XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 791 utakmica za dan
Nedelja, 21 Septembar 2014

Fudbal

21.09.2014 16:00 Radnički 1923 0 : 3 Partizan
21.09.2014 11:00 Pobeda 1 : 1 Polet
21.09.2014 16:00 Dunav 1 : 0 PIK Prigrevica
21.09.2014 16:00 Dolina 3 : 0 Tekstilac
21.09.2014 16:00 Turbina 3 : 0 Radnički (O)
21.09.2014 11:00 Žarkovo 3 : 0 Srem
21.09.2014 11:00 Hajduk 1 : 4 IM Rakovica
21.09.2014 16:00 Slavija 2 : 0 Trepča
21.09.2014 16:00 Tutin 2 : 2 Sloboda
21.09.2014 16:00 Orlovac 0 : 0 Polet
21.09.2014 16:00 RSK 2 : 0 Homoljac
21.09.2014 16:00 Napredak 3 : 0 Sloga (B)
21.09.2014 16:00 Sloboda 3 : 1 Borac
21.09.2014 16:00 Mihajlovac 1934 2 : 0 VGSK
21.09.2014 16:00 Lepenica 2 : 1 Mladi radnik (R)
21.09.2014 16:00 Obilić 1 : 1 Železničar (P)
21.09.2014 16:00 Radnički Stobeks 1 : 1 Sloga 1940
21.09.2014 16:00 Sloga (S) 1 : 1 OFK Osečina
21.09.2014 16:00 Župa 5 : 1 Levač
21.09.2014 16:00 Rembas 1 : 0 Juhor
21.09.2014 16:00 Dragocvet 2 : 1 Trajal
21.09.2014 16:00 Lugomir 4 : 0 Poljoprivrednik
21.09.2014 16:00 Temnić 1924 2 : 1 Žitorađa
21.09.2014 16:00 Rudar Alpos 4 : 1 BSK Bogovina
21.09.2014 16:00 Brodoremont 0 : 2 Svrljig
21.09.2014 16:00 Pukovac 5 : 2 Bučje
21.09.2014 16:00 Ropotovo 2 : 5 Mladost
21.09.2014 16:00 Vlasina 2 : 0 Jablanica
21.09.2014 16:00 Sloboda 0 : 0 Sloga
21.09.2014 16:00 Budućnost 3 : 0 Hajduk
21.09.2014 10:00 Index 1 : 1 Jedinstvo (SP)
21.09.2014 16:00 Borac 0 : 3 ŽSK
21.09.2014 16:00 LSK Laćarak 2 : 1 Kupinovo
21.09.2014 16:00 Ljukovo 2 : 2 Crvena zvezda
21.09.2014 16:00 Tavankut 0 : 1 Subotica
21.09.2014 16:00 OFK Odžaci 7 : 0 Mladost (T)
21.09.2014 16:00 Preporod 2 : 0 Polet
21.09.2014 16:00 Tisa 1 : 1 Zadrugar
21.09.2014 16:00 Jadran 6 : 1 Borac
21.09.2014 16:00 Borac (Starčevo) 4 : 2 Budućnost
21.09.2014 16:00 Borac (Sakule) 1 : 0 Proleter
21.09.2014 16:00 Lepušnica 3 : 0 Balkan Mirijevo
21.09.2014 10:00 Železničar 1 : 0 Sremčica
21.09.2014 16:00 Zvezdara 1 : 1 Crvena zvezda
21.09.2014 10:00 Grafičar 1 : 0 Baćevac
21.09.2014 16:00 Boleč 2 : 3 Vrčin
21.09.2014 16:00 Kraljevo Hajduk 2 : 0 Polet
21.09.2014 16:00 Radnik 0 : 1 Karađorđe
21.09.2014 16:00 Borac 3 : 0 Lazac
21.09.2014 16:00 OFK Ras 4 : 2 Budućnost
21.09.2014 16:00 Pazar Juniors 2011 5 : 0 Ibar
21.09.2014 16:00 Mataruge 1 : 2 Radnički
21.09.2014 16:30 Mladost (P) 1 : 4 Arsenal
21.09.2014 16:30 Vinogradi DB 2 : 3 Jadran
21.09.2014 16:30 Budućnost 4 : 3 Sušica
21.09.2014 16:30 Jedinstvo 7 : 1 Šumadinac
21.09.2014 16:30 Korićani 2 : 2 Borac
21.09.2014 16:00 Višesava 0 : 4 Prvi partizan
21.09.2014 16:00 Polet 4 : 0 Omladinac
21.09.2014 16:00 Čajetina 3 : 0 Napredak
21.09.2014 16:00 Perućac 3 : 2 GP Zlatibor
21.09.2014 16:00 Budućnost 4 : 2 Jasen
21.09.2014 11:00 Ariljska rampa 2 : 1 Jedinstvo
21.09.2014 16:00 Crnokosa 4 : 2 Železničar
21.09.2014 16:00 Sovljak 1 : 1 Mladost
21.09.2014 16:00 Joševa 0 : 1 Tulari
21.09.2014 16:00 Tešnjar 1 : 0 Rubribreza
21.09.2014 16:00 OFK Divci 2 : 0 Kolubara
21.09.2014 16:00 Antimon 1 : 3 Gučevo
21.09.2014 16:00 Borac (V) 3 : 1 BMR Petlovača
21.09.2014 16:00 Mladost (P) 1 : 6 Mačva 2005
21.09.2014 16:00 Jedinstvo (Š) 0 : 4 Hajduk Stanko
21.09.2014 16:00 Provo 1 : 0 Drina
21.09.2014 16:00 Jedinstvo (MZ) 2 : 2 Lipolist
21.09.2014 16:00 Vinča 3 : 0 Vitlina-Bokanja
21.09.2014 16:00 ŽSK 2 : 1 Borac
21.09.2014 16:00 Junkovac 2 : 1 BSK
21.09.2014 16:00 Partizan (D) 4 : 1 Šumadinac (N)
21.09.2014 16:00 Aranđelovac 3 : 0 Šumadinac (S)
21.09.2014 16:00 Omladinac 0 : 0 Šatornja
21.09.2014 16:00 Integral 3 : 1 Zadrugar (T)
21.09.2014 16:00 Sloga (B) 2 : 0 Radnički 1926
21.09.2014 16:00 Rudar (K) 3 : 3 Mlava (ML)
21.09.2014 16:00 Vojvoda Milenko 1 : 3 Šapine
21.09.2014 16:00 Makce 1 : 0 Napredak 1936
21.09.2014 16:00 Petar Dobrnjac 3 : 0 Mladost (B)
21.09.2014 16:00 Krilaš 5 : 3 Trgovački
21.09.2014 16:00 Železničar (K) 1 : 3 Šumadija
21.09.2014 16:00 Budućnost (R) 0 : 0 Mladi borac
21.09.2014 16:00 Osipaonica 4 : 0 Železničar (S)
21.09.2014 16:00 Pobeda 1 : 1 Udarnik
21.09.2014 16:00 Sloga (M) 2 : 2 7. Juli
21.09.2014 16:00 Budućnost (MK) 1 : 0 Jedinstvo (K)
21.09.2014 16:00 Proleter 4 : 0 Vodice
21.09.2014 15:30 Kušiljevo 5 : 0 Bratstvo
21.09.2014 15:30 Mladi radnik 1 : 1 Sloga (V)
21.09.2014 15:30 OFK Bratstvo 1 : 0 Mladost (K)
21.09.2014 15:30 Mladost (D) 3 : 4 Budućnost
21.09.2014 15:30 Napredak (Z) 2 : 3 Sloga (DV)
21.09.2014 15:30 Napredak (D) 5 : 2 Mladost (J)
21.09.2014 15:30 Morava 3 : 1 BSK
21.09.2014 16:00 Jastrebac 5 : 0 Omladinac
21.09.2014 16:00 Real 0 : 1 Dobrič
21.09.2014 16:00 Partizanski put 1 : 2 Svetlost
21.09.2014 16:00 Mladost 1982 1 : 0 Pobeda
21.09.2014 16:30 Omladinac 5 : 1 Mačkovac
21.09.2014 16:30 Bošnjane 5 : 2 Trudbenik
21.09.2014 16:30 Jedinstvo 1936 2 : 4 Gornji Stepoš
21.09.2014 16:30 Gradina 0 : 2 13. April
21.09.2014 16:30 Vinogradar 3 : 2 Mladost
21.09.2014 16:30 Šanac 1 : 0 Jastrebac
21.09.2014 16:30 Čitluk 3 : 1 Naupare
21.09.2014 16:30 Sloga (Ć) 2 : 1 Sloga (D)
21.09.2014 16:00 Mladost Radost 4 : 2 Maglić
21.09.2014 16:00 Hajduk 0 : 0 Stari Grad
21.09.2014 16:00 Sutjeska 4 : 3 Borac
21.09.2014 16:00 Mladost 1 : 2 Tvrdjava
21.09.2014 16:00 Krila Krajine 1 : 4 Obilić
21.09.2014 16:00 Titel 8 : 1 Kulpin
21.09.2014 16:00 Susek 2 : 2 Petrovaradin
21.09.2014 16:00 TSK 2 : 0 Proleter
21.09.2014 16:00 OFK Sirig 1 : 3 Veternik
21.09.2014 16:30 Radnički 1 : 2 Napredak
21.09.2014 16:30 Sremac Graničar 1924 2 : 1 Jadran
21.09.2014 16:30 Hajduk 1925 Podunavac 7 : 0 PSK Putinci
21.09.2014 16:30 OFK Zeka Buljubaša 5 : 2 Sloven
21.09.2014 16:30 Donji Petrovci 0 : 0 Budućnost
21.09.2014 16:00 Vinogradar 2 : 2 Njegoš
21.09.2014 16:00 Proleter 2 : 1 Radnički 1905
21.09.2014 16:00 Eđšeg 1 : 0 Potisje
21.09.2014 16:00 Kula 0 : 3 Sloga
21.09.2014 16:00 Graničar (G) 2 : 2 Omladinac (B)
21.09.2014 16:00 Omladinac (D) 5 : 0 Graničar (R)
21.09.2014 16:00 BSK 6 : 0 Stanišić
21.09.2014 16:00 Lipar 1 : 1 Terekveš
21.09.2014 16:00 Kordun 6 : 2 Dunav
21.09.2014 16:00 Hajduk 2 : 1 Mladost
21.09.2014 16:00 Jugoslavija 3 : 1 Partizan (G)
21.09.2014 16:00 Jedinstvo Stević 5 : 1 Crvena zvezda
21.09.2014 16:00 Vulturul 1 : 0 Hajdučica
21.09.2014 16:00 Vojvodina 1 : 2 Radnički (B)
21.09.2014 16:00 Sloga (BNS) 7 : 0 Budućnost (A)
21.09.2014 16:00 Polet 0 : 1 Slavija
21.09.2014 16:00 Zadrugar 5 : 0 Radnički 1911
21.09.2014 16:00 Vojvodina (B) 2 : 4 Vojvodina 1928
21.09.2014 16:00 Napredak 1 : 0 Mladost
21.09.2014 16:00 Borac 0 : 0 ŽAK
21.09.2014 16:00 Resnik 3 : 3 Dunav-Sv.Stefan
21.09.2014 16:00 BSK 1925 1 : 0 Milutinac
21.09.2014 16:00 Zmaj 1953 4 : 0 Policajac
21.09.2014 11:00 13. maj 1 : 0 Poštar Zvezdara
21.09.2014 16:00 Banja (VB) 4 : 1 Brodarac
21.09.2014 10:00 Borac (L) 2 : 1 OFK Zabrežje
21.09.2014 16:00 Strelac 0 : 3 Veliki Borak
21.09.2014 16:00 Budućnost (Z) 1 : 1 Mladost (C)
21.09.2014 16:00 Vranić 0 : 1 Mladost (Č)
21.09.2014 16:00 Rušanj 0 : 1 Radnički (R)
21.09.2014 11:00 Prva Iskra 4 : 0 Mladost (B)
21.09.2014 16:00 Šumadija (Š) 3 : 0 Napredak (M)
21.09.2014 10:00 Torlak 1 : 0 Pudarci
21.09.2014 10:00 Selo Mladenovac 2 : 1 Podunavac (R)
21.09.2014 16:00 Heroj 1925 2 : 1 Pinosava
21.09.2014 16:00 Kosmaj 1 : 2 Vlaška
21.09.2014 16:00 Kovačevac 3 : 1 OFK Leštane
21.09.2014 16:00 Orljane 3 : 1 Jedinstvo
21.09.2014 16:00 Rasovača 1 : 0 Naisus
21.09.2014 16:00 Mladost (B) 4 : 2 Zemljoradnik
21.09.2014 16:00 Borac (T) 0 : 3 Malošište
21.09.2014 16:00 Morava 0 : 0 Mladi radnik
21.09.2014 16:00 Naša krila 1936 1 : 0 Radnički 1924 (K)
21.09.2014 16:00 Čekmin 2 : 1 Mladi borac
21.09.2014 16:00 Umac 4 : 3 Progres
21.09.2014 16:00 Mladost 0 : 2 Budućnost
21.09.2014 16:00 Jedinstvo (G) 2 : 4 Jedinstvo (GS)
21.09.2014 16:00 Radnički 4 : 3 Železničar
21.09.2014 16:00 Sloga 2 : 3 Plantaža
21.09.2014 16:00 OFK Brza 1 : 3 Zloćudovo
21.09.2014 16:00 Šumadija 0 : 0 Vučje
21.09.2014 16:00 Padež 2 : 0 Vladimir Durković
21.09.2014 16:00 Napredak 4 : 0 Željuša
21.09.2014 16:00 Borac 4 : 1 Mladost
21.09.2014 11:00 Jedinstvo 9 : 1 Dragoš
21.09.2014 16:00 Deli Jovan 1 : 1 Zlot
21.09.2014 16:00 Slatina (B) 10 : 0 Blizna
21.09.2014 11:00 Sloga 2 : 3 Branik
21.09.2014 16:00 Majdanpek 5 : 0 Krivelj
21.09.2014 16:00 Šarbanovac 4 : 1 Radnički
21.09.2014 16:00 Budućnost (P) 5 : 2 OFK Niš
21.09.2014 16:00 OFK Brzi Brod 5 : 0 Proleter (DV)
21.09.2014 16:00 Morava 3 : 1 Palilulac
21.09.2014 16:00 Jedinstvo 7 : 1 Mladost
21.09.2014 16:00 Vrtište 3 : 3 Radnički 1936
21.09.2014 16:00 Crvena zastava 5 : 0 Rudar
21.09.2014 16:00 Osnić 1 : 5 Radnički
21.09.2014 16:00 Polet 1 : 0 ŠSK
21.09.2014 16:00 OFK Knjaz 0 : 3 Midžor
21.09.2014 16:00 Mladost 2 : 5 Rgotina
21.09.2014 16:00 Borac 4 : 3 Vratarnica
21.09.2014 16:00 Trebič 7 : 0 Sloga
21.09.2014 16:00 Omladinac 1 : 0 Svrljiška topla
21.09.2014 16:00 Trešnjevka 0 : 5 OFK Alakince
21.09.2014 16:00 Mladost (S) 2 : 3 Mladost (B)
21.09.2014 16:00 Vihor 1 : 3 Pčinja
21.09.2014 16:00 Ternoci 3 : 0 Vranjska Banja
21.09.2014 16:00 Dunav 3 : 1 Vladimirovac
21.09.2014 16:00 Ševac 2 : 0 Potporanj
21.09.2014 16:00 Vojvodina (S) 2 : 1 Jedinstvo (V)
21.09.2014 16:00 Karaš (J) 2 : 1 Borac (VG)
21.09.2014 16:00 Partizan (K) 2 : 5 Borac (VS)
21.09.2014 16:00 BSK Bavanište 3 : 5 Borac (P)
21.09.2014 16:00 Dolovo 2 : 1 Proleter
21.09.2014 16:00 Kolonija 2 : 2 Stari Tamiš
21.09.2014 16:00 Strela 8 : 4 Budućnost (BB)
21.09.2014 16:00 Dinamo 1945 2 : 1 Plavi Dunav 1932
21.09.2014 16:00 Spartak 1911 3 : 1 Glogonj
21.09.2014 16:00 Omladinac (O) 4 : 2 Polet
21.09.2014 16:00 Tempo 2 : 1 Pobeda
21.09.2014 15:30 Crni Vrh 2 : 3 Vinorača
21.09.2014 15:30 Mladost 6 : 2 Zenit
21.09.2014 15:30 Kupinovac 0 : 3 Morava
21.09.2014 15:30 Blagotin 1 : 7 Partizan
21.09.2014 15:30 Vinogradar 3 : 1 Ursule
21.09.2014 15:30 Juhor 1 : 0 Kolare
21.09.2014 15:30 Istok 63 2 : 1 Moravac
21.09.2014 15:30 Mladost (S) 0 : 3 Napredak (St)
21.09.2014 15:30 Šumadija 5 : 2 Radnički
21.09.2014 15:30 Rudar (S) 2 : 1 Hajduk
21.09.2014 16:30 Napredak 2 : 0 ČSK 1939
21.09.2014 Fruškogorac 3 : 1 Fruška Gora
21.09.2014 Jedinstvo (P) 3 : 2 Noćaj
21.09.2014 Borac (M) 0 : 3 OFK Brestač
21.09.2014 Jedinstvo (M) 2 : 1 Graničar (K)
21.09.2014 Obilić 1993 1 : 0 Borac (K)
21.09.2014 Graničar (G) 0 : 2 Podrinje
21.09.2014 16:00 OFK Šikara 4 : 0 Dinamo
21.09.2014 16:00 OFK Metalac 2 : 0 Jedinstvo (R)
21.09.2014 16:00 Omladinac 2 : 4 Rusanda
21.09.2014 16:00 OFK Gradnulica 0 : 0 Potisje
21.09.2014 16:00 ŽFK Banat Bagljaš 1 : 1 Naftagas
21.09.2014 16:00 OFK Klek 4 : 3 ASK
21.09.2014 16:00 Banat 0 : 0 Proleter 2006
21.09.2014 16:00 Lehel 0 : 1 Borac
21.09.2014 16:00 Vrnjci 0 : 0 Napredak
21.09.2014 16:00 Zvezda 1 : 1 Partizan
21.09.2014 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Čibukovac
21.09.2014 16:00 Tavnik 3 : 2 Morava (S)
21.09.2014 16:00 Real 4 : 1 Budućnost
21.09.2014 16:00 Jedinstvo (G) 2 : 0 Bačka
21.09.2014 16:00 Mladost 2 : 4 Budućnost
21.09.2014 16:00 Sloga 0 : 1 Obilić
21.09.2014 16:00 Miletić 1 : 0 Iskra
21.09.2014 16:00 Hajduk 4 : 1 Napredak
21.09.2014 16:00 Jedinstvo (BPS) 1 : 1 Vojvodina
21.09.2014 Mladost (B) 0 : 6 Moravac
21.09.2014 Marjan MB 2 : 2 Polet
21.09.2014 Sloboda 2 : 1 Omladinac
21.09.2014 Mladost (DL) 0 : 0 Kumarevo 65
21.09.2014 11:00 Lemind 1953 2 : 2 Morava (G)
21.09.2014 16:00 Budućnost 2 : 1 Gorki
21.09.2014 16:00 Drina 1 : 1 Napredak
21.09.2014 16:00 Sloga 3 : 1 Partizan
21.09.2014 16:00 Radnik 2 : 0 Majur
21.09.2014 16:00 Proleter 2 : 0 Budućnost
21.09.2014 16:00 Čobanče 0 : 0 Stolice
21.09.2014 16:00 7. Juli 8 : 0 Velika Reka
21.09.2014 16:00 Milan Orlić 0 : 0 Studenac
21.09.2014 16:00 Cerova 0 : 2 Jedinstvo
21.09.2014 16:00 Sloga (S) 5 : 0 Mladost (B)
21.09.2014 16:00 Cer 4 : 0 Borac
21.09.2014 16:30 Sloga 1 : 0 Beli Orlovi
21.09.2014 16:30 Stari Trstenik 2 : 1 Ratajac
21.09.2014 16:30 Rubin (DS) 1 : 3 Ribnik
21.09.2014 16:30 Mladost (DK) 2 : 1 Varvarin
21.09.2014 16:30 Župski biseri 4 : 1 Donji Kopaonik
21.09.2014 16:30 14. Oktobar 1 : 4 Polet 57
21.09.2014 16:00 Borac 1 : 2 Omladinac
21.09.2014 16:00 Bačka 0 : 1 Čenej
21.09.2014 16:00 Fruškogorac 3 : 2 Centar
21.09.2014 16:00 Sremac Beomal 0 : 2 Železničar
21.09.2014 16:00 Pobeda 1976 5 : 5 Kraljevo
21.09.2014 11:00 Ratar 1 : 3 Crvena Zvezda
21.09.2014 16:00 Polet (V) 3 : 1 Polet (R)
21.09.2014 11:00 OFK Rutevac 1908 4 : 2 OFK Sloga
21.09.2014 11:00 Vukašinovac 0 : 4 OFK Draževac
21.09.2014 16:00 Jastrebac 3 : 1 Tempo
21.09.2014 11:00 Jadar 2013 2 : 1 Liplje
21.09.2014 16:00 Ribnikar 4 : 0 Kolubara 2
21.09.2014 16:00 Rajac 6 : 3 Gradac
21.09.2014 16:00 Iskra 2 : 1 Beloševac
21.09.2014 16:00 Polet 4 : 1 Borac
21.09.2014 16:00 Milenko Pavlović 2 : 0 Komanice
21.09.2014 16:00 Žabare 3 : 1 Radoje Domanović
21.09.2014 16:00 Maskar 0 : 3 B 2000
21.09.2014 16:00 Jasenica 1 : 2 Misača
21.09.2014 16:00 Ranilović 1 : 2 Mladi rudar
21.09.2014 16:00 Plaskovac 2 : 3 Sloga
21.09.2014 16:00 BSK 1924 2 : 0 Omladinac (Š)
21.09.2014 16:00 Rudar 0 : 0 Rade Milošević
21.09.2014 16:00 Napredak 1927 0 : 3 Dragoš
21.09.2014 16:00 Radnički 6 : 1 Omladinac (B)
21.09.2014 16:00 Budućnost 4 : 0 Polet
21.09.2014 16:00 Mladost 2 : 1 Omladinac (S)
21.09.2014 16:00 Mladost 2 : 4 Bački Hajduk
21.09.2014 16:00 Bačka 2 : 0 Soko
21.09.2014 16:00 Vajska 3 : 4 Slavija
21.09.2014 16:00 Borac 46 4 : 2 Krivanj
21.09.2014 16:00 Jedinstvo (D) 2 : 3 OFK Braničevo
21.09.2014 16:00 Borac (K) 1 : 3 Dizel
21.09.2014 16:00 Napredak 1934 3 : 0 Dunavac
21.09.2014 16:00 Vihor 3 : 1 Kurjače
21.09.2014 16:00 Sloga (D) 1 : 3 Žitkovica
21.09.2014 16:30 Strelac 0 : 5 Morava (K)
21.09.2014 16:30 Prijatelji 1 : 6 Budućnost
21.09.2014 16:30 Lugovi 3 : 1 Čačak 94
21.09.2014 16:30 Kej 4 : 1 Morava (M)
21.09.2014 16:30 Vujan 4 : 1 Rakova
21.09.2014 16:30 BIP 3 : 0 Planinac
21.09.2014 16:00 Horgoš 1911 4 : 1 Tisa B
21.09.2014 16:00 Tolić 2 : 2 Toplica
21.09.2014 16:00 Popadić 14 : 0 Proleter
21.09.2014 16:00 Gornji Lajkovac 6 : 2 Paštrić
21.09.2014 16:00 Mladost 11 : 3 Jedinstvo
21.09.2014 16:00 Gornji Mušić 3 : 4 Stari drugari
21.09.2014 16:30 Srbija 1 : 0 OFK Bagremar
21.09.2014 16:30 Mladost Teferič 2 : 4 Zastava
21.09.2014 16:30 Košutnjak 3 : 0 Šumadija 1934
21.09.2014 16:30 Seljak 2 : 1 Sloga
21.09.2014 16:30 Kutlovo 6 : 1 Žeželj
21.09.2014 16:30 21. oktobar 3 : 2 Azbest
21.09.2014 16:30 Šumarice 2008 2 : 0 Botunje
21.09.2014 16:30 Hajduk 1 : 2 Kremenac
21.09.2014 16:00 Proleter 2 : 6 Roham
21.09.2014 16:00 Budućnost 2 : 4 Bega
21.09.2014 16:00 1.Oktobar 3 : 0 Olimpija
21.09.2014 15:30 Obilić 1 : 5 Omladinac
21.09.2014 15:30 Mladost 1948 2 : 1 Karadjordje
21.09.2014 16:00 Mramor 1927 3 : 0 Sloga 1948 (M)
21.09.2014 16:00 Sečanica 2 : 4 Vulkan 1963
21.09.2014 16:00 Čegar 1946 (DM) 3 : 2 AZ Borac 2014
21.09.2014 16:00 Mladost (DK) 2 : 5 Mladost 1954 (DM)
21.09.2014 16:00 Delijski Vis 1 : 5 Morava 1949
21.09.2014 16:00 Čegar 2013 (K) 4 : 1 Supovac
21.09.2014 16:00 Šumadinac (B) 2 : 1 Šećeranac Ada
21.09.2014 16:00 Borac (P) 4 : 3 Studenski Grad
21.09.2014 16:00 Institut 1 : 0 OFK Petrovčić
21.09.2014 16:00 Busije 3 : 3 Posavac
21.09.2014 16:00 Obilić 2 : 0 BUSK
21.09.2014 14:30 Glumač 3 : 0 Blagaja
21.09.2014 16:30 Gorobilje 6 : 2 Pobeda
21.09.2014 16:30 Dobrinjac 2 : 0 Borac
21.09.2014 16:30 Duškovci 0 : 4 Ježevica
21.09.2014 16:30 Sečica 6 : 4 Trešnjica
21.09.2014 16:30 Savinac 1933 1 : 2 Lazarica
21.09.2014 13:30 Plavi Tok 0 : 5 Bakionica
21.09.2014 16:00 Omladinac 1 : 1 Ozrem PMH
21.09.2014 16:00 Šilopaj 1 : 4 Šumadija
21.09.2014 16:00 Takovski Ustanak 0 : 5 Ozremica
21.09.2014 16:00 Majdan 2 : 1 Velereč 94
21.09.2014 16:00 Jablanica 4 : 1 Mladost 09
21.09.2014 16:00 Samarinovac 1 : 3 Srbovo
21.09.2014 16:00 Graničar 0 : 6 Urovica
21.09.2014 16:00 Smedovac 0 : 0 Polet
21.09.2014 16:00 OFK Sikole 0 : 1 Malajnica
21.09.2014 16:00 OFK Tamnič 1 : 5 Miloševo
21.09.2014 16:00 BSK 1934 2 : 2 Kovilovo
21.09.2014 16:00 Ratar 1 : 2 Čubra
21.09.2014 16:00 Partizan 3 : 5 Minel
21.09.2014 16:00 Hajduk 0 : 2 Avalski venac
21.09.2014 16:00 Sloga 0 : 3 Pobeda
21.09.2014 16:00 Lokomotiva 1 : 0 Provalija
21.09.2014 16:00 Čantavir 3 : 2 Žednik
21.09.2014 16:00 Hajduk 1 : 0 Đurđin
21.09.2014 16:00 Lokomotiva 3 : 5 Solid
21.09.2014 16:00 Bratstvo 4 : 1 Bikovo
21.09.2014 16:00 Gunjevac 4 : 2 Crvena Jabuka
21.09.2014 16:00 Dimitrije Tucović 1 : 1 Polet
21.09.2014 16:00 Tvrdojevac 2 : 0 Proleter
21.09.2014 16:00 Stepanje 0 : 3 Omladinac
21.09.2014 16:00 Polet 1959 3 : 0 Nacional
21.09.2014 16:00 Lovac 2 : 1 Kastrum
21.09.2014 15:30 Udarnik 0 : 1 Beli Orlovi
21.09.2014 15:30 Bašin 0 : 1 Bačinac
21.09.2014 16:00 Vrelo 2 : 0 Gradina
21.09.2014 16:00 Gorušica 2 : 0 Brezova
21.09.2014 11:00 Prilike 1 : 2 Bratstvo
21.09.2014 16:00 Jelica 0 : 3 Radnički
21.09.2014 16:00 Pobeda 1 : 1 Mekiš
21.09.2014 11:00 Karađorđe 3 : 2 Bare
21.09.2014 16:00 Mladost MG 2 : 1 Kusovac
21.09.2014 16:00 Mladost (R) 6 : 0 Kotlenik
21.09.2014 16:00 BSK 2 : 2 Sloga
21.09.2014 16:00 Pobeda 5 : 2 Beli Orlovi
21.09.2014 16:00 Lokomotiva 2 : 1 Grivac
21.09.2014 16:00 Borac 1932 4 : 2 Vučak
21.09.2014 16:00 Vrbovac 0 : 3 Hajduk Veljko 1934
21.09.2014 16:00 Petrijevac 0 : 3 Drugovac
21.09.2014 16:00 Njegoš B 3 : 2 Sokolac
21.09.2014 16:00 Galeb 1 : 1 Mladost (PP)
21.09.2014 16:00 Karađorđe 7 : 1 Mladost (Z)
21.09.2014 16:00 Jevremovac 3 : 3 Radnički (K)
21.09.2014 16:00 Pričinović 2 : 2 Mrovska
21.09.2014 16:00 Sloga Trgošped 2 : 1 Sloga (K)
21.09.2014 16:00 Trešnjevka 3 : 4 Dobrava
21.09.2014 16:00 Cerić 2 : 0 Volujac
21.09.2014 16:00 Tisa 1 : 1 Jedinstvo
21.09.2014 16:00 Jadran 2 : 2 Hajduk
21.09.2014 16:00 Graničar 3 : 0 Tromedja
21.09.2014 16:00 Zlatica 1 : 1 Proleter
21.09.2014 16:00 Jedinstvo 3 : 1 Mladost
21.09.2014 16:00 Tamiš 1 : 2 MSK
21.09.2014 16:00 Sloga 5 : 1 OFK Stajićevo
21.09.2014 16:00 Sopot 5 : 3 Napredak 1947
21.09.2014 16:00 Dunav 2 : 0 Proleter
21.09.2014 16:00 Sloga (L) 3 : 0 Stig 1955
21.09.2014 16:00 Ljubičevo 0 : 1 Pobeda
21.09.2014 16:00 Verko 2 : 2 Petrovac 74
21.09.2014 16:00 Mladost (B) 8 : 2 Sloga (R)
21.09.2014 16:00 Hajduk 2 : 3 Polet
21.09.2014 16:00 Sloga 1949 6 : 1 Krnule 09
21.09.2014 11:00 Zablaće 3 : 1 Mladost (S)
21.09.2014 11:00 Šipurske livade 1 : 1 OFK Varna
21.09.2014 16:00 Naša Zvezda 3 : 0 Budućnost
21.09.2014 11:00 Vreoci 3 : 1 Sloboda
21.09.2014 16:00 Mladi borac 3 : 3 BSK
21.09.2014 15:30 OFK Borac 3 : 0 Omladinski
21.09.2014 15:30 Budućnost (L) 5 : 0 Heroj
21.09.2014 15:30 Železničar 1 : 2 ISK Izvor
21.09.2014 15:30 Popovac 1 : 0 Buljane
21.09.2014 15:30 Omladinac 2 : 2 Mladost
21.09.2014 16:00 Jašunja 4 : 2 Badince
21.09.2014 16:00 OFK Kraljevci 2 : 2 Sremski vitezovi
21.09.2014 16:00 Sremac 4 : 4 Borac
21.09.2014 16:00 Mladost (B) 2 : 1 Vojvodina
21.09.2014 16:00 Fruškogorac 0 : 4 Car Uroš
21.09.2014 16:00 Polet 4 : 2 Mladost (P)
21.09.2014 16:00 27. Oktobar 0 : 2 Sloga
21.09.2014 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Planinac
21.09.2014 16:00 Veternica 1926 0 : 7 Real
21.09.2014 16:00 Atletiko 2 : 1 Veliko Trnjane
21.09.2014 16:00 Rudar 1973 3 : 1 Milanovo
21.09.2014 16:00 Graničar 3 : 1 Srem
21.09.2014 16:00 Šumar 1 : 4 Lovac
21.09.2014 16:00 Kameni 2 : 3 Mladost
21.09.2014 16:00 Sloven 5 : 0 Vitez
21.09.2014 16:00 Sremac 6 : 1 Sloboda
21.09.2014 16:00 Polet 3 : 1 Fruškogorac
21.09.2014 16:00 Dunav 0 : 3 Sloga
21.09.2014 16:00 Borac (J) 2 : 5 Krušedol
21.09.2014 16:00 Sloboda 10 : 1 Sloga (Z)
21.09.2014 16:00 Napredak 2 : 2 Borac (VR)
21.09.2014 16:00 Mitros 3 : 0 Sremac
21.09.2014 16:00 OFK Bosut 3 : 4 Planinac
21.09.2014 16:00 Sloga (Č) 3 : 0 Grgurevci
21.09.2014 16:00 Srem 4 : 0 BSK
21.09.2014 16:00 OFK Bačinci 4 : 2 Omladinac (M)
21.09.2014 16:00 Jedinstvo 0 : 5 OFK Bikić
21.09.2014 16:00 Omladinac (B) 2 : 4 Graničar
21.09.2014 16:00 Sinđelić 3 : 0 Bratstvo
21.09.2014 16:00 Jednota 2 : 0 Borac
21.09.2014 16:00 Hajduk 4 : 0 OFK Bingula
21.09.2014 16:00 Napredak 2 : 0 Sremac
21.09.2014 16:00 Paune 6 : 2 Brđanac
21.09.2014 16:00 Dupljaj 2 : 1 Lukavac
21.09.2014 16:00 Mladi radnik 1 : 3 Rakac Stave
21.09.2014 11:00 Bujačić 0 : 7 Mladost (VK)
21.09.2014 16:00 OFK Povlen 5 : 3 Zadrugar
21.09.2014 16:00 Mali korak 4 : 1 Kotešica
21.09.2014 16:00 Mladost (L) 1 : 4 Brana Paunović
21.09.2014 16:00 BSK 6 : 0 Dobrnje
21.09.2014 16:00 Lisović 0 : 2 Barajevo
21.09.2014 16:00 OFK Borac 2 : 0 OFK Meljak
21.09.2014 16:00 Progorelica 3 : 1 Omladinac
21.09.2014 16:00 Musina reka 2 : 3 Mladost
21.09.2014 16:00 Bogutovačka Banja 1 : 0 Studen Vitez
21.09.2014 16:00 Borac 5 : 1 Mladost 1981
21.09.2014 16:00 Morava (R) 2 : 5 Osaonica
21.09.2014 16:00 Šantarovac 4 : 2 Trnava
21.09.2014 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Partizan (M)
21.09.2014 16:00 Omladinac 2 : 1 Sloboda
21.09.2014 16:00 Zvezda 3 : 0 Belo Polje
21.09.2014 16:00 Polet 7 : 2 Poljane
21.09.2014 16:00 Vukićevica 7 : 2 Trstenica
21.09.2014 16:00 Jedinstvo 3 : 2 OFK Urovci
21.09.2014 16:00 Rvati 0 : 1 Krtinska
21.09.2014 16:00 Duboko 3 : 3 Borac
21.09.2014 16:00 Brezovac 3 : 0 Trešnjevica
21.09.2014 16:00 Gorski car 2 : 1 Šamot
21.09.2014 10:00 Prvi srpski ustanak II 2 : 3 Tulež
21.09.2014 16:00 Jelav 2 : 3 Mladost (G)
21.09.2014 16:00 Mladost (DD) 0 : 8 Vidojevica
21.09.2014 16:00 Prva Iskra 1 : 0 Luk
21.09.2014 16:00 Resava 3 : 3 Mladi radnik
21.09.2014 15. Avgust 1950 0 : 4 Rudar
21.09.2014 17:00 Stragari 1 : 2 Morava
21.09.2014 17:00 Stevka Božurevka 0 : 8 Kamenorezac 76
21.09.2014 17:00 Omladinac 2 : 3 Borjak 2013
21.09.2014 13:00 Azbukovica 6 : 1 Mladost
21.09.2014 11:00 Sloboda 2 : 3 Omladinac
21.09.2014 11:00 Bair 3 : 3 Mladost (O)
21.09.2014 16:00 Sibnica 2 : 1 Rudar 2012
21.09.2014 16:00 Vis 4 : 3 OFK Slatina
21.09.2014 13:00 Stojnik 1 : 4 Ropočevo
21.09.2014 13:00 OFK Rogača 1 : 3 Drlupa
21.09.2014 16:00 Karadjordje 2013 1 : 3 Feniks
21.09.2014 16:00 Napredak 1 : 0 Mladost (CK)
21.09.2014 16:00 Mladost (B) 2 : 0 Šumadija
21.09.2014 10:00 Baličevac 1974 3 : 0 Sloga 1980
21.09.2014 10:00 Rad 1974 3 : 1 Borac
21.09.2014 16:00 Napredak 2 : 1 Mladost
21.09.2014 16:00 Pomoravlje 2 : 0 BSK
21.09.2014 16:00 Sloga 2 : 2 Budućnost
21.09.2014 16:00 Udarnik 13 : 0 Proleter
21.09.2014 16:00 OFK Selište 1 : 6 Jasenovac
21.09.2014 16:00 Mladost 3 : 3 Zvezda
21.09.2014 16:00 OFK Homolje 3 : 1 Best
21.09.2014 10:00 Zadrugar 1 : 1 Mlava
21.09.2014 15:30 Borac 5 : 2 Gradac
21.09.2014 15:30 Parcane 4 : 0 OFK Orašje
21.09.2014 15:30 Čukarički 1 : 5 Pobeda
21.09.2014 16:00 Pečanica 3 : 2 Graničar 2013
21.09.2014 16:00 Sloga-TOP 6 : 0 Mladi Borac
21.09.2014 16:00 Srednjevo 2 : 2 Carevac
21.09.2014 16:00 Pek 1 : 4 Kumane
21.09.2014 16:00 Radnički 1 : 2 Desine
21.09.2014 16:30 Meševo 3 : 1 Pasjak
21.09.2014 16:30 Konjuh 3 : 0 Rasinac
21.09.2014 16:30 Kruševica 4 : 2 Srnje
21.09.2014 11:00 Čarapan 3 : 2 Padež
21.09.2014 11:00 Mladost VPD 3 : 0 Vratare
21.09.2014 16:30 Štitari 2 : 2 Pepeljevac 1947
21.09.2014 16:30 Polet (K) 4 : 1 Drugari
21.09.2014 16:30 Modrica 2 : 3 Polet (Š)
21.09.2014 16:30 Grkljane 0 : 0 Vitanovac 08
21.09.2014 16:00 Sloga 6 : 2 Neresnica
21.09.2014 16:00 Kaona 2 : 1 Radenka
21.09.2014 10:00 ZT Gorovič 2 : 0 OFK Jarmenovci
21.09.2014 16:00 Sloga 1 : 4 Kobilje
21.09.2014 16:00 Stig (MC) 4 : 3 Radnik
21.09.2014 16:00 OFK Vinci 2 : 2 Polet
21.09.2014 16:00 Mrčkovac 2 : 3 Usije
21.09.2014 16:00 Dobra 1 : 0 Barič
21.09.2014 16:00 Sloga 2 : 1 Kolubara
21.09.2014 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Radnik
21.09.2014 16:00 Vrelo 2 : 0 Strelac 001
21.09.2014 16:00 Brgule 2 : 1 Vukona
21.09.2014 16:00 Sloga 2 : 0 Murgaš 2012
21.09.2014 16:00 Šarbane 3 : 2 Pambukovica
21.09.2014 16:00 Dokmir 2 : 4 Čučuge
21.09.2014 16:00 OFK Paljuvi 6 : 1 Zvizdar
21.09.2014 15:30 Goša 3 : 2 Šumadija
21.09.2014 16:00 Mladost (G) 3 : 0 Baštovan
21.09.2014 16:00 Mladi Gorani 2 : 4 Garevina
21.09.2014 16:00 Sloga 1 : 1 Ivanča
21.09.2014 16:00 Borac 1 : 4 Šumadija 1962
21.09.2014 16:00 OFK Student 1 : 1 Markovac
21.09.2014 16:00 Šepšin 0 : 2 Napredak (M)
21.09.2014 15:00 Berane 0 : 4 Rudar
21.09.2014 15:00 Lovćen 1 : 0 Grbalj
21.09.2014 15:00 Mladost 3 : 1 Zeta
21.09.2014 15:00 Mornar 1 : 3 Mogren
21.09.2014 15:00 OFK Petrovac 0 : 1 Budućnost
21.09.2014 15:00 Sutjeska 2 : 0 Bokelj
21.09.2014 15:00 Jezero 1 : 1 Kom
21.09.2014 15:00 Zabjelo 3 : 0 Dečić
21.09.2014 15:00 Igalo 3 : 1 Arsenal
21.09.2014 15:00 Bratstvo 2 : 3 Iskra
21.09.2014 19:00 Borac 1 : 0 Zrinjski
21.09.2014 16:00 Sloboda (MG) 1 : 3 Kozara
21.09.2014 16:00 Zvijezda Brgule 5 : 2 Sloga Junajted
21.09.2014 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Lokomotiva
21.09.2014 16:00 Radnički 2 : 2 Mladost (BS)
21.09.2014 16:00 Ilićka 01 5 : 0 Mladost (R)
21.09.2014 16:00 Gorica 2 : 2 Proleter
21.09.2014 16:00 Liješće 0 : 3 Laktaši
21.09.2014 16:00 Omarska 3 : 0 Sloga
21.09.2014 16:00 Mladost 1 : 2 Borac (KD)
21.09.2014 11:00 Jedinstvo 1 : 1 Borac (Š)
21.09.2014 16:00 Sloga (T) 2 : 0 Ravan
21.09.2014 16:00 Dubrave 3 : 0 Mladost (KV)
21.09.2014 16:00 Crvena zvijezda (O) 4 : 2 Pridjel
21.09.2014 16:00 Budućnost 2 : 1 Rudanka
21.09.2014 16:00 Posavina 2 : 0 Vranjak
21.09.2014 16:00 Ozren 1 : 2 Željezničar
21.09.2014 16:00 Skugrić 4 : 1 Hajduk
21.09.2014 16:00 Naša krila 2 : 1 Polet 1926
21.09.2014 16:00 Jardan 1 : 4 Jedinstvo (B)
21.09.2014 16:00 Trnovica 0 : 0 Zadrugar
21.09.2014 16:00 Proleter-RJ 4 : 0 Šekovići
21.09.2014 16:00 Birač 2 : 4 Lokanj
21.09.2014 16:00 Srpska Varoš 3 : 0 Jedinstvo (R)
21.09.2014 16:00 Majevica 3 : 2 Podrinje
21.09.2014 16:00 Rudar 2 : 1 Hercegovac
21.09.2014 16:00 Željeznica 2 : 3 Romanija
21.09.2014 16:00 Krajina 2 : 1 Borac (ID)
21.09.2014 16:00 Šnjegotina 2 : 1 Omladinac
21.09.2014 16:00 Vrbas 4 : 2 Mladost
21.09.2014 16:00 Željezničar 5 : 0 Džaja
21.09.2014 16:00 Rekreativo 3 : 0 Borac 1926
21.09.2014 16:00 Gorica 2 : 0 Polet Krajišnik
21.09.2014 16:00 Kladari Gornji 1 : 5 Crkvina
21.09.2014 16:00 Sloboda 0 : 2 Borac
21.09.2014 16:00 Mladost (D) 4 : 3 Sloga (J)
21.09.2014 16:00 Zadrugar 0 : 2 Sloga (DP)
21.09.2014 16:00 Rudar 0 : 0 Ukrina
21.09.2014 16:00 Pelagićevo 3 : 3 Bratstvo
21.09.2014 16:00 Mladost (T) 0 : 1 Zvijezda
21.09.2014 16:00 Sloboda 3 : 4 Biseri
21.09.2014 16:00 Kozara 2 : 6 Mladi Krajišnik
21.09.2014 16:00 Mladost (B) 1 : 2 Sloga DIPO
21.09.2014 16:00 Borac (M) 1 : 0 Mladost (G)
21.09.2014 16:00 Tamaris 4 : 0 Milan
21.09.2014 16:00 Borac (Š) 0 : 0 Torpedo
21.09.2014 16:00 Jadar 1 : 2 Budućnost (P)
21.09.2014 16:00 Srpski Soko 2 : 2 Polet
21.09.2014 16:00 Budućnost (S) 4 : 1 Milići
21.09.2014 16:00 Branjevo 3 : 1 Jasenica
21.09.2014 16:00 Mrakovica 3 : 2 Željezničar
21.09.2014 16:00 Brzi 1 : 1 Gomjenica
21.09.2014 16:00 Sloga 2 : 1 Plamen
21.09.2014 16:00 Kozara 1 : 2 Berek 1975
21.09.2014 16:00 Radnik Urije 1 : 2 Slaven
21.09.2014 16:00 Bratstvo 3 : 1 Knežopoljac
21.09.2014 16:00 BUK 4 : 4 Drina Amajlije
21.09.2014 16:00 Sloboda 1 : 1 BSK Ledinci
21.09.2014 16:00 Partizan 2 : 0 Semberija
21.09.2014 16:00 Međaši 3 : 0 Balatun
21.09.2014 16:00 Priboj 2 : 0 Novo Doba
21.09.2014 16:00 Jedinstvo (C) 3 : 2 Sloga
21.09.2014 16:00 Polet 2 : 2 Bosna
21.09.2014 16:00 Borac 1975 3 : 2 Vučijak
21.09.2014 16:00 27. Juli 1 : 0 Zborište
21.09.2014 16:00 Borac (K) 2 : 1 Zvijezda
21.09.2014 16:00 Željezničar 4 : 0 BSK
21.09.2014 16:00 4. Juli 1 : 4 Polet
21.09.2014 16:00 Borac (L) 2 : 3 Hajduk
21.09.2014 16:00 Mladost 7 : 0 Zadrugar
21.09.2014 16:00 Omladinac 2 : 1 Sloga (KG)
21.09.2014 16:00 Skugrić 1964 2 : 2 Partizan
21.09.2014 16:00 Sloga 73 0 : 1 Trebavac
21.09.2014 16:00 Radnički 1 : 3 Bosna 1977
21.09.2014 16:00 13 Skojevki 1 : 1 Borac
21.09.2014 16:00 Laminci 1 : 1 Stevan Dukić
21.09.2014 16:00 Polet 5 : 2 Vilusi
21.09.2014 16:00 Novi Napredak 2 : 0 Omladinac
21.09.2014 16:00 Romanovci 2 : 1 Kalemi
21.09.2014 16:00 Bratstvo (K) 5 : 0 Obradovac
21.09.2014 16:00 Rasavci 0 : 3 Podgrmeč
21.09.2014 16:00 Partizan 11 : 1 Moštanica
21.09.2014 16:00 Kiseljak 3 : 3 Rudar
21.09.2014 16:00 Omladinac 3 : 1 Svodna
21.09.2014 16:00 Kladari 11 : 0 Crni vrh
21.09.2014 16:00 Vrbas 3 : 1 Crvena zemlja
21.09.2014 16:00 Budućnost 2 : 2 Bratstvo
21.09.2014 16:00 Biseri 4 : 2 Studenac
21.09.2014 16:00 Sava 04 1 : 3 Crvena zvijezda
21.09.2014 16:00 Mladost (L) 2 : 6 Brezik
21.09.2014 16:00 Grčica 1 : 4 Gredice
21.09.2014 16:00 Jugović 2 : 1 Omladinac
21.09.2014 16:00 Obilić 0 : 0 Mladost (S)
21.09.2014 16:00 Krbeti 1 : 4 Mladost (T)
21.09.2014 16:00 Sveti Jovan 3 : 1 Mladost 2003
21.09.2014 Budućnost Red Star 0 : 6 Bobetino Brdo
21.09.2014 Slijepčevići 3 : 0 Stanovi
21.09.2014 Čelik 1 : 0 Zadrugar
21.09.2014 Jedinstvo 3 : 0 Borac
21.09.2014 16:00 Šumadinac 3 : 4 Dimitrije Tucović
21.09.2014 16:00 Borac 1 : 0 20. Oktobar
21.09.2014 16:00 Belica 5 : 2 Mladost
21.09.2014 16:00 OFK Dragoševac 2 : 4 Hajduk
21.09.2014 16:00 Dražmirovac 2 : 2 Crnovršanin
21.09.2014 16:00 Sloga Radnički 0 : 1 LASK Crvena zvezda
21.09.2014 16:00 Spartak 9 : 0 Trijumf
21.09.2014 15:30 Vojvodina 1 : 5 Napredak
21.09.2014 16:00 Banjaluka 6 : 0 Gradina
21.09.2014 14:00 Jerina 3 : 0 Užice
21.09.2014 11:00 Jagodina 1 : 2 Brodarac
21.09.2014 13:00 BSK Borča 3 : 0 Novi Pazar
21.09.2014 11:00 Spartak 1 : 3 Rad
21.09.2014 11:00 Metalac 2 : 0 Napredak
21.09.2014 10:00 Crvena zvezda 1 : 1 OFK Beograd
21.09.2014 13:00 Vojvodina 6 : 0 Radnički (N)
21.09.2014 11:00 Partizan 5 : 3 Borac
21.09.2014 Radnički (S) : Timok
21.09.2014 16:00 Sloboda 2 : 0 Metalac
21.09.2014 16:00 Polet 3 : 1 Javor
21.09.2014 16:00 Goc 0 : 2 Sumadija
21.09.2014 16:00 Rudar 5 : 0 Sloboda
21.09.2014 09:30 Radnički (NB) 0 : 4 Zemun
21.09.2014 10:00 Bežanija 3 : 1 Jedinstvo
21.09.2014 13:00 PKB 0 : 1 Sinđelić
21.09.2014 15:00 Lokomotiva 4 : 0 Brodarac 2
21.09.2014 12:00 Bane 7 : 0 Rudar (B)
21.09.2014 12:00 Bane 3 : 3 Rudar (KM)
21.09.2014 12:00 Sloga 1 : 2 SASK
21.09.2014 12:00 Osipaonica 3 : 2 Sloboda
21.09.2014 12:00 Borac 1 : 5 Mladi radnik
21.09.2014 12:00 Pobeda 3 : 0 Budućnost
21.09.2014 12:00 Udarnik 3 : 3 Jedinstvo
21.09.2014 12:00 Šumadija 0 : 4 Železničar
21.09.2014 14:00 Mladost Radost 3 : 0 Maglić
21.09.2014 14:00 Hajduk 3 : 2 Stari Grad
21.09.2014 14:00 Sutjeska 2 : 4 Borac
21.09.2014 14:00 Mladost 2 : 0 Tvrđava
21.09.2014 14:00 Krila Krajine 2 : 6 Obilić
21.09.2014 14:00 Titel 2 : 1 Kulpin
21.09.2014 12:00 Radnički (B) 0 : 3 Dinamo
21.09.2014 14:00 Jedinstvo 2 : 1 Železničar
21.09.2014 14:00 Mačva 2 : 0 Loznica
21.09.2014 15:30 Drina 0 : 1 Čelik
21.09.2014 15:00 Travnik 1 : 0 Olimpic
21.09.2014 17:00 Sarajevo 2 : 2 Široki Brijeg
21.09.2014 16:00 Zvijezda Gradačac 2 : 2 Željezničar
21.09.2014 16:00 Sloboda 3 : 0 Vitez
21.09.2014 15:00 Budućnost 4 : 0 Jedinstvo
21.09.2014 15:00 Bokelj 4 : 1 Mornar
21.09.2014 15:00 Mogren 1 : 3 Grbalj
21.09.2014 13:30 Jagodina 4 : 0 Radnički 1923
21.09.2014 10:00 Zemun 1 : 3 Teleoptik
21.09.2014 13:00 Spartak 2 : 3 Rad
21.09.2014 11:00 Sloga 0 : 4 Napredak
21.09.2014 13:00 Vojvodina 4 : 1 Radnički (N)
21.09.2014 13:00 Partizan 2 : 0 Borac
21.09.2014 12:00 TSC 3 : 2 Kikinda