XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 742 utakmica za dan
Nedelja, 7 Septembar 2014

Fudbal

07.09.2014 16:30 Zvižd 2 : 0 GFK Jasenica 1911
07.09.2014 16:30 Pobeda 1 : 1 Šumadija 1903
07.09.2014 16:30 Hajduk Veljko 1 : 2 Dinamo
07.09.2014 16:30 Timočanin 2 : 1 Car Konstantin
07.09.2014 16:30 Dunav 1 : 0 Tekstilac
07.09.2014 16:30 Dolina 2 : 0 Radnički (S)
07.09.2014 16:30 Budućnost 6 : 1 IMT
07.09.2014 16:30 Turbina 2 : 1 BASK
07.09.2014 11:00 Žarkovo 4 : 1 Dorćol
07.09.2014 16:30 Rudar (Bresnica) 0 : 2 Dragačevo
07.09.2014 16:30 Slavija 2 : 1 Braća Vuković
07.09.2014 16:30 Tutin 3 : 0 Polet
07.09.2014 16:30 RSK 2 : 0 Sloga (B)
07.09.2014 16:30 Homoljac 4 : 0 Borac
07.09.2014 16:30 Napredak 5 : 1 Basarac
07.09.2014 16:30 Sloboda 1 : 2 VGSK
07.09.2014 16:30 Mihajlovac 1934 1 : 1 Mladi radnik (R)
07.09.2014 16:30 Lepenica 0 : 0 Obilić
07.09.2014 16:30 Zadrugar 1 : 0 Brezovica
07.09.2014 16:30 Radnički Stobeks 3 : 1 Jedinstvo 1945
07.09.2014 16:30 Sloga (S) 1 : 0 Radnički (V)
07.09.2014 16:30 Župa 1 : 0 Juhor
07.09.2014 16:30 Levač 2 : 2 SFS Borac
07.09.2014 16:30 Rembas 3 : 1 Trajal
07.09.2014 16:30 Dragocvet 1 : 1 Jedinstvo (M)
07.09.2014 16:30 Lugomir 2 : 2 Žitorađa
07.09.2014 16:30 Temnić 1924 3 : 1 Kosanica
07.09.2014 16:30 Rudar Alpos 3 : 1 Brestovac 1946
07.09.2014 16:30 Brodoremont 2 : 0 Moravica
07.09.2014 16:30 Pukovac 2 : 0 Bukovik
07.09.2014 16:30 Ropotovo 1 : 3 Jedinstvo (BP)
07.09.2014 16:30 Vlasina 1 : 1 Bobište
07.09.2014 16:30 Sloboda 1 : 2 Nebeski andjeli
07.09.2014 16:30 Budućnost 1 : 0 Jedinstvo (SP)
07.09.2014 16:30 Hajduk 1 : 3 ŽSK
07.09.2014 10:00 Index 1 : 1 Kupinovo
07.09.2014 16:30 Borac 0 : 0 Sloga
07.09.2014 16:30 LSK Laćarak 2 : 1 Crvena zvezda
07.09.2014 16:30 Ljukovo 0 : 4 Kabel
07.09.2014 16:30 Tavankut 1 : 4 Polet
07.09.2014 16:30 OFK Odžaci 3 : 0 Bačka (P)
07.09.2014 16:30 Preporod 1 : 5 OFK Mladost APA
07.09.2014 16:30 Tisa 3 : 1 Jadran
07.09.2014 16:30 Borac (Starčevo) 1 : 0 OFK Kikinda
07.09.2014 16:30 Borac (Sakule) 4 : 0 Sloga
07.09.2014 16:30 Lepušnica 2 : 5 Sremčica
07.09.2014 10:00 Železničar 2 : 0 PKB
07.09.2014 16:30 Zvezdara 2 : 0 Jedinstvo
07.09.2014 10:00 Grafičar 1 : 5 Stepojevac Vaga
07.09.2014 17:00 Pazar Juniors 2011 2 : 0 Kraljevo Hajduk
07.09.2014 17:00 Mataruge 1 : 0 Goč
07.09.2014 17:00 Radnički 2 : 1 OFK Ras
07.09.2014 17:00 Ibar 2 : 1 Borac
07.09.2014 17:00 Ribnica 1 : 0 Radnik
07.09.2014 17:00 Budućnost 2 : 0 Gruža
07.09.2014 17:00 Lazac 1 : 1 Polet
07.09.2014 17:00 Karađorđe 5 : 0 Granit
07.09.2014 17:00 Mladost (P) 2 : 0 Sušica
07.09.2014 17:00 Budućnost 2 : 0 Maršić
07.09.2014 17:00 Jedinstvo 0 : 3 Borac
07.09.2014 16:30 Višesava 5 : 2 Omladinac
07.09.2014 16:30 Prvi partizan 1 : 1 Napredak
07.09.2014 16:30 Polet 5 : 1 GP Zlatibor
07.09.2014 16:30 Čajetina 1 : 1 Jasen
07.09.2014 16:30 Perućac 1 : 2 Jedinstvo
07.09.2014 11:00 Ariljska rampa 2 : 1 Crnokosa
07.09.2014 16:30 ZSK 2 : 2 Mladost
07.09.2014 16:30 Sovljak 1 : 0 Tulari
07.09.2014 16:30 Joševa 1 : 3 Trlić
07.09.2014 16:30 Tešnjar 3 : 2 OFK Divci
07.09.2014 16:00 Podrinje 1 : 0 Gučevo
07.09.2014 16:00 Antimon 2 : 1 Mačva 2005
07.09.2014 16:00 Borac (V) 2 : 4 Hajduk Stanko
07.09.2014 16:00 Mladost (P) 2 : 1 Drina
07.09.2014 16:00 Jedinstvo (Š) 1 : 0 Lipolist
07.09.2014 16:00 Provo 3 : 0 Jedinstvo (MZ)
07.09.2014 16:30 Omladinac 3 : 0 Karađorđe
07.09.2014 16:30 Šatornja 3 : 0 Partizan (D)
07.09.2014 16:30 Šumadinac (S) 1 : 1 Junkovac
07.09.2014 16:30 Prvi srpski ustanak 3 : 1 Šumadija
07.09.2014 16:30 BSK 1 : 0 Vinča
07.09.2014 16:30 Borac 1 : 1 Vitlina-Bokanja
07.09.2014 16:00 Zadrugar (T) 1 : 1 Mlava (B)
07.09.2014 16:00 Krilaš 1 : 1 Petar Dobrnjac
07.09.2014 16:00 Trgovački 1 : 4 Polet (SD)
07.09.2014 16:00 Mladost (B) 3 : 2 Vojvoda Milenko
07.09.2014 16:00 Napredak 1936 0 : 2 Sloga (B)
07.09.2014 16:00 Šapine 5 : 1 Integral
07.09.2014 16:00 Mlava (ML) 2 : 0 Radnički 1926
07.09.2014 16:30 SASK 6 : 1 Mladi borac
07.09.2014 16:30 Železničar (K) 0 : 3 Železničar (S)
07.09.2014 16:30 Budućnost (R) 0 : 0 Udarnik
07.09.2014 16:30 Osipaonica 2 : 2 7. Juli
07.09.2014 16:30 Pobeda 2 : 0 Jedinstvo (K)
07.09.2014 16:30 Sloga (M) 2 : 0 Vodice
07.09.2014 16:30 Budućnost (MK) 0 : 1 Proleter
07.09.2014 16:30 Kušiljevo 5 : 0 Sloga (V)
07.09.2014 16:30 Bratstvo 0 : 0 Mladost (K)
07.09.2014 16:30 Mladi radnik 2 : 1 Budućnost
07.09.2014 16:30 OFK Bratstvo 7 : 1 Sloga (DV)
07.09.2014 16:30 Mladost (D) 1 : 0 Mladost (J)
07.09.2014 16:30 Napredak (Z) 4 : 0 BSK
07.09.2014 16:30 Napredak (D) 2 : 3 Morava 1918
07.09.2014 16:30 Morava 3 : 0 OFK Tekstilac
07.09.2014 16:30 Nikodije Stojanović Tatko 1 : 0 Trbunje
07.09.2014 16:30 Dunđerski 5 : 3 Partizanski put
07.09.2014 16:30 Pobeda 1 : 3 Jug Bogdan
07.09.2014 16:30 Kaćuša 0 : 3 Real
07.09.2014 11:00 Svetlost 1 : 5 Jastrebac
07.09.2014 16:30 Borac 6 : 1 Kosovac
07.09.2014 16:30 Dobrič 2 : 1 Omladinac
07.09.2014 16:30 Mačkovac 1 : 0 Čitluk
07.09.2014 16:30 Sloga (Ć) 1 : 1 Šanac
07.09.2014 16:30 Sloga (D) 3 : 2 Vinogradar
07.09.2014 16:30 Naupare 4 : 1 Gradina
07.09.2014 16:30 Jastrebac 4 : 0 Jedinstvo 1936
07.09.2014 16:30 Mladost 4 : 2 Blagotin
07.09.2014 16:30 13. April 1 : 1 Bošnjane
07.09.2014 16:30 Gornji Stepoš 2 : 0 Omladinac
07.09.2014 16:30 Mladi radnik 4 : 2 Trudbenik
07.09.2014 17:00 Budućnost 1 : 2 Maglić
07.09.2014 17:00 Mladost Radost 6 : 0 Stari Grad
07.09.2014 17:00 Hajduk 3 : 1 Tvrdjava
07.09.2014 17:00 Sutjeska 0 : 2 Bečej 1918
07.09.2014 17:00 Mladost 1 : 1 Obilić
07.09.2014 17:00 Krila Krajine 0 : 1 Titel
07.09.2014 16:30 Susek 5 : 0 Jedinstvo
07.09.2014 16:30 Petrovaradin 1 : 1 Dinamo
07.09.2014 16:30 TSK 2 : 0 Šajkaš 1908
07.09.2014 16:30 Tatra 0 : 4 Veternik
07.09.2014 16:30 OFK Sirig 1 : 0 Mladost
07.09.2014 17:30 Radnički 0 : 0 Jadran
07.09.2014 17:30 Napredak 2 : 0 Hajduk 1932
07.09.2014 17:30 Sremac Graničar 1924 2 : 0 Hrtkovci
07.09.2014 17:30 Hajduk 1925 Podunavac 2 : 0 Budućnost
07.09.2014 17:30 OFK Zeka Buljubaša 1 : 3 Hajduk (D)
07.09.2014 17:30 Donji Petrovci 3 : 1 Partizan
07.09.2014 16:30 Vinogradar 0 : 1 Bajša
07.09.2014 16:30 Proleter 0 : 3 Bačka
07.09.2014 16:30 Eđšeg 1 : 2 Olimpija
07.09.2014 16:30 Hajduk 3 : 0 Lipar
07.09.2014 16:30 Dunav 1 : 1 Omladinac (D)
07.09.2014 16:30 Terekveš 4 : 1 Graničar (G)
07.09.2014 16:30 Graničar (R) 0 : 2 Kula
07.09.2014 16:30 Omladinac (B) 3 : 1 Rusin
07.09.2014 16:00 Jugoslavija 4 : 3 Crvena zvezda
07.09.2014 16:00 Partizan (G) 3 : 2 Hajdučica
07.09.2014 16:00 Jedinstvo Stević 2 : 0 Radnički (B)
07.09.2014 16:00 Vulturul 0 : 2 Mladost (O)
07.09.2014 16:00 Vojvodina 4 : 1 Budućnost (A)
07.09.2014 16:00 Sloga (BNS) 2 : 4 Mladost (V)
07.09.2014 16:00 Polet 7 : 1 Omladinac (D)
07.09.2014 16:30 Zadrugar 3 : 0 Vojvodina 1928
07.09.2014 16:30 Radnički 1911 3 : 1 Vojvodina (NM)
07.09.2014 16:30 Vojvodina (B) 2 : 4 Crvena zvezda
07.09.2014 16:30 Napredak 3 : 3 ŽAK
07.09.2014 16:30 Borac (O) 2 : 0 Dunav-Sv.Stefan
07.09.2014 16:30 Resnik 0 : 0 Sindjelić 2012(U)
07.09.2014 16:30 BSK 1925 2 : 0 Poštar Zvezdara
07.09.2014 16:30 Zmaj 1953 0 : 0 Brodarac
07.09.2014 11:00 13. maj 3 : 1 Banja (VB)
07.09.2014 16:30 Veliki Borak 1 : 0 OFK Zabrežje
07.09.2014 10:00 Borac (L) 0 : 1 Mladost (C)
07.09.2014 16:30 Strelac 0 : 0 Mladost (Č)
07.09.2014 16:30 Budućnost (Z) 6 : 1 Radnički (R)
07.09.2014 16:30 Vranić 1 : 3 Mladost (B)
07.09.2014 16:30 Rušanj 2 : 3 Napredak (M)
07.09.2014 11:00 Prva Iskra 3 : 2 Šumadija (Š)
07.09.2014 16:30 Velika Krsna 3 : 1 Podunavac (R)
07.09.2014 10:00 Selo Mladenovac 1 : 1 Dunavac (G)
07.09.2014 16:30 Heroj 1925 1 : 2 Vlaška
07.09.2014 16:30 Kosmaj 2 : 0 Kovačevac
07.09.2014 16:30 Naša krila 1936 1 : 3 Orljane
07.09.2014 16:30 Radnički 1924 (K) 1 : 2 Mladost (B)
07.09.2014 16:30 Mladi radnik 2 : 1 Rasovača
07.09.2014 16:30 Malošište 2 : 1 Zaplanjac
07.09.2014 16:30 Zemljoradnik 2 : 1 Palilula
07.09.2014 16:30 Čekmin 4 : 2 Progres
07.09.2014 16:30 Mladi borac 1 : 2 Budućnost
07.09.2014 16:30 Umac 3 : 1 Jedinstvo (GS)
07.09.2014 16:30 Mladost 2 : 2 Železničar
07.09.2014 16:30 Jedinstvo (G) 0 : 2 Plantaža
07.09.2014 16:30 Radnički 0 : 0 Zloćudovo
07.09.2014 16:30 Sloga 0 : 2 Vučje
07.09.2014 16:30 OFK Brza 1 : 2 Šumadija
07.09.2014 16:30 Padež 1 : 0 Željuša
07.09.2014 16:30 Napredak 2 : 2 Mladost
07.09.2014 16:30 Borac 0 : 4 Zadrugar
07.09.2014 11:00 Jedinstvo 4 : 0 Spartak
07.09.2014 16:30 Deli Jovan 2 : 0 Branik
07.09.2014 16:30 Slatina (B) 7 : 1 Krivelj
07.09.2014 16:30 Majdanpek 3 : 0 Radnički
07.09.2014 16:30 Budućnost (P) 3 : 1 Proleter (DV)
07.09.2014 16:30 OFK Brzi Brod 3 : 1 Budućnost (PK)
07.09.2014 16:30 Morava 4 : 0 Proleter (M)
07.09.2014 16:30 Jedinstvo 3 : 1 Rudar
07.09.2014 16:30 Vrtište 1 : 3 Crvena zastava
07.09.2014 16:30 Radnički 4 : 0 Malinik
07.09.2014 16:30 Omladinac 0 : 0 Trebič
07.09.2014 16:30 Svrljiška topla 1 : 5 Borac
07.09.2014 16:30 Sloga 2 : 1 OFK 019 Zaječar
07.09.2014 16:30 Trešnjevka 1 : 3 Čelik
07.09.2014 16:30 Mladost (S) 2 : 1 Pavlovac
07.09.2014 16:30 Vihor 1 : 1 Ternoci
07.09.2014 16:00 Potporanj 2 : 0 Dunav
07.09.2014 16:00 Vladimirovac 2 : 0 Jedinstvo (V)
07.09.2014 16:00 Ševac 0 : 2 Vojvodina (CC)
07.09.2014 16:00 Dobrica 0 : 2 Vojvodina (S)
07.09.2014 16:00 Ratar 1 : 1 Borac (VS)
07.09.2014 16:00 Karaš (J) 4 : 3 Partizan (K)
07.09.2014 16:00 Proleter 2 : 4 Borac (P)
07.09.2014 16:00 BSK Bavanište 2 : 1 Stari Tamiš
07.09.2014 16:00 Dolovo 5 : 1 Budućnost (BB)
07.09.2014 16:00 Kolonija 0 : 3 Plavi Dunav 1932
07.09.2014 16:00 Strela 1 : 2 Dinamo 1945
07.09.2014 16:00 Unirea 1 : 3 Polet
07.09.2014 16:00 Spartak 1911 9 : 1 Pobeda
07.09.2014 16:00 Omladinac (O) 0 : 0 Tempo
07.09.2014 16:30 Vinorača 1 : 0 Napredak
07.09.2014 16:30 Crni Vrh 1 : 2 Morava
07.09.2014 16:30 Mladost 2 : 4 Partizan
07.09.2014 16:30 Kupinovac 3 : 1 Ursule
07.09.2014 16:30 Blagotin 1 : 5 Kolare
07.09.2014 16:30 Vinogradar 1 : 0 Juhor
07.09.2014 16:00 Moravac 4 : 3 Javor
07.09.2014 16:00 Istok 63 5 : 1 Napredak (St)
07.09.2014 16:00 Resavac 8 : 2 Radnički
07.09.2014 16:00 Mladost (S) 1 : 4 Hajduk
07.09.2014 16:00 Šumadija 2 : 1 Polet
07.09.2014 16:00 Rudar (S) 2 : 3 Rudar (P)
07.09.2014 Napredak 4 : 0 Fruška Gora
07.09.2014 ČSK 1939 2 : 1 Noćaj
07.09.2014 Fruškogorac 0 : 1 OFK Brestač
07.09.2014 Jedinstvo (P) 1 : 1 Sloga
07.09.2014 Borac (M) 0 : 1 Graničar (K)
07.09.2014 Jedinstvo (M) 3 : 1 Podrinje
07.09.2014 Obilić 1993 6 : 0 Graničar (G)
07.09.2014 16:30 Partizan 3 : 2 Radnički 1918
07.09.2014 16:30 OFK Šikara 0 : 0 Jedinstvo (R)
07.09.2014 16:30 Omladinac 2 : 1 Potisje
07.09.2014 16:30 Rusanda 3 : 2 Naftagas
07.09.2014 16:30 OFK Gradnulica 0 : 2 ASK
07.09.2014 16:30 ŽFK Banat Bagljaš 2 : 1 Proleter 2006
07.09.2014 16:30 OFK Klek 2 : 0 Borac
07.09.2014 16:30 Banat 2 : 0 Lehel
07.09.2014 17:00 Real 3 : 2 Šumadija
07.09.2014 17:00 Morava (M) 2 : 1 Tavnik
07.09.2014 17:00 Budućnost 1 : 1 Jedinstvo
07.09.2014 17:00 Stubal 3 : 0 Zvezda
07.09.2014 17:00 Morava (S) 0 : 1 Vrnjci
07.09.2014 17:00 Partizan 0 : 0 Napredak
07.09.2014 16:30 Mladost 2 : 3 Bačka
07.09.2014 16:30 Jedinstvo (G) 7 : 1 Obilić
07.09.2014 16:30 Budućnost 3 : 1 Iskra
07.09.2014 16:30 Sloga 1 : 1 Napredak
07.09.2014 16:30 Miletić 5 : 2 Vojvodina
07.09.2014 16:30 Hajduk 0 : 2 Jedinstvo (BPS)
07.09.2014 Navalin 1 : 1 OFK Morava
07.09.2014 Mladost (B) 0 : 8 Omladinac
07.09.2014 Marjan MB 2 : 6 Kumarevo 65
07.09.2014 Sloboda 4 : 0 Morava (G)
07.09.2014 Mladost (DL) 6 : 0 Lemind 1953
07.09.2014 16:00 Budućnost 1 : 1 Mladi Borac
07.09.2014 16:00 Gorki 0 : 1 Napredak
07.09.2014 16:00 Drina 3 : 1 Duško
07.09.2014 16:00 Sloga 6 : 0 Majur
07.09.2014 16:00 Radnik 1 : 0 Budućnost
07.09.2014 16:00 Cer 2 : 2 Proleter
07.09.2014 16:00 Sloga (LŠ) 5 : 0 Velika Reka
07.09.2014 16:00 Čobanče 3 : 3 Studenac
07.09.2014 16:00 7. Juli 2 : 1 Jedinstvo
07.09.2014 16:00 Milan Orlić 5 : 1 Mladost (B)
07.09.2014 16:00 Cerova 1 : 0 Borac
07.09.2014 16:00 Sloga (S) 2 : 0 Cer
07.09.2014 16:30 Beli Orlovi 2 : 3 Rubin (Z)
07.09.2014 16:30 Sloga 0 : 1 Ribnik
07.09.2014 16:30 Stari Trstenik 4 : 3 Varvarin
07.09.2014 16:30 Rubin (DS) 4 : 0 Donji Kopaonik
07.09.2014 16:30 Mladost (DK) 1 : 0 Polet 57
07.09.2014 16:30 Župski biseri 3 : 0 14. Oktobar
07.09.2014 16:30 RFK NS 1921 3 : 0 Čenej
07.09.2014 16:30 Borac 1 : 2 Centar
07.09.2014 16:30 Bačka 1 : 1 Železničar
07.09.2014 16:30 Fruškogorac 2 : 3 Sremac Beomal
07.09.2014 16:30 Pobeda 1976 4 : 5 Polet (R)
07.09.2014 11:00 Ratar 1 : 2 OFK Sloga
07.09.2014 16:30 OFK Rutevac 1908 3 : 0 Gredetin
07.09.2014 11:00 Vukašinovac 0 : 4 Tempo
07.09.2014 11:00 Jedinstvo GVD 3 : 0 Jastrebac
07.09.2014 17:00 2. Oktobar 1 : 2 Jedinstvo
07.09.2014 11:00 Jadar 2013 1 : 0 Kolubara 2
07.09.2014 16:30 Liplje 7 : 1 Gradac
07.09.2014 16:30 Ribnikar 3 : 1 Beloševac
07.09.2014 16:30 Rajac 4 : 0 Borac
07.09.2014 16:30 Iskra 7 : 1 Komanice
07.09.2014 16:30 Polet 1 : 0 Milenko Pavlović
07.09.2014 16:30 Žabare 0 : 2 Kopljari
07.09.2014 16:30 Radoje Domanović 3 : 4 B 2000
07.09.2014 16:30 Proleter 3 : 0 Misača
07.09.2014 16:30 Maskar 2 : 3 Mladi rudar
07.09.2014 16:30 Jasenica 1 : 5 Sloga
07.09.2014 16:30 Ranilović 2 : 0 Mladost
07.09.2014 16:30 BSK 1924 2 : 0 Rade Milošević
07.09.2014 16:30 Borac 0 : 1 Dragoš
07.09.2014 16:30 Rudar 1 : 0 Omladinac (B)
07.09.2014 16:30 Napredak 1927 1 : 0 Polet
07.09.2014 16:30 Radnički 4 : 2 Omladinac (S)
07.09.2014 16:30 Budućnost 1 : 0 Mladost
07.09.2014 16:30 Hercegovac 2 : 1 Bački Hajduk
07.09.2014 16:30 Neštin 4 : 1 Soko
07.09.2014 16:30 Mladost 1 : 2 Slavija
07.09.2014 16:30 Bačka 1 : 1 Krivanj
07.09.2014 16:30 Vajska 5 : 2 Borac 46
07.09.2014 16:30 Sloga (Ć) 3 : 1 Napredak (B)
07.09.2014 16:30 Jedinstvo (D) 4 : 0 Dunavac
07.09.2014 16:30 Borac (K) 3 : 0 Kurjače
07.09.2014 16:30 Napredak 1934 4 : 1 Žitkovica
07.09.2014 16:30 Vihor 8 : 0 Sloga (D)
07.09.2014 16:30 Premeća 1 : 1 Budućnost
07.09.2014 16:30 Strelac 5 : 1 Čačak 94
07.09.2014 16:30 Prijatelji 0 : 3 Morava (M)
07.09.2014 16:30 Lugovi 2 : 2 Zadrugar
07.09.2014 16:30 Kej 2 : 1 Rakova
07.09.2014 16:30 Vujan 0 : 3 BIP
07.09.2014 16:30 Jedinstvo 0 : 3 Šampion
07.09.2014 16:30 Horgoš 1911 3 : 3 Tornjoš
07.09.2014 16:30 Tolić 2 : 2 Proleter
07.09.2014 16:30 Toplica 1 : 2 Vojvode
07.09.2014 16:30 Orao 0 : 7 Jedinstvo
07.09.2014 16:30 Gornji Lajkovac 0 : 2 Stari drugari
07.09.2014 16:30 Mladost 1 : 1 Gornji Mušić
07.09.2014 17:00 Zastava 2 : 0 OFK Bagremar
07.09.2014 17:00 Srbija 3 : 0 Šumadija 1934
07.09.2014 17:00 Mladost Teferič 1 : 3 Sloga
07.09.2014 17:00 Košutnjak 2 : 0 Žeželj
07.09.2014 17:00 Seljak 4 : 1 Azbest
07.09.2014 17:00 Kutlovo 8 : 0 Botunje
07.09.2014 17:00 21. oktobar 1 : 1 Kremenac
07.09.2014 17:00 Šumarice 2008 2 : 1 Hajduk
07.09.2014 16:30 Bega 1 : 8 Roham
07.09.2014 16:30 Budućnost 2 : 2 Olimpija
07.09.2014 16:30 Terekves 1 : 1 1.Oktobar
07.09.2014 16:30 Vulkan 1963 6 : 0 Sloga 1948 (M)
07.09.2014 16:30 Mramor 1927 1 : 4 AZ Borac 2014
07.09.2014 16:30 Sečanica 2 : 2 Mladost 1954 (DM)
07.09.2014 16:30 Čegar 1946 (DM) 2 : 1 Morava 1949
07.09.2014 16:30 Mladost (DK) 5 : 1 Supovac
07.09.2014 16:30 Delijski Vis 4 : 1 Stevan Nešticki
07.09.2014 16:30 Šumadinac (B) 2 : 2 OFK Petrovčić
07.09.2014 16:30 Borac (P) 3 : 0 Posavac
07.09.2014 16:30 Institut 3 : 2 BUSK
07.09.2014 16:30 Busije 3 : 1 Obilić
07.09.2014 15:00 Dedinje 0 : 1 Mladi proleter
07.09.2014 16:30 Dunavac (D) 1 : 2 Rekreativo 011
07.09.2014 16:30 Mladost (JR) 2 : 3 OFK Crvenka
07.09.2014 17:00 Savinac 1933 5 : 2 Glumač
07.09.2014 14:00 Bakionica 1 : 5 Sečica
07.09.2014 17:00 Lazarica 3 : 1 Duškovci
07.09.2014 17:00 Avijatičar 3 : 2 Dobrinjac
07.09.2014 14:00 Trešnjica 1 : 0 Gorobilje
07.09.2014 17:00 Ježevica 1 : 0 Blagaja
07.09.2014 17:00 Borac 3 : 1 Pobeda
07.09.2014 16:30 Šumadija 2 : 1 Ozrem PMH
07.09.2014 16:30 Omladinac 2 : 3 Brezak
07.09.2014 16:30 Šilopaj 2 : 3 Ozremica
07.09.2014 16:30 Mladi rudar 2 : 2 Velereč 94
07.09.2014 16:30 Takovski Ustanak 1 : 2 Mladost 09
07.09.2014 16:30 Majdan 3 : 2 Jablanica
07.09.2014 16:30 Srbovo 0 : 6 Polet
07.09.2014 16:30 Graničar 1 : 2 Malajnica
07.09.2014 16:30 Smedovac 0 : 0 Miloševo
07.09.2014 16:30 BSK 1934 0 : 1 Ratar
07.09.2014 16:30 Sloga 1 : 1 Provalija
07.09.2014 16:30 Elektrovojvodina 4 : 1 Žednik
07.09.2014 16:30 Udarnik 0 : 7 Đurđin
07.09.2014 16:30 Čantavir 3 : 2 Solid
07.09.2014 16:30 Hajduk 1 : 0 Bikovo
07.09.2014 16:30 Lokomotiva 3 : 4 Bratstvo
07.09.2014 16:30 Velika reka 3 : 3 Koča Andjelković
07.09.2014 16:30 Pontes 4 : 0 Velika Vrbica
07.09.2014 16:30 Lokomotiva 3 : 2 Omladinac
07.09.2014 16:30 Egeta 1 : 2 Mala Vrbica
07.09.2014 16:30 Lovćen 3 : 2 Rtkovo
07.09.2014 16:30 Gunjevac 2 : 1 Polet
07.09.2014 16:30 Dimitrije Tucović 4 : 1 OFK Stublenica
07.09.2014 16:30 Tvrdojevac 5 : 2 Polet
07.09.2014 16:00 Vrelo 1 : 1 Jedinstvo
07.09.2014 16:00 Gorušica 1 : 2 Bratstvo
07.09.2014 16:00 Gradina 0 : 2 Sloga
07.09.2014 11:00 Prilike 8 : 0 Jelica
07.09.2014 16:30 Pobeda 2 : 0 Dušnik
07.09.2014 11:00 Karađorđe 2 : 1 Kusovac
07.09.2014 16:30 Mladost MG 2 : 2 Sloga
07.09.2014 16:30 Mladost (R) 1 : 1 Marjan
07.09.2014 16:30 BSK 3 : 0 Beli Orlovi
07.09.2014 16:30 Pobeda 1 : 0 Lokomotiva
07.09.2014 16:00 Galeb 1 : 1 Vlašić
07.09.2014 16:00 Karađorđe 2 : 0 Mrovska
07.09.2014 16:00 Jevremovac 4 : 2 Sloga (K)
07.09.2014 16:00 Pričinović 2 : 5 Dobrava
07.09.2014 16:00 Sloga Trgošped 4 : 1 Volujac
07.09.2014 16:00 Trešnjevka 3 : 0 Cerić
07.09.2014 17:00 Hajduk 0 : 3 Jedinstvo
07.09.2014 16:00 Vitorul 4 : 1 Jedinstvo (O)
07.09.2014 16:00 Karaš (K) 1 : 0 Radnički 1927
07.09.2014 16:00 Banat 3 : 0 Pobeda
07.09.2014 16:00 Vinogradar 0 : 3 Hajduk
07.09.2014 16:30 Zlatica 0 : 3 Mladost
07.09.2014 16:30 Proleter 1 : 0 MSK
07.09.2014 16:30 Jedinstvo 5 : 1 OFK Stajićevo
07.09.2014 16:30 Tamiš 2 : 3 Sloga
07.09.2014 16:30 Metalac 2 : 2 Napredak 1947
07.09.2014 16:30 Zemljoradnik 3 : 0 Proleter
07.09.2014 16:30 Sopot 2 : 4 Napredak (P)
07.09.2014 16:30 Dunav 7 : 1 Sloga (D)
07.09.2014 16:30 Sloga (L) 5 : 2 Ljubičevo
07.09.2014 16:00 Torpedo 5 : 3 Sloga (R)
07.09.2014 16:00 Verko 2 : 2 Polet
07.09.2014 16:00 Mladost (B) 3 : 0 Krnule 09
07.09.2014 16:00 Hajduk 3 : 3 Skupljen 2013
07.09.2014 11:00 Zablaće 6 : 0 Sinošević
07.09.2014 11:00 Šipurske livade 3 : 0 Grušić
07.09.2014 16:30 Sloga 1 : 2 Jednota 1950
07.09.2014 16:30 Naša Zvezda 2 : 0 Slavija
07.09.2014 16:30 Sloboda 0 : 2 Polet
07.09.2014 11:00 Vreoci 3 : 1 Lazarevac
07.09.2014 16:30 Mladi borac 1 : 2 OFK Radnički
07.09.2014 16:30 Jedinstvo 1 : 1 Železničar
07.09.2014 16:30 Mladost 3 : 1 Budućnost (L)
07.09.2014 16:30 Buljane 1 : 3 OFK Borac
07.09.2014 16:30 ISK Izvor 2 : 0 Sloboda
07.09.2014 16:30 Heroj 5 : 3 Omladinski
07.09.2014 10:00 Jašunja 0 : 0 Grdanica 024
07.09.2014 16:00 Borac 11 : 0 Sremski vitezovi
07.09.2014 16:00 OFK Kraljevci 3 : 3 Vojvodina
07.09.2014 16:00 Sremac 2 : 0 Car Uroš
07.09.2014 16:00 Mladost (B) 3 : 1 Mladost (P)
07.09.2014 16:00 Fruškogorac 2 : 2 Sloga
07.09.2014 16:00 Polet 3 : 0 Planinac
07.09.2014 16:00 27. Oktobar 0 : 0 Jedinstvo
07.09.2014 16:30 Veternica 1926 0 : 3 Milanovo
07.09.2014 16:30 Atletiko 0 : 2 Rudar 1973
07.09.2014 16:00 Bratstvo 3 : 7 Tolisavac - VT
07.09.2014 16:30 Graničar 2 : 0 Lovac
07.09.2014 16:30 Srem 1 : 1 Mladost
07.09.2014 16:30 Šumar 3 : 1 Vitez
07.09.2014 16:30 Kameni 3 : 0 Sloboda
07.09.2014 16:30 Sloven 3 : 1 Sremac
07.09.2014 16:30 Borac (S) 2 : 2 Sloga
07.09.2014 16:30 Polet 0 : 2 Krušedol
07.09.2014 16:30 Dunav 2 : 1 Borac (J)
07.09.2014 16:30 Borac (R) 2 : 1 Borac (VR)
07.09.2014 16:30 Sloboda 4 : 0 Sremac
07.09.2014 16:30 Napredak 0 : 1 Planinac
07.09.2014 16:30 Mitros 3 : 1 Grgurevci
07.09.2014 16:30 OFK Bosut 1 : 0 BSK
07.09.2014 16:30 Sloga (Č) 1 : 1 Srem
07.09.2014 17:00 OFK Bačinci 1 : 2 OFK Bikić
07.09.2014 17:00 Omladinac (M) 2 : 0 Graničar
07.09.2014 17:00 Jedinstvo 5 : 1 Bratstvo
07.09.2014 17:00 Omladinac (B) 1 : 1 Borac
07.09.2014 17:00 Sinđelić 8 : 2 OFK Bingula
07.09.2014 17:00 Jednota 3 : 2 Sremac
07.09.2014 17:00 Hajduk 0 : 1 Napredak
07.09.2014 16:30 Paune 4 : 5 Lukavac
07.09.2014 16:30 Dupljaj 1 : 1 Mladost (VK)
07.09.2014 11:00 Bujačić 10 : 0 Zadrugar
07.09.2014 11:00 Žabari 1 : 4 Kotešica
07.09.2014 16:30 OFK Povlen 1 : 0 Mali korak
07.09.2014 16:30 Burovac 4 : 2 Laolac
07.09.2014 16:30 BSK 2 : 1 Sloga 1952
07.09.2014 16:30 OFK Meljak 0 : 4 Barajevo
07.09.2014 16:30 OFK Borac 2 : 0 Beljina
07.09.2014 17:00 Žiča 0 : 3 Mladost
07.09.2014 17:00 Progorelica 5 : 0 Studen Vitez
07.09.2014 17:00 Musina reka 2 : 1 Mlada krila
07.09.2014 17:00 Zgodačica 2 : 0 Miločajac
07.09.2014 17:00 Borac 1 : 0 Jovo Kursula
07.09.2014 16:30 OFK Borac 4 : 1 Trnava
07.09.2014 16:30 Morava (R) 1 : 0 Kolonija
07.09.2014 16:30 Šantarovac 1 : 0 Partizan (M)
07.09.2014 16:30 Bresje 3 : 2 Sloboda
07.09.2014 16:30 Jedinstvo 7 : 0 Omladinac
07.09.2014 16:30 Zvezda 1 : 3 Poljane
07.09.2014 16:30 Belo Polje 2 : 1 Trstenica
07.09.2014 16:30 Polet 3 : 1 OFK Urovci
07.09.2014 16:30 Vukićevica 0 : 3 Krtinska
07.09.2014 16:30 Jedinstvo 4 : 1 Omladinac
07.09.2014 16:30 Rvati 2 : 4 Borac
07.09.2014 16:30 Posavina 1 : 2 Duboko
07.09.2014 16:00 Jelav 4 : 2 Luk
07.09.2014 16:00 Mladost (DD) 1 : 5 Rudar
07.09.2014 16:00 Prva Iskra 3 : 0 Hajduk
07.09.2014 17:00 Jugovići 3 : 2 Sloboda 1948
07.09.2014 11:00 Rujišnik 6 : 0 Vinogradar
07.09.2014 17:00 Stragari 0 : 3 Borjak 2013
07.09.2014 17:00 Stevka Božurevka 0 : 3 Omladinac
07.09.2014 14:00 Azbukovica 1 : 4 Vrhpolje
07.09.2014 11:00 Bair 2 : 0 Napredak (BP)
07.09.2014 16:00 Banat 5 : 1 Gaj
07.09.2014 14:30 OFK Rogača 3 : 1 Sibnica
07.09.2014 16:30 Ropočevo 4 : 1 Rudar 2012
07.09.2014 16:30 OFK Slatina 4 : 1 Vojvoda
07.09.2014 10:00 Baličevac 1974 4 : 1 Borac
07.09.2014 10:00 Belfast 0 : 3 Rad 1974
07.09.2014 11:00 Torpedo 1924 6 : 5 Culjković
07.09.2014 16:30 Budućnost 0 : 2 BSK
07.09.2014 16:30 Napredak 2 : 1 Jedinstvo
07.09.2014 16:30 Sloga 3 : 0 Proleter
07.09.2014 16:30 Pomoravlje 1 : 2 Mladost
07.09.2014 16:30 Borac 5 : 2 Zvezda
07.09.2014 16:30 OFK Selište 2 : 5 Laznica
07.09.2014 16:30 Mladost 6 : 0 Best
07.09.2014 16:30 OFK Homolje 4 : 1 Zadrugar
07.09.2014 16:00 Mladost 3 : 1 Gradac
07.09.2014 16:00 Borac 3 : 1 OFK Orašje
07.09.2014 16:00 Parcane 3 : 2 Čukarički
07.09.2014 16:30 Ram 4 : 1 Mladi Borac
07.09.2014 16:30 Pečanica 0 : 7 Carevac
07.09.2014 16:30 Sloga-TOP 3 : 0 Kumane
07.09.2014 16:30 Srednjevo 1 : 4 Desine
07.09.2014 16:30 Pek 1 : 5 Radnički
07.09.2014 16:30 Meševo 3 : 0 Rasinac
07.09.2014 16:30 Pasjak 0 : 1 Srnje
07.09.2014 16:30 Konjuh 0 : 2 Padež
07.09.2014 16:30 Kruševica 2 : 3 Vratare
07.09.2014 16:30 Čarapan 2 : 2 Globoder
07.09.2014 16:30 Mladost VPD 2 : 0 Gaglovo
07.09.2014 11:00 Štitari 0 : 5 Bukovica
07.09.2014 11:00 Polet (K) 1 : 5 Polet (Š)
07.09.2014 11:00 Modrica 7 : 0 Jablanica
07.09.2014 11:00 Grkljane 3 : 2 Zmajevac
07.09.2014 16:30 Sloga 6 : 5 Kaona
07.09.2014 16:30 OFK Takovo 0 : 8 Radnik
07.09.2014 16:30 Sloga 1 : 2 Strelac 001
07.09.2014 16:30 Jedinstvo 7 : 2 Vukona
07.09.2014 16:30 Vrelo 6 : 0 Brgule
07.09.2014 16:30 Napredak (D) 0 : 3 Šumadija 1962
07.09.2014 16:30 Sloga 2 : 1 Markovac
07.09.2014 16:30 Borac 1 : 1 Omladinac
07.09.2014 16:30 OFK Student 0 : 2 Napredak (M)
07.09.2014 16:30 Kom 1 : 0 Radnički
07.09.2014 16:30 Bratstvo 0 : 0 Igalo
07.09.2014 16:30 Iskra 1 : 1 Cetinje
07.09.2014 16:30 Jedinstvo 2 : 1 Zabjelo
07.09.2014 16:30 Arsenal 2 : 1 Jezero
07.09.2014 16:30 Ibar 2 : 1 Dečić
07.09.2014 16:30 Sloboda (MG) 3 : 0 Leotar
07.09.2014 16:30 Zvijezda Brgule 2 : 0 Lokomotiva
07.09.2014 16:30 Sloga Junajted 1 : 4 Mladost (BS)
07.09.2014 16:30 Jedinstvo 3 : 0 Velež
07.09.2014 16:30 Radnički 1 : 0 Famos
07.09.2014 16:30 Ilićka 01 1 : 1 Gorica
07.09.2014 16:30 Liješće 1 : 0 Sloga
07.09.2014 16:30 Omarska 2 : 0 Mineral
07.09.2014 16:30 Mladost 2 : 0 Ozren
07.09.2014 11:00 Jedinstvo 0 : 1 BSK
07.09.2014 16:30 Ravan 4 : 4 Gomionica
07.09.2014 16:30 Crvena zvijezda (O) 4 : 3 Rudanka
07.09.2014 16:30 Budućnost 3 : 2 Željezničar
07.09.2014 16:30 Posavina 1 : 2 Hajduk
07.09.2014 16:30 Ozren 3 : 1 Polet 1926
07.09.2014 16:30 Skugrić 5 : 0 Crvena zvijezda (G)
07.09.2014 16:30 Naša krila 1 : 2 Trebava
07.09.2014 16:30 Guber 8 : 0 Zadrugar
07.09.2014 16:30 Jardan 0 : 1 Šekovići
07.09.2014 16:30 Trnovica 4 : 0 Lokanj
07.09.2014 16:30 Proleter-RJ 0 : 0 Jedinstvo (R)
07.09.2014 16:30 Birač 1 : 1 Podrinje
07.09.2014 16:30 Stakorina 1 : 1 Hercegovac
07.09.2014 16:30 Rudar 0 : 8 Romanija
07.09.2014 16:30 Rudo 0 : 0 Željeznica
07.09.2014 16:30 Čelinac 1 : 0 Omladinac
07.09.2014 11:00 Krajina 2 : 0 Mladost
07.09.2014 16:30 Šnjegotina 2 : 3 Džaja
07.09.2014 16:30 Vrbas 6 : 0 Borac 1926
07.09.2014 16:30 Željezničar 5 : 0 Polet Krajišnik
07.09.2014 16:30 Rekreativo 1 : 2 Gorica
07.09.2014 16:30 Kladari Gornji 1 : 4 Borac
07.09.2014 16:30 Crkvina 2 : 1 Sloga (J)
07.09.2014 16:30 Sloboda 1 : 3 Sloga (DP)
07.09.2014 16:30 Mladost (D) 2 : 0 Ukrina
07.09.2014 16:30 Zadrugar 1 : 1 Bratstvo
07.09.2014 16:30 Pelagićevo 2 : 1 Mladost (T)
07.09.2014 16:30 Sloboda 0 : 0 Mladi Krajišnik
07.09.2014 16:30 Biseri 1 : 0 Sloga DIPO
07.09.2014 16:30 Kozara 2 : 0 Mladost (G)
07.09.2014 16:30 Mladost (B) 0 : 0 Ratar
07.09.2014 16:30 Borac (M) 1 : 1 Milan
07.09.2014 16:30 Tamaris 6 : 1 Borac (Š)
07.09.2014 16:30 Tabanci 3 : 0 Polet
07.09.2014 16:30 Jadar 1 : 6 Milići
07.09.2014 16:30 Srpski Soko 3 : 0 Jasenica
07.09.2014 16:30 Budućnost (S) 1 : 2 Branjevo
07.09.2014 16:30 Gomjenica 4 : 0 Željezničar
07.09.2014 16:30 Mrakovica 0 : 3 Plamen
07.09.2014 16:30 Brzi 3 : 2 Berek 1975
07.09.2014 16:30 Sloga 1 : 1 Slaven
07.09.2014 16:30 Kozara 1 : 1 Knežopoljac
07.09.2014 16:30 Radnik Urije 2 : 1 Bratstvo
07.09.2014 16:30 Međaši 0 : 0 BUK
07.09.2014 16:30 Priboj 2 : 3 Sloga 94
07.09.2014 16:30 Novo Doba 3 : 1 Akademac-UIS
07.09.2014 16:30 Balatun 1 : 2 Partizan
07.09.2014 16:30 Magnojević 01 2 : 3 Sloboda
07.09.2014 16:30 Jedinstvo 7 : 0 Drina Amajlije
07.09.2014 16:30 Semberija 2 : 1 BSK Ledinci
07.09.2014 16:30 Borac 1975 3 : 0 Zborište
07.09.2014 16:30 Vučijak 4 : 2 Zvijezda
07.09.2014 16:30 27. Juli 1 : 0 BSK
07.09.2014 16:30 Borac (K) 3 : 3 Polet
07.09.2014 16:30 Željezničar 1 : 4 Hajduk
07.09.2014 16:30 4. Juli 2 : 3 Borac (L)
07.09.2014 16:30 Mladost 3 : 0 Sloga (KG)
07.09.2014 16:30 Zadrugar 2 : 2 Partizan
07.09.2014 16:30 Omladinac 0 : 2 Trebavac
07.09.2014 16:30 Skugrić 1964 0 : 3 Bosna 1977
07.09.2014 16:30 Sloga 73 5 : 1 Radnički
07.09.2014 16:00 13 Skojevki 2 : 3 Stevan Dukić
07.09.2014 16:00 Borac 2 : 0 Vilusi
07.09.2014 16:00 Laminci 5 : 0 Omladinac
07.09.2014 16:00 Novi Napredak 1 : 2 Kalemi
07.09.2014 16:00 Bratstvo (O) 1 : 3 Obradovac
07.09.2014 16:00 Romanovci 2 : 5 Bratstvo (K)
07.09.2014 16:30 Rasavci 2 : 3 Moštanica
07.09.2014 16:30 Podgrmeč 4 : 0 Blatna
07.09.2014 16:30 Partizan 3 : 1 Rudar
07.09.2014 16:30 Kiseljak 1 : 2 Omladinac
07.09.2014 16:30 Crvena zemlja 5 : 3 Crni vrh
07.09.2014 16:30 Kladari 5 : 0 Bratstvo
07.09.2014 16:30 Vrbas 3 : 0 Studenac
07.09.2014 16:30 Budućnost 0 : 2 Biseri
07.09.2014 16:30 Brezik 1 : 1 Crvena zvijezda
07.09.2014 16:30 Sava 04 2 : 2 Gredice
07.09.2014 16:30 Mladost (L) 0 : 3 Omladinac
07.09.2014 16:30 Grčica 1 : 4 Mladost (S)
07.09.2014 16:30 Jugović 2 : 0 Mladost (T)
07.09.2014 16:30 Obilić 5 : 0 Mladost 2003
07.09.2014 16:30 Krbeti 2 : 1 Sveti Jovan
07.09.2014 Sloboda 3 : 1 Stanovi
07.09.2014 Budućnost Red Star 1 : 6 Zadrugar
07.09.2014 Slijepčevići 4 : 2 Borac
07.09.2014 Čelik 2 : 2 Jedinstvo
07.09.2014 16:30 Šumadinac 1 : 1 Sloga
07.09.2014 16:30 Borac 3 : 3 Petka
07.09.2014 16:30 Belica 3 : 0 Hajduk
07.09.2014 16:30 OFK Dragoševac 3 : 2 Dražmirovac
07.09.2014 16:30 Vojvodina 2 : 1 Sloga Radnički
07.09.2014 16:30 Trijumf 2 : 3 LASK Crvena zvezda
07.09.2014 13:00 Kolibri 5 : 3 Radnički 2013
07.09.2014 13:30 Železničar Pančevo 0 : 7 Mačva
07.09.2014 16:30 Čelik 2 : 0 Željezničar 2011
07.09.2014 16:30 Modriča 0 : 7 SFK 2000
07.09.2014 12:00 Radnik Etno Selo 0 : 2 Banjaluka
07.09.2014 16:30 Gradina 1 : 2 Mladost
07.09.2014 13:00 Jagodina 6 : 2 Novi Pazar
07.09.2014 13:00 BSK Borča 1 : 2 Napredak
07.09.2014 15:00 Spartak 0 : 4 OFK Beograd
07.09.2014 11:00 Vojvodina 2 : 0 Čukarički
07.09.2014 11:00 Partizan 2 : 1 Radnički 1923
07.09.2014 10:00 Kabel 6 : 0 ŽAK
07.09.2014 11:00 Car Konstantin 0 : 8 Radnički (P)
07.09.2014 16:30 Sloboda 2 : 0 Mladost
07.09.2014 16:30 Polet 1 : 1 Sloga
07.09.2014 16:30 Goc 3 : 1 Sloboda
07.09.2014 09:00 Zemun 1 : 0 Policajac
07.09.2014 10:00 Voždovac 4 : 2 Radnički (O)
07.09.2014 17:00 Žarkovo 2 : 0 Bežanija
07.09.2014 12:00 Sloga 3 : 0 Podunavac
07.09.2014 12:00 SASK 3 : 2 Sloboda
07.09.2014 12:00 Osipaonica 3 : 5 7. Juli
07.09.2014 12:00 Sloga 6 : 0 Vodice
07.09.2014 12:00 Glavaš 3 : 2 Budućnost
07.09.2014 12:00 Udarnik 1 : 2 Železničar
07.09.2014 12:00 Mladi borac 6 : 1 Šumadija
07.09.2014 10:00 Vršac 8 : 0 C.zvezda
07.09.2014 15:00 Budućnost 3 : 4 Maglić
07.09.2014 15:00 Mladost Radost 3 : 3 Stari Grad
07.09.2014 15:00 Hajduk 3 : 1 Tvrđava
07.09.2014 15:00 Sutjeska 1 : 8 Bečej
07.09.2014 15:00 Mladost 4 : 0 Obilić
07.09.2014 15:00 Krila Krajine 3 : 0 Titel
07.09.2014 14:00 Jedinstvo 1 : 0 Loznica
07.09.2014 16:00 Mladost 0 : 3 Olimpic
07.09.2014 17:00 Zvijezda Gradačac 2 : 3 Zrinjski
07.09.2014 13:00 Sloboda 1 : 1 Radnik
07.09.2014 16:30 Budućnost 3 : 2 Zeta
07.09.2014 16:30 Berane 2 : 1 Grbalj
07.09.2014 16:30 Bokelj 4 : 1 Kom
07.09.2014 16:30 Mladost 1 : 1 Lovćen
07.09.2014 16:30 Sutjeska 2 : 2 Dečić
07.09.2014 16:30 Mogren 1 : 1 Ibar
07.09.2014 12:30 Zemun 1 : 2 Napredak
07.09.2014 13:00 Spartak 1 : 3 OFK Beograd
07.09.2014 11:00 Sloga 0 : 2 Radnički (N)
07.09.2014 11:00 Vojvodina 2 : 0 Čukarički
07.09.2014 13:30 Partizan 3 : 1 Mačva
07.09.2014 16:30 Rudar 0 : 0 Šumadija 1903
07.09.2014 11:00 Obilić 0 : 4 Subotica
07.09.2014 12:00 Jedinstvo 3 : 0 Radnički
07.09.2014 12:00 Šabac 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
07.09.2014 09:00 GSP Polet 0 : 1 Brodarac1947
07.09.2014 10:00 Studentski Grad 2 : 1 Mladenovac
07.09.2014 12:00 Balkan 9 : 1 Banja
07.09.2014 14:00 PKB Kovilovo 3 : 0 Trudbenik
07.09.2014 14:00 Mladost 0 : 2 Olimpic
07.09.2014 15:00 Zvijezda Gradačac 2 : 2 Zrinjski
07.09.2014 11:00 Sloboda 0 : 1 Radnik
07.09.2014 11:00 Brodarac 1947 0 : 4 BSK
07.09.2014 15:00 GSP Polet 3 : 0 Boleč
07.09.2014 12:00 Radnički (N) 1 : 3 Jagodina
07.09.2014 11:00 Sloga 5 : 1 Timočanin
07.09.2014 11:00 SFS Borac 13 : 0 Hajduk Veljko
07.09.2014 14:00 Dinamo 2 : 2 Timok
07.09.2014 10:00 Šampion 2 : 2 Tisa
07.09.2014 10:00 Karaš (J) 3 : 0 Partizan (U)
07.09.2014 11:00 Polet 0 : 5 Hajdučica
07.09.2014 11:00 Borac (P) 5 : 2 Dolina
07.09.2014 09:30 Vojvodina 2 : 4 Dinamo
07.09.2014 10:00 Sloga : Podunavac
07.09.2014 10:00 SASK 0 : 3 Sloboda
07.09.2014 10:00 Osipaonica 8 : 0 7. Juli
07.09.2014 10:00 Sloga 2 : 0 Vodice
07.09.2014 10:00 Glavaš 7 : 2 Budućnost
07.09.2014 10:00 Pobeda 3 : 0 Morava
07.09.2014 10:00 Udarnik 19 : 0 Železničar
07.09.2014 10:00 Mladi borac 1 : 3 Šumadija
07.09.2014 11:00 AS 1 : 1