XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:00 Zemljoradnik - Naisus 0:1
2 24.08.2013 17:00 Borac (T) - Zemljoradnik 1:3
3 01.09.2013 16:30 Zemljoradnik - Rutevac 2:1
4 08.09.2013 16:30 Zemljoradnik - Morava 2:1
5 14.09.2013 16:00 Palilula - Zemljoradnik 1:0
6 22.09.2013 16:00 Zemljoradnik - Rad 2:1
7 25.09.2013 16:00 Radnički 1924 (K) - Zemljoradnik 3:1
8 29.09.2013 15:30 Zemljoradnik - Mekiš 3:1
9 06.10.2013 15:30 Mladost (B) - Zemljoradnik 3:1
10 13.10.2013 15:00 Zemljoradnik - Orljane 0:0
11 19.10.2013 15:00 Naša krila 1936 - Zemljoradnik 4:3
12 27.10.2013 14:00 Zemljoradnik - Mladi Radnik 5:4
13 03.11.2013 14:00 Malošište - Zemljoradnik 7:2
14 10.11.2013 13:30 Zemljoradnik - Borac (A) 0:0
15 17.11.2013 13:30 Moravica - Zemljoradnik 6:0
16 24.11.2013 13:00 Zemljoradnik - Radnički 1947 (Č) 0:3
17 01.12.2013 13:00 Rasovača - Zemljoradnik 5:1
18 16.03.2014 15:00 Naisus - Zemljoradnik 3:1
19 22.03.2014 15:00 Zemljoradnik - Borac (T) 2:1
20 30.03.2014 15:30 Rutevac - Zemljoradnik 2:1
21 06.04.2014 16:00 Morava - Zemljoradnik 1:1
22 13.04.2014 16:00 Zemljoradnik - Palilula 4:0
23 19.04.2014 16:30 Rad - Zemljoradnik 4:2
24 27.04.2014 16:30 Zemljoradnik - Radnički 1924 (K) 3:2
25 30.04.2014 16:30 Mekiš - Zemljoradnik 0:2
26 03.05.2014 16:30 Zemljoradnik - Mladost (B) 2:1
27 10.05.2014 16:30 Orljane - Zemljoradnik 3:1
28 28.05.2014 16:30 Zemljoradnik - Naša krila 1936 3:4
29 21.05.2014 17:00 Mladi Radnik - Zemljoradnik 3:1
30 25.05.2014 17:00 Zemljoradnik - Malošište 1:3
31 31.05.2014 17:30 Borac (A) - Zemljoradnik 0:3
32 08.06.2014 17:30 Zemljoradnik - Moravica 3:2
33 15.06.2014 18:00 Radnički 1947 (Č) - Zemljoradnik 2:3
34 22.06.2014 18:00 Zemljoradnik - Rasovača 4:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Istok"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Istok" Moravica 34 25 3 6 78
2 Naša krila 1936 34 22 6 6 72
3 Malošište 34 19 5 10 62
4 Radnički 1947 (Č) 34 17 5 12 56
5 Orljane (-1) 34 15 7 12 51
6 Radnički 1924 (K) (-1) 34 14 9 11 50
7 Mladost (B) 34 14 8 12 50
8 Rasovača 34 13 10 11 49
9 Zemljoradnik 34 15 3 16 48
10 Rutevac (-1) 34 14 5 15 46
11 Morava (-1) 34 14 5 15 46
12 Mladi Radnik 34 13 5 16 44
13 Naisus 34 14 2 18 44
14 Palilula (-1) 34 13 5 16 43
15 Borac (T) (-1) 34 14 0 20 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Merošina Borac (A) (-4) 34 10 7 17 33
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Merošina Rad (-3) 34 9 4 21 28
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Doljevac Mekiš (-1) 34 4 5 25 16