 2 Napredak
11.09.2016 16:30 Vinogradar 1 : 4 Jadran (F)
11.09.2016 16:00 Hajduk Junior 4 : 0 Slavija
11.09.2016 16:00 BSK 2 : 1 Rusin
11.09.2016 16:00 Borac (BG) 1 : 3 Mladost (BP)
11.09.2016 16:00 Budućnost 0 : 0 Lipar
11.09.2016 16:00 Hercegovac 4 : 0 Mladost (K)
11.09.2016 16:00 Stari Grad 0 : 2 OFK Šikara
11.09.2016 16:00 Terekveš 1 : 1 Polet (S)
11.09.2016 16:30 Mladost (O) 3 : 1 Crvena zvezda
11.09.2016 16:30 Jedinstvo (V) 1 : 1 Jedinstvo Stević
11.09.2016 16:30 Polet 1 : 3 Vojvodina (S)
11.09.2016 16:30 Vulturul 4 : 1 Vojvodina (C)
11.09.2016 16:30 Sloga (BNS) 4 : 1 Budućnost (A)
11.09.2016 16:30 Strela 0 : 1 Jugoslavija
11.09.2016 16:30 Borac (St) 5 : 2 Partizan (U)
11.09.2016 16:30 Mladost (BD) 1 : 3 OFK Kikinda
11.09.2016 16:30 Naftagas (B) 1 : 1 C. Zvezda (RS)
11.09.2016 16:30 Jedinstvo 3 : 2 Proleter 2006
11.09.2016 16:30 Lehel 1 : 0 Omladinac
11.09.2016 16:30 C. Zvezda (VS) 2 : 1 Borac
11.09.2016 16:30 Jadran 1 : 2 Sloboda
11.09.2016 16:30 Ljukovo 5 : 2 Partizan
11.09.2016 16:30 Napredak 3 : 1 Borac
11.09.2016 16:30 FK Graničar 1924 4 : 0 Rudar
11.09.2016 16:30 Hajduk 6 : 1 Donji Petrovci
11.09.2016 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Vinogradar
11.09.2016 16:00 TSK 2 : 0 Miletić
11.09.2016 16:00 Borac 2 : 1 Bačka
11.09.2016 16:00 Petrovaradin 6 : 0 Titel
11.09.2016 16:00 Tatra 2 : 2 Šajkaš 1908
11.09.2016 16:00 Proleter 1 : 1 Jugović
11.09.2016 11:00 Real 1 : 1 Mataruge
11.09.2016 16:30 Proleter 3 : 0 Borac
11.09.2016 16:30 Ribnica 2 : 3 Radnik
11.09.2016 16:30 Magnohrom 0 : 0 Rudar
11.09.2016 16:30 Ibar 1 : 3 Polet
11.09.2016 16:30 Granit 0 : 0 OFK Ras
11.09.2016 11:00 Novi Pazar 1928 3 : 2 Omladinac
11.09.2016 17:00 Partizan 0 : 4 Budućnost
11.09.2016 17:00 Šumadinac 2 : 1 Sloboda
11.09.2016 17:00 Šumadija 1934 0 : 0 Jedinstvo
11.09.2016 17:00 Vodojaža 5 : 1 Kolonija
11.09.2016 17:00 Kutlovo 4 : 1 Mladost
11.09.2016 17:00 Srbija 5 : 0 Borac
11.09.2016 16:00 Spartak 0 : 0 Polet (T)
11.09.2016 16:00 Donja Vrbava 0 : 0 Mladost (P)
11.09.2016 16:00 Omladinac (Z) 3 : 6 Prijevor
11.09.2016 16:00 Brezak 0 : 2 Slatina
11.09.2016 16:00 Jedinstvo (K) 1 : 0 Backovac Junajted
11.09.2016 16:00 Napredak 1 : 0 Zadrugar
11.09.2016 16:00 Podunavac 0 : 1 Udarnik
11.09.2016 16:00 Polet 2 : 1 Budućnost
11.09.2016 16:00 7. Juli 1 : 3 Osipaonica
11.09.2016 16:00 Pobeda 1 : 0 Crvena zvezda
11.09.2016 16:00 Sloboda 1 : 3 Mladi borac
11.09.2016 16:00 Sloga 0 : 2 SASK
11.09.2016 16:00 Omladinac 2 : 1 Šumadija
11.09.2016 16:00 Omladinac 5 : 0 Prvi srpski ustanak
11.09.2016 16:00 OFK Aranđelovac 1 : 0 Borac
11.09.2016 16:00 BSK 2 : 3 Vitlina-Bokanja
11.09.2016 16:00 Lokomotiva 2 : 0 Proleter 1976
11.09.2016 16:00 Junkovac 2 : 1 Vinča
11.09.2016 16:00 Trnava 0 : 3 Banja 1957
11.09.2016 16:00 Budućnost (V) 1 : 2 Rudar (Kr)
11.09.2016 16:00 Radnik (S) 2 : 2 Mlava (ML)
11.09.2016 16:00 Borac (K) 2 : 1 Polet (SD)
11.09.2016 16:00 Sloga (B) 3 : 2 Đerdap
11.09.2016 16:00 Makce 1 : 5 Sloga 33
11.09.2016 16:00 Rudar (S) 1 : 4 Krilaš
11.09.2016 16:00 Antimon 1 : 3 Borac (L)
11.09.2016 16:00 Cer 4 : 2 Sindjelić
11.09.2016 16:00 Hajduk Stanko 2 : 2 Jevremovac
11.09.2016 16:00 Mladi Borac 1 : 0 Podrinje
11.09.2016 16:00 Borac (V) 1 : 2 Jedinstvo
11.09.2016 16:30 Brezovica 7 : 0 Joševa
11.09.2016 16:30 Mladost 2 : 0 ZSK
11.09.2016 16:30 Tulari 4 : 1 Tvrdojevac
11.09.2016 16:30 Kačer 1 : 1 Sovljak
11.09.2016 16:30 Tešnjar 1 : 2 Trlić
11.09.2016 16:00 Višesava 0 : 3 Ježevica
11.09.2016 16:00 Savinac 3 : 3 Jasen
11.09.2016 16:00 Železničar 4 : 1 Zlatar
11.09.2016 16:00 Lazarica 0 : 2 Budućnost
11.09.2016 16:00 Blizna 0 : 0 Zlot
11.09.2016 16:00 Brestovac 4 : 0 Branik
11.09.2016 16:00 Čubra 0 : 0 Sloga
11.09.2016 16:00 Krivelj 1 : 5 Poreč
11.09.2016 16:00 BSK 2 : 1 Deli Jovan
11.09.2016 16:00 Slatina 3 : 0 Nemetali
11.09.2016 16:00 Polom 2 : 3 Ključ
11.09.2016 16:00 Zemljoradnik 0 : 1 Palilula
11.09.2016 16:00 Radnički 1924 3 : 0 Rudar Alpos
11.09.2016 16:00 Mladost 1976 0 : 3 Morava (Ž)
11.09.2016 16:00 Doljevac 1971 1 : 2 Rasovača
11.09.2016 16:00 Naisus 1977 2 : 2 Radnički 1947
11.09.2016 16:30 Omladinac 2 : 2 Radnički (L)
11.09.2016 16:30 Sloga 0 : 1 OFK Knjaz
11.09.2016 16:30 Malinik 3 : 1 Graničar
11.09.2016 16:30 Kablovi 3 : 5 OFK Grlište
11.09.2016 16:30 Trebič 6 : 0 Bučje Topla
11.09.2016 16:00 Juhor 1 : 1 Budućnost
11.09.2016 16:00 Bratstvo 4 : 0 Morava
11.09.2016 16:00 Kušiljevo 4 : 2 Resavac
11.09.2016 16:00 Mladost (J) 2 : 3 OFK Batinac
11.09.2016 16:00 OFK Tekstilac 2 : 0 OFK Bratstvo
11.09.2016 16:00 Dragocvet 2 : 1 Napredak (Z)
11.09.2016 16:00 Napredak (D) 4 : 1 Partizan
11.09.2016 16:30 Naupare 2 : 2 Blagotin
11.09.2016 16:30 Kupci 1 : 0 Šanac
11.09.2016 16:30 Jastrebac 10 : 0 Mladi radnik
11.09.2016 16:30 Vinogradar 4 : 1 Parunovac
11.09.2016 16:30 13. April 0 : 0 FUD
11.09.2016 16:30 Sloga 1 : 0 Mačkovac
11.09.2016 16:00 Mladost 1982 4 : 1 Polet
11.09.2016 16:00 Borac 3 : 0 Dunđerski
11.09.2016 16:00 Proleter (M) 4 : 2 Proleter (DV)
11.09.2016 16:00 Vrtište 2 : 2 Morava
11.09.2016 16:00 Mladost 3 : 0 Aluminijum
11.09.2016 16:00 Sloga 1948 0 : 3 OFK Niš
11.09.2016 16:00 Sloboda 3 : 0 Palilulac
11.09.2016 16:30 Dragoš 3 : 2 Zvezda
11.09.2016 16:30 Mladost (PR) 0 : 5 Zadrugar
11.09.2016 16:30 Gnjilan 2 : 0 Borac
11.09.2016 16:30 Padež 5 : 1 Napredak
11.09.2016 16:00 Bobište 1 : 1 Jedinstvo (GS)
11.09.2016 16:00 Omladinac (DS) 1 : 4 Jedinstvo (Š)
11.09.2016 16:00 Kumarevo 65 2 : 5 Čekmin
11.09.2016 16:00 Brza 2 : 4 Sloga
11.09.2016 16:00 Mladi Borac 1 : 2 Zloćudovo
11.09.2016 16:00 Plantaža 1 : 1 Umac
11.09.2016 16:00 Vučje 2 : 1 Progres
11.09.2016 16:00 Polet 3 : 2 Radnički (P)
11.09.2016 16:00 Železničar 1 : 3 Jablanica
11.09.2016 16:00 Mladost (B) 5 : 1 BSK Bujanovac
11.09.2016 16:00 Južna pruga 0 : 2 Biljači
11.09.2016 16:00 Lugina 6 : 1 Crnotince
11.09.2016 16:00 Mladost (S) 1 : 0 Čelik
11.09.2016 16:00 Borac 3 : 2 Sinđelić 2012
11.09.2016 16:00 Mladi proleter 0 : 2 Zmaj 1953
11.09.2016 16:00 Banja 0 : 4 Dunav
11.09.2016 16:00 Lepušnica 1 : 0 13. Maj Zemun
11.09.2016 16:00 Komgrap 2 : 0 Institut
11.09.2016 16:00 Poštar Zvezdara 4 : 0 Šumadinac
11.09.2016 16:00 Mladost (B) 1 : 1 Napredak
11.09.2016 16:00 BSK 2 : 4 Šumadija
11.09.2016 10:00 Radnički 1 : 1 Mladost (C)
11.09.2016 16:00 Strelac 1 : 0 Polet
11.09.2016 10:00 Selo Mladenovac 0 : 6 Kosmaj
11.09.2016 16:00 Boleč 2 : 1 Dunavac
11.09.2016 16:00 Velika Krsna 1 : 1 Kovačevac
11.09.2016 16:00 Mladost 0 : 5 Leštane
11.09.2016 16:00 Ropočevo 3 : 3 Mladenovac
11.09.2016 16:00 Napredak (S) 3 : 1 Supska
11.09.2016 16:00 Šumadija 4 : 3 Istok 63
11.09.2016 16:00 Moravac 3 : 2 15. Avgust 1950
11.09.2016 16:00 Mladost (S) 2 : 1 Omladinski
11.09.2016 16:00 Moravac 2015 2 : 0 Rudar Stenjevac
11.09.2016 16:00 Zemljoradnik 3 : 1 Javor
11.09.2016 16:00 Omladinac 2 : 4 Borac 1805
11.09.2016 16:00 Šumadinac 0 : 1 Sloga
11.09.2016 16:00 Vinorača 6 : 1 Kupinovac
11.09.2016 16:00 Ursule 3 : 1 Osaonica
11.09.2016 16:00 Morava 2 : 1 Mladost (D)
11.09.2016 16:00 Mladost (K) 0 : 4 Mladost (G)
11.09.2016 16:00 Kolare 4 : 0 Sinđelić 1934
11.09.2016 16:00 Polet (V) 12 : 1 Pobeda 1976
11.09.2016 16:00 Borac 5 : 1 Napredak 2012
11.09.2016 11:00 Polet (R) 5 : 1 Ratar
11.09.2016 11:00 Jedinstvo 3 : 2 OFK Draževac
11.09.2016 16:00 BSK 3 : 2 Mladost (DL)
11.09.2016 16:00 Marjan MB 3 : 1 Lemind
11.09.2016 16:00 Sušica 2012 1 : 3 OFK Morava
11.09.2016 16:00 Jedinstvo (G) 1 : 0 Milanovo
11.09.2016 16:00 Mladost (V) 6 : 0 Mladost (B)
11.09.2016 16:00 Atletiko 4 : 0 Napredak
11.09.2016 16:00 Sloboda (DB) 4 : 0 Navalin
11.09.2016 16:00 Šumadija 3 : 1 Gradac
11.09.2016 16:00 BUSK 2 : 2 011
11.09.2016 16:00 Atakante 1 : 2 Šećeranac Ada
11.09.2016 16:00 Rekreativo 011 2 : 1 Posavac Tišma
11.09.2016 16:00 Busije 3 : 1 Petrovčić
11.09.2016 16:30 Žednik 4 : 1 Bratstvo
11.09.2016 16:30 Bikovo 0 : 2 Đurđin
11.09.2016 16:30 Palić 0 : 8 Udarnik Višnjevac
11.09.2016 16:30 Elektrovojvodina 0 : 0 Lokomotiva
11.09.2016 16:30 Solid 7 : 1 OFK Mala Bosna 2015
11.09.2016 16:30 Iskra 12 : 0 Sloboda
11.09.2016 16:30 Mladost Radost 3 : 0 Obilić
11.09.2016 16:30 Budućnost 3 : 1 Vojvodina
11.09.2016 16:30 Pobeda 0 : 1 Jedinstvo
11.09.2016 16:30 Tomislavci 4 : 0 Mladost
11.09.2016 16:30 Čoka 0 : 1 AFK
11.09.2016 16:30 Graničar 1 : 1 Tromedja
11.09.2016 16:30 Slavija 2 : 0 Tornjoš
11.09.2016 16:30 Hajduk 2 : 0 Tisa
11.09.2016 16:00 Kordun 0 : 0 Dunav
11.09.2016 16:00 Aleksa Šantić 1 : 0 Stanišić
11.09.2016 16:00 Hajduk (S) 4 : 3 Crvenka
11.09.2016 16:00 Omladinac (D) 0 : 1 Radnički 1918
11.09.2016 16:00 Omladinac (B) 4 : 2 Graničar (R)
11.09.2016 16:30 Kulpin 0 : 0 Soko
11.09.2016 16:30 Maglić 3 : 3 Krivanj
11.09.2016 16:30 Neštin 5 : 0 Borac
11.09.2016 16:30 Potporanj 3 : 2 Borac (VS)
11.09.2016 16:30 Borac (VG) 3 : 0 Vladimirovac
11.09.2016 16:30 Partizan (K) 1 : 1 Dunav
11.09.2016 16:30 Ševac 3 : 0 Dobrica
11.09.2016 16:30 Hajdučica 2 : 0 Radnički 1927
11.09.2016 16:30 Karaš (K) 5 : 2 Ratar
11.09.2016 16:30 Vojvodina (CC) 3 : 0 Banat
11.09.2016 16:30 Polet 1 : 4 Glogonj
11.09.2016 16:30 Omladinac 1927 1 : 2 Unirea
11.09.2016 16:30 Mladost 2 : 0 Pobeda
11.09.2016 16:30 Tempo 0 : 5 Spartak 1911
11.09.2016 16:30 Stari Tamiš 1 : 0 Borac
11.09.2016 16:30 BSK Bavanište 3 : 2 Jedinstvo
11.09.2016 16:30 Budućnost (BB) 1 : 4 Proleter
11.09.2016 16:30 Kolonija 1 : 2 Dolovo
11.09.2016 16:30 Jedinstvo 2 : 2 Potisje
11.09.2016 16:30 MSK 4 : 0 ŽFK Banat
11.09.2016 16:30 ASK 1 : 0 Radnički 1911
11.09.2016 16:30 OFK Klek 1 : 2 Zadrugar
11.09.2016 16:30 Zlatica 1 : 0 OFK Gradnulica
11.09.2016 16:30 Omladinac 2 : 1 OFK Stajićevo
11.09.2016 16:30 Vojvodina (NM) 5 : 0 Borac (I)
11.09.2016 16:30 Terekves 0 : 6 Vojvodina (B)
11.09.2016 16:30 Bega 1 : 1 Napredak (Č)
11.09.2016 16:30 Roham 3 : 2 2. Oktobar
11.09.2016 16:30 Proleter 2 : 0 1.Oktobar
11.09.2016 16:30 Fruškogorac 1 : 3 Mladost
11.09.2016 16:30 PSK Putinci 3 : 1 Jedinstvo (M)
11.09.2016 16:30 OFK Brestač 2 : 1 OFK Zeka Buljubaša
11.09.2016 16:30 Graničar (O) 2 : 3 Borac
11.09.2016 16:30 Železničar 1 : 0 Obilić 1993
11.09.2016 16:30 Jedinstvo (P) 0 : 3 Sloga
11.09.2016 16:30 Hajduk 5 : 2 Napredak
11.09.2016 16:00 Obilić 2 : 2 RFK Novi Sad 1921
11.09.2016 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Fruškogorac
11.09.2016 16:00 Moskva 2 : 1 Borac
11.09.2016 10:00 Mlada krila 3 : 2 Mladost (V)
11.09.2016 16:30 Napredak (G) 1 : 2 Lazac
11.09.2016 16:30 Zvezda 1 : 4 Popovići
11.09.2016 16:30 Kraljevo Hajduk 3 : 1 Tavnik
11.09.2016 16:30 Gruža 0 : 4 Partizan
11.09.2016 16:30 Borac (A) 1 : 1 Budućnost (K)
11.09.2016 16:30 Lugovi 0 : 3 Rudar
11.09.2016 16:30 Morava (K) 1 : 0 Budućnost
11.09.2016 16:30 Planinac 2 : 0 Malba
11.09.2016 11:00 Rakova 2 : 0 Gavrilo Princip
11.09.2016 16:30 Kej 2 : 2 Čačak 94
11.09.2016 16:30 Morava (M) 0 : 1 Prijatelji
11.09.2016 16:30 Brezova 3 : 6 Bjelica
11.09.2016 16:30 Gorušica 4 : 0 Bratstvo
11.09.2016 16:30 Voćar 4 : 2 Vrelo
11.09.2016 16:30 Jelica 2 : 3 Jedinstvo
11.09.2016 16:30 Sloga 2 : 1 Gradina
11.09.2016 16:00 Velereč 94 6 : 2 Omladinac
11.09.2016 16:00 Šilopaj 1 : 4 Šumadija
11.09.2016 16:30 Bačinac 2 : 2 Železničar Kusadak
11.09.2016 16:30 Glavaš 4 : 0 Selevac
11.09.2016 16:00 Šamot 2 : 1 Ranilović
11.09.2016 16:00 Kopljari 2 : 1 Sloga
11.09.2016 16:00 Jasenica 0 : 2 Šumadinac (N)
11.09.2016 11:00 B 2000 4 : 0 Žabare
11.09.2016 11:00 Šumadinac (S) 1 : 4 Plaskovac
11.09.2016 16:00 Brezovac 3 : 6 Mladi rudar
11.09.2016 16:00 Budućnost 1 : 6 Partizan
11.09.2016 16:00 Mladost MG 2 : 0 Udarnik
11.09.2016 16:00 Sloga (M) 4 : 1 Kotlenik
11.09.2016 16:00 Marjan 2 : 2 Omladinac (V)
11.09.2016 16:00 Bare 2 : 1 Karađorđe
11.09.2016 16:15 Pobeda (Đ) 4 : 2 Pobeda (S)
11.09.2016 16:00 BSK 5 : 0 Grivac
11.09.2016 16:00 Crvena zvezda 2 : 1 Mladost (R)
11.09.2016 16:00 Omladinac (S) 1 : 2 Bata Bulić
11.09.2016 16:00 Sloga 1952 2 : 4 Zadrugar (T)
11.09.2016 16:00 Stig (MC) 0 : 3 Radnički (K)
11.09.2016 16:00 Integral 0 : 1 Rade Milošević
11.09.2016 16:00 Napredak (S) 2 : 4 Dragoš
11.09.2016 16:00 Kurjače 1 : 0 Napredak (P)
11.09.2016 16:00 Desine 1 : 1 Napredak 1934
11.09.2016 16:00 Žika Marković Uča 2 : 2 Jedinstvo (D)
11.09.2016 16:00 Polet (V) 2 : 1 Obilić
11.09.2016 16:00 Železničar 3 : 0 Dizel
11.09.2016 16:00 Dunavac (P) 0 : 1 Jedinstvo (LJ)
11.09.2016 16:00 Radnički (P) 3 : 1 Sloga (Ć)
11.09.2016 16:00 Proleter 3 : 5 Gorki
11.09.2016 16:00 Budućnost (PD) 2 : 3 Cer
11.09.2016 16:00 Borac (Š) 2 : 1 Torpedo
11.09.2016 16:00 Budućnost (Z) 2 : 2 Milicionar
11.09.2016 16:00 Duško 2 : 1 Sloga (B)
11.09.2016 16:00 Sloga (D) 3 : 1 Drina
11.09.2016 16:00 Mladost (MM) 6 : 2 Omladinac
11.09.2016 16:00 OFK Jelen 2 : 2 Vlašić
11.09.2016 13:00 Mladost 2013 2 : 2 Miloš Pocerac 2013
11.09.2016 16:00 Radnički (К) 0 : 1 Karađorđe
11.09.2016 16:00 Trešnjevka 2 : 2 Varna 012
11.09.2016 16:00 Šipurske Livade 4 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
11.09.2016 16:00 Cerić 7 : 0 Rankovac
11.09.2016 16:00 Torpedo 0 : 3 Dobrava
11.09.2016 16:00 Sloga (K) 0 : 1 Dušan Silni
11.09.2016 16:00 Jedinstvo (Z) 6 : 1 7. Juli
11.09.2016 16:00 Stolice 2 : 2 Mladost (DD)
11.09.2016 16:00 Gučevo 3 : 2 Prva Iskra
11.09.2016 16:00 Jedinstvo (MZ) 1 : 0 Jadar (S)
11.09.2016 16:00 Sloga (LŠ) 2 : 1 Borac (K)
11.09.2016 16:00 Vidojevica 2 : 0 Sloga (S)
11.09.2016 11:00 Velika Reka 4 : 3 Cerova
11.09.2016 16:00 Milan Orlić 2 : 1 Azbukovica
11.09.2016 16:00 Gunjevac 1 : 3 Vrelo Sport
11.09.2016 16:00 OFK Paljuvi 0 : 0 Dimitrije Tucović
11.09.2016 16:00 Polet (T) 5 : 0 OFK Stublenica
11.09.2016 16:00 Proleter 1 : 0 Rudar
11.09.2016 16:00 Liplje 2 : 0 Polet
11.09.2016 16:00 Kotešica 3 : 5 Mladost
11.09.2016 16:00 Popadić 3 : 3 Komanice
11.09.2016 16:00 Borac 2 : 1 Rajac
11.09.2016 16:00 Kolubara 2 0 : 0 Jadar 2013
11.09.2016 16:00 OFK Brđanac 2 : 2 Milenko Pavlović
11.09.2016 17:00 Glumač 1 : 7 Bakionica
11.09.2016 17:00 Gorobilje 1 : 2 Trešnjica
11.09.2016 12:00 Lauš 2 : 2 Pobeda
11.09.2016 17:00 Avijatičar 4 : 0 Sečica
11.09.2016 17:00 Borac 1 : 1 Napredak
11.09.2016 14:00 Omladinac 4 : 1 Dobrinjac
11.09.2016 14:00 Duškovci 5 : 4 Plavi Tok
11.09.2016 16:00 Napredak 0 : 0 Mala Vrbica
11.09.2016 16:00 Koča Andjelković 6 : 3 Velika Vrbica
11.09.2016 16:00 Lovćen 4 : 0 Rtkovo
11.09.2016 16:00 Pontes 1 : 1 Omladinac
11.09.2016 16:00 Egeta 3 : 2 Kladušnica
11.09.2016 16:30 Bukovica 2 : 1 Mladost VPD
11.09.2016 16:30 Žabare 6 : 0 Budućnost
11.09.2016 16:30 Čarapan 2 : 7 Rasina
11.09.2016 16:30 Jedinstvo 1936 1 : 3 Sloga
11.09.2016 16:30 14. Oktobar 2 : 3 Trudbenik
11.09.2016 16:30 Donji Kopaonik 7 : 0 Sloga
11.09.2016 16:30 Omladinac 1 : 1 Rubin (DS)
11.09.2016 16:30 Gradina 1 : 3 Jugovići
11.09.2016 16:30 Beli Orlovi 0 : 0 Borac
11.09.2016 16:30 Mladost 2 : 0 Stari Trstenik
11.09.2016 16:00 Pionir 1 : 3 Pinosava
11.09.2016 16:00 Dunavac 0 : 6 Heroj Polet
11.09.2016 16:00 Sveti Stefan 1 : 4 Mladost
11.09.2016 16:00 Minel 2 : 0 Dedinje
11.09.2016 17:00 Vojvoda 1 : 4 Rudar 2012
11.09.2016 14:30 Stojnik 1 : 5 OFK Rogača
11.09.2016 17:00 Nemenikuće 0 : 2 Popović
11.09.2016 16:30 Veliki Suvodol 0 : 2 Senjak
11.09.2016 16:30 Željuša 0 : 3 Nišavac
11.09.2016 16:30 Jerma 3 : 0 Temac
11.09.2016 16:30 Rajko Mitić 8 : 0 Sloboda
11.09.2016 16:30 Sloga 3 : 2 Rongo Siti
11.09.2016 16:00 Supovac 1 : 4 Omladinac
11.09.2016 16:00 Mladost 2 : 4 Sečanica
11.09.2016 16:00 Morava 1949 1 : 0 Durlan Siti
11.09.2016 16:00 Delijski Vis 0 : 2 Stevan Nešticki
11.09.2016 16:00 Čegar 2013 2 : 0 Radnički 1936
11.09.2016 11:00 Marina Kutina 6 : 2 10. februar
11.09.2016 16:00 Elid 1 : 1 Moravac
11.09.2016 16:00 Grkinja 1 : 1 Toplica
11.09.2016 16:00 Knežica 0 : 2 Mekiš
11.09.2016 16:30 Telečka 0 : 2 Dinamo 1923
11.09.2016 16:30 OFK Metalac 0 : 0 KFK Kula
11.09.2016 16:30 Partizan 3 : 1 Jedinstvo (R)
11.09.2016 16:00 Sloga Trgošped 0 : 3 Dragojevac
11.09.2016 16:00 Verko 1 : 6 Jedinstvo 2014
11.09.2016 16:00 Hajduk 1 : 2 Sloga 1949
11.09.2016 16:00 Provo 2015 7 : 1 Sloga (R)
11.09.2016 16:00 Skupljen 2013 1 : 2 Mladost (B)
11.09.2016 11:00 Petrovac 74 4 : 1 Polet
11.09.2016 11:00 Mrovska 4 : 1 Mladost (Z)
11.09.2016 16:30 Tisa 1933 0 : 3 Sloga
11.09.2016 16:30 Partizan 0 : 5 Tamiš
11.09.2016 16:30 Borac 0 : 3 KSK Konak 1926
11.09.2016 16:30 Proleter 4 : 4 Mladost
11.09.2016 16:30 Zvezda 3 : 1 Krtinska
11.09.2016 16:30 Borac 10 : 1 Ljubinić
11.09.2016 16:30 Belo Polje 5 : 2 Partizan
11.09.2016 16:30 Duboko 2 : 0 Sloga
11.09.2016 16:30 Rekreativo 0 : 4 Jedinstvo
11.09.2016 16:30 Omladinac 4 : 0 Rvati
11.09.2016 16:00 Velika Moštanica 0 : 1 Beljina
11.09.2016 16:00 OFK Borac 0 : 2 Lisović
11.09.2016 16:00 Veliki Borak 9 : 0 Guncate
11.09.2016 16:30 Omladinac 0 : 2 Vitorul
11.09.2016 16:30 Pobeda 0 : 2 Banat
11.09.2016 16:30 Hajduk 2 : 3 Karaš
11.09.2016 16:30 Doljane Meševo 1 : 2 Grkljane
11.09.2016 16:30 Polet (Š) 0 : 1 Štitari
11.09.2016 16:30 Mudrakovac 5 : 0 Mladost 2015
11.09.2016 16:30 Polet (K) 1 : 2 Zmajevac
11.09.2016 11:00 Globoder 3 : 3 Padež
11.09.2016 11:00 Srnje 1 : 5 Gaglovo
11.09.2016 11:00 Mladost 2 : 0 Nomanica
11.09.2016 11:00 Moravac (G) 2 : 0 Gornje Sinkovce
11.09.2016 10:00 Jašunja 2 : 1 Todorovce
11.09.2016 16:00 Borac 3 : 2 B.S.K.
11.09.2016 11:00 Vukan 1 : 2 Melnica
11.09.2016 11:00 Udarnik 2015 0 : 1 Mladost (L)
11.09.2016 16:30 Sloga 1 : 1 OFK Radnički
11.09.2016 16:30 Budućnost (D) 2 : 2 Rudar
11.09.2016 16:30 Sloboda 1 : 1 Šumadija (MC)
11.09.2016 16:30 BSK 2 : 1 Mladi Borac
11.09.2016 16:00 Toplica 14 : 0 Proleter
11.09.2016 16:00 Paštrić 1 : 1 Gornji Mušić
11.09.2016 16:00 Stari drugari 6 : 0 Orao
11.09.2016 16:00 Babajić 4 : 0 Gornji Lajkovac
11.09.2016 16:00 Mladost 7 : 4 Tolić
11.09.2016 16:00 Metalac 2 : 1 Ljubičevo
11.09.2016 16:00 Sloga (Du) 1 : 1 Mip Majdan
11.09.2016 16:00 Sopot 2 : 1 Proleter 1932
11.09.2016 16:00 Vojvoda Milenko 4 : 1 Vihor
11.09.2016 16:00 Sloga (Dr) 2 : 1 Zemljoradnik 1932
11.09.2016 16:00 Beli Orao 1 : 1 Pobeda (SK)
11.09.2016 16:00 Napredak (B) 1 : 2 Mlava (B)
11.09.2016 16:00 Morava 2 : 3 OFK Borac
11.09.2016 16:00 Trnava 1 : 2 Belica
11.09.2016 16:00 Partizan 1 : 0 Jedinstvo
11.09.2016 16:00 Mladost 5 : 1 Omladinac
11.09.2016 16:00 Napredak 1 : 7 Šantarovac
11.09.2016 16:00 Resavac 1 : 4 Sindjelić
11.09.2016 16:00 Zelenika 1 : 3 Mladi radnik
11.09.2016 16:00 Resava 8 : 0 Orlovi
11.09.2016 16:30 Omladinac 2 : 1 Topoljak
11.09.2016 16:30 Vrelo 1 : 1 OFK Takovo
11.09.2016 16:30 Jedinstvo 2 : 2 Omladinac
11.09.2016 13:00 Brgule 6 : 0 Kolubara
11.09.2016 13:30 Murgaš 2012 1 : 5 Pambukovica
11.09.2016 13:30 Čučuge 4 : 1 Sloga
11.09.2016 16:30 Zvizdar 2012 1 : 3 Dokmir
11.09.2016 16:00 Heroj 3 : 2 OFK Borac
11.09.2016 16:00 Napredak 2 : 0 Budućnost
11.09.2016 14:00 Vihor 2 : 3 Jedinstvo
11.09.2016 16:00 Mladost 2 : 1 ISK Izvor
11.09.2016 16:00 OFK Juhor 2016 3 : 3 Sloboda
11.09.2016 16:00 Donja Mutnica 5 : 2 Polet
11.09.2016 16:00 Mladost (B) 7 : 0 Granit
11.09.2016 16:00 Rudar 2 : 1 Jelav
11.09.2016 16:00 Sloga 1 : 1 Hajduk
11.09.2016 11:00 Studenac 1 : 4 Jadar 1961
11.09.2016 16:30 Jedinstvo 0 : 2 Vrnjci
11.09.2016 16:30 Lasta 7 : 1 Mladost 1981
11.09.2016 16:30 Šumadija 4 : 1 Miločajac
11.09.2016 16:30 Jovo Kursula 6 : 0 Kablar
11.09.2016 16:30 Zgodačica 2 : 1 Stara Čaršija
11.09.2016 16:30 Omladinac 0 : 1 BSK 2014
11.09.2016 16:30 National AG 5 : 1 Bogutovačka Banja
11.09.2016 16:30 Mineral 2015 6 : 1 Studen Vitez
11.09.2016 16:30 Morava 1 : 1 Progorelica
11.09.2016 11:00 Krćevac 04 0 : 1 Borac
11.09.2016 11:00 Radoje Domanović 2 : 3 Mladost (R)
11.09.2016 11:00 Mladost (J) 3 : 0 Jarmenovci
11.09.2016 16:30 Sloven 0 : 4 Šumar
11.09.2016 16:30 Srem 0 : 3 Lovac
11.09.2016 16:30 Mladost 1 : 1 Hajduk
11.09.2016 16:30 Vitez 3 : 3 Kameni
11.09.2016 16:30 Donji Srem 4 : 0 Sremac
11.09.2016 16:30 Proleter 1 : 2 OFK Bačka 1945
11.09.2016 16:30 Mladost 1 : 2 Bačka
11.09.2016 16:30 Sloga 1 : 3 Bački Hajduk
11.09.2016 16:30 Slavija 2 : 2 Borac
11.09.2016 11:00 Radnik 5 : 0 Mladost
11.09.2016 11:00 Premijer 0 : 2 Sloboda
11.09.2016 11:00 Šumice 1 : 1 Stojan Lazarac
11.09.2016 16:00 Pečanica 0 : 0 Mladi Borac
11.09.2016 16:00 Sirakovo 7 : 0 Stiški Kurjak
11.09.2016 16:00 Kumane 0 : 1 Dunavac 1929
11.09.2016 16:00 Srednjevo 3 : 1 Mirko Tomić
11.09.2016 16:00 Sloga-TOP 5 : 2 Pek
11.09.2016 16:00 Baštovan 2015 5 : 2 Ram
11.09.2016 16:30 27. Oktobar 4 : 3 Car Uroš
11.09.2016 16:30 Vojvodina 3 : 0 Borac
11.09.2016 16:30 Polet 1 : 1 Fruška Gora
11.09.2016 16:30 Jedinstvo (R) 4 : 1 Jedinstvo (K)
11.09.2016 16:30 Planinac 4 : 1 Fruškogorac
11.09.2016 16:30 S.V.Radnički 6 : 0 Sremac
11.09.2016 16:30 Graničar 3 : 1 Sloga
11.09.2016 16:30 Jednota 0 : 7 OFK Bikić
11.09.2016 16:30 OFK Bačinci 9 : 0 Sremac
11.09.2016 16:30 Napredak 3 : 2 Graničar
11.09.2016 16:30 Sinđelić 1 : 2 OFK Bingula
11.09.2016 16:30 Borac 1 : 1 Omladinac
11.09.2016 16:30 Sloga (M) 2 : 3 Dunav
11.09.2016 16:30 Polet 2 : 1 Sloga (K)
11.09.2016 16:30 Krušedol 3 : 0 Borac (J)
11.09.2016 16:30 Srem 3 : 1 Poletarac
11.09.2016 16:30 Napredak 2 : 1 BSK
11.09.2016 16:30 OFK Bosut 3 : 0 Grgurevci
11.09.2016 16:30 Borac (R) 0 : 7 Sloga
11.09.2016 16:30 Trgovački 2 : 0 Sremac
11.09.2016 16:30 Sloboda 3 : 0 Noćaj
11.09.2016 11:00 Maovi MH 2 : 1 Bojić
11.09.2016 11:00 Zablaće 1 : 2 Pocerina
11.09.2016 11:00 Volujac 0 : 2 Metlić
11.09.2016 16:00 Ivanča 3 : 1 Napredak
11.09.2016 16:00 Borac 0 : 5 Šumadija 1962
11.09.2016 16:00 Kosmajac 2 : 3 Vlaška 1950
11.09.2016 16:00 Omladinac 3 : 3 Šepšin
11.09.2016 16:00 Rabrovac 3 : 1 OFK Student
11.09.2016 11:00 Pričinović 6 : 0 Borac BTG
11.09.2016 11:00 Mladost 1 : 3 Žabar
11.09.2016 11:00 Jedinstvo 0 : 2 Korman
11.09.2016 16:00 BSK 2 : 1 Mladost
11.09.2016 16:00 Udarnik 5 : 1 Proleter
11.09.2016 16:00 Pomoravlje 3 : 0 Budućnost
11.09.2016 16:00 OFK Braničevo 4 : 3 Borac 2016
11.09.2016 16:00 Žitkovica 3 : 1 Polet
11.09.2016 16:00 OFK Vinci 2 : 3 Mladost 1970
11.09.2016 11:00 Rojkovac 0 : 1 Trstenica
11.09.2016 16:30 Proleter 5 : 1 Lazarevac
11.09.2016 16:30 Šumadinac 1 : 5 Petka
11.09.2016 16:30 Vreoci 2 : 1 Strmovo
11.09.2016 11:00 Rad 2 : 0 Spartak ŽK
11.09.2016 11:00 Mačva 1 : 0 Voždovac
11.09.2016 14:30 OFK Beograd 4 : 3 Brodarac
11.09.2016 10:00 Partizan 4 : 0 Lokomotiva
11.09.2016 11:00 Jagodina 1 : 1 Radnički (N)
11.09.2016 11:00 Goč 0 : 0 Novi Pazar
11.09.2016 12:00 Radnički 1923 3 : 1 Šumadija 1903
11.09.2016 11:00 Savacijum 1 : 2 Budućnost-Krušik 2014
11.09.2016 10:00 Studentski Grad 1 : 0 Zemun
11.09.2016 10:00 Radnički (Zr) 4 : 0 Železničar
11.09.2016 12:00 Vršac 1 : 0 Jedinstvo (SP)
11.09.2016 10:00 Dinamo 1945 7 : 0 Begej
11.09.2016 10:00 Veternik 0 : 2 Vojvodina
11.09.2016 15:00 Indeks 3 : 0 Radnički (NP)
11.09.2016 10:00 Proleter 0 : 1 Radnički (SM)
11.09.2016 10:00 TSC 1 : 3 Bačka 1901
11.09.2016 10:00 Radnički (S) 1 : 1 Hajduk junior
11.09.2016 11:00 Partizan 3 : 0 Budućnost
11.09.2016 10:00 PKB 0 : 0 Srem
11.09.2016 11:00 Grafičar 3 : 1 Trudbenik
11.09.2016 09:00 DIF 3 : 1 Postar 1930
11.09.2016 13:00 Brodarac MK 1 : 1 Radnički MK
11.09.2016 12:00 Zemun MK 6 : 0 Studenski Grad MK
11.09.2016 09:00 Internacional MK 1 : 2 Sinđelić MK
11.09.2016 16:00 Palilulac MK 1 : 6 IMT MK
11.09.2016 10:00 Crvena zvezda MML MK 0 : 3 Zuce MK
11.09.2016 13:00 Rad 1 : 2 Spartak ŽK
11.09.2016 15:00 Real Niš 2 : 2 Vojvodina
11.09.2016 11:30 OFK Beograd 0 : 0 Brodarac
11.09.2016 12:00 Partizan 4 : 2 Zemun
11.09.2016 13:30 Jagodina 4 : 3 Moravac Orion
11.09.2016 13:00 Šumadija 1903 1 : 3 Apolon
11.09.2016 15:00 Rudar 5 : 0 Mokra Gora
11.09.2016 14:00 Radnički 1923 6 : 0 Nacional AG
11.09.2016 12:00 Mačva (Š) 3 : 3 Donjošorac Sunrise
11.09.2016 12:00 OFK Šabac 4 : 0 Radnički (V)
11.09.2016 17:00 Voždovac 4 : 1 Teleoptik
11.09.2016 09:00 Mladenovac 3 : 1 Radnički (O)
11.09.2016 10:00 Vršac United 1 : 3 Radnički (K)
11.09.2016 12:00 Železničar 3 : 0 Vršac
11.09.2016 12:00 Kikinda 1909 0 : 4 Radnički (Z)
11.09.2016 09:30 Radnički (SM) 7 : 1 Radnički (NP)
11.09.2016 11:00 Borac 3 : 0 RFK N.S. 1921
11.09.2016 12:00 Hajduk junior 1 : 1 ŽAK junior
11.09.2016 12:00 Vrbas 2 : 0 Bačka (BP)
11.09.2016 12:00 Bečej 1918 0 : 1 TSC
11.09.2016 10:00 Crvena zvezda 6 : 3 Podunavac
11.09.2016 11:00 Cerovac 2013 0 : 4 Pobeda
11.09.2016 16:30 Partizan 9 : 0 Donji Petrovci
11.09.2016 16:30 1. Maj 1 : 0 Borac
11.09.2016 16:30 Rudar 5 : 2 Sloven
11.09.2016 10:00 Bačka 1901 3 : 1 Njerš Ištvan
11.09.2016 10:00 Ševac 7 : 0 Dunav
11.09.2016 Dinamo 1945 5 : 2 Mladost (O)
11.09.2016 10:00 Avala 1939 1 : 8 IMT
11.09.2016 09:00 OFK Balkan 1 : 7 Hajduk
11.09.2016 15:00 Zemun MK 3 : 0 Studentski grad MK
11.09.2016 16:00 BASK MK 4 : 1 011 MK
11.09.2016 17:00 AS 2 : 0 Apolon
11.09.2016 10:00 Železničar 3 : 2 OFK Osečina
11.09.2016 10:00 Mačva (Š) 0 : 0 Donjošorac Sunrise
11.09.2016 10:00 OFK Šabac 7 : 2 Radnički (V)
11.09.2016 10:00 Omladinac 2014 8 : 0 Drina
11.09.2016 09:00 Zemun 1 : 1 Crvena zvezda
11.09.2016 20:00 Vozdovac 2 : 0 BSK
11.09.2016 10:00 011 4 : 0 Teleoptik
11.09.2016 14:00 Partizan 6 : 0 FSFV
11.09.2016 11:30 Radnički (SM) 4 : 0 Radnički (NP)
11.09.2016 10:00 Železničar 4 : 2 Vršac
11.09.2016 10:00 Kikinda 1909 0 : 4 Radnički (Z)
11.09.2016 10:00 Hajduk junior 6 : 1 Bačka 1901
11.09.2016 10:00 Vrbas 0 : 4 CFK
11.09.2016 10:00 Bečej 1918 0 : 3 TSC
11.09.2016 10:00 Loznica 6 : 0 Jadar 07 II
11.09.2016 10:00 Borac 9 : 0 Vidojevica
11.09.2016 10:00 Dinamo 1945 0 : 0 Borac
11.09.2016 10:00 Slavia 2 : 10 Stenli
11.09.2016 10:00 Vladimirovac 6 : 1 Dolina
11.09.2016 10:00 Vojvodina (C) 2 : 12 Proleter
11.09.2016 11:00 Vulturul 5 : 4 Jedinstvo
11.09.2016 10:00 Vršac united 7 : 0 Partizan
11.09.2016 11:00 Banat 2 : 1 Sloga
11.09.2016 12:00 Jadar 07 I 6 : 1 Luk-Kompenzatori
11.09.2016 10:00 Antimon 0 : 15 Jedinstvo
11.09.2016 11:00 Sloga (L) 3 : 0 Rudar 2001
11.09.2016 11:00 RSK 3 : 0 Rudar Kostolac 2008
11.09.2016 11:00 Šapine 1 : 5 Homoljac
11.09.2016 13:00 IMT 0 : 4 13. Maj
11.09.2016 15:00 Dorcol 1 : 0 GSP Polet
11.09.2016 11:00 Zuce 3 : 5 Graficar
11.09.2016 10:00 Institut 4 : 1 Buducnost
11.09.2016 09:00 Lokomotiva 2 : 2 Radnički NB
11.09.2016 10:00 BASK 1 : 4 Kolubara
11.09.2016 09:00 OFK Beograd MK 4 : 0 Brodarac MK
11.09.2016 16:00 Čukarički MK 6 : 0 Altina MK
11.09.2016 11:30 Voždovac MK 4 : 0 011 MK
11.09.2016 11:00 Petlić MK 6 : 3 Dunav MK
11.09.2016 13:00 BASK MK 2 : 7 Obrenovac 1905 MK
11.09.2016 10:00 Kolubara MK 4 : 6 Lokomotiva MK
11.09.2016 09:00 Vozdovac 1 : 2 OFK Beograd
11.09.2016 10:00 Radnički (O) 4 : 1 BSK 1925
11.09.2016 14:00 Radnički (NB) 2 : 1 Teleoptik
11.09.2016 12:00 Bačka 1901 0 : 8 Arena SU
11.09.2016 Polet 0 : 3 OFK Senjak
11.09.2016 Budućnost Krušik 0 : 1 Železničar
11.09.2016 Omladinac 5 : 0 Šampion
11.09.2016 OFK Osečina 2 : 4 Ribnica
11.09.2016 Radnički 2 : 3 Jedinstvo
11.09.2016 13:00 Rudar 4 : 8 Kolašin
11