XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 487 utakmica za dan
Subota, 24 Septembar 2016

Fudbal

24.09.2016 19:00 Rad 1 : 1 Čukarički
24.09.2016 18:30 Arsenal 3 : 0 Chelsea
24.09.2016 16:00 Bournemouth 1 : 0 Everton
24.09.2016 16:00 Liverpool 5 : 1 Hull
24.09.2016 16:00 Middlesbrough 1 : 2 Tottenham
24.09.2016 16:00 Stoke 1 : 1 WBA
24.09.2016 16:00 Sunderland 2 : 3 Crystal Palace
24.09.2016 16:00 Swansea 1 : 3 Manchester City
24.09.2016 13:30 Manchester Utd 4 : 1 Leicester
24.09.2016 15:30 Borussia M'gladbach 2 : 0 Ingolstadt
24.09.2016 15:30 Mainz 05 2 : 3 Bayer Leverkusen
24.09.2016 15:30 Hamburger SV 0 : 1 Bayern
24.09.2016 15:30 Augsburg 1 : 0 Darmstadt 98
24.09.2016 15:30 Eintracht 3 : 3 Hertha BSC
24.09.2016 18:30 Werder 2 : 1 Wolfsburg
24.09.2016 18:00 Palermo 0 : 1 Juventus
24.09.2016 20:45 Napoli 2 : 0 Chievo
24.09.2016 17:00 Lorient 1 : 0 Lyon
24.09.2016 20:00 Bordeaux 0 : 0 Caen
24.09.2016 20:00 Montpellier 0 : 1 Metz
24.09.2016 20:00 Bastia 1 : 0 Guingamp
24.09.2016 20:00 Dijon 3 : 0 Rennes
24.09.2016 20:00 Monaco 2 : 1 Angers
24.09.2016 13:00 Eibar 2 : 0 Real Sociedad
24.09.2016 16:15 Sporting Gijón 0 : 5 Barcelona
24.09.2016 18:30 Athletic Club 3 : 1 Sevilla
24.09.2016 20:45 Las Palmas 2 : 2 Real Madrid
24.09.2016 15:00 Grbalj 2 : 0 Lovćen
24.09.2016 15:00 Mladost 5 : 0 Jedinstvo
24.09.2016 15:00 Bokelj 3 : 0 OFK Petrovac
24.09.2016 15:00 Zeta 3 : 1 Iskra
24.09.2016 15:00 Rudar 0 : 0 Dečić
24.09.2016 15:00 OFK Borac 3 : 2 Napredak
24.09.2016 15:00 Brskovo 6 : 0 Polimlje
24.09.2016 15:30 Vršac 3 : 0 Sloga
24.09.2016 15:30 Crvena zvezda (NS) 0 : 0 Železničar
24.09.2016 15:30 Radnički (Zr) 2 : 0 TSC
24.09.2016 15:30 Radnički 1923 2 : 0 Zlatibor (Č)
24.09.2016 15:30 Šapine 0 : 1 Loznica
24.09.2016 15:30 FAP 1 : 0 Jošanica
24.09.2016 15:30 Sloga (P) 1 : 1 Šumadija 1903
24.09.2016 15:30 Radnički (S) 1 : 2 Moravac Orion
24.09.2016 15:30 Tabane 1970 1 : 0 Jedinstvo (P)
24.09.2016 15:30 Sloga (D) 0 : 1 Jedinstvo (B)
24.09.2016 15:30 Trstenik PPT 2 : 1 OFK Sinđelić
24.09.2016 10:00 BASK 3 : 2 BSK Batajnica
24.09.2016 11:00 GSP Polet 1 : 3 Teleoptik
24.09.2016 15:30 Rakovica 1 : 5 Sopot
24.09.2016 15:30 Radnički (NB) 1 : 2 Stepojevac Vaga
24.09.2016 15:30 Srbobran 4 : 0 Polet (K)
24.09.2016 15:30 Bečej 1918 4 : 0 Bačka (P)
24.09.2016 15:30 OFK Vrbas 1 : 0 Mladost APA
24.09.2016 15:30 Radnički (S) 0 : 3 Zadrugar
24.09.2016 15:30 Jedinstvo (NB) 0 : 1 Budućnost (SC)
24.09.2016 15:30 Dinamo 1945 3 : 0 Proleter (BK)
24.09.2016 15:30 Sloga 2 : 2 Slavia
24.09.2016 15:30 Jedinstvo (BK) 4 : 1 Radnički (K)
24.09.2016 15:30 Sloboda 1 : 0 Vršac united
24.09.2016 15:30 Radnički (S) 3 : 2 Polet (N)
24.09.2016 15:30 Sloga 5 : 1 Kabel
24.09.2016 15:30 ŽSK 0 : 2 LSK Laćarak
24.09.2016 15:30 Sremac Vojka 3 : 1 Kupinovo
24.09.2016 15:30 Mladost (BJ) 3 : 0 Borac
24.09.2016 15:30 Sloga 2 : 0 Sušica
24.09.2016 15:30 Radnički (K) 2 : 1 Orlovac
24.09.2016 15:30 Trepča 0 : 0 Dragačevo
24.09.2016 15:30 Slavija 1 : 0 Miokovci
24.09.2016 15:30 VGSK 2 : 0 Šumadija (T)
24.09.2016 15:30 Morava 0 : 3 Napredak
24.09.2016 15:30 Sloga (S) 2 : 0 Jedinstvo 1945
24.09.2016 15:30 Spartak 1924 1 : 0 Radjevac
24.09.2016 15:30 Sevojno 1 : 1 Radnički Gorenje
24.09.2016 15:30 Napredak 1 : 0 Đerdap
24.09.2016 15:30 Svrljig 5 : 1 Majdanpek
24.09.2016 15:30 Brodoremont 2 : 1 Timočanin
24.09.2016 15:30 Rtanj 5 : 0 OFK Bor
24.09.2016 15:30 Morava 1918 1 : 0 SFS Borac
24.09.2016 15:30 OFK Topličanin 5 : 0 Poljoprivrednik
24.09.2016 15:30 Kopaonik 0 : 1 Trajal
24.09.2016 15:30 Pčinja 4 : 2 Sloga (L)
24.09.2016 15:30 Balkanski 2 : 1 Lužnica
24.09.2016 15:30 Pusta reka 3 : 2 Jedinstvo (P)
24.09.2016 15:30 GFK Dubočica 0 : 2 Budućnost (O)
24.09.2016 15:30 Avala 3 : 2 Torlak
24.09.2016 15:30 Lokomotiva 5 : 0 Zvezdara
24.09.2016 15:30 Balkan Mirijevo 1 : 0 Sremčica
24.09.2016 15:30 Milutinac 4 : 1 Borac (L)
24.09.2016 16:00 Proleter (RS) 4 : 1 Čantavir
24.09.2016 16:00 Njegoš 5 : 0 Krivaja
24.09.2016 15:30 Polet (S) 1 : 1 OFK Šikara
24.09.2016 16:00 Partizan (U) 0 : 3 Jugoslavija
24.09.2016 15:30 Naftagas (E) 0 : 0 C. Zvezda (RS)
24.09.2016 15:30 Bilećanin 1 : 0 Banat
24.09.2016 15:30 Krajina 7 : 0 Omladinac
24.09.2016 16:00 Mitros 1 : 0 Sloboda
24.09.2016 16:00 Podrinje 2 : 0 Partizan
24.09.2016 15:30 Mladost 1 : 1 Vinogradar
24.09.2016 15:30 OFK Futog 6 : 1 Bačka
24.09.2016 15:30 Jugović 5 : 0 Šajkaš 1908
24.09.2016 16:00 Rudar 0 : 2 Novi Pazar 1928
24.09.2016 16:30 Partizan 4 : 0 Šumadinac
24.09.2016 16:30 Ćava 3 : 0 Budućnost
24.09.2016 16:30 Šumadija 1934 3 : 2 Sloboda
24.09.2016 16:30 Vodojaža 3 : 1 Sloga D
24.09.2016 16:30 Vinogradi DB 1 : 6 Jedinstvo
24.09.2016 16:30 Kutlovo 3 : 1 Kolonija
24.09.2016 16:30 Srbija 0 : 0 Jadran
24.09.2016 16:30 Borac 0 : 3 Mladost
24.09.2016 15:30 Parmenac 2 : 2 Prijevor
24.09.2016 15:30 Lunjevica 3 : 6 LFK Mladost
24.09.2016 15:30 Bresje Superior 0 : 1 Osipaonica
24.09.2016 15:30 Trgovački 1 : 2 Rudar (Kr)
24.09.2016 15:30 Rudar 2001 2 : 2 Budućnost (V)
24.09.2016 15:30 Mačva 2005 3 : 0 Jevremovac
24.09.2016 15:30 Majur 1 : 0 Radnički Šabački
24.09.2016 15:30 Radnik 3 : 2 Tulari
24.09.2016 15:30 OFK Jabučje 2 : 0 Mladost
24.09.2016 15:30 Pepeljevac 2 : 1 Banjani
24.09.2016 15:30 Crnokosa 6 : 1 Prvi partizan
24.09.2016 15:30 Čajetina 1 : 0 Zlatar
24.09.2016 16:00 Rudna Glava 2 : 3 Branik
24.09.2016 15:30 Radnički 1924 4 : 1 Palilula
24.09.2016 15:30 Jedinstvo GVD 3 : 2 Orljane
24.09.2016 16:00 Midžor 0 : 1 OFK Grlište
24.09.2016 16:00 Rudar (G) 4 : 0 Bučje Topla
24.09.2016 16:00 Rgotina 1 : 2 ŠSK
24.09.2016 15:00 Juhor 2 : 3 Hajduk
24.09.2016 15:00 OFK Tekstilac 7 : 3 Resavac
24.09.2016 15:30 FUD 1 : 4 Čitluk
24.09.2016 15:30 Jastrebac 7 : 0 Nikodije Stojanović Tatko
24.09.2016 15:30 Veterani Jastrebac 4 : 3 Spartak
24.09.2016 15:30 Vulkan 0 : 5 OFK Niš
24.09.2016 16:00 Spartak 1 : 0 Borac
24.09.2016 16:00 Tanasko Rajić 9 : 1 Napredak
24.09.2016 15:30 TEK Sloga 2 : 2 Napredak
24.09.2016 15:30 Burovo 2 : 1 Barajevo
24.09.2016 15:30 Vinča 4 : 1 Kovačevac
24.09.2016 15:30 Mladenovac 3 : 1 Pudarci
24.09.2016 15:00 Šumadija 1 : 2 Supska
24.09.2016 15:00 Moravac 2 : 0 Napredak (S)
24.09.2016 15:00 Radnički (T) 2 : 2 Istok 63
24.09.2016 15:00 Mladost (S) 1 : 0 15. Avgust 1950
24.09.2016 15:00 Moravac 2015 2 : 0 Rudar
24.09.2016 15:00 Zemljoradnik 1 : 0 Omladinski
24.09.2016 15:00 Omladinac 2 : 2 Rudar Stenjevac
24.09.2016 15:00 Borac 1805 2 : 0 Javor
24.09.2016 15:00 Vinorača 3 : 1 Šumadinac
24.09.2016 15:00 Ursule 3 : 0 Crni Vrh
24.09.2016 15:00 Morava 3 : 2 Kupinovac
24.09.2016 15:00 Zenit 3 : 0 Osaonica
24.09.2016 15:00 Mladost (K) 1 : 3 Mladost (D)
24.09.2016 15:00 Kolare 1 : 0 Mladi radnik
24.09.2016 15:00 Sinđelić 1934 1 : 0 Mladost (G)
24.09.2016 15:30 Borac 3 : 2 Polet (V)
24.09.2016 15:30 Jastrebac 4 : 0 Napredak 2012
24.09.2016 16:00 Pobeda 2 : 2 Napredak 1976
24.09.2016 16:00 Mladost 3 : 0 Sloga
24.09.2016 15:30 Bratstvo 5 : 0 Napredak
24.09.2016 15:30 Gradac 2 : 2 Real
24.09.2016 16:00 Jedinstvo (M) 0 : 5 AFK
24.09.2016 16:00 Sloga 1 : 4 Tornjoš
24.09.2016 15:30 Vojvodina 1 : 0 Soko
24.09.2016 15:30 Napredak (BT) 1 : 0 Napredak (Č)
24.09.2016 15:30 Fruškogorski partizan 3 : 2 Bačka
24.09.2016 16:30 Popovići 4 : 3 Gruža
24.09.2016 16:30 Erdoglija 5 : 1 Azbest
24.09.2016 16:30 Hajduk 1 : 2 Korićani
24.09.2016 16:30 OFK Žeželj 4 : 1 Kremenac
24.09.2016 16:30 Zastava 4 : 1 Košutnjak
24.09.2016 15:30 Mladost (R) 2 : 0 Zadrugar (T)
24.09.2016 15:30 Polet (V) 3 : 2 Napredak 1934
24.09.2016 15:30 Dušan Silni 3 : 0 Dobrava
24.09.2016 15:30 Azbukovica 3 : 1 Cerova
24.09.2016 15:30 Polet (DL) 2 : 0 Mladost
24.09.2016 15:30 Crvena Jabuka 1 : 3 Rubribreza
24.09.2016 15:30 OFK Paljuvi 0 : 2 Vrelo Sport
24.09.2016 15:30 Rudar 4 : 0 OFK Stublenica
24.09.2016 15:00 Višesava : GP Zlatibor
24.09.2016 15:00 Raketa : Policajac 92
24.09.2016 16:30 OFK Sikole 0 : 6 Urovica
24.09.2016 15:30 Dedina 4 : 1 Sebečevac
24.09.2016 15:30 Borac 1 : 1 Knez Lazar
24.09.2016 15:30 Jugovići 4 : 0 Stari Trstenik
24.09.2016 15:30 Varvarin 3 : 0 Donji Kopaonik
24.09.2016 16:30 Nemenikuće 0 : 3 Rudar 2012
24.09.2016 16:30 Popović 3 : 2 OFK Rogača
24.09.2016 16:00 Mladost 3 : 0 Lokomotiva
24.09.2016 15:30 Marina Kutina 0 : 3 Elid
24.09.2016 15:30 Knežica 2 : 4 Toplica
24.09.2016 Blagotin 3 : 0 Polet
24.09.2016 Goša 1 : 3 Mladost
24.09.2016 16:00 Sport 3 : 0 Dinamo (S)
24.09.2016 16:00 Rastina 1918 4 : 1 Dinamo 1923
24.09.2016 15:30 Rakac Stave 3 : 2 OFK Povlen
24.09.2016 15:30 Beloševac 2 : 1 Dupljaj
24.09.2016 15:30 Mali korak 5 : 0 Sloga Gorić
24.09.2016 15:30 Žabari 1 : 3 Lukavac
24.09.2016 15:30 Gradac Pričević 4 : 2 Mladi radnik
24.09.2016 15:30 Zadrugar 2 : 4 Paune
24.09.2016 15:30 Dupljaj 2016 0 : 2 Bujačić
24.09.2016 15:30 Kruševica 0 : 3 Globoder
24.09.2016 15:30 Pasjak 2013 0 : 4 Gaglovo
24.09.2016 15:30 Veternica 2 : 1 Mladost
24.09.2016 15:30 ŠFU Derbi 2016 1 : 4 Todorovce
24.09.2016 15:30 Burovac 1 : 3 Omladinac (B)
24.09.2016 15:30 Dobrnje 1 : 1 Zabrđe 1936
24.09.2016 15:30 Radnik 1 : 1 B.S.K.
24.09.2016 15:30 Napredak 2 : 4 Manastirica
24.09.2016 15:30 Mladost (Č) 0 : 3 Sloga
24.09.2016 15:30 Borac (A) 0 : 4 Rudar
24.09.2016 15:00 Planinac 0 : 6 Beljanica
24.09.2016 16:00 Crvena Zvezda 1 : 2 Solunac
24.09.2016 16:00 Graničar 3 : 0 Naša Krajina
24.09.2016 16:00 Gaj 4 : 0 Mladost
24.09.2016 16:00 Sloga 0 : 3 Janošik
24.09.2016 15:30 Velika Drenova 3 : 0 Stara Čaršija
24.09.2016 16:00 OFK Borac 3 : 0 Mladost
24.09.2016 15:30 TE Gučevo 1 : 1 Mladost (B)
24.09.2016 15:30 Mladost (G) 2 : 6 Jelav
24.09.2016 16:00 Bane 1931 3 : 1 Studen Vitez
24.09.2016 15:30 Budućnost MI 0 : 0 Borac
24.09.2016 16:00 Kotlenik 0 : 4 Partizan
24.09.2016 15:30 Bair 3 : 3 Sloboda
24.09.2016 16:00 Metlić 0 : 3 Pocerina
24.09.2016 16:00 OFK Letnjikovac 1983 0 : 3 Partizan
24.09.2016 16:00 Napredak 0 : 4 OFK Šabac
24.09.2016 16:00 Metaloplastika 3 : 1 POFK Letnjikovac
24.09.2016 15:30 BSK 2015 6 : 2 Pobeda
24.09.2016 15:30 Zviždic 2 : 2 Radenka
24.09.2016 15:30 Neresnica 0 : 5 Sloga
24.09.2016 15:30 Ušće 5 : 1 Velika Morava
24.09.2016 15:30 Kostrež 0 : 4 OFK Marenovo
24.09.2016 15:30 Polet 6 : 3 Mladost
24.09.2016 15:30 OFK Homolje 4 : 0 Pobeda 1953
24.09.2016 15:30 Vrelo 1971 7 : 0 Budućnost
24.09.2016 15:30 Vrhpolje 1 : 2 Selanac
24.09.2016 15:30 Crnča 4 : 4 Grabovica
24.09.2016 15:30 Žitkovica 7 : 0 Električar
24.09.2016 16:30 Bratstvo 1975 3 : 0 Dobrača
24.09.2016 15:30 Napredak 2 : 0 Mladost
24.09.2016 15:30 Šumadija 1 : 1 Badnjevac
24.09.2016 15:30 Meteor 0 : 0 Karađorđe
24.09.2016 15:30 Veteran 3 : 0 Feniks
24.09.2016 Sloga 1 : 0 Nepričava
24.09.2016 Ratkovac 9 : 2 Lajkovac
24.09.2016 15:30 Oniks 2 : 1 Dobra Voda
24.09.2016 15:30 Zadrugar 4 : 0 Crvena Zastava
24.09.2016 15:30 Proleter 3 : 5 Tornado
24.09.2016 15:30 Rojkovac 3 : 0 Munja
24.09.2016 15:30 Trstenica 2 : 0 Skela
24.09.2016 15:30 Mladi Radnik 0 : 2 Petka
24.09.2016 16:00 Požarevac 0 : 6 Vojvodina
24.09.2016 15:30 Šumadija 1903 0 : 0 ŽGFK Lavice Dubočica
24.09.2016 Majdanpek 1 : 4 Radnički 2012
24.09.2016 Levač 1 : 0 Knjaževac 2015
24.09.2016 15:30 Radnički 1919 1 : 5 Metalmania
24.09.2016 Sremice 0 : 3 Bačka Žabalj
24.09.2016 16:00 Karađorđe 3 : 0 Požega
24.09.2016 16:00 Bukovička Banja 0 : 5 Unafortuna
24.09.2016 16:00 Šabac 1 : 0 Slatke male
24.09.2016 13:00 Mačva 1 : 2 Spartak ŽK
24.09.2016 11:00 Crvena zvezda 3 : 2 Rad
24.09.2016 13:00 Radnički (P) 0 : 1 Voždovac
24.09.2016 13:00 OFK Beograd 2 : 0 Napredak
24.09.2016 18:00 Čukarički 0 : 0 Brodarac
24.09.2016 11:00 Jagodina 3 : 1 Lokomotiva
24.09.2016 15:00 Radnički (N) 4 : 1 Radnički (V)
24.09.2016 11:00 Železničar 5 : 0 Radnički Stobex
24.09.2016 14:00 Jedinstvo 1 : 0 Savacijum
24.09.2016 16:00 Homoljac 2 : 1 Morava
24.09.2016 16:00 Mladi borac 0 : 3 Smederevo 1924
24.09.2016 16:00 Šumadija 3 : 2 Radnički 1926
24.09.2016 16:00 VGSK 2 : 3 Karadjordje
24.09.2016 16:00 Šapine 4 : 0 Mihajlovac
24.09.2016 12:00 Studentski Grad 4 : 0 Siti Sport Klub
24.09.2016 09:00 Bežanija 3 : 3 Brodarac 2
24.09.2016 13:00 Kolubara 4 : 2 IM Rakovica
24.09.2016 09:00 BSK Borča 0 : 3 Internacional
24.09.2016 15:00 BASK 1 : 1 IMT
24.09.2016 10:00 OFK Hajduk 0 : 4 Radnički (NP)
24.09.2016 10:30 Njerš Ištvan 2 : 2 Hajduk junior
24.09.2016 11:00 Krila Krajine 0 : 3 ČSK Pivara
24.09.2016 BSK 5 : 1 Proleter
24.09.2016 12:00 Borac (Sa) 0 : 4 Dolina
24.09.2016 11:00 Omladinac 1927 8 : 0 Glogonj
24.09.2016 10:00 Strela 4 : 5 Jugoslavija
24.09.2016 11:00 Polet 2 : 5 Borac (St)
24.09.2016 10:00 Mladi radnik 1940 9 : 1 Osipaonica
24.09.2016 16:00 Sloboda 3 : 3 Sloga
24.09.2016 13:00 PKB 2 : 1 Zmaj 1953
24.09.2016 16:00 BSK 1925 2 : 1 011
24.09.2016 16:00 Omladinac 3 : 1 Srem
24.09.2016 10:00 Sremcica 5 : 0 Dunavac Grocka
24.09.2016 16:00 Minel 0 : 3 Seceranac Ada
24.09.2016 16:00 DIF 4 : 0 Vinča
24.09.2016 11:00 BSK Borča MK 2 : 0 Radnički MK
24.09.2016 13:00 Voždovac MK 2 : 4 Brodarac MK
24.09.2016 09:00 Zemun MK 11 : 3 BASK MK
24.09.2016 12:30 011 MK 0 : 2 Sinđelić MK
24.09.2016 16:30 Palilulac MK 2 : 1 Crvena zvezda MML MK
24.09.2016 11:00 Stepojevac Vaga MK 1 : 0 IMT MK
24.09.2016 11:00 Zemun B MK 2 : 3 Zuce MK
24.09.2016 14:00 Šumadinac MK 1 : 3 Brodarac 1947 MK
24.09.2016 13:00 Kiker 2 : 2 Spartak ŽK
24.09.2016 13:00 Crvena zvezda 2 : 2 Rad
24.09.2016 12:30 Čukarički 4 : 0 Brodarac
24.09.2016 13:30 Moravac Orion 2 : 0 Novi Pazar
24.09.2016 Rudar 0 : 7 Apolon 4
24.09.2016 Jošanica 3 : 0 Mokra Gora
24.09.2016 14:30 Sloga (K) 1 : 0 Nacional AG
24.09.2016 10:00 Loznica 1 : 1 OFK Šabac
24.09.2016 12:00 Jedinstvo 2 : 1 Savacium
24.09.2016 16:00 Petar Dobrnjac 0 : 2 GFK Jasenice 1911
24.09.2016 16:00 Radnički 1926 1 : 4 Petlić 2006
24.09.2016 16:00 Smederevo 1924 5 : 1 Karadjordje
24.09.2016 16:00 Šapine 2 : 0 Mihajlovac 1934
24.09.2016 10:00 PKB 0 : 6 Teleoptik
24.09.2016 10:00 011 1 : 2 Voždovac
24.09.2016 10:00 Mladenovac 0 : 2 BASK
24.09.2016 10:00 Internacional 1 : 1 BSK
24.09.2016 10:00 BSK 1925 2 : 2 Radnički (O)
24.09.2016 10:00 Kolubara 2 : 2 Radnicki (NB)
24.09.2016 10:00 Sindjelic 1 : 4 Lokomotiva
24.09.2016 12:00 Petar Puača 1 : 1 Radnički (NP)
24.09.2016 12:00 Inđija 4 : 3 Radnički (SM)
24.09.2016 12:00 Spartak 2 : 2 Hajduk junior
24.09.2016 12:00 TSC 4 : 0 Radnički (S)
24.09.2016 10:00 Bresje Superior 9 : 0 7.juli
24.09.2016 16:00 Šumadija 6 : 1 Podunavac
24.09.2016 16:00 Polet 1 : 5 Pobeda
24.09.2016 16:00 Mladost 7 : 2 Donji Petrovci
24.09.2016 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Napredak
24.09.2016 16:00 PSK Putinci 0 : 3 Sloven
24.09.2016 11:00 Subotica 1 : 1 Njerš Ištvan
24.09.2016 Dinamo 1945 14 : 0 Radnički
24.09.2016 Mladost (V) 1 : 2 Mladost (O)
24.09.2016 10:00 Strelac 0 : 3 Rvati
24.09.2016 10:00 Borac 5 : 3 Cer
24.09.2016 15:00 Jedinstvo 2 : 2 Podrinje
24.09.2016 15:00 Mladost 3 : 3 Jadar 1961
24.09.2016 10:00 Loznica 3 : 1 Jadar
24.09.2016 09:00 Crvena zvezda MK 3 : 0 011 MK
24.09.2016 10:00 Čukarički MK 7 : 0 Studentski grad MK
24.09.2016 19:00 BASK MK 0 : 13 OFK Beograd MK
24.09.2016 Rad MK 2 : 2 Voždovac MK
24.09.2016 FSFV MK : Lokomotiva MK
24.09.2016 Leštane MK 0 : 9 IMT MK
24.09.2016 Šumadija 1962 MK 2 : 1 011 MK
24.09.2016 OFK Beograd MK 6 : 0 Crvena Zvezda MML MK
24.09.2016 Internacional MK : Brodarac MK
24.09.2016 10:00 Novi Beograd MK 3 : 1 Zmaj 1953 MK
24.09.2016 11:30 Zemun MK-V 4 : 2 011 V MK
24.09.2016 12:00 Srem MK 3 : 1 OFK Beograd V MK
24.09.2016 11:00 OFK Osečina 4 : 1 Ribnica
24.09.2016 10:00 Donjošorac Sunrise 2 : 0 Omladinac 2014
24.09.2016 12:00 Loznica 0 : 8 OFK Šabac
24.09.2016 10:00 Jedinstvo 0 : 0 Savacijum
24.09.2016 16:00 Zvižd 11 : 0 Kolonija 11421
24.09.2016 16:00 Plana 4 : 1 GFK Jasenica 1911
24.09.2016 16:00 Sloga 33 1 : 2 Šumadija
24.09.2016 16:00 Bačinac 0 : 0 Cepelin 026
24.09.2016 16:00 AF Duljaj 0 : 2 Pinkum
24.09.2016 16:00 AF Djokić 0 : 7 Presing
24.09.2016 16:00 Morava 1 : 5 Petlić 2006
24.09.2016 10:00 Petar Puača 10 : 0 Radnički (NP)
24.09.2016 10:00 Inđija 1 : 2 Radnički (SM)
24.09.2016 10:00 Srem 0 : 7 Vojvodina
24.09.2016 10:00 Bečkerek 023 3 : 0 Dinamo 1945
24.09.2016 10:00 Spartak 3 : 1 Hajduk junior
24.09.2016 10:00 TSC 2 : 0 Radnički (S)
24.09.2016 16:00 Proleter 3 : 4 SASK
24.09.2016 16:00 Udarnik 3 : 3 Borac 1932
24.09.2016 16:00 Sloboda 0 : 6 Sloga
24.09.2016 11:00 Proleter 1 : 9 Subotica
24.09.2016 13:00 Budućnost 1 : 5 Železničar
24.09.2016 09:30 Vojvodina (C) 0 : 18 Stenli
24.09.2016 10:00 Jedinstvo Stević 3 : 0 Proleter
24.09.2016 10:00 BAK 16 : 0 Partizan
24.09.2016 12:00 Banat 9 : 0 Crvena zvezda
24.09.2016 15:00 OFK National AG 2 : 0 Trepča
24.09.2016 11:00 Rudar (S) 9 : 1 Sloga (L)
24.09.2016 13:00 IMT 1 : 2 Dorcol
24.09.2016 10:00 Institut 3 : 0 GSP Polet
24.09.2016 13:00 Lola 6 : 1 Graficar
24.09.2016 13:30 Borac 3 : 3 Buducnost
24.09.2016 11:00 Dominus 4 : 0 Bežanija
24.09.2016 10:30 Lokomotiva 4 : 0 Studentski Grad
24.09.2016 14:30 Radnički 0 : 4 Internacional
24.09.2016 13:00 Sremcica 3 : 0 Seceranac Ada
24.09.2016 12:30 Trijumf 2 : 1 Žarkovo
24.09.2016 10:00 Studenski grad MK 0 : 1 Rad MK
24.09.2016 16:00 OFK Beograd MK 6 : 0 Zemun MK
24.09.2016 13:00 Čukarički MK 1 : 1 BSK Borča MK
24.09.2016 10:00 Voždovac MK 3 : 0 Brodarac MK
24.09.2016 11:00 Petlić MK 13 : 0 Sinđelić MK
24.09.2016 16:00 Kosmaj MK 7 : 0 Dunav MK
24.09.2016 13:00 Selo Mladenovac MK 2 : 2 Vrčin MK
24.09.2016 10:00 Beograd 1929 MK 1 : 2 Ole MK
24.09.2016 Sinđelić MK 2 : 4 Dušanovac MK
24.09.2016 Mungosi MK 1 : 8 Olimpik MK
24.09.2016 Borac MK 0 : 11 Radnički NB
24.09.2016 Fer Plej 06 MK 6 : 0 Tempo MK
24.09.2016 10:00 Rad 4 : 0 Brodarac 1947
24.09.2016 10:00 Radnički (NB) 3 : 0 BSK Borča
24.09.2016 10:00 Zemun 1 : 0 BSK 1925
24.09.2016 10:00 Kolubara 5 : 2 Teleoptik
24.09.2016 14:00 Pčelinjo 6 : 0 Sloga
24.09.2016 10:00 Radnički Stobeks 2 : 4 Jadar 07
24.09.2016 10:00 Loznica I 6 : 3 Podrinje
24.09.2016 11:30 TSC 0 : 0 Subotica
24.09.2016 10:00 Bajša 1 : 1 CFK
24.09.2016 10:00 Urovci 10 : 0 Zvezda
24.09.2016 10:00 Rvati 0 : 7 Belo Polje
24.09.2016 12:00 Obrenovac 1905 0 : 4 Zabrezje
24.09.2016 10:00 Omladinac 4 : 2 Jedinstvo
24.09.2016 10:00 Zadrugar 4 : 2 Skela
24.09.2016 10:00 Sloga 0 : 10 Buducnost
24.09.2016 10:00 Pobeda 0 : 3 Posavina
24.09.2016 14:00 OFK National AG 3 : 1 Trepča
24.09.2016 10:00 POFK Letnjikovac 0 : 2 Mačva
24.09.2016 10:00 Mačva 2005 0 : 2 POFK Savacium
24.09.2016 10:00 Rađevac 6 : 0 POFK Čivija
24.09.2016 10:00 Donjošorac : Tamnava 2016
24.09.2016 10:00 Sloga 3 : 3 Njerš Ištvan
24.09.2016 FK Napredak 0 : 1 FK Trgovački
24.09.2016 FK Strai Grad 0 : 12 FK Petlić
24.09.2016 FK Sloga 33 0 : 3 FK AF Đokić
24.09.2016 FK Plana 7 : 0 FK Presing
24.09.2016 09:00 Ada 9 : 0 Jedinstvo
24.09.2016 09:00 Olimpik 0 : 0 Lola
24.09.2016 09:00 Dominus 6 : 4 Studentski Grad
24.09.2016 10:00 Sinjdjelic 6 : 0 Buducnost
24.09.2016 12:00 Bezanija 0 : 2 Srem
24.09.2016 11:00 Hajduk 3 : 1 IMT B
24.09.2016 10:00 Atakante 10 : 3 Lepusnica
24.09.2016 12:00 Banja 0 : 6 Zvezdara
24.09.2016 14:30 Trijumf 0 : 4 Lokomotiva
24.09.2016 10:00 Rusanj 0 : 9 Karioke
24.09.2016 09:00 Borac 1 : 0 Rakovica
24.09.2016 Vinca 1 : 3 Sopot
24.09.2016 12:00 Radnicki NB 0 : 3 IMT
24.09.2016 10:00 Zmaj 1953 2 : 4 Torlak
24.09.2016 Jadar 1 : 4 Loznica 06
24.09.2016 Sloga 9 : 1 Radnički Stobeks 07
24.09.2016 Gučevo 0 : 5 Podrinje
24.09.2016 Pčelinjo 4 : 0 Loznica 07
24.09.2016 10:00 Buducnost 11 : 0 Duboko
24.09.2016 11:00 Skela 0 : 4 Radnicki
24.09.2016 12:00 Pobeda 0 : 10 Feniks
24.09.2016 FK Napredak 1 : 2 FK Trgovački
24.09.2016 FK Stari Grad 1 : 3 FK Petlić
24.09.2016 FK Sloga 33 4 : 0 FK AF Đokić
24.09.2016 FK Plana 6 : 2 FK Presing

Rukomet

24.09.2016 18:30 Vojvodina 31 : 28 Rudar
24.09.2016 19:00 Spartak Vojput 34 : 24 Požarevac
24.09.2016 18:30 Metaloplastika 28 : 33 Crvena zvezda
24.09.2016 19:30 Šamot 65 20 : 31 Dinamo
24.09.2016 18:00 Partizan 32 : 30 Jugović
24.09.2016 19:00 Vranje 1957 26 : 24 Kolubara
24.09.2016 19:30 Proleter 23 : 23 Inđija
24.09.2016 20:00 Hercegovina 27 : 22 Jabuka
24.09.2016 16:00 Sivac 38 : 22 Crvena Zvezda
24.09.2016 20:00 Jedinstvo 31 : 30 Srem Sm
24.09.2016 18:15 Vrbas 17 : 23 Crvenka
24.09.2016 18:00 PKB 20 : 19 Loznica
24.09.2016 19:00 Radnički 22 : 25 Mačva
24.09.2016 19:00 Hajduk Veljko 37 : 31 Radnički
24.09.2016 19:00 Dolovo 32 : 27 Potisje Pleteks
24.09.2016 19:00 Mladost 25 : 20 Vladimirovac
24.09.2016 17:00 Omladinac (D) 26 : 21 Unirea
24.09.2016 17:30 Bekament Bukovička Banja 38 : 24 Medicinar
24.09.2016 19:00 Sloga 27 : 21 Radnički KG
24.09.2016 17:30 Junior 25 : 38 Bor RTB
24.09.2016 18:30 Naisa 18 : 17 Kikinda
24.09.2016 19:00 Železničar 26 : 26 Jagodina
24.09.2016 20:00 Mladost (NP) 22 : 19 Pančevo
24.09.2016 19:30 Grand Zvezda 27 : 33 ORK Beograd
24.09.2016 20:30 Mačva 21 : 27 Petrovac
24.09.2016 19:00 Jastrebac 31 : 26 Đerdap
24.09.2016 18:00 Pirot 23 : 16 Mladost
24.09.2016 18:00 Partizan 32 : 25 Ravangrad
24.09.2016 18:00 Dolovo 27 : 18 Jedinstvo
24.09.2016 18:00 Mokrin 29 : 27 Želja

Hokej

24.09.2016 19:00 Zagreb 2 : 6 Triglav
24.09.2016 19:15 Medvescak 4 : 1 Maribor
24.09.2016 17:00 Dunarea Galati 3 : 6 UTE
24.09.2016 17:00 Sport Club Csíkszereda 4 : 2 ASC Corona Brasov